شلیک گلوله، پاسخ مرد متاهل به جوان خیانتکار

شلیک گلوله، پاسخ مرد متاهل به جوان خیانتکار

جوانی که در پی یک انتقام گیری مردی را که با همسرش رابطه داشت به قتل رسانده است به زودی در دادگاه کیفری استان فارس محاکمه می شود. به گزارش خبرنگار ما ماموران پلیس شیراز با تماس تلفنی شهروندی از این قتل باخبر شدند. صدای لرزان پشت گوشی تلفن خبر داد مردی با شلیک گلوله جوانی به نام شهروز را به قتل رسانده است. زمانی که ماموران در محل حاضر شدند جسم بی جان شهروز در حالی که خون زیادی از او رفته بود کف خیابان پیدا شد. با انتقال جسد به پزشکی قانونی تحقیقات برای روشن شدن این پرونده آغاز شد. ماموران دریافتند شهروز دقایقی قبل از مرگش با زنی به نام سحر بوده و به نظر می رسد ضارب با سحر نسبتی داشته است. بنابراین سحر شناسایی و بازداشت شد. زن جوان به پلیس گفت ضارب شوهرش کامران است که با اسلحه از خانه بیرون آمده و شهروز را به قتل رسانده است. این زن گفت؛ نمی دانم شوهرم چطور متوجه شد که من و شهروز با هم هستیم. یکدفعه در خیابان او را دیدم. او قبل از اینکه حرفی بزند سلاحش را به سمت شهروز گرفت و به او شلیک کرد. این بار کامران بود که تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و سرانجام بعد از چند روز بازداشت شد. وی به قتل اعتراف کرد و گفت؛ من شهروز را کشتم چون با همسرم رابطه برقرار کرده بود. مدتی بود متوجه شده بودم سحر با مردی رابطه دارد. چند بار سعی کردم سحر را از این رابطه بیرون بکشم اما نشد. رابطه همسرم با شهروز به شدت من را عصبی کرده بود. نمی دانستم باید چه کنم و چطور از بحرانی که زندگی ام را در بر گرفته، بیرون بیایم تا اینکه روز حادثه بدون اطلاع قبلی به خانه آمدم و دیدم که همسرم در خانه نیست. وی ادامه داد؛ فهمیدم سحر به سراغ شهروز رفته است. من می دانستم آنها کجا با هم قرار می گذارند و چون چندین بار همسرم را تعقیب کرده بودم می دانستم باید از چه مسیری بروم که زودتر برسم. زمانی که به محل رسیدم همسرم و شهروز را با هم دیدم. آنقدر عصبی و پریشان بودم که نتوانستم خودم را کنترل کنم و به سمت او شلیک کردم. بعد هم از محل فرار کردم. بعد از پایان جلسات بازجویی دادستان شیراز علیه کامران کیفرخواست صادر کرد و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان فارس فرستاده شد و به زودی این جوان محاکمه می شود.

tiam_asal - ایران - اهواز
سلام . اسلام ناب محمدی که مروجش آخوندها هستند یعنی همین دیگه . فحشا دزدی خیانت و .....
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

simply_blue85 - عراق - اربیل
بنازم غیرتتو. مرد حسابی یک زنه به این پستی مگه ارزشه اینو داره یکیرو بخاطرش بکشی و بری پایه دار! ازش جدا میشدی خوب. اگه به زن محبوبت تجاوز کرده بودن باز میشد درکت کرد اما الان. خدا عقلت دهد
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
متاسفانه اینگونه روابط و جنایات روزبروز بیشتر میشه......... اگه از هم راضی نیستید / خوب طلاق رو برای همین گذاشته اند.
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
این مسله چه ربطی به اسلام ناب محمدی داره ؟؟ یاره تو امریکا هم زنش با یکی دیگه میریزه رو هم و می گیره طرف رو می کشه . به نظر من هیچ انسانی اونقد ارزش نداره که خودت رو بخاطرش تو مخمصه بندازی ولی یه جورایی دم شوهره هم گرم . تو که گلوله رو زده بودی یکی هم به زنه میزدی .
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

arshadi - کانادا - ونکوور
مملکت قانون مند یعنی این.
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

hossein_oslo - نروژ - نروژ
اما ای کاش بجای ان بنده خدا زنتو هلاک میکردی.
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

mahdinagash - ایران - مشهد
احتمالا مهریه خانوم از دیه اون اقا خیلی بالا بوده رو همین حساب با خودش فکر کرده اگه اونو بکشم بهتره
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

آرسام - ایران - تهران
آخه مرتیکه تو چند بار دیدی و محل قرارش را میدانستی خوب مردک تا زن نخواد هیچ مردی جرات نداره حتی نگاهش کنه بس زنتو تا میتونستی میزدی تا اون کینه ات خارج میشد بعدش طلاق حالا برو بالای دار بعد زنت میره با یکی دیگه به همین سادگی خریت شاخ و دم نداره خوب کشتیش که چه بشه احمق
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

khosro parviz - انگلستان - لیدز
بد بخت پسره.یکی نیست بگه تو خودت تا حالا با هیچ زنی رابطه نداشتی؟بابا اشکال از زنه بوده چرا جوون مردم را کشتی. دوره فردین بازی و داشاکل مرد.طلاق برای این است دیگر.اصل مطلب اینه که قبل از ازدواج چشماتون رو باز کنید و از سر شهوت ازدواج نکنین.
جمعه 23 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.