شکنجه گر سابق ساواک در خدمت احمدی نژاد

شکنجه گر سابق ساواک در خدمت احمدی نژاد

bashoma - هلند - دلفت
مبارکه.دیگه چی.هر لحظه داریم خبرهای دست اولی میشنویم. این هم مثل بقیه دستش رو شد.احمدی کوتول شرم کن و برو زیر گل که دیگه حالم از ریختت و کارهات وهمه اطرافیانت بهم میخوره.موش کور بیریخت.
دوشنبه 26 مرداد 1388

شاندل - ایران - تهران
"در عجز مطلق، در ضعف مطلق، یک انسان آگاه وآزاد که ایمان دارد، در عصر سیاهی وسکوت، در برابر غصب و جور، باز هم مسئولیت جهاد دارد، زیرا مسئولیت از اگاهی و ایمان بر میاید، نه از قدرت وامکان. وهرکس بیشتر آگاه است بیشتر مسئول است":دکتر شریعتی
دوشنبه 26 مرداد 1388

palmera - ایران - اصفهان
حروم زاده ترین آدم در طول تاریخ بشریت این جواد آزاده(آملی)هستش. به امید روزی که بدیم از آقا زاده ها و مادرشون اعتراف بگیره!!!
دوشنبه 26 مرداد 1388

sina0111 - ایران - تهران
مرگ بر دیکتاتور./...............................
دوشنبه 26 مرداد 1388

abiabi - انگلستان - لندن
خوب این مردک ان پوفیوز را احتاج دارد
دوشنبه 26 مرداد 1388

Green_Fighter - ایران - کرج
البته من یکی که تعجب نکردم. این ترسوهای بی ناموس فقط همین کارها رو بلدن دیگه.. بعدا از امام زمان هم صحبت میکنند. خنده داره...
دوشنبه 26 مرداد 1388

iran-azad - ایران - تهران
این ریش احمدی نژاده یا شپش کلوب
دوشنبه 26 مرداد 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
مگه چی شده ؟اومده که اومده.....زندگی خرج داره. شکم زن وبچه رو سیر باید کرد.حالا واسه پول و نان چندتای خس وخاشاک هم لت و پار بشن .آسمون که به زمین نمیاد.لطفا نون این آفا رو سنگ نکنین...گناه داره
دوشنبه 26 مرداد 1388

peran33_mar - انگلیس - لستر
همگی اول یه قرص دل پیچه بخورید بعد به عکسش نگاه کنید.چایی نباتم کار سازه.
دوشنبه 26 مرداد 1388

Democratic-Iran - امریکا - نیویورک
مرگ بر خامنه اى جلاد پیر خرفت و پادوى کوتوله شپشوش. رهبر ما قاتله، ولایتش باطله. خامنه اى خاین اعدام باید گردد.
دوشنبه 26 مرداد 1388

عاشقخاک وطن - ایران - تهران
برای ا.ن. فرقی نمیکنه که کی و به چه عنوانی داره اعتراف میگیره. فقط میخواد به مقصد خودش برسه!اینم یه سند دیگه که اینا به خاطر اسلام و .. دنبال اعتراف گیری نیستن. حالا هی سند رو میشه باز این ا.ن. میگه اسلام در خطر است. البته اسلام چون یه دین کاملی !!!!!!!هست میتونه خودشو با زمان و با منافع جیب بری اسلامی وفق بده!!!!!!!!!!!خودمونیما، یه نفر ازم پرسید چرا میگی که محمد دینش سیاسی و بامبول بوده؟ بهش گفتم چون با خودش فکر کرده که عربهای ملخ خوار رو که کسی آدم حساب نمیکنه. با خودش عهد بسته که کاری بکنه که تا دنیا هست ملت رو برده خودش کنه و کاری بکنه که یه سری مردم ساده لوح برن پولشونو بریزن تو جیب عربها. اگه ما بت پرست نیستیم چرا باید بریم مکه طواف کنیم؟ ای واااااااااییییییییییییی بر ما که باورها یمان را میبینم، ولی چیزهایی را که میبینیم باور نمیکنیم!
دوشنبه 26 مرداد 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
peran33_mar - انگلیس - لستر . دوست عزیز، چوب پنبه هم کارساز نیست چه برسه به چای و نبات
دوشنبه 26 مرداد 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
مرگ بر خامنه ای.بنیادگرائی خواست سرمایه داریست.هر احمقتر سود بیشتر.احمقی نژادسپورچیان تیرخلاصزن یکی ازاین احمقهاست.ما میدانیم ومیدانستیم ساواک عامل سرمایه داری اند.یادتان بیاید پسر قاتل بزرگ ساواک امروز درالمان یکی ازیاران بزرگ ساوامادراروپاست.بعداز پیروزی شما مردم قهرمان ایران ایشانرا شما حسابش راخواهید رسید.واقعا این عوضی....حرام است.مادرکلفت خانواده ای بوده وارباب .... ایشانرا ترتیب داده وبعد ارباب مجبورشده ازدواج کند.حالا شما قضاوت کنید این جانور حرامزاده هست یانیست.
دوشنبه 26 مرداد 1388

baran shomal - نروژ - اسلو
...کاش ساواک بود فقط. مگه نشنیدید کروبی و خیلی از روحانیون می گفتند ساواک خیلی بهتر از اینا بود. این خائنین و جاسوسان رژیم اسهالی همه جا هستند
دوشنبه 26 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
خود احمقی چون اینکاره است خوب شکنجه گرای حرفه ای رو میشناسه.ولی هر کاری کنن دیگه رفتنی اند.
دوشنبه 26 مرداد 1388

black chador - امریکا - ولدن
حالا همگی باهم بگید: الله اکبر ماشالله به انقلاب اسلامی .. ...به اسلام تقلبی نژاد و علی گدا و چهل دزدش.
دوشنبه 26 مرداد 1388

778899 - ایران - شیراز
در ابن مملکت وبه خصوص در این دولت امثال این حیوانات فراوانند انسانهای بی اراده ای که سالهاست روح خویش را به ثمن بخس به شیطان زمان فروخته اند وهمچون کفتار به دنبال جنازه ای هستند حیات خود را در ممات دیگران میدانند.این نظام بزرگترین افتخارش تربیت همچون انسانهایست. انسانهای بی اراده ای که با یک اشاره سر میبرند، سینه می شکافند .از بوی خون لذت میبرند والبته تمامشان نیز یک بیمار مسلم جنسی هستند . به فیلم بازجویی زن سعید امامی دوباره نگاه کنید متوجه میشوید.
دوشنبه 26 مرداد 1388

ghost197 - هلند - امستردام
اگه این محمود کوتله است که همین روزها از خدا هم میخواد اعتراف بگیره که امام زمان کی ظهور خواهد کرد.
دوشنبه 26 مرداد 1388

khodemanitar - اسکاتلند - ابدین
فکر می کنین اصلا این ابلیسو چرا نکشتن بعد از انقلاب وقتی جوان های بی گناه رو به جرم پخش روزنامه میکشتن. خوب به هر حال نیازش داشتن برا سلاخی مردم. کاش اونا که می شناختنش سرشو می کردن زیر اب. اقای سید طاهر هر جا هستی کلاهتو یه ذره بذار بالاتر.هر چی ادم این نماینده امام زمونتون جمع کرده یا دروغگو یا متجاوز یا قاتل یا متقلبن.
دوشنبه 26 مرداد 1388

babak z uk - انگلستان - منچستر
در طول تاریخ دست شاه وشیخ باهم به خون آزادی خواهان آلوده بوده است. پیوند واتهاد شکنجه گران ساواک شاه با شکنجه گران وزارت بد نام اخوندی مبارک باد.البته حالا فاش شده از اول انقلاب آنها همکاری داشتند .نمونه اش سر باز جوی شعبه 3 اوین از سال 60 تا 65 شکنجه گر دانشجو می باشد که در حال حاضر در بخش امنیت مجلس ارتجاع می بشد.
دوشنبه 26 مرداد 1388

elektris - فرانسه - پا ر یس
سلام به همه بروبچز باامید جنبش سبز...اینم چندتا کلیپ گرفته شده توسط خودم از تظاهرات 26 مرداد به کوری چشم همه کسایی که میگن جنبش داره ضعیف میشه...بازم پیروز شدیم...همه پلیسها توی کریم خان بودند و ما به ونک رفتیم و عزیزان ضد شورش یه جاشون توی ترافیک سنگین که بازم بچز سبز درست کرده بودند سوخت...به امید پیروزی. https://www.youtube.com/watch?v=T3ITeKMHxs4.
دوشنبه 26 مرداد 1388

victorsiamak - بلژیک - بروکسل
سینما جهان دو هنرپیشه بزرگ در سینمای وحشت داشته و داره اولی کریستوفرلی که در بیشتر فیلمهای دراکولا ایفای نقش کرد و دومی راخودتان ملاحظه بفرمائید.
دوشنبه 26 مرداد 1388

khodemanitar - اسکاتلند - ابدین
شیراز778899. دوست عزیز لطف کنید رفتار وحشیانه این ابلیس ها رو به حیوانات بی گناه نسبت ندین.بین مخلوقات فقط شیطان به این کثیفی است. در اصل شیطان یک موجود تصنعی نیست. هر وقت انسان از درجه انسانیت سقوط می کنه تبدیل به ابلیس می شه.
دوشنبه 26 مرداد 1388

mehditm - ایران - تهران
امام حسین ع:اگر دین ندارید ازاده باشید. جواد ازاده شاید اینجوری بی دینی خودشو ثابت میکنه. مرگ بر خامنه ای
دوشنبه 26 مرداد 1388

barani_medley - ایران - کرج
من یکی که دیگه دارم قاطی میکنم خدااااااا کمکککک. ما تو کرج یک نماینده داریم بنام خانم اجرلو که 2 دوره است که نماینده شده البته دوره دوم کسی بهش رای نداد حالا چطوری رای اوردش بماند اما چند ماهه پیش بد جوری گند کاراش در اومد حتی دادگاهی شد و حکم زندان هم واسش بریدند حالا بماند که چرا نرفت زندان اما جالب اینجاست که همین خانم از طرف احمدی نزاد معرفی شده به مجلس برای سمت وزیر رفاه ایا کسی هست جواب من و بده؟از وقتی شنیدم دارم دیوانه میشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوشنبه 26 مرداد 1388

iraniii - ایران - ارومیه
البته من که شخصا فکر میکنم فعلا همین برادران بسیجی شکنجه گرمون روی همه رو سفید کردن.دیگه نیازی به ساواکنبود که
دوشنبه 26 مرداد 1388

saye sabz - ایران - ایران
من عضو جدیدم اذن ورود خواستم!مثه اینکه اینجا باید از دل و جون مایه گذاشت .یه مرگ بر.... مگیمو بسم ا.. .ما میخوایم یه ایرانی باشیم مثه ادم این چیزه زیادیه
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

silentios - ترکیه - انکارا
محمود حیاکن ایرانوووو رهاکن
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
saye sabz - ایران - ایران .سلام و خوش آمدی عزیز هموطن. مگر از دکی غیر این انتظار داشتید ؟!!!!!!!!!مثلا با یک انسان فهمیده و حلال زاده نشست و بر خواست داشته باشد.خوب معلومه که یک حرامزاده هایی مثل خودش باهاش همکارن و به گفته انتر ان غلاب دکی از جنس اوست و یک حرامزاده ای مثل خودش است.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

khodemanitar - اسکاتلند - ابدین
یه هشدار دوستانه به همه منفی باف ها وتفرقه افکن های سایت. گناه شماها که با حرف های مغرضانه باعث دلسردی مردم داخل کشور می شید از خیانت این اراذل واوباش نامرد بیشتره. برای رضای خودتون وهر چه که قبول دارید وجدان داشته باشید و ملاحضه کنید.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
یواش یواش ادعاهای مهدی خزعلی داره اثبات میشه.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
ولت آنلاین؟!!!!!!!!!!
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

سید طاهر - ایران - تهران
مثل سگ دارند دروغ میگند این جواد ازاده یه مدتی توی سازمان حمایت از مصرف کننده بود و حالا هم هست رییسشم علی اکبریانه معاون سابق خارجی وزارت اطلاعات
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
شما را به مقدساتتون قسم در حق ادارهٔ امنیت سابق اجحاف نکنید و اعضای اونرو با این جانیان متجاوز و قاتل مقایسه نکنید...اگر یکی‌ به جان افسر ارتش یا مستشار خارجی‌ سؤ قصد میکرد و سرو کارش برای بازجویی به ادارهٔ امنیت کشور میفتاد دلیل بر خیانت ساواک به ملت نمی‌شد...اصطلاح "شکنجه گر ساواک" از همان حربه‌هایی‌ بود که ملاّ جماعت برای رسیدن به هدف از آن استفاده کردند...سینما رکس آبادان یادتان هست؟
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

jigili - ایران - تهران
خدا به دور این قیافه رو آدم می بینه درجا سکته رو زده
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

زاهدی - ایران - مشهد
https://mowjcamp.org. موج سبز آزادی را بخوانید.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

irani48 - منچستر - انگلستان
این احمق را تا حالا با یه ادم حسابی کسی دیده.حرومزاده ها همدیگرو خوب پیدا میکنن.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

پریستوک - ایران - تهران
elektris - فرانسه - پا ر یس . از همون دیشب ولی عصر و یه طرفه کردن گفتن می خوان بی آر تی بزنن برای جلوگیری از ترافیک
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

Maryam39 - ایران - تهران
778899 - ایران - شیراز. فیلم بازجویی زن سعید امامی رو چه جوری میشه دید؟ اگه لینکشو بزاری ببینیم بد نیست . فقط با یوتیوب نباشه که فیلتره نمی شه دید.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

amishka - اذربایجان - با کو
saye sabz - ایران - ایران .خوش اومدی
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

nima13591111 - ایران - تهران
اون که داوودی معاون اول سابقه؟
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
این که تازه گی ندارد.مگر فردوست نبود.فکر می کنید .چگونه سازمان امنیت اسهالی ایران به اینجا رسیده.مغز این اخوندها و بسیچیها و گمیته چیهای کفتر باز .به اینجا قد نمی داد.ساواک کمک کننده بوده. نابود باد حکومت اسلامی ایران
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
سید طاهر - ایران - تهران . اولا چیه مگه صبح که بلند میشید از خواب تا شب که می خواید کپه مرگتون رو بزارید همش دارید مثل ..... دروغ میگید یه بارم اینا بگن ضمنا خوب اینایی که گفتی آمار این آقاست باعث نشد از اتهامش مبرا بشه رییس فلان درک آبادی هست که هست دلیل نمیشه که جلاد نباشه اتفاقا چون رییسه پس به احتمال زیاد جلاد هم هست
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

annet353 - المان - بن
elektris - فرانسه - پا ر یس . . من این کلیپ ها رو پیدا نکردم. اونجا نوشته شده که اونها برداشته شدند . کسی می تونه به من ادرس اینجور کلیپ ها رو در youtube بده مرسی
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

black chador - امریکا - ولدن
سید طاهر - ایران - تهران. لطفا ب .... فحش ندید. من همه عمرم سگ داشتم و تا حالا جز محبت و صداقت ازشون ندیدم.
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

سید علی گدا - ایران - تهران
دوستان عزیز شکنجه گران به تمامی دختران وپسران بازداشتی تجاوزکرده اند برادر یکی از دوستانم از زندان آمده بیرون مثل یک دیوانه ها رفتار میکنه الکی میخنده گریه میکنه اوضاعش خیلی خرابه . این دینی است که محمد آورده این دینی است که محمد زمان جنگ به تمام زنهای اسیران همین کار را کرد دختران اسیران را برای جنگجویانش حلال کرد تف بر این دین اسلامی که مردم را به کثافت میکشه بعد از جنگ به محمد گفتند جلوی دو پسرت حن وحسین را بگیر گفت چرا گفتند تمامی زنان را اول برای خودشان بر میدارند مثل بی بی شهربانو آیا این اسلام است این دین لجن است دین کثافت است . دوستان من در حوزه علمیه سه سال درس خواندم چیزهایی درس میدادند که شمتا بشنوید وحشت میکنید . گفته میشد اگر زن متاهلی را دیدید و نتوانستید جلوی خود را بگیرید به جهت اینکه دین اسلام خراب نشود میتوانید غیابی طلاق زن را از شوهرش بگیرید صیغه اش کنید بعد ا دوباره غیابی به عقد شوهرش در بیاورید . این دین کثافت است
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
سید علی گدا - ایران - تهران . تو که سه سال حوزه علمیه درس خوندی راسته که میگن تو حوزه علمیه سه سال اول جوجه طلبه ها رو ......؟ فکر کردی با کی طرفی که انقدر مثل رییست احمقی نژاد خیالپردازی میکنی؟
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
سید علی گدا - ایران - تهران . ایا تو هم در تاریگ خانه های فیصیه درس خوانده اید.خود امام 13 گفت.که لاکن همین اقای ... در تاریک خانه های فیصیه در روی زانو های ما پرورش پیدا کرده است.از صحبتهای بزرگ اندیش اسلام خمینی ... در باره منطزری پایه و اساس اسلام همین است.زیر شگم
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

سید علی گدا - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران . اگر دوست داشتی مدارک نشان بدم چه فکر کردی من دروس حوزوی در دوران تحصیلاتم که معارف اسلامی در دانشگاه امام صادق بودم خواندم . دردانشگاه امام صادق میتونی دروس داخلی را هم بخوانی برایم جالب بود بدونم چه میگذرد. دوست من خیال پرداز توی که تازه پس از دوماه آمدی با مردم شدی مگر تو نبودی از احمدی نژادحمایت میکردی . دوستان عزیز سایت بروید کامنت های گذشته را بخوانید که این آقا در مورد خامنه ایملعون چی میگفته حالا مردمی شدی .
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

سید علی گدا - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران . اگر دوست داشتی مدارک نشان بدم چه فکر کردی من دروس حوزوی در دوران تحصیلاتم که معارف اسلامی در دانشگاه امام صادق بودم خواندم . دردانشگاه امام صادق میتونی دروس داخلی را هم بخوانی برایم جالب بود بدونم چه میگذرد. دوست من خیال پرداز توی که تازه پس از دوماه آمدی با مردم شدی مگر تو نبودی از احمدی نژادحمایت میکردی . دوستان عزیز سایت بروید کامنت های گذشته را بخوانید که این آقا در مورد خامنه ایملعون چی میگفته حالا مردمی شدی .
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

سید علی گدا - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران . مردک منو همه این سایت میشناسن جدید آدی عوض کردم . دوستان سایت من هر بار آدی عوض میکنم تا داخل سایت افراد نفوذی را پیدا کنم برویدکامنت های این آدم را در دو ماه گذشته ببینید تازه طرفدار شده این آقا . مردک خ..ه شو
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
سید علی گدا - ایران - تهران . آره مدرک نشون بده. مثل احمدی نژاد میمونی که دروغ میگفت و ادعا میکرد ((مدرکش هم موجوده)). من تا حالا از احمدی نژاد دفاع نکردم. اگه میتونی مدرک نشون بده. جمله تخیلی بود :((من هر بار آدی عوض میکنم تا داخل سایت افراد نفوذی را پیدا کنم)) حتما بعدش این افراد رو به سایت گرداب معرفی میکنی زبل چاخان مزدور
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

سید علی گدا - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران. .. مدرک اگ میخواهی آیا اگر نشانی بدهم از نزدیکانت بپرسی آیا حرفشان را قبول داری یا نه.. ...بیچاره من اگر کمرت را بپیچونم تمامی مدارک ..بیرون میزنه
جمعه 30 مرداد 1388

آرسام - ایران - تهران
آقایان محترم bluestar - ایران - تهران و سید علی گدا - ایران - تهران. خجالت بکشید این چه چیزیه به هم میگید بابا ما نباید با حرکاتمون باعث بشیم بین خودمون اختلاف پیش بیاد دوست عزیزم bluestar سید علی چیزی را به زبان آورده یا دروغ یا راست نکاتش را بخون داره به این رژیم فحش میده حتی به خامنه ای عوضی . تو هم کوتا بیا بس کن . در ضمن آقای سید علی گدا شما اگر میفهمیدی ...bluestar به تو حرف زده نه به خانوادت خجالت نمیکشی به خانواده دوست و برادر هم رزممان bluestar فحاشی میکنی اگر جواب داری درست جوابش را بده اگر اول اون حرف را زده تو با زبان درست نصیحتش کن آقای محترم ما به دشمنان ما فحش میدیم نه به دوستان ما. بس تو دوست نیستی و مزدور این رژیم هستی اگر از دوستم معذرت نخواهی به خدا روزگارت را سیاه میکنم ..
جمعه 30 مرداد 1388

+2
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.