فال روز شنبه ۱۵ آگوست - ۲۴ مرداد

فال روز شنبه 15 آگوست - 24 مرداد

فروردین

صمیمیت و بی ریایی شما، گاه کار دستتان میدهد. در واقع باعث میشود، اطرافیان، رفتارتان را نوعی ضعف و بالاتر از آن ناآگاهی بدانند؛ به همین خاطر اندکی با دقت بیشتر به برخی رفت و آمدها در خانواده توجه کنید. چشمها و دستهای سوء استفاده گر، در پی آن هستند، وقوع یک حادثه ناگوار را به شما نسبت بدهند.

اردیبهشت

با خود عهد کنید که اشتباهات بچه‌گانه را تکرار نکنید و قدر فرصت‌ها را بدانید... به فکر روز‌های خوب باشید، هم شما و هم همدم شما در زندگی. یاد بگیرید برای امروز زندگی کنید و به خاطر داشته باشید که بی‌‌دوست و بی‌‌عشق، زندگی هیچ نخواهد بود.

خرداد

گام به جلو بگذارید، چرا که برای حل مشکلی که چندی است روح شما را خسته و آزرده کرده، راه به ظاهر بسته، باز میشود و فردی را که به هیچ روی انتظار دیدنش را ندارید سر میرسد. تنها کافیست از حافظه خود که گاه به گونه ای شگفت انگیز به کار می افتد، کمک بخواهید. نوعی کامیابی، مانند قبول شدن در یک آزمون یا به طور مثال گرفتن مجوز سفر، برایتان فراهم میشود.

تیر

برخی از نگرانیها و دلشوره ها، میتوانند طبیعی جلوه نمایند. در واقع در آغاز راه طولانی زندگی مشترک هستید و بدون تردید گاه مسایل و حرف و حدیث، چشم و ذهن آدم را آلوده میکنند، اما توجه داشته باشید، آنهایی که امروز به قول خودتان از سر خیرخواهی، افشا گری میکنند، اگر دوستدار شما بودند، قبل از نشستن سر سفره عقد هم میتوانستند، دلسوزی کنند! به هر حال، مصلحت مملکت خویش، خسروان دانند. اما بدانید در درگیریها، به طور معمول نفر سوم است که برنده میشود و در این رهگذر، بساط یک جنجال برای شما چیده شده که اگر هوشیار نباشید، کلاه بزرگی روی سرتان میگذارند!

مرداد

بیشتر فکر کنید، با اندکی تامل، چیزی را از دست نمیدهید. پرسش این است که آیا شیر آنقدر فروتن است که با گذر از خود، لطف یک موش را برای خلاصی از دام قبول کند؟ گاه قدرت به تنهایی برای رهایی کافی نیست، باید از آنکه کوچک است اما چاره کار را میداند، یاری جست.


شهریور

ممکن است افرادی باشند که شما را عصبانی و رنجیده کنند، ولی شما اهمیتی ندهید و به روند رو به رشد خود فکر کنید. به کارهای گوناگون مشغول باشید اما برای هر کاری فرصت کافی ندارید پس اولویت‌بندی کنید. اگرچه دوست دارید که زندگی خود را آنچنان که می‌خواهید کنترل کنید، ولی با تواضع بیشتر، از دیگران هم راهنمایی بخواهید و از تجربیات آنها استفاده کنید. قصد آنها فقط کمک کردن به شماست. به دنبال عشق گمشده ی خود باشید، شاید همین نزدیکی‌ها باشد، اگر خوب ببینید پیدایش می‌کنید. در انتخاب خود دقت کنید، در ضمن مراقب سلامتی خود هم باشید.

مهر

هرازگاهی نگاهی به گذشته بیندازید، نه خیلی دور، همین چند روز پیش... چگونگی رفتار و امورتان را تجزیه و تحلیل کنید. از ناکامی‌ها عبرت بگیرید و از کامیابی‌ها بهره‌مند شوید. امروز وقت آنست که گامهای جدید و بزرگی در راه ترقی بردارید و فراموش نکنید که محتاط باشید. به احساسات اطراف خود توجه کنید، بی‌‌تفاوت از کنار آنها نگذرید، شاید همان‌ها سرنوشت شما را بسازند یا آینده شما باشند. یک (بله) کار را تمام می‌‌کند، به شرطی که جوانب را در نظر بگیرید.


آبان

بار سنگینی که مدتها با خود به این سو و آن سو میبرید و قد و قامت و تاب و توان روح و جسم شما را خم کرده و ساییده است، باید بر زمین گذاشته شود. آری، زمان بازگویی حقیقت فرا رسدیه است. ترس و تردیدها را رها کنید. ابتدا در پیشگاه وجدان خود و سپس در پاسخ به احضاریه گاه، روح خسته و زندانی خویش را آزاد کنید، چه بسا آخرین فرصت امروز باشد.

آذر

از نربان پوسیده توهمات پایین بیایید تا صدای آنهایی که قرار گذاشته اند، سرزده به خانه تان بیایند، بشنوید. چرا لقمه را از پشت سر توی دهان میگذارید؟ کسی را که به مانند روز، پرتو دوست داشتن را برای شما می فرستد، از سر عمد نادیده میگیرید اما در پنهان و گاه نزد نزدیکان از او صحبت میکنید!! اگر قصد آزار خود و او را ندارید، به دعوتی که برای حضور در یک میهمانی خانوادگی به عمل می آید، پاسخ مثبت بدهید.


دی

با نوعی تلکیف اجتماعی یا انجام وظیفه ی خیرخواهانه روبرو خواهید شد. با وجود تمام گرفتاریها و اینکه در ظاهر، نامتناسب با شرایط خانوادگی و شغلی شما نشان میدهد، بدانید که اگر سودی نداشته باشد - که بدون تردید خواهد داشت- شانه خالی کردن از زیر آن، به صلاح شما و آینده تان نخواهد بود.

بهمن

منتظر دریافت یک پیام تلفنی یا نامه ای باشید که از راه دور خبر بسیار خوش و در عین حال نا منتظره ای را به شما منتقل خواهد کرد. محتوای پیام یا نامه به گونه ایست که حاصل چند سال تلاش و پشتکار شما برای ایجاد دگرگونی در زندگی عاطفی به بار مینشیند.

اسفند

گاهی اوقات شما یادتان می‌‌رود که قلبی برایتان همیشه می‌‌تپد، پس تپش آن را با تپش قلب خود پاسخ گویید. در محیط کار با یکی از شرکاء خود، دچار اختلاف سلیقه میشوید که در صورت ادامه، شانس شرکت را برای عقد قرار ی بسیار با ارزش، اندک میکند. صلاح در این است که با کمی گذشت، مساله را حل نمایید.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.