احمدی نژاد دو زن را به عنوان وزیر معرفی کرد

احمدی نژاد دو زن را به عنوان وزیر معرفی کرد

آقای احمدی نژاد طبق قانون باید تا سه روز دیگر وزرا را برای گرفتن رای اعتماد به مجلس معرفی کند

محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری ایران دو زن را به عنوان وزیر پیشنهاد کرده و گفته است که یک زن دیگر نیز به عنوان وزیر معرفی خواهد شد.

آقای احمدی نژاد در گفتگو با تلویزیون دولتی ایران، مرضیه وحید دستجردی را به عنوان وزیر بهداشت و فاطمه آجرلو را به عنوان وزیر رفاه معرفی کرده است. این اولین بار در تاریخ سی ساله جمهوری اسلامی است که زنان به عنوان وزیر معرفی شده اند.

در دوره ریاست جمهوری محمد خاتمی، برای اولین بار معصومه ابتکار به عنوان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان محیط زیست انتخاب شد که در چهار سال اول ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد نیز این سمت در اختیار فاطمه واعظ جوادی قرار گرفت.

خانم وحید دستجردی وزیر پیشنهادی بهداشت، 50 سال دارد و متخصص زنان و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران است و در دوره های چهارم و پنجم مجلس به مدت هشت سال نماینده تهران در مجلس بود.

فاطمه آجرلو وزیر پیشنهادی رفاه 43 سال دارد و نماینده کرج در مجلس است. او در رشته روانشناسی بالینی تحصیل کرده و در سایت شخصی وی نوشته شده که هم اکنون دانشجوی دکترای رشته روانشناسی تعلیم و تربیت است.

خانم آجرلو علاوه بر تحصیل در دانشگاه در حوزه علمیه نیز درس خوانده و پیش از انتخابش به سمت نمایندگی مجلس، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد کرج و مسئول بسیج دانشجویی واحد خواهران استان تهران بوده است.

به غیر از این دو نفر آقای احمدی نژاد، حیدر مصلحی نماینده ولی فقیه و سرپرست سازمان اوقاف و امور خیریه را به عنوان وزیر اطلاعات معرفی کرده است.

آقای مصلحی پیش از این عنوان نماینده ولی فقیه در نیروی زمینی و نیروی مقاومت بسیج سپاه پاسداران فعالیت داشته و مشاور آقای احمدی نژاد در دوره قبل ریاست جمهوری بوده است.

سه نفر از وزرای سابق نیز در سمت های خود ابقا شده اند. علی اکبر محرابیان وزیر صنایع و معادن، محمد عباسی وزیر تعاون و شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد.

آقای احمدی نژاد در گفتگوی تلویزیونی این شش نفر از اعضای کابینه را معرفی کرده و گفته که حداکثر تا سه روز دیگر تمامی وزرا را برای گرفتن رای اعتماد به مجلس معرفی خواهد کرد.

آقای احمدی نژاد معیار خود را برای انتخاب کابینه "صلاحیت اخلاقی"، "کارآمدی"و "همگرایی و روحیه همکاری" اعلام کرده است.

آقای احمدی نژاد در حالی کابینه دوم خود را آماده می کند که تعدادی از معترضان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری که در آن آقای احمدی نژاد پیروز اعلام شد، در دادگاهی محاکمه می شوند.

آقای احمدی نژاد یازده روز پیش در مجلس سوگند خورد و بعد از برگزاری مراسم تحلیف، طبق آئین نامه مجلس، رئیس جمهور پانزده روز فرصت دارد تا وزیران خود را برای گرفتن رای اعتماد به مجلس معرفی کند.

در پی اختلافاتی که میان آقای احمدی نژاد و بخش عمده ای از اصولگرایان بر سر پست معاونت اولی اسفندیار رحیم مشائی بروز کرد، وی از سوی این گروه تحت فشار است. آقای احمدی نژاد پس از اعتراض های گسترده و دستور مستقیم رهبر جمهوری اسلامی، آقای مشائی را از معاونت ریاست جمهوری کنار گذاشت و به سمت مشاور خود برگزید.

جبهه اصولگرای پیروان خط امام و رهبری که در انتخابات از آقای احمدی نژاد حمایت کرده در بیانیه ای آقای احمدی نژاد را به مشورت با رهبر و مجلس برای انتخاب کابینه فراخوانده و نسبت به تبعات انجام ندادن این کار هشدار داده است.

amo danial - نروژ - اسلو
اینها زنان صیغه ای محمودک هستند.
یکشنبه 25 مرداد 1388

shahin110 - ایران - تهران
من نفهمیدم کدوم دوتاشون خانوم بودن. همشون ریش و سیبیل داشتند. اون آخوند هم که رو پیشانیش داغ گذاشتن با گوسفندای گله یکی دیگه اشتباه نشه.
یکشنبه 25 مرداد 1388

mahnadi - هلند - هارلم
جایی که مرکب خشک میشودوقلم ازنوشتن بازمیماند!!!!!!!!!!. یه مشت....ای خدا گیر کیا افتادیم ؟. طرف توی ده راه نمیدادن جارو به دمش میبست
یکشنبه 25 مرداد 1388

7-aseman - اتریش - وین
نو که بیاد به بازار کهنه میشه دل ازار .حالا فاطی رجبی دق میکنه و دوباره مثل سگ میاد پارس میکنه . فاطی محمود از دست رفت بدو بدو .
یکشنبه 25 مرداد 1388

Ezhaq - ایران - تهران
پس فاطی خودمان چی شد؟
یکشنبه 25 مرداد 1388

adi - ایران - تهران
فاطی اجرلو هم ورودی من در دانشگاه کرج بود.من ترم 6 بودم که این زنیکه فوق گرفت.حالا چطوری ؟؟؟؟ خدا میدونه.همین چند وقت پیش بود که گفتن به 4 سال زندان محکوم شده حالا چطور شد وزیر شد؟؟؟؟
یکشنبه 25 مرداد 1388

armin53 - انگلستان - بردفورد
دوستان اگر از این دولت چیزی بر نمیاد ایا فکر میکنین شخص دیگه ای میتونه رفاه و سعادت را برامون بیاره فقر را ریشه کن کنه و به وعده هاش عمل کنه. خیلی باید ساده باشیم که اینو باور کنیم. چاره ما فقط ملکوت خداوند به پادشاهی مسیحه که بزودی بر روی زمین برقرار خواهد شد. این اتفاق در اسمان افتاده و شیطان و پیروانش در اسمان مقر خدا و فرشتگان با فرشتگان جنگ کردند و شکست خوردند و از اسمان بیرون شدنددر سال 1914. کتاب مقدس میگه که شیطان وپیروانش دنیا را در کنترل دارند پس از ظهور رییس فرشتگان میکاییل شیطان برای دت 1000 سال در بند انداخته میشود تا نتونه دیگه امتها را گمراه کنه.ولی بعد از ان برای مدت کوتاهی باید خلاصی یابد. در زمان حال تمام حکومت ها خود کامه و توسط شیطان اداره میشوند.پس با رای ندادن به شیطان و فهمیدن اراده و قصد خداوند منتظر سعادت حقیقی حتی از بین رفتن مرگ و رستاخیز مردگان باشید. حتی حکوتهای غربی هم از این قاعده مستثنی نیستند.طبق پیشگویی کلام خدا در کتاب دانیال عهد عتیق کتاب مقدس این پادشاهی امریکا-انگلیس اخرین پادشاهی خواهند بود و در ایام این پادشاهان حکومت خدا برقرار میشود.
یکشنبه 25 مرداد 1388

iranesabz - هلند - هلند
محمودک با این نمایش‌های مسخره می‌خواد خودش را طرفدار زنان نشان دهد. این مردک خودش غیر قانونی است و با تقلب و کودتا رئیس جمهور شده. این الدنگ و رهبرش علی‌ چلاق و مزدورانش را باید دستگیر و محاکمه کرد.
یکشنبه 25 مرداد 1388

shabnaz - انگلیس - لندن
چه وزیرهای زن.یکی میگه بیمارستان زن و مرد جدا باشه.اون یکی تعدد زوجه را تبلیغ میکنه. shahin110 - ایران - تهران.با مزه گفتین
یکشنبه 25 مرداد 1388

aydak - سوئد - مالمو
حتما یادتونه چند روز پیش فاطی رجبی به احمدی نامه نوشته بود که وزیر زن معرفی نکند٬ انهم چه نامه ای!! ٬ حالا دلم میخواد بدونم بعد از اینهمه پاچه خاری و نوشتن کتاب مسخره معجزه هزاره سوم ٬ الان فاطی چه احساسی داره که خود این معجزه مشت محکمی تو دهش کوبیده!! هر چند قصد احمدی باز فریب کاریه و معلومه به شدت به توجه و حمایت مردم و قشر روشنفکر احتیاج داره و میخواد ادای روشنفکرا رو دربیاره!!!
یکشنبه 25 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
برای بی سوادها خل و چلهای ایران این دو ابجی زینب را وارد کابینه کردند که بگویند ما هم مدرن شدیم اره ارواح پدر بیشرفتان که شما اشغالها را پس انداختند.در زندان کشتن و تجاوز---- اینجا ورود 2 زن به طویله ی حکومت.
یکشنبه 25 مرداد 1388

sare galin - انگلیس - لندن
armin53 - انگلستان - بردفورد . با سلام.با احترام به اعتقاد شما ولی ارامش درون انسان و اعتقاد شخصی هست.تو همین زندانهای ایران 2 خانم و 2 اقای که مسیحی شدن حکم اعدام دارن.باید برای اذادی تلاش کرد که هر کسی با هر اعتقادی ازاد باشه.در ضمن من خودم مسیحی هستم.
یکشنبه 25 مرداد 1388

yaghout - آلمان - آلمان
خبری از فاطی کماندو نیست؟ منظورم دوست دخترشه! فاطمه رجبی. فاطی جون این همه خودت رو می کشتی هنوز که انتخاب نشدی! معلومه نامبر وان این میمون نبودی. طفلی...برو دنبال یه نامبر وان باش برای خودت...
یکشنبه 25 مرداد 1388

siavash b - ایران - تهران
ی ول محمود
دوشنبه 26 مرداد 1388

mhs - ایران - رشت
گل بودبه سبزه هم آراسته شد!! این کابینه خیلی چیزی میشه!
دوشنبه 26 مرداد 1388

black chador - امریکا - ولدن
تصحیح کردن تیتر خبر:. تقلبی نژاددو کلاغ سیاه بسیجی را اورد داخل دایره تقلبش.
دوشنبه 26 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
armin53 - انگلستان - بردفورد . دوست عزیز .من به هیچ دینی وابسطه نیستم ولی یک سوال دارم.مسیح وقتی خود را به مریم ودستان خود نشان داد.بهتر نبود خود را به تمامی افراد ان شهر و یهودیانی که باعث به صلیب کشیده شدن او شدن نشان می داد تا همه باور کنند او همان مسیح واقعی است که خدا وعده او را در تورات داده بود.چرا اینکار را نکرد.چرا خدا با بندگانش بازی می کند.اگر مسیح خود را به همه نه فقط به عده ای که تعدادشان انگشت شمار هستند.
دوشنبه 26 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
دو تا خاله سوسگه برای مجلسیها.
دوشنبه 26 مرداد 1388

nazanin 2009 - ایران - ارومیه
چشمه فاطی روشن به به
دوشنبه 26 مرداد 1388

سنجاقک - انگلیس - انگلیس
چرا این زنهای ف....ه را انتخاب کرده مگر ریس جمهورشدن خودش را کسی پذیرفته که داره ف...شه های چماق چاقچول هم میاره سر کار. لطفا مطالب منو سانسور نکنید متشکرم
دوشنبه 26 مرداد 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
دوست عزیز:. shahin110 - ایران - تهران . من نفهمیدم کدوم دوتاشون خانوم بودن. همشون ریش و سیبیل داشتند. اون آخوند هم که رو پیشانیش داغ گذاشتن با گوسفندای گله یکی دیگه اشتباه نشه. ......................................... فقط مردم از خنده. ایول
دوشنبه 26 مرداد 1388

mahdiye - مالزی - پیننگ
shahin110 - ایران - تهران. خیلی خوب گفتی.
دوشنبه 26 مرداد 1388

jigili - ایران - تهران
این دو تا زنا خواهر زن انتری هستند؟ این میمون این دو تا رو از .......... در آورد؟
دوشنبه 26 مرداد 1388

dokhtare iran - ایران - تهران
محرابیان که خواهرزاده خودنکبتشه زنها هم که .. بگذریم نمیگم میترسم فاطی از حسادت دق کنه.درمجموع جمعیتی از وحوش هستند این زبان بسته ها ! چیزی شبیه خود محمود ا.ن
دوشنبه 26 مرداد 1388

karen_sh - آلمان - برلین
وای خدا به دوررررررررررررررررررر . اینا زن هستند؟ نه بابا من فکر نمی کنم
دوشنبه 26 مرداد 1388

سپیده صبح - ایران - تهران
خانم وحید دستجردی وزیر پیشنهادی بهداشت، 50 سال دارد و متخصص زنان .....فاطمه آجرلو وزیر پیشنهادی رفاه در رشته روانشناسی بالینی تحصیل کرده.. چقدر رشته های تحصیلی به نوع فعالیتشون میاد!!!
دوشنبه 26 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
mahnadi - هلند - هارلم طرف توی ده راه نمیدادن جارو به دمش میبست /= جیگر فکر کنم آخر ضربالمثل اشتباه خودت از قصد نوشتی یا ...لول . در هر صورت مصلحی می خواد همراه پول مردم که تا حالا می خورده جونشونم بگیره / و اون زنیکه ها هم از عکساشون معلومه چی هستن مخصوصا دستجردی / فاطی رجبی از ظهر دیروز 3 بار اقدام به خودکشی کرده واقعا باید عاشق بود و حالشو فهمید لوللللللللللل
دوشنبه 26 مرداد 1388

shenel ghermezi - هلند - اترخت
. mahnadi - هلند - هارلم. سلام دوست عزیز، جالب نوشتید، ۲تا یکی‌ کردید؟. موش تو سوراخ نمیرفت، جارو میبست به دمش. طرف رو تو ده راه نمیدادند، سراغ خونه کدخدا رو میگرفت. موفق و شاد باشید. وحید؟؟؟ فکر کنم محمودی اشتباه گرفته، فکر کرده این مرده. قیافش که به مردها میخوره، اسمش هم که مردونه مردونه هست.
دوشنبه 26 مرداد 1388

wine leaves - انگلستان - لندن
لبهای داغ و ورقلمبیده اون 2 تا خانم احمدی رو مجبور کرد اونا رو وزیر کنه.منم بودم اونا رو میکردم.
دوشنبه 26 مرداد 1388

shahram khosh maram - ایران - تهران
بااینکه به نظرمن این دو در حد و اندازه های وزارت نیستند ولی یک گام به جلو بود و کار مثبتی بود٬‌کاری که دولتهای قبلی نتوانستند انجام دهند. به نظرم حرکتی بود برای کسب اعتبار و مشروعیت دولت از جامعه.
دوشنبه 26 مرداد 1388

taheree - ایران - قم
داره اسکی میره کروبی گفت خانمها رو وزیر میکنه ..رضایی هم می گفت جوونها رو میاره حالا این مرتیکه از طرح این دوتا تقلید کرده
دوشنبه 26 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
خانم وحید دستجردی قبلا لایحه ی جدا سازی بیمارستان ها را به شکل زنانه و مردانه داده بود. حتی پزشکان زن برای زنان و مرد برای مردان . این است اسلام حقیقی حالا مسلمین متحد این سایت میتوانند ایه و حدیث بیاورند و سرشان را گرم کنند.
دوشنبه 26 مرداد 1388

Anti_diktator - ایران - گرگان
هیچ مردی تو این دوره حاضر نمیشه وزیرش بشه...چون از فردای خودش بیخبره... متاسفم..
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

sepideh sepid - انگلستان - لندن
اول محضر بعدم مجلس..مبارکه لیاقت این دوتا عجوزه همین انتری نژاد یا به قول خودمون میمونک چیتوزه...
سه‌شنبه 27 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.