حاشیه های معارفه صادق لاریجانی ؛ احمدی نژاد موقع سخنان هاشمی از جلسه بیرون رفت + عکس

حاشیه های معارفه صادق لاریجانی 
احمدی نژاد موقع سخنان هاشمی از جلسه بیرون رفت

ایلنا: مراسم امروز تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید قوه قضاییه دارای حاشیه‌های جالبی بود.

-هر چند که آغاز مراسم تودیع آیت‌الله هاشمی شاهرودی و معارفه آیت‌الله صادق لاریجانی ساعت 10 صبح اعلام شده بود اما برخی از شخصیت‌های کشوری و لشگری از جمله محسن رضایی ، حجت‌الاسلام ابوترابی‌‏فرد، سردار صفوی و آیت‌الله جنتی و سردار رادان از حدود ساعت 9:30 در جلسه حضور یافتند.

-دبیر شورای نگهبان قانون اساسی که چند دقیقه پس از حضور نایب رئیس اول مجلس، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و فرمانده سابق سپاه پاسداران، حضور یافت، به سمت آنها نرفته و تا دقایقی تنها نشست.

-در حدود ساعت 10 صبح آیت‌الله هاشمی شاهرودی، آیت‌الله صادق لاریجانی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی وارد سالن شدند که حضار با دیدن رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام صلوات بلند فرستادند.

-هر چند که جلسه بدون حضور روسای‌جمهور و مجلس آغاز شد اما بعد از گذشت 20 دقیقه، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه حضور یافت.
-محمود احمدی‌نژاد با یک ساعت و هشت دقیقه تاخیر در جلسه تودیع و معارفه روسای قوه قضائیه حضور یافت.
-زمانی که صادق لاریجانی از سیاست‌ها و برنامه‌هایش سخن می‌گفت اعلام کرد ”که هیچ‌کس نباید جرائت کند و به خود حق دهد که خلاف قانون حکم کند و حقوق شهروندان را تضییع نماید و من در این راستا نسبت به احدی گذشت نخواهم کرد“ که این سخن احسنت‌های پی‌درپی حضار را در برداشت.

-احمدی‌نژاد سخنران پس از رئیس جدید قوه قضائیه بود که با اشاره به سخنان لاریجانی خواهان محاکمه صاحبان قدرت و ثروت شد.

-پس از سخنان احمدی‌نژاد، از زحمات هاشمی شاهرودی با اهدای لوح و قرآن نفیسی از سوی رئیس‌جمهور تقدیر به عمل آمد.

-احمدی‌نژاد که پس از مناظره انتخاباتی باموسوی، تنها در مراسم ارتحال امام خمینی با هاشمی رفسنجانی مواجه شده بود، امروز پیش از سخنان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، جلسه را ترک کرد هر چند هاشمی رفسنجانی در بدو ورود احمدی‌نژاد به احترام وی از جای برخاست.
-حضور احمدی نژاد و هاشمی رفسنجانی در یک مراسم و نشستن آنها در یک ردیف سوژه مناسبی برای عکاسان بود.

-هر چند که سخنرانی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پس از سخنان احمدی‌نژاد، این امر را به ذهن متبادر می‌ساخت که شاید رئیس مجمع تشخیص به اظهارات وی پاسخ دهد، اما آیت‌الله رفسنجانی در سخنانش به این موضوع اشاره‌ای نکرد.

-علی لاریجانی یکی دیگر از سخنرانان این مراسم بود که سخن خود را این‌گونه آغاز کرد: ما فرزندان حوزه و مرجعیت هستیم که بر حسب اتفاق وارد کار اجرایی شده و گمراه شدیم که این سخن رئیس مجلس خنده حضار را در پی داشت.

-رئیس مجلس در سخنان خود ”صادق لاریجانی“ را آقا صادق خطاب می‌کرد.

-در پایان مراسم رایزنی برای گرفتن پست وزارت از سوی برخی وزرای پیشنهادی، رایزنی برخی از مسئولان با نزدیکان رئیس‌جمهور برای پایان یافتن اختلافات رئیس‌جمهور و رئیس‌مجمع تشخیص مصلحت نظام صورت گرفت.


majid_khoramshahry - انگلیس - لندن
آی که یه بمب اون وسط چه حالی میداد ها....
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

majid_khoramshahry - انگلیس - لندن
این لاریجانی چقدر شکل منگول هاست بخدا.........
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

majid_khoramshahry - انگلیس - لندن
اه تورو به خدا این احمدی‏نژادو اینقدر نشون ندین ، من هر چی واسه شام خورده‏بودم بالا آوردم......
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

tehranboy - کانادا - ادمونتون
اینجا سی صد کیلو تی ان تی کم داره ...............
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
من نمیدونم اینها چرا همه مشکل دماغ دارن !! احتمالا خدا ژن تقدس رو تو دماغ های کوهانی جاسازی کرده که وقتی طرف بزرگ میشه باعث انفجار نور و هاله و این حرفها میشه . جان من یه نگاه به دماغ ها بندازین . یه سری بین دماغ و اخوندها هست .
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

msforugh - ایران - تهران
ح....زاده گی از قیافه شان میباره . چی بودیم و چی شدیم
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

tehranboy - کانادا - ادمونتون
این یارو لاریجانی گردن نداره ......... به تطر شما از کجا باید دارش بزنند////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

nasim irani - اتریش - وین
سلام به مسولین سایت. قیافه این شیادان آدمخوار به اداره کشور نمی خورد.اینهادزدانی هستندکه به تنهاچیزی که بهانمی دهندملت ایران است..البته خداراشکرکه مردم این راخوب فهمیدند واین بارتا این ازرل واوباش راسرنگون نکنند آرام نمی گیرند.مطمین باشید عمرتان روبه افول است وبه زودی به درک واصل می شوید.بخندید که مرگتان نزدیک است همانطورکه سی سال گلهای سرزمین ایران را محکوم به مرگ دانستید.خدای من به عدالت تو ایمان دارم!
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

p.h - هند - پونه
یه اسلحه برداری ، از ردیف اول تا اخر + ابدارچی + دربون دم در + فیلم بردار + عکاس + بادی گارد + اگه حیوون موزی اونجاست ،‌در کل هر موجود زنده ای که اونجاست از دم بکشی به طرز فجیح ، اخرشم خودمو میکشم چرا که اونجا بودم.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

سنجاقک - انگلیس - ا......
گم شید همتون یک مشت جهنمی هستید مرده شور خودتان با این اسلام جهنمی تان را ببرند. منکه تا اسم خدا و پیغمبر میامد احساس ناراحتی میکردم اگر کسی توهینی میکرد . حالا من یکی از دشمنان شما و اسلام جهنمی تان هستم مرگ بر اسلامی که شما آورنده آن بودید مرگ
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

shima shabkhiz - ایران - تهران
عکس شماره 5 سمت چپ ردیف جلو اخونده کیههههههههه؟مامان جونم کمک من می ترسم..اون واقعا اون شکلیه یا عکس دستکاری شده؟از ترس خوابم نمیبره...یکی بیاد منو دلداری بده.کمممممممممممک.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

armani.armanian - آلمان - هامبورگ
آخه این زباله ها کی هستند؟ یکی از یکی بدبوتر
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

SIMIN61 - ایران - تهران
خدایا اینا چرا اینقدر زشتن؟
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

reza4554 - کانادا - تورونتو
ایشان منگول هستنند و به همین دلیل انتخاب شودند که خر با افسار خامنه ای جلاد باشند مرک بر جمهوری اسلامی مرک بر خامنه ای جلاد زنده باد ازادی زنداه باد برابری
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

karl marx - انگلیس - لندن
مجید خرمشهری. خر بزرگ که نبودش یعنی هیچ.اصل کار علی شل و پل
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
p.h - هند - پونه . حال شما خوبه؟
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

kourosh1 - فرانسه - پاریس
لاریجانی اخونده چقدر شبیه موشهای ولگرد کثیف میمونه . خدایا این مملکت رو از دست این اوباش نجات بده
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

سید طاهر - ایران - تهران
دم حاج محمود گرم اخه کی بین قدرت و ثروت از یکطرف و محرومیت و فقز از طرف دیگه میتونه صلح برقرار بشه اگه شد بین محمود و اکبر شاه هم صلح برقرار میشه
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

ardesheer - امرپکا - نپو پورت
پس خ....ر بزرگ کجاست
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

persian man - ا نگلند - بریستول
چقدر شبیه باغ وحشه این عکسا. یه روزی نسلشون از بین میره.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

payam armani - انگلیس - منچستر
در یک لحظه فکر کردم مدرسه عقب ماندها و کند ذهن ها ست.اینها صاحبان چاهای نفت ایران هستند.واااای بر ما.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

3.pehr - ایران - ایران
بچها میگن میشه از روی کامنتها طرف و شناسایی کنن اگه راست باشه کو من بدبختم.یعنی راسته؟
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
این جنتی شبیه موشه توی کارتون تام و جریه !
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

kawahkurd - سوید - یوتبوری
دوستان به موج دریا که به ساحل میاد به فارسی یه چیز دیگه میگن که من از ذهنم پریده هرچی فکر میکنم یادم نمیاد یکی لطف کنه بهم بگه.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

tehranboy - کانادا - ادمونتون
عکس 5 مرتیکه لاریجانی ول داده با صدای بلند اکبر خندش گرفته. عکس8 بقیه هم شنیده اند.....زیر لب میخندند.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
خوبه والله. رئیس قوه مققنه لاریجانی. رئیس قوه قضائیه لاریجانی. یه دادش دیگه ای هم پیدا کنید که جای عنتر رو بگیره بد هم نیست ها
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
بخدا آدم خجالت میکشه بگه اینها مملکت ایران رو اداره میکنن. شرم آوره که یک مشت گدا گشنه افتادند روی ثروت ملی ایران و دارن 6 لپی میخورن و میبرن و هیچکسی هم کاری نمیکنه
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

odin - بلژیک - انتورپن
سخنرانیهای پروفسور داوکینز همیشه این پتانسیل بحث در مورد اغازهستی و نفی خرافات و داستانهای کودکانه مذهبی را درون خودش داره و جالب اینکه یکی دو نفر از دوستان در اینجا درکشون از هستی همونه که 5سال پیش بود،همونه که از ابتدای تولد در گوششون خوندن، در طول عمر یا نیاموختن و یا نخواستن که بیاموزن.اقای پسر شجاع مدتهای مدید است که همان حرفهای سرتاپا بدون ماخذ و مدرک را از روی تعصب تکرار میکنن و مثل گربه مرتضی علی همیشه هم چهار چنگولی میان پایین!مهم نیست چه مقدار و چند فاکت از تاریخ براشون بیارید،ایشون کار خودشون را ادامه میدن بدون پاسخ به فکتهای تاریخی و هر جا هم که حرف متناقض و متعصبانه ای بزنن که از توجیه در بمونن میگن طبری و دیگر تاریخ نویسهای هم دوره رسول مغرض بودن! نصربن حارث،طبری،محمد سعد کاتب واقدی، ابن خلدون که اولین و بزرگترین فیلسوف تاریخ اجتماعی بودن مغرض و حتمآ نوکر صهیونیسم بودن اما این جمله های بیسروته ایشون:
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

odin - بلژیک - انتورپن
ادامه: سوره نساء آیه 25 .........در مورد نظر اسلام در مورد برده داری { این یک واقعیت است که اسلام مخالف برده داری بود و در هر زمانی پیشوایان دین تشویق به آزاد کردن برده ها میکردند ولی این برده داری آنقدر در تمام جوامع عربستان ایران اروپا ....ریشه داشت که چاره ای جز مبارزه تدریجی با آن نبود و اسلام مهمترین کاری که کرد به این برده ها در همان گام اول هویت انسانی داد چون خیلیها فکر میکردند که برده ها فرقی با شتران آنها ندارند ......} . ویا میگن که علی را مردم میخواستن اما عبوبکر و غیره کلک زدن و غیره! ایشون یک کتاب تاریخی که نوشته تاریخ نگارهای همدوره محمد و پیدایش اسلام عزیز باشد معرفی نمیکنن اما تا دلتون بخواد از این شهرام،بهرام ها بهم میبافن!دوست عزیز اقاپسر شجاع فرض کن شما دروغ هم گفتی، جعل تاریخی هم کردی، اما وقتی خودت میدونی که از یک تفکر و ایده ضدبشری دفاع میکنی ایا فریب دیگران یا خودت با جعلیات،براتون اعتباری میاره؟
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

zoroye iran - اتریش - وین
این لاریجانی مثل قوطی گ..میمونه
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

odin - بلژیک - انتورپن
دوستان عزیز : آنتی اسلام - ایران - اهواز و shad - فرانسه - نیس و *پسر شجاع* - ایران - تهران و bij - المان - المان و amo danial - نروژ - اسلو و amin7777 - انگلستان - منچستر و majid11660 - اترش - وین و zebelkhan - آمریکا - سن خوزه وtabeshesahar - ایران - تهران و neda85 - ایران - تهران و hamesheh bahar - انگلستان - لندن و ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو و amo danial - نروژ - اسلو . و خیلیهای دیگر بعلت درگیریهای این روزها ان بحث خوب را از دست دادم اما نظرم را اینجا در مقابل همه کامنتها مینویسم: در بخش بعدی
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

odin - بلژیک - انتورپن
اما در مورد عکسها حیفه که اینو نگم این لاریجانی رئیس قوه قضائیه قیافه اش با شیطان در کتابهای نقاشی فرقی داره؟
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

leprechaun - ایران - تهران
مرگ تک تکتون رو می بینیم زالوها...که با خون مردم بی گناه و پولاشون اینطوری هم باید بخندین. دوستان این جا رو ببینین که مردم بیچاره ایران به چه روزی افتادن . https://www.copytaste.com/fd39b441
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

dokhtare iran - ایران - تهران
وقتی اینها رو میبنیم آرزو میکنم کاش اصلا هیچ دوربینی اختراع نشده بود تا چهره کریه این جونورها رو ثبت کنه بخدا تو دنیا آّبرومون رفته از دست اینها لابد مردم دنیا فکرمی کنند ایرانیها اینقدر زشت و کریه هستند! بخدا اینها ایرانی نیستند اینها از نسل میمونهای شبه جزیره عرب هستند!
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

sahba - ایران - ایران
عکس 2 تمامه جلادانه ایران هستن که هیچ وقت نام این ها در صفه سیاه تاریخ خواهد بود.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

kaveam - ایران - تهران
عجب صبری خدا دارد..
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران
اشکال نداره. احمدی نژاد هنوز بی تجربه است. اما هاشمی دوران دیده است و با تجربه. رفتارهای احمدی نژاد را باید به حساب بی تجریی گذاشت.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

rastad - ایران - تهران
lمرده شور اون خنده لاریجانی رو ببره ای رو آب بخندی . تو دلش داره قند آب میشه که برادر کثافتش این پست به این مهمی رو گرفته . انشاالله همتون تو چاه توالت بیفتین .راستی . مرگ بر ضحاک کفتار ایران = خامنه ای دجال .بخدا اینقد دلم خنک میشه به خامنهای فحش میدم . الهی قربون دهن همتون که بگین آمین
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

hajimakkar2000 - انگلستان - لندن
- انگلستان - لندن. اقایان محترم سایت ایرانیان یوکی.اخه چند دفعه بگم عکس منو بدون اجازه در سایت نگذارید!!!!!عکس 24.با تشکر. دوشنبه 26 مرداد 1388. خدا لعنتت کنه !. یه ساعت مارو اسکل کردی اصلا 23 تا عکس بیشتر نبود !. لول
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

movafeg - ایران - زوریخ
توی عکس یکی مونده به آخر جنتی تخمه می خوره ؟
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

bbayat - آلمان - اشتوتگارت
به عکس 6 نگاه کنید چقدر اینها از نزدیک کریهند.مخصوصا اون سمت راستیه!
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
تیپ و قیافه ی دزدهای دریایی خیلی بالاتر از ایناست..... دوستان دقت کنید / یک قیافه ی راست و درست میون اینها نیست / کسانی که روانشناسی خوندن میدونن که این قضیه ایجاد عقده میکنه که نتیجه ی این عقده ها رو همه ملت ایران دارن میبینن..........
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

Maryam39 - ایران - تهران
ehsan_2nd_time - یوکی - لندن. خیلی باحال گفتی غش کردم از خنده !. tehranboy - کانادا - ادمونتون. اتفاقا منم همین نظرو دارم . بنده خدا به نظر میاد گردن نداره . ولی فارغ از هر گونه گرایش فکری و سیاسی اینها؛ خداییش تو عکسا هاشمی رفسنجانی از همشون جذابتر به نظر میاد مخصوصا اگر عبا و عمامه اشو دربیاره بجاش لباس رسمی کت و شلوار بپوشه
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

ماهی سیاه کوچولو - ایران - تهران
وااااااااااااااای و با این لاریجانی برادر تو فیضیه چی کردن؟ ببین چه شکلی شده!(عکس 5). اونوقت هی بگین تو زندانهای ایران تجاوز میکنن. اینقدر همه چیزو یک طرفه نبینین.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

غصه دار - ایران - تهران
این هم از سیاست فردا همه اینها با هم دوست و رفیق می شن و خون این همه جوون به راحتی پایمال می شه و این نظام هم بیشتر از گذشته به مردم ظلم می کنه.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

adgjl - ایران - تهران
سلام به همه دوستان. افرادی را که می بینید همگی عروسک خیمه شب بازی هستند حتی اونها که نمی بینید مثل خامنه ای وبقیه دوستان ببینید حتی حق انتخاب صندلی را ندارند باید روی صندلی بنشینند که اسمشان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ روی آن است
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

abbi10 - اتریش - وین
. دورود بردوستان وطن پرست من عضوجدید هستم ویک سال است این سایت رادنبال میکنم. https://www.youtube.com/watch?v=SyfjZiSMrtsfeature=channel_page
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

headman - ایران - شیراز
با این قیافش آبروریزی است. خاک...............
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

پاینده ایران - ژاپن - اساکا
چرا چنین کفتارهایی باید به ایران باستانی ما حکومت کنند. به امید بیداری و رهایی.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

simply_blue85 - عراق - اربیل
shima shabkhiz - ایران - تهران اون اخونده رییس جدید قوه قضاییه جنابعالیه
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

goblin - مالزی - پ
ماشالاه همه باقالی پولو رو زدن اومدن .
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

maliheh_uk - انگلستان - لندن
این لاریجانی سالمه یعنی از نظر عقلی مشکل نداره مریض حال به نظر میاد .در ضمن درسته به پاس زحمات و قدردانی از شاهرودی برای کشتن جوونها بایدم لوح تقدیر و اون کتاب شیطانی را داد
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

ArdeshirBabakan - ایران - تهران
آخه یکی اینارو ببینه نمیگه این مردم ایران چی هستند که اینا سرانشونند؟ نه قیافه دارندُ نه سرو وضع آدمیزاد دارند نه سواد دارند نه حرف زدن بلدند آخه خدا اینا چی بودند درست کردی؟
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
majid_khoramshahry - انگلیس - لندن = دقیقا تو عکس 5 منگول منگول می زنه سفید ویشیلی هم هست p.h - هند - پونه =دقیقا فقط آخرش من خودمو نمی کشم لول . ا.ن خنده هاش و حرکاتش بعد این اتفاقات کاملا به روحیه اولش برگشته این روزا دقت کنید همون تیر خلاص زن شده تهدید می کنه همه به زدن و کشتن بردن با خامنه ای که اینجوری تک روی کردن - بچه ها من یه کم می ترسم
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

nazi4353 - ایران - آبادان
میگن اوایل انقلاب مردم ساده میگفتند : به کوری چشم شاه عکس خمینی تو ماه . فکر کنم ما حالا باید بگیم چشم روشنی بچه ها مموتی افتاد تو چاه . (البته از نوع فاضلابش )
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

aspiran - ایتالیا - میلان
این مرتیکه رفسنجانی فقط به فکر ثروت و قدرت خودشه مطمئن باشید هیچوقت در کنار مردم نخواهد بود.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

jojoye-man - انگلیس - نیوکاسل
چقدر زشته . یه لحظه خیال کردم کاریکاتوره !!!!
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
عکس شماره 6 رو ببینید! من که یک ربع میخندیدم! این یارو صادق خله از کجا پیداشت شد! مثل روانیها و مالیخولیایی هاست!
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

tohfeh natanz - انگلستان - لندن
tehranboy - کانادا - ادمونتون . قشنگ بود. کلی خندیدم.... فکر میکنم اگر داشته باشد ت خ م.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
حاشیه های این حاشیه: -{علی لاریجانی یکی دیگر از سخنرانان این مراسم بود که سخن خود را این‌گونه آغاز کرد: ما فرزندان حوزه و مرجعیت هستیم که بر حسب اتفاق وارد کار اجرایی شده و گمراه شدیم ... خنده حضار را در پی داشت.} منظور ایشان از "برحسب اتفاق" همان شورش 57 است که پدر همهء شان؛ خمینی این هدیهء الهی را به آنها داد! و اون لفظ " گمراه شدیم" هم خیلی جالب بود و خیلی معنی داشت!!! خندهء حضار هم که دو علت داشت :1-به ریش ملت بود 2-از دست شیرین کاری های 30 سالهء خودشون.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
حاشیه های این حاشیه: عکس شمارهء قیافهء لاریجانی شبیه " وروجک در فیلم کارتونی آقای اِدِر" است. خدا کنه اخلاقش اونجوری نباشه
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

varamche2 - ایران - شیراز
اون صادق لاریجانی یهودیه ولی امامه گذاشته سرش......می گین نه ؟؟؟. خودتون قضاوت کنید.....5 سال قبل تو اسرائیل بوده
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

yaghout - آلمان - آلمان
در یوتوب آهنگ جدیدی از بانو حمیرا دیدم و از اونجایی که خیلی دوسشون دارم گفتم این جا هم بذارم تا هموطنان عزیز هم اگر دوست داشته باشن ببینن. https://www.youtube.com/watch?v=Wqw_tO-7r1Ifeature=related
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

irani bidar ast - هلند - اترخت
مرگ بر خامنه ای و همه مزدوران رژیم تو هر درجه و پست و ریاستی . زنده باد ایران ازاد بدون این هیولاهای قرون وسطی اسلامی.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

shenel ghermezi - هلند - اترخت
ehsan_2nd_time - یوکی - لندن. دماغ گندشون بخاطر دروغگو یهای زیاد و بیشرمیشون هست. روزی که خدا شرم و انسانیت تقسیم میکرده اینها همه خواب مونده بودند و هیچی‌ گیرشون نیامده. ولی‌ روزی که بیشرمی، پستی، خیانتکاری،... تقسیم میکردند، اینها هم اول صف بودند. واقعاً آدم احساس شرم بهش دست میده، که میبینه اینها سران کشور هستند.آخ..........
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
حاشیه های این حاشیه: {زمانی که صادق لاریجانی از سیاست‌ها و برنامه‌هایش سخن می‌گفت اعلام کرد ”که هیچ‌کس نباید جرائت کند و به خود حق دهد که خلاف قانون حکم کند و حقوق شهروندان را تضییع نماید و من در این راستا نسبت به احدی گذشت نخواهم کرد“.....} کاشکی میگفت منظورش از "شهروند" ؛ شهروندان درجه یک است ( خودشون و آقازاده هاشون) شهروندان درجه دو است ( مسلمانان شیعه) یا شهروندان درجه سه ( اقلیتهای مذهبی و دگر اندیشان و مخالفان فکری رژیم)
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

man iraniam1 - هندوستان - بنگلور
همشون دارن به ریش ما می خندن .
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

m_r - استرالپا - سیدنی
با درد و سلام حضور همه ایرانی‌ هایی عزیز و آزاد اندیش. این حیوان فاشیست کت و شلوار جدید پوشیده وای به آن عدالتی که همچنین حیواناتی به خواهند آن را پیاده کنند. یک کامیون ۱۸ میلیارد دلار خارج کردند چون این آقای حیوان حتما دوباره خواب آقا را دیدند. به امید آن روزی که یکا یک این ضد بشر‌ها در دادگاه عدالت جواب کشت و کشتار‌ها و ضد انسانی‌ خود را بگیرند.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
tehranboy - کانادا - ادمونتون. فکر کنم از اون جاش!!!!
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
majid_khoramshahry - انگلیس - لندن . حرف نداری.دمتگرم
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

sara-j - سوید - استگهلم
nasim irani - اتریش - وین . سلام نسیم جون .کجایی یه مدته نیستی دلم واسه این جمله ( سلام به مسولین سایت) تنگ شده بود .واست بهترین ها رو ارزو می کنم
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

Green_Fighter - ایران - کرج
زشترین موجودات دنیا. این اکسها رو باید تو دیدنیها بزارن. البته من میگم اینها نباید اعدام بشن چون میشه تو فیلمهای ترسناک ازشون استفاده کرد. برای اقتصاد جامعه مفیده. به جای حقوق هم یه کمی میزاریمشون تو چاه که یه گپی با امام زمان بزنن.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

سارا-دوبلین ایرلند - ایرلند - دوبلین
بعضی از دوربینهای دیجیتال پیش نمایش کوچک شده عکس را هم در هدر عکس برای مرور سریع تر ذخیره می کنند ولی همه نرم افزارهای ویرایش، پیش نمایش عکس را به همراه خود عکس ویرایش نمی کنند نتیجه این می شود که پیش نمایش عکس بدون ویرایش باقی می ماند مثلا فرض کنید.. شخصی عکسی را انتشار می دهد و چهره فردی را برای ناشناس ماندن محو می کند ولی درپیش نمایش کوچک، عکس دست نخورده می ماند . منبع: https://egza.wordpress.com/2009/08/16/hidden-data-documents/
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

بچه شمرون - هلند - روتردام
این لعنتی ها همه اشون دستشون تو یه کاسه اس سیاست این ملاها اینه که اول باید نظام کثیفشونو نجات بدن و حفظ کنن چون اگه نظامشون نباشه دیگه این کثفتا هم نیستن پس مجبورن که با هم باشن و از سادگی ما مردم هم استفاده کنن. هرچند که من شخصا باور دارم که به پایان این نظام کثیف ضد انسانی زیاد نمانده. به امید اون روز . پاینده ایران عزیز
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

parvaz88 - ایران - تهران
abbi10 - اتریش - وین درود بر شما . از آشنایی با شما خوشوقتم. به سایت ابران پرستان خوش آمدی. زنده باد ایران و ایرانی آزاده
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

chkavak - ایران - تهران
طویله معارفه رئیس بیدادگستری حکومت کثیف اسلامی. این هاشمی کثافت حقشه که بیش از اینها از یه بچه ریقو مثل احمقی نژاد توهین بشنوه. تف به گور خمینی که این آشغالهای متعفن رو از خودش به یادگار گذاشت. مرگ بر چلاقعلی خامنه ای رهبر مفتضح استفراق اسلامی
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

بابک - ایران - سبزوار
احمقی نژاد قیافه اش مثل یک میمون شده است
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

mn4434 - انگلیس - لندن
فکر نمیکم هیچ تویله ای حیوانهای به این بد ترکیبی داشته باشه
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

mn4434 - انگلیس - لندن
این گردنها جون میدن برای دار زدن
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

freedomforiran - انگلستان - لندن
مــرگ بــر مــلا هـای بــی پــدرهــا کــه مــمــلــکــت مـنــو به ایــنــروز در آوردید . روح پــادشــاهــم شــاد کــه هـمــیــشــه بــفــکــر ایــران و ایــرانــی بــود. مــرگ بــر جــمــهــوری اســـلامــی مــرگ بــر خّّامــنــه ای مــرگ بــر مــلا
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

abiabi - انگلستان - لندن
این مردک موش جنتی . میگن گربه هر چه زشتر اداش بیشتر . ولی خدا وکیلی اگر روزش بیاد تمام این حیوانها که اونجا بودن را میگیریم به زیر شلاق . البته بنظر من باید اینها را لخت کرد و با شلاق بجونشون افتاد
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
یه مشت حرومی
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

uglyducky - ایران - تهران
اولین عکس بعد از متن بالا را نگاه کنید و همه با هم بگویید خاک بر سر ما که نشستیم و حکومت مملکتمان را 30 سال دادیم دست اینها. واقعا که برای خودمان متاسفم. ولی چه باید کرد. خلایق هر چه لایق. ما لیاقتمان همینها هستند.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
وااای عکس شماره پنج عجب خنده دار هست :-))) این بنده های الله قیافه هایشان هم از آدمیزاد به دور شده است :-)
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
p.h - هند - پونه . منم هستم.تنها راه رهایی همینه
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

afraafra - انگلیس - لندن
لاریجانی شبیه ملانصرالدین هست هههههههههههههههههه. قاضی القضات کشور ایران ملانصرالدین
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

salar_20 - ایران - همدان
مرگ بر خامنه ای.تر بخدا ببینید چه اشخاصی زمامداران ما شده اند.رذالت از سر و رویشان می بارد.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

bij - المان - المان
*توجه!* خارج از زشت شناسی ظاهری(!) هم مکاتبه ای ها برای من این سوال اساسی مطرح است چرا یک جامعه مدت نسبتن طولانی مسئولیت امور کشورداری را در حالت خوشبینانه به یک مشت ندانمکار (که جانیان را به خدمت گفته اند) میسپارند بجای انکه شایسته سالاری را ملاک انتخاب افراد قرار دهند؟! دولت با بکارگیری تبلیغات متراکم نظام در جهت تحمیق سازی و سواستفاده از عادت و رضایت مردم برای حداقل ها و مهمتر از ان اجتناب مردم از ناامنی عمومی و بر هم خوردن ارامش قبرستانی(بخصوص از نوع مذهبی ان) سالیان سال (قرنها در عصر ماقبل اطلاعات) حکمرانی میکنند! امروزه واضحتر از گذشته قابل تشخیص است که این اغایان(!) جز زور و تزویر هیچ چیز برای بازدهی اجتماعی ندارند. «تقدس» کلمه جادویی ادامه حکومت نادانان است!!! جامعه ای که مسولیت امور خود را به واپسگرایان محول میکند در حالت خوشبینانه اگر به قهقرا نرود(باوجود منابع طبیعی) در کوتاه مدت در مرداب زندگی میکند و در دراز مدت جهنم واقعی را با دست خود میسازد! سیاستگذاری را از وحشتناکترین و عقب افتاده ترین مکتب یعنی شیعه براهانیم!
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

vezveznazi - ایران - ایران
یک اخوند خوب یک اخوند مرده است.کراهت از سر و روئشان می بارد.راستئ علی چلاقه کجاست؟ تف به حکومت اسهالی
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

ariatabar - ایران - کرمانشاه
فقط خدا...
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

koohkan - سوپد - مالمو
بخندید .... ها بخندید بریش ملت. ولی بدانید که شب دراز است و قلندر بیدار.این غول خفته در اعماق ظلمت تزویر اسلام اینک از خواب قرون و اعصار بیدار شده وسرکش و لجام گسیخته در پی احقاق حقوق انسانی خویش است.نزدیک است ان روز عزیزکه همه شما خائنین و مزدوران به زباله دانی تاریخ پرتاب شوید.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
درست مثل عکس اوباما و رئیس جمهورهای سابق امریکا. هاهاها ها . بخدا همین یک ذره ای هم که در خارج از کشور به بعضی از ماها احترام می گذارن به خاطر دلسوزیه و حتما تو دلشون میگن بیچاره ها . اخه ترا به خدا یکی بگه کدامیک از اینها میتونن معرف جامعه ما و مظهر یک ایرانیه وطن پرسته..تا دلت بخواد مظهر دزدی ترور تظاهر دروغ خیانت جنایت وطن فروشی سکس کثیف ارتجاع ........خدایاااااااااااااا اخه مگه کوری؟
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

secret65 - ایران - تهران
سلام بچه ها من با موبایلم فیلم گرفتم هم قبل از انتخابات هم بعد از انتخابات ولی بدشانسی موبایلم ای فون 3 جی هستش نه با کابل میشه ریخت روی کامپیوتر نه با چز دیگه ای تو رو خدا اگه کسی برنامه ایی رو بلده بگه خواهش میکنم
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

jamsil - کره - سئول
ملت به می خندد یا اینها به ملت .صد افسوس به این فرهنگ .که ما را در بدواین زمانه با نا کا می روبرو کرد .
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

BIKHODA - هلند - شیراز
جای کورش و داریوش چه کسانی نشسته اند!!!!!. یک مشت مشنگ.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

iran-azad88 - ایران - تبریز
جمیع العوباش العجمعین فی کنار هم
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
چقدر خوشکلهای درخت نارگیل تو این محفل زیادن!!
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
ایکاش یک بمب میگذاشتن توی این جلسه ویک 7تیر دیگری بوجود میامد وهمه این جنایتکاران میرفتند باسمان.بلاخره اندفعه ارتش کرد بدستوررفسنجانی وایدفعه سپاه یابسیج اینکارراخواهد کرد.مرگ بردیکتاتورخامنه ای
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

mohammad.moein - انگلستان - لندن
تو این نظام تا حالا کسی با هاشمی در نیفتاده!!!!. احمدی نژاد فکر کرده واسه خودش دشمن جدید گیر اورده ولی 90 در صد شکست می خوره!!!
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
جمعه 30 مرداد ساعت 19:15 دو تیم استقلال و فولاد در استادیم آزادی بازی دارن ، این اولین بازی دو تیم پر طرفدار استقلال و پیروزی در فصل جدید با حضور تماشاگر ، از همه خواهش میکنم (پرسپولیسی ها و استقلالی ها) که با لباس و پرچم های سبز خود به استادیوم بیان تا یک بار دیگه قدرت جنبش سبز و به رخ همه بکشیم ، در ضمن از همه خواهش میکنم این لوگورو هم پخش کنند
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

black chador - امریکا - ولدن
majid_khoramshahry - انگلیس - لندن. باهات موافقم.همینطور که داشتم عکسهارو نگاه میکردم فکر بمب مکردم. امیدوارم همگی تیکه تیکه از این دنیا برن و در جهنم خودشون به خمینی بپیوندند.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

adi - ایران - تهران
movafeg - ایران - زوریخ خیلی با حال بود دمت گرم
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

green_iran - ایران - تهران
ای رهبر کودتا این اخرین پیام است.....جنبش سبز ملت اماده قیام است. شنبه اول ماه رمضان مردم از مراجعه به کلیه مراکز دولتی خوداری کرده و بار دگر به رسمیت نشناختن دولت کودتا را به حاکمیت اعلام میکنیم. توجه: حضور کارمندان و کارگران دولتی در محل کار بلامانع می باشد و فقط مردم از مراجعه به اماکن دولتی خودداری میکنیم.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

majid_khoramshahry - انگلیس - لندن
کتاب رکوردهای دنیا گینس تصمیم گرفته نام جمهوری اسلامی را به خاطر داشتن زشت‏ترین ، احمق‏ترین، جانی‏ترین، دزدترین و دروغگو‏ترین رهبران در طول تاریخ در کتاب خود ثبت کند...
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
قسمت 19 "فرار از زندان" قســــــــــــــمت 19 دوبله شده
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

majid_khoramshahry - انگلیس - لندن
قلعه حیوانات‏۲‏
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
p.h - هند - پونه, پس تو هم بله!!!!
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

zayanderood - نروژ - برگن
خیلی‌ جالبه من عکس‌ها را که داشتم میدیدم با خودم گفتم چی‌ میشد اگه یه بمب اینجا میزدن . بعد که اومدم کامنت‌ها را خوندم دیدم همه دارن صحبت از بمب می‌کنن ! جالبه که ایرانی‌‌ها انقدر هم فکر شدن.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

jonbeshesabz - ایران - شیراز
www.petitioniran.com/?page=petitionpid=YLT5392 برای محکومیت جنایات علیه مردم ایران امضا کن هموطن.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

پانته آ آ آ - امارات - دبی
چرا اینا همش در حاله خندن . من بارها و بارها تو انواع عکس دیدم که هرهرهر هی می خندن . مخصوصا عکس آخر و اون عکس اکبر شاه که به حالت مسخره می خنده . جریان چیه ؟ به ملت می خندن . ؟؟؟؟؟ شاید هم به بدبختی خودشون می خندن ؟
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

Goşa Çay - ایران - قوشاچای
خوشگلها باید برقصند.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
عکس شمارهء 5 رو با این عکس مقایسه کنید! این رفسنجانی و خنده هاش خیلی حکایت پشتشون است. تنها سیاست مدار ایران طی 30 سال گذشته تا این لحظه، چه خوب چه بد " رفسنجانی". https://i34.tinypic.com/fyomzp.jpg
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

joluse - انگلیس - منچستر
ای بابا هممون سر کاریم. این حرکت فقط در جهت بیمه شدن نظام داشت الانم خوشگلها داران به ریشمون میخندن. یادتون نره رفسنجانی همیشه عصا رو از وسط میگیره یا به عبارتی هر طرف زورش بچربه میره. این روباه مکار گرچه ممکن روزی بتونه مهره خوبی باشه اما باید همیشه واظبش بود
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

kianoosh-uk - انگلیس - شفیلد
پانته ااا -امارات....دارند به ریش من و تو و کامنت گذارها و70 میلیون ایرانی میخندند 30 ساله گذاشتند سر کار...
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

kaweh2009 - کانادا - تورنتو
گسترده و اعتراضی داشته و با حمایت همه مردم در سطح وسیع نمایش قدرت را به رزیم نشان داد و ادامه بشتیبانی بسیار وسع از خانواده های زندانیان سیاسی رژیم را ناچار به ازادی تمام زندانی های سیاسی خواهد کرد در اینحال مردم تنها به قدرت یکبارچه خودشان خواهند توانست فرزندان دربند را از چنگ رژیم رهانید. مردم مبارز تنها اتکا به اتحاد و یکبارچگی خود میتوانید ایرانی ایرانی ازاد و برابر بسازیم. زندانی سیاسی ازاد باید گردد. .نابود باد حکومت جهل و خرافات .
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

mehraeen - ایران - تهران
majid_khoramshahry - انگلیس - لندن. راستش من هم میخواستم همین را بنویسم خدایا ما ایرانی ها چیکار کردیم که هر چی مونگول را گیر ما انداختید؟. ولی خنده های لاریجانی ( رییس مجلس ) خیلی باحال هست اون هروقت ا.ن. را میبیند همینجوری میخنده یکی از عکسهایش که به ا.ن. میخنده بسیار معروفه
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

ENSAN-ZAMIN - هند - پونا
دوستان به عکس اول دقت کنید همون که محمود خم شده و دستشو برا هاشمی بلند کرده . به نگاههای 6-7 نفر داخل کادر عکس که به محمود خیره شده اند دقت کنید. بخصوص اون دو تا ملا. باور کنید این سیاهی لشکر ها هم بامحمود نیستند. من خوب دقت کردم به نظر من همه نگاهها محمود را تحقیر میکنند. نظر شما چیه؟ نگاه اون ملای پشت سر محمود حاکی از تنفر محض است. جالبه نه؟ کاش کادر این عکس 2 تا ردیف پشت را هم نشون میداد. به نظر من ذلالت بهترین اسم برای این عکس است. درود به عکاس این عکس که با شکار این لحظه ذلالت را به تصویر کشیده است.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

nazmehr - ایران - مشهد
نمی دونم چرا باید مملکت مارو آخوند های بی سواد ادراه کنندآدم حالش به هم می خوره قبل انتخابات که احمدی به رفسنجانی دزد می گفت حالا چی شده حتما رفسنجانی یه قولایی رو به احمدی داده در هر صورت این وسط جوونای تحصیلکرده و با شعور کشته شدند اینا هم سر و مر و گنده به دزدی هاشون ادامه می دن.لعنت به انقلابی که این آخوند جماعتو روی کار آورد
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

great dariush - ایران - تهران
دوستان مانع هر موفقیتی اول ترس و دوم ناامیدی هست. میخواستم پیشنهاد بدم که بعداز دادن یک استراحت به مزدوران رژیم حالا دوباره نوبتش هست که صدای ملت رو یک بار دیگه بشنوند . دوستان جمعه ورزشگاه ازادی بهترین موقعیت برای یک تجمع سبز هست. 1- برای اینکه امکان تجمع کردن از هرجایی دیگر راحتر هست. 2- بدلیل پخش مستقیم از ماهواره راحتر میشه صدای اعتراض رو به تمامی مردم رسوند. 3- امکان برخورد به خاطر پخش زنده کمتره اگر هم برخوردی بشه انعکاس بیشتری خواهد داشت. 4- اگر یکصد هزار نفر یکصدا برن ازادی مطمئنن نمیتونن همه رو بازداشت کنند. 5- ازین قضیه فوتبال دوستان ضرری نمیکنن چون در نهایت یه مدتی بازیهای استقلال و پرسپولیس بدون تماشاگر برگزار میشه و دوستان فوتبال میتونن از تلوزیون بازی رو ببین این دئولت که هر هفته از فروش 40تا 50 هزار بلیت محروم میشه واین یک ضربه اقتصادیه.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

sahel67 - ایران - تهران
من نمیفهمم چرا چهاتا آخوند ش... شو باید برای همه مردم تصمیم بگیرن ..به همون خدایی که اینا نشناختن جای هموشو وسط گل جهنمه مخصوصه همون احمقی نژاد ..قیافه هارو حال آدم بهم میخوره ...
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

manenarenji - المان - اسن
بخدا دیدن قیافه چندش اور همگی اینا کفاره داره.خدا نصیب گرگ بیابون نکنه جدا کدوم زنی حاضره کنار این ارذل واوباش زندگی کنه. خدایا توبه.
شنبه 31 مرداد 1388

zizigolo asi pasi - ایران - تهران
ما به داشتن چنین مسئولینی به خود می بالیم
شنبه 31 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.