ویدیوی سخنرانی ریچارد داوکینز آته ئیست ( بیخدا) معروف بریتانیایی در مرکز تد (TED) با زیرنویس فارسی

ویدیوی سخنرانی ریچارد داوکینز آته ئیست ( بیخدا) معروف بریتانیایی 
در
سال 2002در مرکز تد (TED) با زیرنویس فارسی

ریچارد داوکینز بیخدایان را تشویق می کند که نظر خود را نسبت به دین بی پرده ابراز نمایند. و با تجاوزات دین به سیاست و دانش مقابله کنند.

ریچارد داوکینز (به انگلیسی: ‎Richard Dawkins ‏) زیست‌شناس بریتانیایی و استاد دانشگاه آکسفورد در تاریخ ۲۶ مارس ۱۹۴۱ زاده شد. او یک رفتارشناس، زیست‌شناس فرگشتی و نویسنده کتاب‌های علمی برای عموم است. وی مدرس فهم عمومی علم در دانشگاه آکسفورد می‌باشد. از جمله افتخارات او، عضویت در انجمن سلطنتی علوم، و انجمن سلطنتی ادبیات است. وی در تفسیر و آموزش عمومی دانش نقش برجسته‌ای در انگلستان دارد. و کتاب‌های مشهوری در زمینهٔ فرگشت نوشته است.

نخستین کتاب او با عنوان ژن خودخواه، که در سال ۱۹۷۶ منتشر شده بسیار تأثیرگذار بوده است. در این کتاب او نقش کلیدی ژن ها را در فرگشت (تکامل) تشریح می‌کند و برای نخستین بار واژهٔ مِم را مطرح‌ می‌نماید. از آن پس او چندین کتاب نگاشته که همگی عناوینی شاعرانه دارند: ساعت‌ساز نابینا، صعود به قلهٔ ناممکن، گسیختن رنگین‌کمان، داستان نیاکان و جدیدتر از همه پندار خدا؛ که هر کدام شرح و بحث جنبه‌هایی از مفهوم داروینی انتخاب طبیعی هستند. یکی از کتاب‌های او هم هست که عنوانی شاعرانه ندارد: فنوتیپ امتداد یافته؛ که به نظر خود داوکینز بدیع‌ترین اثر علمی اوست. در این کتاب که به عنوان اثری مطرح در زمینهٔ زیست‌شناسی فرگشتی به شمار می‎رود وی این نظریه را مطرح کرد که اثرات فنوتیپی (رخ‌مون) محدود به داخل بدن جانداران نیستند؛ بلکه می‌توانند به بیرون از بدن جاندار گسترش یابند و حتی در بدن دیگر جانداران تاثیر بگذارند.

داوکینز از مروجان بزرگ داروینیسم و یک بی‌خدای مشهور است او همچنین یک آزاداندیش، اومانیست (انسانگرا)سکولار، شک ‌گرا، خردگرای علمی و پشتبان جنبش روشن‌ها (Brights Movement) است.داوکینز در کتاب پندار خدا (۲۰۰۶) عنوان نمود که خالق ماوراطبیعه به احتمال قریب به یقین وجود ندارد و ایمان دینی یک پندار (توهم) غلط جا افتاده است. در نوامبر سال ۲۰۰۷ فروش این کتاب تنها در زبان انگلیسی به یک و نیم میلیون نسخه رسید. این کتاب به سی و دو زبان؛ از جمله فارسی؛ ترجمه شده‌است.


جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود مستقیم تنها تا ساعاتی پس از انتشار فعال خواهد ماند

جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.


جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود مستقیم تنها تا ساعاتی پس از انتشار فعال خواهد ماند

جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.


 

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود مستقیم تنها تا ساعاتی پس از انتشار فعال خواهد ماند

جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

TEDریچارد داوکینز (Richard Dawkins) زیست‌شناس بریتانیایی و استاد دانشگاه آکسفورد است. وی از مروجان داروینیسم و یک بی‌خدای مشهور است. داوکینز در کتاب پندار خدا صراحتا عنوان کرده است که خالق ماوراالطبیعه به احتمال قریب به یقین وجود ندارد و ایمان دینی یک پندار غلط جا افتاده است.
فیلم سخنرانی داوکینز در مرکز تد (TED) و نیز
گزیده ای از متن آن در پی می آید .

حتی آته ایستها هم از افرادی مثل من که جرات می کنند و می گویند ما علاوه بر باور به تکامل، یک آته ایست هم هستیم ناراحت می شوند. من نمی توانم بفهمم چرا؟ این درحالی است که خداباوران هیچ مدرک قابل استنادی برای باورهایشان ندارند.

امروز من صحبتهایم را با سخنانی از دوست عزیز درگذشته ام، داگلاس آدامز ادامه می دهم.
او در سخنرانی خود صحبتش را این آغاز می کند که علم چگونه کار می کند. علم از طریق آزمایش کردن نظریه های مختلف در برابر آنچه که می تواند نقضش کند جلو می رود.
حال آن که دین بر اساس این فرمول کار نمی کند. حقایق دین حول دایره ای شکل گرفته است که مقدس است و ما اجازه نداریم درمورد آن صحبت کنیم. ما اجازه نداریم! چرا اجازه نداریم؟ برای اینکه اجازه نداریم! [خنده حضار]
چرا ما اجازه داریم درمورد همه چیز بحث کنیم، درمورد این که جمهوریخواهان را انتخاب کنیم یا دموکراتها را؟ می توانیم درمورد مکاتب مختلف اقتصادی بحث کنیم. درمورد اینکه ویندوز بهتر است یا مکینتاش می توانیم صحبت کنیم. اما صحبت درمورد چگونگی پیدایش خلقت و اینکه چه کسی آن را به وجود آورده است ممنوع است. چرا؟ چون یک امر مقدس است. ما عادت کرده ایم که آموزه های دینی را به چالش نکشیم. تنها یک دلیل برای این امر وجود دارد. آن دلیل این است که خود ما توافق کرده ایم درمورد این مسائل صحبت نکنیم. این انتهای سخن داگلاس است.

تضاد علم و دین

به نظر من نه تنها علم می تواند تخریبگر دین باشد، بلکه دین هم می تواند مخرب علم باشد. دین به مردم می آموزد که به شادمانی ناشی از نیروهای مافوق طبیعی غیرقابل توضیح دلخوش باشند. شادمانی ای که چشم آنان را در برابر توضیحات زیبایی که قابل فهم هستند می بندد. دین به ما یاد می دهد که به جای اصرار بر پذیرش مسائل بر اساس برهان، آنها را بدون دلیل و تنها از روی ایمان بپذیریم.

من برای شما یک مثال می زنم. این یک مقاله علمی است که با دلیل و برهان توضیح می دهد که [برخورد] یک سیارک باعث انقراض  دایناسورها شد. حالا اینجا را ببینید!
[تصویری از جرج بوش پدر که از قول او می نویسد: معتقدان به نظریه انقراض دایناسورها توسط سیارک نمی توانند شهروندان وطن پرست امریکا باشند]
در سال ۱۹۸۷ یک گزارشگر از جورج بوش پدر پرسید که آیا او اعتقاد دارد شهروندان امریکایی آته ایست دارای حقوق شهروندی یکسان و حس وطن پرستی برابر با بقیه مردم هستند یا خیر؟ پاسخ جورج بوش این بود:

من فکر نمی کنم آته ایستها می توانند شهروندان امریکاباشند. من حتی آنان را امریکاییان وطن پرستی نمی دانم. چرا که ما یک ملت هستیم، زیر سایه خداوند.

البته این نظریه توسط دموکراتها هم تایید شد. چیزی که توماس جفرسون بر آن تاکید کرده بود.
من شخصا دلیلی برای افتخار به بریتانیایی بودنم ندارم، اما وقتی می بینم بر روی اسکناس ده پوندی تصویر داروین نقش بسته است و بر روی دلار جمله “توکل ما به خدا است”، نمی توانم در برابر مقایسه مقاوت کنم! [خنده حضار]

در واقع اکثر ما آته ایست هستیم، منتها در برابر اکثر خدایانی که بشر تا کنون به آنها ایمان داشته است. فقط بعضی از ما منکر یک خدای اضافی دیگر هم می شویم [خنده و تشویق حضار]

ارتباط هوش و مذهب چگونه است؟

حال به دنبال پاسخ این سوال می گردیم که آیا ارتباط منطقی بین مذهبی بودن و هوش وجود دارد یا خیر؟
[در این لحظه حضار از دیدن تصویر جورج بوش پسر می خندند]

بررسی ۴۳ مقاله منتشر شده از سال ۱۹۲۷ در این زمینه نشان می دهد که هرچقدر فرد باهوش تر باشد، احتمال دیندار بودنش کمتر است.

حال اجازه بدهید درمورد اطلاعاتی صحبت کنم که به طور علمی تهیه و منتشر شده اند. این مطالعه درمورد گروهی تحت عنوان دانشمندان برتر (Top Scientists) انجام گرفته است. در سال ۱۹۸۸ مطالعه ای که بر روی دانشمندان برگزیده امریکا انجام شد نشان داد که درصد افرادی که به یک خدای شخصی اعتقاد دارند به عدد ۷% سقوط کرد. حدود ۲۰% جزء شکاکان هستند و بقیه (۷۳%) آته ایست بودند.
من گفته ام که اگر یک دین باور بودم، از نظریه تکامل وحشت داشتم. علاوه بر این حتی از علم هم در هراس بودم. چون دنیای علم جذابتر و شاعرانه تر از دنیای دین است.
از آنجایی که مخاطبان این سخنرانی افراد فرهیخته ای هستند، انتظار دارم که حدود ۱۰% شما مذهبی باشید. بسیاری از شما شاید به فرهنگی که می گوید به حکم ادب باید به دین احترام بگذاریم، پایبند باشید. اما در عین حال فکر می کنم تعداد تقریبا زیادی از همین افراد از دین متنفر باشند، مثل خود من! [خنده حضار] اگر شما جزء این دسته هستید، از شما می خواهم که از این مودب بودن دست بکشید و نظر خود را با صدای بلند اعلام کنید.
خیلی از شما از خودتان سوال می کنید که ماجرای ۹/۱۱ چگونه شما را عوض کرد. بگذارید من در یک جمله بگویم این ماجرا چطور نظر من را نسبت به مسائل عوض کرد:

بیایید دست از این مودب بودن لعنتی برداریم!

با تشکر.

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
این ریچارد داوکنیز خودش خدا هست. خدا لازم ندارد. اگر بتوانید خلاصه نظریه فرگشتی او را بخوانید خود متوجه موضوع خواهید شد.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

Nim Rokh - ایران - تهران
خدایا بفرست اون مصلح اخر الزمان که جانها همه به اب امده از این همه دغل و دروغ. چه این لب خدایان نجس زیاد شده اند.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

mitra20000 - ایران - اصفهان
ای ول!
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

rezanl - هلند - امستردام
Nim Rokh - ایران - تهران. چه جالب که خدای شما اکثرا مشغول گرفتن جان ادماست! بس نیست اینهمه جنگ و خونریزی که مذهب اسلام تدارک دیده ؟ از زندگی چه میدانی. باور کن خدایت هم مثل دینت جعلی است.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

star1388 - یوکی - لندن
به نیم رخ . من خودم یه مسلمونم و به خدا اعفقاد دارم ...ولی اینو یاد بگیر که این به قول تو نجس ها چه ازادی بیانی دارن ...هر کی هر چی دلش بخواد تو کشورشون حرف میزنه ..چه با خدایی چه بی خدایی ...به این می گن دموکراسی ..نه حکومت زور و کفر ایران ..که همه رو از دین زده کرد تا دین داری یاد بده
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

totoi - کانادا - تورنتو
همش مزخرف گفت
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
Nim Rokh - ایران - تهران . بیخیال عمو.اگر خدائی بود اول جان شما خرافاتیها را می گرفت.که گند زدید به این دنیا.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
این اقا میخواد چی رو ثابت کنه؟میخواد بگه که خدایی وجود نداره؟ میخواد بگه که علم بهتر از دینه؟. من که آخرش متوجه نشدم داره چی میگه.. چرا این مرد فکر میکنه خدایی وجود نداره؟
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

mohammad.moein - انگلستان - لندن
این خیلیییییی بی سواده!!. من ازش یه سوال دارم.... کی تو رو خلق کرده؟؟؟. آیا به جز یه قدرت بی نهایته!!!. دز ضمن داروینیسم هیچ مدرک معتبری نداره!.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
Nim Rokh - ایران - تهران . عکس تمام رخت چه معجونی بشه! پدر و مادر و عمو و پدربزرگ محمد پیامبر اسلام هم کافر و نامسلمون از دنیا رفتند. عبدالمطلب که پرده دار بتخانه کعبه هم بود. توهین به کافرها توهین به خانواده پیامبر اسلام هم هست. پس صفت اخوندارو به کافران نده که توهین به جد محمده!! سنگ می شی!!!
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
کی حاضره به این بگه در ایران عظمت و بزرگی کهکشان فعلا در چاه جمران خفته.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

forugh1041347 - فرانسه - پاریس
صحبتهای این شخص با صحبتهای مشایی در مورد امام زمان هیچ تفاوتی ندارد چون صحبتهای هر دو نفر را که گوش دهید متوجه میشوید چیزی جز مشتی مزخرف به خورد بقیه نمی دهند. آخر این سخنان می تواند از دهان یک آدم مدعی دکترا بیرون بیاید؟ واقعا کسی متوجه سرو ته حرفهایش می شود؟ بیچاره دانشجویانی که به سخن این شخص گوش می کنند
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
مزخرف میگفت.خودش هم نمی دونست چی میگه! یه مشت نفهم دیگه هم دور و برش جمع شده بودند ..بیخودی میخندیدند...واااالله!
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

mohammad.moein - انگلستان - لندن
shad - فرانسه - نیس!. کی گفته پدر و مادر و پدر بزرگ محمد (ص) کافر بودند؟. فقط عموشون کافر بوده که تو قران هم اومده...وگرنه بنی هاشم از نواده های حضرت ابراهیمند و به دین ایشون اعتقاد داشتند!. می خواین به خدا اعتقتد نداشته باشین نداشته باشین ولی حد اقل حرف غلط و کذب نزنید!
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

iran-azad - ایران - تهران
این جمله اش شاهکاره - در واقع همه انسانها آته ایست هستند، فقط فرق ما اینه که در برابر اکثر خدایانی که بشر تا کنون به آنها ایمان داشته است. ( و در دوران های مختلف آنها را رها کرده و به سراغ خدای دیگری رفته) ما منکر یک خدای اضافی دیگر هم می شویم
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

LiliRose - کانادا - تورنتو
ما خودمون معروفترش رو داریم. ا.ن بزرگ که جدیدا از مصباح یزدی فتوا هم گرفته .درست مثل حکایت گربه حکم خیلفه رو گرفته( داستانهای هزار و یک شب).فعلا حرفش حرف خداست ولی تا چند سال دیگه می شه عین خدا. نیم نگاه یادته یکبار بهت گفتم نگو حرفهای پیغمبرگونه ا.ن؟دیدی جنبه نداره!!حالا سال دیگه که شد عین خود خدا دو دستی می تونی بزنی توی سرت .
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

بهرام راشاد - ایران - تهران
با سلام. 1.آغاز گر یا دلیل یا اراده ای برای این جهان هست و فرقی ندارد که چه نامی برایش انتخاب کنید یا صدایش بزنید (الله , گاد , بت ,.............) دانشمند است و قدرتمند و مهربان. 2.این آغاز گر یا دلیل از شما نمیخواهد که به او اعتقاد داشته باشید و یا او را عبادت کنید در واقع اععتقاد یا عدم اعتقاد , عبادت یا عدم عبادت به او مهم نیست. 3. قویا از شما میخواهد که در مقابل سایر مخلوقات مسئول باشید با نهایت سعی و کوشش و این مسئولیت بسیار بسیار مهم میباشد (پاداش یا مجازاتش به نظر میرسد که جزو اسرار باشد اما میتوان حدس زد). با تشکر از همه.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
mohammad.moein - انگلستان - لندن . قدیمی ترین زندگینامه محمد 200 سال!! بعد از تولد محمد توسط ابن اسحاق نوشته شده و در دائره المعارف خانواده قریش را به ابراهیم نسبت ندادند.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
علم با دین مغایرت داره توی همین سایت کی میتونه بگه اول دایناسورها بودند یا ادم و حوا؟
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

پروردگار - -
ای بندگان من برای هر مطلبی کامنت نمی گذارم - نکنه فکر کنید وقت ندارم - علتش اینه که این حوریان (ای قربونشون برم من) از بس چت می کنند اینترنت به من نمی رسه - در هر حال بهتره به جای اینکه من را نفی کنید درباره من اینطوری بگید - همانطور که اگه از یک مورچه سوال کنید به نظر شما لس آنجلس وجود دارد خواهد: گفت نه - بهتر است بگوید شاید چنین چیزی که شما می گویید وجود داشته باشد ولی من دلیلی محکم برای اثبات آن ندارم
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

karl marx - انگلیس - لندن
کسانی که با داوکینز مخالفند: چرا کمی تعقل نمیکنید؟؟؟؟؟کمی کتاب خواندن بد نیست.انیشتن میگه: این چه خدایی است که رفتارش را با رفتار انسانها منطبق میکند؟!!!!!!!!
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

mn4434 - انگلیس - لندن
خدا انسان رو نیافریده بلکه این انسان که خدا را افرید
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

amo danial - نروژ - اسلو
Nim Rokh خدای تو خدایی است که خودش رو مکار عنوان کرده در قران. در ایه 54 سوره ال عمران نوشته. ومکر کردند و خدا هم با انها مکر کرد و خدا بهترین مکاران است.این رو خداوند بخشنده و مهربان تو میفرماید. بجای اینکه چماقت رو بزنی تو سر مردم بنشین قران رو مرور کن.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

shahin 12 - انگلیس - یوکی
mohammad.moein - انگلستان - لندن. کاش بجای بیسواد از یه کلمه دیگه استفاده میکردی چون تو انگلیس یه ادم بی سواد نمیتونه استاد دانشگاه باشه ان هم دانشگاه اگسفورد اگه واقعا تو انگلیس باشی اینو باید خیلی خوب بدونی.در ضمن من هم از شما یه سوالی دارم اگه بتونی بگی ((خدا چه شکلیه؟؟)) ازت ممنون میشم.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
mohammad.moein - انگلستان - لندن . دین ابراهیم؟ یهودیها هم از نسل ابراهیم بودند. پس بتخانه کعبه برای چی بود؟ یهودیها و یکتا پرستان در مدینه و جنوب جزیره العرب بودند نه در مکه و نه در میان قریش! شما با بیسواد طرف نیستی. حواست رو جمع کن!
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

Aryan33 - انگلیس - لندن
mohammad.moein - انگلستان - لندن. تو را پدر و مادرت طی مراحلی عملی و مدت زمانئ مناسب خلق کردند شک داری برو ازشون بپرس. در مورد داروینیسم هم اگه میخوای بدونی ایشون از دانشمندان بزرگ بایولوجیست انگلستان و دنیاست که زحمات و تحقیقات زیادی در این زمینه کرده که هم اکنون نیز در دانشگاههای معتبر دنیا تدریس میشه برعکس حرفای کشکیه پیغمبرت محمد تازی. برو یه سری هم به کتابخوانه بزن و مطالعه کن. موفق باشی.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

huria - دانمارک - کپنهاگ
همه اینها درست. ولی چند وقت پیش تلویزیون اینجا برنامه ای رو در این مورد نشون داد. در یک بحث تحقیقاتی درباره اثر دین یا اعتقاد داشتن بر زندگی مردم تحقیق شده بود و ثابت کرده بودند که دین یک اثر ارام کننده بر زندگی فرد دارد. متاسفانه اطلاعاتم در مورد این مساله کامل نیست اگر شد دوباره خدمت میرسم. فقط فکر می کنم همه٫ این شک رو برای یکبار هم که شده تجربه کرده باشند. ولی برای من این تجربه همیشه گران تمام شده و ارامش رآ از من سلب کرده برای همین سعی میکنم که زیاد زندگیم رآ تحت الشعاع قرار ندهد.پیروز باشید
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

کاوه اهنگر - ایران - مشهد
خوب جالب بود هم سخنرانی و هم نظرات دوستان؟؟؟؟. حداقل 50% از دوستانی که در بالا نظر داده بودن هیچ از سخنرانی دست گیرشون نشده بود ؟؟؟ اگر توجه میکردید قسمتهای مهم سخنرانی قسمتهای اماری اون بود بخصوص امار در مورد درصد دانشمندان معتقد به وجود خدا؟!!! 7%. حال با یه مقایسه کوچیک ببینید فرق دانشمندان با کسانی که از روی باد معده نظر دادن در بالا چیه؟؟؟!
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

totoi - کانادا - تورنتو
افرین محمد معین انگلستان خوب همه رو ضایع کردی
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
قسمت اول:. نظریات آقای ریچارد داوکینز بسیار متین و منطقی است، اما من با مطرح کردن کلیات نظرات ایشان در کشور عزیزم ایران زیاد موافق نیستم. هنوز بستر مناسبی برای درک اینگونه مطالب در ایران فراهم نشده! بنظر من در شرایط حاضر مشکلات ملت ایران با بی خدایی حل نمی شود. زیرا عوام با شنیدن منطق این جور بحثها فکر میکنند که شما سخنگوی کمونیستها و یا روسها و یا .... هستید و در نهایت دَم گرم شما بر آهن سرد خداباوران و دین باوران هیچ گونه اثری نخواهد داشت. توجه داشته باشید که مخاطب شما در ایران گونهء بسیار بخصوصی از "خدا باور و دین باور" است. شما در نظر داشته باشید که در مملکتی زندگی میکنید که "یک آخوند" جزو مقدسات است! بی خدایی حالتی بسیار کلی است. با بی خدایی به جنگ جهل در تمام دنیا و همهء ادیان میروی و بنظر من این یک مبارزهء متمرکز نیست و هیچگونه برد و پیروزی در ایران ندارد.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
قسمت دوم:. من فکر میکنم برای روشنگری در ایران عزیز باید روی افکار پوسیدهء 1400 سال پیش که هنوز متداول هستند؛ بخصوص "شیعه گری" که مشکل فعلی ملت ایران است، تمرکز کرد. فراموش نکنید که اگر روشنفکران اروپا کسانی مثل آقای ریچارد داوکینز- ریچارد فاینمن- کارل مارکس- آلبر کامو- زیگموند فروید- برتراند راسل- ژان پل سارتر- سیمون دوبوار و ..... هستند و این قشر برای دنیا تولید اندیشه و خِرد میکنند؛ در عوض روشنفکران ما شیعیان متعصب نظیر: شریعتی ها -دکتر سازگارا - اکبر گنجی- خاتمی- علی رضا نوریزاده- مسعود بهنود - صادق زیبا کلام - آیت الله کدیور - آیت الله منتظری و.... هستند! فراموش نکنید که اروپا دوران سیاه قرون وسطی را پشت سر گذاشت و از رنسانس گذر کرد.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
قسمت سوم:. در حال حاضر مشکل ملت ما انتظار برای ظهور مهدی و شعبانیه و فاطمیه و حسینیه و زنجیز زنی و قمه زنی و ماه محرم ( همراه با همهء اعتقادات و ..)... این اراجیف است نه رد کردن خدا! بنظر من پله پله باید جلو رفت. ذهن پوسیدهء شیعیان هنوز ظرفیت درک کردن تناقضات و دروغهای قرآن و محمد و .. ندارد چه رسد به رد کردن خدا. شیعیان بیشتر مهدی - علی - حسین - رضا - زینب - فاطمه و دیگر مرده های تاریخ اسلام را قبول دارند تا " وجود خدا"! جنس مذهب شیعیان با دیگر ادیان و مذاهب فرق دارد. در یک مبارزه اگر از حریف شناخت نداشته باشید احتمال شکست بسیار بالا میرود و در نهایت در این مبارزه حتی امکان دارد جواب معکوس بگیرید!
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

atet_8oo8 - آمریکا - کنزاس
خدا پرستان و از مغز یتیمان بدونن که حقیقت تلخه. هر آدم مذهبی یه تروریسته. چه مسلمون چه مسیحی چه جود چه هر چرتو پرت دیگه ای. میدونن چندصد هزارمیلیون نفر به خاطر مذهب به فجیح ترین وضع ممکن کشته شدن. همین الان تو ایران همین حکومت مذهبی داره به جوانای ایرانی تجاوز میکنه و میکشدشون جوری که تو زندان رحم دختر ها از فرط تجاوز پاره شده!!!!! فکر میکنین چی باعث میشه این حیونها یه همچین کارایی با دخترهای هموطن خودشون بکنن؟ مذهب! اینا شستشوی مغزی شدن که فکر میکنن این بچه ها همه کافرند و باید شکنجه بشن و بمیرن...هر ایرانی که بازم از اسلام حمایت کنه در حقیقت داره از این جنایت کارها حمایت میکنه...یه لحظه فقط تصور کنین اگه خواهر و مادر خودت رو بگیرن به جرم آزادگی اینقدر بهش تجاوز کنن که رحمشون پاره بشه و بازم بهشون تجاوز کنن یا برادرت رو تو زندان بهش تجاوز کنن چی کار میکنی؟ اصلا چیکار میتونی بکنی اگه خودتم یه نادان مذهبی باشی؟
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

atet_8oo8 - آمریکا - کنزاس
ادامه:. بعد میگن این حکومت اسلام نیست و اسلام رو با این حکمت قاطی نکنین. آره عزیزم این اسلام واقعی نیست اگه اسلام واقعی محمدی بیاد سر حکومت اونوقت دیگه باید همه تو ایران شپش و ملخ بخورن. دست از مچ قطع کنن و پا ببرن وسط خیابون و دختر رو به جرم انسان بودن جلو همه آتیش بزنن و زنده زنده سنگسار بکنن. اینه اسلامی که شماها پیروانشین. البته اشتباه نشه همه دینها به همین میزان بی رحم و غیرانسانین. کی میخواین از مغزتون استفاده کنین و بفهمین که خدا انسان را نیافرید بلکه این انسانه که خدا رو درست کرده
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
درود بر همگی. نوشته که کتابش به فارسی هم ترجمه شده / کسی هست که نشونی الکترونیکی این کتاب رو بدونه...؟؟؟ تو همین خبر لطفا اطلاع بده / من هم کلی براش آرزوی شادکامی میکنم.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
mohammad.moein - انگلستان - لندن . بر طبق نظر هرودوت (2500 سال پیش) : اعراب دو خدای بزرگ داشتند الیلات =یا اللات یا الله (افرودیت) و دیونیسوس(اومانیا الیلات). صحبت از دین ابراهیم تخیلی در عربستان نکرده!!
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
totoi - کانادا - تورنتو . با کدوم مدرک معتبر ضایع کرده؟! با مهدی ته چاه یا با عکس نیم رخ و تمام رخ از خانواده قریش پرده داران بتخانه کعبه؟ هر وقت شفا حاصل شد تشریف بیارید.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
معمولاً یک خدا باور همیشه اولین پرسش خود را با این جمله در برابر یک کافر یا بی خدا شروع میکند: {.. کی تو رو خلق کرده؟؟؟.} این یک پرسش سفسطه آمیز است. چرا خدا باورها همیشه به دنبال یک شخص هستند؟! مثلاً چه کسی جهان را آفرید؟ چه کسی تو را آفرید؟ و..... در جواب باید گفت: هیچ کسی مرا نیافرید. آفرینش من علت علمی دارد. بوجود آمدن انسان پدیده ای بسیار ساده است که در حال حاضر مقدمات و آزمایشهای آن در حال انجام گرفتن است. البته شما خدا باور ها جز اینکه چوب لای چرخ علم و دانش و خِرد بگذارید کار دیگری بلد نیستید. نزدیک به یک دهه کلیسای واتیکان از سرمایه گذاری برای پژوهش و تحقیقات در این زمینه جلوگیری کرد و این فعل را ( بوجود آوردن انسان) دخالت در کار خدا دانست!!!! شما خدا باور ها همیشه وقتی که به پرسشی بر می خورید و جواب مناسب، منطقی و علمی پیدا نمی کنید، روی به یک شخصیت توهمی و خیالی، به نام خدا، الله، God، پدر، یزدان، یهوه و ..... می آورید تا حفره های خالی مغزتان را با این نام پر کنید.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
قسمت یک ----بشر در برابر ضعف خود در برابر بلایای طبیعی و مرگ و بیماری و پیری خدایان را افرید و بسته به میزان عواطف و احساسات خود خدایان را رنگ امیزی کرد در ایران با طبیعت زیبا اهورا مزدا را افرید که عاشق جشن و شادی است غم و شیون را مزموم میداند به پاکی اب و هوا و محیط زیست می اندیشد شیقته ی نور است و نفرت از ظلمت. به پیوند زن و مرد با جنبه ی عاطفی می نگرد و ازدواج از روی تعمق را توصیه میکند و تک همسری.. در جهت مخالف ان مذاهب سامی با خلق و خوی صحاری عربستان و قسمت فلسطین هماهنگ. در اولین خون اشام و مولد نفرت//یهودیت//
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
خداباورها 1400 سال به اسلام وقت دادند، 2000 سال به دین مسیح و 3000 سال یهود و.... و در آخر فقط 50 سال به علم فرصت داده اند که خدایشان را رد کند. تازه با هزاران کینه و دشمنی و حلال کردن خون ملحد ( دانشمندان و دگر اندیشان و ...) . https://www.voanews.com/persian/archive/2002-12/a-2002-12-29-1-1.cfm?moddate=2002-12-29. چیزی از همانند سازی گوسفند شنیده اید؟ آیا چیزی از همانند سازی انسان شنیده اید؟ و در آخر یک دلیل بسیار ساده برای رد کردن خدای شما. اگر خداوند شما در 7 شبانه روز ( یا هر چه شما بگویید) زمین و آسمان را پدید آورده باشد، تیاز به زمان داشته، پس نیاز مند بوده و نمی تواند خدا باشد.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
قسمت دو---- بنیان دو دین دیگر از این دین گرفته شده نسبت به اخرین دین یهوه از خودخواهی کمتری بر خوردار و به وجود خدایان دیگر معتقد و در تورات می گوید//من خدای حسودی هستم خدایان دیگر را نپرستید// در مسیحیت از قسمت بزرگی از جنایات تورات فاصله می گیرد و ضمن شریک شدن عیسی بعنوان پسرش قدرت تقسیم می شود و مخالف کشتن و احترام به محیط خانواده و بناگهان خدائی در صحاری سوزان عربستان ظهور می کند در میان افرادی که قتل و شهوت پرستی و سرقت ار اعمال روزانه ی انهاست.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

LiliRose - کانادا - تورنتو
آنتی اسلام - ایران - اهواز. می شود جور دیگری هم به قضیه نگاه کرد: خدا وجود دارد و تنها مساله مهم این است که انسان خوبی باشی.فقط همین.هیچ کس قتل ٬غارت٬دروغ ٬ . را تایید نمی کند بنابراین می شود نتیجه گرفت که تمام انسانها می توانند 1 دین واحد داشته باشند و آن هم خوب بودن است. به نظر من هر دین بسته به شرایط زمانی و مکانی که پیامبرش در آن بوده شکل گرفته و حتی در قبایل سرخپوستها و اسکیموها هم نوعی دین وجود داشته است.متاسفانه آنها که از راه دین نان می خورند مثل آخوندها هرگز نمی توانند دیگری را شریک خود بدانند.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. یک سوال از مسلمانان عزیز. منتظر جوابتان هستم: اگر محمد با آوردن دین اسلام "الله" را به جهانیان معرفی کرد و همه را به پرستش "الله"، یگانه پروردگار جهان و پدید آورندهء جهان هستی دعوت کرد؛ پس چرا اسم پدرش "عبدالله" بود؟! اصلاً عبدالله یعنی چه و از کجا آمده است؟! لطفاً یکمی فکر کنید؛ تحقیق کنید و در نهایت جواب بدهید.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
قسمت 3....پیغمبر این دین چون در خدمت خدیجه به سفر می رفت با ادیان یهودیت و مسیحیت اشنا شد هر چه از خشونت در یهودیت بود به دینش منتقل و از صفات توحش جزیره العرب خدائی ساخت قهار تشنه خون و شهوت پرست باضافه خرافاتی که مغ های زردشتی داشتند مثل پل صراط. ولی. در ایران ما عده ی زیادی بدون درک این نکات منفی با مهربانی ذاتی خود بر روی این دین پرده ی سپیدی کشیده اند و ملایان و القاعده حزب الله طالبان و گروه های تروریستی اسلامی پیروان راستین این دین هستند و بلائی به جان بشریت.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
دوست دارم پسر شجاع این حرفهاش رو باز دوباره بخونه و راجع بهشون کمی فکر کنه هنوز دیر نشده. ماهی رو هر وقت از آب بگیری می شه خوردش: . *پسر شجاع* - ایران - تهران. {.....در ضمن در امریکا جرج بوش با خواندن انجیل در کلیسا توانست رای مردم را در انتخابات ریاست جمهوری بدست آورد ومردم آمریکا چون فکر میکردند او آدم مذهبی است به او رای دادند .....اروپا اگر پیشرفت کرد به خاطر تلاش شبانه روزی دانشمندان و کارگرانش بود نه بخاطر اینکه دین را از سیاست جدا کرد چون مردم همین آمریکای ابرقدرت جزو مذهبی ترین مردم در دنیا هستند ....}. https://www.iranianuk.com/article.php?id=40316
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
جالب هست در کامنت های بالا هر کس که سخنان داوکینز را نفهمیده یک فحش هم به ایشان نثار کرده است :-)
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

irany awareh - سوید - ستگهلم
برای ریشه گن گردن تقگرات اسلامی باید از طفل شیرخوار خانواده خود شروع گرد.من 2 بحه دارم گه نگذاشته ام تا امروز به دین و اسلام و دیگر خرافات قگر بگنند.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. shad - فرانسه - نیس-- شاد دوست عزیز. وقتی با این هموطنان مسلمان راجع به تاریخ اسلام صحبت می کنیم؛ حرفهایی میزنند که خود محمد بعد از 1400 سال در قبر می لرزد!!!!! "این محمد معین" هم یک اسلام دارد برای خودش. یه چیزی رو دقت کردی؟! هیچ دو مسلمانی را نمی توانید پیدا کنید که اسلامشان یکی باشد. دقیقاً مثل خدایشان!!! ایشان می فرمایند:{فقط عموشون کافر بوده که تو قران هم اومده.} مگر قرآن شجره نامهء محمد است؟ یا کتاب تاریخ است؟ دوست عزیز بشین تاریخ رو مطالعه کن. محمد 9 تا عمو داشت وهمهء شان کافر و بت پرست بودند.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. حتی همان عِمران (ابوطالب یا ابی طالب) هم به اسلام روی نیاورد و از روی مهربانی و انسان دوستی به محمد کمک کرد و بعضی از مسلمانان میگویند: چون در شعب ابی طالب جان محمد را نجات داد پس به اسلام گرویده بود ( هیچ سندی وجود ندارد، بجز دو تا روایت بی ارزش!!! ) خود پدر محمد پیامبر اسلام که "عبدالله" نام داشت، نذر و قربانی بود، از طرف پدرش عبدالمطّلب بن هاشم، برای بت "الله" ( عبدِ+الله) که بزرگان قریش از قربانی شدن ایشان جلوگیری کردند ( با دادن 10 نفر شتر).... من در تعجبم!!!! چطور می شود کسی اطلاعی از چیزی نداشته باشد و تا این حد بی سواد باشد و آنگاه به "آن "چیز اعتقاد هم داشته باشد؟!!!!!! اصلاً خانهء خدا ( کعبه) برای مدتها حرمسرا و فاحشه خانه بود. بعدها به بتکده تبدیل شد. چندین مرتبه بر اثر سیل و زلزله با خاک یکسان شد. و دوباره ساخته شد. حتی قبل از اینکه محمد ادعای پیامبری کند، ارتفاع سقف این بتکده را بالا تر برده بودند. از دوستان مسلمان خواهش میکنم کمی بیشتر مطالعه بفرمایند و بیخودی برای هم دست نزنند که این بزرگترین خیانت به یک هموطن نا آگاهاست.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. LiliRose - کانادا - تورنتو--- دوست عزیز، خوب بودن یک ارزش قرار دادی بین انسانها است و هیچ ربطی به خدا ندارد. اگر شما یک کشیده توی گوش من بزنید، مسلماً صورت من میسوزد و درد میگیرد و من هم یک کشیده در گوش شما میزنم و اینجوری مرزها و حرمتها شکسته میشود و این راه خوبی برای یک زندگی اجتماعی نیست. همینطور در رابطه با دزدی و...... انسان آگاه و خرد مند برای خوب بودن، هیچ نیازی به یک اسم ( الله+خدا+و...) ندارد . با این حساب اگر یک انسان خدا ناباور باشد کثیف ترین انسان روی زمین است!!! قابل توجه شما دوست عزیز که بسیاری از دانشمندان و بزرگان علم و خِرد و هنر بی خدا و بی دین بودند.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. LiliRose - کانادا - تورنتو--- مثل :آرتور شوپنهاور توماس هابس - مارتین هیدگر -آلبر کامو- سر آلفرد جولیوس آیر -بوکونین میخائیل. چارلز برادلف -ردلف کارناپ -ویلیام ک کلیفورد -آگوسته کمته -جان دوی -الیس آلبرت -جورج ویلیام -زیگموند فروید -لودوینگ آندریاس فوئرباخ- گیبون ادوارد -اما گلدمن- هلدمن جولیس امانوئل -هوباخ پاول هنری -جورج جاکوب (یعقوب) -هوک سیدنی -توماس هنری -یگرسول روبرت گرین- لوئیس جوزف -کارل مارکس -کالین مکگین -مک کاب جوزف مارتین -فریدریش نیچه -منکن هنری لوئیس -آین رند -جان مکینون رابرتسون -جان استوارت میل -برتراند راسل -مارگارت سانگر -ژان پل سارتر - سیمون دوبوار. همان خوب بودن کافی است.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

amo danial - نروژ - اسلو
Nim Rokh . در قران امده که خداوند برای هر قومی پیامبری را که همزبان ان قوم است فرستاده و حضرت محمد را هم برای قوم عرب. پس پیامبر ایرانیان کیست؟ پس چرا لشگرکشی و تحمیل کردن اسلام به کشورهایی که عرب زبان نیستند؟
جمعه 23 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
آنتی اسلام - ایران - اهواز . درود دوست عزیز. در تایید نظرت باید بگویم که مضحکتر اینه که داستان ابراهیم حدود 3800 سال پیش خلق شده در صورتیکه هرودوت در 25 قرن پیش از شخصیت تخیلی ابراهیم و خدای ابراهیم صحبت نکرده و اطلاعاتی نداده. تنها سه خدا را در عربستان معرفی کرده : افرودیت(الیلات) / دیونیسوس(اورانیا الیلات)/ اورانوس/که اعراب به افرودیت الیلات=اللات(الله) میگفتند. از طرفی ابراهیم بر طبق عهد قدیم با خواهر خودش ساره ازدواج کرد!!! این ادم هم افتخار کردن دارد؟!!! خانواده قریش هم که جز حمزه بت پرست از دنیا رفتند!. موفق باشی.
جمعه 23 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز. جواب سوال خدای نوح و ابراهیم و عیسی و موسی و محمد یکی است پس تعجب نکن که نام پدر محمد عبدالله بود اگر ما آفریننده جهان را خدا می نامیم عربها الله می نامند و در هر زبانی اسم خاص دارد ولی در نهایت منظور همه یک خدا است همانطور که ما میگوییم دوست انگلیسیها میگویند فرند ولی منظور یک چیز است ....
جمعه 23 مرداد 1388

bij - المان - المان
انسان غیر شکاک انسان خرد دوستی نیست. همیشه شک گرا باشید و احتمال بدهید که باورهایتان نادرست باشند. وقتی به سراغ کشف حقایق و درستی یا نادرستی یک گزاره میروید، احساسات و عواطف را کنار بگزارید. اجازه ندهید احساسات و عواطف شما خرد شما را کور کند. مقدسات پوشاننده واقعیات و حقایق دست یافتنیند! تقدس ملغمه ایست از ترس و سنتهای به ارث رسیده. مقدسات را کنار بگذاریم، شک کنیم و بدور از احساسات، خردمندانه تحقیق کنیم!
جمعه 23 مرداد 1388

bij - المان - المان
آنتی اسلام عزیز، ((برای روشنگری در ایران عزیز باید روی افکار پوسیدهء 1400 سال پیش که هنوز متداول هستند؛ بخصوص "شیعه گری" که مشکل فعلی ملت ایران است، تمرکز کرد)) گفتار متین دیگر از تو!
جمعه 23 مرداد 1388

جزیره - نروژ - اسلو
من یه سوال از با خداها دارم. چرا همه مذاهب وادیان و پیامبران از قاره اسیا هستند این چه خداییه که نمیدونسته 4 قاره دیگر با کلی جمعییت داره واین انسانها هم باید مورد ارشاد قرار گیرند؟. تاریخ هر مملکت 3 مرحله داره 1.سحر و ساحری 2. مذهب 3. علم. که متاسفانه ایران ما هنوز تو مرحله مذهبه
جمعه 23 مرداد 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
آنتی اسلام - ایران - اهواز . یک سوال از مسلمانان عزیز. منتظر جوابتان هستم: اگر محمد با آوردن دین اسلام "الله" را به جهانیان معرفی کرد و همه را به پرستش "الله"، یگانه پروردگار جهان و پدید آورندهء جهان هستی دعوت کرد؛ پس چرا اسم پدرش "عبدالله" بود؟! اصلاً عبدالله یعنی چه و از کجا آمده است؟! لطفاً یکمی فکر کنید؛ تحقیق کنید و در نهایت جواب بدهید. . ///////////////////این سوال رو من در سن10 سالگی از والدینم کردم...جوابش هم اینه که الله بزرگترین بت کعبه و از خدایان بنی هاشم بوده. با این وجودمسلمانم چون فلسفه اسلام به نظر من درسته. البته اکثر مسلمانها اگه از اعتقاداتم با خبر بشن بهم میگن کافر. در هر صورت بی دین نیستم و باید یه اسمی رو دینم بگذارم در غیراینصورت مجبور میشم یه دین دیگه بیارم!!! ولی به این جمله اعتقاد دارم که راههای رسیدن به خدا (ایکس) به اندازه تعداد آدمهاست. حتی اتیستها هم به خداشناسی میرسن...
جمعه 23 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
راستش من بدجور از پیامبر خوشم میاد چون زندگی سراسر عاشقانه داشته درست مثل هنر پیشه های هالیود ....خوش تیپ هم بوده به خودش هم میرسیده در 1400 سال پیش بدون عطر بیرون نمیرفته واقعا در زمان خودش ستاره بوده حالا هر کسی هر چی میخواد بگه....
جمعه 23 مرداد 1388

p.h - هند - پونه
nimrokh- خدای تو اینقدر کوچیکه که نیاز داره روزی چندین بار براش خم و راست شی ، و تو کوچکتر از او که براش خم و راست میشی .. من هم خدایی دارم ، خدای طبیعت ،‌زیبایی و علم و دانش و حقیقت و بهشتم در طبیعت و جهنمم زیستن با احمقانی مثال تو در شهر
جمعه 23 مرداد 1388

majid11660 - اترش - وین
اقای آنتی اسلام - ایران - اهواز. شما به ادمائ که خداپرست هستن میگی دلیلاتون واسیه خداپرستی قانع کننده نیست حتما دلایل شما قانع کننده هست. بدش میگی علم میخواهد ثابت کند که.......... چه کسی جهان را آفرید؟ چه کسی تو را آفرید؟ و.... پس من خدا رو میپرستم . تا........... تا........... شما بتونید ثابتش کنی. تا.......... خیلی باهالید شماها بابا
جمعه 23 مرداد 1388

armin53 - انگلستان - بردفورد
دین اسلام توسط شیطان به محمد القا شده.بیچاره خود محمد هم بیخبر بوده.چون شیطان این قدرت را داره که مثل فرشته نور ظاهر بشه.تعالیم اسلام از بنیان کپی شده از شریعت موسی است. ولی خدا پسر یگانه خود را به زمین فرستاد که گناهان انسان پیش او بخشیده بشه که باایمان اوردن به مسیح و نگه داشتن احکام خدا به حیات جاودانی برسیم. دروغ بزرگ دین اسلام معرفی ذریت موعود از اسماعیل فرزند ابراهیمه در صورتیکه کتاب مقدس میگه که ذریت موعود ازنسل اسحاق خواهد بود که همان عیسی مسیح است که به زودی ظهور میکنه. برای اگاهی از حقیقت که حق مسلم ماست با نزدیکترین دفتر شاهدان یهوه تماس بگیرید. طبقه غلام امین و دانا.
جمعه 23 مرداد 1388

shahin 12 - انگلیس - یوکی
armin53 - انگلستان - بردفورد . همون عیسی مسیحت شفات بده اکثر دانشمند خود خدا را رد میکند تو امدی اینجا پسر خدا را تبلیغ میکنی!!!؟اون چه خدایی که پسر داره؟میتونی اثبات بکنی که عیسی پسره خداست؟و ان خدا کیست؟تو مطمئنی که مریم جونو یه مرد ترک تبار تو اون کویرهای بی اب و علف حامله نکرد؟یا نکه تو هم مثل بقیه هم کیشانت فکر میکنی عیسی یه مرد سفید پوست چش ابی اروپایه و یه عرب ملخ خور نبود!!؟عیسی هم مثل این کشیشها همجنس باز بود؟این چه دینیه که اجازه استفاده از کاندوم را نمیده؟یا فقط به منظور بچه دار شدن باید سکس بکنی؟یا کشیشان اجازه ازدواج ندارند.البته نیازی ندارند چون تا میتونند به بچه ها تجاوز میکنند.دین اسلام یکی از ضد بشرترین دینهاست ولی هزار برابر بهتر از مسحیت است
جمعه 23 مرداد 1388

odin - بلژیک - انتورپن
اولآ ممنونم از مسئولین سایت برای گذاشتن سخنرانیهای این دانشمند بزرگ دوم اینکه میخواستن عاجزانه از مسئولین سایت خواهش کنم که ادرس پتیشن پروفسور داوکینز را (در مورد امار مسلمانان، مسیحیان،مذهبیون و اته ایستها) را منتشر کنند. به گفته ایشان و تایید هر انسان ازاده ای سالهاست که مذهبیون از مغلطه امار میلیاردی در تعداد طرفدارانشان صحبت میکنند. در این امار مسلمانها از امار تمامی اته ایستها که اگر بیشتر نباشند کمتر هم نیستند سالهاست سوء استفاده میکنند،همینطور مسیحیان با امضای این پتیشن حد اقل امثال بنده رسمآ اعلام میکنیم که از نام ما سوء استفاده اماری نکنند. و سوم یک خواهش دیگرم انتشار اخبار و سخنرانیهای پروفسور هاپکینز است.
جمعه 23 مرداد 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
برادران و خواهران من. میدونم که این رژیم بلایی به سر ما آورده که هممون از دین و خدا فراری هستیم ولی عزیزان من پروردگارمون خیلی پاکتر از این حرفاست که خیلیاتون دربارش میزنید.
جمعه 23 مرداد 1388

farzadirani - مالزی - سایبرجایا
کاریش نمیشه کرد بعضی آدما بدون خدا و تکیه گاه نمیتونن زندگی کنن. به نظر من اگه فقط با دینشون به ما آسیب نزنند اشکالی نداره که دیندار بموونن ولی دیندارها باید یاد بگیرن که تو همه کار دخالت نکنن جنگ نکنن و مارو بخاطر بیدین بودن نکشند
جمعه 23 مرداد 1388

amo danial - نروژ - اسلو
armin53 - انگلستان - بردفورد. میتونید توضیح بیشتری در مورد شیطان بدید که چرا دین اسلام رو القا کرد به محمد؟ و عیسی مسیح کی ظهور خواهد کرد؟ شما گفتی که در کتاب مقدس نوشته بزودی. 2010 سال گذشته چند سال دیگه صبر کنیم تا ایشان ظهور کنند. ایا تنها تشریف میاورند یا با مهدی جان؟
جمعه 23 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. *پسر شجاع* - ایران - تهران----- { خدای نوح و ابراهیم و عیسی و موسی و محمد یکی است...} نوح و ابراهیم که شخصیتهای خیالی و کارتونی هستند و وجود خارجی ندارند. برای اثبات این مدعا هزاران دلیل هست. اما در رابطه با عیس و موسی و محمد. خداهای آنها با هم فرق دارد. این را همهء دنیا میداند. فقط "شیعیان ایران" هستند که از این مسئله بی خبرند. خدای یهود "یهوه" است و همهء دستوراتش خطاب به قوم یهود است برای همین یهودیان خودشان را برتر میدانند. خدای عیسی" پدر مقدس" است که در انجیل فرمان داده" شراب بخور" که خون عیسی است. در صورتی که در اسلام شراب نجس است و خوردنش جزو گناهان است. و اصلاً خدای مسیح زمین تا آسمان با خدای محمد فرق دارد. و خدای محمد را هم که خودمان میدانیم چه کاره است! اما در رابطه با الله؛ جوابت را Neda-ye-Iran داده. {الله بزرگترین بت کعبه و از خدایان بنی هاشم بوده}
جمعه 23 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن--- برای اولین بار یک مسلمان راست گفت!!!! اعتقادات به خودت مربوطه. اما آیا میدانید که هر مسلمان یکجور اسلام دارد و یک چیز برای خودش می گوید؟ شما هم از این قاعده مستثنی نیستید دوست عزیز. موفق و پیروز باشید. در ضمن این جملهء شما اشتباه است: {حتی اتیستها هم به خداشناسی میرسن..} خوب اگر اینجور بود؛ الان همهء دنیا در کل طول تاریخ خداباور بودند!!! بهتره بگویید: "من فکر می کنم که" حتی اتیستها هم به خداشناسی میرسن..
جمعه 23 مرداد 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
mohammad.moein - انگلستان - لندن. kili_patilaki - قطر - دوحه . شما عقب ماندگان ذهنی که دانشمندی به این بزرگی را که یکی از معروفترین زیست شناسان جهان و استاد یکی از بهترین دانشگاهها و موسسات علمی و آکادمیک جهان است بی سواد مینامید معلوم نیست به چه چیز خود میبالید بجز بلاهت ذاتی ناشی از اعتقادات کور مذهبی!. اگر وجود هر چیزی دلیلی میخواهد لطفا یکی از شما متعصبان مذهبی توضیح دهید که به چه دلیل الله یا خدا را نیازمند علت وجودی نمیدانید؟!. در حالیکه بر اساس آخرین نظریه های علمی میتوان وجود خالق را نادیده گرفت و در عدم وجود دلیل برای پیدایش جهان هستی هزاران مدرک و شاهد ارائه کرد،‌ مذاهب در طول هزاران سال نتوانسته اند دلیلی احمقانه تر از وجود ناظم با شعور و برهان نظم را در اثبات وجود خالق ارائه دهند!. پس بهتر است اگر نظریه ای دارید به آکادمی علوم انگلستان و دانشگاه آکسفورد ارائه دهید و این شخص را به چالش بکشید! حیف است که دنیا از وجود ان-دیش-مندانی چون شما محروم شود!.
جمعه 23 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. majid11660 - اترش - وین--- {...پس من خدا رو میپرستم ..} چه خدایی را می پرستی؟ کدام یک را؟!!! میدانی که خدا پرستی و پرستش و عبادت کردن طریقه، راه، شیوه و روش و سلوک و معرفت و.. دارد. برای من بگو کدام خدا را قبول دارید؟! و چگونه او را عبادت میکنید؟! شاید من هم به راه شما آمدم. منتظر جوابم
جمعه 23 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
*پسر شجاع* - ایران - تهران . هنرپیشه هالیوود!!!؟ کفر نگو!! سنک میشی!. ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ. امیدوارم بعد از این توضیحات از داستان تخیلی سامیها : ابراهیم( نبوده) نشنویم.باستان شناسان ابراهیم را اسطوره می دانند نه واقعیت تاریخی.
جمعه 23 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
1400 سال پیش الله خدای نادیدنی کعبه دخترانی به نام لات و منات داشت. هرودوت(25 قرن پیش) نقل کرده که اعراب به افرودیت الیلات میگفتند و برای او قربانی می کردند. ده قرن بعد از هرودوت و با توجه به داده های هرودوت دو فرضیه هست:. 1-اللات= افرودیت همان بت لات دختر الله مورد نظر اعراب بوده /پس الله باید زئوس باشد که شاه خدایان بود. بر طبق اساطیر یونان زئوس خالق و افریننده نبود. پس الله در عرف اعراب خالق نبوده بلکه سرور و شاه خدایان بود. 2- اللات=الله همان افرودیت بود که معشوقه های فراوان در میان خدایان و عیر خدایان داشت. شور جنسی محمد هم شاید به افرودیت رفته!!!. به هر حال هرودوت سخنی در مورد ابراهیم و عربستان ندارد. دست از داستان پردازی بردارید. اگر اعراب خود را فرزندان ابراهیم می دانند چرا به نقل از هرودوت شاه عربستان و فرستاده های کامبیز با نام دیونیسوس خدای شراب عهد و پیمان بستند؟ شاه عربستان از وجود جدش ابراهیم و خدای ابراهیم بعد از 1300 سال بی خبر بود اما 2400 سال بعد از این داستان ابراهیم قریش در حجاز متوجه رابطه فامیلی با ابراهیم شد؟!! .
جمعه 23 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
جزیره - نروژ - اسلو-- ای کاش توی مرحلهء مذهبش بودیم! (البته مذهب و سحر و جادو و جادوگری و کلاً خرافات همیشه با هم عجین بودند) شیعیان هنوز اندر خم جادو و خرافاتند. میبینی که هنوز پول توی امامزاده ها میریزند و نظر و دخیل میبندند که یک جادویی بشه و خدا نیازهاشون رو بده. یا سفره های مختلف میندازند که حاجت بگیرند. حتی برای بت بزرگ، الله قربانی میکنند و یک "عید قربان دارند". ماشین که می خواد چپ بشه یا یک اتفاق بدی یک دفعه میوفته: شیعیان میگن: یا ابوالفضل!!!! وقتی میپرسی چرا؟! میگن کمک میکنه!!! جالب اینجاست که اون بدبخت همون 1400 سال پیش مرده تازه اگر هم الان میتونست کمک کنه نمی شد، چون دست نداشت!!! حداقل اسم یک مرده ای رو بیارند که دو تا دست قوی می داشته
جمعه 23 مرداد 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
alireza.ch - سوییس - نوشاتل. shad - فرانسه - نیس. آنتی اسلام - ایران - اهواز. bij - المان - المان. ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو. irany awareh - سوید - ستگهلم. جزیره - نروژ - اسلو. karl marx - انگلیس - لندن . دوستان خردمند! خوشحالم از اینکه همه شما از هر گوشه ای از دنیا به روشنگری در این وب سایت میپردازید. بقول اولیور وندل هولمز فیزیکدان،‌ نویسنده و شاعر معروف:. (ذهن احمق مانند مردک چشم است.. هر چه بیشتر نور به آن بتابانید تنگ تر میشود!). باور بعضی از این متعصبان مذهبی را نمیتوان با تابانیدن نور تغییر داد چرا که ذهن ایشان دچار جمود است و همانطور که یک فلج را نمیتوان با ورزش درمان کرد ذهن علیل اینها را نیز نمیتوان با دانش درمان کرد. روشنگری را باید برای نسل جدید که با علم و اینترنت و سایر مظاهر تمدن عجین تر است انجام داد تا هر چه زودتر ریشه دین و خدا باوری از این سیاره زده شود. ریشه تمام بدبختی های بشر از طاعونی بنام دین و در راس آنها اسلام و مذهب جعلی و خرافی شیعه سرچشمه میگیرد. درود بر شما فرزانگان.
جمعه 23 مرداد 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
majid11660 - اترش - وین . دوست عزیز! خودت باحالی! میدونی چرا؟! مشکل تو و همه خداباوران یک مشکل بنیادی و مشترک است! ذهن شما برای هر چیزی دنبال علت وجودی میگردد ولی وقتی نوبت به خدای شما میرسد این موجود خیالی را بی نیاز از علت وجودی میدانید در حالیکه این موجود خیالی خود محکوم به تبعیت از همین قوانین جهان شمول است. لطفا یکی از شما نوابیغ دلیلی حجتی چیزی بیاورید که چرا خدای خیالی شما نیاز به علت وجودی ندارد تا من دلایل عدم نیاز جهان به علت وجودی را به زبانی قابل فهم برای شما بیان کنم. سوال واضح من اینه: اونی که تو رو بوجود آورده یا جهان رو به وجود آورده چه کسی بوجود آورده؟!
جمعه 23 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
دوستان خداباور، لطفاً این دو جمله را کنار هم بگذارید و کمی به آنها فکر کنید:1- جملهء معروف در همهء ادیان (یاد خدا مایه آرامش دل هاست)2 - و دیگری (دین افیون توده هاست)
جمعه 23 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
دوستان عزیز. امروز وظیفهء خردمندان و علم باوران این است که راه شهید وطن "احمد کسروی" را ادامه دهند. ایشان راه را درست میرفتند و مدعای این مطلب شهادتشان است. همیشه مغز متفکر ترین انسانها را ، گلوله نادان ترین آدم ها می شکافد.
جمعه 23 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
اسم پدر عبدالله عبدالمطلب بود و وی بنده بتی بود که مطلب نامیده می شد نه الله!!! ابراهیم دو خدا داشت یا یکتا پرست بود!!!!؟. تخریب بتها و معابد اعراب توسط محمد و یا به دستور او در سال 630-631 میلادی: . بت عزی در معبد بتن نخلا و در معبد دره نحلا و قتل کاهن بت عزی/تخریب معبد مناه و الفلس و بت تیی توسط علی و به دستور محمد/بت اللات/ایساف/ نایلا/ رودا/ بت الحلسا که در حمله به این معبد دویست نفر توسط یاران محمد کشته شدند!!!/ بت کافاین خدای قبیله داوس/بت دوس سارا از قبیله بنو الهریت/ بت الاوقیصیر/ بت عییم از قبیله ازد السراه/ بت سوعیر از قبیله انزا/ بت اوماینیس از قبیله هاولا/ بت ود خدای قبیله کرا/ بت سوا در روحات/ بت یاقوت در یمن/ بت یوک خدای قبیله حمدان/ بت نصر خدای قبیله هیماراییت/ بت الدقال و غیره که در مجموع بیشتر از 300 بت بود که در سال 630 میلادی توسط تازه مسلمانان نابود شد. 631- چهار قبیله مسیحی تسلیم محمد شده و محکوم به پرداخت جزیه شدند. قبایل تابوک /تاقلیبیت/عبدالقیس/ و نجران. که در همان زمان حمله به یک مسیحی به نام ادی و تصرف خواهر او. (بر اساس راویات اهل تسنن)
جمعه 23 مرداد 1388

bij - المان - المان
amin7777 و majid11660 گرام، دو سوال ساده از شما: ١- عصبانیت یکی از خصوصیات بشر است. اگر کسی عصبانی شد مترادف است با نداشتن راه حل برای یک مسله! خدایی که عصبانی میشود(مخصوصن الله!) چطور ادعای خدایی دارد؟ ٢- یکی از صفات بارز خدا خالق است. در ازل که هیچ مخلوقی وجود نداشت صفت خالقی هم وجود نداشت پس خالقی هم نبود، این خدا چطور وسط معرکه خلقت(!) پیدا شد؟ ... سوالها زیادند اما جواب بسیار ساده است خدا وجود داره(!) فقط در فکر انسان! فارسی شکر است. کلمه «خدا» از «خود» می اید! یک ایده ال برای انچه خردمندانه خوب میدانیم و انچه به او نسبت میدهیم فقط و فقط صفات انسانیند و بس!!!
جمعه 23 مرداد 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
bij - المان - المان ١- عصبانیت یکی از خصوصیات بشر است. اگر کسی عصبانی شد مترادف است با نداشتن راه حل برای یک مسله! خدایی که عصبانی میشود(مخصوصن الله!) چطور ادعای خدایی دارد؟ . /////////////////// با اجازه سعی میکنم با منطق ناقص خودم جواب بدم. این به شرطیست که قرآن راکلمه به کلمه قبول داشته و احتمال تصرف توی اون رو منکر بشی...توی قرآن خدا عصبانی میشه! . bij - المان - المان ٢- یکی از صفات بارز خدا خالق است. در ازل که هیچ مخلوقی وجود نداشت صفت خالقی هم وجود نداشت پس خالقی هم نبود، این خدا چطور وسط معرکه خلقت(!) پیدا شد؟ .. /////////شب به آسمان پر ستاره نگاه کن. آیا میتونی تصور کنی هیچ انتهایی نداره؟ نه٬ چون تو این دنیا همه چیز انتها داره٬ علت داره...ذهن انسان در حالیکه بسیار تواناست بسیار محدوده.
جمعه 23 مرداد 1388

جزیره - نروژ - اسلو
من همه کامنتها رو مطالعه کردم دقیقا بیشترین دلایل منطقی برای رد خدا وجود داشت در عوض این دوستان که به وجود خدا ایمان دارند هیچ دلیل منطقی و محکمه پسندی ارائه نداده اند و فقط از روی تعصب - ترس - احساسات و عصبانیت تصمیم گرفته اند . البته حق هم دارند یک عمر بوسیله خدا و خرافات خودشون و اروم کردند و به اون دنیا دلخوش بودند و حال اینکه خدایی نیست و همه خرافاته هضمش براشون سخته.
جمعه 23 مرداد 1388

armin53 - انگلستان - بردفورد
shahin 12 - انگلیس - یوکی . . وقت نجات ایمانداران همان وقت به مسلخ برده شدن افرادی چون شماهاست. ولی حتی در ان وقت هم حظور خداوند را نخواهی فهمید. مثل علف هرز بریده خواهیدشد.وصالحان وارث زمین میشوند.
جمعه 23 مرداد 1388

armin53 - انگلستان - بردفورد
amo danial - نروژ - اسلو . هنگام ظهور را هیچ کس جز پدر من نمیداند حتی فرشتگان اسمان . انجیل متی باب24-ایه 36. در دنیا بیش از 1000 دین کاذب وجود داره شیطان از راه دین مردم را در گمراهی نگه میداره.ولی همه این ادیان کاذب نابود خواهند شد و خداوند به راستی پرستش خواهد شد.یهوه قسم خورده که هر زانویی پیش او خم خواهد شد. برای درک این سر بزرگ و این مروارید گرانبها با شاهدان یهوه تماس بگیر.
جمعه 23 مرداد 1388

bij - المان - المان
zebelkhan عزیز، بنوبه خود از تو و دیگر اگاهی دهندگان سپاسگذارم! اینجا می خواهم نکته ای را یاداور باشم: روحیه ورزشکاری را در بحث وارد کنیم بطوریکه مثلن 2 بازیکن تنیس با 180 درجه اختلاف به رقابت با هم میپردازند و در عین حال از هم یادمیگیرند و پس از پایان بازی دست هم را میفشرند و از زمین خارج میشوند بدون بد و بیرا گفتن تا رقابتی دیگر! بدون رقیب بحثی وجود ندارد! نکته دیگر: همه را با یک چوب راندن که فرهنگ غلط ما ایرانیان (بی دین و دیندار) متاسفانه حتی در خارج از ایران است. همانطور که مینویسی و مینویسم برخورد تند با بد و بیرا فرق میکند که اولی انتقاد از واقعیات مسنتد است و دومی ناسزا. با احترام فراوان در جهت نشر فرهنگ مدارا!
جمعه 23 مرداد 1388

amo danial - نروژ - اسلو
تمامی کسانی که به خداوند و پیامبران اعتقاد دارند از مرگ وحشت دارند و درون خود خداوندی را به همراه میکشند تا تکیه گاهی بر غالب شدن ترس و وحشت داشته باشند.
جمعه 23 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
majid11660 - اترش - وین..amin7777 - انگلستان - منچستر...راستش من یک سال است اینها را میگویم ولی خیلی زود تهمت یسیجی بودن وجنایتکار بودن بمن زدند کار اینها از این حرفها گذشته.. . .
جمعه 23 مرداد 1388

bij - المان - المان
محمد درمکه باحمایت پدربزرگ و بعدها عمو و خدیجه در تبلیغ دینش از هیچگونه اهانتی نسبت به قبایل مکه فروگذاری نکرد بطوریکه با حمایت خانواده با نفوذش با چند روز زندان مواجه نبود مردم هم از او یا شکایت میکردند یا جواب توهین را با توهین میدادند! مسلمانان در واقع با مطرح کردن توهین به مقدسات انرا بصورت ابزاری برای خاموش کردن منتقدانشان استفاده میکنند. فراموش نشود که توهین به مقدسات ادیان و تفکرات دیگران از طرف محمد و یارانش حداقل 13 سال از زندگی محمد را تشکیل میدهد!!!
جمعه 23 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
جواب اینکه خدا را چه کسی بوجود آورده 1- یا خدا خودش خالق خودش بوده چیزی که هیچ موجود دیگری قادر به آن نیست و حتی انسان هم قادر به بوجود آوردن خودش از هیچ نیست پس مسلما اجسام بی عقل هم قادر به این کار نیستند به همین دلیل خدا با تمام موجودات فرق می کند و تمام معادلات این جهان درباره او صادق نیست 2-یا مفهوم خلقت هم نوعی خلقت از طرف خدا است و در مورد موجودات این جهان صادق است و چیزی بنام بوجود آمدن و یا خلقت در مورد خدا صادق نیست....
جمعه 23 مرداد 1388

bij - المان - المان
مارکس وقتی گفته های مارکسیستها را شنید گفت من مارکسیست نیستم! میگویند کاسه داغ تر از اش اما در مورد خامنه ای و محمد یا مصباح و علی صدق نمیکند!!! مشکل الله(اسلام) است و تقدسات مکتبیش!
جمعه 23 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . تمام صفات در خدا هست و حتی کبر- مکر -جبار و مهربانی -علم....و در تمام مخلوقات خدا هم این صفات است ولی عصبانیت و غرور در انسان وقتی که باشد نقطه ضعف محسوب میشود نه در خدا و اشتباه شما این است که خدا را با انسان مقایسه میکنید انسان یک موجود ضعیف است مثلا اگر به قدرت خودش مغرور شود خیلی راحت توسط یک حیوان کوچک مثل مار کشته میشود و می بیند که این غرور کاذب بوده و باعث جدی نگرفتن خطر شده یا همان عصبانیت در انسان نشانه ضعف است ولی در خدا که به هر چیزی قادر است اگر عصبانی شود بخاطر ضعف نیست... .
جمعه 23 مرداد 1388

Nazar sang - هلند - امستردام
Nim Rokh - ایران - تهران . مگر تو و امثال تو خدا دارید که صداش میزنی؟؟؟؟؟. بسیجی مفت خور ادم کش!!!!
جمعه 23 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
نظریه بی خداهای دانشمند ومنطقی و طرفدار علم!!!!!!ذرات بنیادین و موجود تک سلولی که همه دنیا و موجودات زنده را بوجود آورده اند از غیب و از هیچ بصورت تصادفی ظاهر شده اند یعنی عقل و تفکر و علم و منطق تعطیل همه چیز تصادفی !!!!حالا دانشمندان محترم اجسام بی عقل بصورت تصادفی توانستند در نهایت یکی مثل شما را از غیب و از هیچ بوجود بیارند حالا شما که عاقل هستید فکری کنید و آن علم و منطق خود را بکار گیرید و یک عنصر جدید را از غیب و از هیچ خلق کنید .....
جمعه 23 مرداد 1388

bij - المان - المان
Neda-ye-Iran گرام، ((توی قرآن خدا عصبانی میشه!)) این سوال است یا تایید حرف من؟! اگر سوال است پس نمونه بسیار وحشتناک از فکر محمد یا بعبارتی الله: سوره نساء آیه 56 : آنان را که به آیات ما کافر شدند به آتش خواهیم افکند هر گاه پوست تنشان بپزد پوستی دیگرشان دهیم ، تا عذاب خدا را بچشند خدا پیروزمند وحکیم است. سورهُ انفال آیه 12: و یاد آر ای رسول آنگاه که پروردگار تو به فرشتگان وحی کرد. که من با شمایم. موُمنان را ثابت قدم بدارید. که همانا من ترسی در دل کافران می افکنم تا گردنهایشان را بزنید و همهُ انگشتانشان را قطع کنید.. نمونه بسیار است ...
جمعه 23 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . 1)میگویم تاریخ ما با شما فرق میکند قبول ندارید تا جایی که ما میدانیم محمد در 13 سالی که در مکه بود خود و اطرافیانش توسط مردم مکه شکنجه میشدند و شما کاملا دارید برعکس میگویید مثلا دو نفر از طرفداران محمد بنام یاسر و سمیه که زن و شوهر بودند توسط سران مکه آنقدر شکنجه شدند تا کشته شدند و به عنوان اولین شهیدان در اسلام اسم آنها در تاریخ ماند یا بروی محمد زباله یا کثافات گوسفند میریختند و مهمتر از آن سه سال محمد را با طرفدارانش در دره شعب زندانی کردند و از ارتباط آنها با دنیای خارج جلو گیری کردند و در همین 3 سال خدیجه و ابوطالب مردند و همین خدیجه که زمانی جزو ثروتمندترین زنان مکه بود وقتی مرد حتی پارچه ای برای کفن کردن نداشت و آنقدر این جنایتها زیاد شد که گروهی از مسلمانان مجبور به مهاجرت به حبشه شدند وخود پیامبر هم در نهایت مجبور شد مخفیانه از مکه خارج شود و به مدینه برود
جمعه 23 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . 2) و جالب اینجاست بعد از10 سال که پیامبر مکه را فتح کرد همه را بخشید و از کسی انتقام نگرفت و مسلمانان عاشق این پیامبر هستند حالا تو داری تاریخ را کاملا برعکس میگویی و ادعا میکنی چیزی که من میگویم درست است و بقیه مردم نا آگاه هستند !!!!!و انتظار داری مسلمانان حرفهای همفکران شما را قبول کنند !!!!!.....مخصوصا شیعه که تاریخش پر از این داستانها است فقط 10روز کربلا و شجاعتی که حسین و 72 نفر یارانش نشان دادند کافی است که مردم ایران هر سال علاقه خود را به تشیع نشان دهند ....
جمعه 23 مرداد 1388

amo danial - نروژ - اسلو
armin53 - انگلستان - بردفورد. ان نجات دهنده ای که بهش ایمان داری با خمینی و خامنه ای چه فرقی میکند. چون انها هم با امدنشان مردم رو به مسلخ کشیدند. پسر خدا هم مانند مهدی غایب نجات دهنده افرادی امثال تو هستند.
جمعه 23 مرداد 1388

bij - المان - المان
پسر شجاع و Neda-ye-Iran گرام، نظریه هایی چون نظریه های تکینگی(singularity)هاوکینگ - پِنروز، که مبتنی بر نظریه ی نسبیت عام انشتین هستند، و نیز مدل های کوانتومی کیهان شناختی از آغاز جهان است که اخیرا ارائه شده اند. این نظریه های تکینگی به تبیینی از آغاز جهان منجر می شوند که مستلزم انگاره ی تکینگی بیگ بنگ، و مدل های کوانتومی کیهان شناختی است که آغاز جهان را به سان خلائی نوسان کننده می نمایانند و نظریه انبساط کیهان و سرعت ان در دانش بشری تا به اثبات نرسند فقط قابل تحقیقند. حال شما با علوم 1400 سال پیش انهم از نوع بدوی ان در حجاز همه چیز را اثبات شده مشاهده کرده اید. فرق دانش با دین در اینست که دانش از خرد براید و دین بروی احساسات موج سواری میکند!!!
جمعه 23 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . بابا منظور از خدا در تمام ادیان یکی است یعنی خدای واحدی که تمام دنیا را خلق کرده و در قرآن هم تمام ادیان تایید شده یعنی پیامبری نبوده که بگوید خدای من با خدای پیامبر دیگر فرق میکند و در رابطه با اینکه مثلا در زمان موسی یک چیزی حلال بوده و در زمان محمد آن حرام شده و یا بلعکس مربوط یه شرایط زمان و فرهنگ مردم ان داشته و ربطی به اینکه این خدا فرق می کند نداشته چون تو هیچ پیامبری پیدا نمی کنی که بگوید من پیامبر قبلی یا خدای او را قبول ندارم مثلا محمد هیچ وقت نگفته که من موسی را قبول ندارم بلکه همیشه گفته تمام پیامبران با هم برادر هستند و حرف همه ما یکی است ....بله در 124 هزار پیامبر وظایف هر کدام مثل هم نبوده مثلا یک پیامبر برای یک شهر امده یک پیامبر برای یک قوم و یک پیامبر هم برای همه انسانها ....
جمعه 23 مرداد 1388

bij - المان - المان
*توجه!* پسر شجاع از نظر من از حالا به بعد تا حدودی منطقیست! چرا؟ او مینویسد: ((اتفاقا .. مثالی از تاریخ طبری در بالا آوردم که مثلا طبری معتقد است که گاو میتواند حرف بزند و این را در کتاب خود نوشته یا خیلی چیزهای دیگر را که گفته بصورت منطقی درست نیست)) در قران صحبت با مورچه و هدهد: سوره نمل/18 تا 23 نمونه ایست که پسر شجاع «قران» را مثل تاریخ طبری که مصرفش بسیار نزد دینداران و ایت الله ها است غیرمنطقی یافته است! من همینجا به او تبریک میگویم!!!
جمعه 23 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . با همین آیاتی که گفتی معلوم میشود که خدا انسان را بیهوده خلق نکرده و این همه اختیار و قدرت عقلی که داده در عوض یک حسابرسی دقیق هم خواهد کرد که از این قدرت اختیار و عقل در چه راهی استفاده کردید و واقعا شرک به خدا جزو بزرگترین گناهان است چون خدا خواهد گفت من از این همه قدرت عقلی که دادم تو برای فهمیدن بدیهی ترین چیز که همان وجود من و ایمان به من بود استفاده نکردی و بسیار تاکید کرده من به کسانی که جاهل بودند و به من ایمان نیاوردند ترحم خواهم کرد ولی وای بر کسانی که از روی لجبازی به من شرک ورزیدند و این کاملا منطقی است چون شما در همین دنیا اگر یک سرمایه را به دست کسی بسپارید از او هم انتظار زیادی دارید و میخواهید بدانید آن سرمایه را چگونه استفاده کرد و اگر کسی سرمایه را از شما بگیرد و بعد منکر وجود شما شود آن آخر ناسپاسی خواهد بود و بزرگترین سرمایه ای که خدا به ما داده بعد از حق زندگی و این همه نعمت که زندگی ما را ممکن کرده قدرت عقل و اختیار است که باعث شده انسان فرمانروای این دنیا شود ....
جمعه 23 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
گروهی از دانشمندان سازمان فضایی آمریکا با ارائه برنامه ای شگفت انگیز اعلام کردند به منظور نجات زمین از گرمای جهانی و افزایش طول عمر آن می توان این سیاره را به مداری دورتر انتقال داد.دانشمندان به منظور جلوگیری از افزایش حرارت زمین شیوه ای غیر طبیعی را کشف کرده اند: حرکت دادن زمین به نقطه ای خنک تر از منظومه خورشیدی. تنها ابزاری که برای انجام این انتقال نیاز خواهد بود چند ستاره دنباله دار در نزدیکی زمین است و پس از آن سیاره زمین در منطقه ای ایمن و خنکتر از منظومه خورشیدی قرار خواهد گرفت.*پسر شجاع* - ایران - تهران------ {... حالا شما که عاقل هستید فکری کنید و آن علم و منطق خود را بکار گیرید و یک عنصر جدید را از غیب و از هیچ خلق کنید ....} آیا این حرفها در مخیلهء شما خداباوران می گنجد؟ https://www.tabnak.com/nbody.php?id=8679
جمعه 23 مرداد 1388

bij - المان - المان
پسر شجاع گرام، ((میگویم تاریخ ما با شما فرق میکند قبول ندارید...)). ببین اگر میل داری با تکرار مکررات تمرین تایپ کردن کنی، من ندارم چون فعلن مجبورم با ماوس بنویسم! مراجعه کن به ادرس زیر که من و zebelkhan کافی در این مورد با تو بحث داشتیم: https://www.iranianuk.com/article.php?id=40059
جمعه 23 مرداد 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
majid11660 - اترش - وین پرستش تقدس وبعدتعصب می آورد . تعصب حاشیه تحمل و بردباری را کاهش می دهد و تبدیل به رویکرد خشن می گردد. خشونت در کلام . خشونت در رفتار .و نادیدن هیچ به غیر از خود. تقدس گرا با چشم ها و تفکر بسته پای بر زمین می کوبد و انگشت اشاره را به تهدید نشان می دهد. به راحتی نظرات و تمایلات دیگر را نفی می کند و حقیقت را فقط و فقط در داشته های خود حستجو می کند. تمامی این اتفاقات زمانی پدیدار میشود که همه‍ی پدیده های پیرامونی آن در حرکت و پویایی قرار دارند و متعصب در جا میزند و دچار سکون در تمامی حالات و رفتارها میشود . به همین دلیل است که( پرستش ) (تقدس) و ( تعصب) پیش نیاز خشونت میگردند .
جمعه 23 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. *پسر شجاع* - ایران - تهران--{ ..در قرآن هم تمام ادیان تایید شده..} 1- قرآن را محمد گفت و عثمان مکتوب کرد. 2- هیچ دینی نه در آن زمان، و نه در آین زمان، اسلام را تایید نکرد. {...مثلا محمد هیچ وقت نگفته که من موسی را قبول ندارم..} محمد نمی توانست بگوید که موسی را قبول ندارد! چون دین اسلام از دین یهود گرفته شده است. برای مثال ماه رمضان را از ماه "کیپور" گرفت. روز تعطیلی مسلمانان به دستور محمد، در ابتدا، روز شنبه را تعطیل اعلام کردند، که با تغییر کردن قبلهء مسلمانان از بیت المقدس به کعبه این روز به روز "جمعه" تغییر پیدا کرد!
جمعه 23 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . واقعا که در قرآن اگر در مورد مورچه و هدهد حرف زده شده اولا مثال در باره خلقت آنها بوده همانطور که درباره آسمان هم مثال زده شده و دوما اگر مثلا هدهد حرف زده با پیامبر خدا سلیمان حرف زده و ما هم از اول حرفمان این است که پیامبران چون از جانب خدا آمده اند قادر به معجزه هستند مانند موسی که وقتی عصایش را بر زمین می انداخت تبدیل به اژدها میشدچون پیامبران از طرف خدا که همه این دنیا را آفریده آمده اند و چیز عجیبی نیست که این کارها را انجام دهند ولی طبری یک انسان عادی بود که فقط تاریخ!!! را نوشته و شما فکر نمی کنید که طبری یا کسی که با گاو حرف زده پیامبر بوده ...و به عنوان یک منبع تاریخی تاریخ طبری به هیچ وجه قابل استناد نیست مثلا در مورد فتح یک شهر گفته که 100 هزار نفر بر روی دیوارهای اطراف شهر نگهبانی میدادند یعنی طول آن دیوار 300 کیلو متر بوده و تازه این شهر در داخل 500 هزار نیرو هم داشته که سر انجام توسط 17 هزار نیروی دشمن فتح شده!!! و حرفهای دیگر او هم مثلا در مورد علی که در یک روز 800 نفر را گردن زد از این نوع داستانها است .....
جمعه 23 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. *پسر شجاع* - ایران - تهران--سنگسار یکی از مجازاتهای یهودیان بود که مسلمانان جزء اصلی مجازاتهای خود قرار دادند. شما دقت کنید که این یکی خیلی مسخره است، حتی قبلهء مسلمانان با یهودیان و مسیحی ها یکی بود. بعد از 13 سال که محمد دید کسی ( یهودی و مسیحی) او را تحویل نمیگیرد و همینطور پولی را که مسلمانان به بیت المقدس می آورند؛ هیچ چیزش نصیب او نمی شود و دیگر اینکه از عربستان تا بیت المقدس خیلی راه بود و در آن شرایط عربهای کمر بریده زورشان می آمد که اینهمه راه برای عبادت بیاورند و....ناگهان یکدفعه محمد قبله را تغییر داد. آخه آدم اگر عقل داره یه ذره بشینه و فکر کنه، میشه خدا اول بگه: مردم من بیت المقدس هستم بیاین و من را عبادت کنید و بعد از چند سال پشیمون بشه و بگه : نه نه نه اشتباه شد من اینور هستم حالا بیاید کعبه رو عبادت کنید؟!!! یکم به خردت رجوع کنی همه چیز حله.
جمعه 23 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، متوجه هستم چی می فرمایید: ((ولی وای بر کسانی که از روی لجبازی به من (و باور من) شرک ورزیدند)) بعد (به آتش خواهیم افکند هر گاه پوست تنشان بپزد پوستی دیگرشان دهیم ، تا عذاب) مسلمانان بر دگراندیشان را بچشند! تو با این حرفت خودتو از جمع انانکه به حقوق بشر معتقدند جدا کردی و تاییدی شدی برای کهریزک و اوین و ...! وای به حال مسلمانانی که همچون ادمهایی با افکار وحشتناک سیاستمدار انها باشند انهم با ادعای اصلاح حکومت اسلامی!
جمعه 23 مرداد 1388

amo danial - نروژ - اسلو
بیچاره شب پرستان !.
جمعه 23 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
3. *پسر شجاع* - ایران - تهران--{...... مثلا محمد هیچ وقت نگفته که من موسی را قبول ندارم بلکه همیشه گفته تمام پیامبران با هم برادر هستند و حرف همه ما یکی است ...} محمد قصد داشت تا همه مردم عربستان را مسلمان کند. و بعد از آن یک "جهان اسلام" را با زور شمشیر و جنگ و خونریزی درست کند که خلفای بعد از او این ماموریت را انجام دادند. اتفاقاً وقتی تاریخ قبل از اسلام را مطالعه می کنیم؛ متوجه میشویم که چه مسیحی چه یهودی چه بت پرست و... در آن زمان، با اینکه عربهای وحشی و بیابانگردی بودند، اما در جامعهء منسجم و سکولار، با تفاهم و بدون جنگ قبیله ای، زندگی میکردند. مگر جنگهایی که ناموسی بود یا روی زمین و احشام صورت میگرفت ( در کل جنگها، اعتقادی و ایدئولوژیک نبودند) و با ظهور محمد در تاریخ، جنگهای خونبار و نسل کشی آغاز شد. لطفاً از خودتان تاریخ نسازید.
جمعه 23 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . ((میگویم تاریخ ما با شما فرق میکند قبول ندارید...)). راستش من جواب قانع کننده ای در مورد منبع تاریخی شما طبری نشنیدم و کاملا معلوم است که طبری در مورد علی و محمد همان دروغهایی که معاویه برای بدنام کردن محمد و علی رواج داده بود را نوشته و این دروغها به قدری زیاد بود که وقتی علی در مسجد کشته شد مردم شام با تعجب گفتند مگر علی نماز هم میخواند!!!!
جمعه 23 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
3. *پسر شجاع* - ایران - تهران- {....بله در 124 هزار پیامبر وظایف هر کدام مثل هم نبوده ....} این عدد 124 هزار پیامبر هم از اون جُکهای خنده دار تاریخ است. مثل همون داستانهای حضرت یونس که در شکم نهنگ بود ( مثل پینوکیو و پدر ژپتو) یا نوح که یک کشتی درست کرد و از هر حیوان یک جفت را فقط سوار کرد! یا داستان ابراهیم و.... یه دلیل خیلی ساده. اگر هر سال یک پیامبر ظهور کرده باشد ( که خیلی سریع بوده و خنده دار است!!!!1 چون تراکم پیامبر میشود. هاهاها) با این حساب اولین پیامبر می شود 124 هزار سال پیش! مسخره نیست؟ یعنی در زمان دایناسورها هم پیامبر بوده؟
جمعه 23 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
بلخره هیچکس نمیدونه اول دایناسورها بودند یا ادم و حوا؟ میخوام بدونم کدامشان اول از بهشت افتادند بیرون!!!
جمعه 23 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . آن حرفی که گفتم یعنی مجازات کسانی که بخدا شرک میورزند مربوط به خدا است و اتفاقا فرق مسلمانان میانه رو و مسلمانان تندرو در این است مسلمانان تند رو خودشان میخواهند مشرکان را مجازات کنند و چه بسا در این کار مرتکب جنایات زیادی هم میشوند ولی مسلمانان میانه رو کاری به مشرکان ندارند و معتقدند مجازات آنها مربوط به خداست چون خدا کاملا از همه چیز اطلاع دارد و میتواند عادلانه قضاوت کند ..
جمعه 23 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . اتفاقا آن حرفهایی که زدی حرف مرا تایید کرد که اساس تمام ادیان یکی است ....در ضمن اسلام اخرین دین است و بعد از اسلام دینی نیامد تا پیامبرش اسلام را تایید کند....
جمعه 23 مرداد 1388

shahin 12 - انگلیس - یوکی
armin53 - انگلستان - بردفورد . جمع کن کاس کوز تو بابا تو که داری مثل اخوندا ما را از عذاب اخرت میترسونید.ضمنا اون بالا چندتا سوال ازت کردم اول جواب بده بعد منو با اتیش جهنمت بسوزان.هیچ دین یا قومی به اندازه مسیحیها تو این دنیا جنایت وکشتار نکردند از قرون وسطا و قبل ان گرفته جنگ جهانی اول و دوم تا کشتار مردمان خاور میانه که هنوز هم ادامه داره از همه بدتر تجاوز بی شمار کشیشان به بچه ها مخصوصا در امریکا بهت پیشنهاد میکنم وقتی میری با اقا عیسی درد دل بکنی حواستو خیلی جمع کن البته اگر تا حالا سلامت باشید از من گفتن.و باز هم میگم بدترین دین مسیحیته
جمعه 23 مرداد 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه. خودت هم خسته نباشی. امیدوارم روزی همدیگر را ملاقات کنیم و کمی بخندیم :-)
جمعه 23 مرداد 1388

majid11660 - اترش - وین
آنتی اسلام - ایران - اهواز. من مسلمون هستم و عبادت هم میکنم و کسی هم نمیتونه منو تغیر بده . نظر شما هم من نمیتونم تغیر بدم . فقط برای خودم ثابت شده و برام مهم نیست که برای شما ثابت بشه یا نشه. بعدش هم شما تو خداپرستیش مشکل داری. بعد از من میپرسی میدانی که خدا پرستی و پرستش و عبادت کردن طریقه، راه، شیوه و روش و سلوک و معرفت و. دارد. و بعد هم اینایی که به من میگن عصبانی هستم هم دوباره میگم . که اصلا واسه من مهم نیست که شما میخواهید چه چیزو بپرستید. من فقط نظرمو گفتم. همون بتپرستاشم یه چیزی میپرستیدند چون میدونستند انسان و ... افریننده داره بازم به اونا شماها که دیگه..........
جمعه 23 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . نظریه هاوکینگ راز افرینش را بیان میکند مثل اینکه میگوید من فهمیدم راز پرورش گل لاله سیاه چگونه است واین فرق میکند با اینکه ما بگوییم برای پرورش گل لاله سیاه نیاز به باغبان و دانه گل لاله سیاه نیست در مورد آفرینش جهان هم هاوکینگ در مورد روش بوجود آمدن جهان نظریه داده وگرنه آن خلا نوسانی و ذرات بسیار کوچک در این خلا نوسانی باید توسط کسی بوجود آمده باشد و یک نیروی اولیه برای بیگ بنگ وجود داشته باشد مثلا در همین آزمایش دانشمندان در سوییس که سعی کردندمدل کوچک پیدایش جهان را ایجاد کنند دانشمندانی بودند که با قدرت تفکر دستگاهی بوجود آوردند و نیز ذرات ریزی وجود داشت که در داخل این دستگاه انفجار بوجود آورد پس می بینید برای بوجود آمدن این بیگ بنگ هم نیاز به یک فاعل است .....
جمعه 23 مرداد 1388

bij - المان - المان
مسلمانان در واقع اهانت را بصورت ابزاری برای خاموش کردن منتقدانشان استفاده میکنند. فرض کنیم در گزاره های زیر که در قران امده و محمد بخصوص در مکه برای تبلیغ دینش گفته بجای مشرکان و کافران، «مسلمانان» در «-» قرار بگیرد. 1. «-» همانند خرهایی هستند که کتاب حمل میکنند . 2. «-» نجس هستند . 3. «-» بدترین جنبندگان روی زمین هستند 4. خدا «-» را بکشد . 5. لعنت خدا و فرشتگان بر «-» باد . 6. «-» مانند حیواناتی هستند که کسی در گوششان چیزی بگوید و آنها جز بانگی نشنوند، «-» کر و کور و لالند و هیچ نمیفهمند . 7.اکثر «-» مثل چهارپایان یا بدتر از آنها هستند، نه میفهمند نه میشنوند . 8.اکثر «-» فاسق (نافرمان، تبهکار، زناکار، گناهکار) هستند . 9. «-» مثل حیوان غذا میخورند . 10. «-» مانند خران وحشی هستند که از شیر میگریزند . 11. «-» حرامزاده هستند . حال خود به قضاوت راجع به اهانت بنشینید! یک فرد حداقل فحاش چطور ادعای پیامبری دارد!! مردم مکه و بعدها مدینه عاصی از محمد وقتی او در بستر در حال مرگ بود مسرور با ابوبکر بیعت کردند!!!
جمعه 23 مرداد 1388

all_alone313 - المان - تهران
دین فقط یه وسیله س واسه ترساندن مردم و درست کردن مسیر فکری واسشون که توسط افراد باهوش تر از زمان خود و واسه رسیدن به منافع ساخته شده و جالب تر از ان خدای موجود در دین هاست که برای اثبات وجود خودش به انسان نیاز داشته یکی رو فرستاده تا با التماس یا کشت و کشتار مردم بهش ایمان بیارن. اگر واقعا خدایی وجود داره ایا بهتر نبود بجای این همه دردسر و کشت و کشتار یک نمونه از قدرت افسانه ایش رو به مردم نشون میداد تا همه بهش ایمان بیارن؟
جمعه 23 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
*پسر شجاع* - ایران - تهران . . اطلاعات پایه طبری در مورد محمد و اسلام اطلاعاتی بود که از نسخه ابن هاشم گرفته بود که ابن هاشم خود نیز از ابن اسحاق گرفته بود که پدرش از وفاداران به خالد بن ولید سردار علی بن ابوطالب بود. اگر این 4 مسلمان دروغ نوشتند خود قران هم دروغه؟ ایات برده داری و قتال هم دروغه؟ . تا کی می خواهید مردم فریبی کنید؟! کتاب ابن هاشم به فرانسه ترجمه شده و اطلاعات مربوط به این وقایع و تخریب معابد در ان هست. ابن اسحاق و ابن هاشم هم دروغ نوشتند؟ شما منتظر چه خصوصیتی از ادم جنایتکار هستید که در این فرد به اصطلاح رسول تقلبی نبوده؟! شفای عاجل برای شما متعصبان خواستارم.
جمعه 23 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
*پسر شجاع* - ایران - تهران . راستش من بدجور از پیامبر خوشم میاد چون زندگی سراسر عاشقانه داشته درست مثل هنر پیشه های هالیود ... ؟؟؟؟؟؟عجب. چگونه اگر زنی زندگی عاشقانه فقط با یک نفر چز شوهرش داشته باشد اگر با تربیت باشی تن فروش و اگر از کلمات اسلامی استفاده کنی//...ج...// است و نه تنها ستاره نیست سنگسار در انتظار اوست محمدت که جز حرمسرا.کودک نواز هم بود ستاره است..افکار متفن یک مرد سالار اسلامی.
جمعه 23 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
majid11660 - اترش - وین. دوست عزیز و گرامی؛ اگر باعث ناراحتی و آزردگی شما شدم، بسیار معذرت می خواهم. قصد من توهین به شما یا خدای شما نبود و نیست. من جویای حقیقتم همین و بس. هرگز نخواستم شما را نصیحت یا راهنمایی کنم. هیچ وقت حتی جسارت توصیه را هم نداشتم. کلام من فقط یک پیشنهاد بود. درضمن، این مطالب که در بحثها بین مخالفین و موافقین رد و بدل میشود، برای هدایت و یا به راه راست کشیدن کسی نیست. مطالب گفته شده در آرشیو این سایت خواهد ماند. دیگران می خوانند و تصمیم میگیرند و اگر لیاقت داشته باشند؛ راه را از چاه پیدا میکنند ( همان حکایت معروف: خلایق هرچه لایق) . هرجا هستید موفق و پیروز و سر بلند باشید.
جمعه 23 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، ((مردم شام با تعجب گفتند مگر علی نماز هم میخواند)) این تصور توست اما با شواهد تاریخی و شخصیت خشن ان کوتاه مرد الله زده! مردم از او ناراضی بودند بطوریکه بعد از مرگ محمد به هیچوجه حاضر نبودند با جانشین محمد بیعت کنند! ابوبکر مادر مرده نمیخواست ضد خواسته محمد عمل کند اما محمد دیگر نبود و مردم از محمد و علی شدیدن روگردان! بعد از ابوبکر حتی حاضر شدند عمر تندخو را و بعد از او عثمان بی لیاقت را در خلافت ببینند اما علی به هیچوجه!! چطور شد علی برای بار چهارم به خلافت رسید فقط با حیله و حمایت عایشه و اقمارش! انها اما بعد از به قدرت رسیدن علی مورد بی لطفی این دریده قرار گرفتند که جز جنگیدن هیچ نیاموخته بود! پس علی نه تنها از طرف مردم شام بلکه کل حجاز مورد انزجار بود تا بالاخره از طرف ناراضی شتاوفنبرگ(!) بقتل می رسد!
جمعه 23 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، ((ولی مسلمانان میانه رو کاری به مشرکان ندارند و معتقدند مجازات آنها مربوط به خداست)) سورة مائده/33: جز این نیست که سزای کسانی که با خدا و فرستادة ‌او می‌جنگند و در زمین به تباهی می‌کوشند، این است که آنان را بکشند یا بردار کنند یا دستها و پاهایشان را به خلاف یکدیگر قطع کنند، یا از آن سرزمین بیرونشان نمایند. (نمونه همانطور که میدانی زیاده!) خب این که منسوب به اغا الله نیست پس منسوب به *عمه محمد* است؟؟؟؟؟!
جمعه 23 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، ((اگر عصبانی شود بخاطر ضعف نیست..)) اگر (الله) عصبانی شود بخاطر *ضعیفه*(زنان و کنیزان محمد) است که با او مخالفت کرده وقتی اعتراض دارند کدام شب نوبت ما میرسد (با تعداد بیش از 70 همخوابه)!!! پناه بر خرد!
جمعه 23 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . راستش اینهایی که مثال زدی خیلی هم خوب بود به یک دلیل چون 1- انسان به دلیل داشتن تفکر و اختیار دارای امکانات بیشتری نسبت به حیوانات است و اگر سگ را به عنوان سمبل بد اخلاقی بدانیم یک انسان بد اخلاق به علت داشتن همان قدرت تفکر و اختیار اگر بد اخلاق باشد آنچنان در این راه پیش میرود که اگر اخلاق او را به اخلاق سگ تشبیه کنیم من فکر میکنم بیشتر توهین به سگ است تا اینکه توهین به آن شخص بد اخلاق باشد پس شما این مثالها را توهین به افرادی که دارای صفات بد هستند ندانید ....و در مورد وفات پیامبر هم که گفتی افراد مسرور ابوبکر را خلیفه کردند باز هم از منابع تاریخ دروغ استفاده کردی چون درست آن این بود وقتی پیامبر در بستر مرگ بود گروهی از افراد سود جو از فرصت سو استفاده کردند و در حالیکه علی در حال مراسم دفن پیامبر بود آنها ابوبکر را به عنوان خلیفه انتخاب کردند و علی 20 سال خانه نشین بود و همان مردم بعد از 20 سال به اشتباه خود پی بردند و علی را با التماس خلیفه کردند ولی باز هم افراد سود جو مثل طلحه و زبیر باز به خیانت خود ادامه دادند .....
جمعه 23 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
shad - فرانسه - نیس . از همان دو مثالی که از تاریخ طبری گفتم یعنی حرف زدن گاو و فتح شهری که 300کیلومتر دیوارهای اطراف شهر بوده و 600 هزار نیرو داشته و توسط 17 هزار نیروی ارتش مهاجم تصرف شده معلوم است که این تاریخ چقدر درست است و فرقی نمیکند که طبری این تاریخ !! را از زبان چه کسی نوشته باشد راستش من تاریخ طبری را برای سرگرمی میخوانم نه برای فهمیدن تاریخ ..در ضمن تا آنجایی که ما میدانیم پیشوایان دین همیشه با برده داری مبارزه کردند و طرفداران خود را به آزاد کردن برده تشویق میکردند و خودشان هم به هر بهانه ای برده ها را آزاد میکردند ولی در زمانی که برده داری جزو اصلی ترین ارکان جامعه بود فرقی نمیکند عربستان اروپا ایران.... مبارزه تدریجی با برده داری بهترین روش بود....
جمعه 23 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . بابا تو با این اطلاعات خودت در مورد تاریخ ادیان مثلا منتقد ادیان هم هستی!!! بسیاری از پیامبران همزمان بودند مثلا پدر زن موسی شعیب هم پیامبر بود یا یوسف پدرش یعقوب هم پیامبر بود ولی همان طور که گفتم وظایف آنها با هم فرق میکرد .. در مورد آن داستانها که گفتی در این دنیا کارهای عجیب تر از آن هم اتفاق می افتد ولی کسی به آن فکر نمیکند ....مثلا در مورد مهدی که 1200 سال عمر کرده یک نفر مثالی زد که برای من جالب بود و آن این بود همان طور که ابرو و مژه به اراده خدا بعد از چند میلیمتر رشد کردن رشد آنها متوقف میشود یعنی اگر یک نفر 100 سال هم عمر کند طول مژه و ابرو او زیاد نمیشود بر خلاف موهای قسمتهای دیگر بدن که اگر اصلاح نشود هر سال بلندتر میشود عمر مهدی هم بعد از آنکه به 30-40 رسید به خواست خدا 1200 سال است که در همان سن متوقف شده است .....اگر این حرف مسخره است بلند نشدن مژه هم باید مسخره باشد چون ما هر ماه برای اصلاح موی سر به آرایشگاه میرویم مگر آنکه کچل باشی ....
جمعه 23 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، ((انیز ذرات ریزی وجود داشت که در داخل این دستگاه انفجار بوجود آورد پس می بینید برای بوجود آمدن این بیگ بنگ هم نیاز به یک فاعل است)) خب اینکه جواب به خودت است همانگونه که آنتی اسلام مینویسد: ((بوجود آمدن انسان پدیده ای بسیار ساده است که در حال حاضر مقدمات و آزمایشهای آن در حال انجام گرفتن است)) اما من نوشتم: (نظریه ها تا به اثبات نرسند فقط قابل تحقیقند. حال شما با علوم 1400 سال پیش انهم از نوع بدوی ان در حجاز همه چیز را اثبات شده مشاهده کرده اید. فرق دانش با دین در اینست که دانش از خرد براید و دین بروی احساسات موج سواری میکند!) باز می خواهی خودت را به غلط بندازی پس به کامنت بعدی توجه کن که دوباره برای تو مینویسم...
جمعه 23 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، انسان غیر شکاک انسان خرد دوستی نیست! همیشه شک گرا باشید و احتمال بدهید که باورهایتان نادرست باشند. وقتی به سراغ کشف حقایق و درستی یا نادرستی یک گزاره میروید، احساسات و عواطف را کنار بگزارید. اجازه ندهید احساسات و عواطف شما خرد شما را کور کند. مقدسات پوشاننده واقعیات و حقایق دست یافتنیند! تقدس ملغمه ایست از ترس و سنتهای به ارث رسیده. مقدسات را کنار بگذاریم، شک کنیم و بدور از احساسات، خردمندانه تحقیق کنیم!
جمعه 23 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . سورة مائده/33: جز این نیست که سزای کسانی که با خدا و فرستادة ‌او می‌جنگند و در زمین به تباهی می‌کوشند، این است که آنان را بکشند یا بردار کنند یا دستها و پاهایشان را به خلاف یکدیگر قطع کنند، یا از آن سرزمین بیرونشان نمایند/// چرا به قسمت اول آیه توجه نمیکنی گفته اگر با شما به جنگ برخواستند یعنی اگر کسانی با شما جنگیدند و خواستند شما را بکشند شما هم آنها را بکشید شاید منظور تو این بوده که اگر خواستند شما را بکشند شما فقط نگاه کنید تا آنها شما رابکشند!!!! فرق مسلمان میانه رو این است که اگر به او حمله شد از خود دفاع میکند یعنی تفکر دفاع نظامی دارد مثل علی که دربرابر حمله نظامی طلحه و زبیر و معاویه دفاع کرد ولی مسلمان تند رو تفکر تهاجم نظامی دارد مثل ابوبکر وعمر که به ایران و اروپا حمله کرد ....در مورد //بخاطر *ضعیفه*(زنان و کنیزان محمد) است که با او مخالفت کرده وقتی اعتراض دارند کدام شب نوبت ما میرسد (با تعداد بیش از 70 همخوابه//باز هم دروغهای تاریخی .
شنبه 24 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، ((راز پرورش گل لاله سیاه چگونه است واین فرق میکند با اینکه ما بگوییم برای پرورش گل لاله سیاه نیاز به باغبان و دانه گل لاله سیاه نیست)) این دلیلت حداقل گل و بلبلیست :-) پسر خوب! اگر اکثر گلها خراب شدند باغبان مقصر نیست بلکه عمو سام دست به خرابکاری زده!!! مثالت برای من سودمند واقع شد! سپاس!! یعنی برای اغا باغبان دردسر درست شده و باید شغل باغبانی را رها کنه یا بره در این جهت بیشتر درس بخونه!!! مثال دیگر.. ->
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . 1) این تصور توست اما با شواهد تاریخی و شخصیت خشن ان کوتاه مرد الله زده! مردم از او ناراضی بودند ////کدام تاریخ و کدام مردم وقتی میگویم از روی تعصب حرف میزنی قبول نداری در آن زمان رای گیری نبود تا مردم علی را انتخاب کنند فقط گروه سران قبایل با هم جلسه میگذاشتند و تصمیمات مهم را میگرفتند مثلا بعد از عمر یک گروه 5 نفری برای تعیین خلیفه تشکیل دادند و آن گروه 5 نفری به علی گفتند اگر قول دهی مثل پیامبر و ابوبکر و عمر خلافت کنی ما تو را به عنوان خلیفه انتخاب میکنیم وگرنه عثمان را خلیفه میکنیم و علی گفت من مثل پیامبر حکومت میکنم ولی مثل ابوبکر و عمر حکومت نمیکنم و آن گروه 5 نفره عثمان را خلیفه کرد
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . 2) و جالب اینجاست که پس از عثمان اکثریت مردم عادی که به تنگ آمده بودند اینبار به سران قبایل فرصت سو استفاده ندادند و اکثریت مردم عادی از تمام سرزمینهای اسلامی به سمت مدینه آمدند و با اصرار از علی خواستند که خلیفه شود و جمعیت به قدری زیاد بود که در کل مدینه ازدحام بی سابقه ای بوجود آمد یعنی اولین اتنخاب دموکراتیک در جهان و سران قبایل مانند طلحه و زبیر که اشتیاق مردم را به خلافت علی دیدند در ظاهر مجبور به بیعت با علی شدند ولی خیلی زود از مدینه خارج شدند و بر علیه علی شروع به خیانت کردند ....
شنبه 24 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
*پسر شجاع* - ایران - تهران . پس برای همین بود که محمد با کنیز عایشه ماریه مادر مرده همبستر شد و دل عایشه را به درد اورد!!! پس به همین دلیل بود که برده داری اسلامی به گفته فیلسوف مسلمان مالک شبل به صورت سیستماتیک در فرهنگ اسلامی وارد شد و نتیجه ان تجارت17 میلیون برده سیاه و سه میلیون برده سفید توسط اعراب مسلمان و ترکها شد!! 12امام شیعه هم که لازم به توضیح نیست که به یاری خالد بن ولید سردار دراکولای علی مهربان از کنیزکان ایرانی کام دل گرفتند و نتیجه ان چند هزار امامزاده است!! مرحبا به این مکتب پر از برکت!!! خلایق هر چه لایق!!!
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . ((بوجود آمدن انسان پدیده ای بسیار ساده است که در حال حاضر مقدمات و آزمایشهای آن در حال انجام گرفتن است))/// واقعا خیلی سطحی به این موضوع نگاه کردی من نگفتم که انسان چگونه بوجود می آید چون یک راه ساده بوجود آمدن انسان از همان پیدایش انسان وجود داشته و آن هم ازدواج زن و مرد من گفتم انسان از هیچ و نیستی و بدون استفاده از چیزی قادر به خلق کردن خود نیست ...خلقت یعنی آفریدن موجودات از هیچ وگرنه تبدیل آهن به اتومبیل که هنر نیست مونتاژ است هنر آن است که برای اولین بار بدون اینکه آهنی وجود داشته باشد تو بتوانی آهن را از نیستی خلق کنی ....
شنبه 24 مرداد 1388

bij - المان - المان
2) -> .. *توجه!* اگر کارخانه ای در یک کشور پیشرفته مثل المان بالای 3 درصد خطا بدهد مسئولین را بازخواست میکنند و در حالت حاد برای انکه کارخانه را نجات دهند مدیر عامل را عوض میکنند. خب مسلمان هم معتقده که محمد اخرین پیامبره! باتوجه به داستانهای دینی 24000 نفر م.ر.د که اغا الله با انها بخاطر تکامل و معصومیت (نسبی) بعلاوه 14 معصومین (مطلق) شیعه = 24014 از 10 میلیارد (= 5 میلیارد ساکنین فعلی بعلاوه 5 میلیارد ساکنین روی زمین در چند هزار سال پیش تا حالا که فوت کرده اند) انسان یعنی فقط و فقط 0.0000024 خیلی کمتر از 1 در صد محصول درست و قابل استفاده الله (گفتگو مستقیم با انها) خلق کرده!!! حال شما بگوید با این الله (مدیر عامل) چه باید کرد اگر هنوز سر کار باشد؟؟!
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . یا مغلطه مکنی یا نمی خواهی متوجه بشوی! ان 40 میلیون المانی و ان افغانستان با وجود داشتن اسم و رسم از حکومتشان بریدند..حال اگر در ایران حکومت غیرمکتبی جا افتاد و اکثریت مردم مسلمان باقی ماندند دلیل خویی است که غیرمکتبی بودن از طرف مردم با وجود دلیل پیپا افتاده تو اسم عربی داشتن انتخاب شده است! //// همانطور که در ترکیه سنی بعد از 100 سال حکومت سکولار مردم ترکیه از اسلام دست برنداشتند مردم ایران شیعه و افغانستان هم اسلام را رها نخواهند کرد ....مطمن باش برای این گفتم که بر ای یک چیز محال اصرار نکنی ....
شنبه 24 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
*پسر شجاع* - ایران - تهران، . ما هم قران(کتاب داستانهای تخیلی) رو برای تفریح می خوانیم نه مثل شما به عنوان یک کتاب اسمانی . قران کتاب تاریخ هم نیست که مردم از ان بهره ای ببرند. خصوصا وقتی خواننده بداند که این کتاب من در اوردی (به نقل از ابن عساکر) از استین ابوبکر و عثمان بیرون امده!!! و توسط باسوادها نوشته شده نه محمد بیسواد!! . حیف ایران که افتاد به دست انیران!!!!
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
shad - فرانسه - نیس . مدرکی برای بسیجی بودن من پیدا نخواهی کرد چون من بسیجی نیستم هر چند بسیجی بودن با جنایتکار بودن خیلی فرق می کند که فکر نمیکنم درک کنی .. بعد از این همه درگیری و جنایتی که این حکومت انجام داد در ماه محرم خواهی دید که مردم ایران چگونه مراسم عاشورا را با شکوه برگزار خواهند کرد و در هفته گذشته هم مردم تهران جشن بی سابقه ای را برای نیمه شعبان تولد مهدی برگزار کردند و در جلو هر خانه و مغازه ای شربت و شیرینی پخش میشد چون مردم حساب این حکومت جنایتکار را از اسلام جدا میدانند حالا تو در رویا باش که روزی در ایران حتی یک مسلمان هم نخواهد بود !!!!.
شنبه 24 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* - ایران - تهران---- { بابا تو با این اطلاعات خودت در مورد تاریخ ادیان مثلا منتقد ادیان هم هستی!بسیاری از پیامبران همزمان بودند مثلا پدر زن موسی شعیب هم پیامبر بود یا یوسف پدرش یعقوب هم پیامبر بود ...} شما که اطلاعاتت اینقدر دقیق است، میشود به ما هم یاد بدهی از روی چه سند تاریخی و از روی گفتهء چه کتابی یا مورخی یا ...124/000 هزار پیغمبر داشتید؟
شنبه 24 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* - ایران - تهران---- {.. مثلا در مورد مهدی که 1200 سال عمر کرده یک نفر مثالی زد که برای من جالب بود و آن این بود همان طور که ابرو و مژه به اراده خدا بعد از چند...} حالا کی گفته که "خدا" وجود داره؟!!! تو اول این رو ثابت کن بعد راجع به مهدی هم صحبت میکنیم.
شنبه 24 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، یا اخر وقت و گیج خوابی یا می خواهی به هر شکلی شده حرف رو حرف بیاری! اینا دیگه چیه؟؟؟. ((اگر اخلاق او را به اخلاق سگ تشبیه کنیم من فکر میکنم بیشتر توهین به سگ است تا اینکه توهین به آن شخص بد اخلاق باشد پس شما این مثالها را توهین به افرادی که دارای صفات بد هستند ندانید )) * ((یعنی اگر یک نفر 100 سال هم عمر کند طول مژه و ابرو او زیاد نمیشود بر خلاف موهای قسمتهای دیگر بدن که اگر اصلاح نشود هر سال بلندتر میشود عمر مهدی هم بعد از آنکه به 30-40 رسید به خواست خدا 1200 سال )) از تو انتظار بیشتری نسبت به دوستانت میرفت!! شبت بخیر!
شنبه 24 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه. درود و ممنون از لطفتان. این شیعیان عزیز طبری و ابن اسحاق و ابن هاشم رو قبول ندارند اما قران رو قبول دارند و همین برای اثبات کامل بودن اسلام کافیه!!! حالا چرا دنبال بحث با بی خدایان هستند؟! . موفق باشید.
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . اتفاقا شکاک بودن خوب است ولی راستش هر چه قدر فکر کردم نتوانستم قبول کنم این دنیا همینطوری بوجود آمده و خالقی نداشته و هیچ روزنه امیدی هم در علم بشر ندیدم تا قبول کنم این دنیا خالقی نداشته و اتفاقا هر چه دیدم آن بود که این دنیا با نظم حیرت انگیزی در حال حرکت است حتی یک انفجار هم دارای نظم است چون ما میدانیم آخر این انفجار چگونه خواهد بود ..
شنبه 24 مرداد 1388

armin53 - انگلستان - بردفورد
shahin 12 - انگلیس - یوکی . . من گفتم شاهدان یهوه.نگفتم کاتولیک.ارتدکس.پرتستان. شاهدان یهوه. ..
شنبه 24 مرداد 1388

armin53 - انگلستان - بردفورد
ادمین عزیز سایت مرسی از لطفت .خیلی به موقع بود.
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . پسر خوب! اگر اکثر گلها خراب شدند باغبان مقصر نیست بلکه عمو سام دست به خرابکاری زده!!///خیالت راحت خدا وعده داده که به حساب همه رسیدگی خواهد کرد از جمله عمو سام ولی فعلا وقت امتحان دادن است نه حساب پس دادن .....انسان یعنی فقط و فقط 0.0000024 خیلی کمتر از 1 در صد محصول درست و قابل استفاده الله (گفتگو مستقیم با انها) خلق کرده!!!///بابا این 124 هزار نفر پیامبر برای هدایت انسانها آمدند و خودشان مدیر عامل از طرف خدا بودند و کارشان را خوب انجام دادند چون اکثر مردم دنیا دین دارند ولی تا چه حد دیندار خوب هستند آن دیگر وظیفه خود انسان است که تلاش کند .....
شنبه 24 مرداد 1388

majid11660 - اترش - وین
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . اینکه میگی اونی که تو رو بوجود آورده یا جهان رو به وجود آورده چه کسی بوجود آورده؟!. واسه عقل من و تو خیلی بزرگه. مثل مثاله دوستمونه که. از یه مورچه بپرسی ایران تو کدوم قاره جهان وجود داره. مشکل شماها اینه که همه چیزو میخواهید با عقلتون توجیه کنید. و به روح اعتقاد ندارید=وقتی خدا رو نمیپرستی. و همه انسانها وقتی همه چیزو میفهمند که دار فانی رو وداع بگند. و اون موقع ممکنه واسه خیلیهاتون دیر شده باشه. در هر صورت من ضرری نمیکنم
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
یا اخر وقت و گیج خوابی یا می خواهی به هر شکلی شده حرف رو حرف بیاری! اینا دیگه چیه؟؟؟/// من آن مثال را زدم که بگویم چیزهای عجیب زیاد اتفاق می افتد ولی چون همیشه تکرار میشود ما راحت قبول میکنیم ولی چون مثلا 1200 سال عمر کردن یک انسان همیشه تکرار نمیشود قبول آن برای ما سخت است ولی این کار برای خدا سخت تر از گردش کره زمین به دور خورشید نیست ....ودر مورد دیگر منظور من این بود یک انسان بی رحم و خونریز بسیار بدتر از یک گرگ است اگر بر فرض بگوییم آن انسان خونریز همانند گرگ است چون جنایتی که این انسان انجام میدهد قابل مقایسه با درنده خویی گرگ نیست و منظور از آن مثالها بد دهنی نبوده چون پیامبر سفارش کرده که همدیگر را با اسمهای بد صدا نزنید بلکه منظور شرح نادانی یا صفات بد گروهی از انسانها بوده ....
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . شما که اطلاعاتت اینقدر دقیق است، میشود به ما هم یاد بدهی از روی چه سند تاریخی و از روی گفتهء چه کتابی یا مورخی یا ...124/000 هزار پیغمبر داشتید؟ ///راستش در آن موقع سازمان ثبت و احوال وجود نداشت تا من اسم همه 124 هزار پیامبر را برایت پرینت بگیرم ولی اسامی خیلی از پیامبران معروف در کتابهای قرآن و انجیل و تورات و همچنین در کتب تاریخی ملتها موجود است مثلا در تاریخ اروپا وجود پیامبری بنام مسیح غیر قابل انکار است ... حالا کی گفته که "خدا" وجود داره؟!!! تو اول این رو ثابت کن بعد راجع به مهدی هم صحبت میکنیم./// ساده ترین دلیل برای وجود خدا این است که کسی مانند تو وجود دارد که بنام آنتی اسلام کامنت میگذارد تا بحال از خود پرسیده ای چطور بوجود آمده ای نکند فکر میکنی تنها ازدواج پدر و مادرت برای بوجود آمدن تو کافی بوده.....
شنبه 24 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. قرآن کنونی یک کتاب تحریف شده و دست کاری شده است ( توسط عایشه و عثمان) . این که میگویم دستکاری شده و تحریف شده است، به این معنی نیست که این کتاب را خراب کردند و از حالت الهی در آوردند؛ بلکه عایشه و عثمان در زمان مکتوب کردن این کتاب زمینی؛ بیش از 60 آیهء قتالهء بسیار وحشتناک را از قرآن در آوردند و رنگو بوی مهربانانه تری به این دین دادند. از جمله، آیهء معروف "سنگسار" (جلال الدین سیوطی، قرآن ‌شناس و مفسر نامدار مصری در قرن دهم هجری، در کتاب الاتقان فی علوم القرآن از عایشه، همسر پیامبر نقل کرده که سوره احزاب که در روزگار پیامبر خوانده می ‌شد، دویست آیه داشت اما زمانی که عثمان خلیفه سوم مسلمانان قرآن را تدوین و مکتوب کرد شماری از آیات، از جمله آیه سنگسار را از قلم انداخت) و در ضمن با بیش از 70 فرقه در دین اسلام ( هم شیعه و هم سنی) این مسئله را به خوبی میتوانیم متوجه بشویم که این دین متحجر چقدر رو به زوال رفته است.
شنبه 24 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. یک مثال دیگر برای دروغ بودن و سراسر اشتباه بودن اسلام : ولایت فقیه یک تئوری توسط خمینی و منتظری بود که 100% من درآوردی بود و یک قدمت 30 ساله دارد نه بیشتر. حال فرض کنید همین فردا ( خ.ر ) و جمهوری اسلامی سرنگون شوند؛ و چند صد سال بگذرد؛ به شرط آنکه اسلام نابود نشده باشد (که جزء محالات است) مجدداً این ولایت فقیه برای نسلهای بعد یک قانون اسلام و البته "اللهی"میشود و مثلاً فقها و آیت الله های 1400 سال بعد میگویند: روایت است که در 1400 سال پیش دو آیت الله به نامهای منتظری و خمینی که با خدا در تماس بودند فرموده اند که.... و باز دوباره میبینید که این ولایت فقیه برپا میشه.
شنبه 24 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
3. این اسلامی هم که شما الان میبینید عمر-ابوبکر-عثمان-علی و دیگر روحانیون و مفسرین دیگر مسلمان در قرنهای گذشته از خودشون در کردند. اگر اسلام محمد رو به شما میدادند؛ همهء مسلمانها بخصوص شیعیان، شلوارهایشان را خیس میکردند و تف و لعنت به اسلام و خدا و قرآن و.. می فرستادند تنها راه خلاص شدن از این همه دردسر و نکبت و درجازدن؛ این است که بشینید خودتون تاریخ رو بخونید. خودتون قرآن رو مطالعه کنید. و خودتون راجع به امامهای شیعیان تحقیق کنید.
شنبه 24 مرداد 1388

majid11660 - اترش - وین
شما هر موقع به روح اعتقاد پیدا کردید و از این مثالهاتون دست برداشتید بشینیدو بحث کنید چون اینجوری هیچکس به هیچ چیزی نمیرسه. گفتم بازم میگم مشکل شما انه که میخواید با عقل و علمتون همه چیزو . مقایسه کنید . و همینتور درک خدتونو با درک خدا . که اینجوری انسان به پوچی میرسه . و زندگی کردن تو این دنیا بی معنی میشه. من اگر جای شما بودم و به حرفاتون اعتقاد داشتم حتما خودکشی میکردم. چون تمام کارایی که تو این دنیا کردم بیهوده شده. و اولش با اخرش هیچ فرقی نمیکرد
شنبه 24 مرداد 1388

majid11660 - اترش - وین
*پسر شجاع* - ایران - تهران . در ضمن پسر شجاع جوابهات خیلی منتقی و باحاله . حالا چرا میگی بهت تهمت زدن گفتن بسیجی . مگه بسیجی بودن دلیل به خوب یا بد بودن ادمهاست
شنبه 24 مرداد 1388

majid11660 - اترش - وین
آنتی اسلام - ایران - اهواز . قرآن کنونی یک کتاب تحریف شده و دست کاری شده است ( توسط عایشه و عثمان) . میشه کتاب یا منبع این حرفتو بگی شاید فرجی شد ما هم تغییر کردیم. خواهشا با مدرک حرف بزنید نه رو هوا. بعد اومدی یک قرآن ‌شناس نام بردی میشه چندتا نام ببری. شما هنوز به اینکه قران تحریف شده متما نیستی . بعد میای درباره اینکه اگر اسلام محمد رو به شما میدادند؛ ..... حرف میزنی . قران زمانی که محمد زنده بود از روش نسخه های زیادی نوشتن. به خاطره همینکه دستکاری نشده یا اگر کسی میخواسته نمیتونسته.
شنبه 24 مرداد 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
*پسر شجاع* - ایران - تهران . آنتی اسلام - ایران - اهواز. bij - المان - المان . با احترام به همه شما عزیزان. ماشالله تون باشه چقدر حال و حوصله دارید خسته نشدید آخه چقدر دارید انرژی میگذارید ٬ بابا جان به مسئولین سایت رحم کنید که باید همه مطالب شما رو بخوانند و درج کنند .
شنبه 24 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. *پسر شجاع* - ایران - تهران--- همین ها که میگی توی کتابها هستند چندتان؟ درضمن این حرفت: {ساده ترین دلیل برای وجود خدا این است که کسی مانند تو وجود دارد که بنام آنتی اسلام کامنت میگذارد....} از اون حرفها بود. من میگم خدا وجود نداره اونوقت تو میگی: خدا تورو بوجور اورده؟ این دلیلی که اوردی در حد همونه که میگن: خدا همه جا هست. زیر میز، توی کمد لباسی حتی توی مستراح و جاکفشی و توی آسمونها. پس خدا وجود داره
شنبه 24 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
majid11660 - اترش - وی--- منطقی
شنبه 24 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
*پسر شجاع* - ایران - تهران . . اگه بسیجی نیستی چرا از اینکه مردم ایران با سرنگونی حکومت اسلامی به اسلام نه بگویند وحشت کردی؟ می ترسید دیگه جایی برای عقب افتاده های بسیجی نباشه تازه اگه خیلی خوش شانس باشند و از دست قانون فرار کنند!!! شما ولایت پرستان یا در رویا هستید و می خواهید به هر قیمتی شده به خودتان و مردم ایران تلقین کنید که بدون حکومت مذهبی شیعه و خدا زندگی در ایران غیر ممکن خواهد بود یا هم مزدور ولایت هستید. همانطور که انتی اسلام گفت اول خدا را ثابت کنید بعد به 124000 پیامبر تخیلی و تقلبی هم خواهیم رسید. پس تا اون موقع برو جلوی صف بسیج و سرچاه جمکران منتظر مهدیت باش!
شنبه 24 مرداد 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
bij - المان - المان . *پسر شجاع* - ایران - تهران . دوستان عزیز من. من کتاب القران الکریم رو با ترجمه آیه الله مکارم شیرازی رو ختم کردم ( البته ترجمه فارسی اون رو ) من چیزی به عنوان عصبی شدن خدا رو توش ندیدم. من آدم مذهبی نیستم و از جنایات این رژیم دفاع نمیکنم هر شب سر نماز دعا میکنم که شر این حکومت از بالای سر کشورمون ایران کم بشه. ولی خوندن این کتاب با این ترجمه قشنگ چشم من رو به حقیقت باز کرد. منی که حدود 2 سال کافر بودم و خدا رو قبول نداشتم.
شنبه 24 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
amin7777 - انگلستان - منچستر. ترجمه بهتر خواستی بگو برات بنویسم! حالا که قران رو ختم کردی لطف کن ایه های برده داری و قتال رو جمع کن و برای دوستان بسیجیت بنویس. فراموش نکنی عینکت رو هم بزنی!!!
شنبه 24 مرداد 1388

shahin 12 - انگلیس - یوکی
armin53 - انگلستان - بردفورد. لطفا اگه ممکنه در مورد همینی که گفتی یمقدار توضیح بدهید؟
شنبه 24 مرداد 1388

amo danial - نروژ - اسلو
بد نسیت سخنان محمودک را هم بشنوید...آمریکا عراق را اشغال کرد چون نگران ظهور امام زمان بود . https://www.youtube.com/watch?v=SwaEBmgfECoeurl
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
shad - فرانسه - نیس . هر چند فهمیدن این موضوع برای تو سخت است ولی بهتر است بدانی که من در این 2 ماه بر خلاف امثال شما که فقط هنرتان حرف زدن است در تمام تظاهرات و تجمعات مخالفان با این حکومت شرکت کردم و بارها گاز اشک آور و باتوم خوردم و چند بار هم کم مانده بود دستگیر شوم ولی مطمن باش در تمام این تظاهرات حتی یک بار هم بر علیه اسلام شعار ندادند و نظر همه این بود که خامنه ای از نام اسلام سو استفاده میکند و میخواهد حکومت دیکتاتوری بوجود آورد .. راستش من به هوش امثال شما شک دارم که هنوز متوجه نیستید یا نمیخواهید متوجه باشید که طرفداری از دین به معنای طرفداری از خامنه ای و ولایت فقیه نیست چون خود ولایت فقیه یک دروغ بزرگ است مثل آنکه بگویند هر کسی وطن پرست باشد طرفدار هیتلر است .....در همان رویای مسخره خودت باش و خوش باش که روزی در ایران یک مسلمان هم نخواهد بود .....
شنبه 24 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
*پسر شجاع* - ایران - تهران . تو ماشالله معلومه خیلی معلومات داری میشه بگی دایناسورها قبل از ادم وحوا بودند یا بعدشون. باور بفرمائید گیج شدم. اگر زمین در 7 روز درست شده پس این جانوران عزیز کی افریده شده بودند؟؟!!
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . واقعا راست گفتند راه شناختن خدا شناختن خود است تو هنوز درباره خودت فکر نکردی از کجا آمدی چگونه آمدی برای چه آمدی و به کجا خواهی رفت ...آنوقت درباره وجود داشتن و یا وجود نداشتن خدا بحث میکن !!!!!!
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
majid11660 - اترش - وین..amin7777 - انگلستان - منچستر...shayan2uk - انگلیس - هال...دوستان اتفاقا من فکر میکنم این بحثها مهم است چون کاملا نشان میدهد هنوز تا رسیدن به یک حکومت مبتنی به دموکراسی و احترام به همه خیلی فاصله داریم همین بی خدا ها و مخالفان اسلام که اینهمه در باره دموکراسی حرف میزنند هنوز حقیقت به این واضحی را قبول ندارند که اکثریت مردم ایران مسلمان شیعه است و میخواهند با یک شستشوی مغزی تمام 70 میلیون ایرانی را بی خدا کنند سپس دموکراسی بوجود بیارند !! یعنی اگر حکومت دست اینها بیفتد ما یک دیکتاتوری بدتر از این حکومت خواهیم داشت....
شنبه 24 مرداد 1388

tabeshesahar - ایران - تهران
1-جنگ هفتاد و دو ملات همه را عذر بنه/چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند.بحث زیبایی بین متدینین و منکران دین در این بخش صورت گرفته است که با اجازه دوستان خواستم من هم نظر خود را بگویم.همه ادیان الهی به صورتی برای ایجاد اصلاحاتی در جامعه زمان خود ایجاد شده است چه آنرا وضع شده توسط خدا بدانیم چه توسط پیامبری که خود رهبری اصلاحات را به عهده گرفته باشد.در بسیاری از مناطق کره زمین مثل شرق آسیا-افریقاوامریکا ممکن است پیامبر الهی هم وجود نداشته ولی نیاز به برخی اصلاحات توسط نخبه های جوامع مرام ها و مکاتب خاص آن جوامع رابوجود آورده است.
شنبه 24 مرداد 1388

tabeshesahar - ایران - تهران
2-به جز ادیانی مثل یهودی-مسیحی-اسلام که صاحب کتاب هستند ادیان و مکاتب و روشهای فکری بسیاری در سراسر کره خاکی از قبیل زرتشتی- بودایی-لایوتسه-کنفسیوس و بسیاری دیگر وجود دارد که اکثر پیروان آنها به صورت موروثی از آن تبعیت میکنند.به جز مکاتب مختلفی که از زمانهای دور باقی مانده است در قرون حاضر نخبگان دیگری هم بوده اند که تفکرات جدیدی مانند کمونیسم-اگزیستانسیالیسم و بسیاری دیگر را ایجاد کرده اند. در حالیکه مشکلات امروزه بشری مانع از مطالعه دقیق هر یک از آنها بوده و تشخیص و تمایز برتری هر یک از آنها بسیار دشوار میباشد بایستی روشی منطقی در مواجهه با این تفکرات الهی و غیر الهی داشت.
شنبه 24 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
shad - فرانسه --- ببین مشکل مردم ما چیست؟!. {روزنامه اعتماد در شماره امروز خود نوشت: مردی با مراجعه به دادگستری اصفهان خواستار تغییر نامش به جومونگ شد. هفته گذشته کارمندان دادگستری استان اصفهان دادخواست عجیبی را مورد بررسی قرار دادند که طی آن مردی خواستار تغییر نامش به جومونگ شده بود که این مرد میانسال که متاهل و دارای چند فرزند است علاقه زیادی به سریال های تلویزیونی به خصوص افسانه جومونگ دارد و مصرانه خواستار تغییر نامش است.} این کشور متاسفانه فعلاً "جمهوری اسلامی ایران" نام دارد؛ کشور ایران که شما به آن فکر می کنید و دوستش دارید جای دیگری است.
شنبه 24 مرداد 1388

tabeshesahar - ایران - تهران
3-من معتقدم نخبگان امروزی با صرف مطالعات بسیار و طی جلسات متعدد که سالها زمان برده است به یک نتیجه فوق العاده و منطقی دست یافته اند که برآیند کل اصلاحات انجام شده در کل جوامع بشری از قدیم تا امروز است.این نتیجه منطقی چیزی نیست جز همین قوانین حقوق بشر که بسیار مترقی بوده و حقوق افراد را به طور کامل لحاظ کرده و مقید ساختن خود به آن مانند آن است که علاوه بر تبعیت از دین موروثی خود روشهای پسندیده و صحیح دیگر ادیان و مکاتب را هم انجام میدهی.من معتقدم اگر بهشت و جهنمی هم وجود داشته باشد بستگی به رفتار هر یک از ما در قبال رعایت همین قوانین دارد.باقی بقای شما.
شنبه 24 مرداد 1388

neda85 - ایران - تهران
دین افیون ملتهاست .. قرآن رو بخونید سرتاسر اون قصه های تخیلی بچگانه و البته بسیار احمقانه ست . کدوم انسان عاقلی باورش می شه که سالها در شکم نهنگ کسی زندگی کنه (یونس) یا دختر باکره بچه بیاره (مریم) اصحاب کهف سالها در غار خوابشون برد و عصای موسی اژدها شد...و البته در هر سوره به کرات شکنجه لعنت و ازار تمام نامسلمونها هم توصیه شده ...این کتاب مقدسی است که از اعراب به ما رسیده
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 1)اتفاقا از همان حرفهایی که گفتی کاملا معلوم میشود چیزی بنام سنگسار در اسلام وجود نداشته و عمر با ادعای عایشه که آیه ای برای سنگسار وجود داشته و پیامبر یادش رفته بگوید سنگسار را وارد اسلام کرد و در هیچ کجای قرآن پیدا نمیکنی که دستور به سنگسار داده باشه و هر کجا نام سنگسار آمده مربوط به اقوام دیگر بوده مثلا {سوره:مریم , آیه 46: گفت اى ابراهیم آیا تو از خدایان من متنفرى اگر باز نایستى تو را سنگسار خواهم کرد و [برو] براى مدتى طولانى از من دور شو }.
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 2)و همچنین از آیات دیگر کاملا میشود فهمید چیزی بنام سنگسار در اسلام وجود نداشته مثلا این آیه در مورد مجازات کنیزان است که مر تکب زنا میشوند{آنگاه چون ازدواج کردند اگر مرتکب کار ناشایستی (زنا )شدند مجازات آنان به اندازه نصف مجازاتیست که بر زنان آزاد مقرر است ،این حکم برای کسی از شما است که از آلایش گناه بترسد و شکیبایی و پاکدامنی پیشه کردن برایتان بهتر است وخداوند آمرزگار مهربان است }حال ازشما سئوال میکنم اگر حکم زنای مردان و زنان آزاد سنگسار و یا اعدام است نصف آن که در آیه ذکر شده یعنی چه؟؟؟؟؟!!!!!مگر میشود برای کسی حکم اعدام صادر شود وبرای دیگری نصف آن !!!!!!! .
شنبه 24 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
*پسر شجاع* - ایران - تهران . مطمئنم که در تظاهرات شرکت داشتی منتها در جبهه لباس شخصیها نبودی کلک؟!! نمی دونستم که اینقدر از سکولارها وحشت دارید!! پس بگو چرا با رفقات اینقدر در این سایتهای ازاد اسلام اسلام می کنی. همه اش از ترس اینه که مبادا مردم به فریب اسلام شیعه و امامان پی ببرند و شما بی کلاه بمونید! به امید رهایی مردم ایران از جهل و خرافات مکتبی و مذهبی و خصوصا اسلامیش!!
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
hamesheh bahar - انگلستان - لندن . آخه دایناسورها چه ربطی به ما دارند برای اینکه راحت بشی فکر کن اول زمین در 7 روز درست شده بعدش دایناسورهای عزیز اومدن بعد یخبندان شده همه دایناسورها منجمد شدند بعد کره زمین گرم شده و بعد به سلامتی آدم و حوا پا روی زمین گذاشتند و بعد هم حالا ما همه یکجورایی فامیل هستیم چون پدر بزرگ و مادر بزرگ همه ما آدم و حوا بوده .....راحت شدی ...
شنبه 24 مرداد 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
shad - فرانسه - نیس . . بابا جون. من که گفتم آدم مذهبی نیستم ولی از حقیقت دفاع میکنم. خداوند با چشم سر قابل دیدن نیست ولی وجود داره. جاذبه زمین و خیلی چیزهای دیگه هم با چشم نمیتونیم ببینیم ولی وجودشون رو حس میکنیم. دیگه منو بسیجی صدا نکن که اصلا خوشم نمیاد.
شنبه 24 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
*پسر شجاع* - ایران - تهران. خوب میدونی خواستم بگم حضرت محمد بنده خدا نمیدونست یعنی بهش وحی نشد که چطور نفت و گاز حاصل این حیوانات را استخراج کنه وگرنه بجای این همه سختی بت شکستن و با حوری ها حرف زدن مثل الان حکام عربستان نفت استخراج میکرد و حال میکرد. عظت زیاد
شنبه 24 مرداد 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
majid11660 - اترش - وین. ما که میدونیم امثال شما مغر رو تعطیل کرده رو به افسانه و سفسطه آوردید! من فقط میخواستم این رو با صراحا از شما بشنوم که فهمیدم. فکر نمیکنم خودت هم معنی این مهملاتی رو که سر هم میکنی بفهمی!. اولا تو صاحب عقل هستی که فکر کنی و استدلال کنی و قوانین جهان رو کشف کنی نه اینکه مغز رو تعطیل کنی و دنبال افسانه های ساخته و پرداخته یک عرب روان پریش 1400 سال پیش راه بیافتی که خود او هم این مهملات را از روی افسانه ها و مطالب نادرست دیگری با کمک یک عده رند سر هم کرده و بافته و به خورد امثال شما داده. همانطور که در بالا هم گفته شده دلایل زیادی برای عدم نیاز جهان خلقت به علت وجودی هست اما شما خدا باوران از ارائه حتی یک دلیل برای اثبات وجود خدا عاجز بوده اید. بزرگترین دلیلی که فلاسفه اسلامی برای اثبات وجود خدا آورده اند برهان نظم و ناظم باشعور است که بجز سفسطه و مغلطه چیز دیگری نیست. با حذف فاکتور زمان و بسیاری عوامل دیگر چنین فرض میکنند که چنین نظام پیچیده ای حتما ناظم باشعور میخواهد!
شنبه 24 مرداد 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
bij - المان - المان. دوست عزیز! با تشکر از نظر شما باید بگویم که با شما هم عقیده نیستم. روحیه ورزشکاری و تحمل و دموکراسی در مورد جامد مغزان و متعصبان مذهبی جواب نمیدهد. مغز اینها مانند مردمک چشم است که هر چه بیشتر نور به آن بتابانی تنگ تر میشود. امثال (پسر شجاع)‌ از منطق پیروی نمیکنند. دین اسلام و پیروان متعصب آن بیش از 1400 سال است که به شعور انسانها توهین کرده و جنایاتی فجیع در باره مخالفان خود انجام داده اند و میدهند. بحث دموکراسی و تحمل و مدارا با اینها نه تنها کارگر نیست بلکه آنها را پر رو تر و وقیح تر میکند. این کاری را که شما شروع کرده اید من یکسال قبل انجام میدادم و هیچ نتیجه ای از آن حاصل نشد به جز اتلاف وقت. اسلام ، جمود فکری، تعصب و جهل مذهبی ذاتا دموکراسی ستیز و ضد مدارا هستند و بحث تنها با انسان منطقی نتیجه میدهد نه انسان تک کتابی و جامد مغز! تا حالا دیده اید دو دانشمند با هم دعوا کنند؟ خیر! ولی در عراق حتی پس از خروج بقول خودشان دشمن از شهرهایشان، شیعه و سنی زیر ماتحت همدیگر هم بمب میگذارند!! این فرهنگ خونریز اسلام ناب محمدی است!
شنبه 24 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
amin7777 - انگلستان - منچستر . دنبال حقیقت هستی؟ بسیار خوب. ایه ای که پسر شجاع در مورد کنیزان نوشت دیدی؟ این همان حقیقت بود : برده داری و نقض حقوق انسانی در قران کتاب الله نادیدنی و فرضی شما!با عمل به حقوق بشر نیازی به خدای نادیدنی اسلام و احکام شرع صدر اسلام نیست. شما وجود چیزی را حس می کنید که باید در این دنیای در حال تغییر و ناقص وجود داشته باشد. این خدای شما باید جزئی از همین دنیای ناقص باشد که شما دینداران و خداباوران در این دنیای ناقص حس کردید و به ذهن خود دریافت کردید. چطور علت کل جهان هستی را به این چیز فرضی ناقص به اسم الله یا خدا ارتباط می دهید؟ مگر کل جهان هستی را روبروی خودتان داشتید؟! اگر داشتید پس خود شما خدا هستید!!
شنبه 24 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. *پسر شجاع* - ایران - تهران----1- تمام علمای اسلام سنگسار را قبول دارند و می گویند حتی خود محمد هم در زمان زندگی بارها در مراسم سنگسار شرکت کرده است. اینجور که معلوم است فقط "تو" اعتقاد داری سنگسار جزء احکام اسلام نیست! 2- تو میگی زمین در 7 شبانه روز بوجود آمد؟ این یعنی خدا برای ساختن زمین احتیاج به زمان داشت و با تعاریفی که شما از خدا میکنید ( بی نیاز است!) با عقل جور در نمی آید!
شنبه 24 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. *پسر شجاع* - ایران - تهران----3- شما فرمودید: {مثلا این آیه در مورد مجازات کنیزان است که مر تکب زنا میشون} الف- لطفاً وقتی آیه ای را میگویید نام سوره و شمارهء آیه فراموش نشود چون در غیر این صورت؛ حرف شما هیچ اعتباری ندارد. ب- این نکته بسیار مهم است و منتظر جوابتان هستم: شما از مجازات "کنیزان" صحبت کردید. مگر در اسلام کنیز هم داریم؟!!!!! ببین حرف که میزنی خودت رو بیشتر میبری زیر سوال! این آیه میگه: "مجازات آنان به اندازه نصف مجازاتیست که بر زنان آزاد مقرر است" این همان برده داری است که دوست عزیزمان شاد (shad - فرانسه - نیس) چند ماه ( شاید هم سال) است که میگوید در قرآن گفته شده؛ اما کو چشم بصیرت؟! دوست عزیز پسر شجاع؛ با کی لج میکنی؟ با من؟!!! هیچ عیبی ندارد فقط با خودت صادق و روراست باش. موفق باشید
شنبه 24 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. shad - فرانسه - نیس-- دوست عزیزم ضمن اینکه در مقابل معلوماتتان سر تعظیم فرود می آورم؛ یک اشتباه در تاریخ اسلام از شما دیدم و لازم دانستم تا متذکر شوم. شما فرمودید : در بین همهء عموهای پیامبر فقط حمزه مسلمان از دنیا رفت!!!! در صورتی که 100% چنین نیست و شما اشتباه گفتید. هیچکدام از عموهای پیامبر اسلام نیاوردند و کافر از دنیا رفتند. حمزه یک مرد زورگو، قمه کش؛ نامرد و شرابخوار و دائم الخمر بود و همینجور هم از دنیا رفت. برای اثبات حرفهایم توجهتان را به تیکه هایی از فیلم THE MESSAGE که در ایران به (محمدً رسول الله) معروف شد جلب میکنم. قابل توجه است که این فیلم؛ همانطور که در ابندایش میگوید، مورد تایید علمای دانشگاه الازهر در قاهره و علمای شیعیان لبنان و همچنین علمای شیعیان ایران ( البته با دروغهایی که به فیلم اضافه شد!) در آمده است.
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
hamesheh bahar - انگلستان - لندن. اتفاقا آن موقع هم نفت و گاز کشف شده بود آتشکده ها در ایران از گازی که از زمین بیرون می آمد میسوخت ولی متاسفانه فایده ای نداشت چون نفت و گاز مشتری نداشت ....
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . بابا از این خل بازیهای همه جای دنیا پیدا میشه همین آمریکا چند وقت پیش یک زن ثروتمند رفته بود دادگاه خواسته بود که بعد مردن سگش وارث ثروتش بشه.....
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . بابا از این خل بازیهای همه جای دنیا پیدا میشه همین آمریکا چند وقت پیش یک زن ثروتمند رفته بود دادگاه خواسته بود که بعد مردن سگش وارث ثروتش بشه.....
شنبه 24 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . من با شما صد در صد موافقم-- در 99 در صد اسلامیون متعصب هیچ گونه مماشات و اعتدالی اثر ندارد و این اسلام دقیقا شبیه بتون مغز اینان را احاطه کرده و نه تنها گوشی برای شنیدن ندارند بلکه اگر دستشان برسد بعنوان وظیفه ی الهی قطعه قطعه ات هم می کنند همین امروز در اخبار بود که یک گروه اسلامی در غزه به جنگ حماس رفته که حکومت تندروتر از حماس در غزه پیاده کنند که 28 کشته داده....اینها تشنه ی خون هستند وقتی مسیحی و یهودی و...و نباشد به جان یکدیگر می افتند.
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
tabeshesahar - ایران - تهران. کاملا با نظر شما موافقم و من هم فکر میکنم که حداقل 90 درصد قوانین حقوق بشر مورد تایید تمام ملتها است ولی برای اجرای قوانین حقوق بشر هم باید در دنیا یک تصمیم قاطع وجود داشته باشد و دولتهای قوی این قوانین را به نفع خود تفسیر نکنند ....
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
shad - فرانسه - نیس . راستش مواضع من قبل از انتخابات هم در این سایت هست که من از اول طرفدار موسوی بودم .......کلک بدجور کم آوردی به همراه همفکرات داری مثل این حکومت جوسازی میکنی !!! این حکومت میگه امثال من جاسوس خارجی هستیم تو هم میگی که لباس شخصی هستم واقعا شانس ما رو که در چه زمانی گیر کردیم اگه من میگم روش این حکومت و امثال شما یکی است واقعا حق دارم لباس شخصی به گروه خون من نمیخوره باز هم گفتم درکش برای تو سخته ولی به نظر من ثروت تمام دنیا هم ارزش آن را نداره که بخاطرش بخواهی جان یک انسان را بگیری .....
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
shad - فرانسه - نیس . این یک واقعیت است که اسلام مخالف برده داری بود و در هر زمانی پیشوایان دین تشویق به آزاد کردن برده ها میکردند ولی این برده داری آنقدر در تمام جوامع عربستان ایران اروپا ....ریشه داشت که چاره ای جز مبارزه تدریجی با آن نبود و اسلام مهمترین کاری که کرد به این برده ها در همان گام اول هویت انسانی داد چون خیلیها فکر میکردند که برده ها فرقی با شتران آنها ندارند ......در ضمن این قدر که مخالف برده داری هستی در همان اروپای متمدن شما برده های جنسی که از آفریقا اروپای شرقی آسیای شرقی... می آورند زبانزد خاص و عام هستند یک تکانی به خودت بده و این بیچاره ها رو آزاد کن .....
شنبه 24 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . نترس بابا ما از آن مسلمانهایی نیستیم که بخواهیم کسی را قطعه قطعه کنیم فقط شما لطف کنید کاری با مسلمانانی که با امثال شما کاری ندارند و اکثریت مسلمانان هم از این گروه هستند نداشته باشید ...اگر منظور شما محکومیت افراد جنایتکار فرقی نمیکند مسلمان مسیحی یهودی بیخدا......است ما هم با شما همراه هستیم ولی اگر میخواهید فقط به خاطر اعتقادات آنها به آنها توهین کنید شرمنده هیچ انسانی چه مسلمان و چه غیر مسلمان اجازه توهین به خود را به هیچ کسی نمیدهد ...اگر خواستار احترام هستید شما هم به دیگران احترام بگذارید...
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . سوره نساء آیه 25 .........در مورد نظر اسلام در مورد برده داری { این یک واقعیت است که اسلام مخالف برده داری بود و در هر زمانی پیشوایان دین تشویق به آزاد کردن برده ها میکردند ولی این برده داری آنقدر در تمام جوامع عربستان ایران اروپا ....ریشه داشت که چاره ای جز مبارزه تدریجی با آن نبود و اسلام مهمترین کاری که کرد به این برده ها در همان گام اول هویت انسانی داد چون خیلیها فکر میکردند که برده ها فرقی با شتران آنها ندارند ......} .
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، ((بابا این 124 هزار نفر پیامبر برای هدایت انسانها آمدند و خودشان مدیر عامل از طرف خدا بودند)) د نشد! تا حالا الله خالق بود و یکهو برای اینکه توپ را به زمین مخالف بیاندازی، 124000 پیامبر خالق شدند؟؟! اغا الله بیشتر از 99.99 درصد در خلقتش خطا داده و اگر هنوز سر کار باشد(!) باید از سر کار (که در مغز یک مسلمان است) اخراج و حداقل به فراموشی سپرده شود!
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
zebelkhan عزیز، در مورد بعضی از هم مکاتبه ایها همانطور که میگویی هیچ امیدی برای گفتمان نیست چون توپ را در زمین خود نگهداشته اند و حتی پشت خود را به بحث کرده اند و بجای گفتگو منطقی داستانسرایی میکنند! از انهایی که جنایات را بی پروا تایید میکنند مثل *مبین.رشت* تکلیفشان روشن است اما انانکه مدعی اند ما دین خود را فیلتر کرده ایم و خوبیها را در ان می جویم قابل بحثند و سزاوار برخورد با روحیه ورزشکاری!
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
علی شریعتی مسلمانی که درس دانشگاهی خوانده و در خارج با افکار جامعه شناسان از نزدیک اشنا شده است. او در مییابد که دینش در بسیاری از موارد در اشتباه محض و حتی فاجعه بارند اما وابستگی سنتی به دینش او را وادار میکند تا با انچه از دانش و افکار جامعه شناسان اموخته تا جاییکه مصلحت ایجاب میکند، داد سخن بگوید و واقعیات مکتبی را وارونه نمایش دهد. او از دانش می اموزد که ٣ مفهوم وحشتناک در دینش مورد انزجار او میباشد: «تکرار»، «تقلید» و «ترجمه». اما این سه در دین اسلام(بخصوص شیعه) پایه و اساس مکتب فکریند نمونه(نماز خواندن، مقلد بودن برای مهملات و تفسیر) این تناقض را او تا اخر عمر با خود حمل نمود. حال این وضعیت متناقض برای بعضی از مسلمانان وجود دارد. داستانسرایی همان مصداق «ترجمه» است که هر انچه زشت و فاجعه امیز در دینم پیدا شد بشکلی انرا ترجمه کنم تا عامی راضی شود و قبل از او من «مسلمان متناقض اندیش»!
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
shad - فرانسه - نیس--- https://antieslaam.blogspot.com/2009/08/blog-post_3688.html. شرابخوار بودن حمزه
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
1.) خداوند خالق همه چیز است (انسان مخلوق خداست). 2.) خداوند کامل است (کمال دارد). 3.) از 1 و 2 نتیجه می شود که خداوند در خلقت کمال دارد. 4.) هدف از خلقت، رسیدن به کمال است (انسان از ابتدا کمال ندارد). 5) 3 با 4 تناقض دارد!!!
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* - ایران - تهران-----{در مورد نظر اسلام در مورد برده داری ...} نظر اسلام رو راجع به برده داری می خوام در رابطه با این آیه بدونم. بحث رو لطفاً عوض نکن و سفسطه نکن. جواب این سوال رو بده. این برده داری هست یا نه؟! هیچ احتیاجی هم به تفسیر و تعبیر نیست. مجدداً برایت مینویسم. لطفاً جواب این سوالم را بده : شما فرمودید: {مثلا این آیه در مورد مجازات کنیزان است که مر تکب زنا میشون} (سوره نساء آیه 25 ) شما از مجازات "کنیزان" صحبت کردید. مگر در اسلام کنیز هم داریم؟!!!!! این آیه میگه: "مجازات آنان به اندازه نصف مجازاتیست که بر زنان آزاد مقرر است". منظور قرآن از ("""زنان آزاد"""") چیست؟؟؟؟؟؟!!! فقط به همین جواب بده لطفاً بحث را بی خودی نپیچان . بسیار سپاسگزارم
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* - ایران - تهران--- شما فرمودید:{ولی این برده داری آنقدر در تمام جوامع عربستان ایران اروپا ....ریشه داشت که چاره ای جز مبارزه تدریجی با آن نبود}. تا آنجایی که من اطلاع دارم کورش کبیر ۶۰۰ یا ۵۷۶ قبل از میلاد میسح یعنی 2600 سال پیش و 1200 سال قبل از محمد منشور حقوق بشر را برای همهء دنیا نوشت که در اون برده داری هم منع شده بود. در منشور کورش کبیر خط ۲۶. می فرماید: من برده داری را برانداختم. به بدبختی‌های آنان پایان بخشیدم. فرمان دادم که همهٔ مردم در پرستش خدای خود آزاد باشند و آنان را نیازارند. فرمان دادم که هیچ کس اهالی شهر را از هستی ساقط نکند. مردوک از کردار نیک من خشنود شد. لطفاً با اطلاعات تاریخی ضعیفتان ایرانیان و ایرانی را زیر سوال نبرید. دربارهء همان اسلام بحث کنید، کفایت میکند.
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز. اتفاقا من جواب سوالت را دادم در زمانی که اسلام آمد برده داری جزو بدیهی ترین چیزها بود و برده ها در حد حیوانات ارزش داشتند و مسلما هیچ کسی نمی توانست در یک روز با دادن یک فرمان برده داری را از بین ببرد چون جزو فرهنگ مردم شده بود ولی اسلام در گام اول هویت انسانی برده ها را به آنها برگرداند و در گام دوم به آزاد کردن برده ها پرداخت و آزاد کردن برده به عنوان عبادت مطرح شد و همانطور که می بینی در این آیه گفته شده اجازه تجاوز به کنیزان را ندارید چیزی که قبلا یک چیز عادی بود و گفته شده باید با آنها ازدواج کنید و تازه حقوق آنها هم مطرح شده چیزی که قبلا سابقه نداشت .....
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* - ایران - تهران--- شما فرمودید: {...این یک واقعیت است که اسلام مخالف برده داری بود و در هر زمانی پیشوایان دین تشویق به آزاد کردن برده ها میکردند ...} اما تاریخ یک چیز دیگه میگه . ابن اسحاق گوید: آنگاه پیمبر خدا صلی علیه و سلم اموال و زنان و فرزندان بنی قریظه را تقسیم کرد و ( محمد زنان را تقسیم کرددددددد!!!!) ...... در جنگ بنی قریظه سی و شش اسب بود و نخستین غنیمتی بود که مطابق سهم تقسیم شد و.... آنگاه پیمبر سعدبن زنید انصاری را با گروهی از اسیران بنی قریظه سوی نجد فرستاد که در مقابل آن، اسب و سلاح خرید!!! ( محمد آدم رو فروخته اسب خریده!!!1چی ی ی ی !!!!) ............و چنان بود که پیمبر اسلام از زنان اسیر قوم، ریحانه دختر عمروبن جنانه را که از طایفهء بنی عمروبن قریظه بود برای خویشتن برگزیده بود و... (تاریخ طبری صفحهء 1091 جلد سوم). دوست عزیز و گرامی، شما که مسلمان هستید؛ بشین تاریخ دینت رو بخون که ما کفار و بی خدایان برایت تعریف نکنیم.
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . مدیر عامل یعنی خالق !!!!.. منظور من از مدیر عامل معلم است یعنی خدا 124 هزار معلم فرستاد و آنها مردم را آموزش دادند و کارشان را هم خوب انجام دادند چون اکثر مردم دنیا دیندار هستند ...ولی دیندار خوب بودن فرق میکند مثل اینکه معلم درسش را به همه دانش آموزان میدهد ولی تعدادی از دانش آموزان موفق تر هستند
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . شرط کمال اختیار است 1- خدا کامل مطلق است چون دارای اختیار کامل است 2 - خدا انسان را با اختیار آفرید تا به تکامل برسد 3 -اگر انسانی از اختیار برای تکامل استفاده نکند از طرف خدا باز خواست خواهد شد
یکشنبه 25 مرداد 1388

tamara .s - انگلیس - لندن
یه جا میگه اگر شمابخاطر پیچیدهگی و نظم تو افرینش معتقد به افریده هستید پس اون افریده که خیلی بیشتر از انسان وما بقی مخلوقات نظم و پیچیدگی باید داشته باشه کی افریده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 1)وقتی میگویم که مبارزه با برده داری یک امر تدریجی بوده و برده داری یک سابقه ریشه دار در تاریخ دارد منظورم این است بله پیامبر و علی خود هم در خانه غلام و برده داشتند ولی رفتار علی با غلامش طوری بود که لباس گران قیمت را به غلامش میداد و لباس ساده را خودش میپوشید و وقتی علت را میپرسیدند میگفت چون او جوانتر از من است در مورد بنی قریظه هم اولا اینها قومی بودند که با مسلمانان پیمان دوستی بستند و پنهانی با سران مکه برای کشتن پیامبر و مسلمانان متحد شدند و وقتی شکست خوردند پیامبر گفت اگر مسلمان شوید آزاد هستید که تعدادی آزاد شدند همان حرف که پیامبر به هر بهانه ای میخواست برده ها را آزاد کند وگرنه به هیچ وجه یاران پیامبر که تازه مسلمان شده بودند و هنوز خوی جهالت در آنها بود راضی نمیشدند که بدون دلیل پیامبر آنها را آزاد کند وگروهی که از این فرصت استفاده نکردند همچنان برده ماندند
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 2)و در آن زمان وقتی که یک قومی شکست میخورد بعد از شکست دیگر آنها را رها نمیکردند که مثلا دیگر جنگ تمام شد بروید به خانه هایتان دو راه وجود داشت یا انها را میکشتند یا برده میکردند و پیامبر راه سومی هم بوجود آورد آن هم این بود که اگر مسلمان شدید آزاد میشوید و جالب آن بود که چون هدف پیامبر آزادی برده ها به هر بهانه ای بود راه چهارمی هم برای آزادی برده ها ایجاد کرد و آن این بود که هر اسیری که نمیخواهد مسلمان شود اگر به 10 مسلمان خواندن و نوشتن یاد دهد آزاد میشود می بینی همش بهانه های آبکی برای آزادی اسیران و باز راه پنجمی نشان داد که برای کفاره گناهان یا برای بدست آوردن ثواب مسلمانان باید برده آزاد کنند
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 2) و این ادامه داشت تا اینکه ما مثلا اگر زمان صفویه و قاجار را نگاه کنیم دیگر چیزی بنام برده در ایران نداشتیم در حالیکه ایرانیان قبل از اسلام برده داری یکی از اصلی ترین فرهنگ انها بود و حتی برای نگهبانی حرمسراهای خود پسران برده را اخته میکردند و تبدیل به خواجگان حرمسراهای خود میکردند و ما با این روش اسلام مثلا در دوره صفویه یعنی حد اقل 400 سال پیش دیگر برده داری در ایران بصورت قانونی از بین رفته بود و این یک دستاورد بزرگ بود چون در همین اروپا بعد از انقلاب فرانسه یعنی 200 سال پیش در تاریخ فرانسه نوشته شده که مجلس فرانسه قانون برده داری را منسوخ کرد و یک پیرمرد 100 ساله به مجلس فرانسه آمد تا از نمایندگان تشکر کند که پس از 100 سال طعم آزادی را به او چشانده اند .....
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. *پسر شجاع* - ایران - تهران---- شما فرمودید: { پیامبر و علی خود هم در خانه غلام و برده داشتند } پس برده دار بودند و برده داری میکردند و اسلام هم برده داری رو گناه نمی دونه و در قرآن هم برده داری آزاد اعلام شده! دیگه این توجیه است که : آره با برده هاشون خوش رفتار بودند و ..... خیلی دوستت دارم. خوشم میاد که زود مطلب رو میگیری.
یکشنبه 25 مرداد 1388

majid11660 - اترش - وین
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . من که والا اینجا بیکار نیستم . خوشبختانه از مغزمم استفاده میکنم. خدامو قبول دارمو زیاد فکر نمیکنم. ولی ملومه شما از مغزت خوب استفاده میکنی که اینجا از صبح تا شب مینویسی. من اگه جای شما بودمو این همه مغز مغز میکردم. به جای این نوشتن ها . حداقل میرفتم دنبالش ببینم اگه خدا وجود نداره این جهان و موجودات و... چه جوری از بیخ بوجود امدند . نه بشینم بنویسم دنیا میخواهد ثابت کند . من دیگه اینجا چیزی نمینویسم . خواستی جواب بدی یه جوری بنویس که خوندنی باشه نه جواب دادنی. و بدون توهین
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. پسر شجاع* - ایران - تهران--- اما در رابطه با قوم بنی قریظه. شما اگر یک تیکهء تاریخ را بصورت گزینش و اونجوری که خودت دلت می خواد تعریف کنی، بله درست می فرمایید. اما اگر شروع جنگها و ریشه ها را بخواهی پیدا کنی، نخیر شما اشتباه می کنی. این جنگ با قوم بنی قریظه و کلاً جنگهای خونین با یهودیان و نسل کشی آنها توسط محمد سر درازی دارد اما بصورت خیلی خلاصه جنگ محمد با اقوام یهود از اینجا شروع شد. (اولین جنگ محمد با یهودیان شوال سال دوم هجرت) .محمدبن اسحاق گوید: قصهء بنی قینقاع چنان بود که پیمبر آنها را در بازارشان فراهم آورد و گفت:(( ای گروه یهود از خدا بترسید که شما را نیز بلیه ای چون قریشیان دهد، بیایید و مسلمان شوید که من پیمبر مرسلم و این را در کتاب خویش و پیمان خدا میبینید.))
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2 پسر شجاع* - ایران - تهران یهودیان بنی قینقاع گفتند:(( ای محمد پنداری که نیز قوم تو هستیم، مغرور مشو که با کسانی روبرو شدی که جنگ نمی دانستند و فرصتی به دست آوردی، به خدا اگر با ما جنگ کنی خواهی دید که چگونه کسانیم)) بعد از این محمد به روستای آنها حمله کرد و 25 روز آنها را محاصره کردو آنها تسلیم شدند و محمد بعد از کلی کش و قوس که خواست همه شون رو بکشه اما عبدالله کلی التماس و پادر میانی کرد، سرانجام محمد راضی شد که آنها کلاً از اون منطقه کوچ کنند و همهء اموالشان به مسلمانان برسد!!. (تاریخ طبری جنگ بنی قینقاع صفحهء 997 ). در سال چهارم هجری جنگ بنی نضیر بین محمد و یهودیان این طایفه در گرفت و علت این بود که باز دوباره محمد دو نفر رو فرستاده بود تا یهودیان را مسلمان کند اما آنها زیر بار نرفتند و گفتند این یک توهین است و آن دو نفر را کشتند. محمد هم برای دیه رفت که پول آن دونفر را بگیرد آنها هم ندادند و محمد به روستای آنها حمله کرد و همه جا را نابود کرد. ( تاریخ طبری جلد سوم صفحهء 1054).
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
3- پسر شجاع: بعد از او غزهء سویق بود بعد از اون جنگ خندق بود علتش هم این بود که چندتا از یهودی های همون "طایفهء بنی نضیر" ( دقت بفرمایید، بنی قریظه نه، بنی نضیر)که آواره شده بودند رفتند با طایفهء قریش صحبت کردند که : ما احساس امنیت نمی کنیم. محمد دست از سر یهودیان بر نمی دارد و اگر قدرت بگیرد همهء ما را میکشد ( که همینجور هم بود وشد) و چیز جالبی که وجود دارد این است که مسلمانان برای توجیه قتل و عام 800 نفرهء قوم بنی قریظه در یک روز؛ میگویند که آنها با طایفهء قریش دست به یکی کردند! در صورتی که این یک دروغ بزرگ تاریخی است. قوم بنی قریظه روحشان از این قضیه خبر نداشت.
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
4 پسر شجاع* - ایران - تهران و خلاصه جنگ بنی قریظه در سال پنجم هجرت اتفاق افتاد که علی در این جنگ گردن 800 نفر از یهودیان را در یک روز قطع کرد. محمد به مسلمانها گفت: امروز نماز عصر را میریم وسط دهات ( روستای) یهودیان بنی قریظه میخونیم!! علی به سمت روستای اونها حرکت کرد. قوم بنی قریظه علی را راه ندادند و به او فحش دادند. علی برگشت پیش محمد و جریان رو تعریف کرد و محمد هم به قوم بنی قریظه حمله کرد. ( کتاب تاریخ طبری صفحهء 1082 و 1083 جلد سوم) لطفاً بشین تاریخ رو بخون که من و امثال من مجبور نشیم تاریخ رو برات بخونیم.
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
محمد بن اسحاق بن یسار (یا بصورت خلاصه تر ابن اسحاق) یکی از معروف ترین مورخین عرب مسلمان بود. او از معتبرترین نویسندگان سیره محمد پیامبر اسلام می‌باشد. ابن اسحاق زندگی نامه‌ای از محمد به نام سیرهء رسول الله مکتوب نمود. بر اساس اکثر منابع، او درمدینه و در سال ۸۵ هجری قمری متولد شد. بگفته یاقوت و بغدادی پدر بزرگ ابن اسحاق، یاسر، در زمان خلافت ابوبکر در عین التمر در سال ۱۲ هجری به اسارت گرفته شد و به مدینه فرستاده شد. نهایتاً او به """بردگی"""" درآمد ولی با پذیرش اسلام او را ""آزاد ""کردند. ( منبع: دائره المعارف بزرگ اسلامی، ابن اسحاق، سید علی آل داود)
یکشنبه 25 مرداد 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
کافران عزیز گوش کنید:. این بحث به هیچ جا کشیده نمیشه و هیچ کس نمیتونه دیگری رو قانع کنه. پس در پایان باید بگم که شما را به دین خودتان ما هم به دین خودمان و به قول معروف جوجه رو آخر پاییز میشمارن بابا جون. فعلا برو حالش رو ببر ولی...مواظب قیامت باش( اون موقعی که گرزه آتشین حوالت کنن دوست عزیز).
یکشنبه 25 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
آنتی اسلام - ایران - اهواز . ممنون از توضیحاتت دوست عزیز.من هم از شما و سایر دوستان مطالب زیادی اموختم. پس با این حساب حمزه هم مسلمان نبوده. آینها برادرزاده خودشان محمد را بهتر می شناختند که به او اعتماد نداشتند. موفق باشی
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، ((مدیر عامل یعنی خالق؟!)) سوالت جالبه انهم نه از من بلکه از خودت و مذهبیون! تو مینویسی ((ما بگوییم برای پرورش گل لاله سیاه نیاز به باغبان)) باغبان را برای خدا انالوگ میاوری دوستانت هم نجار و رئیس کارخانه را بجای خدا می نشانند. دوباره نکته من در مثالهای مذهبیون: *اغا الله بیشتر از 99.99 درصد در خلقتش خطا داده و اگر هنوز سر کار باشد(!) باید از سر کار (که در مغز یک مسلمان است) اخراج و حداقل به فراموشی سپرده شود! اگر نمی خواهی یا بعبارتی نمیتوانی جواب بدهی مثل خیلی از نکات بی جواب حداقل در این سایت، باز میگذریم!
یکشنبه 25 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
پسر شجاع خوب نگاه کن ببین من کجا از اعدام حرف زدم؟!!! مغلطه می کنی و صحبت رو به کشتن مسلمانان ربط می دهی.فعلا حکومت دست مسلمانانه!! تو که هنوز نمیفهمی که برده داری یعنی برده و کنیز داشتن! حالا فرقی نمی کند رفتارشان با برده ها خوب بوده یا بد بوده. برده داری یعنی سلب اختیارات فردی و اجتماعی یک فرد و تصاحب او و بهره کشی و استثمار برده. وقتی مطلب به این سادگی رو نمی گیری نباید هم بفهمی که سکولارها مخالف اعدام و شکنجه هستند حالا ان فرد جنایتکار هم باشد . مسلما اصول ما سکولارها و لائیکها از قوانین بدوی و متحجر اسلام جداست. طرفدار هر کسی که باشی موسوی یا احمدی باید بفهمی که تعدادی از ایرانیان مسیحی و یهودی و بهائی و سکولار و مسلمان خواهان دموکراسی هم حق داشتن یک حکومت غیر اسلامی و ازاد را دارند. از چه می ترسید؟ مگه اخوندی که جیره و مواجب مفت و مجانیت از خزانه حکومت اسلامی حدف بشه؟!! مگر فقط شما باید برای ایران تصمیم بگیرید که اسلامی باشد یا نباشد؟ خیلی وقاحت دارید!!
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
یک سوال ساده از خداباوران یا بعبارتی مذهبیون مسئول! شما هر چه دلیل مستند می اوریم می گویید دروغ است و این (مثل تاریخ طبری) را قبول ندارم و ده ها بهانه و داستانسرایی! چطور می خواهید به غیرمذهبیون خردگرا که به واقعیات و هر انچه از احساساتی شدن بدور است و معتقد به معجزه و غیر شهودات نیستند بقبولانید که مثلن قران(نه انچه به جنایات منسوب است!) برای امروز هنوز مفید میتواند باشد؟
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، ((شرط کمال اختیار است)) در جاهایی که داشتن اختیار سبب بروز بدی و شر می شود چه استدلالی داریم که آن را جزو کمالات بدانیم؟ دوم، اختیار در جاهایی با کمال تضاد دارد و سبب به کمال نرسیدن می شود، سوم، اینکه اگر اختیار خود جزو کمالات باشد، آنگاه رسیدن مخلوق به کمال ممکن نیست. چرا که انسانی که کمال دارد نمی تواند مختار باشد ولی انسانی که مختار است می خواهد به کمال برسد و رسیدن او به کمال مستلزم از دست دادن اختیار است چرا که همواره مجبور است طبق کمال خود، خوبی را برگزیند!!!
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
یک سوال ساده از خداباوران یا بعبارتی مذهبیون مسئول! شما می گویید اکثریت مردم ایران مسلمانند یعنی حداقل فروعات دین را بجا می اورند (به عنوان مثال نماز که حتی روزانه بالای 17 رکعت هم میرسد) چرا مردم در روابط و مناسبات فردی عقب افتاده و غیراخلاقی عمل میکنند؟ (به عنوان نمونه قوانین رانندگی را رعایت نمیکنند، دروغ میگویند، مال دیگران را می خوردند، فحاشی در هر مکان و زمان بیکدیگر، فریب دادن یکدیگر، جنایت و ...) ، خارج از مشکلات جمعی که به مسئولین ارجاع داده میشوند!! مگر نه انست که شما با نماز خوندنتان معنویات و در نتیجه رفاه و معیشت را فراهم می اورید؟ 30 سال وقت، نسبتن طولانیست! در ضمن وعده های الله کجایند بطوریکه عکس ان وعده ها برای بهترین مردمش(شیعیان) به واقعیت درامده است!!!
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، ((..تعدادی از دانش آموزان موفق تر)) پسر خوب! اگر من سوال کنم چرا با ان شاگردان ممتاز تماس نمی گیرد جواب میدهند چون انها معصوم نیستند به عبارتی هنوز خطاکار! خب نکته در اینجاست که اغا الله (باغبان) که یک گل معصوم ندارد همه پژمرده و غیرفابل تماس از طرف خالق اند! مگر مدعی نیستی که محمد اغا اخرین پیامبر است و اغا الله یکی دیگه از ان معصومین در جیب دارد که اغا مهدی باشد پس تا مدتهای طولانی با خالقی سر و کار دارید که همه محصولاتش خطا دارند!!!
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . اولا در این که تاریخ طبری دروغ است نیاز به هوش زیادی نیست و دو مثالی که زدم کاملا آنرا ثابت میکند و در مورد دروغ بودن قرآن فطرت و درون میلیاردها انسان که در طول تاریخ بشر به سمت پرستش خدا تمایل داشتند هم دروغ است و در هیچ زمانی از تاریخ انسان شما پیدا نمیکنید که انسانها کاملا بی خدا باشند و در زمان حالا هم که اکثریت انسانها تنها یک خدا را میپرستند یعنی خدایی که همه جا هیس ولی دیده نمیشود و تجربه ثابت کرده که هر تمایلی در درون انسان باشد بخاطر چیزی است که وجود دارد مثلا اگر تشنه میشوید بخاطر این است که آب وجود دارد و به همین ترتیب اگر انسانها به خدا تمایل دارند بخاطر آن است که خدا وجود دارد دوما اگر اختیار نباشد فرشته هم باشی کمال نیست چون اصلا قادر به شر نیستی فهمیدنش زیاد مشکل نیست .....
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . 2)سوما انسان همیشه مجبور نیست که خوبی را انتخاب کند و حتما به کمال برسد همانطور که هر دانش آموزی حتما مجبور نیست که درس بخواند ولی فرق دانش آموزی که درس میخواند با دانش آموزی که درس نمیخواند این است که دانش آموز درس خوان موفق میشود و آینده روشنی دارد ولی دانش آموزی که درس نمیخواند مردود میشود و آینده تیره ای دارد و همینطور انسانی که خوبی را انتخاب میکند به کمال میرسد و وارد بهشت میشود و انسانی که بدی را انتخاب میکند به شر یعنی ضد کمال میرسد و وارد جهنم میشود و واقعا از این ساده تر دیگر نمیشود این موضوع را توضیح داد و این جزو دروس ابتدایی دانش آموزان در مدرسه است ...چهارما ((ما بگوییم برای پرورش گل لاله سیاه نیاز به باغبان)) منظور من این است همانطور که برای بوجود آوردن یک گل نیاز به باغبان است برای بوجود امدن این دنیا هم نیاز به خالق است و خیلی بی منطقی است که فکر کنیم این دنیا همینطوری بوجود آمده بر خلاف نظر بیخدا های مثلا منطق گرا!!!!
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . 3)و این خدا که جهان را بوجود آورده 124 هزار پیامبر را که در زمان خود به کمال رسیده بودند را انتخاب کرد و از آنها خواست که راه رسیدن به کمال را هم به دیگر انسانها نشان دهند یعنی خدا علاوه بر قدرت عقل و اختیار که برای رسیدن به کمال در اختیار انسان گذاشت یک لطف دیگر هم کرد و آن این بود که چون انسان یک موجود محدود است و نمی تواند در باره خیلی چیزها مانند زندگی پس از مرگ و دنیا های دیگر اطلاعات داشته باشد ممکن است به خاطر این محدودیت دچار اشتباه شود و مسیر رسیدن به کمال را گم کند و برای همین پیامبران را فرستاد ..
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . 4) چهارما اگر دیندار بودن به این راحتی بود که مثلا با خواندن 17 رکعت نماز همه چیز حل شود که این همه مشکل نداشتیم اتفاقا اصلی ترین نکات دیندار بودن این است که (به عنوان نمونه قوانین رانندگی را رعایت کند دروغ نگوید ، مال دیگران را نخورد فحاشی در هر مکان و زمان بیکدیگر نکند ، فریب ندادن یکدیگر، جنایت نکردن و ...) و اتفاقا مشکل ما هم این است که امثال شما بی خدا ها و همینطور مسلمانان طالبانی فکر میکنند مسلمانی یعنی 17 رکعت نماز خواندن و بعد اجازه هر نوع جنایتی داشتن ....بله محمد اخرین پیامبر است و خدا خودش گفته که کسانی که از این اختیار و عقل استفاده کردند و به کمال رسیدند وارد بهشت خواهند شد {محصول بدون خطا } و کسانی که از عقل و اختیار در جهت رسیدن به شر استفاده کردند وارد جهنم خواهند شد {محصول خطا که خطا بودنشان به خاطر اختیاری بود که خدا به آنها داده بود نه به خاطر خلقت خود خدا }
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
shad - فرانسه - نیس . اولا با همین روش تدریجی اسلام برده داری چند قرن است که حداقل در ایران منسوخ شده در حالیکه در فرهنگ ایران مخصوصا قبل از اسلام برده داری یک اصل بود در حالیکه آن اروپای مترقی شما تنها 200 سال است که قانون برده داری را لغو کرده و تازه بصورت نیمه رسمی هم باز در همین اروپا برده داری آن هم برده های جنسی بصورت گسترده در اروپا وجود دارد هر چند مثلا چند مسوول اروپایی هم از آن انتقاد کنند ولی مسوولان اروپایی کمی نیستند که شبها را با این برده ها به صبح میرسانند ...دوما 70 میلیون ایرانی هستند که میگویند جامعه اسلامی داشته باشیم نه من همانطور که ترکیه ایها هم میگویند ما مسلمان هستیم نه بی خدا و ظاهرا امثال شما هستید که دستور میدهید یا آرزو دارید 70 میلیون ایرانی بی خدا باشد
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، ((تاریخ طبری دروغ است نیاز به هوش زیادی نیست)) خب خداناباوران هم وقتی جواب منطقی از خداباوران نمیشنوند میگویند قران دروغ و داستان است که محمد بیان کرده که نیاز به هوش زیادی ندارد!!! پناه بر خرد پس متطق کجاست وقتی خداناباوران از کتب مذهبی (از قران تا صافی و بحارالانوار و طبری ..) فاکت می اورند و باز بهانه از طرف خداباوران!
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 1)اولا تاریخی که گفتی باز از طبری بود که من با دلیل ثابت کردم که قابل اعتماد نیست یعنی اگر یک واقعه تاریخی را گفته به خاطر روحیه آن زمان مردم شاخ و برگ زیادی داده و آنقدر اغراق کرده که اعتبار تاریخی خود را از دست داده مثلا یک شهری که 300 کیلومتر دیوارهای اطرافش بوده و 600 هزار نیرو در داخل داشته خیلی راحت توسط یک ارتش 17 هزار نفری فتح میشود !!...دوما افراد بنی قریظه آواره نبودند که مثلا به مردم مکه پناه ببرند اتفاقا انها در اطراف مدینه چندین قلعه مستحکم داشتند که مهمترین آنها قلعه خیبر بود و آنقدر به خود مغرور بودند که فکر نمیکردند مسلمانها بتوانند این قلعه ها را فتح کنند و چند بار هم مسلمانان شکست خوردند و در نهایت علی توانست قلعه خیبر را فتح کند ...
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، ((اکثریت انسانها تنها یک خدا را میپرستند)) انسانهایی که گاو می پرستد چقدر با اسلام یا مسیحیت تشابه دارد؟ بودا را فراموش نکن و .. نه! اینطوری نمیتونی خدا را یا از همه بدتر الله را که قادر مطلق به جنایت (به آتش خواهیم افکند هر گاه پوست تنشان بپزد پوستی دیگرشان دهیم ، تا عذاب خدا را بچشند) و فحاش ((بیشتر توهین به سگ است تا اینکه توهین به آن شخص بد اخلاق باشد)) است ثابت کنی که یک ایده ال و خالق است!
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، ((انسان همیشه مجبور نیست که خوبی را انتخاب کند)) بعلاوه ان دلایل که اورده ام می شود ضد حرف خودت ((شرط کمال اختیار است)) که هر دانش اموزی اینرا تایید میکند!
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 1)اتفاقا در دو مثال دیگر هم که زدی کاملا معلوم شد که پیامبر در زمانی که سرنوشت طرف شکست خورده مرگ و قطعه قطعه شدن جسدش بود همانطور که اهل مکه در جنگ احد بدن حمزه را مثله کردند و جگر او را بیرون اوردند پیامبر انسانی ترین رفتار را با طرفهای شکست خورده داشت 1- کوچاندن طرف شکست خورده که راضی به مسلمان شدن نیست 2-آزاد کردن اسیرانی که مسلمان شده اند ...در پایان من تاریخ را خیلی بیشتر از آنکه فکر کنی خوانده ام تو بجز کتاب نیمه اسطوره ای و افسانه ای عربها که همان تاریخ!! طبری است { راستش اگر ازمن بپرسند که شاهنامه عربها چه کتابی است من میگویم تاریخ طبری} کتابهای تاریخی دیگر را بخوان بد نیست...
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، ((یک گل نیاز به باغبان است برای بوجود امدن این دنیا هم نیاز به خالق است)) برای بار چهارم سوال بر سر خطاهاست که از الله سر زده نه وجود یا نیاز! خوبه حداقل ایندفعه نگفتی منظورت از باغبان پیامبران بود :-) !!
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، یا سرسری خواندی یا ندیدی چی نوشتم یکبار دیگر با دقت خواهش میکنم: ((شرط کمال اختیار است)) در جاهایی که داشتن اختیار سبب بروز بدی و شر می شود چه استدلالی داریم که آن را جزو کمالات بدانیم؟ دوم، اختیار در جاهایی با کمال تضاد دارد و سبب به کمال نرسیدن می شود، سوم، اینکه اگر اختیار خود جزو کمالات باشد، آنگاه رسیدن مخلوق به کمال ممکن نیست. چرا که انسانی که کمال دارد نمی تواند مختار باشد ولی انسانی که مختار است می خواهد به کمال برسد و رسیدن او به کمال مستلزم از دست دادن اختیار است چرا که همواره مجبور است طبق کمال خود، خوبی را برگزیند!!!
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . اتفاقا این حرف تو { انسانهایی که گاو می پرستد چقدر با اسلام یا مسیحیت تشابه دارد؟} نشان از این دارد که واقعا به موضوعات خیلی محدود نگاه میکنی چون حتی بوداییها و گاو پرستها هم از یک خدای مجسم و مادی دست برداشتند و یک خدایی که همه جا هست و دیده نمیشود را میپرستند من یک مثال میزنم تا طرز فکر آنها را ببینی و متوجه بشوی که اتفاقا دیدگاه آنها چقدر به دیدگاه ادیان الهی نزدیک شده ...یک فیلم ژاپنی در دباره جنگ جهانی دوم بود که گروههای 5-6 نفری خلبانان با هم به ماموریت میرفتند و آنها با هم قرار میگذاشتند که اگر مردند وارد بهشت نشوند و پشت درهای بهشت منتظر باشند تا دیگر دوستان هم به آنها ملحق شوند و همه گروه 5-6 نفری با هم وارد بهشت شوند یعنی با این که ژاپنیها از نظر ما مثلا بت پرست هستند در مفاهیم دینی خیلی به ادیان الهی نزدیک هستند ...
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . فکر کنم شما در درک مفهوم اختیار مشکل دارید ....
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . فکر کنم شما در درک مفهوم اختیار مشکل دارید ....خود اختیار کمال نیست بلکه استفاده از اختیار برای رسیدن به خوبی کمال است ....یعنی کمال محصول است و اختیار وسیله است و هر کسی از این وسیله درست استفاده کند به کمال میرسد
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . اتفاقا من کاملا ثابت کردم که خدا در آفرینش هیچ خطایی نداشته و همه چیز با خواست خدا بوده و ما سعی میکنیم که دلیل آنها را در حد عقل خودمان بدانیم مثلا اگر جاذبه به سمت زمین است بخاطر این است که خدا خواسته اینطور باشد و ما فقط میتوانیم جاذبه را کشف کنیم و آن را همانطور که است قبول کنیم و نمیتوانیم بگوییم که مثلا خدا خطا کردی باید جهت جاذبه به سمت بالا باشد ...خطا چیزهایی است که ما فکر میکنیم غیر عادی است وگرنه برای خدا چیز غیر عادی وجود ندارد چون همه چیز را او خلق میکند و اگر چیز غیر عادی هم خلق کند با خواست خود اوست .....
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، ((امثال شما بی خدا ها و همینطور مسلمانان طالبانی فکر میکنند مسلمانی یعنی 17 رکعت نماز خواندن..)) چرا حرف تو دهنمان میگذاری؟! انا همه اش مال خودت و مسلمانانه! *** خب رسیدیم به اینکه همه در ایران می خواهند غیرمسلمان شوند!!! افرین ما هم همین را میگوییم: کسیکه قوانین رانندگی را رعایت کند، دروغ نگوید، مال دیگران را نخورد، فحاشی در هر مکان و زمان بیکدیگر نکند، فریب ندادن یکدیگر، جنایت نکردن و .. و در عین حال فروعات دین را رعایت نکردند که به اصطلاح تو ان نماز خواندنها مال طالبانه پس ((. کسانی که از عقل و اختیار در جهت رسیدن به شر استفاده)) نکردند، انسان خردگرا و خادم حقوق انسانیند! با تشکر از اتمام حجت در جهت اینده ایران بدون اسلام وحشیگری(طالبان بر گرفته از ناب محمدی)!!!
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، (( اختیار کمال نیست بلکه استفاده از اختیار برای رسیدن به خوبی کمال است)) کسی هم این ادعا را نکرد دوباره .. چرا که انسانی که کمال دارد نمی تواند مختار باشد ولی انسانی که مختار است می خواهد به کمال برسد و رسیدن او به کمال مستلزم از دست دادن اختیار است چرا که همواره مجبور است طبق کمال خود، خوبی را برگزیند!
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، ((من یک مثال میزنم تا طرز فکر آنها را ببینی و متوجه بشوی که اتفاقا دیدگاه آنها چقدر به دیدگاه ادیان الهی نزدیک شده ...یک فیلم ژاپنی در دباره جنگ جهانی دوم )) با این مثال مرا یاد خاتمی می اندازی که از دانشاموزان کلاس اول میخواهد که انشایی بنویسند در مورد عقب افتادگی مسلمانان در ایران! این مثالت انگار از روی یک دانش اموز کلاس اولی کپی شده . :-) اخ بگذریم! این سوال را بگذار کسی دیگر جواب بدهد! با احترام! (چطور می خواهید به غیرمذهبیون خردگرا که به واقعیات و هر انچه از احساساتی شدن بدور است و معتقد به معجزه و غیر شهودات نیستند بقبولانید که مثلن قران(نه انچه به جنایات منسوب است!) برای امروز هنوز مفید میتواند باشد؟)
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* - ایران - تهران--- {پیامبر انسانی ترین رفتار را با طرفهای شکست خورده داشت 1- کوچاندن طرف شکست خورده که راضی به مسلمان شدن نیست} دقیقاً همون کاری که جمهوری اسلامی با اقلیتهای دینی داره میکنه ( بخصوص بهایی ها!) بنظر تو این کار انسانی است؟! چون یک نفر یک جور دیگه فکر میکنه بهش حمله کنی و از خونه اش بیرونش کنی و در نهایت با کمال بیرحمی غارتش کنی؟!!! این اسلام شما است؟!! دین رأفت و مهربانی همین بود؟ واقعاً خجالت داره
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* - ایران - تهران--- {....-آزاد کردن اسیرانی که مسلمان شده اند...} کی گفته محد پیامبر اسلام اسیر ها رو آزاد کرد؟!!!! تو دو کلمه فارسی هم نمی تونی بخونی؟!! اونها رو فروخت و بجای اسیرهای جنگی اسلحه و اسب خرید. این یعنی آزاد کردن توی شهر شما؟!!! یه وقت کسی رو آزاد نکنی جوون.
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* - ایران - تهران--- { راستش اگر ازمن بپرسند که شاهنامه عربها چه کتابی است من میگویم تاریخ طبری کتابهای تاریخی دیگر را بخوان بد نیست...} تو چکسی را قبول داری تا من از اون برات فکت بیارم؟! از تاریخ طبری و ابن خلدون مگر تاریخ معتبر تری هم راجع به اسلام داریم؟! همهء علمای اسلام به این دو کتاب ریفر میدن. من نمی دونم شما دروس حوضویتون رو کجا خوندین و از چه کتابهایی استفاده میکردین؟ اسم محمدبن اسحاق رو شنیدی؟!! میدونی اون کیه؟ طبری نقل قول از ایشون میکنه که پدر بزرگ ابن اسحاق خودش شخصاً درزمان صدر اسلام بوده.
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* - ایران - تهران--- برام خیلی جالبه!!! یه جوری از جریر طبری حرف میزنی مثل اینکه اون بدبخت کمونیست بوده!!!! طبری یک مسلمان سه آتیشه بوده و اولین مفسر قرآن است و همهء علمای دین کتاب تفسیر طبری رو روی چشمشون میگذارن.
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
آنتی اسلام عزیز، من نوشتم که تبهکار هر کس می خواهد باشد (دگر اندیش یا یک قاتل) اجازه عکس العمل وحشیانه به الله، محمد، علی، خمینی، خامنه ای و .. دیگر داده نمیشود! مسلمان اصلاحگر جواب میدهد ما ایات و قوانین خوب، خوب هم داریم بر انها چشم پوشی کنید. بعد میگویم خمینی و خامنه ای هم برای خودی بخشنده و مهربانند، انطور که محمد برای خودی یا برای تبلیغ دینش میگفت، تا به قدرت برسد و اگر در حفظ قدرت بیچاره میشد باز از مکر الهی استفاده میبرد. حال میدانیم فهمیدن این مهم از طرف مصلحان اسلام دور نیست. همانطور که یکبار نوشتم: معادله مسلمان دموکرات خواه = مشرک، روزی به معادله لیبرال دموکرات = مشرک، تبدیل خواهد شد! با وجود اینترنت و تکنولوژی جدید در اطلاع رسانی اینده نزدیک در افق دید قرار دارد. با احترام!
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* تهران... درضمن خیلی جالبه رفتم که از تاریخ ابن خلدون برات بنویسم ( راجع به جنگ خیبر) دیدم ریفر داده به تاریخ طبری. بشین تاریخ اسلام رو بخون اینقدر به خودت ظلم نکن. ( تاریخ ابن خلدن- جلد اول صفحهء 427 جنگ خیبر. انتشارات پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی.) در پاورقی اش نوشته: به روایت طبری. یک خواهش از شما، لطفاً یک کتاب تاریخی که برای شما معتبر است به من معرفی کنید. در ضمن، تاریخ طبری را مسخره کردی، شاهنامه را هم مسخره کردی، فکر کنم تاریخ ابن خلدون هم از نظر شما مسخره باشد( چون برای تاکید راستی و درستی کلامش از تاریخ طبری کمک میگیرد) پس لطفاً خود شما بشین یک کتاب تاریخ بنویس تا ما بخونیم و استفاده کنیم.
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* تهران... یک سوال: این جریان جنگ حسین با یزید و کشته شدن حضرات و حاشیه های چرت و پرتش که شیعیان هرسال به زور در مغز ملت ایران فرو میکنند؛ در کدام کتاب تاریخی نوشته شده است؟ لابد کتابهایی که در شهر قُم نوشته شده اند و توسط همفکرانت؟! آره؟
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* تهران....داستان کارتونی تخیلی حضرت مهدی کجای تاریخ نوشته شده است؟ چرا از این حرفها نزنیم؟ هان؟
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز. در مورد برده داری در اسلام هم آن توضیحی که برای جناب شاد دادم بخوان و مبارزه تدریجی که اسلام با برده داری کرد بله در وحله اول با توجه به اینکه برده داری جزو فرهنگ اصلی مردم آن زمان بود اسلام اولا توصیه کرد که به هویت انسانی برده ها احترام بگذارند و خودشان نیز با برده ها محترمانه رفتار میکردند دوما آزادی برده ها را تشویق کرد و نتیجه اش آن شد که ما قرنها است که دیگر مثلا در ایران برده داری نداریم ......و اگر فکر میکنی که مثلا اسلام با تهدید و زور مردم را از همان اول باید مجبور میکرد که برده داری را کنار بگذارند مطمن باش که نتیجه نمی گرفت همانطور که اروپا نتیجه نگرفت .....
یکشنبه 25 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
*پسر شجاع* - ایران - تهران . کدام مدرک تاریخی برده داری در ایران را سیستم زندگی ایرانیان باستان اعلام کرده؟ چرا دروغ می نویسی؟ برده داری در اروپا؟!! تو اصلا میفهمی چقدر پرت و پلا و هجویات سرهم کردی؟! 70 میلیون مسلمان در ایران؟!!! که حکومت اسلامی از نوع شیعه می خواهند؟؟؟!!!! . حداقل 10 درصد مردم ساکن ایران غیر شیعه هستند. یعنی حداقل 7 میلیون نفر از ایرانیان با حکومت دیکتاتوری اسلامی از نوع شیعه مخالفند.از طرفی حداقل 3 میلیون نفر ایرانی خارج از کشور طرفدار حکومت لائیک و سکولار هستند. پس 10 میلیون ایرانی (15درصد) بدون محاسبه شیعیان( مخالف حکومت اسلامی) خواهان دموکراسی و تغییر اساس حکومت هستند. بسیاری از مسلمانان شیعه دخالت دین در حکومت را نمی خواهند که مسلما همه کسانی که به موسوی رای دادند طرفدار حکومت مذهبی نبودند بلکه برای کنار زدن احمدی پا به صحنه گذاشتند.
یکشنبه 25 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
*پسر شجاع* - ایران - تهران . منبع اصلی طبری ابن اسحاق بود. و اگر ابن اسحاق زندگی محمد را ننوشته بود شما و بقیه مورخان عرب چطور وجود محمد را می توانستید ثابت کنید. خوب اگر تو طبری و ابن اسحاق رو قبول نداری پس بحث ما تمامه!! . کسی به اسم محمد پیامبر اسلام وجود نداشته و قران هم کار اعراب و موالیان عرب هست. ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ. انتی اسلام عزیز و سایر دوستان با این حساب مسلمانان هیچ مدرکی برای اثبات وجود پیامبری به اسم محمد ندارند. پس نتیجه می گیریم که قران کتابی جعلی و دروغیست و چنین فردی با کتاب قران به عنوان رسول وجود خارجی نداشته!!
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . اتفاقا من آن مثال را زدم تا بدانی برخلاف نظز تو همه انسانها به خاطر فطرتی که دارند در نهایت بسوی پرستش خدایی که همه جا هست ولی دیده نمیشود میروند حتی بوداییها و گاوپرستها اتفاقا من فکر میکنم خیلیها منظور مرا فهمیدند هر چند ا مثال خیلی ساده هم بود در ضمن من با عنوان { غیرمذهبیون خردگرا } مشکل دارم چون کسانی که برای بوجود آمدن این دنیا و همچنین خودشان معتقد به تصادف هستند از نظر من با خرد گرا بودن خیلی فاصله دارند ...اتفاقا اکثر مردم ایران مسلمان میانه رو هستند یعنی نه مسلمان طالبانی و نه بیخدا فهمیدنش خیلی ساده است و اتفاقا مسلمان میانه رو هم نماز میخواند این آفرینی که گفتی بی معنی بود ....
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . تو یک راه بهتر نشان بده دشمنی که به تو خیانت میکند و با تو میجنگد و دین تو را قبول ندارد و حالا شکست خورده اگر بهتر از این راه حل میدانی نشان بده ...در مورد اقلیتهای دینی تا آنجا که به اکثریت مردم ایران مربوط میشود همواره به اقلیتهای دینی احترام گذاشتند البته به شرط زندگی مسالمت آمیز آنها و در مورد حکومت هم اگر واقعا بدرفتاری شود مردم ایران از آن ناراضی هستند مثل مورد دو خواهر بهایی که در مدرسه مدیر با آنها بد رفتاری میکرد و مردم به مدیر مدرسه اعتراض کردند ....
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. دو مطلب جالب که نتیجه و چکیدهء تاریخی است که من راجع به اسلام خواندم. یکی اینکه دین من درآوردی اسلام اگر نگوییم همه اش را سلمان ابداع کرد؛ اما بدون شک حداقل نصفش را مدیون سلمان فارسی نامرد است. به این دلیل که سلمان اول زرتشتی بود؛ بعد مانوی شد و به دین مانی گروید؛ او پس از مانی‌گری مدتی به مسیحیت شد. از کیشیهای مسیحی فهمید که عیسی ظهور میکن. بیابانگرد شد تا عیسی را پیدا کند. در سرزمین‌های عربی به اسارت قبیله بنی کلب در آمد و مردی یهودی از بنی قریظه او را به بردگی خرید و به یثرب برد.
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. مدتی با یهودیان زندگی کرد و با دین یهود هم آشنا شد. تا محمد او را به بردگی گرفت و از یهودیان خرید. و در این زمان بود که سلمان آرشیو بی نظیری از دانسته های همهء ادیان بود. بعد از مدتی سلمان یکی از سه مشاورین ارشد محمد شد. که یکی بلال بود از کشور حبشه؛ یکی سلمان بود از ایران و دیگری صهیب رومی از بغداد ( که اسیر رومیان شده بود و محمد او را هم به بردگی گرفته بود.) . محمد از اینجا استارت رسالتش زده شد. هم تئوریسین قوی برای دین و خدا و کتابت و همچنین طراح نقشه های جنگی داشت ( سلمان) هم فرمانده قوی برای آموزش نیروهای جنگ داشت ( بلال ) و صهیب رومی هم که در آن زمان در تیراندازی نمونه نداشت و تیر اندازی اش زبانزد خاص و عام بود و همچنین از هوش بسیار در طرح حمله و جنگ برخوردار بود و سی و مین نفری بود که اسلام آورد. محمد به این صورت اسلامی را که سلمان فارسی به گوش او می خواند به دنیا تحمیل کرد!!!!
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
3. مطلب بعدی که من از تاریخ اسلام آموختم این بود که؛ در قبل از ظهور محمد، نه تنها دختران را زنده بگور نمی کردند بلکه به آنها خیلی هم بها میدادند. و تازه بعد از ظهور اسلام زنان محدودتر شدند و مجازاتهای آنها سنگین تر کشد. کشتن زنها عادی شد و درکل حق و حقوق زنان در جوامع اسلامی ازبین رفت. علتش هم این است که مگر خود محمد با خدیجه ازدواج نکرد؟ خدیجه یک زن بیوه بود که قبل از محمد 2 شوهر کرده بود و یکی از بزرگترین تاجرهای مکه بود. اگر دختران قبل از اسلام زنده بگور میشدند پس چطور بود که یک زنی که 2 بار ازدواج کرده اینقدر ریلکس برای بار سوم ازدواج میکند!!!! که اکروز ما کمتر همچین چیزی میبینیم!!! و از همه مهم تر این زن یک تاجر بزرگ بود!!!!! قبل از اسلام چند زنی مرسوم نبود و محمد این را باب کرد. محمد حجاب زوری را برای زنان عرب آورد و شعار : یا روسری یا توسری؛ از همان زمان باب شد. و شما میتوانید در نهج البلاغه حمله های شدید علی را به زنان به کررات مشاهده کنید.
یکشنبه 25 مرداد 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
*پسر شجاع* - ایران - تهران . خیلی باحالی.
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. shad - فرانسه----. bij - المان - المان با این پسر اصلاً بحث کردن بی فایده است. یادش بخیر دوست خوبم مسلمان ایرانی-شیراز. اگر یک دروغی میگفت اینقدر فنی و با احساس و ظریف قشنگ او دروغ می گفت که ما از دروغ گفتن یا سفسطه هاش لذت میبردیم. اما این جوان هنوز در ابتدای راه است. کسی که برده داری را در ریشهء ایرانیان میداند و تاریخ طبری را داستان اسطوره ای می خواند چیز بیشتر از این هم نباید از او انتظار داشت. در آخر دوست عزیز؛ ایشان هم یک اسلام و یک تاریخ اسلام برای خودش دارد. اصلاً تعجب ندارد و برای ما عادی شده است. موفق باشید
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
amin7777 - انگلستان - منچستر، تو هم میتوانی همه چیز را به دروغ ببندی و داستانسرایی بکنی که هیچ ربطی به موضوع نداشته باشه و دائم بگی شما به مقدسات ما توهین میکنید. مسلمانها اکثریتند! با 5-6 بیخدا اینچنین به بحث بشینی! حتمن یکی مثل خودت در میاد و نظر میده: amin7777 خیلی باحالی(؟)!
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
shad عزیز، پسر شجاع ملاکش کمیت است یعنی اگر امروز میبیند که مردم شعار الله اکبر میدهند بخاطر مسلمانی انهاست. غافل از انکه قبل از دلیل *تبلیغات* حکومت اسلامی ایران از 30 سال پیش تا بحال بر هر در و دیوار و برنامه تلویزیون و رادیو و .. همانا دلیل *ترس* است که بیشتر انها را وادار به تاکتیکی برخورد کردن میکند. نمونه اوردم که سال 2001 طالبان سقوط کرد و بلافاصله حجاب زنان و ریش مردان ریخت! جواب میدهد ریش علامت مسلمانی نیست؟! من از ملاک غلط کمیت صحبت میکنم جواب میشنوم ریش علامت مسلمانی نیست!!! با احترام!
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. *پسر شجاع* - ایران - تهران. {تو یک راه بهتر نشان بده دشمنی که به تو خیانت میکند و با تو میجنگد و دین تو را قبول ندارد و حالا شکست خورده اگر بهتر از این راه حل میدانی نشان بده .} توی عمرت یکبار یک حرف مستدل و مستند نزدی. این چه طرز بحث کردن است؟ چکسی به چه کسی طبق چه سندی خیانت کرده؟ اگر اینجوره من هم میگم: اگر یک نفر به تو توهین کند و توی گوشت بزند و به فکر نابودیت باشد؛ تو دست روی دست می گذاری و نگاهش میکنی؟؟؟!!! این روش بحث کردن تو است.
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
amin7777 - انگلستان - منچستر . آره من هم موافقم . یکی تو خیلی باحالی و یکی هم این رفیقت. فقط برای کر کرخنده خوبین.
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
amin7777 - انگلستان - منچستر . {....خداوند با چشم سر قابل دیدن نیست ولی وجود داره. جاذبه زمین و خیلی چیزهای دیگه هم با چشم نمیتونیم ببینیم ولی وجودشون رو حس میکنیم....} این هم منطق یک مسلمان دیگه!!!! در حقیقت شما می گویید: خدا وجود دارد چون نمی توانیم او را ببینیم!! این منطقی است؟ تو خودت خیلی باحال تر از این رفیقت هستی.
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
amin7777 - انگلستان - منچستر . {کافران عزیز گوش کنید:. این بحث به هیچ جا کشیده نمیشه و هیچ کس نمیتونه دیگری رو قانع کنه. پس در پایان باید بگم که شما را به دین خودتان ما هم به دین خودمان و به قول معروف جوجه رو آخر پاییز میشمارن} مسئله اینه که تو این جوری میگی قرآن و اسلامت یک چیز دیگه میگه. تو هم یه اسلام داری برای خودت!!!! با کسانى از اهل کتاب( یهودی - مسیحی- زرتشتی- بهایی ..) که به خدا و روز بازپسین ایمان نمى‏آورند و آنچه را خدا و فرستاده‏اش حرام گردانیده‏اند حرام نمى‏دارند و متدین به دین حق نمى‏گردند کارزار کنید ( بکشیدشان) تا با [کمال] خوارى به دست‏خود جزیه دهند (۲۹) سورهء توبه... دیدی؟ تو و دین اسلام تو باعث قتل و کشتن ما کافر ها میشین. در ضمن آخر پاییز هم نزدیکه. چیزی نمونده که دنیا از این دین کثیف پاک بشه.
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
amin7777 - انگلستان - منچستر . خیلی ممنون راستش من در حد اطلاعات خودم هر چه میتوانستم گفتم و مثل همیشه به این نتیجه رسیدم این بیخدا های مخصوصا ایرانی خیلی بهتر از من تمام آن چیزهایی که گفتم را میدانند چون اکثر آنها در محیط فرهنگی ایران بزرگ شده اند و مخالفت با اسلام تنها برای اینها یک بهانه است تا آنطور که دوست دارند زندگی کنند با عرض معذرت تجربه بمن نشان داده مشکل اینها دو چیز است 1- روابط جنسی کاملا در ایران آزاد باشد و همه جا پر از روسپی خانه باشد 2- مشروب فروشیها آزاد باشد .. راستش حرف اصلی دل اینها این است و چون اسلام با این دو چیز بصورت قاطع مخالف است تمام این مخالفتها با اسلام دقیقا بخاطر این است و اگر دینی این دو چیز را آزاد کند آنها با حکومت شیطان هم مشکل ندارند ....و جالب اینجاست اینهمه درباره تاریخ حرف میزنند چیزی در باره تاریخ حتی ایران قبل از اسلام نمیدانند ....
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
در ضمن یک توصیه دوستانه به بی خداهای عزیز ایرانی من اگر جای شما بودم عمر خود را برای بیخدا کردن مردم ایران تلف نمیکردم چون ترکیه سنی بعد از 100 سال بی خدا نشد چه برسد به ایران شیعه ....راستش به نظر من شما فکر میکنید که اگر مثلا ایران روزی مثل اروپا شود در ایران بیشتر از اروپا به شما خوش خواهد گذشت که اشتباه است در ایران هم فرش قرمز برای کسی پهن نمی کنند و کسی برای لذت بردن از دنیا چه در ایران و چه در خارج باید یک فکر و برنامه درست برای زندگی داشته باشد و این خود آدمها هستند که باید برای لذت بخش شدن زندگی خود تلاش کنند...
یکشنبه 25 مرداد 1388

amo danial - نروژ - اسلو
تمام کامنت ها رو به دقت خوندم. بنظرمن که خیلی بحث های جالب و اموزنده ای بود. موفق باشید
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، بالاخره حرف دلت را زدی! چون هر وقت در و خارج ایران با یک مسلمان *عامی* برخورد میکنم تنها دلیلی که بر ضد دموکراسی مینالند همین ازادی جنسی است که ما نمیخواهیم ازادانه با کسی بخوابیم بلکه ازطریق دین 4 زن بگیریم و طبق نص قران نافرمانی زن را با کتک و زور خاتمه بخشیم و اگر دخترمان با پسری اشنا شد خودمان تعیین کنیم که چگونه کشته شود البته من مسلمان چون ازدواج کرده ام هر غلطی زیرشکمم خواست انجام بدهم که پیامبرم سرمشق زنبارگی من است. اما مسلمان تحصیلکرده دو اتشه میگه ای غرب زده ها با ان فساد جنسیتان! پسر شجاع فکر کردم جزو تحصیلکرده هایی اما عامی گفتنت ضد انرا نشان داد!!!
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . واقعا از این که بلاخره به موضوع اصلی رسیدیم خوشحال هستم ...البته این نظر لطف شما بود که فکر میکردید من تحصیل کرده هستم البته من ازدواج نکرده ام وفکر هم نمیکنم که روزی 4 تا زن بگیرم چون همانطور که گفتم در ایران ازدواج تک همسری رواج دارد ولی تصور اینکه من با یک زن همسر دار رابطه داشته باشم یا همسرم با یک مرد دیگر رابطه داشته باشد همانطور که در اروپا یک چیز معمولی است برای من کمی مشکل است و تا بحال هم اگر دوست داشتم با کسی ارتباط داشته باشم با استفاده از قوانین اسلامی بوده و محدودیتی نداشتم .....
یکشنبه 25 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
*پسر شجاع* - ایران - تهران . تو نگران روابط جنسی مردم ایران نباش زیرا هر کس در رختخواب خودش می خوابد!!! اگر شما الله پرستها از تخت سلطنت راضی به فرود بشوید مردم ایران به یک حکومت لائیک مثل مال ترکیه هم راضیند !!! . amin7777 - انگلستان - منچستر . من فکر می کردم که دنبال حقیقتی نمیدانستم که از ترس گرز اتشین حقیقت را بلعیده ای!!!
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. پسر شجاع ایران- تهران : {مشکل اینها دوچیز است:1- روابط جنسی کاملاً در ایران آزاد باشد و همه جا پر از روسپی خانه باشد. 2- مشروب فروشی ها آزاد باشند} اول اینکه این حدس زدنت هم در حد سواد تاریخت است. دوم؛ روابط سکسی آزاد و مشروب میتواند دلیل بعضی از مخالفین اسلام شما ( شیعه) باشد ( که آنها هم 100% حق دارند) اما دلیل "همهء مخالفین" نیست. آیا شما از همهء مخالفین سوال کردی؟ من یکی از مخالفین اسلام شما ( شیعه) هستم و دلایلم بخاطر سکس و مشروب نیست . بلکه من میگویم : اسلام یک دین مردم سالار نیست؛ حقوق زنان را رعایت نمیکند، در همه چیز دخالت میکند ( قوانین جزایی،قوانین حقوقی، قوانین اقتصادی، قوانین اجتماعی، روابط بین زن و مرد و......) و یک دین سیاسی و حکومت است و برای خلیفه گری تدوین شده است. دین ملت ایران نیست و به زور شمشیر به آنها تحمیل شده است و درآمدن از این دین برابر است با ارتداد و حکمش اعدام است! دموکراسی در اسلام معنی ندارد
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. پسر شجاع ایران- تهران-- و بقول آیت الله خمینی : آزادی باید در چهارچوب اسلام باشد!!! در اسلام آزادی ادیان معنی ندارد. در اسلام حقوق بشر رعایت نمی شود و این دین متحجر در صورت رعایت حقوق بشر از بین میرود و..... هزاران دلیل دیگر. دیدی که آقای دانشمند. دلایل من نه جنسی و از روی سکس بود و نه بخاطر مشروب. اکثریت مخالفین حرفشان همین است که خدمتتان عرض کردم. به تو قول می دهم که مسلمانان مخصوصاً شیعیان بیشتر از کفار به سکس فکر میکنند و همینطور به مشروب. نمونه اش همان محمد که 30 زن رسمی گرفت و همین آخوندهای شیعه ای که همین روزها خبرشان روزنامه های دنیا را پر کرده که حتی به مردها هم تجاوز میکنند. شما شیعیان هستید که همه چیز را در سکس میبینید. با آروزی اینکه هرچه زود تر به راه راست هدایت شوید.
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
چند سوال از خداباوران ومذهبیون مسئول! یا بعبارتی تامل در انچه حداقل وقت گرانبها را هدر دادن و به اقتصاد ملکت ضرر زدنند: ***1- شما می گویید اکثریت مردم ایران مسلمانند یعنی حداقل فروعات دین را بجا می اورند (به عنوان مثال نماز که حتی روزانه بالای 17 رکعت هم میرسد) چرا مردم در روابط و مناسبات فردی عقب افتاده و غیراخلاقی عمل میکنند؟! (به عنوان نمونه قوانین رانندگی را رعایت نمیکنند، دروغ میگویند، مال دیگران را می خوردند، فحاشی در هر مکان و زمان بیکدیگر، فریب دادن یکدیگر، جنایت و ...) ، خارج از مشکلات جمعی که به مسئولین ارجاع داده میشوند! ***2- مگر نه انست که شما با نماز خوندنتان معنویات و در نتیجه رفاه و معیشت را فراهم می اورید؟ 30 سال وقت، وقت نسبتن طولانیست! پس فایده فروعات دینتان چون نماز خواندن چیست؟! ***3- وعده های الله کجایند بطوریکه عکس ان وعده ها برای بهترین مردمش(شیعیان) به واقعیت درامده است؟!
یکشنبه 25 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
bij - المان - المان و انتی اسلام و سایر دوستان بیخدا. مشکل همه بندگان بت کعبه= الله دراینده ی یک حکومت لاییک روابط جنسی و رختخوابی مردم ایران هست که سخت ازارشان می دهد. مشکل محمد هم همین بود که البته با ایه های کنیزداری حل شد!!! فراموش کردم که ابن اسحاق و طبری دروغ نوشته اند و محمدی وجود ندارد!!!! چه اشتباهی!!!! « Oh my God »!!!!. من بیخدا دوستدار همه باخردان و بیخدایان این سایت هستم. شاد باشید.
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
3. پسر شجاع ایران- تهران-- { ترکیه سنی بعد از 100 سال بی خدا نشد چه رسد به ایران شیعه..} اتفاقاً اشکال تو و دیگر همفکرانت در همین است. من هیچوقت وقتم را صرف رد کردن وجود خدا نکردم، بلکه کسی گیر داده باشد که با دلایل بچه گانه بخواهد خدا را اثبات کند و من هم بی درنگ زده باشم توی حالش. به خدا اعتقاد داشتن یک چیز است؛ خرافاتی بودن یک چیز دیگر. انشتین و اسپینوزا هم به خدا اعتقاد داشتند. اما نه خدایی که جهنم و بهشت را خلق کرد. بحث من همیشه روی شیعه و شیعه گری است چون مشکل مملکت من؛ ایران، این مذهب بی ریشه و خرافاتی است. قبلاً هم با هم بحث کردیم. کشور ترکیه یک کشور لائیک است. در این کشور دین و مذهب بیشتر جنبهء تشریفات و مراسم دارد ( دقیقاً مثل چهارشنبه سوری ایرانی و سفرهء هفت سین) در کشور ترکیه هیچ کس حق ندارد به دین داری تظاهر کند. در حال حاضر در کشور ترکیه مفتی ( آیت الله) زن دارند. زنهای آخوندی دارند که بالای ممبر میروند و برای ملت سخنرانی میکنند.
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
4. پسر شجاع ایران- تهران-- پیش نماز زن دارند. و چند سال پیش زن و مرد دوشادوش کنار هم و زنها بودن روسری در یک مسجد نماز خواندند. اما مذهب شیعه با خرافات محض زنده است. نمونه اش: حضرت مهدی در چاه؛ امامزاده هایی که مثل نقل و نبات در کشور ریخته؛ سفره انداختن برای امامها؛ نظر و دخیل بستن به درخت و آهن امامزاده ها ( رضا در مشهد و ..) یا ابوالفضل گفتن برای امداد و کمک و...... نیوتون یک قانونی دارد که میگوید: هر عملی را عکس العملی است؛ مساوی با آن و در جهت خلاف آن. مذهب شیعه نیروی زیادی به ملت وارد میکند پس باید منتظر عکس العمل زیادی هم باشد. این جزء قوانین طبیعت است. دین اسلام بر اساس موقعیت جغرافیایی تغییر میکند. برای مثال اسلام عربستان با ایران و ترکیه و افغانستان و بوسنی و مالزی و مصر بسیار متفاوت است.
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
5. پسر شجاع ایران- تهران-- دولت ترکیه از زمان مصطفی کمال پاشا (آتاتورک) از طرفی دموکراسی را از غرب یاد گرفت ( بخاطر درگیری با یونان سر جزایر کرت در دادگاههای حقوقی اروپاو نشستن پشت میز برای مذاکره) و از طرف دیگر هیچوقت اجازه نداد که زیر لوای اروپا برود و حالت مستعمره پیدا کند. و برای این مسئله از اسلام استفاده کرد. شیعیان ایران هم هیچوقت نتوانستند در مذهب و دین ترکیه دخالت موءثر داشته باشند. چون در قانون اساسی ترکیه فکر اینجا هم شده بود ( لائیک). اما در آیندهء نه چندان دور باید شاهد تغییرات بسیار عظیمی در دین و مذهب رسمی ترکیه باشیم. تنها راه برون رفت ترکیه از معلق بودن و شناور بودن و سرکار بودن؛ ملحق شدن به اتحادیهء اروپا است. که آن مسئله با مسلمان بودن جور در نمی آید و مردم ترکیه هم این را به خوبی دریافته اند. یا اونطرفی؛ یا این طرفی. که این رو نسلهای بعدی تصمیم میگیرند.
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
bij - المان - المان ایشون تحصیلات دارند اما از مکتب. دلایلی رو که میاره میخونی؟!!!!!! با همه هم بحث میکنه. فکر کرده یه تنه همه رو حریفه. با این دلایل آبکیش. من میگم چرا محمد برده داری می کرد؟! میگه: چون باید یواش یواش این مسئله برداشته میشد!!!! عجب. اینم شد حرف؟!! مثل اینه که یک نفر دزد باشه و بخواد توبه کنه و دیگه دزدی نکنه و بگه: خوب از امروز جیب بری میکنم که یواش یواش ترک کنم!!! اون که محمد بود؛ پیامبر اسلام بود؛ معصوم بود؛ هیچ گناهی مرتکب نشده بود؛ چه جور شد که برده داشت؟ چرا 30 تا زن گرفت؟ چرا به یک دختر 6 ساله تجاوز کرد ( عایشه)؟ و در آخر چرا این همه آدم کشت؟ چون به او ایمان نمی اوردن؟ دقیقاً مثل همین خامنه ای .
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
آنتی اسلام عزیز، بگذار فکر کنه که با همه میتواند به بحث بنشیند! ولی هدف ما از این پیامها اگاهی است که ناظران از انان می توانند بهره ببرند و ببریم. اگر از میان مخالفینمان ناظری پیدا شد که روشهای منطقی برای دفاع از باورش بکار میبرد، میتوان از اطلاعات او بهره مند شد و برای موضوعات مشترک المنافع چون حقوق بشر به نزدیکیهای تئوریک در جهت گام نهادن در پیروزیهای مقطعی جنبش سبز رسید. با احترام!
یکشنبه 25 مرداد 1388

bij - المان - المان
آنتی اسلام عزیز، ((مسئله با مسلمان بودن جور در نمی آید و مردم ترکیه هم این را به خوبی دریافته اند)) با مقایسه با مردم المان یا فرانسه دین و بیدینی از نظر عملی هیچ فرقی با هم ندارند وقتی دینداری احیانن به غسل تعمید دادن و ثبت در شناسنامه محدود میشود. مردم ترکیه مانند ایران قبل از شورش 57 فقط اسم مسلمان بودن را حمل خواهند کرد. این مهم هم به نسلی احتیاج دارد که به عادات مراسم مذهبی خو نگرفته باشند و دلیل عقب افتادگی خود را نه در حب و بغض به غرب ببینند بل در پایبندی به مقدسات دینیشان و احترام نگذاشتن به حقوق انسانی! با احترام!
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . اولا حزب عدالت و توسعه ترکیه به رهبری اردوغان یک حزب اسلامی است یعنی مردم ترکیه در یک حکومت سکولار به یک حزب اسلامی رای دادند و یکی از مهمترین وعده های این حزب لغو ممنوعیت حجاب در دانشگاههای ترکیه بوده و همسر اردوغان با حجاب در محافل سیاسی ظاهر میشود همین مثال کاملا معلوم میکند اکثریت مردم ترکیه تمایل به اسلام دارند
یکشنبه 25 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . ودر مورد{حقوق زنان را رعایت نمیکند، در همه چیز دخالت میکند ( قوانین جزایی،قوانین حقوقی، قوانین اقتصادی، قوانین اجتماعی، روابط بین زن و مرد و......)} اگر منظورت وضع ایران است بله من هم میگویم باید بهتر از این باشد وبه همین دلیل میگویم احمدی نژاد و خامنه ای بیسواد و فاسد باید بروند و آدمها متخصص و درستکار جای آنها را بگیرد و اگر منظورت دین اسلام است مطمن باش قوانین اسلام در همه آنها مترقی است همین قانون اساسی ایران که از روی قوانین اسلامی نوشته شده شاید یکی از بهترین قوانین اساسی در دنیا باشد البته اگر آن قسمت ولایت فقیه را که بعدا به آن اضافه شد از این قانون حذف کنیم ولی مشکل اینجاست که این قانون درست اجرا نمیشود و یا ناقص اجرا میشود و اتفاقا شعار موسوی که با استقبال مردم ایران هم مواجه شده اجرای درست و همه قانون اساسی است مثلا در این قانون آمده تظاهرات مسالمت آمیز مخالفان مجاز است ولی همه دیدند که با تظاهرات مسالمت آمیز مردم چگونه با خشونت رفتار شد
یکشنبه 25 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. *پسر شجاع* - ایران - تهران--{.....اولا حزب عدالت و توسعه ترکیه به رهبری اردوغان یک حزب اسلامی است ...} پسر جان من بیش از 10 ساله که ترکیه هستم. خونهء اول من در حال حاضر اینجاست. بعضی وقتها میام ایران و برمیگردم. همین الان هم ترکیه هستم. همه چیز اینجا رو میدونم. با این اطلاعات ناقص که راجع به ترکیه دادی معلومه از اینور هم هیچی نمیدونی!!!فکر کردی مردم ترکیه مثل مسلمانهای شیعهء ایران فکر میکنند؟؟!! اولاً این حزب هیچ شعار مذهبی نداشت که شما می فرمایید: { مهمترین وعده های این حزب لغو ممنوعیت حجاب در دانشگاههای ترکیه بوده...} چه وعده ای؟!! چه کشکی؟!!! چرا اطلاعات دروغ میدی؟!!! رجب طیب اردوغان وعده های اقتصادی قویی داده بود و قول داده بود تا راه را برای ورود به اتحادیهء اروپا هموار کند. به خاطر همین هم نخست وزیر شد و حزبش الان در راس کاره. اینجا حتی کمونیستها به او رای دادند مسیحی ها و اقلیتهای مذهبی کسانی که دین ستیز بودند و.... به ایشون رای دادند. چون دیدند برنامه های اقتصادی که ارئه میده برنامه های قابل قبول و منطقی هستند و میدونه داره چیکار میکنه.
دوشنبه 26 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2پسر شجاع*پارسال اینجا یک کودتا شد که یک تعدادی از افسرهای عالی رتبهء ارتش رو گرفتند. خلاصه همه رو بردند دادگاه و کار نداریم که هم دولت رفت زیر سوال ( همین حزب اسلامی) و هم ارتش. اما در نهایت دولت که قرار بود حکومت اسلامی درست بکنه و سکولاریزم رو تضعیف بکنه محکوم شد ( بخاطر همون حجابی که شما میگی) و میلیاردها دلار بوجه اش رو قطع کردند و بهش ندادند( که الان با این جریان پولی که از ایران وارد خاک اینا شده و شمشهای طلا، مثل خر دارند کیف میکنند و لیر ارزش پیدا کرد). عزیز من اینجا قانون اساسی حرف اول رو میزنه نه اسلام. فکر کردی ایرانه؟!!! آخر سر هم حزب عدالت و توسعه بی خیال لغو ممنوعیت حجاب شد.
دوشنبه 26 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
3پسر شجاع*اینجا هر خانمی که بره اداره؛ اگر روسری سرش باشه اخراجش میکنند. استادهای زن در دانشگاه دکترها کارمندها و..حق ندارند به هیچ دینی، تظاهر کنند. اینجا زنهایی که شاغل هستند، وقتی میرن سر کار، دم در اداره شون روسری رو در میارند و کلاه گیس سر میکنند. مسلمونها رو آدم میکنند. به زور بهشون یاد میدن که مثل آدم زندگی کنند. اینجا نفت یا گاز یا برق و.. نداره. اینا با پول تورسیم و صنعت زنده اند و سر پا هستند. با این اُکُسل بازی ها توی اتحادیهء اروپا نمی تونند برند. اروپایی ها همینجوری آدم حسابشون نمیکنند وای به حال اینکه بخوان اسلامی هم بشن.
دوشنبه 26 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
4. *پسر شجاع* - ایران - تهران----{....اگر منظورت وضع ایران است بله من هم میگویم باید بهتر از این باشد...} نه عزیز من چرا بحث رو میپیچونی؟! من کی گفتم ایران؟ بحث روی مذهب شیعه است. شیعه دست قطع میکنه، شیعه شلاق میزنه، شیعه حجاب رو به زور سرت میکنه. شیعه خرافات داره و یک شهروند باید برای خرافات شیعه جون بده تا حق زندگی داشته باشه. همیشه در طول تاریخ همینجوری بوده. شیعه سنگسار میکنه. شیعه میگه: پدر حق داره فرزندش را بکشه و حتی از او دزدی کنه!!(220 قانون مجازات اسلامی که پدر و جد فرزند در صورت کشته شدن او به قصاص محکوم نمی شوند،) و دیگری (برابر ماده 198 قانون اسلامی یکی از شرایط سرقتی که موجب حد قطع دست سارق می شود، آن است که سارق پدر صاحب مال نباشد، یعنی در صورتی که پدری مال فرزند خود را سرقت نماید نیز نباید حد قطع دست در مورد او جاری شود.) بجای این کامنتهای بچه گانه برو بشین راجع به دینت تحقیق کن عزیزم. باور کن من دوست دارم و خوبی تو رو میخوام. من دوست تو هستم نه دشمنت
دوشنبه 26 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* من هیچ کاری به قانون اساسی و جمهوری اسلامی و خامنه ای و سپاه و بسیج و ... ندارم. بحث من با شما سر طرز فکر جاهلانهء 1400 سال پیش در قرن 21 است. بحث من با شما سر خرافات شیعه هست. سر تحریف تاریخ اسلامه. بحث من با شما سر اندیشیدن و خِردورزی است. مشکل قانون اساسی نیست. اگر خود شما بخوای همین قانون اساسی رو درست کنی؛ بهترین قانون اساسی دنیا رو مینوسی. قانون اساسی فقط یک کتابه که 40 یا 50 تا برگ کاغذ توش هست. من بهت قول میدم، خامنه ای میمیره ولی 100 خامنه ای دیگه سر نوبت ایستادند. لطفاً به من درست جواب بده.1- آیا دین برای مردم درست شده است یا مردم برای دین خلق شده اند؟ اگر مردم برای دین خلق شده باشند پس دین قبل از انسان بوده. اگر دین برای مردم درست شده؛ پس مردم باید بتونند تصمیم بگیرند که قسمتهایی از دین رو ، به روز عوض کنند یا نکنند. منظورم اینه که؛ مثلاً رای گیری بشه که یه قسمتهایی از دین برداشته بشه و یا به اون اضافه بشه. ببینم میتونی یه جواب منطقی بدی؟! راستی اگر نمی دونی بگو نمیدونم و از اون جوابهای بچه گانه ( دین کلام خداست و نمیشه عوضش کرد و.. نده)
دوشنبه 26 مرداد 1388

bij - المان - المان
هر چه جامعه ای مکتبی تر انهم از نوع عقب افتاده ترین ان شیعه از هر جهت فقیرتر و از حقوق انسانی خالی تر! هر قانون اساسی که دموکرات تر نوشته شد پایه و اساس فرصتها برای پیشرفت انسانی بیشتر شد. در یک کلام انچه که عیان است چه حاجت به بیان است! اما ما پرده ها را کنار میزنیم تا انانکه پرده تقدسات جلوی دیدنشان را گرفته با واقعیات و بدیهیات برخورد عملی پیدا کنند!
دوشنبه 26 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . راستش تو در ترکیه هستی ولی همانطور که اطلاعاتت درباره ایران کم هست درباره ترکیه هم کم است تا بحال چند حزب اسلامی با کودتای ارتشیها البته کودتا از نوع حکومت ایران منحل شده و سران آن حزبها سالها از فعالیت سیاسی محروم شدند این حکومت سکولار تنها با دخالت ارتش و به زور سرنیزه در ترکیه سر پا مانده و اگر بخواست ژنرالهای ارتش ترکیه بود همین حزب عدالت و توسعه هم باید میرفت جایی که عرب نی انداخت ولی با حمایت گسترده مردم فعلا نتوانسته این حزب را منحل کند ولی آنطور که داره پیش میره باید ژنرالهای پیر ارتش ترکیه برند جایی که عرب نی انداخت .... در ضمن من همانطور که گفتم آذری هستم و پس از ایران وطن دوم خودم رو ترکیه میدونم و دوستان زیادی هم دارم ....
دوشنبه 26 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 1)اتفاقا من هم با این فکر که بسیاری از قوانین اجتماعی اسلامی با شرایط حالا باید سازگار بشه موافق هستم و اتفاقا هرچند کند ولی داره انجام میشه مثلا همین تعدد زوجین که اینهمه شما روی آن مانور میدید اصلاح شده شاید 1400 سال قبل که مردان همیشه در جنگ و مسافرتهای خطرناک بودند واقعا تعداد زنان چند برابر مردان بوده و تعدد زوجین لازم بوده ولی حالا دیگر این مشکل نیست و قوانین ازدواج در همین حکومت که من یکی از مخالفانش هستم چون معتقدم کسانی که به عنوان عالم دینی نظر میدند خودشان بیسواد هستند ولی در همین حکومت هم دیگر کسی نمی تواند به راحتی همسر دوم بگیرد و خیلی برایش گران تمام میشود ..
دوشنبه 26 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 2)یا در مورد قطع کردن دست دزدان شاید در قدیم به خاطر اینکه حکومت ابزار لازم را برای کنترل جامعه از قبیل زندان یا سیستم امنیتی لازم را نداشته این جور مجازاتها لازم بوده و حتی در کشورهای غیر دینی هم به این دلایل که گفتم این مجازاتها وجود داشته مثلا من در یک سریال کره ای که درمورد یک تاجر در زمانهای قدیم بود دیدم کسی که دزدی کرده بود دستش را بریدند و همین طور موارد دیگر و اینها هم ربطی به ایمان مردم به اعتقاداتشان ندارد بلکه یکسری قوانین اجتماعی هستند ... و در زمان حکومت علی هم بعضی ازاین قوانین تغییر کرد
دوشنبه 26 مرداد 1388

bahram$hiroshima - ژاپن - هیروشیما
*پسر شجاع* - ایران - تهران . دمت گرم、 تمامی کامنتهای شما را خواندم و از این که جواب بی خدایان را با منطق دادی لذت بردم 。 موفق باشی
دوشنبه 26 مرداد 1388

shad - فرانسه - نیس
آنتی اسلام - ایران - اهواز bij - المان - المان زبل خان و سایر دوستان خرد ورز: دوستان عزیز همیشه پاینده باشید که کشور ایران به ادمهایی مثل شما نیاز داره. حکومتی که اعتقاد به الله و ولایت فقیه را به عنوان بندهایی از قانون اساسی به مردم ایران تحمیل کرده حقوق ایرانیانی که شیعه معتقد به ولایت فقیه نیستند را تضییع کرده و ازادی عمل و تفکر را محدود به چارچوب مکتبی شیعی ولایت امام زمانی کرده .اصلاحات در این چارچوب فقط دور خود چرخیدنه. قانون اساسی ایران از پایه ایراد داره و ان هم همانطور که خودتان می دانید حکومت مکتبی و مذهبی اسلامیست. این نوع حکومت کارایی ندارد. مانند انگلی عمل می کند که میزبانش را نابود خواهد کرد اگر به موقع درمان نشود. به امید رها شدن مردم ایران از جهل و خرافات و تفکر مکتبی مذهبی. موفق باشید و ممنون از وقتی که گذاشتید.
دوشنبه 26 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* ..{ حکومت سکولار تنها با دخالت ارتش و به زور سرنیزه در ترکیه سر پا مانده ...} من آنچه شرط بلاغ بود با تو گفتم؛ تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. در سخنت چیزی جز " منیت" و من من کردن نیست. این حکومت سکولار با یک قانون اساسی قوی سرکار مانده. اتفاقاً اسلامیون خواستند کودتای اسلامی کنند و ارتش از آنها جلوگیری کرد ( دقیقاً مثل همین کودتای احمدی نژاد که می خواهند حکومت اسلامی ایران را تشکیل دهند و "جمهوریت را از این نام حذف کنند!) اتفاقاً ترکهای ترکیه از ایران به عنوان یک الگو استفاده میکنند و همیشه هم دیگر را میترسانند و می گویند: اگر حکومت اسلامی می خواهید نمونهء بارزش ایران است. آیا می خواهید این چنین شوید؟!! این جمله را بارها و بارها اسلامیون ترکیه گفته اند. درضمن ترکهای ترکیه اصلاً آذری ها را آدم حساب نمیکنند. این را هم بهت گفتم که حواست جمع باشه. اینجا آذرها را مثل دهاتی ها تحویل میگیرند. ( البته با ارز پوزش از ایرانیان آذری زبان)
دوشنبه 26 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* .{ولی با حمایت گسترده مردم فعلا نتوانسته این حزب را منحل کند ولی آنطور که داره پیش میره باید ژنرالهای پیر ارتش ترکیه برند جایی که عرب نی انداخت} کلام من کلام روز کشور ترکیه است. نمی دانم چه کسی این اطلاعات خنده دارد را به تو تحویل داده. دولت اسلامی ترکیه به دادگاه فرا خوانده شد و همچنین 2 افسر ژاندارمری. 100 نفر از اسلامیون به زندان افتادند بعلاوهء همان دو افسر و هنوز هم در زندان هستند. بعلاوهء اینکه ارتش ترکیه ژنرال پیر ندارد. اتفاقاً در این یک دهه همهء پرسنل ارتش و کارمندهای اداره ها و معلم ها و ..... جزء جوان ترین ها هستند. متاسفانه اطلاعات شما خیلی غلط و خنده دار است. دقیقاً مثل تاریخی که بلد هستید و برایتان تعریف کرده اند!!!!
دوشنبه 26 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* .{..اتفاقا من هم با این فکر که بسیاری از قوانین اجتماعی اسلامی با شرایط حالا باید سازگار بشه موافق هستم } محض اطلاع شما که ادعات میشه مسلمانی و شیعه هم هستی. " احکام الهی تغییر ناپذیر هستند" دین دموکراسی پذیر نیست چون کلام خدا است.
دوشنبه 26 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* .{..اتفاقا من هم با این فکر که بسیاری از قوانین اجتماعی اسلامی با شرایط حالا باید سازگار بشه موافق هستم } محض اطلاع شما که ادعات میشه مسلمانی و شیعه هم هستی. " احکام الهی تغییر ناپذیر هستند" دین دموکراسی پذیر نیست چون کلام خدا است.
دوشنبه 26 مرداد 1388

+1
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.