شایعه تعطیلی دانشگاه تهران و دیگر دانشگاهها برای یک ترم تحصیلی به بهانه آنفولانزای خوکی

شایعه تعطیلی دانشگاه تهران و دیگر دانشگاهها برای یک ترم تحصیلی به بهانه آنفولانزای خوکی

بر اساس خبرهای رسیده به «موج سبز آزادی» شورای عالی انقلاب فرهنگی طرحی را در دستور کار دارد مبنی بر اینکه دانشگاههای کل کشور یا لااقل دانشگاه تهران برای یک ترم تحصیلی، تعطیل شوند.

یک منبع مطلع در وزارت علوم به «موج سبز آزادی» خبر داد که این طرح با هدف جلوگیری از اعتراضات دانشجویان در آغاز سال تحصیلی پیشنهاد شده و هم‌اکنون در مرحله کارشناسی قرار دارد و از چند نهاد دولتی خواسته شده که به سرعت نظرات خود را در این باره به شورای انقلاب فرهنگی اعلام کنند.

این منبع با اشاره به شهادت چند تن از دانشجویان دانشگاه تهران در دو ماه اخیر، خبر داد که در این طرح تصریح شده اگر امکان تعطیلی همه دانشگاه‌ها نیز فراهم نبود، دانشگاه‌های تهران و علوم پزشکی تهران برای یک ترم تحصیلی تعطیل شوند.

گزارش این منبع مطلع حاکی است همزمان با بررسی این طرح در شورای عالی انقلاب فرهنگی، زمینه‌سازی برای اعلام آن نیز در حال انجام است. یکی از محورهای آماده‌سازی فضا برای این کار، مطرح کردن موضوع تعویق و سپس تعطیلی ترم اول سال تحصیلی در پیش رو، به بهانه شیوع بیماری آنفولانزای خوکی است که زمزمه‌های آن در وزارت علوم مطرح شده است.

محور بعدی، شایعه‌ای است که در بین دانشجویان دانشگاه تهران پخش شده است، مبنی بر اینکه دانشجویانی که به هر دلیل امکان شرکت در امتحانات معوقه این دانشگاه را پیدا نمی‌کنند، امکان «حذف ترم» خواهند داشت تا بدین ترتیب ترم دوم سال تحصیلی گذشته در این دانشگاه، وضعیتی معلق پیدا کند.

 

LiliRose - کانادا - تورنتو
اگه آنفولانزای خوکی رو بهانه کنند که باید مدارس هم تعطیل بشه٬بهتره بگن برای جلوگیری از ابتلا به مننژیت آنهم از نوع همراه با شکستگی جمجمه٬کشور تعطیل است.
جمعه 23 مرداد 1388

kamran1011 - آمریکا - سان فرنسیسکو
امرا این کارو بکنن ، جرأتشو ندران ، تعطیلی‌ دانشگاه‌ها یعنی‌ بیکاری دانشجو‌ها ، بی‌ کاریشون یعنی‌ انقلاب . اینا ترجیح میدان سر مردم رو بیشتر گرم کنند .
جمعه 23 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
شماها خودتونو تعطیل کنید دانشجو مریض روانی نیست و کسی رو هم نمی کشه شماها خودتونو به روان پزشک نشون بدین ( البته اگه قول بدین دکترو ...و نخورید) خوب فهمیدین این تو بمیری از اون تو بمیریا نیست نه؟
جمعه 23 مرداد 1388

iran-azad - ایران - تهران
بیچاره ها از سایه خودشون هم این روزها وحشت دارند - پدرم تعریف می کرد خیلی از ساواکی هایی که اوایل انقلاب مخفی زندگی می کردند محل اختفاشون رو به مادرشون هم نمی گفتند چون اونوقت محل مخفیگاه حسینی شکنجه گر معروف که حوالی پیچ شمیران بود توسط خواهرش به کمیته گزارش شده بود که بعد از محاصره با اسحله کمری خودکشی کرد
جمعه 23 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
اگه از دستشون بر بیاد برائ همیشه در دانشگاها رو میبندن..وقتئ اینهمه حوضه روزه خونئ دارن دیگه دانشگاه میخوان چیکار? علم حرامه.!! با ولایت قبیح مغایرت دیرینه داره
جمعه 23 مرداد 1388

adi - ایران - تهران
اهان انفولانزا فقط تو دانشگاه تهرانه؟؟ اخ که چقدر به دانشجوها علاقه دارید شما؟ پس واسه جلوگیری از مریضیشون بود که سال 78 از پشت بوم انداختینشون پایین؟کثافتها.بدترین بلوتث بود که تو زندگیم دیدم
جمعه 23 مرداد 1388

bia2iran - ایران - تهران
مرگ بر این دولت مردم فریب
جمعه 23 مرداد 1388

jonbeshesabz - ایران - شیراز
. www.petitioniran.com/?page=petitionpid=YLT5392 برای محکومیت جنایات علیه مردم ایران امضا کن هموطن
جمعه 23 مرداد 1388

زندگی زیبا - ایران - آبادان
این آخوند دیگه چه اشغالی هستند حوزه فیضه و علم قم تعطیل کنند
جمعه 23 مرداد 1388

Democratic-Iran - امریکا - نیو یورک
مرگ بر تو اى خامنه اى خونخوار. مرگ بر تو اى ضحاک جلاد که همه این جنایتها زیر سلطه تو و بوسیله عوامل کثیفت انجام میشه. مرگ بر خامنه اى جلاد پیر خرفت و پادوى کوتوله شپشوش. رهبر ما قاتله، ولایتش باطله. خامنه اى خاین اعدام باید گردد.
جمعه 23 مرداد 1388

SIMIN61 - ایران - تهران
نمیدونید چقدر خوشحالم که اینا اینقدر میترسن
شنبه 24 مرداد 1388

ضد ولایت وقیح - ایران - تهران
انفلونزای آخوندی.. نوع ولایی!!!
شنبه 24 مرداد 1388

mehraeen - ایران - تهران
kamran1011 - آمریکا - سان فرنسیسکو . دوست گرامی منطق شما درست نیست چون بیشتر دانشجویان شهرستانی هستند و دیگر نمیتوانند در اعتراضات تهران شرکت کنند
شنبه 24 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
این چه آنفولانزاییه که فقط تو دانشگاهه.....؟
شنبه 24 مرداد 1388

chkavak - ایران - تهران
برای پیش گیری از شیوع و گسترش آنفولانزای خوکی باید خوک دانی رهبر مفتضح استفراق اسلامی و طویله شورای اسلامی و اصطبل شورای نگهبان و باغ وحش فیضیه قم را برای همیشه تعطیل و حیوانات درنده و هار مقیم در آنجا را زنده در آتش بسوزانند تا ویروس خوکی به مردم منتقل نگردد.
شنبه 24 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.