فال روز دوشنبه ۱۷ آگوست - ۲۶ مرداد

فال روز دوشنبه 17 آگوست - 26 مرداد

فروردین

اگر می‌خواهید عذاب نکشید و دیگران به حرف‌های‌تان گوش دهند بدون هیچ‌گونه تعارفی نظرتان را بیان کنید. به نظر می‌رسد شخص یا موضوعی مانع از اجرای نقشه‌های‌تان می‌شود و هر نوع پافشاری از جانب شما بی‌نتیجه می‌ماند. سعی کنید مشکلات و سوءتفاهماتی که بین شما و همسرتان ایجاد شده را به کلی از بین ببرید، به همین دلیل نیز احتیاج دارید که وقت بیشتری را با او صرف کنید، اما اگر جزو مجردین هستید، عشق به طور غیرمنتظره‌ای وارد زندگی‌تان می‌شود، ولی مراقب او باشید که تنهایتان نگذارد.

اردیبهشت

هر کاری انجام دهید، به نظر می‌رسد که تحسین‌کننده‌های بی‌شماری را در پشت سر و پیش‌رو دارید. موقعیت مالی نیز با شروع یک منبع جدید در آمد اگرچه جزئی اما به شما یک تنفس راحت می‌دهد و خیالتان را از بابت خیلی مسائل راحت می‌کند. اگر به فکر معامله‌ای هستید چند روزی دست نگه دارید، به نفع شماست.

خرداد

با کسی آشنا می‌شوید که این آشنایی می‌تواند، تبدیل به عشقی بسیار زیبا شود و در انتها به ازدواج و تشکیل خانواده بیانجامد. امروز خبر یک مسافرت ناگهانی یا ورود مسافری را خواهید شنید که باعث شعف و شگفتی شما خواهد شد. گرفتاری‌های جزئی را بی‌اهمیت نشمارید، همین اندک‌ها هستند که تبدیل به مشکلاتی آنچنانی خواهند شد. پس خوب حواس‌تان را به اطراف جمع کنید.

تیر

در روابط احساسی‌تان امکان دارد تغییراتی بسیار مثبت به وجود آید. پیشرفت مالی چشم‌گیری خواهید کرد که امروز کلیدش خواهد خورد ولی مقدار مخارج تان نیز بالا خواهد رفت. در یک جلسه چند نفره، تصمیمی جدی می‌‌گیرید که در آینده، دلچسب بودن این تصمیم را جشن خواهید گرفت. پیچیدگی کار شما از بین می‌‌رود، چند کار را با هم شروع کرده‌اید که نمی‌‌شود با هم انجام ، پس قدم به قدم پیش بروید.


مرداد

خانه‌سبز خود را با شاخه گلی زیبا بیارایید تا همه اهل خانه شاد شده و به خانواده‌ای سبز تبدیل شوند. اوضاع همه‌جوره بر وفق مراد است، نگران نباشید و صبر را پیشه سازید. فرصت‌های امروز جبران دیروز و ساختن بنای بهتری برای فردا در برابر سختی‌هاست، پس با دوراندیشی به فکر امروز و فردا باشید.

شهریور

در یک جمع صمیمی قرار می‌‌گیرید که باید خود را نشان دهید. برای اینکه در گذران زندگی به اهداف خود برسید بهتر است امروز به نصایح بزرگ‌تر‌ها گوش دهید. به همکار خود در محل کار و به همسر خود در زندگی احترام بگذارید. اول فکر کنید و بعد سخن به زبان بیاورید. احساسات خود را پنهان نکنید.

مهر

با دوستی ملاقاتی خواهید داشت که تصمیمی جدید می‌‌گیرید، اما سعی کنید عجول نباشید. مثل همیشه محبوب هستید و خانواده چشم امید به شما دارند. آشنای جدیدی در زندگی‌تان پا گذاشته که امروز شادی برایتان به ارمغان می‌‌آورد. تصمیمی برای سفر در روزهای آینده خواهید داشت که بسیار لذت‌بخش است، قدر روزهای خوش را بدانید و همه را در شادی خود شریک کنید.

آبان

وقتی راه ‌تازه‌ای را می‌‌یابید با دقت آن را مورد بررسی قرار دهید و به تحلیل همه جانبه بپردازید و به سوی زندگی برتر پیش بروید. منتظر ملاقاتی بودید، که برایتان محقق خواهد شد و برای شما سرنوشت‌ساز خواهد بود. قدر امروز و لحظه های خوب زندگی را بدانید.

آذر

تا آنجا که ممکن است دقت بسیاری را برای دوستانتان صرف نمایید و این بسیار حائز اهمیت است چرا که با آنها بسیار احساس راحتی می کنید البته جذابیت مخصوص شما در این روز بسیار کمک خواهد کرد و آنها با حالتی ستایش آمیز به سخنان شما گوش فرا میدهند حتی ممکن است یک دوستی تبدیل به عشق شده و فضایی رمانتیک برای برخی از شما ایجاد کند!

دی

بعنوان یک دی ماهی اغلب ترحیج میدهید راه های آزموده شده را تجربه کنید تا این که راه تازه ای را برگزینید اما امروز تصمیم جدی دارید که چیزهایی را برای اولین بار تجربه کنید در حال حاضر موضوع سلامتی موضوع مورد علاقه شماست، به سوی ایده ها و محصولاتی جلب خواهید شد که کمی غیر عادی هستند!

بهمن

مراقب همه جزئیات باشید و از این که حساب اع و ارقام مهم را داشته باشید، برای آینده ی کاری شما بسیار اهمیت خواهد داشت. از نظر دیگران هیچ اشتباهی مرتکب نمیشوید بدون آنکه متوجه باشید اعمالتان درست است. دوستان از مصاحبت شما سیر نمیشوند هم چنین با دعوتهایی روبه رو میشوید که نمیتوانید آنها را رد کنید. امروز، روز شماست.

اسفند

امروز آغاز دوران مهم و بااهمیتی برای خانواده ی شماست، همه عوامل دست به دست هم ند تا یک فرصت طلایی پدید آید. سفری پربرکت و بانشاط پیش رو دارید که این کار به نفع شماست. به خودتان قول بدهید که عادتهای بد قدیمی را کنار بگذارید تا درهای جدیدی از آرامش به سوی زندگی شما گشوده شود.

heidarif - ایران - جزیره کیش
جالب بود
دوشنبه 26 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.