شلوار جین چینی با کلمه الله در پشت آن در فروشگاه های تهران

شلوار جین چینی با کلمه الله در پشت آن در فروشگاه های تهران

عصرایران: انگار چینی ها پس از کشتار ترک های مسلمان کشور خودشان، تصمیم گرفته اند به مقدسات مردم مسلمان ایران هم به موهن ترین شکل ممکن حمله کنند .

تا قبل از این Made In China حتی به تسبیح ها و جانمازهای ایرانیان رسیده بود و حالا کلمه "الله" و عبارت مقدس مسلمانان یعنی "بسم الله الرحمن الرحیم" را به قسمت پشت شلوارهای ایرانیان برده اند و عجب آنکه برخی مدعیان که پیشتر در اعتراض به عبارت کوکاکولای برعکس شده کفن پوش به خیابان ها می ریختند و در جهت تحریم کوکاکولا و نستله حرکت می کردند و هم در برابر کشتار مسلمانان چین سکوت کرده اند و هم در برابر این توهین آشکار.

این شلوارهای جین زنانه در فروشگاه های افسریه، حوالی خیابان های اول و دوم به قیمت 21 هزارتومان در حراجی به فروش می رسند.

اکثر خریداران هم به نوشتار پشت جیب شلوار توجه نمی کنند و صرفا به خاطر قیمت و دوخت شلوار ان را خریداری می کنند. فروشنده هم اطلاعات چندانی در خصوص محل خرید شلوارها و ... ارایه نمی دهد. البته برخی از خریداران به دلیل عبارت پشت شلوار از خرید آن امتناع می کنند.

به تصویر این شلوارهای جین چینی که به تازگی به بازار ایران وارد شدند نگاه کنید، عبارت "بسم الله الرحمن الرحیم" که "الله" آن دوبار تکرار شده است، روی جیب های عقب این شلوارهاست و یک بسم الله هم برعکس نوشته شده است.

در مکتب اسلام برای کلمه الله حرمت قائل شده اند. به طوری که حتی برای دست زدن به خط و نوشته آن باید وضو داشت و... و حالا درست در قسمت نشیمنگاه این شلوارها این کلمه گلدوزی شده و بدتر ان که در تهران - که خیلی ها دوست دارند ان را ام القرای جهان اسلام بنامند - به فروش می رسد!

با توجه به اینکه این شلوارها تازه به کشور وارد شدند، هنوز تعدادشان مشخص نیست ولی به دلیل آنکه در مارک داخلی شلوارها، عبارت "Made In P.R.C" مخفف عبارت "People Republic of China" به معنی جمهوری خلق چین درج شده است، به نظر می رسد تکذیب ملیت این کالاهای موهن و تازه وارد برای مسئولان کمی مشکل شود.

تا پیش از این واردات پرتقال اسرائیلی توطئه برخی عناصر نامعلوم اعلام شد، واردات سیب از امریکا در هاله ای از ابهام باقی ماند، اما دیگر مارک داخلی این شلوارها را نمی توان انکار کرد. مگر اینکه مسئولان مدعی شوند این شلوارها در داخل تولید شده است، که منطقا، با توجه به عقبه مذهبی مردم ایران، کمتر تولید کننده ای فرض به تعمد، جرات چنین اهانتی را دارد. یا اینکه باید گفته شود پک این شلوارها در بین راه باز شده و داخل‌انها مارک چینی درج شده است(مثل توجیهی که برای واردات پرتقال اسرائیلی آورده شد) !

بنتون تحریمی و چینی های برادر

مشخص نیست مسئولان گمرک و ناظران اصناف کجا هستند که این شلوارها در بازار عرضه می شوند؟ و یحتمل در برابر برخی کشورها قرار است سیاست یک بام و دو هوا پیشه شود!
حدود دو سال قبل بود که فردی در مقاله ای، فریاد وااسلاما سر داد و از حضور فروشگاه سبز رنگ بنتون ایتالیایی مقابل جام جم اظهار تعجب کرد، پس از آن بود که از سایت اقتصاد پنهان(ستاد مبارزه با قاچاق ارز و کالا به ریاست غلامحسین الهام) تا روزنامه های همسو فریاد برآوردند که چه شده بنتون در ایران تاسیس شده و خود لوسیانو بنتون ایتالیایی به ایران آمده و میهمان شهردار تهران است؛ میهمانی ای که البته خیلی زود تکذیب شد.

این حکایت از آن جهت اینجا قابل ذکر است که در غائله مذکور، فروشگاه های بنتون در ایران تهدید به تخریب شده بود، چراکه بدون ارایه سندی معتبر، بنتون با لابی های صهیونیست ارتباط داشت. البته برخی هم گفته بودند بیلبوردها و تبلیغات بنتون در شهرهای اروپایی غیر اخلاقی است(البته بر اساس اخلاقی که در ایران تعریف می شود) جالب آنکه چین که راسا و رسما و بدون هیچ پرده پوشی مسلمانان ساکن کشور خود را لت و پار می کند، و الان هم روی قسمت عقب شلوارهای جین زنانه عبارت مقدس "بسم الله الرحمن الرحیم" آن هم با دو "الله" گلدوزی می کند، کالاهایش در سلامت کامل، بدون هیچ ممانعتی، در بازارها به فروش می رسند.

9 میلیارد دلار واردات از چین در سال 2008

سری به پاساژهای تهران بزنید، از میلاد نور، گلستان، سرخه بازار، بازار صفویه و قائم و... در شمال تهران، تا امامزاده حسن، سلسبیل، هاشمی، 16 متری امیری، بازار دوم، امام حسین، گمرک و... در جنوب شهر. یا نمایندگی های بوسینی، هانگ تن، جیوردانو، بالنو، مستر پیچ، تامی و... که همگی یا چینی هستند یا تحت لیسانس در چین تولید می شوند به چشم می خورند. به جنوب شهر هم که بروید مارک های درجه دو و سه چینی فروخته می شوند. به فهرست گمرک هم که نگاه کنید، تنیکه چینی هم به بازار پوشاک ایران رسیده. واردات کفش چینی که خود قصه مفصلی دارد .... کمر بازار کفش تبریز و تهران را همین کفش های چسب و مقوا چینی شکاند.

مجیدرضا حریری نائب‌رییس اول اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین در این زمینه میزان و کیفیت واردات کالا از چین به ایران می‌گوید: با افزایش فشار اقتصادی غرب به ایران، نگاه به واردات از شرق از جمله چین شروع شد که در هر سال به طور متوسط بین 30 الی 45 درصد افزایش حجم واردات داشته‌ایم. در سال 2008 مبادلات ایران با چین 29 میلیارد دلار بوده است که از این رقم صادرات ما به چین حدود 22.20 میلیارد دلار اعلام شد که 47 درصد نسبت به سال 2007 رشد داشته و 7.8 میلیارد دلار از چین به ایران کالا صادر شده که 4.10 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

او تصریح می‌کند: صادرات ایران به چین بیشتر نفت، گاز و محصولات پتروشیمی است که با توجه به گرانی قیمت نفت در سال گذشته، شاهد افزایش رشد صادرات ایران به چین بودیم. البته آنچه به عنوان کالای بی‌کیفیت چینی در بازار ایران به دست مصرف کننده می‌رسد بخشی از کالاهای چینی است واگرنه پروژه راه‌آهن، مترو، سد،نیروگاه بازسازی پالایشگاه و ماشین آلات، صنایعی هستند که همه از چین وارد می‌شوند.

این در حالی است که به عقیده برخی کارشناسان واردات 13 میلیارد دلاری از امارات نیز عمدتاً کالاهای چینی است که اول به امارات وارد می شود و بعد از طریق امارات به کشور می آید. با این شیوه کشور صادرکننده امارات به شمار می رود، اما جنس کالا و کشور سازنده ان در واقع چین است.

beomidepirozi - ایران - تهران
حاشا به غیرت ا.ن و خامنه ای دیندار . مذهبی. حرمزاده ها
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

mn4434 - انگلیس - لندن
جای این اللاه همونجاست
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

Alireza88 - ایران - تهران
در غزه (که آنرا هم بعنوان حقوق انسانی محکوم میکنیم) در بیست روز هزار نفر کشته شدند اما در چین در یک روز صدها تن را کشتن ولی رهبر ما آنها را مسلمان که جای خود حتی انسان نیز در نظر نگرفت که محکوم کند.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
سید طاهر - ایران - تهران. یکدونه برای .... بخر یکدونه هم برای زینب از قم گناه داره دستش به تهران نمیرسه .بده بپوشن به حتم امام زمانت خودش را از چاه میرسونه.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
مجموعه مقالات و خاطرات زندان مینا انتظاری . https://mina-entezari1.blogspot.com/. https://www.youtube.com/watch?v=dxOFoICLB7w
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

ghost197 - هلند - امستردام
اقا ایول داریم کم کم از خرافاتهامون دست ور میداریم. دیدی حالا کسی سوسک نمیشه از دیوار بالا بره.لللللول
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

abiabi - انگلستان - لندن
مرگ بر خامنه ای و اون پسرای حرامزادش
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

last minute - امریکا - ل.ای
خدا بابای خمینی رو بیامرزه.که هیچ قدرتی نمی توانست این دین رو بعد از 1500 سال در ایران این جور به لجن بکشه.خدا رحمتش کنه که امد و این دیگ را هم زد تا بوش همه روخفه کنه.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
بالاخره جایش را پیدا کردند :-)
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

Nim Rokh - ایران - تهران
این چینها مثل موش کثیف دارند دنیا را خراب می کنند و با استفاده از شناخت مذاهب دیگر و تخریب ان با مبارزه می پردازند.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

msforugh - ایران - تهران
این مملکت داره به کجا میره. تف به ذات هر چی اخوند بی دین
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
میرحسین موسوی خطاب به مهدی کروبی: نامه شما رسانه غیرملی و روزنامه‌های کودتاچیان را دستپاچه کرده است/ اینهایی که مرتکب جرم شده‌اند ایادی حکومت بوده‌اند.... https://www.autnews.cc/node/1734
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

rezanl - هلند - امستردام
من که میگم جاش خوبه چون این الله ای که من تو قران خوندم جاش همین جاهاست.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

annet353 - المان - بن
تا زمانی که برای منافع احمقی نژاد و ادلف خامنه ای دزد ضرر نداشته باشه . مهم نیست این عبارت کجا نوشته بشه
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
تا 4 تا وزیر زن هم شرعیه. https://www.iranpressnews.com/javan/pic/2009/08/AH.jpg. منبع:https://www.iranpressnews.com/javan/2009/08/12342.htm
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
بهترین جا برای الله همان جا است.دستشان درد نکند
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

vahid_baghjari - ایران - تهران
خب الان اگه به مسببین این ماجرا فحش مادر بدم همه میگن فلانی بی ادبه ! نه خوبه فحش بدم ...؟
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
پیام آیت‌الله‌العظمى منتظرى در اعتراض به توهین و مزاحمت برای حجج اسلام والمسلمین کروبی و نوری. https://www.mowjcamp.org/article/id/1454
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
ههههه با عرض معذرت از همه عزیزان مسلمان-ولئ طراح لباس عجب جایئ رو انتخاب کرده ههههه کلن
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

silentios - تزکیه - انکارا
خاک تو سرشون...اینا فهمیدن ولی به رو خودشون نیوردن!!!
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

peran33_mar - انگلیس - لستر
به گفته رهبر احمدی این شلوارو بپوشه گناه مکنه.از این به بعد در مجالس رسمی کشور احمدئ با دامن لامبادایی ظاهر بشه بهتر.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

man iraniam1 - هندوستان - بنگلور
یادمه یک بار توی تلویوزیون یه اخوندی می گفت اگر می خواهید با جنها ارتباط برقرار کنید باید گناه کبیره بکنید مثلا کسی را مثال می زد که قران را درمحل نشیمن گاه شلوارش دوخته بود که روی ان بشیند و می گفت این ادم توانایی های خاصی داشت مثلا یه کاری می کرد حضرت فاطمه بیاد بخواد دخترهای مورد علاقش و بگه با این اقا ازدواج کن و ازاین جرتو پرتا . شاید این شلوار ها به سفارش همچین ادمایی ساخته شده !
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

elektris - فرانسه - پا ر یس
ایران و ایرانی نمی‌تواند روز تاریخی 28 مرداد و کودتای ننگین آن را از یاد ببرد. همه با هم به یاد آن روز، 28 مرداد 1388 ساعت 6 میدان بهارستان تجمع خواهیم کرد. زمان کوتاه است، لطفاً اطلاع رسانی کنید. ۲۸ مرداد = 18 تیر دیگر
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
عجب جای خوبی گذاشتنش. اتفاقاً الله جاش همون جاست.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

free iran 4ever - سوییس - برن
بسم الله...مردم چه کارا میکنن؟!!!. اخه گناه داره این ...
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
Nim Rokh - ایران - تهران. این چینها مثل موش کثیف دارند دنیا را خراب می کنند و با استفاده از شناخت مذاهب دیگر و تخریب ان با مبارزه می پردازند. (اتفاقا" کار خوبی کردن دستشون درد نکنه).
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
آنتی اسلام - ایران - اهواز. عجب جای خوبی گذاشتنش. اتفاقاً الله جاش همون جاست. (دستت درد نکنه گل گفتی - زنده باشی)
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

saharrr - امریکا - فلوریدا
ووای چقدر بی دین بی سواد تو این سایت هست!!متاسفم
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

م ر - ایران - تهران
واقعا نمیداند بعضی ها اینقدر ب....هستند که انسان به خودش تاسف میخورد که هم عقاید ما بعضی از این انسانهایی هستند که حتی نمیتوانند وجود خودشان را که در این جهان هستی زندگی میکنند بفهمند . من فکر میکنم بعضی از این دوستان که همه چیز را با هم قاطی کردند خیلی انسانهای بی سواد و بی فرهنگ و بی اصل و نسب هستند که خداوند را با یک مشت انسانهای ظالم و... یکی میکنند بنظر من این سایت نباید نوشته های بعضی از این آدمهای کوته فکر که به خالق خودشان هم بی حرمتی میکنند نظرشان را تائید کنند . واقعا ما با چه پوچهایی میخواهیم متحد شویم تا آزادیمان را بدست آوریم . من فکر میکنم جای شماهایی که وجود خالق خودتان را انکار و به ایزد منان اهانت میکنید جای شماها از اونجا هم باید ... باشد ... هیچکس حق ندارد به خداوند متعال بی حرمتی کند مگر که ..
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

foroogh.abdollahi - المان - مونیخ
کفن پوشان در خوابند که رابطه با چین را تحریم کنند؟
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

jina jina - انگلستان - لندن
یه ذره پائین تر می اومدن بهترین جا بود
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
annet353 - المان - بن = دقیقا موافقم با شما / مگه می شه نفهمیده باشن بالاخره یکی اینارو وارد کرده اگه نه که باور کنید دوخت داخل و مارکشم که چیزی نیست پر تو تولیدیا /
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

100%persian - هلند - دن هلدر
هر چیزی سر جای خودش قرار گرفته / تا باشه از این خبرهای خوش
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

AsaL Barbie - کانادا - ونکور
الله اسم بزرگترین بت عربا بوده که توی کعبه بوده. پس جاش همونجاس!
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
این چینیها بازاریابی شون حرف نداره فکر کنم این شلوارهارو برای بی خدا ها دوختن ...حالا چه جوری از ایران سر در آورده معلوم نیست راستش باور کردنش یه کم مشکله که مثلا تو افسریه اینها رو بفروشن چون این آخوندها دنبال همچین بهانه هایی هستند تا چند نفر رو به عنوان عامل بیگانه که میخوان به دین مردم توهین کنند معرفی کنند و آخرش هم این رو به مخالفان با حکومت ربط بدهند چینی بودن این شلوارها هم مشکلی برای این آخوندها نداره چون اینها به هر کسی که بخوان خیلی راحت تهمت میزنند..
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

martin moghaddam - المان - بن
زیاد سخت نگیرید اتفاق مهمی رخ نداده
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

shenel ghermezi - هلند - اترخت
. free iran 4ever - سوییس - برن. حالا مثلا گناهش چی‌ هست؟این همه به اسم الله جنایت و خیانت می‌شه گناه نداره ولی‌ یه مشقی یه جای شلواری نوشته بشه گناه داره؟ . اینقدر گناه به اسمش انجام می‌شه که اگه وجودی داشته باشه وقت توجه کردن به این یه گناه ناقابل رو نداره.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

sia2009 - ایران - تهران
mn4434 - انگلیس - لندن-.آنتی اسلام - ایران - اهواز . ... نداشتتون کنن کافرای بی دین. به چه حقی به خودتون حق میدین به این حد وقاحت برسین که .. دهنتون ره به مقدس ترین واژه هستی باز کنین. نمیدونم اینقدرعقده ی چیزهای دیگه در دلتون رخنه کرده که زبونتون رو به گفتن همه چیز عادت دادین. آیا شیطان رونده شده از درگاه خداوند هم جرات این توهین رو به خودش داده بود که امثال شما میدید؟ وای به حالتون....اگر از آسمون واستون آتیش هم بباره به خدا که رواست. ..
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

xosrov - انگلیس - منچستر
کسی‌ نمیداند که دستمال کلینکس هم ازش ساختند یا نه؟.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
اینجوری ملاها که دوست خیلی خوب باسن هستن و از زمان ایدزیه علاقه شدیدی به باسن پیدا کردن میخوان طبق معمول دروغ و تزویر بگن داشتم قران میخوندیم و با خواندن بسم الله....... از گناهشون کمی کاسته بشه.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

Avayeh Edalat - ایران - تهران
............. Nim Rokh - ایران - تهران---- باز تو ویز ویز کردى ؟! با همین حشره کش چینى چنان پیف پافت مى کنم که تا ته چاهه امام زمانت پشتکى پر پر بزنى ها !! بچه بسیجى. free iran 4ever - سوییس - برن----- گناهش گردن ما، تو بیا این سفته را بگیر رضایت بده، بیخود و بیجهت این مردم از اسلام که بیزار نشدن عزیز من، 30 اختناق و زورگویى و حق کشى و دزدى و بى ناموسى آخرش به اینجا و به بدتر از اینجا هم مى کشد، اگر تا حالا کافى نبوده شما حالا وایستا ببین که چه روزگارى در انتظار این ملت بدبخت است
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

darya_r - انگلستان - لیورپول
همیشه ظلم بر مردمی میشه که مستحق اون هستند. واقعا نظرات دوستان خجالت اوره . تاوقتی یادنگیرید به مقدسات دیگران احترام بگذارید این دولت که سهله بدتر از اون لایق شماست . واقعا براتون متاسفم که کمی بینش به کار نمی برین وبعد بنویسین ....
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
اینجوری میکنن ببینن شاید خدا کمی بهش بر بخوره یک سری هم به ایران بزنه. ولی فکر نکنم خدای خواب ایران اصلا متوجه بشه.خلاصه دوستان خدا پرست نگران نباشید.ولی واسه چشم چرونی اخوندی خوبه.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
سحام نیوز: انگار چینی ها پس از کشتار ترک های مسلمان کشور خودشان، تصمیم گرفته اند به مقدسات مردم مسلمان ایران هم به موهن ترین شکل ممکن حمله کنند . https://www.etemademelli.ir/published/0/00/69/6941/
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

black chador - امریکا - ولدن
xosrov - انگلیس - منچستر. منظورت دستما ت...ت هست؟ فکر خوبی هست. علی گدا و چهل دزدشواقعا کار ما بی دین ها را در سرنگون کردن این دین مزخرف تازی صفت را راحت کردند.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

tamara .s - انگلیس - لندن
خسرو -انگلیس -منچستر. توی یکی از کلیپهای شاهین نجفی دیدم!!!!!!!! ولی خیلی کار زشتی به اعتقادات همدیگه تو هین کردن با اینکه من بشخصه به هیچی اعتقاد ندارم ولی دوست ندارم توهین کنم!
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

reza4554 - کانادا - تورونتو
دوستان عزیز خامنه ای و اطرافیانش میدانند که دین و الله تنها وسیله ای است برای حکومت انهانه دین دارند نه به الله اعتقاد چون سالها در این مورد درس خواندندخدا وسیله ای است برای سرکوب انسانهای فقیر خدا ساخته سرمایه داران است برای کنترل کارکران که هر وقت خواستنند بر علیه قدرت وسرمایه قیام کنند از صندوق چندین هزارساله بیرونش میاورند وبه هرشگلی که نیازشان را براورد کنند در میاورند با اسم و قیافه جدید م پیامبر نوین با دستورات جدید .مرک بر خامنه ای مرک بر جمهوری اسلامی وتمام ادیانی زنده باد ازادی زنده باد برابری
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
sia2009 - ایران - تهران . دوست عزیز جوش نزن یک لیوان اب خنک بخور تا اروم بشی اعضای این سایت دارند کمک میکنند به ظهور امام زمان
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

BIKHODA - هلند - شیراز
جای الله یه کم این ور تره.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

BIKHODA - هلند - شیراز
نابود باد اسلام. زنده باد ایران .زنده باد آزادی
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
xosrov - انگلیس - منچستر. کسی‌ نمیداند که دستمال کلینکس هم ازش ساختند یا نه؟. (یه کارخانه چینی هست که رو کاغذ توالت به عربی نوشته نتونستم بخونم یارو داشت جمع میکرد انگار چیزی شبیه به این نوشته).
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

iliya behniyafar - ایران - اصفهان
اولا" که کالای چینی را باید تحریم کرد دوما" کسانی که خائن و وطن فروش هستند ( که اکثرشان از اسلام گریان هستند ) بهتره بروند و این نوع شلوار ها را بخرند تا بفهمند که با نشستن روی کلمه ی الله سنگ نمی شن
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

mohammad.moein - انگلستان - لندن
sia2009 - ایران - تهران!!!. ولش کن...بزار انقدر چرت بگه تا بمیره!!!. هر آدم با سوادی می دونه که نباید به دین و مقدسات دیگران بی احترامی کرد... اینجور بد دهنی ها هم از مردم از احمقی نژاد یاد گرفتن
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس
اینهم از خدمات ارزنده کشور برادر چین که گاز مفت از ایران میگیره . اقای احمدی نژاد کلاهت رو بذار بالاتر . اون مداح های تندرو کجان ؟ حاج منصور ارضی تحویل بگیر . پدر واردکننده این شلوارهارو باید دراورد . خدایا از چینی ها گله ای نیست اونها کافرند . اونهایی که این جنسها رو وارد کردند باید سرب داغ تو ... ریخت .
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

tamara .s - انگلیس - لندن
شنل قرمزی-هلند. کاملا درست میگید
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

free iran 4ever - سوییس - برن
shenel ghermezi - هلند - اترخت . عزیز...اره این رزیم همه کار به اسم الله و اسلام میکند ولی منظورم به خدا اصلا شما نیستید ولی شعور میخواد کسی که بتونه خدا و اسلام و .. رو از این جنایت های این رزیم لعنتی جدا کنه..
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
Nim Rokh - ایران - تهران. حقتونه تا شما باشید از ک....چین نخورید
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
. xosrov - انگلیس - منچستر. سئوال خوبی کردی فروش خوبی هم خواهد داشت
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

alisam - ایران - تهران
دوستان من میدونم که همه ما از وقایع اخیری که رخ داده ناراحتیم و سخت عصبانی ولی به خدایی که همه ما میدونیم اصلا این جنایت ها به اون ربطی نداره چرا باید این جور توهین کنیم
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
به خداوندیه خدا اگه کار روزگار دست بعضی از بچه های این سایت بیفته جیگر مردم و زنده زنده ازشون می کشن بیرون منظورم با اونهایه که حتی احترام برای آدمای که حالا هر چی هستن ولی خدا رو قبول دارند قائل نیستن /گور بابا ی این رژیم هم سگ .. ولی قبول کنید که بعضی از ماها دیکتاتورهای هستیم که آب نمی بینیم وگرنه شناگرای خوبی هستیم حالا هر کی به خودش گرفت دقیقا منظورم با همونه / لطفا همه چی رو با هم قاطی نکنید درست شدن هر چیزی باید از درست شدن خودمون شروع بشه احترام گذاشتن هم جز اولین اصوله غیر اینه ؟؟؟
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
Nim Rokh - ایران - تهران , اه نه بابا!! همین دولت و رهبرئ که تو سنگشو به سینه میزنئ, بهترین روابط حسنه رو با چین و روسیه دارن, حالا بد شدن? پس چرا صدائ نحست برائ اعتراض در نمیاد? کشور اسلامئ با 2 کشور کمونیستئ!! اول انقلاب مرگ بر شوروئ نون روزشون بود. کاره خدا رو ببین!!
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

barani_medley - ایران - کرج
باباااااااااااا بس کنید دیگه شورش رو در اوردید اهای اونهایی که دم از حقوق بشر میزنید و کار این سران و ضدش میدونید شما خودتون بدتر از همه اونها هستید و اگه پاش بیفته کارای کثیفتری میکنید شما حق ندارید به اعتقادات ما اونهم به خدا توهین کنید من واقعا واستون متاسفم که اسم خودتونم روشن فکر گذاشتید خدایا دیگه خسته شدیم اخه تا کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من از مسولان سایت انتظار دارم از گذاشتن هر کامنتی خودداری کنند من واقعا ناراحت شدم کسی که به خالق خودش چنین میگه ازش چه انتظاری میشه داشت برای هم نوعش حتی دل بسوزونه پس تمومش کنید!!!!!!!!
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

dkdk - دانمارک - اسلیش
mn4434 - انگلیس - لندن خجالت چیز خوبیست لااقل از خداوند مهربان که همه چیزت را از خداوند داری شرم کن
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

jonbeshesabz - ایران - شیراز
www.petitioniran.com/?page=petitionpid=YLT5392 برای محکومیت جنایات علیه مردم ایران امضا کن هموطن.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

کلاغ سیاه - ایران - تهران
صحبت الهام شد یاد شوهرش افتادیم که داشت خودشو تیکه پاره میکرد که احمدی نژاد حق انتخاب وزیر مونث را ندارد .پس چه شد چرا صداش در نمیاد؟
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

saharrr - امریکا - فلوریدا
garfild - ایران - تهران . موافقم !!ولی خوب متاسفانه بعضی ها تو این سابت چیزی به اسم احترام حالیشون نیست! دین که ندارن پس چرا احترام بزارن؟؟
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

shahin 12 - انگلیس - یوکی
اونهای که خودشونو جانشین یا نماینده الله روی زمین میدوند اولا باید برید اون شرکت چینی و سفارش دهنده و وارد کنند رو پیدا بکنید و به عذاب الهیش برسونید بعد اونای که به الله توهین کردند بگیرید به روش عربهای 1500 سال پیش ارشادشون بکنید.دوما شماها که خودتونو داغتر از کاسه اش کردید بدونید که الله از نوشته شدن اسمش رو شلوار اعصبانی نمیشه از اونای اعصبانی میشه که بخاطر قدرت و ثروت به بندگانش در بازداشگاهها به اسمش به بدترین شکل تجاوز میشه و انها را به اسم دشمنی با الله به بدترین شکل شکنجه و میکشند.سوما هر کسی رو تو قبر خودش میزارند این الله تعالی است که در مورد بندگان قضاوت و به انها پاداش یا به انها عذاب میدهد پس لازم نکرده در مورد بندگان الله شما قضاوت بکنید و هیچ وقت فکر نکنید ینفر ادم نماز و قران خوان جانشین یا نماینده الله روی زمینه و از بقیه بندگان نماز و قران نخون بهتر هستند پس بجای اینکه جای الله تبارک حکم عذاب صادر کنید بیشتر به اعمال و رفتار خود توجه بکنید.باز هم میگم هر کسی رو تو قبر خودش میذارند چه گناهکا چه بی گناه این الله تعالی است که در مورد بندگانش قضاوت خواهد کرد
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
garfild - ایران - تهران. اره برادر من به خودم گرفتم. ولی تو هم یک مطلب را به خودت بگیر آن هم اینکه هنوز فرق خداوند و الله را نمی دانی :-)
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
اینا که اسم «الله» رو زدن اونجا، می ترسم چند روز دیگه کاندوم های چینی هم مزین بشه به بقیه اسما متبرکه!
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

borzoopersia - انگلیس - بیرمنگهام
بالاخره چینیها زدند به خال هدف ولی یک ده سانتی بالا وبه سمت راست انحراف داره. حیف باسن ایرانی نیست که این جمله کثیف روی آن باشد. ایرانیها باید به اینکه به باسن آنها توهین شده از چین شکایت کنند.jina jina - انگلستان - لندن . alireza.ch - سوییس - نوشاتل BIKHODA - هلند - شیرازSIAVASHOMA - انکلستان - منچستر دم همه تون گرم حال کردم. زنده باد ایران پاینده باد ایرانی. مرگ بر اسلام
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

playboy972 - ایران - گرگان
متاسفم که بایداجناس چینی رو بخریم. تا کی باید تحریمها رو تحمل کنیم و از بنجلات چینی که وقیحانه توهین میکنند خریداری کنیم. تف به ذات ضد الهی احمدی نژاد و خامنه ای.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

3setareh - امریکا - ارواین
اینو اونجا چسبوندن که برادر بازجو واقعی می‌خواد یه ثوابی!!!!بکنه از الله خجالت بکشه و یادش بیفته خدایی هم هست....
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
AsaL Barbie - کانادا - ونکور . راست میگی!!!!!
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
garfild - ایران - تهران . کاملا با حرفات موافقم .....اینها فکر کردند مثلا با توهین به خدا همه چیز درست میشه راستش برای من مهم نیست چون اینها مثل کسانی هستند که برای جنگ با خورشید به طرف آسمان مشت میزنند..
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
تمام بیخداهای عزیز ...قیافه اتان آن دنیا دیدن داره...قول میدم اون دنیا بهتون نخندم فقط به احترام اینکه زمانی در این سایت تو سر و کله هم میزدیم.....
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

atena10 - ایران - تهران
نه انگار شماهایی که می گید خیلی جاش خوبه ؛ حالا الام هیچی؛ یعنی خدا رو هم قبول ندارید. متاسفم براتون
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
dkdk - دانمارک - اسلیش . تو باز هم پیدات شو نفله ٬ بزن گاراژ خفه کار کن ٬ تا مادامی که تو کار دیگران ....لی میکنی و به اعقاید آنها بی احترامی میکنی ضد حال میخوری ٬ مثل .... بیا نظرتو بده و .... شرتو کم کن.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* - ایران - تهران-- دیدی که از اون خبرهایی هم که تو فکر میکردی ( در رابطه با اعتقادات ایرانیان!) نیست. چشمهات رو بشور و جور دیگه نگاه کن دوست عزیز. اینقدر به خودت ظلم نکن. لج بازی بسه.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

asana - ایران - ایران
بعد یک ماه اومدم سری بزنم مطلب تاسف باری دیدم اما از اون تاسف بارتر کسایی بودن دینو که فراموش کردند هیچی.. متاسفانه احترام هم یادشون رفته...
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . منظورت رو نفهمیدم....بابا بیخال من هم به جدایی دین از سیاست رای دادم ولی برای همه نه یه طرفه یعنی هر کسی هر جور دوست داره زندگی کنه یعنی دیندار و بیدین هر طور دوست دارند زندگی کنند اتفاقا در این جامعه حالش هم بیشتره....
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
xosrov - انگلیس - منچستر . دوست عزیز من یک عکس دارم که در روی دستمال توالت ایات ق.... نوشته شده. Avayeh Edalat - ایران - تهران. دمت گرم.خیلی با حال بود.بعد از مدتی خندیدم. اقایون و خانم های خدا پرست.مانند مهدی در چاه در خواب هستید. بیدار شوئید و واقعیت را ببینید.گدام الله گدام اکبر.تا چند لحظه دیگر سوسگ می شوم.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

izad - تاجیکستان - دوشنبه
به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر...
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

chkavak - ایران - تهران
لطف کنند نام خامنه ای را هم درست در گوشه دیگر پشت شلوار حک کنند تا مجموعه کامل شود
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

fardi - کانادا - هانوور
بهترین جا برای اسم الله
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
saharrr - امریکا - فلوریدا نازنینم دین نداشته باشن این مسئله کاملا شخصیشونه ولی شخصیت و سواد و عقل که دارن آدما با داشته هاشونه که حرفی برای گفتن دارن . alireza.ch - سوییس - نوشاتل = عزیز به هر چیزی که قبول داری قصد من توهین به اعتقاد کسی نبود تو آزادی و مختار حرف من باور به افرینندست که هر کس با هر دین و زبانی یه چیزی صداش می کنه اونی هم که اعتقاد نداره بازم خودش می دونه بزور کسی باورمند نمی شه و اینرو هم می فهمم که بچه های هم که خدا رو قبول ندارن حتما دلیل دارن ولی می شه به دیگران احترام بزارن حرف من همینه فقط الله خدا گاد .... معنیش یه چیز ه خودت عاقلتری و می دونی منظور من با کجای قضیست . *پسر شجاع* - ایران - تهران = جیگرتو
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

muhammad_61 - ایران - تهران
خاک بر سر آنهایی که خدا هم قبول ندارند مهربان تر از خدا ونزدیکتر کسی نیست پس معلومه شما ایمان ندارید حتی کافرم و یهودم خدارو پرستش میکنه حتی بیشتر از مسلمانها حتی بهایی ها هم که سر آدم را میبرند سپاسگذار خدا هستن بعد تو برو بی سوا د یاد بگیر الله چجوری مینویسن بعد دهن.. باز کن نام خدا رو بیار
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

alisam - ایران - تهران
دنیای کثیف نیست کار خدا. تنها مقصرش هستیم ما ادمها
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
ببخشید از بین دوستان هم اندیش و سایر علمای موجود درخواست می شود این جمله muhammad_61 - ایران - تهران را که مرقوم فرموده اند:«حتی بهایی ها هم که سر آدم را میبرند سپاسگذار خدا هستن» را برای من ترجمه کنند. با سپاس
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
اسلام یه دینه که خیلی از آدما بهش اعتقاد دارن نباید بخاطر 4تا آخوند که خودشون رو چسبوندن به اعتقادات مردم بهش توهین کرد چون با این توهین در واقع داریم به اعتقادات میلیون ها انسان توهین میکنیم . اینم ذکر کنم که من خودم اصلا آدم معتقدی نیستم ولی به خودم اجازه توهین نمیدم
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
alireza.ch - سوییس - نوشاتل . ترجمه مطلبmuhammad_61 - ایران - تهران .یعنی من هیچ شناختی در باره ادیان ندارم.بیسوادم و فقط می خواهم حرف بزنم.و خودی نشان دهم.ایشان بیان کرده اند.بی سوا د یاد بگیر الله چجوری مینویسن بعد دهن. باز کن نام خدا رو بیار.انسانی که شناختی ندارد در باره ادیان چه می شود گفت.این بهایها نستند که سر می برند.انها مسلمانهای ناب محمدی هستند.مانند حزب الله.اخوانع مسلمین . طالبان و شما بیسچی ها.عزیز مطالعه کن . نابود باد تمامی ادیان.ابراهیمی که بهائی گری هم ریشه اسلام را دارد
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
کار خوبیه برای اینکه چشممون عادت کنه که جای این لغات عربی کجاست .خانمها لطف کن از این شلوارها بپوشن.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

taheree - ایران - قم
حالا کسی این شلوارها رو دیده یا فتو شاپه!!!
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان . منظورش وهابیها یا همون طالبان هستش که به خون شیعه تشنه هستند ...فقط اونها سر میبرند آن هم جلوی دوربین....
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
*پسر شجاع* - ایران - تهران . فقط یک عقب مونده ذهنی متعصب مذهبی مثل تو به اون دنیا و روز قیامت و این مهملات ساخته و پرداخته آیات شیطانی محمد و سایر ادیان دروغ پرداز اعتقاد داره. ما توی همین دنیا به ریش همه شما بی مغزان متعصب مذهبی میخندیدم و هر روز کامنتهای ابلهانه شما رو همونجا مینویسیم که چینیها الله و اکبرتون رو نوشتن!. واقعا توی مغزت چی میگذره و پیش خودت فکر میکنی بعد از مرگ،‌ این اتفاقات مسخره که اگه برای یک بچه دستانی امروزی تعریف کنی خنده اش میگیره واقعا اتفاق میافته و تازه از همه بالاتر اینقدر تکبر داری که خودت رو در موقعیتی فرض میکنی که انگار اون دنیا خیالت راحته و بقل دست الله جونت نشستی و میتونی به همه بخندی!. واقعا این چیزهایی که توی مغز بو گندو شماها میگذره از هر جوکی خنده دار تره!
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
چینیها اولین ملتی در دنیا هستند که جایگاه واقعی الله رو پیدا کرده و به جهانیان و علی الخصوص امت همیشه در صحنه اسلام معرفی کردند!. حالا شمال مسلمین برید 40 روز عزای عمومی اعلام کنید چون اگه نکنید الله همتون رو سوسک میکنه.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

dkdk - دانمارک - اسلیش
shayan2uk - انگلیس - هال . مطمئنا ادم درستی نیستی که دروغگوئی میکنی.من همیشه شدیدا مخالف بی احترامی به عقاید افراد بودم و هستم.در تمامی کامنتهایم میتوانی ببینی.اما تو که به عقیده والدینت که معتقد به خداوندند احترام نمیگذاری حتما انسان پوچ و تهی از هر گونه کمالات و احتراماتی.در ضمن اینقدر به مغز فندقی و کوچکت فشار نیاور که بفهمی چرا که نخواهی فهمید.الله یا خدا یا گاد تنها اسمند که بزبان مختلف گفته میشود.مهم پروردگار است که قربون صبرش بروم وگرنه امثال تو لیاقت شناخت خداوند را ندارید که نام پاکش را چنین بتمسخر میگیرید.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . دیدار ما روز قیامت حرفهات رو اونجا بزن..... .
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

100%persian - هلند - دن هلدر
فکر کنم طرح ( پنج تن آل عبا ) رو بزنن بیشتر فروش داره . یا مثلا ( مهدی بیا ) همه به باسن جلویی نگاه میکنند و هی تکرار میکنند تا بلاخره ظاهر بشه / شاید بتونه ما ایرانیها رو از دست اینها آزاد کنه
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
alireza.ch - سوییس - نوشاتل-- هاهاهاهاها. خیلی خندیدم و لذت بردم. واقعاً روحیه دادی. جالب بود ( اِند اُسکُل)
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* - ایران - تهران.. من خیلی دوستت دارم. باور کن راست میگم. این رو هم بدون که ملت ایران فهمیدند که 1400 سال چه بلایی سرشون اومده و بیدار شدند. نسل جدید؛ پولشون رو نمیدن به سازمان حج و اوقاف که برند "مکه". پولشون جمع میکنند که یک سیستم صدای توپ بندازند روی ماشینشون یا اینکه برند اروپا یا آمریکا و ..... تا راه پیشرفت رو برای خودشون و خانوادهء شون هموار کنند. موفق باشید. درود بر ایران و ایرانی/ نابود باد جهل و نادانی
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
*پسر شجاع* - ایران - تهران . موش کور تو رو بخوره که ....! نگو ترسیدم! روز قیامت اونوقت چی میشه؟! طبق آیات احمقانه الهی آسمان شکافته میشه!. معلومه وقتی اب..ی مثل پیامبرتون فکر کنه آسمان سقف زمینه بعدش هم یک آیه میسازه که روز قیامت سقف آسمان شکافته میشود!. تو میدونی اصلا واژه جهنم از کجا اومده علامه دهر! جهنم به عبری (گهنم)‌ نام دره ایست در جنوب شرقی اورشلیم و بیابانی سوزان و بی آب و علف که مجرمین را به آنجا تبعید میکردند. (گهنم)‌ به عربی منتقل شد و چون اعراب حرف (گ) ندارند آنرا به (جهنم ) تغییر داده و آنرا مشدد کردند. محمد پیامبر دروغگوی اسلام هم جهنم را از زمین گرفت و به زیر زمین برد و آنرا هفت طبقه قرار داد و انواع دروغهای آسمانی را به آن افزود! . مشکل عقب ماندگان ذهنی و متعصبین مذهبی مثل تو اینست که در قرآن گیر کرده اید و دو قدم اینور تر یا آنورتر آنرا نمیدانید چیست! تمام داستان روز قیامت افسانه ای ساختگی است که بطرزی ناشیانه از روی متون قدیمی کپی شده و جرح تعدیل گشته تا مطابق میل محمد گردد!. آنکس که نداند و نداند که نداند... در جهل مرکب ابد الدهر بماند ...
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

hafez44 - ایران - شیراز
بایستی اسم احمدی نژاد رو روی پوشک بچه نوشت یا افتابه نوشت
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

سید رضا علوی تبار - ترکیه - آنکارا
وborzoopersia - انگلیس - بیرمنگهاIRAN ZAMEN - نروژ - روگنانfardi - کانادا - هانوورzebelkhan - آمریکا - سن خوزه100%persian - هلند - دن هلد. با سلام آقایان دوستدار دموکراسی!با توهین به اعتقادات مسلمانان نشان می دهید که از دموکراسی هیچ چیزی نمی فهمید!!!!!!!!!!!!هر کسی در داشتن عقاید خودش آزاده ما به خاطر همین می جنگیم اینکه شما به اسلام توهین کنید یعنی اینکه باید نسبت به رفتارها و توهینهای این حکومت به مردم و زندانیان سیاسی هیچ حرفی نزنید یا همینطوری حرف بزنید بنظر من حتی تمام جنایتکاران باید عادلانه محاکمه بشوند و رهبران آنها زنده بمانند و موفقیت مردم را ببینند!!!!! . من خواهش می کنم اینجوری به دین اسلام یا هر اعتقادی توهین نکنیند ممنون.
جمعه 30 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
*پسر شجاع* - ایران - تهران . zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . دیدار ما روز قیامت حرفهات رو اونجا بزن.... پسر شجاع*من دارم به شما می گویم.در جهنم که این بنده حقیر که محافظ در اصلی جهنم هستم شما و بقیه دوستان مهدی در خواب را راه نمی دهم.شما ها همان بهتر بروید بهشت.ما در جهنم بدنبال یا حسین.یا مهدی بازی نیستیم.روز قیامت هم دیگر راخواهم دید.
جمعه 30 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.