جان هر کس که دوست دارید علی‌آبادی را عزل نکنید - طنز اعتماد ملی

جان هر کس که دوست دارید علی‌آبادی را عزل نکنید - طنز اعتماد ملی

همانطور که می‌دانید در رسانه‌ها اعلام شد که برخی از فدراسیون‌های ورزشی در حمایت از محمد علی‌آبادی، رئیس سازمان تربیت بدنی نامه‌ای را نوشته و برای احمدی‌نژاد فرستاده‌اند. راستش را بخواهید اینکه این نامه را خود تربیت بدنی آماده و برای امضا به فدراسیون‌ها فرستاده یا نه برای ما زیاد اهمیت ندارد. می‌خواهیم فرض کنیم که اگر یکسری از افراد بخواهند در حمایت از علی‌آبادی نامه‌ای نوشته و برای احمدی نژاد بفرستند چه می‌نویسند:
علی کریمی: جناب آقای احمدی نژاد سلام علیکم، با توجه به اینکه بنده به اتفاق یکسری از بازیکنان دیگر در دوران مدیریت آقای علی‌آبادی این فرصت را پیدا کردیم که در حمایت از معترضان مچ‌بند سبز ببندیم و شاید در مدیریت فرد دیگری نتوانیم، بنابراین خواهش می‌کنم ایشان را در سمت خود ابقا فرمایید!
محمد مایلی کهن: برادر عزیزم احمدی نژاد، بنده از شما تقاضا می‌کنم برای اینکه مدیریت ورزش دست یک عده گل باقالی نیفتد که با درجه سرباز صفری لقب ژنرال می‌گیرند بنابراین همان علی‌آبادی را با تمام معایبی که دارد و من و شما بهتر می‌دانیم برای مدیریت ورزش حفظ کنید. خدا شما را برای همیشه در این سمت حفظ کند!
رئیس فدراسیون دوومیدانی: آقای احمدی نژاد، من از مفاد آن نامه‌ای که در حمایت از علی‌آبادی امضا کردم خبر ندارم! اما طی نامه دیگری از شما خواهش می‌کنم که ایشان را برای ما حفظ کنید. تنها اشکال این برادر ما برای ورزش این است که وزنشان بالاست که بنده قول می‌دهم ایشان را وادار بکنم روزی دو ساعت دومیدانی! بکنند!
رئیس فدراسیون فوتبال: آقای احمدی نژاد عزیز! راستش را بخواهید بنده زیاد اختیار ندارم. اجازه بدهید قبل از اینکه نامه‌ای در حمایت از علی‌آبادی برای شما بفرستم، بدهم خود آقای علی‌آبادی نامه را بخوانند؛ اگر تایید کردند یقین بدانید من هم در حمایت از وی و لزوم تداوم حضور ایشان در مدیریت ورزش به شما نامه می‌دهم!
عادل فردوسی‌پور: شما بهتر می‌دانید که برنامه‌های ورزشی پر مخاطب نمی‌شوند مگر مدیران ورزشی همین جور سوتی بدهند؛ بنابراین از شما خواهش می‌کنم برای اینکه برنامه 90 مخاطبینش را از دست ندهد آقای علی‌آبادی که از هر جهت سوتی می‌دهند را در این پست حفظ کنید!
علی پروین: من زیاد روی این یارو شناخت ندارم. به بچه‌ها گفتم این علی‌آبادی از شاگردای ما بوده؟ گفتند نه! گفتیم پس..................(با عرض پوزش بقیه اظهار نظر علی پروین در مورد علی‌آبادی به هیچ وجه قابل چاپ نیست!)
افشین قطبی: به نظر من مردم ایران فوتبال را با تمام وجود دوست دارند؛ بنابراین اینکه یک مدیری بدون ترس از آنها فوتبال ایران را به قهقرا بفرستد دل شیر دارد! پس با توجه به اینکه شما در کابینه تان به مدیرانی که دل شیر دارند نیاز دارید ایشان را در این پست ابقا بفرمایید!
محمد حسین صفار هرندی: برادر احمدی نژاد سلام علیکم: من از شما خواهش می‌کنم که در این پست هر کسی، حتی علی‌آبادی را بگذارید ولی خداییش اسفندیار رحیم مشایی را نگذارید!
مسئول امور خفیه: آقای احمدی نژاد، اینکه گفته می‌شود در دوران مدیریت ایشان یکسری از تیم‌ها رنگ سبز را انتخاب کرده و به این وسیله حمایت خودشان را از مهندس موسوی اعلام کردند اشتباه است؛ بنده اعلام می‌کنم که در دوران مدیریت ایشان هیچ تیمی لباس سبز نپوشید و با این کارش از مهندس موسوی حمایت نکرد؛ از شما خواهش می‌کنم که ایشان را به این دلیل عزل نکنید!
حاج آقا فیروزآبادی: برادر احمدی‌نژاد من نه تنها در این نامه، بلکه در آن نامه اولی که خیلی هم جنجالی شد اعلام کردم کسانی که می‌خواهند ... ، و علی‌آبادی را خراب کنند خدا خودشان را خراب کند الهی! بنده هم در آن نامه و هم در این نامه درخواست کردم که علی‌آبادی را عزل نکنید!
یک بازداشتی: آقای احمدی نژاد، من اعتراف می‌کنم که آقای علی‌آبادی مثل ما نبود که با انگلیس ارتباط داشته باشد؛ من اعتراف می‌کنم که ایشان حتی راضی نمی‌شد که تیم‌های ملی با انگلیسی‌ها بازی تدارکاتی بگذارند. من اعتراف می‌کنم که ایشان در انقلاب مخملی دست نداشت، من اعتراف می‌کنم که ایشان از اینکه تیم‌های ملی و باشگاهی روی زمین چمن یکدست سبز بازی می‌کردند ناراحت بود، من اعتراف می‌کنم که دوست دارم ایشان در این پست باقی بمانند!
مسوول بازداشتگاهی غیر استاندارد: برادر دوستداشتنی و استانداردم آقای احمدی نژاد، من خواهش می‌کنم که آقای علی‌آبادی که مدیر یک مجموعه استاندارد بود را ابقا کنید؛ شما با این کارتان به دشمنان قسم خورده ثابت می‌کنید که ادارات ما مثل بازداشتگاه‌های ما نیست که غیر استاندارد باشد!
امیر قلعه‌نویی: آقای احمدی نژاد عزیز، من از شما خواهش می‌کنم کاری که در تیم ملی با من کردند و سریع عزلم کردند و این اجازه را ندادند که توانایی‌هایم را ثابت کنم شما با آقای علی‌آبادی عزیز نکنید و اجازه بدهید توانایی‌هایش را ثابت کند!
واعظ آشتیانی: آقای احمدی‌نژاد، من از شما تمنا می‌کنم شما هم مثل من تلاش کنید تا لمپن‌ها از ورزش دور شوند نه اینکه نزدیک شوند! از شما خواهش می‌کنم برادر علی‌آبادی را که مثل من با هر چی لمپنه مشکل دارد را در پست خودش ابقا فرمایید!
علی دایی: سلام عرض می‌کنم به آقای احمدی نژاد، ببخشید! من اصلا و ابدا به عنوان مربی دوست ندارم کسی در کارم دخالت کند، آن وقت چه جوری به خودم اجازه بدهم که در کار شما دخالت بکنم؟ ببخشید! ولی علی‌آبادی بهتر از بقیه است. لااقل باعث شد همه بفهمند فوتبال ما نیاز به یک مدیر قوی‌تر از ایشان دارد!
یک زندانی که دارد اعتراف می‌کند: آقای احمدی نژاد، من اعتراف می‌کنم که بعد از انتخابات سه نفر هم‌قسم شدند که آقای علی‌آبادی را خراب کنند و بگویند دوران مدیریت ایشان تیم فوتبال ما به جام جهانی نرفت، الان اعتراف می‌کنم که آنها اشتباه کردند و ایشان خیلی برای فوتبال ما زحمت کشیدند. من فکر می‌کنم اگر آقای احمدی نژاد ایشان را ابقا کند دور بعد قهرمان جام جهانی خواهیم شد!
یک زندانی دیگر که دارد اعتراف می‌کند: آقای احمدی نژاد، به درک! بگذار همه بگویند اینها بیرون زندان یک جور حرف می‌زدند و الان که آمدند زندان حرف شان را عوض کردند. من حق را می‌گویم و حق این است که علی‌آبادی به درد ورزش کشور می‌خورد و بس. حتی من یک چیزی را خدمت شما عرض کنم، یک زندانی دیگر هم گفته است که من می‌دانم علی‌آبادی به درد ورزش کشور می‌خورد ولی دوست ندارم به این مساله اعتراف کنم!

مهدی طوسی
punisher - ایران - شیراز
آقای ا.ن / ایشان جز پاچه خاران شمایند / هر چه بگویید انجام میدهند.... کی گفته ما به عربستان باختیم تا 20 هزار زایر مکه را به آمار زایرین مان اضافه کنیم ......؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! هر که بوده از دشمنان اسلام و حتما هم جاسوس اسراییلی بوده.......
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

tanhaye tanha - انگلستان - لندن
خیلی خدا بود.دمتون گرم
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
با حال بود مخصوصا داییییییییییی و بازداشتیها لوللللللللللللللل
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

سپیده صبح - ایران - تهران
واقعا روزنامه اعتماد ملی روزنامه قوی ای هست و تمام مطالبش خوندنیست حتی اگر حوصله خوندن روزنامه رو ندارید و طرفدار طنزهایی این چنینی هستید صفحه 23 این روزنامه رو بخونید این کار از طریق اینترنت هم امکانپذیره چون همیشه سایتش به روزه
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.