فال روز یکشنبه ۱۶ آگوست - ۲۵ مرداد

فال روز یکشنبه 16 آگوست - 25 مرداد

فروردین

فکر آغاز برنامه و فعالیت جدید را به دوره‌های بعد واگذار کنید. در موقعیت بسیار خوب مالی و فکری قرار دارید. بهتر است انرژی‌تان را صرف خانه و بودن با عزیزان نمایید. بر درآمدتان اضافه می‌شود و جبران همه عقب‌افتادگی‌های مالی گذشته خواهد شد فقط به شرطی که ناامیدی را رها و تلاش کنید.

اردیبهشت

 وسایل باارزش‌تان را در جای امن نگه دارید و از بحث مالی دوری کنید زیرا باعث ایجاد استرس و نگرانی می‌شود و این همان چیزی است که نباید در حال حاضر داشته باشید. اکنون باید درهای قلب‌تان را به روی عشقی باز کنید که وجودتان را پر می‌کند.

خرداد

حسن نیت شما باعث رفع دلتنگی‌ها و کدورت‌ها می‌شود .از این بابت هراسی به دل راه ندهید که با شکست و ناکامی رو‌به‌رو نشوید. با زیرکی که دارید از بن‌بست‌ها رهایی خواهید یافت. اجازه ندهید از صداقت و انسانیت شما سوءاستفاده شود. یک نفر، کمک شایانی به شما خواهد کرد که هیچ‌گاه تصورش را نمی‌کردید. این کمک در زمینه کاری شماست. صبر کنید که صبر، علاج همه دردهاست.

تیر

ورود مسافری از راه دور خوشحال‌تان خواهد کرد. در قبول پیشنهادهای شراکتی دقت بیشتری داشته باشید. در روابط احساسی‌تان، در نهایت تغییراتی به وجود می‌آید. در صورت افزایش جنبه مالی به دیگران که احتیاج به کمک دارند توجه کنید و از یاد نبرید که خدا کمک‌تان خواهد کرد.

مرداد

زود و بی‌‌جهت عصبانی نشوید که هیچ نتیجه‌ای ندارد. سستی را کنار بگذارید و هر کاری را که آغاز کردید تا به انتها انجام دهید، هر چند کوچک باشد. بدون مشورت افراد با تجربه کاری را شروع نکنید، بگذارید از حمایت برخوردار باشد. سعی کنید لا‌به‌لای موفقیت‌های حاصله گم نشوید و مغرور نگردید که غره شدن، دوری از دیگران را در پی دارد. احترام و محبت، تنها هدایایی هستند که می‌‌توانید به محبوبتان هدیه کنید. پس چرا معطلید؟ عشق پشت در ایستاده، بیابیدش!

شهریور

در حال حاضر زندگی را بسیار سخت می‌گیرید و امروز و هر روز را با این فکر که همه اتفاقات به گردن شماست و همچنین از کمبود اعتماد به نفس رنج می‌برید، ولی بدانید که همه این‌ها باعث می‌شود شما به توانایی‌های خود شک کرده و در مورد خود بد قضاوت کنید.


مهر

سعی کنید مشکلات و عدم تفاهم‌ها را برطرف سازید و یک محیط خانوادگی آرام به وجود آورید. اگر در حال خرید و فروش هستید می‌توانید موانع را از سر راه بردارید و معامله خوبی داشته باشید، در ضمن موقعیت خوبی هم برای انجام کارهای تکمیلی است که از قبل روی هم انباشته شده بود. گاهی اوقات هم به خاطرات گذشته بپردازید.

آبان

خود را در برخی مسائل، درگیر شکایت و اختلاف می‌کنید که مسلما عاقبت آن به دردسرهایش نمی‌ارزد. اختلاف را باید در اولین مراحل آن حل کرد، چرا که اگر حل نشود گسترش می‌یابد و قابل کنترل نیست. اگر به شخصی قولی ید امروز روزیست که باید عمل کنید.

آذر

به زودی تحولات تازه‌ای در زندگی پیش می‌آید که خودبه‌خود شما را به آینده و روی های خوش می‌کشاند پس از فرصتی که پیش آمده، بهترین استفاده را ببرید. شما از خیلی نظرها تواناتر هستید و همچنان موفق. با کارهای زیاد و متنوع، ذهنیت خودتان را آشفته و پراکنده نسازید.

دی

 نباید با کسی بی‌جهت در مورد مسائل مالی خود صحبت کنید. امروز روزیست که شما در مسند قضاوت خواهید نشست، در قضاوت، یک طرفه تصمیم‌گیری نکنید. به خاطر رشته تحصیلی یا شغلی‌تان مسافرتی پیش می‌آید که می‌تواند نقش بسیار مثبتی در بهتر شدن شرایط شما داشته باشد. زمان فرا رسیدن زندگی مشترک‌تان، کم‌کم رسیده، پس به آن بیشتر فکر کنید.

بهمن

از روحیه بسیار بالایی برخوردار هستید بنابراین تعجبی ندارد که همه مایلند اوقاتی را با شما بگذرانند به شدت احساس اجتماعی بودن و خوش صحبتی میکنید و اوقات بسیار زیادی را با افراد می گذارید که نقاط مشترکی با آنها دارید. صحبت در مورد برنامه های آینده، با کسیکه کاملاً شما را درک میکند بسیار مفید خواهد بود.


اسفند

امروز با امیدواری به افق‌‌های رو به رو بنگرید و به هدف‌های خویش بدون هراس دست یابید، هرچند که به نظر دور می‌‌آید اما محقق می‌‌شود. گره‌ها را با دست‌باز کنید نه با دندان و مراقب سلامتیتان باشید. ممکن است برخی از فشارها شما را بیش از پیش خسته کند اما نگران نباشید.

free iran 4ever - سوییس - برن
اخه میگی عشق بشت دره ...بسرها میدونن عشق چیه ؟!!
یکشنبه 25 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.