علم‌الهدی: باید با کروبی به عنوان یک تروریست برخورد شود

علم‌الهدی: باید با کروبی به عنوان یک تروریست برخورد شود

آفتاب: امام جمعه مشهد تاکید کرد: «با فردی که با زبان و قلم خود و با اتهام‌های ناروا به مسوولان امنیتی و قضایی آبروی نظام را می‌برد، باید با قاطعیت برخورد شده و او را در دستگاه قضایی محاکمه کرد».

حجت‌الاسلام سید احمد علم‌الهدی در خطبه های نماز جمعه مشهد در حرم مطهر امام رضا (ع) افزود: «فردی که با گرفتن قیافه دموکراتیک با نامه و بیانیه‌اش و با اتهام‌های ناروایی به مسوولان امنیتی و قضایی که با کمال اخلاص در خدمت نظام و انقلاب هستند، غذای تبلیغاتی برای دشمنان نظام تامین می‌کند و ملت را سراسیمه کرده، از آنجا که این ادعاها باعث ترور شخصیت تمام مسوولان قضایی و امنیتی کشور شده است مطرح کننده این ادعاها در صورت عدم اثبات حرفش یک تروریست است و باید جرم خود را بپذیرد در غیر این صورت باید با وی به عنوان به عنوان یک تروریست برخورد شود».

وی گفت: «این فرد اتهام‌های ناروایی به مسوولان امنیتی و قضایی کشورمان وارد کرده و همه اقداماتی که در زندان ابوغریب آمریکا در عراق انجام می‌شود را به یک زندان در کشورمان نسبت می‌دهد».

علم الهدی اظهارداشت: «این فرد که سرباز و پیاده نظام دشمن و عامل استکبار است و در جهت تامین منافع معاندان گام برمی‌دارد، با طرح این سری اتهام‌های ناروا در صدد است آبروی نظام را در سطوح ملی وبین‌المللی ببرد، نباید در کشور آزاد باشد، بلکه باید تحت تعقیب قضایی قرار گرفته و محاکمه شود».

امام جمعه مشهد هشدار داد: «این امر ثابت می‌کند که با زبان و قلم هم می‌توان علیه نظام و مسوولان آن کودتا انجام داد و این اشخاص با طرح این سری مسایل و سخنان و انتشار چنین نامه و بیانیه‌هایی در صدد ترور شخصیتی مسوولان نظام و کشور هستند».

علم‌الهدی گفت: «ما نمی‌خواهیم عنوان کنیم که در کشورمان باید سانسور وجود داشته یا در آن یک صدای سیاسی باشد بلکه ما از کشور یک‌صدا خوشمان نمی‌آید و مصلحت مردم و مسوولان و نظام این است که نظرات و اندیشه‌ها و افکار سیاسی متعدد در جامعه وجود داشته باشد و همه باید بتوانند سخن بگویند و نظرات خود را بیان کنند».

خطیب جمعه مشهد در عین حال گفت: «ولی هر شخصی که با قلم و یا زبان خود سخنی و مطالبی عنوان می‌کند، باید مسوولیت سخنان و مطالب خود را بپذیرد».

علم‌الهدی از حوادث و اغتشاشات و مسایل اخیر بعد از انتخابات به عنوان «فتنة‌الذهب» یاد کرد و تاکید نمود: «در جریان این مسایل بسیاری از نخبگان سیاسی و اجتماعی برای خوشایند تعدادی لائیک و غرب‌زده و دزد و آدم‌کش در مقابل رهنمودها و فصل الخطاب رهبر معظم انقلاب ژست دموکراتیک به خود گرفته و ایستادگی کردند».

او گفت: «مجموع این مسایل بعد از انتخابات نشان داد که جنگ نرم دشمنان در کشورمان جدی است؛ به طوری که برخی وبلاگ ها، سایت‌ها و پیامک‌ها همان وظیفه‌ای را ایفا می ‌کنند که بمب افکن‌ها و تانک‌ها در تهاجمات نظامی عهده دارند و همانطور که در تهاجم جنگ سخت تانک آتشبار و سایر تجهیزات نظامی دشمنان باید نابود شود، در جنگ نرم نیز با افراد و پیاده‌نظام دشمنان و سایت‌های اطلاع‌رسانی که در راستای اهداف دشمنان و علیه نظام اقداماتی انجام می‌دهند، باید همانگونه برخورد شود».
p.h - هند - پونه
کروبی ، خیلی مردی ... شهامت رو دستت ندیدم
شنبه 24 مرداد 1388

matias1987 - فنلاند - ترنیو
به قول ویتامین در فیلم دالاهو:تاب داری آقا رضا
شنبه 24 مرداد 1388

ali-vienna - اتریش - وین
خفه گوریل انگوری
شنبه 24 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
این علم الهدی است یا علم المستراح. خاک تمام استان خراسان برسرش.
شنبه 24 مرداد 1388

رضا ایرانی - آمریکا - لس آنجلس
"در جنگ نرم نیز با افراد و پیاده‌نظام دشمنان و سایت‌های اطلاع‌رسانی که در راستای اهداف دشمنان و علیه نظام اقداماتی انجام می‌دهند، باید همانگونه برخورد شود».". نظامشون هم مثل نمازشون میمونه!!! . همون جور که نماز که ستون دین هست با یک باد خراب میشه نظام هم با اس ام اس به فنا میره!!!!. واقعا که اخوند مغلطه بازه!!!!
شنبه 24 مرداد 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
آخه ای مردک کلم به سر بدبخت، یعنی اینقدر عقل نداری تا بفهمی که اگر کروبی باندازه کافی مدرک نداشت هرگز دهانش را باز نمیکرد؟. حال اگر مدرک داشت و توانست ثابت کند، آیا آنوقت قبول میکنی که رهبر چلاقت خود بزرگترین تروریست جهان است؟
شنبه 24 مرداد 1388

nimaaa - امریکا - نیویورک
این سگهای هار رژیم جمهوری اسلامی توی نماز جمعه ها زیاد پارس میکنن.اینها فقط قلاده شون کم هست
شنبه 24 مرداد 1388

khodemanitar - اسکاتلند - ابدین
معلوم نیست این اشغال به چند نفر تجاوز کرده که حسابی ترس ورش داشته.تف به ذات هر چی ابلیس
شنبه 24 مرداد 1388

Democratic-Iran - امریکا - نیویورک
فعلن هرچى میخاى عرعر کن مرتیکه مزدور حرومزاده. به زودى که جنبش مردم به نتیجه برسه تو هم مثل یه تیکه گوشت قربونى میدن سلاخیت کنن. بشکه خلا!
شنبه 24 مرداد 1388

bidad-zamane - آلمان - کلن
علم الهدی ، کثافت ، دارید توطئه با علیه عاقلان میکنی‌. چون داره مفت خورییها تمام می‌شه، حرامزده‌ها ، دزدهای. سر گردنه، بمیرید ، با ولایت فقیهتان ، که به فقاهت محض. رساندید. تجاوز گران پست فطرت،دیو صفت، گردنت، را بالای دار ببینم. به زودی ، مرگ بر رهبرت خامنه‌ای.
شنبه 24 مرداد 1388

depressed - ایران - مشهد
تو یکی دیگه خواهشا خفه شو کفتار .. کی نظر تو رو خواست . میخواد بگه منم بازی...
شنبه 24 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
مثل اینکه براندازی نرم فایده نداره. باید براندازی سخت رو نشونشون بدیم
شنبه 24 مرداد 1388

عابر پیاده - ایران - مشهد
depressed - ایران - مشهد فکر نکنم مشهدی باشی .
شنبه 24 مرداد 1388

کلاغ سیاه - ایران - تهران
تهمت زدن کار امثال تو وسایر همپالکی هایت میباشد که کاری غیر از اینکه هفته ای یکبار پشت تریبون قرار بگیرید و حرفهای از قبل دیکته شده را باز گویی کنیدندارید. صد رحمت به زندان ابو غریب که زندان کهریزک شما روی اونو سپید کرده که صدای خودتون هم در امده .قربان امام رضا برم که صبرش زیاده .
شنبه 24 مرداد 1388

irany awareh - سوید - ستگهلم
این یارو میگه باید با گروبی مثل تروریست برخورد بشه.نادان حای تروریست رو سر شماست.مگر نه اینگه شما به تمام دنیا تروریست صادر میگنید.
شنبه 24 مرداد 1388

ضد ولایت وقیح - ایران - تهران
شامپانزه!
شنبه 24 مرداد 1388

ali omidi - ایران - کرج
درود بر شیخ اصلاحات. درود بر شرف وشجاعتت بالاخره یه مرد پیدا شد وجرات کرد پاره ای از کارهای پلید حکومت را بر ملا کند
شنبه 24 مرداد 1388

فریدون رخشان - ایران - تهران
اگه پولهای امام رضا را خرج مردم بکنند ما یک گدا هم در ایران پیدا نمی کنیم. امام جمعه مشهد بجای این حرفها بره گداهای دور حرم را جمع کنه و برای زایرین امام تسهیلات فراهم کنه (تورا چه به این حرفها)
شنبه 24 مرداد 1388

mahmood2009 - ایران - یزد
سگ تو روحت آخوند دو زاری
شنبه 24 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
پولهای حرم رو خوردن از روی مفتی هاری می یاره که که ایشون دچارش شدن . تو با پاکستان وافغانستان هماهنگ باش که به محض خراب شدن اوضاع رات بدن پشمک بلا
شنبه 24 مرداد 1388

jakjak - آمریکا - ماساچوست
حالا علم یزید هم برای ما ابراز وجود می کند . یکی نیسن به این مردیکه خرس شکم گنده بگه تورو سه نمم که می گی کروبی تروریسته !. توی پدر سوخته تروریست نیستی که تمامی صندوق حرم امام رضا را به غارت می بری !. دزد الدنگ علم گدا - علم مس...اح انشااله بزودی شکم پر ...و کثافت توی ملعون منفجر می شود و بوی گندش تمامی استان خراسان را متعفن می نماید . به امید آن روز جوانان علمدار ایرانی علم به دست مقیم آمریکا
شنبه 24 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
وای به روزی که بدست ملت بیفتید..
شنبه 24 مرداد 1388

adi - ایران - تهران
معلوم نیست خودش تا حالا چند بار ت...کرده که ترسیده/قدیمیا گفتن که چوب رو برداری گربه دزده فرار میکنه
شنبه 24 مرداد 1388

mehranmy - ایران - تهران
علم المستراح و هم کانت آره ؟!!! هار شدی عوضی ؟!! صبر کن چه بالایی سرتون میاریم
شنبه 24 مرداد 1388

porteghal - ایران - درغوزاباد
شما ها که اس ام اس هاتون قطع بود چرا ... میزنی
شنبه 24 مرداد 1388

dokhtare iran - ایران - تهران
دوستان خبر دارید که چماقداران میخوان برن سراغ دفتر روزنامه اعتماد ملی درواقع این یک مقدمه است برای دستگیری کروبی عزیز ! باید کاری کنیم که آسیب زدن به کروبی براشون گرون تموم بشه ! حمایت فقط حمایت !روز دوشنبه ساعت 4 بعد از ظهر میدان هفت تیر ابتدای پل کریم خان جلوی دفتر روزنامه اعتماد ملی همه با هم :اگر به دفتر اعتماد ملی آسیبی بزنید، مطمئن باشید، دفتر روزنامه شریعتمداری جانی را سرتان خراب خواهیم کرد !دوستان شیخ شجاع اصلاحات را تنها نگذارید. اطلاع رسانی کنید.
شنبه 24 مرداد 1388

سید طاهر - ایران - تهران
بله درسته باید ابتدا شلاق خورده و سپس اعدام هم شود تا درس عبرت شود
شنبه 24 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
نشا....ئ شب درازه ا ملا
شنبه 24 مرداد 1388

paris kocholo - ایران - بروجرد
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است کروبی زده به سیم اخر
شنبه 24 مرداد 1388

depressed - ایران - مشهد
عابر پیاده - ایران - مشهد . چرااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوشنبه 26 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.