سید احمد خاتمی: مشروعیت ولی فقیه ما به امضای امام زمان رسیده است

سید احمد خاتمی: مشروعیت ولی فقیه ما به امضای امام زمان رسیده است

ایلنا : عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد:ملاحظه نظام باید بالاترین ملاحظه ما باشد ،این نظام به آسانی به دست نیامده تا افرادی پررو و پرده‌در به نظام لطمه زده و ما در قبال آن سکوت کنیم
به گزارش خبرنگار ایلنا، آیت‌الله سیداحمد خاتمی صبح امروز طی سخنانی در همایش روحانیون سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ،موضوع بحث خود را فتنه و تجلی فتنه در مقابل حضرت علی(ع) عنوان کرد و فضای به وجود آمده پس از انتخابات را نیز فضای فتنه دانست.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به بیان ویژگی‌های فضای فتنه از دیدگاه حضرت علی پرداخت و گفت: فتنه فضایی است که باطل لباس حق پوشیده است. حضرت در خطبه پنجاه نهج‌البلاغه اعلام می‌دارد، اگر باطل لباس حق را نپوشیده بود ،جویندگان حق گم نمی‌شدند. در فضای فتنه ،باطل با آرم حق به صحنه می‌آید.
وی به بیان ویژگی شخصیتی فتنه‌گران و انگیزه‌های آنان پرداخت و گفت: آنها به دنبال هوس و تشنگان قدرت هستند و می‌خواهند به کام دنیا برسند. فتنه‌گران در طول تاریخ تنها به منافع خود فکر کرده‌اند و کسی را نمی‌یابیم که به خاطر خدا در این راه شیطانی قدم برداشته باشد.
وی در ادامه به بیان ابزار فتنه از نگاه حضرت پرداخت و گفت: شبهه افکنی و ایجاد تردید در مردم یکی از ابزارهای فتنه است. از واقعیت‌های بی‌تردید تاریخ‌است که طلحه و معاویه در کشتن عثمان نقش داشتند‏، اما معاویه پیراهن عثمان را بیشتر از خود عثمان می‌خواست. امام علی تمام تلاشش را کرد که خلیفه‌کشی رخ ندهد اما از دیدگاه آنها،ایشان قاتل معرفی شد و معاویه به همراه طلحه و زبیر به خون‌خواهی عثمان قیام کردند.
خاتمی ادامه داد: خطیب نماز جمعه می‌آید و در مورد کشتارهایی که اتفاق افتاده صحبت می‌کند. آنهایی که بیانیه‌های شورشی صادر کردندو استدلال معاویه را به کار ‌گرفتند. تاسف می‌خوریم از این‌که خواص در فضای فتنه گم شده‌اند.
وی با بیان این‌که در موضوع قتل ،مباشر و سبب وجود دارد که گاهی اوقات سبب اقوی از مباشر است، اظهار داشت: در تاریخ می‌بینیم کسانی آدم کشته‌اند و بعد مویه سر می‌دهند. در حال حاضر نیز کسانی زمینه‌ساز شده و بعد مویه سر می‌دهند.
خاتمی با اشاره به بحث تقلب در انتخابات اخیر گفت: آنها در اعترافات‌شان اعلام کردند که تقلب رمز آشوب بود .هر کدام از اینها که لب به اعتراف می‌گشایند، می‌گویند که می‌دانیم که تقلبی در کار نبوده است. متاسفانه آنقدر این دروغ مطرح شده است که نخبگان دانشگاهی ما نیز دچار تردید شده‌اند، هرچند که نظام همه مسائل را با شفافیت بیان کرده است.
خاتمی با اشاره به ادعای مهدی کروبی مبنی بر این‌که متهمان حوادث اخیر در بازداشت هتک حیثیت شده‌اند، گفت: اگر کسی به شخصی تهمت جنسی بدهد ‌،حد قذف دارد. کسی که به نظام تهمت بزند و بگوید در زندان‌ها تجاوز می‌شود، باید این امر را اثبات کند و اگر نتوانست این کار را انجام دهد ،نظام باید مدعی و مدعی‌‌العموم نیز باید اقدام کند. اگر موضوع با حضور شاهدان اثبات شود ،اقدام‌کنندگان آن باید بی‌محابا مورد مجازات شدید قرار گیرند اما اگر موضوع به اثبات نرسید، چه؟ تا چه زمانی نظام می‌خواهددرمقابل این بی‌مهری‌ها که به یادگار شهداو انقلاب شده است، سکوت کند.
وی تاکید کرد: در جریان فتنه، شخصیت‌محوری جای حق‌مداری می‌نشیند و شخصیت محوری بی‌شک آفت شناخت است.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اظهار داشت: اگر کسی حق را شناخته و با محور حق به صحنه سیاست بیاید،شاید کوه‌ها بلرزد اما او هیچگاه نخواهد لرزید. در فضای حاضر به جای این‌که حق محور باشد، شخصیت‌ها محور شده‌اند.
احمد خاتمی با تاکید بر این‌که در فضای فتنه ریزش نخبگان امری طبیعی است، اظهار داشت: پرونده رجال را هر روز باید با معیار ولایت فقیه ارزیابی کنیم. هر کسی همراه ولی فقیه بود، نمره دارد و هر کس او را همراهی نکند، مردود خواهد شد.
وی به مراسم تنفیذ حکم ریاست‌جمهوری اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ صراحتا اعلام کرده‌اند که برخی از خواص در ماجراهای بعد از انتخابات با آن همه هوشی که داشتند، مردود شدند.
خطیب موقت جمعه تهران ایجاد تردید و شبهه افکنی و مخالفت با احکام مسلم الهی و جایگزین کردن شخصیت‌محوری بر حق محوری را از دیگر ابزارهای فتنه عنوان کرد و در ادامه به بیان راه‌های برون‌رفت از فتنه پرداخت.
وی گفت: حضرت علی در نهج‌البلاغه برای خروج از فضای فتنه سه راه مطرح کرده است. کسی که تقوا داشته باشد ،خدا در فتنه‌ها دست او را می‌گیرد. این تقوا حریم نگهداری برای خداست.
وی با اشاره به مراسم بزرگداشت آیت‌الله بهلول در هفته گذشته به بیان خاطره‌ای پرداخت و گفت: زمانی که به آقای بهلول می‌گفتند شما زاهد هستید، گفت زهد را مقام معظم رهبری دارد که یک کشور بزرگ و ثروتمند دارد اما هیچ استفاده‌ای از آن نمی‌کند.
خاتمی تصریح کرد: مقام معظم رهبری یک ریال از سهم امام و وجوه دولتی در زندگی‌شان نیست و فقط از طریق هدایایی که بعضا به ایشان رسیده زندگی می‌کنند. حتی ایشان برای ازدواج فرزند دوم‌شان از محمدی‌گلپایگانی پول قرض کرده‌اند. مقام معظم رهبری وابسته و دلبسته‌دنیا نیست اما خداوند به او یک روشنگری عطا کرده که صفای‌اش در هشت سال دوران دفاع مقدس در جبهه‌ها بود.
عضو مجلس خبرگان رهبری بصیرت را یکی دیگر از راه‌های برون‌رفت از فضای فتنه دانست و اظهار داشت: اهل بصیرت هیچگاه در فضای فتنه راه را گم نمی‌کنند. بصیرت معنای خداشناسی، راه‌شناسی، رهبرشناسی، وظیفه‌شناسی و از همه مهم‌تر دشمن‌شناسی را دارد .بصیرت یعنی این‌که دشمن را در هر لباسی بشناسی.
وی با اشاره به انتشار خبر دیدار مقام معظم رهبری با جمع اعضای دفتر و سپاه ولی‌امر در روز گذشته، اظهار داشت: این خبر امروز در روزنامه‌های کشور منتشر شده است. ما به عنوان یک تکلیف ،وظیفه روشنگری و بصیرت را داریم . اگر در این‌جا و در این مقطع سکوت کنیم، خیانت کرده‌ایم. ملاحظات را باید کنار گذاشت‎؛ ملاحظه نظام باید بالاترین ملاحظه ما باشد. این نظام به آسانی به دست نیامده تا افرادی پررو و پرده‌در به نظام لطمه زده و ما در قبال آن سکوت کنیم. قرار نیست هر حرفی را که می‌زنیم همه به‌به و چه‌چه بزنند .وظیفه ما تنها روشنگری است.
خاتمی سومین راه برون‌رفت از فتنه را پیروی از راه ولایت عنوان کرد و اظهار داشت: موضوع اهل بیت مثل کشتی نوح است .امروز خط نظام ما ،خط امام زمان است. ما معتقدیم که مشروعیت ولی فقیه ما به امضای امام زمان رسیده است و اگر امضای حضرت در پایین حکم ولی فقیه نباشد ،او مشروعیت ندارد. ما هم که ولی فقیه را جلودار قرار دادیم ،به دلیل امضای بقیه‌الله است.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: مقام معظم رهبری تمام حوادث را رصد کرده و دشمن و اهداف آن را می‌بیند و در همین راستا موضع‌گیری‌های الهی انجام می‌دهد. اگر دست مردم را به ولایت‌فقیه بدهیم، قطعا نظام بیمه خواهند شد. دست مردم را در دست اشخاص، احزاب و گروه‌ها قرار دهیم، مطمئن باشید به هیچ‌جا نخواهیم رسید.
وی گفت: ولایت فقیه در دو سه ماه اخیر مورد شدیدترین هجمه‌ها از ناحیه اشخاصی قرار گرفت که هیچگاه باور نمی‌کردیم. تهاجم به ولایت فقیه از زمان تصویب آن بوده و خواهد بود اما این تهاجم از سوی اشخاصی است که زمانی که امام خمینی ولایت فقیه را تصویب کرد، آنها اعلام کردند که مخالفان این امر کفار هستند. امام جلوی آنها ایستاد و گفت غلو نکنید. همان‌هایی که آن روز این حرف‌ها را می‌زدند، امروز شمشیر را از رو بسته‌اند.
خاتمی ادامه داد: چه کسانی بیانیه‌های شورشی صادر کردند و خود را در جایگاه امام دانسته و نظام اسلامی را نظام طاغوت دانستند. چرا مقام معظم رهبری در سخنان خود مسجد ضرار را نام بردند؟ ایشان به دلیل استفاده ابزاری از دین، این مثال را به کار بردند. متاسفانه کسانی از نام امام خمینی علیه آرمان‌های ایشان که ولایت فقیه است ،استفاده کردند.
وی با بیان این‌که مردم از شعارهای مقدس فریب نخورند اظهار داشت: برای ما مانند آفتاب روشن است که حوادث اخیر حوادث انتخاباتی نبود بلکه مقابله با ولایت فقیه بود. مقام معظم رهبری در نماز جمعه برگزاری تجمعات غیرقانونی را ممنوع کردند اما آنان باز هم تجمعات غیرقانونی را راه انداختند، سپس بحث تقلب را پیش کشیدند تا زمان روز تنفیذ. زمانی که مراسم تنفیذ برگزار شد ،به تبعیت از رامسفلد، طرح رفراندوم برای مشروعیت نظام را مطرح کردند. طبق قانون اساسی ،نظارت بر رفراندوم برعهده شورای نگهبان است. آیا شما برای شورای نگهبان حریمی نگه داشته‌اید.
عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: آنها به دنبال زیر پا گذاشتن ولایت فقیه بوده‌اند اما کور خوانده‌اند. مردمی را که من دیده‌ام ،تا آخرین قطره خون پای ولایت فقیه خواهند ماند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ادامه سخنان خود به تجلی فتنه در زمان حضرت علی اشاره کرد و گفت: در آن زمان سه جریان مقابل حضرت ایستادند. هرچند که وجوه افترا ق درآنها بر همگان روشن است اما وجه اشتراکاتی دارند، مانند این‌که هر سه جریان ولایتی بودند.
وی ادامه داد: در طول هشت سال اصلاحات ،آنها مخالفین خود را خوارج نامیده و ستون فقرات خوارج را این می‌گرفتند که پیشانی این افراد پینه بسته است. دیگر وجه اشتراک سه جریان مقابل حضرت علی دنیاپرستی‌شان بود اما آنها فکر می‌کردند که دین‌پرست هستند.
خاتمی با بیان این‌که حضرت علی با سران فتنه قاطعانه برخورد کرده و به آنها مهلت نداد، اظهار داشت: با سران اغتشاش و کسانی که معاند بوده و حق را نمی‌پذیرند و نصیحت‌ها در آنان چاره نمی‌کند، باید با آنها برخورد کرد.
عضو مجلس خبرگان رهبری سر دادن شعارهای عوام‌فریبانه برای به صحنه آمدن را از دیگر وجوه مشترک سه جریان مقابل امام عنوان کرد و گفت: در هر سه جریان نیز سابقه ریزش وجود داشت .کسانی که اسم اصحاب پیامبر را به همراه خود داشتند، از رسم سنت پیامبر اطاعت نمی‌کردند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم جاروجنجال به راه انداختن را از دیگر وجوه اشتراک این سه جریان دانست و اظهار داشت: اینها با تبلیغات رسانه‌ای اعلام کردند که ترانه موسوی کشته شده و پس از آزار جنسی وی جنازه او را اطراف قزوین انداخته‌اند، سپس سناتور آمریکایی عکس آن را بالای سر خود گذاشته و اعلام می‌کند که در ایران چنین اتفاقاتی می‌افتد. اداره آمار ایران اعلام کرده که تنها سه ترانه موسوی وجود دارد :یکی 62 ساله، یکی دختری سه ساله و دیگری دختری 24 ساله که در کانادا زندگی می‌کند. خبرنگار به خانه آنها رفته و از خانواده دختر 24 ساله می‌پرسد که این خانم چند وقت به خارج از کشور رفته و آخرین تماس وی چه زمانی بوده است ،آنها اعلام می‌کنند که یکسال و نیم پیش به کانادا رفته و صبح روز مصاحبه آخرین تماس با دخترشان بوده است.
وی ادامه داد: یک قصه بی‌ریشه بی‌ریشه به یک مسئله بین‌المللی تبدیل می‌شود و آن سناتور احمق آمریکایی می‌خواهد از آن استفاده کند. یک نوجوانی نیز در جاده ساوه تصادف کرده اما خبررسانی می‌کنند که این شخص روز پنجشنبه در بهشت‌زهرا مورد هجوم مامورین قرار گرفته و به دلیل برخورد باتوم به سر وی کشته شده است. ما باید رعدی بر آنها بیندازیم و آن مستندسازی است .صداوسیما در این جهت نقش مهمی را برعهده دارد.
خاتمی در پایان گفت: هر سه جریان مقابل حضرت علی جلوه‌ای دینی داشتند اما سران آنها را دنیاپرستی و بدنه آنها را بی‌بصیرتی به انحراف کشید.

p.h - هند - پونه
بازم از این حرفا بزن .. تا 3-4 سال دیگه فکر کنم از خارج مسلمون بیارن
جمعه 23 مرداد 1388

msforugh - ایران - تهران
این امام زمان کجاست که شماها به این راحتی باهاش تماس دارید. نکنه زیر لفظی میخواد تا پیداش بشه . حالا کپی امضا شو داری به ما نشون بدی
جمعه 23 مرداد 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
سید احمد خاتمی: مشروعیت ولی فقیه ما به امضای امام زمان رسیده است. فضول میرزا: آره ارواح ننت!
جمعه 23 مرداد 1388

zorro.ir - ایران - تهران
یکی بهش نامه میده یکی ازش امضا میگیره یکی هاله نور میبینه یکی راه نورانی میبینه یکی میره دنبالش ته چاه یکی میگه رفته گل بچینه یکی بمن بگه اینها دارن شوخی میکنند یا نه واقعا جدّی میگن اگه شوخیه دیگه بسه شورشو در آوردین اگر هم جدّیه پس خاکبرسرتون که اینقدر کودن و احمقید و ...
جمعه 23 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
خاتمی نجسه .خطبه هاشم کثیفن درست مثل قیافه کریهش.اخ که مگه میشه کسی تو این سن و سال به گاو بگه زکککی.
جمعه 23 مرداد 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
شاید اولش فکز کنید عجب احمقیه داره به مقدسات ما توهین میکنه اما این خودش هم خوب میدونه که خامنه ای یک گلابیه اما در باور خرافاتی خودش میخواد زمینه رو برای ظهور آماده کنه . اینا دارن امام زمان رو هل میدن که یالا ظهور کن و با دروغ و کلک تمام تلاششون رو میکنن .وقتی نا امید شدن اونوقته که محمود دست میبره روی صورتش و ماسک پلاستیکیشو میکنه و میگه من امام زمانممممممممممممممم (!!!) . گروهی که روی کار اومدن افراطی ترین گروه شیعه در دنیا یا طالبان شیعه هستند که هم برای دین اسلان خطرناکن هم برای ایران .
جمعه 23 مرداد 1388

Democratic-Iran - امریکا - نیو یورک
باز این خرس نفهم دهن بوگندوشو باز کرد و اظهار فضله کرد. یکى بگیره این نکبتو خفه کنه گوشتشم به عنوان گوشت خوک فرد اعلا میفروشیم به فرنگیا یه در آمدى بشه براى کشور. مزدور کثیف. حیف هوا که این کثافتا نفس بکشن.
جمعه 23 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
البته راست میگه .خاتمی کثیف وقتی رئیس دفتر مهدی جون بود قبل از اینکه بیوفتهتو چاه خدش داده بود که امضا کنه تازه امضاشم یاد گرفته و بلده جعل کنه. خلاصه هر کی کارش تو این نظام به خنسی بخوره و رفتنی باشه خاتمی یک نامه مشرعیت مینویسه و امضا امام زمانم میزنه پاش. حالا تو بیا وثابت کن. هر کسی هم حرف بزنه اگه اول بهش تجاوز نشه و شانس بیاره شکنجه نشه مستقیم اعدام ولی احتمال زیاد داره که اول تجاوز بعد شکنجه و بعد اعدام. اینست ایران ولایت وقیه به سرکردگی ملا سید ع ل ی
جمعه 23 مرداد 1388

Democratic-Iran - امریکا - نیویورک
من واقعا احساس شرم مى کنم که همچین عقب افتاده هاى متحجر متملق متعفنى سر پستهاى مهم تو مملکتم هستند. خدایا، یا منو بکش یا این کثافتا رو بفرست به منجلاب تاریخ. فکر نمیکنم بیشتر از 2-3 سال از حیات این آشغالا باقى مونده باشه. رو قبر این حرومزاده وقف مى کنم بزرگترین توالت عمومى جهان را بسازند.
جمعه 23 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
.... آدم دروغگو
جمعه 23 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
علیمحمد باب هم هم از این ادعاها میکرد امیر کبیر هم گرفت چوب تو آستینش کرد. کاش امیر کبیر الان زنده بود چوب تو آستین تو و رهبرت میکرد.
جمعه 23 مرداد 1388

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
غلط کرده اون هنوز بچه سوسوله امضاء هم نداره پس مضخرف نگو، مرتیکه مف خور.
جمعه 23 مرداد 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
نشد دیگه آقای خاتمی..یه حرفی بزن تو سر بره! خودت خنده ت نگرفت؟
جمعه 23 مرداد 1388

sheyvar - ایران - تبریز
نیم رخ. بیا جلوی بابات را بگیر
جمعه 23 مرداد 1388

azar110 - ایران - اصفهان
اتفاقا مطلب جابی رو اشاره کردندفتنه ای که امام علی (ع) می فرماید فتنه خوارج بود آن کسانی که تا زمانی که دست به شمشیر نبرده بودند و به جان و نوامیس مسلمین تعرض نکرده بودند امیر المومنین با اینها کاری نداشت و براحتی حتی در نماز انتقاد و حتی امام را تکفیر میکردند و به امام نسبت شرک می دادند-نکته دیگر اینکه حتی در زمان خلیفه سوم هم که عدهای معترض شدندو به م کز خلافت آمدند و د ر آنجا تجمع اعتراض آمیز کردند با آنهاچنین برخوردی صورت نگرفت تا انکه حتی اعتراض آنها موجب قتل خلیفه گردید ولی اسم فتنهرا کسی بر آنها نگذاشت. - مورد بعدی مسپله حق محوری و شخصیت محوری است که باید گفت این خود سوالی است که باید از ایشان کرد روشن است ولایت مطلقه فقیه خود نمونه بارز کدام یک است !!!. ودست آخر هم که ادعای امضای امام زمان کهالبته ایشان مظفند برای این ادعایشان برای شیعیان جهان تو ضیح دهند
جمعه 23 مرداد 1388

sascha - امریکا - سن هوزه
{هر کدام از اینها که لب به اعتراف می‌گشایند، می‌گویند که می‌دانیم که تقلبی در کار نبوده است}.بدبخت اگه برادران مسلمانت به تو هم تجاوز کنن رهبر چلاغتو که هیچ -منکر مسلمون بودنت هم میشی به امید روزی که رو تن خودت تجربه کنی کاربردهای اسلامی شیشه نوشابه و باتوم را اونوقت به یاد ترانه موسویهای بیفتی که تو اداره ثبت احوال نادیده گرفته شده بودن البته اسمشون بوده ولی احتمالا امام زمان دفتر اسامی را برده پاکنویس کنه ولی مسوولین امر در جریان نبودن البته
جمعه 23 مرداد 1388

m_r - استرالپا - سیدنی
با درد و سلام حضور همه ایرانی‌‌های آزاد اندیش. هر چه کثافت‌های مثل این خوک بیشتر بیشتر از این مزخرفت بگند نشان این است که سیستم خامنه‌ای و حیوان‌های اطرافش دارند مثل غده سرطانی بیشتر بیشتر از هم می‌‌پاشند انشالله در آینده نزدیک این غده ضد بشری به سر گردگی خامنه‌ای لعنتی متاستس شده و تمام بدن آن‌ها را خواهد گرفت. جا داره با سکوت دقیقه به خاطر احترام به روح دا‌ها عسگر الدیها و دیگر انسان های آزاده که به خاطر وطن و آزادی و راهای از دست این داد منشان جان خود را از دست دادند احترام کرده باشم. خدا ریشه ظلم و ستم در هر لباس مقامی است از جا بکن و دردی به یک و یک آن‌ها بدهد از خامنه‌ای جلاد که عامل و مقصر اصلی‌ اون بود و هست دردی بدهد که دعوا ناداشته باشه. زنده با د آزادی به امید امروزی آباد و آزاد برای ایران و ایرانی‌.
جمعه 23 مرداد 1388

chkavak - ایران - تهران
آره به روح خبیث پدرت. بی شرافت کریه المنظر بی ناموس مرتیکه آشغال چنان پرت و پلا می انگار عصر هجره و به خیال خودش مردم این روزگار مانند خودش و پدر گور به گور شده اش احمقند که این مزخرفات امام زمانی را از وی بپذیرند. اصلا ممام زمان که هیچ خود خدا هم حکم ولایت مردود و مطرود و کثیف خامنه ای وقیح را تایید و امضا کرده باشد ما ولی وقیح و جمهوری کثیف اسلامی نمی خواهیم و ملاهای کثافت و حکومت نامشروع کثیفشان باید بروند به گور
جمعه 23 مرداد 1388

massoudoslo - نروژ - اسلو
آره، امام زمان انگشتشو زده تو سوراخ م.....اح و حکم رهبری علی‌ گدا رو امضا کرده! مردک دهنت که باز میشه بوی م.....اح همراه با بوی بد عربی‌ امام چاه نشینت رو بلند میکنی‌ !!
جمعه 23 مرداد 1388

faramarz65 - ایزان - تهران
واقعآ نمی دونم چی بگم . اگه به امام زمان اعتقاد داشته باشیم خود ایشان در اوایل غیبت گفتن هرکسی که گفت من رو دیده یا با من ارتباط داره بدونید که دروغ میگه
جمعه 23 مرداد 1388

m_r - استرالپا - سیدنی
با درد و سلام حضور همه ایرانی‌‌های آزاد اندیش. واقعا جای شرم و خجالت که قرن ۲۱ دنیا کشور های همسایه همه و همه به کجا رسیده و چه پیشرفتی کردند و کشور ۷۰ میلیون با این همه است داد و ثروت خدا داده و امکانات به دست چه زالو‌ها و فرعون‌های زمان افتاده . بابا شما‌ها که دارید با این حرف‌های مزخرف دین و این را هم زیر سوال می‌برید آخه مردیکه احمق این کس شعر‌ها چی‌ است میگی‌. هیچ کجای دنیا مثل ایران تحت حکومت این فرعون‌های زمه جان و شرافت انسان بی‌ ارزش و بی‌ مفهوم نیست
جمعه 23 مرداد 1388

mamalporru - ایران - شیراز
این آقاو بقیه سران حاکم عضو گروه حجتیه هستند و اعتقاد آنان این است که با ظلم و رواج بی عدالتی زمینه ظهور امام زمان را فراهم کنند..و هدف از طرح این که َمشروعیت ولی فقیه مورد تآیید امام زمان است عصبانی کردن امام زمان است تا از فرط عصبانیت خود را نشان بدهد
جمعه 23 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
امام زما ن امضا کرده!! عجب با چه خودکاری؟ شاید انگشت زده؟ ولی نه حتما فکس کرده یا ایمیل زده چون میگن ماهواره امید را بخاطر همین ارتباط با امام زمان به جو فرستادند. جون سید مهدی و نیم رخ
جمعه 23 مرداد 1388

m_r - استرالپا - سیدنی
دوباره با سلام حضور همه هم وطن‌های عزیز و آزده. هیچ کجای دنیا مثل ایران تحت حکومت این فرعون‌های زمان جان و شرافت انسان بی‌ ارزش و بی‌ مفهوم نیست. یک سری آدم قرون وسطا اکثر هم تریاکی که نه کار نه تلاش و استرس داشته و دارند بعضی‌‌ها هن هم چنتا زن ۳۰ یا ۴۰ سال جوان تر اسیر و همه چیز را واسه خودشان آزاد و حلال ولی‌ تا میای یک نفس آزاد بکشی با لباس شخسیهشن با اسلحه گرم و سرد و متد‌های ضد بشری به جان مردم بی‌ گناه می‌‌افتند. خدایا تو میبینی‌ این جنایات و قانون شکنی‌های اجتماعی و دینی ضد بشری را انتقام یک و یک ندا‌ها اولاد عسگری‌ها و و و از این مغول ها بگیر دردی به یک و یک آن‌ها بده که دعوا ناداشته مثل خلخالی لعنتی. به خدا روزی برسه که افرادی مثل همین زالو صفت‌ها از ترس خشم و قدرت مردم ریش و پاسهام را زده و دنبال یک سرخ فرار بگردند.
جمعه 23 مرداد 1388

barbodm - ایران - تبریز
مذهبی که امامش تو چاه باشه نماینده اش بیشتر از خاتمی نمیشه و قانونش هم این میشه که می بینیم . شاید هم درست باشه . به هر حال آقای خاتمی باز هم اگه تشریف بردید داخل چاه سلام ما رو هم به آقا برسونید
جمعه 23 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
امام زمان احتیاج داره که کسی او را از خواب بیدار کند.ان امام زمان شما هم باید برود جلو و بوققققق بزند.تازی پرستان.......
جمعه 23 مرداد 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
بابا تو د یگه برو بمیر
جمعه 23 مرداد 1388

louisette - فرانسه - مارسی
ای چاپلوس متملق .خوب نونو بنرخ روز میخوری.
جمعه 23 مرداد 1388

bahareiran - ایران - ایران
فکر میکنن مردم همه مثل قدیم فکر میکنن تا کارشون گیر میکنه امام زمان رو میکشن وسط ای مرگ بر تو وافکار پوسیدت خوک لجن
جمعه 23 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
ukguy4u - بریتانیا - لندن = عزیز کاملا با شما موافقم / اخه مردک یه چیزی بگو بگنجه . حالا ببین دهن آدمو چطوری وا می کنن که اونای که نباید بگمو بگما اه / لعنت به نفهم های تند رو اسلامی
جمعه 23 مرداد 1388

fserish - ایران - قزوین
مملکتمان افتاده دست یک مشت دیوانه .دیر نیست که این مردم تو و علی بیدست را به خاطر تمام جنایاتتان محاکمه کنند حالا هی ور بزن نوبت ما هم میرسه
جمعه 23 مرداد 1388

arash_1932 - ایران اخوند زده - مشهد مقدس
ای پست کثیف از اون شکم بزرگت معلومه برای چی چرت و پرت میگی ادم با دیدن شما ها یاد شمر و ابن ملجم وهمه دینداران زمان امامان می افته که به خاطر قدرت ومقام امامان را به شهادت میرساندند اگه امام زمان هم بیاد بر طبق گواهی تاریخ شماها از ترس از دست دادن جاومقام امام زمان را به شهادت میرسانید. خدا لعنت کند شماها را. انشاللا.
جمعه 23 مرداد 1388

n.shina - المان - المان
زرشک. امام زمانت از کی مشروعیت گرفته؟
جمعه 23 مرداد 1388

abiabi - انگلستان - لندن
به این حرامزاده بگید با اون رهبر حرامزادش عمرتون دیگه به پایان رسیده
جمعه 23 مرداد 1388

mashti_uk - انگلیس - لندن
. ببند در چاه رو بوی گند همه جا رو گرفتا
جمعه 23 مرداد 1388

hami10019 - ایران - تهران
موعودی که هرگز نخواهد امد
جمعه 23 مرداد 1388

khodemanitar - اسکاتلند - ابدین
شیطان در هر شکلئ میتونه حلول کنه یه 30 سالی هست که رفته تو جلد امام زمان این ملاها کود بارشون نیست.
جمعه 23 مرداد 1388

bahar miayad - المان - المان
تو کله اینها به جای مغز قورمه سبزی گندیده ریختن المان
جمعه 23 مرداد 1388

mehditm - ایران - تهران
این یارو ملاعمر نیست؟؟ اسم خودشو گذاشته احمد خاتمی مرتیکه زبون نفهم طالبانی پفیوز
جمعه 23 مرداد 1388

mahboobeh - بلژیک - بروکسل
به احتمال زیاد با همون خودکارای چینی امضا کرده و زود پاک شده حالا اینا خجالت میکشن نشون کسی بدن و مدرک دفتری ندارن خاک بر سر بی عقلتان .
جمعه 23 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
زکئ....ا ملا, شماها که امضا بلد نیستین, با انگشت مهر میزنین,,دیگه درشو بذار گنده ....زئ نکن
جمعه 23 مرداد 1388

amo danial - نروژ - اسلو
ننگتان باد اسلامیون محمدی.
جمعه 23 مرداد 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
ای جیره خوار دروغگو،ای شیطان پست که لباس پیامبر بر تن کرده ای اما راحت شیطان گونه است لعن خدا بر تو،نفرین امام زمان(عج)بر تو که کفر میگویی،ای نادان و فریب دنیا خورده،ای دنیا طلب خامنه ای دستور تیر و کشتار هموطنانش که مسلمان و شیعه علی بودند را صادر کرد،خون بسیاری از جوانان بی گناه را ریخت که برای پس گرفتن رایشان آمده بودند،امام زمان که خون مظلوم رو نمیریزه و راه امام زمان(عج) راه حمایت از مظلوم است و ایشان با ریختن خون بیگناه و آنهم مسلمان شیعه علی(ع)مخالفند،ای احمد،ای از خدا بی خبر،ای یزیدیان زمانه چطور میتوانید به امام زمان(عج)تهمت بزنید که ایشان از خامنه ای حمایت میکنند و خامنه ای قاتل و مظلوم کش مورد تایید ایشان است،راهی که شما کفار قرن 21 میروید با راه ایشان فرق دارد،لعنت خدا و رسولش بر تو و خاندانت بخصوص روح پدرت
جمعه 23 مرداد 1388

orange - انگلستان - ببرمینگام
دوستان عزیز باور کنید راههای خداوند با راههای ما خیلی فرق میکند خداوند قدوس و پاک است وما خداوند را با معیارهای خودمان میسنجیم ودر واقع خداوند را کوچک میکنیم ولی اینطور نیست. چرا ما خداوند را در حد انسان پائین میاوریم؟بجای خدا حرف میزنیم برای خدااادم میکشیم .خداوند با گناه هیچگاه سازش ندارد .خداوندمحبت است.
شنبه 24 مرداد 1388

nada-ajman - امارات - عجمان
اگر امام زمان ظهور کرد اول این خرافاتی را از...دار میزند
شنبه 24 مرداد 1388

nada-ajman - امارات - عجمان
چقدر این مسخره است مثل علی گدای مچل
شنبه 24 مرداد 1388

30omin - ایران - تهران
اعضای محترم بیخودی شلوغ نکنید. امضا رو با نمونه ى اسکن مطابقت دادیم درست درست بود. شک نکنید.
شنبه 24 مرداد 1388

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
مشروعیت امام زمانت هم به امضای حرمله رسیده . این چرندیاتو غرغره کن بریز تو چاه جمکران آقات ببینه چه هله هوله ای میخوری .این گاومیش درتهران و بوفالوی مشهد(اعلم الهدا )در اشاعهء تجاهل وحماقت دست هرچی ولدالزنای مثل باقرمجلسیها و کلینیها رو از پشت بستن . .
شنبه 24 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
گور پدر تو و اون امام زمانت / که ازش دم میزنی.... میاد روزی که همتون رو میریزیم تو اون چاه که برید پیش جدتون... نیم رخ بو گندو بیا ببین هم ..چی میگن......
شنبه 24 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
punisher - ایران - شیراز . دمت گرم.
شنبه 24 مرداد 1388

jigili - ا - تهران
گور پدر جد و آبادت مرتیکه تریاکی شیره ای
شنبه 24 مرداد 1388

فریدون رخشان - ایران - تهران
مردم ایران شیعه هستند و علاقمند امام زمان (عج) متاسفانه برخی افراد با اعتقادات مردم بازی می کنند . باور کنید بخاطر همین ادبیات غلط برخی روحانیت است که افراد از دین و مذهب زده می شوند. آخه گند زدن شما چه ربطی به امام زمان دارد. چرا یک حرفی می زنید که مبنای فقهی ندارد و متاسفانه برخی افراد ساده نظیر ( IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان+amo danial - نروژ - اسلو +hami10019 - ایران - تهران +mashti_uk - انگلیس - لندن +...) هم باور می کنند و به امام زمان فحاشی می کنند
شنبه 24 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
فریدون رخشان - ایران - تهران -----مگه یک جسد 1200 ساله که در چاه جمکران پودر شده و به درک الله واصل//البته اگه چنین امامی وجود خارجی داشته باشه// قادر به امضا هست؟؟؟؟
شنبه 24 مرداد 1388

فریدون رخشان - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . ....شعر در وصف امام زمان: تاکی به تمنای دو ابروی تو باشم .. حیران همه شب منتظر روی تو باشم... صوفی نیم و خرقه نپوشم به جهان من ... جون وله و شیدای تو باشم...
یکشنبه 25 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.