اعطای لیسانس دوم بدون شرکت در کنکور

اعطای لیسانس دوم بدون شرکت در کنکور

عباس صاحبقدم لطفی، معاون آموزشی وزارت علوم در گفت و گو با خبرگزاری مهر خبر از طرح جدید این وزارتخانه برای ارائه لیسانس دوم به دارندگان یک لیسانس داده است.

آقای صاحبقدم لطفی در این باره می گوید: "در این طرح دارندگان یک لیسانس در راستای اشتغال زایی و کارآفرینی بدون کنکور با گذراندن دو تا سه ترم تحصیل صاحب مدرک لیسانس دوم و لیسانس مرتبط با همان گرایش می شوند."

با توجه به این طرح داوطلبان برای اخذ لیسانس دوم نیازی به کنکور ندارند و می توانند با یک آزمون ورودی به این دوره وارد شوند. البته قرار است نتیجه قطعی در زمینه برگزاری آزمون برای لیسانس دوم پس از بررسی های بیشتر اعلام شود.

معاون آموزشی وزارت علوم همچنین گفته است: "در حال حاضر در حال بررسی بر روی این موضوع هستیم که اگر تعداد داوطلبان شرکت در لیسانس دوم زیاد بود آزمون برگزار شود."

آقای لطفی تاکید کرد: اگر تعداد داوطلبان زیاد نباشد بدون شرکت در هیچ آزمونی می توانند وارد دوره لیسانس دوم مرتبط با لیسانس اول شوند.

beomidepirozi - ایران - تهران
حرومزاده ها میخوان مدارک جعلی خودشونو لاپوشونی کنن. کثافت های لجن
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

green_iran - ایران - تهران
ای رهبر کودتا این اخرین پیام است.....جنبش سبز ملت اماده قیام است. شنبه اول ماه رمضان مردم از مراجعه به کلیه مراکز دولتی خوداری کرده و بار دگر به رسمیت نشناختن دولت کودتا را به حاکمیت اعلام میکنیم. توجه: حضور کارمندان و کارگران دولتی در محل کار بلامانع می باشد و فقط مردم از مراجعه به اماکن دولتی خودداری میکنیم.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

darva - مالزی - سایبرجایا
beomidepirozi - ایران - تهران: دوست عزیزم همانطور که این اسب(عباس صاحبقدم لطفی) عنوان کرد تنها جهت اشتغال زایی (کاذب) و پایین آوردن سوری آمار بیکاری دولت کودتا است
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

mohsen,2009 - ایران - بوشهر
به به.مدرک کیلویی محشره والا.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
همیشه 1 سوال برام تداعئ میشه; ابنا چطورئ 30 سال دوام اوردن?
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
خوب پس با این کار یه یک سالی اضافه بچه های مردم رو میذارن سر کار(!) بالاخره این هم یه جور کاره دیگه!!!!!! سر گرم میشن...
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

p_dariush - ایران - یزد
kamia1 - المان - کلن با توجه به احترامی که برای مردم ایران قایل هستم فقط دین اسلام است که باعث گمراهی انها شده و دولت کثیف جمهوری اسهالی از این نقطه ضعف استفاده کرده و میکند . دین فقط اسبابی است برای نادان نگه داشتن مردم...
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

mahdiye - مالزی - پیننگ
حالا همین اولیش چه گلی به سرمون زد که 2تا بگیریم.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.