قنبری و کواکبیان : چرا بدون اطلاع مجلس، ۲۸۰ میلیون دلار به بولیوی وام دادید؟

قنبری و کواکبیان :
چرا بدون اطلاع مجلس، 280 میلیون دلار به بولیوی وام دادید؟

پارلمان‌نیوز:دو عضو فراکسیون خط امام(ره)مجلس در جلسه علنی روز یکشنبه به اعطای 280 میلیون دلار وام از سوی ایران به کشور بولیوی اعتراض کردند.

به گزارش پایگاه خبری فراکسیون خط امام(ره)مجلس«پارلمان‌نیوز»، مصطفی کواکبیان با استناد به اصل 80 قانون اساسی اظهارداشت:«گرفتن و دادن وام و کمک های بلاعوض به خارج از سوی دولت باید زیر نظر مجلس صورت گیرد.»

وی افزود:«از سوی دولت ایران 280 میلیون دلار وام به کشور بولیوی اعطا داده شده است که لازم است در این مورد به دولت تذکر داده شود.»

داریوش قنبری نیز با استناد به این اصل قانون اساسی گفت:«لازم است این موضوع توجه ویژه ای شود و شان و جایگاه مجلس حفظ شود، دولت باید در این مورد از مجلس اجازه بگیرد و در حال حاضر نیز باید از مسوولین خواستار توضیح شویم.»

ابوترابی نیز در پاسخ به این تذکر قول انتقال تذکربه دولت را داد.

zorro.ir - ایران - تهران
من میگم خاینه ای و حسن عباسی تصمیم دارن در کشورهای دیگه مثل کوبا مکزیک بولیوی ونزوئلا و .. همان کاری را بکنند که در لبنان و فلسطین کردن یعنی تشکیل سازمانها و آموزش گروهای تروریستی .
جمعه 23 مرداد 1388

darius mis - انکلستان - لندن
قاجارها بی عقل سرزمینهای ایران را میبخشیدند .و این شییادها مثل زالو به مملکت جسبیده اند و مالومنال و ثروت ملی را به این شکل نابود می کنند. نظام لجام گسیخته ایسکه که دولت بدون اطلاع مجلس هر غلطی خواست میکند.
جمعه 23 مرداد 1388

darius mis - انکلستان - لندن
قاجارها بی عقل سرزمینهای ایران را میبخشیدند .و این شییادها مثل زالو به مملکت جسبیده اند و مالومنال و ثروت ملی را به این شکل نابود می کنند. نظام لجام گسیخته ایسکه که دولت بدون اطلاع مجلس هر غلطی خواست میکند.
جمعه 23 مرداد 1388

siya48 - آلمان - کلن
یکی‌ از دلائل کمک‌های ایران به کشورهای دیگه،قدرتمند تر کردن کشورهایی است که جو سیاسی آنها زمینه هر گونه اختلاف با کشورهای غرب رو داره، از جمله کوبا،بولیوی،فلسطین،و لبنان.به همین صورتی که آمریکا هم در مقابل سعی‌ در قوی کردن کشورهای اطراف ایران،بخصوص عربی‌،رو داره،و نتیجه هم می‌شه مثل عراق که در هر صورت سعی‌ در اشغال ایران داشته.قبل از انقلاب ۱۳۵۷، آمریکا متوجه شد که ایران کشوری نیست که بتونه با حملهٔ نظامی از پای در بیاره،و فقط باید دنبال نقطه ضعف ملت ایران باشه که همانا حس اعتقاد و عقاید دینی ایرانیان بود،به این نتیجه رسید که ایران رو باید به تدریج و طی‌ ۱۰‌ها سال اینقدر از درون خرد کنه که خود به خود متلاشی بشه.همون بلائی که سر اتحاد جماهیر شوروی آورد،و الان در حال دوشیدن آنهاست.
جمعه 23 مرداد 1388

parvaz39 - آلمان - هامبورگ
بابا آقای کواکبیان تو که این دولت کشتی، یارو 280 میلیون دلار سر خود به یه کشور دیگه بخشیده بعد تازه فقط باید یه تذکر داد؟؟؟ لابد برای 18،5 میلیارد دلار هم فقط باید بگیم هی آقا لطفا دیگه از اینکارها نکن.؟؟؟ واقعا که مرده باد لایقتون هست. هی، غریب وطن
جمعه 23 مرداد 1388

freedomforiran - انگلستان - لندن
مــرگ بــر مــلا هـای بــی پــدرهــا کــه مــمــلــکــت مـنــو به ایــنــروز در آوردید . روح پــادشــاهــم شــاد کــه هـمــیــشــه بــفــکــر ایــران و ایــرانــی بــود. مــرگ بــر جــمــهــوری اســـلامــی مــرگ بــر خّّامــنــه ای مــرگ بــر مــلا
جمعه 23 مرداد 1388

کلاغ سیاه - ایران - تهران
اگه از رییس دولت است که حرف رهبرش را قبول نداره چه برسه به مجلس. مگه اون ثروت بی زبان که به ترکیه فرستاده شد و توسط دولت ترکیه ضبط شد اب از اب تکان خورد ؟
جمعه 23 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
خرج که از کیسه ملت بود حاتم طائی شدن اسان بود - ا.ن تا دیروز شپش تو جیبش ملق می زد حالا به یه ثروت رسیده نمی دونه چطوری ب..نه توش/ یکی 5 تا پس می دین به همین زودی
جمعه 23 مرداد 1388

mehditm - ایران - تهران
بر پدر خامنه ای .....اده لعنت که این میمون رو کرد رییس جمهور. مرگ بر احمدک نژاد و خامنه ای و دار و دسته کثیفشان
جمعه 23 مرداد 1388

abiabi - انگلستان - لندن
واقعا عجب مملکت خر تو خری ما داریم . بعضی از هموطننان ما زیر خط فقر هستن بعد این حرامزادها پول این ملت را به تاراج میدهند
جمعه 23 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
نفت, گاز , دریا, پول....تا حالا هئ مجانئ دادن, حالا اقایون تازه پیشرفت کردن وام میدن!!! اگه حرفئ هم بزنیم سریع میگن ضد ولایت فقیه , محارب با خدا, تروریست-حکم اعدام با اعمال شاقه. تجاوز!! دیگه از این بهتر چئ میخوایم!!
جمعه 23 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
ای خدا انتری....اش را هم داد به حماس چه برسه به پول و نفت و بقیه هنوز فقط دلش نیمده فاطمه رجبی را بده.
جمعه 23 مرداد 1388

bahar miayad - المان - المان
این کمکها و پولها میدن که وقت فرار جا و مکان داشته باشن
شنبه 24 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
ای بابا اینها به اسم وام / این پولا رو به حسابهی شخصی برخی افراد میرزن که بعدا بتونن بردارند.... میگید نه ...؟ بعدا معلوم میشه.....!!!
شنبه 24 مرداد 1388

shirfarhaad - ایران - تهران
یه حساب سرانگشتی ...
شنبه 24 مرداد 1388

artosh - ایران - تهران
آخ آخ. بمیرم. فقط یواش تذکر بدید که یه وقت جناب احمدی نژاد ناراحت نشن تا امام زمان ارواحنا فدا هم نرنجن. ای خاک بر سر شما نمایندگان مردم در مجلس. بی عرضه های خرفت. به درد بارکشی هم نمیخورید.
شنبه 24 مرداد 1388

shirfarhaad - ایران - تهران
یه حساب سرانگشتی بکنیم ؛ این پول حدودا میشه دویست و هشتاد میلیارد تومن فرض کنیم اگه به یه جوون تحصیل کرده سه میلیون بدیم واسه خرج ازدواج ، سه میلیون بدیم بابت خرید جهیزیه و وسایل زندگی ، چهار میلیون بدیم بابت خرید یه ماشین ، چهل میلیون بدیم واسه خرید یه خونه و پنجاه میلیون بدیم سرمایه واسه راه اندازی یه کسب و کار که خودش و همسرس و دو نفر دیگه مشغول به کار بشن جمعا می شه صد میلیون تومن ؛ که اگر تقسیم کنیم با این پول می شه نزدیک هفت هزار جوون رو خونه دار و ماشین دار کرد و وسایل زندگی و خرج ازدواجشون رو سر و سامون داد و واسه بیش از یازده هزار نفر کارآفرینی کرد که تا آخر عمرشون یه شغل خوب با درآمد مناسب داشته باشند ...یعنی تصورش را بکنید یازده هزار جوون مادام العمر از فقر و بدبختی و فلاکت و بیکاری بی ماشینی و بی خونگی و بی همسری نجات پیدا می کنن و تا سالهای سال چقدر امکان تولید و درآمد زایی واسه کشور مهیا می شه توسط این نیروی کار ... دو دستی تقدیم شد به بولیوی سه سوت بخوره یه لیوان آب هم روش ؛.. بی حساب می گم ؟
شنبه 24 مرداد 1388

سید طاهر - ایران - تهران
واقعا حنده داره این کواکبیان رو از نزدیک ببینید کوپ میکنید اونوقت این بابا میگه من اصلاح طلبم
شنبه 24 مرداد 1388

dokhtare iran - ایران - تهران
آخه این پولها ارث پدرشونه ! حق دارند خوب ! سید طاهر تو قدقد نکن نون خشکهاشون به تو و امثال تو هم میرسه حرص نخور !‌بی نصیب نمی مونی جیره خوار !
یکشنبه 25 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.