مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام : فروشگاه‌های زنجیره‌ای، عامل اصلی گرانی گوشت

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام :
فروشگاه‌های زنجیره‌ای، عامل اصلی گرانی گوشت

ایلنا: مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام در اظهاراتی با مبرا دانستن این شرکت از بی‌ثباتی بازار، علت اصلی گرانی‌ها را فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سطح شهر اعلام کرد.
صدرالله‌دولت طی سخنانی در همایش بررسی راهکارهای بهینه‌سازی نظام توزیع محصولات کشاورزی با دفاع از عملکرد شرکت پشتیبانی امور دام، ذخیره‌سازهای مناسب را در این راستا از نشانه‌های موفقیت‌آمیز عملکرد این شرکت ارزیابی کرد وگفت: یکی از عوامل گرانی گوشت قرمز، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و فروشگاه‌های شهروند هستند.
وی با تاکید بر اینکه سرعت تصمیم‌گیری در تنظیم بازار از اولویت‌های اساسی محسوب می‌شود، گفت: سهم سازمان میادین در تامین بازار و عرضه بسیار حائز اهمیت است.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام همچنین علت دیگر گرانی را تجمیع مراسم‌ها و ایام مخصوص در تابستان سال جاری ذکر کرد.
وی گفت: در کشور مصرف گوشت حرکت سینوسی دارد و اصلا حرکت خطی در مصرف ایجاد نمی‌شود.
وی از مصرف روزانه چهار هزار و 300 تن گوشت مرغ در کشور خبر داد و گفت: این تقریبا دو برابر میانگین مصرف جهانی است اما دولت با اعلام تولید بیش از 200 هزار تن مرغ در کشور نظام توزیع را مورد خطاب قرار داد.
وی گفت: احساس می‌شود ساختارهای نظام توزیع دارای اشکالات اساسی است اما وی به دستگاه‌ها و یا عملکرد پشتیبانی امور دام در مورد این موضوع اشاره نکرد.
وی پیش‌بینی کرد تا چند روز آینده با توزیع روزانه 1300 تن گوشت سفید و 750 تن گوشت قرمز بازار به ثبات خود دست یابد و قیمت‌ها روند نزولی یابند.
این در حالی است که مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام این امر را مستلزم سیستم عرضه مناسب ذکر کرد.
در حالی که قیمت گوشت قرمز به ازای هر کیلو در بازار 16 هزار و 900 تومان به فروش می‌رسد اما این مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام است که می‌گوید قیمت‌گذاری ما بر مبنای علمی استوار است.
وی قیمت‌های گوشت قرمز گاوی و گوسفندی را در سطح کشور چنین اعلام کرد: ”در حال حاضر قیمت گوشت گوسفندی در سطح کشور به طور میانگین 8 هزار و 600 تومان و گوساله 7 هزار و 800 تومان است.”
وی همچنین گفت: قیمت‌های مذکور در تهران به طور میانگین بین 800 تا 100 تومان با رشد مواجه‌ شده‌اند.

beomidepirozi - ایران - تهران
ببین چقدر بدبختیم این شامپانزه میمون واسه ما ضر میزنه پفیوزه کچل
دوشنبه 26 مرداد 1388

jigili - ایران - تهران
.. سگ ... زیادی نخور این مملکت آشغالی که قانونی نداره شب می خوابن صبح هوس می کنن قیمتا رو ببرن بالا مصداق همون شهر هرت
دوشنبه 26 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
والا ااااااااااااااااااااااااا اینو دیگه دفعه اول بود شنیدم مردک کودن کی پول داره هر دفعه بره شهروند مردک دروغگو گوشت دم خونه ما 11000 به بالا هست تره بار سیخی چنده از عکست معلومه اینقدر گوشت قرمز مفت خوردی جنون گاوی گرفتی احمقا انگار توایران زندگی نمی کنن
دوشنبه 26 مرداد 1388

7-aseman - اتریش - وین
چرا محمود هر چی قیافه منگل و اکبیری مثل خودش هست را رپیس و مدیر کرده. معلومه خیلی از مردهای خوشگل و خوش هیکل و فهمیده اوقده و الژی داره.اینقدر درصداین اوقده اش بالاست که داره مملکت را خراب میکنه
دوشنبه 26 مرداد 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
حرف مفت نزن دیگه..مگه ما تو کل ایران چند تا فروشگاه زنجیره ایی داریم؟. بگین دادیم دلالها که بیشتر نفع داره.مردک هیچی نفهم.کی تو کرده مسئول؟. تو باید اخراج کنن نه اون مادرمرده رییس فدارسیون تنیس.
دوشنبه 26 مرداد 1388

کلاغ سیاه - ایران - تهران
هنوز اثار گند کاری های تو در سازمان میادین باقی است . این قیمت هایی که گفتی حتما قصاب سر کوچه تان میده .چون در محله ما که از این خبر ها نیست.
دوشنبه 26 مرداد 1388

peran33_mar - انگلیس - لستر
برج میلاد تو.. ادم دروغگو .توخودتم گاوی
دوشنبه 26 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
اینا که اخبار تکرارئ,, گرونئ, تورم . قحطئ . کوپونئ, جیره ایئ ووووووووو اخبار تازه بده که حال کنیم, مثلا بگو خامنه ایئ مرد!!!!
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

آرسام - ایران - تهران
دوستان اسم این مردک صدرالله دولت است و بچه یاسوج است این آقا با آقای دکتر نجابت سال 81 رفتند سازمان میادین میوه وتره بار نجابت مدیر عامل و این میمون شد معاون بهره برداری نجابت آدم خیلی خوبی بود یکسال بعد نماینده مجلس شد . ولی این میمون ماند ددیهای که این میمون از سازمان میادین کرد که نگو مثلا زمان فراخوان جهت مرکبات جنوب تمامی دوستان و فامیلین این آقا غرفه ها میگرفتند و با قیمتهای با به دیگران اجاره میدادند راستی اکثر جاهای خوب میادین وبازارها مال خانوادش بود خوب این مدیر بهره برداری بود هر کاری میکرد بعد باجناقش آقای پرهیز یک معتاد عملی رپیس واگذاری بود غرفه های خوب مرغ و تخم مرغ مال پسر خاله و دایی آقای پرهیز بود سر درد نیارم چاپیدند رفتند این میمون رفت شد مدیر پشتیبانی در سردخانهای کل کشور این آقا مزایده گذاشت دوستان این آقا در وزارت اطلاعات ای خوردند تمامی ماشین آلات سنگین ولیفتراکهای نو را زیر قیمت برداشتند دوستان کلی دزدی کرد این آقا البته به وزرا خوروند اونه هم الان هوای اینو دارند چون از طریق این کلی پول بالا میکشند
جمعه 30 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.