پرچم سفید تسلیم مانع از کشته شدن فلسطینیان نشد

پرچم سفید تسلیم مانع از کشته شدن فلسطینیان نشد

دختربچه ای که در جریان تیراندازی به فلسطینیان حامل پرچم سفید گلوله خورد و فلج شد

دیدبان حقوق بشر، گروه مدافع حقوق بشر که مقر آن در آمریکاست، می گوید که سربازان اسرائیلی در جریان حمله بزرگ به نوار غزه در اوایل سال جاری میلادی به یازده غیرنظامی فلسطینی که به نشانه تسلیم و صلح پرچم سفید در دست داشته اند، تیراندازی کرده و آنها را کشته اند.

در حملات اسرائیل به غزه که از اواسط دسامبر سال 2008 آغاز و برای سه هفته ادامه داشت، هزار و چهارصد فلسطینی و سیزده اسرائیلی کشته شدند.

این گروه در گزارش جدید خود که روز پنجشنبه (13 اوت)، منتشر کرده است گفت اگر اسرائیل در این باره تحقیقی کامل انجام ندهد باید برای محاکمه به دادگاه بین المللی جرائم جنگی ارجاع داده شود.

سازمان دیدبان حقوق بشر پیش از این گفته بود که اگر گروه فلسطینی حماس نیز در ارتباط با رفتار نیروهایش در درگیری های مذکور، که گفته شده مرتکب جنایات جنگی شده اند، به طور کامل تحقیق نکند، باید با تحریم های قانونی بین المللی مواجه شود.

جنبش حماس اختیار نوار غزه را در دست دارد.

دیدبان حقوق بشر می گوید که در تحقیقاتی که در مورد مرگ یازده فلسطینی کرده متوجه شده که هیچگونه نبردی در جریان نبوده است، نیروهای نظامی اسرائیل کنترل کامل منطقه مورد بحث را در دست داشته اند و با تمام این اوصاف غیرنظامیان فلسطینی که پرچم سفید در دست داشته اند، را کشتهاند.

در گزارش جدید دیدبان حقوق بشر آمده است که در هیچ یک از این حادثه های مرگ بار پیکارجویان فلسطینی در میان غیرنظامیانی که هدف شلیک اسرائیلیان قرار گرفته بودند، مخفی نشده بودند.

در یکی از شهادت ها، یک مادر بزرگ فلسطینی تشریح کرده است که چگونه او و خانواده اش بعد از آن که برای حدود 10 دقیقه پرچم سفید در دست در برابر یک تانک اسرائیلی ایستاده بودند، هدف تیراندازی سربازان اسرائیلی قرار می گیرند.

در این حادثه، دو دختربچه هفت و دو ساله کشته شدند؛ حادثه ای که گروه دیدبان حقوق بشر می گوید احتمالا به عنوان جنایت جنگی قابل پیگرد قانونی است.

فرماندهان اسرائیلی قبلا مدعی شده بودند که اعضای جنبش حماس از پشت پرچم های سفید دست به حمله علیه ارتش اسرائیل زده اند. دیدبان حقوق بشر می گوید مدرکی دال بر تأیید این ادعاها وجود ندارد.

peyman19872000 - هلند - امستردام
دست اسرائیل درد نکنه
جمعه 23 مرداد 1388

bij - المان - المان
amin7777 و majid11660 گرام، دو سوال ساده از شما: ١- عصبانیت یکی از خصوصیات بشر است. اگر کسی عصبانی شد مترادف است با نداشتن راه حل برای یک مسله! خدایی که عصبانی میشود(مخصوصن الله!) چطور ادعای خدایی دارد؟ ٢- یکی از صفات بارز خدا خالق است. در ازل که هیچ مخلوقی وجود نداشت صفت خالقی هم وجود نداشت پس خالقی هم نبود، این خدا چطور وسط معرکه خلقت(!) پیدا شد؟ ... سوالها زیادند اما جواب بسیار ساده است خدا وجود داره(!) فقط در فکر انسان! فارسی شکر است. کلمه «خدا» از «خود» می اید! یک ایده ال برای انچه خردمندانه خوب میدانیم و انچه به او نسبت میدهیم فقط و فقط صفات انسانیند و بس!!!
جمعه 23 مرداد 1388

man iraniam1 - هندوستان - بنگلور
اصلا حال خوندن مطلب درباره فلسطینو ندارم . این اخوندا یه کاری کردند که به اسم فلسطین و لبنان الرژی پیدا کردم . فکرمی کنم فلسطینی ها هم به اسم ما ایرانی ها همین احساسو دارند .
جمعه 23 مرداد 1388

bij - المان - المان
اسرائیل یک کشور دموکرات است برای انان که در اسرائیل زندگی میکنند اما با سیاستهای غیر بشردوستانه و نظامی در منطقه! چرا؟ چون از این طریق امتیاز میگیرد و فلسطینیان را در جهل و عقب افتاده گی یاری میرساند. در عین حال بی محابا به جنایت بر علیه فلسطینیان دست دارد. فلسطینیان نیز با عقب افتاده گی دینی خود به کشتار خود مشغولند بطوریکه سنی سنی را بر نمی تابد. مکتب دینی و سیاست نظامی به همراه دخالتهای خارجیان سود جو از جمله ایران گره های کور این منطقه اند!
جمعه 23 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
کار بسیار خوبی کردن.
جمعه 23 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
اسم و ریخت فلسطینی را که میشنوم و میبینم میخوام بالا بیارم.رژیم احوندی کاری کرده که حتی بچه فلسطینی جولم پرپر بزنه هم ناراحت نمیشم. همشون به درک واصل شن
جمعه 23 مرداد 1388

nimaaa - امریکا - نیویورک
عامل اصلی جنگ دسامبر 2008 رژیم جمهوری اسلامی هست که با پشتیبانی مالی و نظامی حماس و تحریک اسراییل توسط حماس باعث بوجود امدن این جنگ و کشتار هزاران انسان بیگناه شد
جمعه 23 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
جنایت دو جانبه بود حماس چون حزب الله لبنان خود را بین مردم عادی مخفی می کردند و از انسانها به عنوان سنگر استفاده می کردند و در سربازان اسرائیلی هم سادیسم وجود دارد اصلا گور بابای هر دو..فعلا ایران ما در اتش و خون است.
جمعه 23 مرداد 1388

جزیره - نروژ - اسلو
peyman19872000. یک کم انسانی فکر کن شما فکر میکنی هرکی با حکومت اسهالی ایران دشمن بود حتما خوبه .یه لحظه خودتو بجای اون بچه که تا اخر عمر فلجه و رو ویلچر یا بجای پدر اون بچه بذار.
جمعه 23 مرداد 1388

Nedaye Melate Mazlum Iran - آلمان - دوسلدورف
نفرین به هرچی ظالم و جنایتکاره که انسان های بیگناه رو میکشند ، چه آخوند و بسیجی و حزب اللهی ، چه طالبان یا اسرائیلی یا آمریکایی !. ظلم هرجای دنیا و برای هر قومی ظلمه !
جمعه 23 مرداد 1388

darva - مالزی - سایبرجایا
peyman19872000 - هلند - امستردام :اینه فرهنگ غرب نشینی و دموکرات بودن!!!!!واقعا که.. درود بر تمام آزاد منشان دنیا با هر دین و مذهبی.. ننگ بر حکومت دیکتاتور و هوس ران وخون آشام چه حکومت ایران چه اسراییل. man iraniam1 - هندوستان - بنگلور : دوست عزیز فلسطینی ها خیلی به ایرانی ها احترام می زارن ما اینجا هم کلاسی داریم ولی حکومت دیکتاتور ماهیانه 600 تا 1000 دلار بهشون می ده. پاینده ایران و ایرانی آزاد.
جمعه 23 مرداد 1388

Ezhaq - ایران - تهران
چرا خبر را وارونه می کنید مقصر جنگ همین فلسطینیها بودن برید کمی تحقیق کنید آن عربهای بی پدر مادر از کجا موشک پرانی می کردند و حامی آنها چه کسانی بودند دیدبان حقوق بشر، گروه مدافع حقوق بشر غلط کرده که این حرفها را زده زنده باد سرائیل
جمعه 23 مرداد 1388

Anarchist - ایرلند - دبلین
bij - المان - المان . amin7777 و majid11660 . اگر خدایی وجود داشت که کار به اینجا نمی کشید عزیزم..!
جمعه 23 مرداد 1388

ghost197 - هلند - امستردام
افرین اسرائیل.بزن خواهر و مادر این فلسطینی ها یکی کن.که ما هرچه بدبختی میکشیم از این عوضی هاست.فلسطینیها که نمیفهمند پرچم سفید برای چه منظوری است.مثل عراقیهای بعثی.در زمان جنگ ایران و عراق خودم شاهد این ماجراها بودم.با این کلک جند تن از همدورهای من شهید شدند.بعد که فهمیدیم چه کلکی بود از ان به بعد میبستیمشان به رگبار.به ان دسته از دوستان این را هم یاداوری کرده باشم.مجبور بودیم.یا خودت یا انها.بلخره در جنگ باغلوا خیر نمیکنند.ولی خرما چرا.
جمعه 23 مرداد 1388

Koorosh e kabir - انگلستان - ناتینگهام
گور پدر هرچی فلسطینی و لبنانی و هر کی که داره میدوشمون و صد البته خود این رژیمو هر کی که داره از این اخور میخوره.
جمعه 23 مرداد 1388

rezanl - هلند - امستردام
بجز بچه ها ولی باقی اکثرا حقشونه چون من نمونه این فلسطینیها در هلند زیاد دیدم منظورم مراکشیهاست که مثل راهزن میمونند و به هیچ منطقی پایبند نیستند و فقط انشالله انشالله میکنند. اسرائیل به ایران هم سری بزن
جمعه 23 مرداد 1388

experthoney - بحرین - بحرین
عزیزان، طرفداری از ظلم یعنی شراکت در آن، کمی انسانی تر بیاندیشید. حساب هر کسی از دیگری جداست، حالا سران حماس مثل سران ایران جانی و جنایتکار هستند دلیل نمیشود آدم از کشته شدن چند کودک بیگناه خوشحال بشه. لعنت به همه ظالمین چه ایرانی، چه فلسطینی و چه اسراییلیش.
جمعه 23 مرداد 1388

bij - المان - المان
Anarchist گرام، جالبه! نو اینو به یک بی خدا میگویی؟! هم مکاتبه ای این کامنت اصلن مال این سایت نیست و اشتباهی اینجا ردیف شد. اما در مورد (( خدا وجود داره فقط در فکر انسان)) این گزاره برای انانست که به خدا معتقدند و انرا بعنوان موجود خارجی متصورند!! مطمئنم سرسری خوانده ای؟!
جمعه 23 مرداد 1388

google - دبی - دبی
peyman19872000 - هلند - امستردام . دست اسرائیل درد نکنه . IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان . کار بسیار خوبی کردن. . -------خدا کنه یه روز جلو چشمهاتون همین کار رو با عزیزانتون بکنن . با ...و ... تا دیگه از کشته شدن یه بچه (چه فلسطینی چه ایرانی چه آمریکایی) خوشحال نشین . ....نژاد برست
جمعه 23 مرداد 1388

nationalist - ایران - تهران
Anarchist - ایرلند - دبلین. خدا هیچ وقت نسبت به اصلاح حکومت ها و آدمیان اقدام نمی کند مگر اینکه مردم خود بخواهند!!!. این یعنی اینکه اگر مردم حکومت(منظور حکومت ظالم است )را نخواهند می توانند که آنرا ساقط کنند درست مانند زمان شاه!!!
جمعه 23 مرداد 1388

ice_boy - سوئد - گوتنبرگ
peyman19872000 - هلند - امستردام . man iraniam1 - هندوستان - بنگلور . Ezhaq - ایران - تهران. ghost197 - هلند - امستردام . Koorosh e kabir - انگلستان - ناتینگهام. rezanl - هلند - امستردام . فکر کنید در کشورهای دیگه اخبار و جنایات اخیر ایران در یک سایت مثل همین سایت درج بشه ودر جوابش مردم اون کشورا هم مثل بعضی از عزیزان کامنت بزارن احمدی نژاد خوب کاری میکنه مرم رو میکشه یا اینکه بنویسن حق مردم ایران هست که کشته یا زندانی بشن و بگن دست لباس شخصیها درد نکنه اونوقت چه احساسی به مردم ایران دست میده ? وقتی ما از جانیان وجنایت طرف داری میکنیم اونقت از مردم و سایر کشورها انتظار همدردی وکمک هم داریم البت منظورم با همه نود ولی در بین ایرانیان کم هم نیستند
جمعه 23 مرداد 1388

یکی مثل همه - انگلستان - لندن
با نظرice_boy سوئد - گوتنبرگ کاملاً موافقم. حرف دیگری هم با دوستان دارم. از کمنت ها میشود دریافت که هنوز مردم ما معنا و فلسفه دمکراسی را در نیافته اند. دمکراسی یک توافق اجتما عی است برای اجتناب از ظلم و احقاق حق تک تک افراد حتی اگر در اقلیت باشند. البته این تعریف دمکراسی نیست ولی فلسفه آن است. آزادیخواهان واقعی که تعدادشان در کشور های آزاد کم نیست به حقوق انسانی تمام ملتها حساسیت نشان میدهند و در مقابل هر گونه ظلم و ستم می ایستند. نمونه هایش را اخیراً خودتان دیده اید. اینها پاسداران واقعی دمکراسی در کشور خود هستند و مردم هم این را میدانّند. به همین دلیل است که گاهی اینجا یک روزنامه نگار قدرت سیاسی در حد یک وزیر یا بیشتر دارد. آگر ما اینگونه فکر نمیکنیم و اگر به ستمی که بر مردمی روا شده راضی یا حتی بیتفاوت هستیم باید بدانیم که بدنبال ازادی واقعی نیستیم و اگر هم پیرّوز شویم باز گرفتار دیکتاتوری دیگری خواهیم شد.
جمعه 23 مرداد 1388

man iraniam1 - ّّهندوستان - بنگلور
ice_boy - سوئد - گوتنبرگ . مثل اینکه کامنت منو اصلا نخوندی .من که توهینی توش نمی بینم . درضمن این جو گیرشدنای شما اروپا نشین ها هم حالمو بهم می زنه .
جمعه 23 مرداد 1388

man iraniam1 - هندوستان - بنگلور
darva - مالزی - سایبرجایا . دوست عزیر منظورت ارحکومت دیکتاتور ایرانه .!!! یعنی برای دانشجوی فلسطینی پول می فرستند ؟ اگه میشه بیشتر توضیح بدید .
جمعه 23 مرداد 1388

sam116 - انگلیس - لندن
ای لعنت به رژیم اسهاییل و یا اسراهل چقدر اسهال و اسراهل به هم شبیه هستند.این بی ناموسها معم و استاد تمام جنایتکاران و قاتلان بزرگ تاریخ بشریت هستند.ببخشید بزرگ تروریست تاریخ یادم رفت.لعنتی ها 40 هزار زندانی بی گناه را ازاد کنید.
جمعه 23 مرداد 1388

sam116 - انگلیس - لندن
کامنتها رو الان خوندم ای...و لعت بر هر کسی که از اسهاییل یا اسراهل جنایتکار و تروریست حمایت کد
جمعه 23 مرداد 1388

persian - امریکا - ریچمند
sam116 - انگلیس - لندن. خودت روگول نزن اسهال دقیقا شبیه اسلام هست.هم ماهیتش-هم بوش-هم منبعش.تشابه کلامی هم کّه آشکاره.
جمعه 23 مرداد 1388

Ezhaq - ایران - تهران
sam116 - انگلیس - لندن . باز آمدی روغن سوخته هنوز لامپهایه سوخه را عوض نکردی برو روغن آب زنده باد اسرائیل
جمعه 23 مرداد 1388

invincible - آمریکا - مینن پلیس
سلام:. بله عزیزان،رژیم ایران از احساسات مردم فلسطین استفاده می‌کنه و گرهی کثیفی مثل همس و حزبلاه رو بوجود آورد،الان هم حکم قتل محمود عباس رو میده،البته دولت اسرائل هم فرشته نیست در جنگ ایران و ارگ بیلینها پول در آورد،ولیکن الان حتا اوباما و رفیقش هم نمی‌تونن رژیم رو نجات بدن،از قدیم گفتن کس نخرد پشت من جز ناخن انگشت من،مردم عزیز ایران تنها افرادی هستن که باید برای ایران تصمیم بگیرن،پس مرگ بر خامنه‌ای،احمدی‌نژاد، و ولایت فقیه
جمعه 23 مرداد 1388

33pooles - المان - دورتموند
سام 116 - انگلیس-لندن ...ر زیاد نزن . چند مرتبه به بازرسی اسرائیل با همین راه و روش حمله شده . خاک بر سر سربازی که خودشرو پشت مردم وپرچم سفید مخفی کنه. واینکه در خیلی از گشورها درگیری هست ولی فقط فلسطین همیشه دادوفریاده و انتظار کمک داره. دشمن اسرائیل یعنی دشمن ایران و ایرانی .این دو گشور یک دشمن داشتند ودارند بنام تازی...
جمعه 23 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
sam116 - انگلیس - لندن . فعلا که همه تروریستها توی لبنان و فلسطینن .شنگولی حماست سر دسته همه دزدها و تروریست هاست. میخواستند تنه لشهای فلسطینی زمیناشون نفروشن به اسراپیل.
شنبه 24 مرداد 1388

arashekamanghir - المان - کاسل
من مغازه دارم یکروز دو نفر وارد شدند و میخواستند پانصد یورو خرد بکنند(من. دو بار بیشتر دستم نبوده ولی اینها حدود دهزار داشتئد) خلاصه تا فهمیدم . فلسطینی اند گفتم برادر منم ایرانیم خمینی احمدی نژاد مرگ بر امریکا و اسرائیل و نبرد تا پیروزی.جوابش منو شوکه کرد.گفت چی میخواید از ملت ما. تا حرف از صلح میشه شما دوباره همه چیز را خراب میکنید و از اسم ما برای. منافعتان سوء استفاده میکنید و ما عرب هستیم و از ایران کمک نمیخواهیم. گفتم سی سال کمک مالی جانی کردیم این تشکره؟گفت خودتون کردید بیخود کردید و عصبانی رفتند.چه فکر میکردیم و چه شد.
شنبه 24 مرداد 1388

persepolis2 - ایران - تهران
33pooles - المان - دورتموند. تو نمی خواهد که آدم کشی های اسراییل را توجیه کنی و بقول اردوغان اسراییل بخوبی کارش را در آدمکشی بلد است و نیازی به کمک شما ندارد.ثانیا:یک بچه 5 ساله چگونه می تواند که تهدید برای سربازان اسراییل محسوب شود؟ثالثا:من با خواندن کامنت های شما نزدیک بود که بالا بیاورم.چراکه اگر به اصطلاح اسراییل دوست ایران است پس این همه تهدید ایران به حمله برای چیست؟چهارم:من طرفدار آخوند نیستم ولی نباید پشت کشوری که کشور ما را به حمله تهدید می کند ایستاد.این خیانت به وطن و حتی خیانت به کوروش کبیر است.پنجم:مسئله فلسطین معیاری برای سنجش صداقت مدعیان حقوق بشر است.(بخصوص کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل).بخصوص که حقوق بشر حد و مرز و حتی نژاد نمی شناسد و انسان باید همواره مدافع مظلومان باشد.بقول شاعر نامی ایران:تو گر زمحنت دیگران بی غمی.نشاید که نامت نهد آدمی.
شنبه 24 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
واقعا آدم شرم میکنه که چنین هموطنان نژادپرستی داره. من نمیدونم چطور این نادانها ادعای انسانیت هم دارند و از کشتار انسانهای دیگر خوشحال میشوند. دیگر خودتان را انسان ندانید. کمک مالی به حماس کجا بود؟ سرتان را شیره مالیدند. به اسم کمک به فلسطین و حماس پولهای نفتی را به حسابهای شخصی خودشان واریز کردند.
شنبه 24 مرداد 1388

persion proud - کانادا - سیدنی
خشونت وادم کشی منفور است.حالا چه فلسطینی چه ایرانی.باینده باد عشق صلح و دوستی و ازادی برای تمام مردم جهان.
شنبه 24 مرداد 1388

ice_boy - سوپد - گوتنبرگ
اول عزیز اینجا صحبت از انسانیت هست دوم کور که نیستی ببین بیشترین حمایتی که کورکورانه از اسرائیل شده از هموطنای مقیم اروپا هستش نژادپرستی وخودخواهی فقط به اروپا ختم نمیشه در اسیا هم زیاده مثل شما !
شنبه 24 مرداد 1388

yaas - ایران - تهران
اسرائیل حداقل از شهرونداش دفاع می کنه ..نه اینکه به جون ملتش بیفته و حماس دشمنشونه...این بیشرفهای حماس نه پرچم سفید حالیشونه نه جون بچه هاشون واسشون با ارزشه...مگه ندیدید 450 دختر خردسالو عروس مرگ کردند واسه عملیات انتحاری...درود بر اسرائیل ...به امید ریشه کن شدن حماس و حزب الله.. پاینده ملت ازاده ایران .
شنبه 24 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
مگه نمیگن قوم لوط یه کارایی با هم میکردن / خدا اون بلا رو سرشون آورد...؟؟. خوب 124000 پیامبر برای خاور میانه فرستاده و این تازیها آدم نشدند و این همه هم دردسر درست کردند....!!!!. چرا یه صاعقه نمیزنه همه ی دنیا رو راحت کنه .....؟؟؟. فقط زورش به قوم لوط رسید....؟؟؟؟؟. لووووووول
شنبه 24 مرداد 1388

mehraeen - ایران - تهران
آخیش !
شنبه 24 مرداد 1388

limoo - ایران - علی اباد کتول
واقعا بیچاره فلسطینی ها هر کی میگه اسراییلی ها کار خوبی کردن واقعا حتی برای یک لحظه خودشو جای فلسطینی بذاره
شنبه 24 مرداد 1388

lionking - انگلیس - لندن
دست ان اسرائیلی را میبوسم.نسل فلسطین ولبنان و سوریه را براندازید.
شنبه 24 مرداد 1388

saberina - ایران - تهران
چه بگویم؟تنها می توانم که بگویم که این جنایتی بر ضد بشریت است.ننگ بر مدعیان دروغین حقوق بشر.آنها شریک جنایات اسراییل هستند.همین استعمار فرتوت انگلیس در 60 سال پیش با تاسیس کشور اسراییل یک درخت آدمخواری برای مردم منطقه خاورمیانه کاشت!!
شنبه 24 مرداد 1388

33pooles - المان - دورتموند
پرزا پولیس تهران -ایران نمیدونی چرا اسرائیل تهدید می کنه نیروگاهای ایران را بمباران میکنه چون رئیس جمهور شما میخواهد اسرائیل را از روی زمین حذف کند . دوست عزیز از حقوق بشر نوشته بودی اگر شما خودت یک شهروند اسرائیلی بودی چه نظری داشتی.در ضمن اسم کاربری زیبای داری.
یکشنبه 25 مرداد 1388

33pooles - المان - دورتموند
زمانی که خمینی گ.. امد ایران اون مردتیکه عرب یاسر عرفات دوید ..مالی کردن .جنگ ایران وعراق که شروع شد رفت پیش صدام حسین و پشت کرد به ایران . در باختران اسیرهای از کشور . اردن . بحرین . مصر گرفتیم. کشور ایران و اسرائیل یک دشمن دارند بنام تازی.
یکشنبه 25 مرداد 1388

NEDA_IS_MY_IRANIAN_HERO - ایران - تهران
آخیش سیر دلم سرخ پوستی رقصیدم. کاشکی نسلشون رو بکنن.من دست اسرائیلیها رو میبوسم حتی اگر نطفۀ 2 روزۀ این تروریستارو بکشن.
یکشنبه 25 مرداد 1388

persepolis2 - ایران - تهران
33pooles - المان - دورتموند. پس تو یک اسراییلی هستی که تهدیدات اسراییل ضد ایران را توجیه می کنی وگرنه هیچ ایرانی وطن دوستی تهدیدات اسراییل را توجیه نمیکنه.بهتره که اینو هم بدونی که ایران از نظر مساحت حدود 54 برابر و از نظر جمعیت 30 برابر اسراییل است و اسراییل جرات حمله به ایران را ندارد.انتری نژاد کوتوله هم بیخود می کند که اسراییل را تحریک می کند ولی نباید بخاطر پیدا کردن یک سوزن کل کاه را به آتش کشید.و در صورت جنگ به احتمال زیاد تلفات غیرنظامیان زیاد خواهد بود.زیرا بمباران رآکتور اتمی یک انفجاری بسیار وحشتناک ایجاد می کند که تا 100 کیلومتر اطراف را بکلی منهدم می کند.درست مانند فاجعه اتمی چرنوبیل در شوروی سابق.
یکشنبه 25 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.