فال روز جمعه ۱۴ آگوست - ۲۳ مرداد

فال روز جمعه 14 آگوست - 23 مرداد

فروردین

یکی از دوستان در مورد مسائل مالی صحبتی با شما خواهد داشت، این کار به نفع شما نخواهد بود. تغییر و تحول در این مقطع زمانی برای شما مفید نیست . بهتر است بخاطر شرایط ستاره ی شما در این روز نسبت به صحبتهای اطرافیان گذرا باشید و بحثی نکنید. با حساسیت به مسائل احساسی در این برهه تنها باعث بر هم خوردن آرامش شما خواهد بود. تنها باید صبور بود و به آینده فکر کرد.

اردیبهشت

تمایلات هوس بازانه خود را اگر نمیتوانید، یکسره دور اندازید، دست کم آنها را محدود و دور از محیط خانواده نگه دارید. این روزها سخن به خانه بخت رفتن فرزندتان در میان است که به خودی خود، روی ی ماندگار و سرخوشانه به حساب می آید، اما در کنار این دامی که مدتهاست برایتان پهن شده تا سرانجام روزی، شما را ریشه کن کند، در این زمان حربه ای برای آسیب رساندن به شما و فرزندتان، به شمار میآید. دراین زمان، قراری، جلسه ای، ملاقاتی برای شما جور خواهد شد که عقل، منطق، احساس و عشق به آینده ی خانواده ایجاب میکند که پای خود را از آن کنار بکشید. شخصیت شما به گونه ایست که به طور بالقوه، احترام و تحسین و دوستی دیگران را بر می انگیزد. ملاقاتی رخ میدهد که اگر درست و به موقع استفاده کنید. دگرگونی فوق العاده را در زندگی صاحب میشوید.

خرداد

گاهی یک دنده گی و لجبازی به نفع شما نخواهد بود و از توجه و ارادت دیگران نسبت به شما میکاهد. به مشورت به عنوان یک عامل مهم تعیین کننده بنگرید، نه یک عامل مزاحم و دست پاگیر. قوه تخیل شما همه را تحت تاثیر قرار میدهد، سعی کنید بیشتر از همیشه با دوستان با فکر رفتار کنید مطمئن باشید از این کار خود خوشحال میشوید زیرا از بروز مشکل و جر و بحث جلوگیری میکنید.

تیر

امروز شما در برج سرطان هستید. اگر پروژه ی جدیدی را آغاز کنید نمیتواند به نتیجه ی مطلوب برسید، در عوض میتوانید با بیشتر زمان را با دوستان بگذرانید و قرارهای رسمی کاری را تغییر دهید. سعی کنید بیشتر به استراحت بپردازید و به خرید بروید. اما به خاطر داشته باشید که اسرار خود را بازگو نکنید.

مرداد

از افراد خودخواه فاصله بگیرید. برخی از صفات خوب شما در محیط کار باعث میشود وظایف مهمی به شما ارجاع شود. دو ملاقات مهم خواهید داشت که در مورد مسائل تحصیلی و شغلی است. یک فرصت طلایی برای شما به وجود آمده که با کسی که میتواند نصایح سودمندی به شما بدهد و راه گشا باشد، صحبت کنید.

شهریور

در مورد مسائل شخصیتان منظمتر باشید. پیشنهاد یک سفر به شما ه خواهد شد که هدف قابل توجهی در آن نهفته است. پذیرش آن به نفع شما نخواهد بود. یکی از بهترین خاطرات زندگی شما در امروز دوباره زنده خواهد شد و سرفصل جدیدی به روی شما خواهد گشود.

مهر

بگو مگو و بحث و جدل‌هایی در میان خانواده بروز کرده که باید با سیاست و گذشت در رفع آنها کوشش کنید، چرا که ادامه آنها سبب از هم پاشیدن خیلی از پیوندهای دیرین می‌‌شود. از بند خواسته‌ها و تفکرات دیگران دوری کنید و هرگز شرمسار و سرافکنده نباشید. از گذشته‌ها درس بگیرید اما هیچ‌گاه نگذارید که دیگران آینده شما را رقم بزنند. حضور خودتان را اثبات کنید و نشان دهید که شایستگی انجام هرگونه فعالیتی را دارید. امروز قرار هایی جهت منعقد نمودن به شما پیشنهاد می‌‌شود که به احتیاط در آنها بسیار توصیه می‌‌شود. امروز زندگی اجتماعی و احساسی شما غنی است. چه بخواهید چه نخواهید، باید بدانید که عاشق شده‌اید. قدر حرمت‌ها را بدانید و دوستان خود را از خود دور نکنید. او شما را دوست دارد.

آبان

با هر چه برخورد میکنید، پیش خود بگویید میتوانم انجام دهم. امروز یک دیدگاه مناسب نسبت به چیزهایی که شما را برانگیخته میکنند، خواهید داشت و احساس میکنید نیاز به تغییر در زندگی دارید. امروز روزیست که شما میتوانید همه را خوشحال کنید.

آذر

امروز در موقعیت روحی مناسبی قرار دارید و مشتاق انجام کارهای مختلف هستید. حتی تمایل دارید برای رسیدن به اهداف خود مسافتهای طولانی را طی کنید مطمئن باشید آنچه پرداخت کرده اید باز خواهد گشت.

دی

به نفع شماست که راحت از کنار مسائل عبور کنید. هر چه انجام این کار برای شخصی مثل شما دشوار است، ولی لازم است اجازه دهید که زمان مشکلات را حل کرده و مسائل راه تدریجی خود را طی کنند.

بهمن

از دروغگویی بپرهیزید و مواظب باشید حرفی نزنید که بعدها به ضررتان تمام شود. در مورد هر کاری ابتدا مشورت کنید در غیر این صورت با هزینه های سرسام آوری مواجه خواهید شد.

اسفند

احساس می‌کنید ممکن است با کسی دعوا کنید، ولی خیلی جدی نگیرید، می‌توانید به رابطه‌هایی که اخیرا آنها را نادیده گرفته‌اید کمی بیشتر توجه کنید. همسرتان دوست دارد در مورد آینده بیشتر صحبت کند و شما را با یک نظریه به خصوصی متعجب ‌کند. پس از مدتها تلاش مداوم، اکنون وقت استراحت و لذت بردن از برآورده‌هاست. وقت کافی برای مشغول شدن در انواع فعالیت‌هایی که از قبل در ذهن‌تان بوده را خواهید داشت. اگر مجرد هستید، نگرانی‌تان در مورد عشقی است که در دل‌تان نهفته و متاهلین نیز سعی کنند در مقابل ناملایمات روابط زناشویی، صبوری و تحمل بیشتری نشان دهند. در رابطه با مسائل مالی تغییرات رضایت‌بخشی را تجربه خواهید کرد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.