وزارت خارجه آلمان سفیر ایران را احضار کرد

وزارت خارجه آلمان سفیر ایران را احضار کرد

سخنگوی وزارت خارجه آلمان گفت که تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا توافق کرده‌اند که سفرای جمهوری اسلامی ایران را برای ادای توضیحات احضار کنند.
 
ایلنا: مقام‌های برلین طی اقدامی مداخله‌جویانه برای اعتراض نسبت به بازداشت معترضان سیاسی، سفیر ایران در آلمان را احضار کردند.
به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، «آندریاس پشکه»، سخنگوی «فرانک والتر اشتاینمایر»، وزیر خارجه آلمان گفت: «در توافق با سایر شرکای اروپایی، سفیر ایران را احضار کردیم تا بار دیگر نگرانی خود را اعلام و بر لزوم آزادی فوری افرادی که در جریان اعتراضات اخیر ایران دستگیر شده‌اند، تاکید کنیم.»
پشکه افزود که در این دیدار درباره پرونده «کلوتیلد ریس»، شهروند فرانسوی که به اتهام جاسوسی در ایران بازداشت شده است نیز گفت‌وگو شد.
سخنگوی وزارت خارجه آلمان همچنین گفت که تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا توافق کرده‌اند که سفرای جمهوری اسلامی ایران را برای ادای توضیحات احضار کنند.
Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
گردهمایی بزرگ فردا در تهران در حمایت از کروبی این اطلاعیه از سوی فعالین در داخل کشور برای سایت ارسال شده است: در راستای برنامه ریزی انصار حزب الله برای حمله به دفتر روزنامه اعتماد ملی، فردا همه ایرانیان با غیرت برای حمایت از مهدی کروبی در ساعت چهار . .بعد از ظهر در میدان هفت تیر٬ ابتدای پل کریمخان زند مقابل دفتر روزنامه اعتماد ملی تجمع خواهند کرد.
شنبه 24 مرداد 1388

عابر پیاده - ایران - مشهد
بشکه رو چی به این حرفها.
شنبه 24 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
خوب کاری می کنن اگه جواب نداد همشونو پرت کنن بیرون مفت خورارو
شنبه 24 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
نابود باد نظامهائ دیکتاتورئ. براوو ادامه بدین لطفا.........
شنبه 24 مرداد 1388

TAAT - ایران - اردبیل
با توضیحاتی که در مورد بازداشت شدگان وابسته به فرانسه داده شده بود،به نظر میرسید که آنها هم همانند اتباع ایرانی در بازداشت بمانند،امّا ظاهراً با وساطت های سیاسی بین المللی وضعیتشان بهتر شده است.به نظر میرسدکه اصولاً باید اینگونه مهربانیها با اولویّت بالاتری،از سوی مقامات ذیربط مشمول حال شهروندان ایرانی که در سرزمین خود محاکمه میشوند نیز بشود.
شنبه 24 مرداد 1388

طاطا - ایران - ایران
ساعتی پیش خبری شنیدم مبنی براینکه خارج کننده 18 میلیارد دلار ازایران کسی نیست جز مجتبی خامنه ای. لطفا اطلاع رسانی کنید اگه درست باشه نباید ساکت باشیم باید راهپیمایی میلیونی راه بیندازیم این پول اینطور که من شنیدم درآمد 6 ماه این کشوره . به خدا قسم توی این مملکت کسانی رو میشناسم که حداقل 7 ماهه که حقوق نگرفتند و بابدبختی زندگی میکنن. پروژه ای که همسر من کار میکنه یکی ازکارگرهاش خانواده اش رو آورده بود وسط کارگاه به همراه بنزین و تهدید کرده بودکه اگه بهش حقوق ندن تمام خانواده اش رو آتش میزنه.
شنبه 24 مرداد 1388

tiam_asal - ایران - اهواز
به نظر من تا زمانی که اوضاع کشور اینجوره باید تمام سفارتخونه های ایران تو کشورهای حامی تعطیل بشه به نشونه اعتراض .
شنبه 24 مرداد 1388

nationalist - ایران - تهران
طاطا - ایران - ایران. دقیقا اینطور است.آخوندها که فهمیده اند که زمان سقوط و رفتنشان از کشور فرا رسیده تا می توانند کشور را می چپانند و ثروت های این سرزمین را به غارت می برند الان هم جیره خواران رژیم به تکاپو افتاده اند تا سهمی هم از این دزدی داشته باشند.الهی کوفتشان بشه!!!
شنبه 24 مرداد 1388

یکی مثل همه - انگلستان - لندن
عابر پیاده سلام، حالت خوبه؟. اگر این آقاشاگرد مدرسه حقانی بود خوب بود؟ ادمای فهمیده را شماها دوست ندارید؟. بذار یه خاطره برات بگم. یه پسره تو محل ما بود که همیشه پیاده بود. ارزو داشت بنز سوار شه! دزد و شارلاتان شد، آخرش برعکس سوار خرش کردن و دور شهر گردوندن! بپا با مردم درنیفتی که خدا هم با مردمه!.
شنبه 24 مرداد 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
درود بشرف همه آزاد اندیشان و آزادیخواهان و حامیان حقوق یشر .تمام مشورهای اروپایی بزودی باید تکلیف خودشونو با ملت ایران روشن کنند و هر چه سزیعیتر این مزدوران رژیم اسهال را مثل آشغال بندازن بیرون چون اینها سفیران رژیم دولت اسهال نه ملت ایران.هیچ ایرانی وطن پرستی حاضر نیست با این رژیم منفور جنایتکار مفسد دزد بیناموس .......همکاری کنه.هر کشوریکه به این بیناموسها اجازه ورود دهد دشمن ایران و ایرانیست.کا باید به همه جهان اعلام کنیم که از پزیرش اموال دزدی و ملاها و مزدوران جدا خود داری نمایند در غیر اینصورت دشمن ایران و ملت ایران محسوب میشوند. مرک بر جمهوری اسهالی و گدا علی پست جنایتکار .....و شریکش دکی.... و مزدوران بیوطن بیناموس بیشرف ......یزودی رزیم اسهال سرنگون خواهد شد و همه شما در دادگاه های ملی باید جوابگوی 30سال اعمال جنایات و...............باشید.قبر خمینی توالت ملی تا همه به روحش ..
شنبه 24 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.