مصباح یزدی: اطاعت از رئیس جمهور، اطاعت از خداست

مصباح یزدی: اطاعت از رئیس جمهور، اطاعت از خداست

پس از دیدار مصباح یزدی با احمدی نژاد در قم پس از انتخابات ریاست جمهوری و تاکید مصباح بر "لزوم بازگشت به حکومت اسلامی" و پاسخ احمدی نژاد مبنی بر "آغاز یک دوره ی جدید در انقلاب" ، "پشتیبانی از تحقق حکومت اسلامی و ماندگاری آن" و "نظریه پردازی این نوع حکومت از سوی آقای مصباح"، حجت الاسلام مصباح یزدی رییس یک موسسه آموزشی در قم مدعی شد: اطاعت از رئیس‌جمهور، اطاعت از خداست.

به گزارش خبرگزاری انتخاب، وی با بیان این مطلب که "جریانات اخیرکه در کشور رخ داد، ولایت فقیه را هدف قرار داده بود" گفت: دشمنان می خواستند یا این رکن اساسی را حذف و یا تضعیف و کمرنگ کنند که در این جریان برخی آگاهانه و برخی فریب خورده اقدام به این امر نمودند.

مصباح یزدی ادامه داد: ولایت فقیه به دلیل آنکه دارای پرتویی از انوار امام زمان(عج) است و مردم نیز بدلیل این که او را جانشین به حق ولیعصر(عج) می دانند اطاعت از او را همچون اطاعت از امام عصر بر خود لازم می دانند.

وی مصباح یزدی اظهار داشت: ولایت فقیه به عنوان رکن اساسی حکومت اسلامی است که هیچ یک از کشورها و ملل اسلامی نیز نظیر آن را ندارند و این امر باعث علاقه و جلب توجه بسیاری ملت های دنیا به کشور اسلامی ما شده است.

وی بر اساس خطبه ای از حضرت علی(ع) حقوق والی و سرپرست جامعه بر مردم را بزرگترین حق مردم بر مردم ذکر کرد و گفت: رهبر وقتی قانون را تایید می کند بنابراین همه مصوبات قانونی همچون نماز و روزه بر مردم واجب می شود که این از حقوق والی بر مردم است.

وی افزود: آنچه پس از پیروزی انقلاب اسلامی رخ داد این است که مردم اطاعت و محبت به ولایت فقیه را اطاعت و محبت به خداوند می دانند که در هیچ جای دنیا چنین چیزی وجود ندارد.

مدیرموسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) ولایت فقیه را عامل پیروزی و دوام کشور و اساس رفع توطئه های دشمنان دانست و گفت: در جامعه ما به این اصل درست توجه نشده و نمی شود.

مصباح یزدی اظهار داشت: عموم مردم لزوم و اهمیت ولایت فقیه را درک می کنند ولی برخی خواص مسوولیت پذیر رهبری را مانند رییس جمهوری یک شخصیت سیاسی و نفر اول در کشور می دانند در حالی که این دو تعریف تفاوت ماهوی با یکدیگر دارد.


وی بااشاره به این که ولی فقیه جانشین امام زمان(عج) بوده ولی رییس جمهوری را مردم انتخاب می کنند، یادآور شد: وقتی رییس جمهوری از جانب رهبری نصب و تایید می شود به عامل او تبدیل شده و از این پرتو نور بر او نیز تابیده می شود.

وی افزود: وقتی ریاست جمهوری حکم ولی فقیه را دریافت کرد اطاعت از او نیز چون اطاعت از خداست.


مصباح یزدی خاطر نشان کرد: قبل از انقلاب به دلیل جدایی دین از سیاست علما در این عرصه وارد نمی شدند در حالی که دیانت عین سیاست است که این شعار از سوی شهید مدرس مطرح و توسط امام به آن جامه عمل پوشانده شد.

وی افزود: اکنون در فرهنگ دینی ما هر که دیندارتر است از ولایت فقیه حمایت می کند ولی هنوز بعد از 30 سال این اصل آنچنان که باید جا نیافتاده است.

وی تاکید کرد: اصل اطاعت از رهبری شرعی است که بخشی از دین ما را تشکیل می دهد و رهبر نیز باید با تمام توان احکام اسلامی را پیاده کرده و نیازهای مردم را برآورده سازد.

مصباح یزدی افزود: همه مردم از هر قشر و سنی که باشد نسبت به رهبر مسوولیت دارند و باید در حد توان خود از او حمایت کنند و این کمک محدود به قشر خاصی از مردم و مسوولان حکومتی نمی شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به گویا و اثرگذار بودن زبان هنر اشاره کرد و گفت: هنرمندان باید معارف اسلامی را در خود تقویت کنند تا در این مسیر تحت تاثیر عوامل سوء و انحرافی قرار نگیرند.

وی ادامه داد: هنر نیز همچون علوم دیگر که می تواند هم مفید و هم مضر باشد که در این صورت و به دام لغزش ها افتادن هنرمند ضرر آن بیش از منفعت آن می کند

sheyvar - ایران - تبریز
خاک بر سرتون با این استدلالتون. انشاا.. شاهد به درک واصل شدن خودت و احمقی نژاد و علی چلاق خواهیم بود
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
خااااااااککک.....
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

bij - المان - المان
این اقا هم حرف محمد و هم خدایش الله همچنین ائمه 13 گانه و ولایت فقیه را یکجا میزند! مسلمانان نااگاه موظفند طبق گفتار معظم له فرامین (ضد انسانی) پیامبر اسلام را اویزه گوش کنند! او بحق وارث اسلام ناب محمدیست!
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

sha.pesar - قطر - دوحه
آره بابا اصلا احمدی نژاد خود خداست و از اولش هم از چهره ملکوتیش مشخص بود
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

zorro.ir - ایران - تهران
تمساح یزدی دوبار ور ور کرد از دماغش معلومه بواسیل ذاره اندازه سیبزمینی پشندی .
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
ب ... خ با فونت 100 تصور کنید نثار رهبر انتر نوکر (مصباح و کل اجمعین)
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

nazanin 2009 - ایران - ارومیه
یهویی بگین خداست تموم دیگه؟. اگه اطاعت ازمردک اطاعت از خدا باشه من حاضرم کافر باشم تا از خدا اطاعت کنم.. این تمساحه فک کنه اگه با استفاده از اسمه خدا بخواد کسی از این میمون اطاعت میکنه کور خونده!٬.
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

ALIREZA59 - سویس - لوزان
برو بابا دلت خوشه.این چرت و پرت‌ها رو برو برای احمق هایی‌ یا احمدی ..مثال خودت تعریف کن.بدبخت داری به آخره خط میریسی،آب و روغن...قاطی‌ کردی؟زرزر میکنی‌.به زودی ملت تو را هم یک سرویس حسابی‌ می‌کنن.جیگر.
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

jina jina - انگلستان - لندن
از دماغش معلومه تمساح کثافت .از بس دروغ گفته مثل پینوکیو دماغش دراز شده
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

wetraco - المان - دسلدورف
چقدر ممکنه که یک حکومت وقحیه و فاسد باشه.
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

dokhtar sharghi - فرانسه - پاریس
مرده شورتون را ببرند!! اطاعت از رپیس جمهوری اطاعت از شیطان است!!. آشغال های مردم کش!
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

mehranmy - ایران - تهران
اطاعت از رئیس جمهور م...ول اطاعت از رئیس جمهور ..... هاست . امام خمینی (ع)
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

irani bidar ast - هلند - اترخت
الموت حزب الله و بسیج و السپاه و الخامنه ای و الاحمقی و هر چه مزدور. خب مزدورین ایندفعه به زبان مادریتان نوشتم. الگورتان را از این سایت گم کنید . زنده باد ایران ازاد بدون اخوند و مزدور.
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

avare - انگلیس - لندن
...ای خدایی که وجود نداری مارو از دست این ...مزاده ها نجات بده.تا کی میخوان به مردم خیانت و جنایت کنن این....زاده ها
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

bahar miayad - المان - المان
پس معلوم شد چرا خیلی ها دیگه خدا رو هم قبول ندارن یعنی خدائی که شما بهش معتقدید
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

masooleh - ایران - تهران
خامنه ای حکم به احمدنژاد شدمنتظر تا4سال دیگر رپیس جمهوری جدید میآیید باید اسلام باشدمرگ بر دنیاومرگ بر روسیه- درود بر ایران متشکرم
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

m_r - استرالپا - و
با درد و سلام حضور هم وطن‌های عزیز. این کثافت همون است که میگه باید این قدر گناه و ظلم کرد تا آقا حالا کدام آقا خدا دناد ظاهر شوند. خدا را شکر که ۷۰% کشور جوان زیر ۳۰ سال و دیگه گول حیواناتی مثل تو را نمیخورند آن‌ها تشنه آزادی و پیشرفت هستند و بدن‌ای کثافت جنازه تو را به آتش میکشند. امثالی مثل تو این دین و ایینی که مردم داشتند را هم از بین بردند خدا لعنته تان کنه دردی به همه شما به د که دعوا ndashteh باشه. . .
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

Iraniii - ایران - ارومیه
آخه 1 بار 2بار 3بار.....چند بار میخواین سر مردمو شیره بمالین.الان دیگه هر کسی میدونه شما چه آشغالی هستین.با این کاراتون جوک درست نکنین تروخدا.هرچند بعید میدونم اصلا خدایی بشناسین شماها.بهتره به همون الله عربیتون بچسبین
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

bardia.kaviani - سوییس - زوریخ
لکه ننگ
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
همین روزها است که دماغ این بره تو چشم انتری .
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
تمساح یزدئ, اب پاکئ رو ریخت رو دست همه, دیگه به اینهم رضایت ندارن که بگن هاله نور یا امام زمان,,, خود خدا!! ههههههههه جالب اینجاست که خودش هم میگه هیچ جائ دنیا , مثله ما نیست..ههههههههه وائ خدا چقدر زرتکئ شدئ تو دیگه!! ههههههه. اشکم دراومد بسکئ خندیدم.
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

سنجاقک - انگلیس - ا......
خاک توسرت کنم و احمق هایی که شماها را باورند دارند شماها آخر جهنم هستید دزدها
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

khodemanitar - اسکاتلند - ابدین
. اخبار مهم ایران رو براتون اوردم. اول اینکه دم همه تهرونی های گل گرم تهران بیدار تر از همیشه هست..ما چند روز زدیم خیابون که خیلی توو حسرتش بودیم جای همه اینوری ها خالی. اگه کم لطفی شهر های دیگه نبود حالا خامنه ای محاکمه نظامی شده بود. خیلی از رفقا تهران زیر زمینی کار میکنن.دیوارها پر بود از مرگ بر خامنه ای.اخریشو توی دانشگاه ازاد کرج رو دیوار نوشتیم.فقط قیافه ها دیدنی بود.عید شعبونشون هم عزا کردیم زیاد که نذاشتن بچه ها شلوغ شه بعد هم هر چیشربت بو رو دستشون باد کرد. اصفهان خبر شدیم خیل شلوغ بد بوده که اونم بخاطر یه مش کاسه لیسه که مال توابع اصفها ن بودن. به اصفهانی های عزیز بر نخوره ولی بسیجشون روی ارتش تیمورو کم کرده بود.بسیجشون بی سواد و وحشیه.می زدن که بمیری در ضمن تو حتک حرمت ناموسی هم خیلی حرف برا گفتن داشتن. ولی خبر های خوب اینکه اینا تا اذر وقت دارن. رهبر قبل از عید عزل و محاکمه خواهد شد.محل ااجرای حکم میدان ازادی خواهد بود.تمساح یزدی جنتی و الهام و احمدی نژاد فیروز ابادی احمدی مقدم نفرات بعدی خواهند بود.ببخشید بقیه اش باشه خیلی زود از رسانه ها خواهید شنید.
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

mehrab fallah - کانادا - .تورنتو
جالبه ایشون میگن مملکت رو باید با هاله نور و پرتو نور که از امام زمان ساطع میشه اداره کرد و اینها رو فقط ما میبینیم و میتونیم بگیم کی از پرتو امام زمان بهره منده. میبینید افراد با دین و ایمان چقدر پیش خدا عزیز هستن ادم میکشن شکنجه میدن حق رو نا حق میکنن و پیش خدا ثواب و اجر دریافت میکنن.البته خدای ما کوردلها و کافرها خیلی ضعیفتره زورش به خدای افراد دیندار و با ایمان نمیرسه
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

xabrisham - ایران - اسلو
لا دسته پدرش
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

کلاغ سیاه - ایران - تهران
1-انشاا... ارزوی حکومت اسلامی با اون مفهوم مرد نظرت را به گور میبری. 2-حتما اونهایی که بهش فحش میدن استغفرا... به خدا فحش دادن. 3-پرتو نور پرتو نور میکنی که اونم وهم برش میداره و فکر میکنه هاله نور دورش کردن. 4-علمایی که به سمت سیاست نیامدند و خودشون را الوده نکردن پاک موندن .همه اونهایی که امدن دین و سیاست هردو را داشته باشن متاسفانه فقط الوده سیاست شدن و کاملا از دین دور شدن. 5- اینهمه مردم چه علنی وچه بصورت خاموش این تنفیذ رو قبول ندارن تازه این مردک میگه اطاعت از خداست.
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

mahnadi - هلند - هارلم
یعنی کور باشید نبینید همانطور که آنها نمیبینند نمی شنوند. فکر میکنن با دسته کورا طرفند یه مشت خرافاتی وابله بیسواد عاشق بندکیف آقا ریختن بگن خرشید عرعر کنید هم میکنندسیفونشو یکی بکشه !. نافرمانی مدنی -اعتصابات سراسری تا فلج شدن رژیم -تحریم تلویزیون دروغ. تحریم کالاهای چینی وواردات از روسیه روسیاه. زندانیان سیاسی در بند را فراموش نکنیم زنده بادایرانی شریف ومبارز
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

simin1 - هلند - روتردام
درود بر ایرانی آزاده. به برنامه امروز محسن سازگار نگاه کنید.در باره نماز جمعه این هفته
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

afraafra - انگلیس - لندن
مصباح یزدی روی سخن من به تو و به بقیه هواداران احمدی و خامنه ایی بی نزاد هست شما دوران قرون وسطی را فراموش کردید که کشیش های کذایی بلیط بهشت می فروختند و جای خدا گناهکاران را مجازات میکردند؟. آنها قرن ها بودند اما می دانید شما مثل آنها نمی توانید یک سال هم دوام بیاورید چون در قرن بیست و یکم مردم چوب توی حلق آدمهایی مثل تو و عقایدت میکنند . اصولا عقاید تو مثل تپه ایی گه است که بوی گندش به قدری همه را عذیت میکند که حتی قادر به فکر کردن به حرفهایتان هم نیستیم
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

hamid_jon - ایران - بوشهر
سلام من عضو جدید هستم آآآآآآآآآخه خود فروشی تا کی
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
تمساح کثیف گور بابات...خدات..و عنترت
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

sahand29 - انگلستان - ناتینگهام
این تمساح ساکت بشو نیست.این حرفها رو باید به یاد داشت تا ایندگان بدونند کشور ما گیره چه حیواناتی افتاد!.به امیده پیروزی مردم ایران.
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

Ezhaq - ایران - تهران
zorro.ir - ایران - تهران . جالب بود تمساح یزدی اینهم مثل میمون نژاد یک گونه جدیده هنوز بین کاشفین اختلاف نظر هست که به کدام زیر شاخته جانوران آنها را قرار دهند.
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

shila123 - انگلیس - لندن
سلام دوستان لینک زیر جالبه . ببینید . https://www.youtube.com/watch?v=b1fPu03r390
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

mohammad.moein - انگلستان - لندن
خیلی دلم می خواد یه فحش گنده به این احمق بدم... ثلا خیر سرش کل عمرش رو درس دینیخونده! اونوقت میاد جای خدا و پیغمبر تسمیم می گیره!!!!!!. خدا منفجرشون کنه
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
طفلکی سقوط رژیم را نزدیک دیده و شروع کرده به هزیون گفتن!!
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

778899 - ایران - شیراز
حضرت ایت الله تمساح ( لعنت الله الا آباء و اجدادهی )انچنان از انتصاب دوباره. جناب دکتر ا. ن. به ریاست جمهوری مسرور گشته اند که دل و دین از کف داده و مدهوش شدندو دچار خزبعلات گویی شدند.وقتی این ولایت وقیح بر اساس همین قانون اساسی فاشیستی، از عدل و انصاف خارج شده ودستش به جنایت الوده شده واز درجه اعتبار ساقط شده وخود به خود معزول است دیگر تکلیف این عروسک خیمه شب بازی معلوم است. خوشحالی ایت الله تمساح برای این است که با بودن- ا.ن. میلیاردها تومان دیگر به جیب او و ارازل و اوباش تحت نفوذ او میرود
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

yaldam - امارات - دبی
باورم نمیشه این پیرمرد روباه صفت وشیطان صفت هه همچین حرفی زده!!!!!اخه االاغ تو می دونی خدا چه عزمتیه که باااین احمق مقایسه می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟بمیر بابا!!!
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
به به. کافر از این بالاتر هم هست؟
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

Mehrdad Shirazi - المان - ذدپو..-
دماقو تورو خدا من به دماقت افتختار می انم.
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
آدم یاد فرعون و کاهنان مصر میفته که تو کتابهای تاریخ مدرسه همین جمهوری اسلامی میخوندیم...
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

Mehrdad Shirazi - المان - کارلسروهه
دماغو تو رو خدا با این دماغی که تو داری باید دماغتو برستش کنیم کارلسروهه
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

Gift - امریکا - اتلانتا
ادم حالش بهم میخوره که نگاش کنه این کثافتو.اه اه اه اه اه اه
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
مصباح یزدی ای جرثومه شیطانی،ای دشمن خدا دهانت را آب بکش و نام پاک خدا را بر زبان نیاور،به خداوندی خدا قسم که بد غذابی انتظارتان را میکشد،ای حامی ظلم وای قاتلین مگر خدا مثل احمدی نژاد مظلوم را میکشد؟مگر خدا مثل احمدی نژاد دروغ میگوید؟مگر خدا مثل احمدی نژاد حیله گر است که تو میگویی اطاعت از احمدی نژاد اطاعت از خداست؟توبه کن مردک،ای انسان آلوده به خو د بیا،نه خدا و نه امام زمان(عج) و نه امام و نه شهدای هشت سال دفاع مقدس هیچکدام این احمدی نژاد که وجودش شیطانی است را قبول ندارند،خدا کند که توبه کنی و در راه دفاع از حقوق مظلوم بر خیزی چون حمایت از مظلوم راه همه پیامبران و انبیاءالهی بود،اینها را خود بهتر میدانی اما برای چه در پشت سنگر ظلم پناه گرفته ای؟از خشم خدا بترس و مرگ را فراموش نکن،همه ما روزی میمیریم،ممکنه بتونی تعداد زیادی از مردم رو با حرفهایت فریب بدهی اما خدارو چی؟اون رو هم میتونی فریب بدی؟ولایت خامنه ای که بدلیل صدور حکم تیر و کشتار مسلملنان بی دفاع و مظلوم حرام اعلام شد،تن تو نمیلرزد؟چگونه سر پا ایستاده ای؟خون اینهمه بیگناه بر گردن شماست،در آخرت جواب خونشان را چه میدهی؟
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

AsaL Barbie - کانادا - ونکور
به یه جراح پلاستیک جهت بریدن دماغ این ایکبیری نیازمندیم!!
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
متاسفم برات جناب ایت الشیطان مصباح یزدی. قیافش به هر بوزینه ای میخوره جز ادمیزاد
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

rote teufel - المان - دوسلدرف
من بتو و ان اسلام ناب محمدی... البته با پوزش اینرا بپای بیتربیتی نگذارید.البته تمساح راست میگه چون چند وقت پیش اقا داشت از بزرگراه نواب ظهور میکرد تا فهمید که اینجا جمکران نیست دوباره در زمین فروع رفت که گمان می کنم در صد سال اینده از چاه جمکران ظهور میکند البته اگر اقا دوباره راه گم نکنه.پس اطاعت از ولی و انترش بر همه مسلمین واجب .
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

AsaL Barbie - کانادا - ونکور
حجت الاسلام دماغ !! لول
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
hamid_jon - ایران - بوشهر, سلام, خوش اومدئ
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

chkavak - ایران - تهران
تمساح خان لابد تو منشی خدا هستی و از جانب خدا دستور وی را به مردم ابلاغ میکنی. مرتیکه بی شرافت در بی شرمی گوی سبقت را از سایر شیوخ عمامه دار ربوده.
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

dannni - سوئد - استکهلم
ای بابا یک روز درنماز جمعه ای تهران میگویند اطاعت از خامنه ای اطاعت از خدا است حالا میگویند اطاعت از رئس جمهور ا طاعت از خدا است فردا یکی پیدا میشه میگه اطاعت از بقال و سبزی فروش سر کوچه اطاعت از خدا است
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
احمدی نژاد باید از جامعه همجنسگرایان پوزش بخواهد چون در جشن پیروزیش به همجنسگرایان توهین کرد و اونهارو کثافت خطاب کرد،کثافت تو هستی که اینهمه خون بیگناه رو ریختی و عین خیالتم نیست البته طبیعی هست چون کدوم گرگ رو دیدین که از اینکه چیزی رو که دلش میخواد و شکارش کرده ناراحت بشه،. rote teufel. - المان - دوسلدرف:ریختن خون تو حلاله اگه اینجا بودی تو را به جرم اهانت به اسلام و انکار امام زمان(عج) و به سخره گرفتن ایشان میکشتم،لعن بر تو و کسانی که افکار پلید تو را دارند.
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

قانون جنگل - المان - کلن
کاش یک نارنجک تودماغش می گذاشتن تا مغزش هوا بکشه. کلن
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
زرشک کککککک
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
یکبار هاله بی نور او رو دیدیم برای هفت پشتمان بسه.
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

زندگی زیبا - ایران - بوشهر
این‌بهایی‌زاده میخاد‌ ازاسلام‌انتقام بگیره مرتیکه‌‌ نفهم‌
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

msforugh - ایران - تهران
تو چی میگی پیر کفتار
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
من میخوام یک کاره تاریخئ انجام بدم, هر کسئ با این پیشنهاد موافق لطفا دستشو بالا ببره. محمود رو بزنم توئ ائ بئ , با این تفاوت هر کسئ به قیمت ارزونتر خرید, فروخته میشه..چون چینیها به جنس بنجل عادت دارن حتما احمقئ ما رو میخرن, ما هم از شرش خلاص میشیم...
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
hamid_jon - ایران - بوشهر . دوست عزیز به جمع سبز ما خوش امدی
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

afraafra - انگلیس - لندن
قابل توجه کسانی که خیلی سنگ امام زمان و اسلام را به سینه می زنند : شما و اسلامتون و امام زمانتون یک مشت فسیل هستید که طی سالها بزرگ وبزرگ تر شدید بدون آنکه چیزی در ذات فسیل بودنتون عوض شده باشه . بنابراین یک فسیل هر چند هم که خیلی ابراز وجود کنه باید بدونه که پوک پوک هست. ولی خوب هست و ما هیچ کاریش هم نمی تونیم بکنیم .بنابراین مجبوریم فسیل اسلام و اسلامیون و امام زمان را تحمل کنیم . شما که پخی نیستید و عمرتون کفاف زیادی نمی ده پس زیاد جوش نزنید چون تخم و ترکه امام زمان ما نیستیم و دستمان از گردنتون کوتاه است برای خفه کردن
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
مرتیکه الاغ این مزخرفات دیگه تاریخ مصرفش گذشته . تو به اصطبل خانوادگیت نگاه میکنی خبر از بیرون خونت نداری . الآنه از برکت وجود شما ملاعین خود خداهم زیر سوآله . ییغمبرهات و امامهات که چنین زرت و پرتها را بمردم اماله میکردن که دیگه باهاس برن جلو توهم که جزو غازوراتی و حرفات با ضایعات چهارپایان هم قابل قیاس نیست . حداقل شبها که بچه هات خوابن بشین جلوی آینه این مطالبو واسه خودت عر عر کن شاید تو هم بشی عظما .
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

hosseinih - ایران - تهران
اطاعت از رپیس جمهوری اطاعت از شیطان است .
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

Iraj Berlin - المان - ‌برلین
وااااااای اگه خدا جهره ای مثل احمقی نژاد داره پس فرشته هاش چه شکلی هستن ؟؟؟؟
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

armin2006 - ب - ب
جای کامنتهای نیم رخ و بطول وسید مهدی و امثالهم خالیه. فکر کنم دیگر بااین چرندیات پوزشون به زمین خورده. چون اگر یه کم سواد داشته باشن متوجه میشن که این گرگهایی که اینهاسنگشون را به سینه میزنند چه کلاه بردارایی هستند.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
مصباح یزدی دجال آنوسی! یک بوم و دو هوا که نمیشه. هنوز زمان خاتمی یادمون نرفته. خاتمی حرف از تساهل و تسامح در اسلام میزد تو مخالفت میکردی. حرف از گفتگوی تمدنها در میزد باز تو دجال مخالفت میکردی. تا خاتمی به یه مسافرت خارجی میرفت تو آنوسی به مزدوران خودت فتوای ترور فرزندان ایران رو میدادی تا برای خاتمی بحران داخلی درست کنی. چطور زمان خاتمی مخالفت با رییس جمهور مخالفت با خدا نبود؟
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
kamia1 - المان - کلن . دوست عزیز! فروختن کالای فاسد و تقلبی در eBay ممنوع هست! آخه این آشغال بدرد کی میخوره؟!
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

ayate_sheitani_hamburg - المان - هامبورگ
برو ... بذار بابا اگه شماها نماینده ی خدا باشید من دشمن درجه یک اون خدا هستم ببینم کسی .. میتونه ...
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

rozana20052005 - مالزی - کوالا
بابا مردک اشغال از امام زمان بکش بیرون بابا ....بدبخت را
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

barbodm - ایران - تبریز
مرگ پدیده ای که انسان خواه ناخواه از بچگی ازش می ترسه ولی وقتی آدمها بزرگ می شوند و بیشتر می فهمند متوجه این موضوع می شوند که مرگ می تونه چه پدیده ارزشمندی باشه که خداوند خلق کرده است . من خدا رو شکر می کنم به خاطر آفریدن مرگ . اگر نبود این جنایتکاران چه به روز مخلوقات خدا و حتی خود خدا می آوردند
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

hafez44 - ایران - شیراز
فکر میکنید زمان امام حسین (ع) یزید و شمر چه جوری بودن طبق کتابهای تاریخی همانند امام حسین لباس میپوشیدن 0000000مثل الان که خامنه ای ودار ودسته اش به نام اسلام و در پناه اسلام دست به هر جنایتی میزنند ومتاسفانه مشکل از خود ماست که خرافات را قبول کرده و میکنیم
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

hafez44 - ایران - شیراز
احمدی نژاد در مکتب مصباح یزیدی تعلیم دیده 000لعنت خدا بر این حقه بازها کنن که همیشه از راه دین همه نوع خرافات به مردم تحمیل میکنند
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

بابک - ایران - سبزوار
مفت خور بی شرف حیا کن غلط کردی کفر می گویی
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
hosseinih - ایران - تهران . عزیز برادر.خواهش می کنم. دوست عزیز شیطان را قاطی این بازی نکن.هر کاری اینها می کنند.اسلام تائید کرده.این بچه حزب الله های ... این سایت نیستند.رفتن سر چاه مهدی در خرافت.تولدش را تبریک بگویند.یا اینکه مرده اند
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

amidjan - ایران - تهران
درود. هیچ دولتی در دنیا وجود نداشته و ندارد (حتی دیکتاتورهای بزرگ دنیا مثل استالین )که با زندانیهاشون که مردم خودشون هستن این کثافت کاریهایی که اینها کردن رو انجام داده باشن دوست دارم یک نفر کثیف تر از جمهوری اسلامی به من معرفی کنه
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

oveyshadi - ایران - شیراز
امروز رفتم توی سایت مرجع عالیقدر حضرت آیت الله سید علی محمد دستغیب (حامی جنبش سبز در شیراز) یه بیانیه توپ داده بودن که مال دیروز بود. در مورد معنای واقعی ولایت فقیه و اینکه ولایت فقیه شامل چه شخصی می شود. تازه فهمیدم که رهبری که الان داریم رهبریت شامل حال او نمی شود. لینک خبر رو گذاشتم زیر:. https://www.dastgheib.ir/index.php
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

adi - ایران - تهران
دارم سکته میکنم به خدا . تا حالا نشده بود با خوندن یه وری مثل این اینقدر عصبانی بشم.یکی نیست به این مرتیکه حر....ده بگه خفه شو. اگه واقعا امام زمان زندست و اینا نکشتنش باید بیاد و از حیثیتش دفاع کنه مگر اینکه یا مرده باشه یا با اینا باشه. مصباح یزدی ......
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

پاینده ایران - ژاپن - اساکا
مصباح معلم شیطان است. به امید روزی که به دست مردم مجازات بشه.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

mamalporru - ایران - شیراز
این مردک دجال تمامی ارزشها را پایمال کرده ..
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

آرسام - ایران - تهران
ای بابا مگر چندتا خدا داریم یکش علی خدا دیگری محمود خدا این دونفر پاچه خواران(یزدی - خاتمی) دارند رکورد میشکنند خاتمی از رهبری تعریف میکنه یزدی از انتر اون میگه علی امام زمان است یزدی میگه محود امام زمانه تا چند وقت دیگر بین دو خدا دعوا میشه میگین نه حالا بینید
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

emanali - ایران - تهران
ایشان از سال 1349 علیه انقلاب مردم حرکت کرده که درتاریخ ثبت شده اما حالا که کشوردر اختیارشان است انقلابیتر از همه شده ضربه ای که این گروه به نام دین به ایران زده حتی اسرائیل در خواب نمیدیده است.
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

yaldam - امارات - دبی
rote teufel - المان - دوسلدرف لطفا اون دهنتو ببند.چیزی ننویسی و نگی نمیگن لال هستی.....
جمعه 23 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.