چرا آیت الله خامنه ای هدف افشای خبر تجاوز به زندانیان را نابودی بنای جمهوری اسلامی دانسته است

چرا آیت الله خامنه ای هدف افشای خبر تجاوز به زندانیان را
نابودی بنای جمهوری اسلامی دانسته است

در پی انتشار محتوای متن نامه مهدی کروبی دبیر کل حزب اعتماد ملی به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام واکنشهای عجولانه و متفاوت بلند پایه ترین مقامات جمهوری اسلامی را به همراه داشته است.

در این نامه از آیت الله هاشمی رفسنجانی خواسته شده است درباره خبرهای مربوط به تجاوز به دختران و پسران در بازداشتگاه های ایران در روزهای پس از برگزاری انتخابات تحقیق کند.

اما رهبر جمهوری اسلامی، در دیدار با اعضای دفتر رهبری، بدون اشاره به نام کروبی گفته است: «متاسفانه برخی از نخبگان دچار بی بصیرتی هستند. اصلاً ملتفت نیستند. یک حرفی یکهو به نفع جبهه‌ای می‌پرانند که همتش نابودی بنای جمهوری اسلامی است.»  

این درحالیست که آقای کروبی در نامه خود از هاشمی رفسنجانی در خواست کرده که این اتهامات را «به صورتی که صلاح می داند» با آیت الله علی خامنه ای، رهبر ایران، در میان بگذارد و نیز هیاتی برای بررسی این مساله تشکیل دهد.

آقای خامنه ای در سخنان خود نه تنها اشاره ای به تشکیل هیئتی برای تحقیق و بررسی این اتهامات سنگین که در زندانهای کشور درروزهای پس از برگزاری انتخابات روی داده است نکرده بلکه با شتابزدگی، صرف انتشار خبر تجاوز به زندانیان را نیز معادل با نابودی نظام جمهوری اسلامی دانسته است.

رهبر جمهوری اسلامی توضیح نداده که چگونه تنها امر تقاضای تحقیق در موضوع تجاوز به زندانیان در روزهای پس از انتخابات می تواند منجر به نابودی نظامی گردد که شعار آن گسترش عدالت است و وی رهبریش را بعهده دارد.

از طرفی در همین رابطه، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام روز چهارشنبه ٢١ مرداد ماه گفته است با شنیدن اخبار مربوط به رفتار خلاف مأاموران علیه جوانان کشور می بایست عزای ملی اعلام کرد.

در سایت اینترنتی تابناک آمده است آقای رضایی در نشست خود با جمعیت حقوقدانان دفاع از حقوق بشر که برای ارائه گزارشی از رویدادهای اخیر با وی ملاقات کرده بودند گفته است: «اگر در جمهوری اسلامی، رفتار خلاف حیثیت و اخلاقی از سوی یکی از مأموران انجام گیرد، باید عزای ملی اعلام شود، چه برسد به اینکه اعمال شنیع علیه تعدادی از جوانان کشور صورت گرفته باشد.»

در همین حال بنابرگزارش خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی، مجید انصاری عضو مجمع روحانیون مبارز که یکی از روحانیون بلند پایه و از چهره های شاخص نظام است درباره درخواست مهدی کروبی از هاشمی رفسنجانی، برای بررسی موضوع تجاوز به زندانیان گفته است:


آقای انصاری به ایرنا می گوید: «اصل قضیه قطعی و اثبات شده و گزارش آن برای مقامات رفته است.»

مهدی کروبی در گوشه ای از نامه خود به هاشمی رفسنجانی نوشته است : «عده‌ای از افراد بازداشت‌شده مطرح نموده‌اند که برخی افراد با دختران بازداشتی با شدتی تجاوز نموده‌اند که منجر به ایجاد جراحات و پارگی در سیستم تناسلی آنان گردیده است.»

«با کمال تاسف اینها صحت دارد و آدم باید به قول امیرالمؤمنین آرزوی مرگ کند که در جمهوری اسلامی کار به اینجا برسد که چنین فجایعی رخ دهد... نه یک مورد بلکه متعدد بوده است.»  

در مقابل علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نیز در واکنش به درخواست مهدی کروبی بدون انتشار جزئیات و یا چگونگی تحقیقات مستقل کمیته ویژه مجلس گفته است «موضوع آزار جنسی بازداشت شدگان کذب است.»

اما در همین گزارش «کمیته ویژه مجلس برای بررسی وضعیت بازداشت شدگان» که آقای لاریجانی به آن استناد کرده تأکید شده است که اگر «آقای کروبی شواهدی مبنی بر آزار و تجاوز جنسی در اختیار دارد» در اختیار مجلس بگذارد.

آقای لاریجانی موارد اعمال تجاوز جنسی در زندانهای ایران را در حالی کذب محض میداند که کمیته منتخب وی هرگز اظهارات مهدی کروبی را نشنیده است .

از بدو تأسیس جمهوری اسلامی در سه دهه گذشته ، اتهام تجاوز به زنان ومردان به عنوان ابزار شکنجه توسط بازجویان در زندانهای کشورهمواره مطرح بوده است.  سازمانهای غیر دولتی مستقل ملی و بین المللی مدافع حقوق بشر نیز هرگز به زندانهای کشور برای تهیه گزارش دسترسی نداشته اند.  

حال این سؤال مطرح است که چه نهادی در جمهوری اسلامی موظف به پاسخگویی به درخواست مهدی کروبی است . این اولین بار در تاریخ جمهوری اسلامی است که یکی ازمقامات درون حاکمیت با شجاعتی بیسابقه بطور علنی خواستار تحقیق در مورد احتمال تجاوز به زنان و مردان در زندانهای کشور شده است.

چرا قوه قضائیه جمهوری اسلامی که طبق قوانین ایران مسئول اداره امور زندان ها کشور و حفظ جان و تضمین امنیت زندانیان است تاکنون هیچ واکنشی از خود نشان نداده است.

dook - امارات - دبی
چون که خودش هم یکی از اوناست.
شنبه 24 مرداد 1388

dook - امارات - دبی
چون که خودش هم یکی از اوناست.
شنبه 24 مرداد 1388

7-aseman - اتریش - وین
درود بر تو کروبی..... خامنه ای خاک بر سرت که فکرت به جا و مقام مردشور خودت رابا همراهات با جمهوری من دراریت ببرند جز جز کنی الهی
شنبه 24 مرداد 1388

kave25 - ایران - مهاباد
کروبی جای موسوی را با شجاعتش گرفت.کسی مثل کروبی میتواند با شجاعتش لیدره این مردمه شجاع و نترس باشد.زنده باد ایرانی.
شنبه 24 مرداد 1388

نازی -تهران - ایران - تهران
شما فکرنمی کنید درایران مجلس وشورای نگهبان و.. اهمیت ندارد وحرف اصلی را همیشه خامنه ای زده یعنی اگر مجلس قبول داشته وخامنه ای نه پس مجلس تغییر رای داده پس چرا اینقدر هزینه میکنند و انتابات انجام میدهند واینهمه حقوق به این مفت خورهای مجلس که عرضه ندارند میدهند یکباره بگویند رهبر همه کاره ومردمو سرکار نگذارند رهبر فکر میکند با شاه فرقی دارد البته اون خدابیامرز حد اقل به رای مجلس احترام میگذاشت واز کشتار مردم جلوگیری میکرد این خود شیطان است که هرکار میخواهد میکند
شنبه 24 مرداد 1388

bahram$hiroshima - ژاپن - هیروشیما
چرا خامنه ای هدف افشای خبر تجاوز به اخوندها را نابودی بنای جمهوری اسلامی دانسته است؟؟؟؟؟چون هر روز در حوزه ایدزیه قم تنبیه میشده و مجبور بوده بره داخل بشگه !!!!!!!!!!!!!
شنبه 24 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
تف به مزدوران, خدا دیدت که چلاقت کرد. کاش زبونت قطع میشد... جال
شنبه 24 مرداد 1388

kave25 - ایران - مهاباد
کروبی جای موسوی را با شجاعتش گرفت.کسی مثل کروبی میتواند با شجاعتش لیدره این مردمه شجاع و نترس باشد.زنده باد ایرانی
شنبه 24 مرداد 1388

ali omidi - ایران - کرج
اخه اگر خامنه ای دستور رسیدگئ بده یعنی احتمال رخ دادن چنین فاجعه ای در ایران وجود داره پس باید شال و کلاه خود را جمع کنه و به جنوب لبنان پناه ببره پس مجبوره اون واقعیت را از اساس تکذیب کنه
شنبه 24 مرداد 1388

majid_khoramshahry - انگلیس - لندن
فردوسی در یکی از اشعارش میفرماید:. سر ناکسان را برافراشتن,. وزایشان امید بهی داشتن,. سر رشته خویش گم کردن است,. به جیب اندرون مار پروردن است. نباید به قوه قضایه،خامنه‏ای و مجلس و این جور چیزا دل خوش کرد۰
شنبه 24 مرداد 1388

zorro.ir - ایران - تهران
باید سازمانهای بین المللی و مراجع تقلیدی که مخالف خوشونت و شکنجه زندانیان هستند به آقای کروبی کمک کنند و گرنه به هیچ نتیجه ای نمی رسد این دولت بی رحمتر و دروغگوتر از این حرفها هست و به خاطر بقای نظام دست به هر حیله ای میزنند مخصوصا وقتی پای رهبر و سربازان غیبی امام زمان در میان باشد شاید هم برنامه ترور آقای کروبی را کشیده باشند چون اگر این مورد اثبات شود آبروی تمام دولتهای اسلامی در خطر خواهد افتاد و دولت ایران از همه بیشتر و تمام اصولگرایان تندرو محکوم خواهند شد باید تمام تدابیر امنیتی را رعایت کرد آقای کروبی باید حتما مراجع تقلیدی که با روند خشونت مخالفت کردنند را در جریان بگذارد در این زمان این فعلا تنها راه برای محکمتر کردن کار است هر چه پشتوانه و اتحاد در این مورد بیشتر باشد و شخصیتهای مهم دینی و سیاسی دخیل باشند زودتر و مفیدتر نتیجه گیری خواهد شد کمیته حقیقت یاب و غیره زیر نظر رهبرند و هر چه او بخواهد همان را انجام میدهند به امید پیروزی.
شنبه 24 مرداد 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
درود بر کروبی شجاع،خامنه ای از ازدست دادن نظام نترسیده،بلکه ترسیده که پس از اثبات این جنایات ولایتش زیر سوال برود چون ریشه اصل تمام این جنایات به نوعی به خود او بر میگردد من که همیشه گفتم و میگویم خامنه ای قاتل است برادر هیتلر است،مرگ بر خامنه ای و احمدی نژاد جنایتکار،این جانی ها کشتار جوانان بیگناه را انکار کردند حالا شما انتظار دارید که زیر بار این حرف بروند و قبول کنند که چنین جنایاتی در زندانهای کشورشان رخ داده و میدهد؟اینان از هیچ جنایتی علیه مسلمانان ایرانی دریغ نخواهند کرد و در پشت سپر اسلام جنایتها کرده اند و میکنند و تا آخرین لحظه سعی برآن دارند تا جنیایت خود را از دید دیگران مخفی نگه دارند،ننگ بر شما ها که با اینهمه جنایت ادعای ارتباط با امام زمان (عج) را نیز دارید نفرین خدا و پیامبر بر خامنه ای و احمدی نژاد و پیروان جهل
شنبه 24 مرداد 1388

Ezhaq - ایران - تهران
زنده باد کروبی دلیر و قهرمان
شنبه 24 مرداد 1388

parsyk - مالزی - کوالالامپور
از کوزه همان ترآود که در اوست. از آخوندهای لواط کاربیشتر از این نمیشه انتظار داشت.
شنبه 24 مرداد 1388

abiabi - انگلستان - لندن
مگر این لاریجانی حرامزاده فراموش کرده که بسیج در همدان با دختر یه جانباز زهرا بنی یغوب چه کرد . این دختر خانم شریف ایرانی دکتر این مملکت بود . خون این جوانهای شهید دامن شما را گرفت . حالا دیگه حرامزادها باید جواب پس بدید . مخصوصا این لاریجانی و برادرهای حرامزادش و رهبر کثافت
شنبه 24 مرداد 1388

biston - امریکا - اورلاندو
آری! ‌ای خر چلاق، ما نمیدانیم هدف کروبی چیست، اما درست گفتی‌ و همین هم هست، هدف ما بر انداختن اسلام در ایران هست، حال هر جای دیگر هر غلطی می‌خواهید بکنید، البته کشور‌های عربی‌ هم در مقابل شما دزدان ، جبهه گرفته اند، حالا بگرد دنبال سوراخ موش. ایران فقط از آن‌ ایرانیان است و بس. آقای دکتر بنی صدر پشتیبانی‌ و همکاری خود را از جنبش اعلام کرده است. نابود باد اسلام کثیف در ایران. پیروز باشید دوستان!
شنبه 24 مرداد 1388

fatemeh shin - انگلیس - لندن
حسن داپی در صدای آمریکا (برنامه روی خط ) میگفت به فاپزه دختررفسنجانی وعروسش نیز تجاوزشده؟ آیا حقیقت دارد؟ خدا داند
شنبه 24 مرداد 1388

behro0z - ایران - تهران
یا حسین میر حسین سلام....شجاعت موسوی و کروبی ستودنیست....نقش موسوی رو کم رنگ نکنید....او هم حرفای شیخ رو تایید کرده
شنبه 24 مرداد 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
خیلی جالبه قتلهائیکه درگذشته اتفاق افتاده باامضای رفسنجانی و خامنه ای جنتی وشریعتمداری وری شهری و.....بوده وامروز گرگها میخواهند سردسته گرگها پیگیر شکنجه باشد .اقا ما شمارا عامل همه جنایتها وچپاول ونابودی کشورومردممان میدانیموازتمام سازمانهای جهانی محاکمه شمارا میخواهیم.دراخر پس از پیروزی مردم خودشان تکلیفتانراروشن خواهند کرد.درود به عزیزانیکه جان باارزششانرا نثار ازادی ملت ومملکتشان کردن ومیکنن.
شنبه 24 مرداد 1388

BIKHODA - هلند - شیراز
خامنه ای خودش هر شب اگر مورد تجاوز قرار نگیره توسط برادران بسیجی خوابش نمیبره.
شنبه 24 مرداد 1388

impudent - ونکوور - کانادا
خیلی جالب است مردم دارند از چاله در میاند وتو چاه میافتند . مردم نمیدانند که سگ زرد برادر شغال است . این اقایان همه شان برای جیب خودشان سنگ به سینه میزنند فکر کنید اگر این اقای کروبی ریس جمهور میشد ایا باز شما را جز ادم به حساب میاورد یا ان موسوی . به قول بزرگی که گفته ...زمانی میرسد که مردم باید بجای محکم بستن کمربند و یا از دست دادن شلوار یکی را انتخاب کنند ..خوب حالا مردم یا این حکومت را با رفرم یعنی عوض شدن مهرها و یا نابودی و از بین بردن حکومت روی کار امدن حکمت جدید یکی را انتخاب کنند . بی خودی دل به تغیر حکومت ندهید این بازی فقط برای تغیر رهبری است و اختلاف در سیستم و جناها حکومت است. استعمار پیر هنوز دستور به از بین بردن سیستم نداده و بقول معروف حالا حالاها چنین تصمیمی ندارد پس دل صابون نزنید و جان خودتان را فعلا حفظ کنید. به امید رهایئ از کوته فکری و بی وطنی وطن فروشانو نابودی خائنان ...
شنبه 24 مرداد 1388

کلاغ سیاه - ایران - تهران
چرا این روز ها اقای رهبر در مورد مسایل مهم اینقدر عجولانه تصمیم میگیرد جای تعجب دارد . اگر روزی فقط یکی از مواردی که مطرح میشود و ایشان انکار میکنند ثابت شود اون موقع تبعات بسیار سنگینی برای رهبر مذهبی ایران که داعیه رهبری جهان اسلام را دارد خواهد داشت و به عنوان دروغگو از او یاد خواهد شد .
شنبه 24 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
دوستان عزیز در وبلاگ آنتی اسلام دو تیکه فیلم که کمتر از یک دقیقه هستند گذاشته ام نگاهی بندازید تا به دروغگویی شیعیان (ایران) بیشتر پی ببرید. در دوبلهء فارسی زن ابولهب میگوید: کار حمزه با اون گردن کلفتی و شکار شیر رفتنش .. اما در فیلم اُرجینال و با زبان انگلیسی میگوید: کار حمزه با اون گردن کلفتی و شراب خوردن و شکار شیر رفتن... که "شراب خوردن" در ورژن فارسی اش به دستور علمای قُم حذف و سانسور شده است! حمزه یک گردن کلفت نامرد و قمه کش بود. که محمد پیامبر اسلام از از اون به عنوان نیروی سرکوبگر استفاده میکرد. دقیقاً مثل "طائب" و قاضی مرتضوی و شریعتمداری روزنامهء کیهان ( بازجو) برای خامنه ای! با اجازهء مسئولان محترم سایت:. https://antieslaam.blogspot.com/
شنبه 24 مرداد 1388

بابک - ایران - سبزوار
چون خودش و باندش همه شان تجاوز کار هستند و به الاغ هم رحم نمی کنند
شنبه 24 مرداد 1388

زندگی زیبا - ایران - آبادان
مرگ بر خامنه ای دورود بر کذوبی که با این کارهاش کارنامه سیاه خود را پاک کرد و جزو آزاد مردان شد
شنبه 24 مرداد 1388

بابک - ایران - سبزوار
کسانی که مردم را در خیابانها زدند و شکنجه کردند حرام زاده هستند
شنبه 24 مرداد 1388

marde syasat - فرانسه - پاریس
چون که خودش هم یکی از اوناست. همشون دستشون تو دست هم . همه اینها کثیف هستند.هرامزادها...
شنبه 24 مرداد 1388

khalije hamishe fars - ایران - خارگ
این تجاوزها و خشونتها تازگی ندارند...اما شجاعت اقای کروبی در بیان و افشای انها در رسانه های ازاد ستودنی است...درود بر شیخ اصلاحات
شنبه 24 مرداد 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
مرگ بر تو و ننگ بر تو خامنه ای،مرگ بر تو احمدی نژا قاتل،وعده خدا در قران در حال به وقوع پیوستن است،حق کم کم بر باطل(احمدی نژاد) پیروز خواهد گشت،این و عده الهی است و تغییر ناپذیر است،مرگ بر شما ها،دستان کثیفتان رو شده فقط نیاز به آگاه سازی تمام مردم ایران داریم،الان جان آقای کروبی در خطر جدی هست و احتمال ترور ایشان توسط عاملین خامنه ای و احمدی نژاد و جود دارهریا،من نمیدونم چرا سازمان حقوق بشر ساکت نشسته؟پس کجا رفت حقوق بشر نکنه ائنا هم از این جانی ها حمایت میکنند؟آقای کروبی دستان پر مهر و قلب مهربانت را میبوسم،تو ثابت کردی که ایرانی اصیل و طرفدار اسلام ناب محمدی هستی راهی را که تو میروی را علی (ع)است و خدا و امام زمان(عج)نیز از تو خشنودند بخصوص روح ملکوتی امام راحل(ره) خوشبحالت که چنین سعادتی داشتی
یکشنبه 25 مرداد 1388

afraafra - انگلیس - لندن
خامنه ایی بایدبدونه که افشای تمام جنایتهای خودش و نیروی نظامی که درست کرده تا از خودش و مقامش دفاع کنند نه تنها نابودی بنای جمهوری اسلامی است بلکه نابودی اسلام است. به امید روزی که اسلام از کل جهان ریشه کن شود و شر فقر و نکبت و حماقت و آدمکشی و وحشی گری از جهان رخت بربندد
یکشنبه 25 مرداد 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
این اقدام کروبى قابل ستایش است اگر چه ایشان در گذشته کارنامه خوبى نداشته اند و بر بسیار ى از جنایات رژیم اسلامى واقف بودند. این مورد همانند نقطه ضعف پاى آشیل است و ضربت آخر بر این نقطه پایان جمهورى نکبت اسلامى وهدیه آزادى به ملت بزرگ ایران آریائى خواهد بود
یکشنبه 25 مرداد 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
آنتی اسلام - ایران - اهواز . دستت درد نکنه
یکشنبه 25 مرداد 1388

keykhosro - ایران - شیراز
از نظر رهبر انقلاب اساس جمهوری اسلامی رو این حرفا بهم میریزه ... ساده است اساس کار اینها تجاوز به حقوق انسانهاست اصلا اساس اسلام همینه مگه نه اینکه دختران ایران رو میبر دن عربستان . برای چی میبردن ؟ کار رهبر و مسپولان نظام در بازداشتگاهههای ایران اسلامی کاری شرعی است . اول باید از دست این شرع متحجر خلاص بشیم
یکشنبه 25 مرداد 1388

salar_20 - ایران - همدان
تقدیم به خانواده های شهدا و اسیران دربند زندان های ایران (نام شاعر محفوظ است). حرف از بهشت می زند اما جهنم است. نامش علی ولی به صفت ابن ملجم است. گرگی است در لباس شبانان روزگار. بر چهره ای وقیح ، نقابی از آدم است. زندانی اش گزیده جان های شیفته است. کاخش حیات خلوت ظلم مجسم است. گویی یزید سلطنت آغاز کرده است. گویی تمام سال در اینجا محرم است. در مذهبش تجاوز و کشتن مجاز شد. شک می کنم که او ز اولاد آدم است. جانی ترین وپست ترین و زبون ترین..... با هر صفت که وصف کنم باز هم کم است. دستش بریده باد! زبانش بریده باد!. فعل ستم ، زدست و زبانش دمادم است. ضحاک مار دوش دوباره ظهورکرد؟. غافل که کاوه زنده و همراه رستم است. زودا که تا بنای ستم سرنگون شود. این مژده ، در حدیث رسول مکرم است. مرداد 1388.
یکشنبه 25 مرداد 1388

javaad - ایران - تهران
درود بر کروبی شجاع. کروبی بار دیگر شجاعت قوم لر را در ایران اثبات کرد. مگر تا کی می توان ترسید و چشم خود را به واقعیت ها بست. مرگ باعزت از زندگی با ذلت بهتر است. درود بر تو ای کروبی
یکشنبه 25 مرداد 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
خاک عالم بر سر ما مردم احمق و نمک نشناس که جواهری مثل محمد رضا شاه فقید رو داشتیم و قدرشو ندونستیم...الان هم ناجی دیگری مثل رضا پهلوی رو داریم که اگر کسی‌ حتی یکی‌ از نوشته‌ها یا مصاحبه هاشو خونده باشه اینقدر پی‌ کروبی یا موسوی که هردو تا آرنج دست در جنایت دارند نمیره...الحق که آه اون مرحوم مارو گرفته که بجای اینکه در صدر عالم نشسته باشیم و در رفاه زندگی‌ کنیم باید کاسه گدایی دستمون گرفته دنبال این آخوند و اون توله ملاّ دریوزگی کنیم.
یکشنبه 25 مرداد 1388

jigili - ایران - تهران
به امید نابودی رژیم کثافت
یکشنبه 25 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
بخاطر اینکه خودش در تاریک خانه های فیصیه بزرگ شده.و از طرف دیگر از اسلام یک کمی ابرو داشت.دیگر نخواهد داشت و همه لعنت می فرستند بر بنیاد گذار اسلام خرافاتی.
یکشنبه 25 مرداد 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
مبین.رشت - ایران - رشت . تف تو روح اون امامت(خمینی دجال)که از روز اول با دروغ و فریب دادن ملت پایه این ان غلا ب را گذاشت. از شما خواهش میکنم به اون مرتیکه هندیزاده سیک دروغگوی جنایتکار عقده ای بی احساس بیسواد و.....که دستور قتل عام بسیاری از آزادیحواهان و ملت شریف ایران را صادر میکرد و کشور و ملت را نابود کرد و هر چی بیسواد و جانی و بیناموس دزد و ......را در راس کشور گذاست و میلیونها ایرانی را سرگردان کرد و در زندانها پایه گذار تجاوز و کشتار و..............شد را امام میگویی؟!!!!! اگر بازم به اون مرتیکه میگی امام جای تاسف است!!!!!!!!!!
یکشنبه 25 مرداد 1388

بابک - ایران - سبزوار
اقای آنتی اسلام - ایران - اهواز . تو دیگر .... زیادی نزن خودت را از نزدیک می شناسم یک قاتل هستی و حاضرم اثبات نمایم کسی فریب یاوه سرایی تو را نمی خورد جنایتکا ر ای خیانت کار ای بی خیا ای .. و ......
دوشنبه 26 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.