ناجا: مردم، روزه‌خواران را به پلیس معرفی کنند

ناجا: مردم، روزه‌خواران را به پلیس معرفی کنند

در این اطلاعیه از شهروندان خواسته شده است به منظور رعایت حرمت ماه مبارک رمضان از هر گونه تظاهر به روزه خواری در واحدهای صنفی و اماکن عمومی جدا خودداری کنند.

ایرنا: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه در اطلاعیه ای از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد تظاهر به روزه خواری در ماه مبارک رمضان، پلیس را از طریق تلفن 110 مطلع کنند.


ناجا در اطلاعیه به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن مجید و ماه خودسازی همچنین از همه مردم، اصناف و اماکن عمومی خواست نسبت به رعایت قوانین و مقررات این ماه اقدام کنند.


در این اطلاعیه از شهروندان خواسته شده است به منظور رعایت حرمت ماه مبارک رمضان از هر گونه تظاهر به روزه خواری در واحدهای صنفی و اماکن عمومی جدا خودداری کنند.


همچنین از متصدیان مراکز پذیرایی درون شهری و بین شهری نیز خواسته شده است: در صورتی که قصد ارایه خدمات در طول روز را دارند، مجوزهای لازم را از مبادی ذی ربط اخذ کنند.


نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در این اطلاعیه از واحدهای پذیرایی مستقر در داخل مراکز اقامتی مجاز خواست از مشتریان خود با رعایت پوشش لازم پذیرایی کنند.


در این اطلاعیه آمده است: واحدهای صنفی مجاز به فعالیت باید نسبت به استتار نمای خارجی مکان در حد متعارف اقدام و به شکلی عمل شود که درون واحد صنفی از بیرون قابل رویت نباشد.


همچنین متصدیان واحدهای صنفی سوپرمارکت ها، خواربار فروشی ها، قنادی ها و دیگر مراکز از صرف هرگونه مواد غذایی در مکان صنفی ممانعت به عمل آورند.


در این اطلاعیه آمده است: نیروی انتظامی با متظاهرین به روزه خواری در ملاء عام برابر ضوابط و مقررات برخورد خواهد شد.


در اطلاعیه ناجا آمده است: از عموم شهروندان محترم تقاضا دارد ضمن همکاری با نیروی انتظامی در صورت مشاهده تخلف مراتب را بلافاصله از طریق شماره تلفن 110 به اطلاع ماموران پلیس برسانند تا برخورد قانونی با متخلفان صورت گیرد

palmera - ایران - اصفهان
فلان فلان شده ها آخه به شما چه ربطی داره شما دیگه چیزی از اسلام و مسلمونی بافی نذاشتید که کسی بخواد حرمتشو بشکنه!!!
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

annet353 - المان - بن
اطلاعیه،محل تظاهرات پنجشنبه و جمعه . کمیته روا بط عمو می ایرا نیا ن مبا رز . د رود به روا ن پا ک تمام مبارزین راه استقلا ل، آزادی و تمامیت ارضی ایرا ن. و سپا س از تما م یا را ن مبا رز در کمیته رو ا بط عمو می ایرانیان. تو جه.......................تو جه. د یدار ما دربهشت زهرا بر مزار یارا ن مبارز و طن 5 شنبه 29 مر دا د سا عت 5 - 7 بعد ا ز ظهرود ر مسیر. بر گشت سر عت اتومبیل خو در کاهش خواهیم داد و جهت همبستگی با هم بوق ممتد مینوا ز یم. و د رر و ز جمعه 30 مر دا د ا ز 11 صبح تا 5 بعداز ظهر د جلو ی زندا ناو ین با شعار ندانی سیاسی . آ زاد بایدگردد بازندانیان مبارز همبستگی خودرااعلا م میدا ریم و در مسیر بر گشت با بو ق ممتد بر مغز بسیج و پا سدار و رهبر ضر با ت جا نا نه وا رد مینما ئیم ، مطمئن با شید که اگر ناله ها و زجه های زندانیا ن به گوش کر رهبر و مسئو لین نمیرسد طنین ضر بات بوق ممتد شما ،کاخ ر هبری و دولت را خواهد لرزاند وجهانیا نرااز بی ر یشه ا ی رژیم ملا یان جانی بیش ا زپیش مطلع و آ گاه خواهد نمود. به ا مید د یدا ر. .
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

saharrr - امریکا - فلوریدا
ای خاک بر سرتون با اون روزه گرفتنتون..اخه به شما چه اگه کسی نخواد روزه بگیره
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

msforugh - ایران - تهران
در ملاء عام روزه میخورم یک نوشابه هم روش دو تا باد گلو هم پشت بندش خب حالا حرفی داری گنده باقالی ها . ما رو از چی میترسونند
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
حقا که بوی تعفن از سراسر آن کتاب دینی که نامش را قانون گذاشتید، فوران می کند. مسلمانان عزیز گوش خود را باز کنید. این شعاع فضولی دین در زندگی شخصی است. در این ایدئولوژی نجس برخی مومنین از سوی الله مامور تجسس و سرک کشیدن به زندگی شخصی دیگران جهت تقدیم قربانی به حضور وی می باشند. زیرا الله عزیز در عرش کبریایی خود ظاهرا از شلاق خوردن و شکنجه کسانی که مالک شکم و روده خویش نیز نیستند، بسیار لذت می برد و کامروا می گردد. :-)
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

hajimakkar2000 - انگلستان - لندن
آری من آریائی ام ،. خدایم "اهورامزدا" پیامبرم "کورش بزرگ". امامان من "داریوش بزرگ ، خشایار شاه ، انوشیروان عادل ، یزدگرد". امام زمانم "کاوه آهنگر" روحانیون من "فردوسی ، خیام". کتاب مقدسم "شاهنامه" اصول و فروع کیش من "لوح حقوق بشر کورش بزرگ". عاشورایم "قادسیه" شهدای من "رستم فرخزادد و بابک خرمدین". پرچم من "درفش کاویانی". بهشتم "آزادی" عیدم "مهرگان و نوروز"
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
من اسلامتون رو .. (18+)
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
نگران روزه مردم نباشین . اگه مردین برین قاتل آقا سلطان رو پیدا کنین
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

m_r - استرالپا - سیدنی
با درد و سلام حضور همه ایرانی‌‌های عزیز و آزاده اندیش. دین و مذهبی‌ که احمقی و خامنی این گروه ضد انسانی‌ و ضد بشری از آن دفاع و به قول معروف کاتولیک تر از پاپس به خواهند باشند این دین و وحشی گری تو سر یک و یک آن‌ها بخوره مگه اسلام نمیگه لا اکراه فی‌ دین تازه آمد شخص یا افرادی به دلیل جسمی‌ و پزشکی‌ مجبور باشند مثلا در دید دیگران چیزی به خرند تکلیف آن‌ها چی‌؟. بیش از ۲۰ کشور که اکثریت جمعیت دین اسلام اعتقاد سفر و دیدم در هیچ کجای دنیا این کثافت بعضی‌ ها و این شلوغ داد و جنجلی‌های الکی های افتضاح و بچه گناه نیست فقط نزد این کثافت‌های عنتر جمهری اسلامی که الهی هر چه زود تر یکی‌ بد از دیگری سقط کنند و به سزای عمل وحشی و ضد انسانی‌ خود برساند. با درد به روح پاک و شریف ندا‌ها و دیگر همیشه زنده انسان‌ها که زیر ظلم و ستم این قاتلین نرفتند و نمیروند.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

m_r - استرالپا - سیدنی
باز هم با درد و سلام حضور ایرانی‌‌های آزاد اندیش. آخه یکی‌ نیست به این لعنتی‌ها بگه آخه روز تن تو سرتون و تو کمرتن فکر می‌کنید خدا را می‌شه سرش را کلها و گول زد یعنی‌ روز بگیرید بد هم در زندان‌ها جوان های مردم را آذر شکنجه و بکشید شرم هم اندازه داره. خدایا در همین ماه مقدس رمضان که قرآن را آفریدی انتقام این همه ظلم و ستم از آن علی‌ گداشن تا احمقی دزد و قاتلشن بگیر دردی به آن هه بده که دا وا ناداشته باشه. انشاالله و امین.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
بچه این یعنی چی ؟؟(در صورت مشاهده موارد تظاهر به روزه خواری در ماه مبارک رمضان، ) ما شنیدیم یکی تظاهر به دینداری می کنه یکی تظاهر به آدم بودن می کنه یکی تظاهر به تنگی می کنه .... تظاهر به معنی ادای چیزی رو در اوردن که نیست و می خواد اینجوری نشون بده اینجا یعنی ادای خوردن رو در می یاره ؟ ولی معلوم نیست چیزی می خوره یا نه و باید به پلیس معرفی بشه لوللللللللل ش... تو ادبیات نگارشیتون که هیچی حالیتون نیست / رمضان ماهیست که انواع امراض پیشاپیش به انسان حمله می کنه اعم از زخم معده / فشار خون پائین/ ضرر داشتن برای کودک در شکم هزاری هم که ایشون حامله نباشن اصلا و بوی بد دهان که خود بحثی مفصل دارد . به کسی چه کسی روزه می گیره یا نه آخه اینقدر از در بهشت فشار می دین که از اونور جهنم می زنیم بیرون
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

mehranmy - ایران - تهران
بی پدر مادرها حروم زاده ها عقب ماندهها جهان سوم ها
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
مردم اختیار تن و بدنشون هم ندارند ریاکاران
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

siya48 - آلمان - کلن
خوب پس راه جدید اعتراض هم پیدا شد،از فردا تظاهرات تو خیابون بدون پرچم و پلاکارد، ولی‌ به همراه،یک کیلو کاهو،نیم کیلو خیار،کمی‌ سبزی خوردن با سون آپ.که همش سبزه
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
جالبه40٪ مردم باید 60٪ مردم رو لو بدن باور کنید 60٪مردم روزه نمیگیرن من خودم صبح که از خواب پا میشم اولین کاری که می کنم اینه که روزه ام رو بخورم بره پی کارش. دیکتاتوریه دینی رو عشق است
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

7-aseman - اتریش - وین
خیلی حالا مرد هستین مومنهای بهشتی با این فتوا دادنتون.چشم نخورید. به چه بهانه های میخواند تجاوز کنند نامردها
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

iliya behniyafar - ایران - اصفهان
چه آدم های زوری پیدا می شن
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
من هم اسلامتون رو . (18+)
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

xabrisham - ایران - اسلو
همون ناجا که مردم رو لتو پار میکرد ؟
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

paltalk - امارات - دبی
تف تو ماه رمضونتون حرومزاده‌های آشغال
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

borzoopersia - انگلیس - بیرمنگهام
به امید آنروزیکه در21 ماه نامبارک رمضان شیرینی پخش کنیم و جشن بگیریم به امید روزیکه اثری از کلمه ناپاک و شوم الله در ایران نباشد. به امید روزیکه ایرانی بر ایران حکومت کند و فروردین و اردیبهشت و خرداد و ........... اسفند جای واقعی خود را بیابند و از شر ماههای پلید و نجس محرم و شعبان و سگ و توله سگ تازی برای همیشه رها شویم. مرگ بر اسلام زنده باد ایران پاینده باد ایرانی.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

a30 - ایران - ت
یادم هست قبلا کسی با روزه خوری کار نداشت مگر احمقها
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

foozoolbashi - کانادا - ونکور
مذهبی که ستون دینش --نماز--با یک...باطل شود روزه اش با یک اب دهان قورت دادن باطل می شود همه باطل است باطل
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

shahin 12 - انگلیس - یوکی
روزه خواران را به نمایندگان الله معرفی بکنید تا انها را با هل دادن وارد بهشت بکنند
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

iran-azad - ایران - تهران
کی هست این رمضانی که می گن؟ یعنی دوباره باید ناهار تو خونه درست کنیم
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
foozoolbashi - کانادا - ونکور. وای خدا مردم از خنده. خیلی باحال گفتی.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
خود این بیناموسها تو عمرشون یک روز هم روزه نگرفتن.اگر روزه بگیرن که نمیتونن دزدی و جنایت و تجاوز به ناموس ملت و........کنند.آخه این ملت چه گناهی کردن که باید بزور برن تو اون بهشتیکه فرشته هایش را با زنهای هرجایی اشتباه گرفتن و الان سیخ کردن که تو بهشت ......!!!!!عجبا که این جماغت احمق هم تو این دنیا و هم تو اون دنیا فقط بفکر سکس و......این چیزان.از اینها سوال کنید که بهشت چه جایی است؟وقتیکه تعریف میکنند مبینید که همان شهر نو شرفش از بهشت اینها بالاتر هست.سوال کن چرا روزه میگیرید؟ میگن برای بهشت.خوب اونم از بهشت!!!!!!تازه با خواهر و مادر خودشون میخوان برن تو اون بهشتیکه هر گوشه اش یکی لنگو پاچه یک فرشته بیگناه را هوا کرده و بله!!!!!
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

Gharibeh-Ashena - المان - هانوفر
اصلا روزه خواری فقط ماه رمضون میچسبه و بس. ماهای دیگه که نمیشه روزه خواری کرد ! عجب ادمهایی هستند ها.......
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

alisam - ایران - تهران
مرگ بر دیکتاتور چه شاه باشه چه دکتر مرگ برطالبان چه کابل چه تهران.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
حالا که گفتین تظاهر به روزه خواری نکنید، ما هم می خوریم، خوب هم می خوریم تا جونتون در آد! مرده شور اون بهشتی رو ببره که قراره شما هم توش باشید!
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

shangol - آلمان - هامبورگ
آقا اگه مردم نخوان برن بهشت باید کیو ببینند .آخه الان اگه اینها تو بهشت باشند هم که اونجارم به گ.... کشیدن بابا اینها دیگه کین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
کسی که در ناجا این دستور رو داده با کسانی که به اسلام توهین میکنند فرقی نداره. در واقع این نادان از آنها اسلام ستیزتره. امیدوارم شر هر دو گروه از سر ملت ایران کم بشه.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

golagha - انگلستان - منچستر
بیشتر شعبیه جک است ادم اختیار تن خودشو نداشته باشه چی میشه هههههههههههههههههههههههههههههههههه
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
همه چیز زوره, ما اخرش نفهمیدیم این اسلام چه جونورئ!!
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
مرگ بر شما و دینتان که از شکم تا زیر شکم از پوشش تا عقیده و مغز انسانها///1400 سال ننگ وجنایت این دین کافیست ایرانی بیدار شو///فردا خیلی دیر است.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

black chador - امریکا - ولدن
روزه به زور باتون. راستی یک سوال از طرفداران خامنه ای دارم:. اگر توی زندان که به اجبار باید روزه بگیری با زور به شخصی تجاوز بشه روزهاش باطله یا نه؟
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

parsyk - مالزی - کوالالامپور
عجب دین مزخرفی داریم. به مدت یکماه مردم بی حوصله هستن . نفسها بوی گند میده و تمام ادارات نیم بند کار میکنن.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
اسلام زورگی.حکومت زورگی.اخوند زورگی.محرم.مهدی و رمضان زورگی.خاک تمامی دنیا بر سرتو ای علی گدا با اسلامت
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

artosh - ایران - تهران
یه زمونی عرب ها غذا پیدا نمیکردن بخورن. ملخ و سوسگ میخوردن و برای اینکه کمتر از این موجودات تناول کنند بحث روزه رو پیاده کردن.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
اسلام دینی سر تا پا زور و اجبار.......
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

ali1348 - ایران - تهران
چه کار زشتی که مردم را جاسوس همدیگر کنی.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

khonnas - امارات - ابوظبی
حالا اکر قرار بود با آن یک باطل نشه همه خفه می شوند با اون جمیعت یک جا
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

arash1977 - تهران - تهران
ماه رمضان!!!!!!!!!! زرت.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

raana8888 - ایران - تهران
والا ما شنیده بودیم تظاهر به روزه داری می کنن واسه ریا نه روزه خواری....
شنبه 31 مرداد 1388

jigili - ایران - تهران
اینا نخود هر آشن پدرسگا به شما چه کی روزه می گیره کی نمی گیره آشغالا
شنبه 31 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.