مراسم تودیع و معارفه رئیس قوه قضاییه برگزار نمی شود

مراسم تودیع و معارفه رئیس قوه قضاییه برگزار نمی شود

به گزارش روابط عمومی قوه قضائیه، مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید قوه قضاییه، که قرار بود روز شنبه 24 مرداد‌ماه برگزار شود، به زمان دیگری موکول شد.

هنوز علت لغو این برنامه اعلام نشده است.

قرار بود در این برنامه از محمود هاشمی شاهرودی، رئیس فعلی قوه قضاییه، تقدیر و صادق لاریجانی، به عنوان رئیس جدید این قوه، معرفی شود.

لغو این مراسم در حالی صورت گرفت که آقای هاشمی شاهرودی، بر اساس حکم آیت الله خامنه ای، رهبر ایران، تا روز 22 مرداد ماه در مسند ریاست قوه قضاییه قرار دارد و از این تاریخ به بعد به طور رسمی رئیس قوه قضاییه نخواهد بود.

پایگاه اطلاع رسانی نوروز به نقل از یک منبع آگاه نوشته است: "آقای لاریجانی درخواست کرده بود قبل از برگزاری مراسم معارفه، تکلیف زندانی های سیاسی حوادث اخیر روشن شود، اما با توجه به عدم انجام این کار ایشان برای برگزاری مراسم معارفه و تودیع معذورات داشته اند و برای همین این مراسم به تعویق افتاده است."

کلاغ سیاه - ایران - تهران
اگه این خواسته صحت داشته باشه باید گفت که خیلی مردی و اول کار نمی خواهی خودتو گرفتار اعمال قبلی ها بکنی.
شنبه 24 مرداد 1388

فریدون رخشان - ایران - تهران
آقای یزدی هم در زمان پایان ریاست 10 ساله اش به موضوعات کوی دانشگاه و قتل های زنجیره ای گند زد و رفت حالا شاهرودی هم به موضوع انتخابات و حوادث بعد از آن گند زده و بدون اینکه گره ای را باز کرده باشد رفت . آقای لاریجانی هم که پدر زنش وحید خراسانی(حامی موسوی) است مانده که چه کند .
شنبه 24 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.