فال روز چهارشنبه ۱۹ آگوست - ۲۸ مرداد

فال روز چهارشنبه 19 آگوست - 28 مرداد

فروردین

امروز بیشتر در محل کار مفید و فعال هستید. ذاتا انسان تنبلی نیستید و جدا دوست دارید که به دیگران کمک کنید. در زندگی خصوصی فردی مثبت اندیشید و همین امر باعث محبوبیت شما میشود.

اردیبهشت

عشق در فضا جریان دارد. در چند روز اخیر زندگی احساسیتان در شرایط عادی قرار داشته است و تقریبا از همه چیز لذت برده اید. نمیتوانید چیزهایی را که به شما تعلق دارد نادیده بگیرید، حتی اگر هم بخواهید. باید همه چیز را بپذیرید و خودتان را به جریان زندگی بسپارید.

خرداد

امروز یک دنیا انرژی دارید که کنترل آن راحت نیست. اما شرایط سلامتی شما کاملا خوب است و خستگی برای شما معنایی ندارد. اتفاقی در پیش است که بر زندگیتان تاثیر به سزایی خواهد داشت و باعث میشود که امروز برایتان بیاد ماندنی شود. شاید جذب جذابیت یک نفر شوید، شاید هم فرصتی به دست آورید و از انجام کاری لذت ببرید.

تیر

امروز میتوانید کاری انجام دهید که همه از دیدگاه شما، زندگی و اطراف را بنگرند. بنابراین اگر میخواهید همسرتان را قانع کنید تا ایده ای را بپذیرد امروز مناسبترین زمان است. اما زیاد به این امر اصرار نورزید بگذارید خود جریان زندگی مسیر را به نفع شما پیش ببرد.

مرداد

امروز کسانی را ملاقات میکنیئد که از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند. در ابتدا آنها را تحسین میکنید اما بعد از مدتی متوجه تو خالی بودن آنها میشوید. هر اشاره ای به فخر فروختن به نشق آنها نیز شما را آزرده خواهد کرد. خصوصا اگر آنها داراییها و حساب بانکی خود را به نمایش بگذارند. تنها کاری که باید بکنید غرق این بازی نشوید.

شهریور

شخص خوبی شما را میخواهد که از این موضوع با خبرید. اما از نحوه رفتار او که میخواهد نشان دهد از شما بهتر میتواند به شرایط مسلط باشد، عصبی میشوید. به حرفهای او گوش کنید و بگویید که میخواهید در موردش فکر نمایید. زمانی که از عصبانیت خارج شدید با دیدی باز به صحبتهایش فکر نمایید.

مهر

صرف نظر از این که چه اتفاقی در زندگیتان در حال رخ ن است، شما توانایی آن را داریئ که به نکات مهم و اساسی توجه کنید. با اعتماد به نفس احساس میکنید که همه چیز بسیار عالی پیش خواهد رفت. هیچ شکی نیست که داشتن یک نگرش مثبت به مسائل، افراد و موقعیتهای مثبت را جذب کرده و به شما کمک میکند تا با هر مشکلی روبرو شوید.

آبان

امروز استع هایتان افزایش پیدا میکنند و میتوانند بدون هیچ خجالتی تواناییهایتان را به دیگران نشان دهید و برای رقابت نیز آماده شوید.

آذر

سازش با یک شخص آسانتر از آنچه فکر میکنید خواهد بود. گر چه هر دو در عقیده خود پایدارید ولی مانعی بینتان ایجاد نمیکند. با یکدیگر صحبت کنید، چون ممکن است بیش از آنچه با هم اختلاف نظر دارید، وجه مشترک داشته باشید.

دی

اگر اشتباهات باعث شوند که کار شما اضافه شود، واقعا عصبانی میشوید. اما هیچ چیز ارزش ناراحتی شما را ندارد. در هر صورت شما همیشه بدترین دید را به خود دارید، این را بدانید که گر چه همیشه به دنبال بهترین بودن هستید اما همیشه نمیتوانید آن را به دست آورید.

بهمن

امروز شخصی سعی میکند نسبتا با تهدیداتش شما را تحت نفوذ خود در آورد و این کار را زیرکانه انجام میدهد اما برای شما کاملا واضح است. متاسفانه یکی از شرکای شما از نظر موقعیت مالی برای ضربه زدن به شما استفاده میکند. روابط صمیمی و عشقی ممکن است با مشاجره روبرو گر . روی هم رفته امروز روز سختی برای شما خواهد بود پس بهتر است هر چه میتوانید از نیروهای منفی اطراف خود بکاهید.

اسفند

به نظر میرسد که امروز، روز خنیدن شماست. شما در محل کارتان پیشرو هستید و حقیقتا به عنوان یک همکار خوب صحبت جدی را شروع نکنید. اگر شما کاری در اداره انجام ه اید ، نسبت به خودتان کنترل کامل داشته باشید.


nahid amid - فرانسه - پاریس
با سلام، فال امروز مثل گلهایش بد بو و پلاسیده است!!! چرا؟؟؟
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

nahid amid - فرانسه - پاریس
اوا...من یک رفت و برگشت داشتم، دیدم موضوع فال عوض شد!!! واقعا عجیبه!!!!! ولی خودمونیم ، این یکی رو به قبلی ترجیح میدم، هرچند فکرم را مشغول کرده ، سازش با کی...؟؟؟؟؟؟
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

darya_r - انگلستان - لیورپول
فال من کاملا برعکسه !!!!
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.