حملات کم سابقه علیه مهدی کروبی

حملات کم سابقه علیه مهدی کروبی

امامان جمعه چند شهر بزرگ ایران در حملاتی کم سابقه خواستار محاکمه مهدی کروبی به دلیل درخواستش برای رسیدگی به موضوع تجاوزهای جنسی در بازداشتگاه های ایران شدند.

امامان جمعه تهران، قم و مشهد در خطبه های نماز جمعه روز ۲۳ مرداد (۱۴ اوت) نامه آقای کروبی به اکبر هاشمی رفسنجانی را حاوی "اتهامات ناروا" و "دروغ" علیه مسئولان حکومت جمهوری اسلامی خواندند و خواستار مجازات آقای کروبی شدند.

آقای کروبی چندی پیش در نامه ای خطاب به آقای هاشمی رفسنجانی از او خواسته بود گزارش های "متواتر" در مورد تجاوز جنسی به دختران و پسران بازداشت شده در حوادث پس از انتخابات در دوره بازداشت را به اطلاع آیت الله خامنه ای برساند و آنها را پیگری کند.

علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی پس از انتشار عمومی این نامه موضوع تجاوز به بازداشت شدگان را تکذیب کرد.

این فرد که سرباز و پیاده نظام دشمن و عامل استکبار است و در جهت تأمین منافع معاندان گام بر می دارد، در صدد است با طرح این اتهام های ناروا آبروی نظام را در سطوح ملی و بین المللی ببرد

امام جمعه مشهد در مورد مهدی کروبی

با این حال آقای کروبی روز پنجشنبه بار دیگر تأکید کرد که "مستندات" و شواهدی در این مورد در اختیار دارد و گفت که محمود هاشمی شاهرودی، رئیس قوه قضائیه ایران، دادستان کل کشور را مأمور رسیدگی به موضوع کرده است.

اما احمد خاتمی در نمازجمعه تهران می گوید: "قوه قضائیه به صراحت اعلام کرد که آزار جنسی که این آقا (مهدی کروبی) ادعا می کند دروغ است، کمیته ویژه مجلس هم گفت که دروغ است، همه گفتند این مطلب دروغ است".

او نامه آقای کروبی را نامه ای "انحرافی" خواند که انتشارش "جشن آمریکا، اسرائیل و بیگانگان" بوده است و گفت: "ما از نظام اسلامی انتظار داریم که برخورد مناسب و شایسته را به نمایش بگذارد".

احمد علم الهدی امام جمعه مشهد نیز در حمله ای کم سابقه، آقای کروبی را "پیاده نظام دشمن و عامل استکبار" خواند و گفت که او با طرح این "اتهام های ناروا" می خواهد "آبروی نظام را در سطح ملی و بین المللی" ببرد، بنابراین "نباید در کشور آزاد باشد، بلکه باید تحت تعقیب قضایی قرار گرفته و محاکمه شود".

او گفته است که آقای کروبی باید گفته ها و نوشته های خود را ثابت کند و در غیر این صورت "باید با او به عنوان یک تروریست برخورد شود".

محمد سعیدی، امام جمعه موقت قم هم گفت که مطرح کنندگان اتهام آزار جنسی بازداشت شدگان اخیر باید محاکمه شوند و به "اشد مجازات" برسند.

او گفت: "متأسفانه این اتهامات پیامدها و عواقب نادرستی برای نظام به دنبال داشته است".

zorro.ir - ایران - تهران
آقا مهدی پای سازمانهای بین المللی و حقوق بشر را بکش وسط برای تحقیق و گرنه به نتیجه نمیرسی یکدفعه دیدی به جرم اینکه عکس خدا را پاره کردی گرفتنت.
جمعه 23 مرداد 1388

ali1348 - ایران - تهران
تجاوز به زندانیان مورد تازه ای نیست. یکی از پاسداران نقل میکرد که: ...زمانی که در کردستان بودیم برای دستگیری یک فعال سیاسی منزلی را تفدیش کردیم از عروس خانواده خوشمان امد میگفت انقدر این خانواده را تهدید و اذیت کردیم تادر نهایت دست جمعی به عروس خانواده تجاوز کردیم و محل را ترک کردیم. میگفت به اندازه ای عمل تجاوز معمولی شده بود که . سرپائی تجاوز میکردیم.. یعنی مسئولین سپاه و اطلاعات خبر ندارند؟ . درزندان اوین ودیگرزندانهای سیاسی به پسران جوان میگویند یاتو باید بروی توشیشه نوشابه و یاشیشه نوشابه باید برود توی تو! . اری اینچنین است هم وطن
جمعه 23 مرداد 1388

mary_tala - ایران - تهران
بی شرفا چرا دست از سر ما برنمی دارند.. برن کثیف کاریاشونو جمع کنن. چیکار دارن به این شیخ!؟
جمعه 23 مرداد 1388

amo danial - نروژ - اسلو
ننگ بر اسلامتون جنایتکاران بی نا...س که هر چه میکنید از ان پیامبرتان اموختید.
جمعه 23 مرداد 1388

freedomforiran - انگلستان - لندن
مــرگ بــر مــلا هـای بــی پــدرهــا کــه مــمــلــکــت مـنــو به ایــنــروز در آوردید . روح پــادشــاهــم شــاد کــه هـمــیــشــه بــفــکــر ایــران و ایــرانــی بــود. مــرگ بــر جــمــهــوری اســـلامــی مــرگ بــر خّّامــنــه ای مــرگ بــر مــلا
جمعه 23 مرداد 1388

rehgozer - نروژ - برگن
شنبه ساعت 4 بعدازظهر / وعده همه ایرانیان آزادیخواه / زیر پل کریمخان / مقابل دفتر روزنامه اعتماد ملی / ما می رویم تا آنجا شجاعت کروبی را بستاییم ، می رویم تا به کروبی بگوییم :شیخ تو را تنها نخواهیم گذاشت / می رویم تا تودهنی بزرگی بزنیم به تمامی ائمه جمعه کشور که سخنان امروزشان علیه کروبی بود.
جمعه 23 مرداد 1388

778899 - ایران - شیراز
علت حمله به کروبی این است، مدعیان پیروی از اسلام ناب محمدی اینک رسواتر از همیشه هستند انها در طول این سی سال گذشته مدعی این بودند که ارزشی ترین وبا اخلاق ترین مدل حکومتی را به نان ولایت فقیه در جهان پایه گذاری کرده اند و به دنبال صدور این مدل حکومتی به دنیا بودند ولی زهی خیال باطل امروز نقابها از چهرها افتاده است و مردم دنیا چهره زشت و کریه و واقعی این موجود ناقصه الخلقه را مشاهده میکنند انها میبینند که در لوای اخلاق ،بی اخلاق ترین رفتارها،درلوای انسانیت غیر انسانی ترین برخوردها،ودر لوای دین وایمان شنیع ترین اهانتها با مردم خود انجام میدهند. از اندیشه کشی به نویسنده کشی رسیدند واز شکنجه جسمی به تعرض جنسی.عمری از حق میگفتند، غافل از این که خود باطل بودند، از صراط مستقیم دم میزدند و نمی دانستند که خود عمریست که در صراط شیطانندوبر او سجده میکنند و دل خوشند به جماعت ساده اندیشی که از بام تا شام مشغول مدح و ثنای بارگاهشان هستند .این بانگی که از زندانها می اید سند رسوای این جماعت است حالا دیگر دکان دین فروشیشان بی رونق است چهره های واقعیتان پیداست، عمر حکومتتان به سر امده وقت رفتنه.این فریادها به خاطر این درد است
جمعه 23 مرداد 1388

mahnadi - هلند - هارلم
خانه از پایبست ویران است خواجه در بند نقش ایوان است. کدوم نظام؟ کی مجازات بشه ؟مسوب اینها کیست به دستورچه کسی؟؟. شما رو بخدا!! البته جای شکرش باقیه که هنوز وجدان وکمی انصاف باقی مانده اما اگر قرار باشد کسی مجازات شود آن کیست ؟؟آبرویی نداشتید همه اش رفته بود اما اینبار روسیاهی بسیاربرای نام آدمی باقیمانده- از راس تا به آخر را باید مجازات کرد ردپای کا گ ب چه پیداست. زندانیان سیاسی دربند رافراموش نکنیم**اعتصابات سراسری.نافرمانی مدنی -تحریم کالاهای چینی وتحریم پاردات از روسیه روسیاه
جمعه 23 مرداد 1388

black chador - امریکا - ولدن
پس چرا خا تمی و موسوی خفه خون گرفتند؟
جمعه 23 مرداد 1388

طاطا - ایران - ایران
خدایا واقعا وجود داری؟ من که دارم شک میکنم. پس کی به داد جوونامون که این ظلم ها درحقشون شده برسه؟ خدایا اگه هستی نذار عاملان تجاوز به جوونامون قسر دربرن. ما حرکتمون رو میکنیم و به تو توکل میکنیم مارو تنها نذار. ازما حرکت ازتو برکت
جمعه 23 مرداد 1388

ali-vienna - اتریش - وین
امامان جمعه چند شهر بزرگ ایران در حملاتی کم سابقه خواستار محاکمه مهدی کروبی به دلیل درخواستش برای رسیدگی به موضوع تجاوزهای جنسی . در بازداشتگاه های ایران شدند. ------------------------------------------. خوب اینکه روشنه، همه امامان جمعه محترم هفت روز هفته (حتی جمعه قبل و بعد از نماز جمعه) مشغول لواط هستند و اگر قرار باشد رسیدگی و جلوگیری شود که همه نونشون آجر میشه!. مخصوصاً اون گوریل انگوریل یا به قول نیک آهنگ حسنی تحت ویندوز (امام جمعه مشهد)
جمعه 23 مرداد 1388

کلاغ سیاه - ایران - تهران
فقط منتظر فرصتی هستید که به شما دست بدهد ولنگ و پاچه بگیرید. بجای این حرفها بروید و تحقیق کنید .گرچه همه شما هم از قبل مطمن هستید ولی قبول ان یعنی مرگ همه شما .تنها هنرتان برچسب زدن به این و ان است .همانطور که برای هر روز از سال یک اسم گذاشتید برای هر ایرانی هم یک برچسب و انگ انتخاب کردید .مرتب هم شعار میدهید اینو بگیرید اعدام کنید .اونو بگیرید ....... راستی این وام 280 میلیون دلاری به بولیوی حقیقت داره ؟ اخه چقدر گاف ؟
جمعه 23 مرداد 1388

Ezhaq - ایران - تهران
درود بر کروبی بد جور لانه زنبور ها را چوب کاری کرده کلی خندیدم.
جمعه 23 مرداد 1388

parvaz39 - آلمان - هامبورگ
سایت قلم فیلتر شده یا من نمیتونم باز کنم از امروز صبح زود تا به حال موفق به باز کردناین سایت نشدم اگر کسی بتونه اطلاعی بده ممنون میشم.
جمعه 23 مرداد 1388

bidad - آمریکا - آتلانتا
اگر میخواهید آخر این داستان را بفهمید قشنگ به حرفهای امام جمعه ها دقت کنید. مثلا(؛محمد سعیدی، امام جمعه موقت قم هم گفت که مطرح کنندگان اتهام آزار جنسی بازداشت شدگان اخیر باید محاکمه شوند و به "اشد مجازات" برسند.). نتیجه میگیریم که تا ولایت فقیه هست همین آش و همین کاسه است و تا وقتی که دین و سیاست با هم باشد؛آب از آب تکون نمیخوره!.
جمعه 23 مرداد 1388

iran-azad - ایران - تهران
با این نامه اش یه تنه دهن - خایه نه ای - و دارو دسته اش رو صاف کرده. . ( واژه - خایه نه ای- به جای خامنه ای برگرفته از کامنت دوست عزیز zorro.ir - ایران - تهران است)
جمعه 23 مرداد 1388

mohammad.moein - انگلستان - لندن
درود بر کروبی!
جمعه 23 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
اگه طلا پاکه که در مورد شما نیست شماها چرا خودتونو جر می دین ؟ اگه می خواهید نظام فکستنی و قاتلتونو نگه دارید خلافشو ثابت کنید هر چند که نه شما این کارو می کنید نه ماها باور می کنیم . نمی تونید ماهارو مثل خودتون سر کار بذارید / مثل مار پیچیدین به خودتون همین روزا خودتونو نیش می زنین به امید خدا
جمعه 23 مرداد 1388

LiliRose - کانادا - تورنتو
بدا به حال کسانی که پشت سر این گوساله ها نماز می خوانند.
جمعه 23 مرداد 1388

7-aseman - اتریش - وین
اره جون خودتون شما گفتید ما هم باور کردیم. امامان جمعه چند شهر بزرگ چرا میخوایند گند کاری و جنایتهاتون را لا پوشونی کنید و کروبی که داره با شجاعت حق را می گه را محکوم میکنید شما از نان حرومی که دارید میخورید میترسید وا بمونید توپ تو این شکمتون بره .خدا به سر خودتون و عزیزهاتون بیاره خاک بر سرتون با این نظامهای من دراری هاتون
جمعه 23 مرداد 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
خاک بر سر این نظام با پیامد هایش درود بر کروبی
جمعه 23 مرداد 1388

rezanl - هلند - امستردام
معذرت میخوام!. ... در نظام ولایت
جمعه 23 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
بچه ها چند روز که قاز قالنگ نیستش, کسئ خبر ازش نداره?
جمعه 23 مرداد 1388

zorro.ir - ایران - تهران
iran-azad - ایران - تهران . امیدوارم اسمت تحقق پیدا کنه .
جمعه 23 مرداد 1388

nordreza - سویس - زویح
این امام جمعه ها اگر به .... خودشان و خانوادهای شان تجاوز می شدشاید درک میکردن یعنی چه. هر چند این فسیلها از بچگی عادت کردن. و به این خاطر اصلا مهم نیست. با یک سوره ویک بار اصافه دلا و راست شدن تمام کناهانشان بخشیده می شود. پس من اگر نامرد نامردم که دستم را به قرانت بیالایم
جمعه 23 مرداد 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
در راستای برنامه ریزی انصار حزب الله برای حمله به دفتر روزنامه اعتماد ملی، فردا همه ی ایرانیان با غیرت برای حمایت از مهدی کروبی در ساعت چهار بعد از ظهر در میدان هفت تیر٬ ابتدای پل کریمخان زند مقابل دفتر روزنامه اعتماد ملی تجمع خواهند کرد.
جمعه 23 مرداد 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
حقشه...از بس بی فکره.این کروبی فکر میکنه خیلی اصلاح طلبه. این کروبی به درد هیچ کجا نمیخوره.از زمانی که رییس مجلس ششم شد توهم گرفتتش.خوب شد که رای نیاورد و گرنه گندش در میومد. خیلی بی فکره..هیچ چی از سیاست نمیدونه. تنها کاری که کرد این بود که تونست رای میر حسین موسوی رو بشکونه.همین.
جمعه 23 مرداد 1388

babre mazand - هلند - امستردام
rehgozer - نروژ - برگن. شما الان در حال حاضر ایران هستین ؟
جمعه 23 مرداد 1388

Ezhaq - ایران - تهران
kamia1 - المان - کلن. سلام دوست عزیر عوضش شما و دوستان هستید زنده باد زنده باد ایران آزاد
جمعه 23 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
این امام جمعه ها با تجاوز زنده هستند اصلا براشان چیز عجیب و غریبی نیست تا وارد حوزه میشن یک خدمتشان میرسند این دهان پارگیشان پس از چیست.
جمعه 23 مرداد 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
درود به شرف آقای کروبی.مرگ بر جمهوری اسهال و انگلهای بیناموس از گدا علی تا دکی و امامان جمعه مخصوصا این گوه مغزان بیغیرت بی رگ مفتخور و ......امثال احمد خاتمی و علم الهدی و محمد سعیدی و لاریجانی و....که بزودی در دادگاه های ملی باید جوابگوی تمام جنایات و دزدیها و تجاوزات و........باشند.مرگ بر جمهوری اسهالی از رهبرش تا انترش و مزدوران .......
جمعه 23 مرداد 1388

paris kocholo - ایران - تهران
به نظر من کروبی رو ولش کنن با شیطان رابطه بر قرار میکنه تو شهر خودش کسی بهش رای نداده اینو همشهر یاش میگن حالا موسویو بگی حرفی کلی رای اورده به نظر من کروبی زور الکی میزنه کسی خوشش از کروبی نمیاد
جمعه 23 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
Ezhaq - ایران - تهران, دوست خوبم, نگرانم چون در کامنتهائ قبلئ گفته بود میره طرف بازار. امیدوارم هر کجا که هست و هستین سلامت باشین!!! المان
جمعه 23 مرداد 1388

بابک - ایران - سبزوار
کروبی واقعیت ها را گفت او را تنها نگذاریم از سران دد منش جمهوری اسلامی هر چی بگویید امکان دارد مخصوصا خاتمی- امام جمعه ملعون تهران و علم هدی امام جمعه ملعون مشهد که ابو سفیان زمان هستند
شنبه 24 مرداد 1388

amishka - اذربایجان - با کو
kamia1 - المان - کلن . قازقلنگ میخواست بره خواستگاری زینب قمی حتما دنبال تدارکات عروسیه
شنبه 24 مرداد 1388

freedomforiran - انگلستان - لندن
مـــرگ بـــرخـــامــنــه ای . مــــرگ بـــر جــمــهــوری اســـلامــیب
شنبه 24 مرداد 1388

delmorde - سوپد - یوتوبوری
هموطنان عزیز مسئولین این نظام و در راس ان خامنه ای که بعنوان رهبر این حکومت و مسئول اصلی است بایستی در دادگاه بین المللی محاکمه شود. برای رسیدن به این خواسته انها که خون و غیرت ایرانی در خود دارند به سایت www.petition.com مراجعه و انرا برای تحقق این امر امضا نمایند تا از طریق دولت کانادا پیگیری شود و ان در صورتی خواهد شد که تعداد امضا ها به حداقل صد هزار برسد . با شعار دادن ها چیزی حل نمی شود باید برعلیه این جنایات اقدام عاجل کرد. درود به هموطنان سلحشور و غیرتمند. پاینده ایران ازاد از اخوند. .
شنبه 24 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.