عضو فراکسیون اکثریت مجلس: مسئول بازداشتگاه کهریزک، حسین فدایی بود

عضو فراکسیون اکثریت مجلس:
مسئول بازداشتگاه کهریزک، حسین فدایی بود

یک عضو فراکسیون اکثریت مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار «موج سبز آزادی» مسئول مستقیم بازداشتگاه کهریزک را معرفی کرد. این نماینده اصولگرا که خواست نامش فاش نشود، تصریح کرد که حسین فدایی، نماینده تهران و دبیرکل جمعیت ایثارگران، مسئولیت این بازداشتگاه را در حوادث پس از انتخابات بر عهده داشته و این موضوع برای کمیته ویژه مجلس ثابت شده است.

به گزارش موج سبز آزادی، این نماینده در عین حال ابراز داشت: تاکنون دو فقره از برخوردهای خلاف شان انسانی در بازداشتگاه‌ها برای کمیته ویژه مجلس برای رسیدگی به وضعیت بازداشت‌شدگان محرز شده است که مورد اول عریان نگه داشتن متهمان به اغتشاش در بازداشتگاه‌ها و دیگری ممانعت از اجابت مزاج آنها بوده است.

اعضای کمیته مزبور تاکید می‌کنند که بررسی دیگر ادعاهای مطرح شده درباره وضعیت بازداشتگاه کهریزک و دیگر بازداشتگاه‌ها نیز ادامه دارد.

«موج سبز آزادی» یادآور می‌شود حسین فدایی، دبیر کل جمعیت ایثارگران، از حامیان پر و پا قرص محمود احمدی‌نژاد در انتخابات دهم ریاست جمهوری بود و با برخی مسئولان بیت رهبری نیز ارتباطات نزدیکی دارد.

جالب است که او در مراسم تشییع جنازه محسن روح‌الامینی نیز که در بازداشتگاه تحت مسئولیت او بر اثر شکنجه به شهادت رسید، حضور یافته بود! علاوه بر روح‌الامینی، نام حداقل دو تن دیگر هم که در کهریزک به شهادت رسیده‌اند، تاکنون مشخص شده است: محمد کامرانی و امیر جوادی لنگرودی.

بازداشتگاه کهریزک که چند سال پیش به بهانه نگهداری اراذل و اوباش تأسیس شد و برخلاف قانون زیر نظر نیروی انتظامی بود و نه سازمان زندان‌ها، در جریانات پس از انتخابات به محل نگهداری دستگیرشدگان اعتراضات خیابانی تبدیل شده بود که به دلیل عدم رعایت ضوابط انسانی، رهبر نظام دستور تعطیلی آن را صادر کرد.

jonbeshesabz - ایران - شیراز
www.petitioniran.com/?page=petitionpid=YLT5392 برای محکومیت جنایات علیه مردم ایران امضا کن هموطن
شنبه 24 مرداد 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
این بیناموسها برای مقام و پول و قدرت به زن و بچه حود رحم نمیکنند.او آیت الله!!!! گیلانی همان اول ان غلاب مگر دستور اعدام یک یا دو فرزندش را صادر نکرده بود تا خمینی دجال کثافت هندی زاده سیک بی احساس دروغگوی پست بیسواد احمق کپک مغز جنایتکار مفسد .........که دستور کشتار هزاران هزار ایرانی وطن پرست را داد را خوشحال کند!!!!!!!!. این بیناموسها وقتی با خودی چنین کنند با دیگری چه ها کنند!!!!!!!!!!!
شنبه 24 مرداد 1388

ماهی سیاه کوچولو - ایران - تهران
صحبتها بر سر برکناری رهبر جدی شده.واااااااااااااااااااااااااااااای چه حالی بکنیم.فردا رو بگو پا تخـــــــــــــــــــــــــــــتی!!!
شنبه 24 مرداد 1388

abiabi - انگلستان - لندن
یه فیلم مگه خودشان نساختن بنام زندان زنان در همان فیلم نشان داده شده که تو زندان زنان به انها تجاوز میشود . چرا اون موقع که فیلم رفت رو پرده ی سینما همین احمد خاتمی و لاریجانی کاری نکردن خود پوف یوزشان تجاوز گران
شنبه 24 مرداد 1388

abiabi - انگلستان - لندن
یه فیلم مگه خودشان نساختن بنام زندان زنان در همان فیلم نشان داده شده که تو زندان زنان به انها تجاوز میشود . چرا اون موقع که فیلم رفت رو پرده ی سینما همین احمد خاتمی و لاریجانی کاری نکردن خود پوف یوزشان تجاوز گران
شنبه 24 مرداد 1388

tabeshesahar - ایران - تهران
jonbeshesabz - ایران - شیراز .درود بر تو دوست عزیز.به معرفی پتیشن ها ادامه بده. یکی هم این است.به امید پیروزی جنبش سبز ایران که با نام تو عجین شده است. Strike4iran.com
شنبه 24 مرداد 1388

abdi1 - ایران - تهران
در روزگاری نه چندان دور یک هیات از گرجستان برای ملاقات با استالین به مسکو آمده بودند . پس از جلسه استالین متوجه شد که پیپش گم شده است و به همین خاطر از رییس " کا.گ.ب " خواست تا ببیند آیا کسی از هیات گرجستانی پیپ او را برداشته است یا نه ؟ پس از چند ساعت استالین پیپش را در کشوی میزش پیدا کرد و از رییس " کا.گ.ب " خواست که هیات گرجی را آزاد کند . رییس " کا.گ.ب " اما گفت : " متاسفم رفیق ، تقریبا نصف هیات اقرار کرده اند که پیپ را برداشته اند و تعدادی هم موقع بازجویی مرده اند ! .
شنبه 24 مرداد 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
jonbeshesabz - ایران - شیراز . به امید پیروزی
شنبه 24 مرداد 1388

سید طاهر - ایران - تهران
وجود این بازداشتگاه برای هر کشوری لازم میباشد چون ادمای ارازل و اوباش همواره وجود دارند
شنبه 24 مرداد 1388

delmorde - سوپد - یوتوبوری
هموطنان عزیز مسئولین این نظام و در راس ان خامنه ای که بعنوان رهبر این حکومت و مسئول اصلی است بایستی در دادگاه بین المللی محاکمه شود. برای رسیدن به این خواسته انها که خون و غیرت ایرانی در خود دارند به سایت www.petition.com مراجعه و انرا برای تحقق این امر امضا نمایند تا از طریق دولت کانادا پیگیری شود و ان در صورتی خواهد شد که تعداد امضا ها به حداقل صد هزار برسد . با شعار دادن ها چیزی حل نمی شود باید برعلیه این جنایات اقدام عاجل کرد. درود به هموطنان سلحشور و غیرتمند. پاینده ایران ازاد از اخوند
شنبه 24 مرداد 1388

ehsanusa - امریکا - نیوجرسی
سید طاهر - ایران - تهران . مخوصا برای تو و ..بات!
شنبه 24 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
سید طاهر - ایران - تهران . امیدوارم روزی برسه که تو و خانواده ات رو تو این جور بازداشتگاه ها ببرن و ............ مرده شور اون سیدی ات رو ببرن / ک...ت
شنبه 24 مرداد 1388

کلاغ سیاه - ایران - تهران
این مردک از اسمش پیداست برای دوروز دنیا فدایی است .اما مسول اصلی فرمانده نیروی انتظامی ومعاونش رادان هست نه این بز مچه ها .
شنبه 24 مرداد 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
سید طاهر - ایران - تهران. آخه نمیدونم چه فحش و ناسزایی بنویسم که قابل درج باشد و نقطه چین نخورد ٬ ولی هرچی فحش و بدوبیراه و ناسزا است نثار توی..و .. ات باشه
یکشنبه 25 مرداد 1388

dokhtare iran - ایران - تهران
سید طاهر عوضی به امید روزی که از تو و .. و ...ت ( البته اگه اصلا داشته باشی ) توی کهریزک پذیرایی بشه!
یکشنبه 25 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.