پرداخت مشروط خسارت به آسیب دیدگان حوادث اخیر

پرداخت مشروط خسارت به آسیب دیدگان حوادث اخیر

فرماندار تهران گفته است، دولت برای "دلجویی" از خانواده های حادثه دیده و "به تبعیت از فرمایشات رهبر" آماده است تا به افراد حقیقی که در جریان حوادث بعد از انتخابات دچار آسیب شده اند، خسارت بپردازد.

حسین طلا، فرماندار تهران، با اعلام این خبر گفته تنها افرادی مشمول این طرح خواهند شد که نقش"موثر و تحریک کننده" در وارد آمدن خسارت مالی و جانی به خود و دیگران نداشته باشند.

به گفته آقای طلا کسانی که خسارت جانی دیده اند برای اینکه مشمول این طرح بشوند باید برای اثبات اینکه از بیمه، دادگستری یا سایر مراجع خسارت نگرفته اند، مدرک کتبی داشته باشند.

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
یارو رو به ده راه نمیدادند، سراغ خونه کدخدا رو میگرفت!. مرد حسابی، مردم در تدارک خاتمه دادن به این رژیم منحوس و نکبت بار هستند، تو راجع به فرمایشات رهبر سخن میگویی؟
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

parvaze ghasedak - آلمان - برلین
ننگ بر این رهبر که همه این جنایتها از خودش شروع شده. تو نماز جمعه گفت بچهای بسیجی‌ ما که تو دانشگاه بهشون حمل شده دل آدم براشون کباب می‌شه نه اون اختشاشگرا. این جا هم به بسیجیا می‌خواد خسارت بده. خامنه‌ای ریشت باید کنده بشه. بچهات جلوت پر پر بشن.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

ardesheer - امرپکا - نپو پورت
حداقل خسارتی که باید بدید اینکه ایران ول کنید و برید هر گوری میخواهید برید ولی نه این چاه جمکران با خودت ببرید والا 1 مورد استفاده داره که میدونید چیه
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

قانون جنگل - المان - کلن
راه جدید برای به دام انداختن جوانان مبارزه وطن. بابا خر خودتان هستید. مبارزه ادامه داره تا پیروزی یا حسین میر حسین .جمهوری بدونه نظام اسلا. می.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

green_iran - ایران - تهران
ای رهبر کودتا این اخرین پیام است.....جنبش سبز ملت اماده قیام است. شنبه اول ماه رمضان مردم از مراجعه به کلیه مراکز دولتی خوداری کرده و بار دگر به رسمیت نشناختن دولت کودتا را به حاکمیت اعلام میکنیم. توجه: حضور کارمندان و کارگران دولتی در محل کار بلامانع می باشد و فقط مردم از مراجعه به اماکن دولتی خودداری میکنیم.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
برید گم بشید تازی زاده های منفور. خسارت رو از جیب باباتون میدین یا از سرمایه ملی؟. اینهم یک راه دیگه برای چپاول کردن سرمایه ملی است تا بگویند که ۱۸،۵ میلیارد خسارت دادن هه هه هه. منفور و پست و فرومایه ترین هستید ای تازی زاده های چرکین مغز.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

bidad-zamane - آلمان - کلن
مثل اینکه واقعا همه تو خودشون......... بلایی را که سر مردم آوردی خریدنی نیست . انهأی که کشتید چی‌؟؟؟. عجب آدمهای پست فطرت و کثافتی هستید،. تاوان تمام این رفتار نظام ، از رهبر تا به پائین. اعدام در حضور خانوادهای جانبازان ، و ستم. کشیده زندانیان است،. من به شخصه، منتظر این روز نزدیک هستم. ننگتان باد.شرمتان باد. مزدوران قاتل .
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

sare galin - انگلیس - لندن
موج بازداشتها و بد رفتاریهای حکومت مذهبی ایران با مخالفان اکنون دامنگیر مسیحیان ایران نیز شده است . اخبار دریافتی حاکی از آن است که در روزهای ۸ و ۹ مرداد ماه سالجاری تعداد ۸ نفر از اعضای یک جمع نوکیشان مسیحی در شهرستان رشت ، در ۲ نوبت و در ۲ مکان متفاوت که از آن به عنوان کلیسای خانگی یاد می شد با ورود تعدادی از ماموران لباس شخصی و نیروی اننتظامی بازداشت شده اند. این گزارش می افزاید ماموران انتظامی پس از بازداشت این افراد اقدام به بازرسی و تفتیش خانه های ایشان نموده و کلیه وسایل شخصی اعم از کتب، سی دی وکامپیوترهای آنان را ضبط و با خود برده اند.تاکنون از این تعداد ۷ نفرآنان با سپردن وثیقه آزاد ولی یک نفر آنان همچنان دربازداشتگاه اطلاعات استان در بازداشت به سر میبرد و از وضعیت وی اطلاعی در دست نیست .
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

vezveznazi - ایران - ایران
این یارو حسین طلا مثل اینکه خواب تشریف دارند.حکومت جمهوری اسهالی نفسهای اخرش را بزور می کشد تو از علی چلاقه می گی
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

martin moghaddam - المان - بن
خسارتتون رو بدید به مزد بگیراتون !
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

zorro.ir - ایران - تهران
این کار فقط برای شناسائی افراد هست و بس .
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

xabrisham - ایران - اسلو
دروغگوهای ادم کش.نفرین مردم بدنبالتونه
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
جواب این جنایتها را چگونه می خواهند بپردازند.چگونه می خواهند جوابگوی تجاوزات ناموسی در زندانها باشند.ایا پا دلجوئی یا پرداختن پول این خانواده های داغدار را می شود دلجو شد. علی گدا برو بمیر.ننگ بر تو و اسلامت.....
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

rastad - ایران - تهران
آقا طلا لطفا به رهبر چلاغت بگو . ملت غیور ایران فرمودند ما این پولها رو نمیخواهیم شما این پولها را بدین به چماق بدستاتون و لباس شخصیهاتون و به ماموران زندان که بیشتر وحشی بشن و به تجاوز و کثافتکاریشون ادامه بدن . دورود به دختران و پسران عزیز ما که در زندانها شکنجه و تجاوز شدن . شما نور چشم ملت و همه دنیا هستین و ننگ و لعنت بر ضحاک کفتار ایران و حسین آقا خلا
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

فریدون رخشان - ایران - تهران
IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان . جواب این جنایتها را چگونه می خواهند بپردازند.چگونه می خواهند جوابگوی تجاوزات ناموسی در زندانها باشند.ایا پا دلجوئی یا پرداختن پول این خانواده های داغدار را می شود دلجو شد. (من هم موافق هستم) امیدوارم حکومت دیه افرادی که خونشان ریخته بناحق ریخته شده پرداخت کند.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

abiabi - انگلستان - لندن
.....حالا شرط و شوروت هم میزارن . جوانهای مملکت را کشدن شرط هم میزارن
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

annet353 - المان - بن
خجالت هم خوب چیزی پس به اونهایی که تجاوز شده چطور می خواهند خسارت بدهند. واقعا که همگی پ..ت و رذل هستید
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

عاشقخاک وطن - ایران - تهران
درود بر آنان که در لحظه لحظه تاریخ میهنمان ظلم و ستم را برنتافتند و مشعل مبارزه با ستمگران را ، همواره شعله ور نگاه داشتند و به دست ما سپردند تا به بلند آزادی برسانیم . درود بر شما که در رزم پیگیرتان با لشگر ظلم ، درنگ و خستگی نمیشناسید و برای رهایی مردم در بند، بر سر سوگند ایستاده اید. پایدار باد آن نیروی لایزال که از خون شهیدان در پیکر مقاومت عادلانه مردم جاریست و پیروزی نهایی بر اهریمن جور و ستم را ، ضمانت میکند. و فروزان باد مشعل راهنمای رهبری که مقاومت مردم ما را از راههای دشوار عبور داده و هر لحظه به سر منزل مقصود نزدیکتر میسازد. زنــــده بـــاد آزادی ، زنــــده بـــاد ایـــــــــــران.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
علی گدا میگن اسمش و نیار و هرقدر هم بزنی بیشتر بوش در میاد پس خفه شو سعی نکن جمعش کنی.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

سید علی گدا - ایران - تهران
خامنه ای عوضی دیده گندش دار آمده و همین روزهاست که از ولایت بیارنش پاپین این حرفها را زده عوضی سفاک
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

black chador - امریکا - ولدن
علی گدا و چهل دزداش به ..خوری افتادن. مردم پول و سیب زمینی نمی خوان . مردم رایشون برای فروش نیست. اینها فکر میکنن همه مثل بسیجی ها هستند که حاضرن به مادر و خواهر خودشون برای پول تجاوز کنند. خامنه ایبعید بالای دار برقصه.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.