اختلاف پاس و استیل آذین بالا گرفت

اختلاف پاس و استیل آذین بالا گرفت

با اینکه چند روز از بازی پاس همدان برابر استیل آذین می گذرد، همچنان سرمربی دو تیم بر سر خرید داوری، جذب غلامی و مشکوک بودن یا نبودن گل دوم استیل آذین با یکدیگر جدال لفظی دارند.

جدال لفظی سرمربی دو باشگاه به مدیر فنی باشگاه پاس همدان سوق پیدا کرده است تا جایی که او می گوید؛ «آقایی که اسمش را نمی دانم و می گویند خیلی پولدار است با پولش می تواند هر کاری در استیل آذین انجام دهد.»

منصور پورحیدری مدیر فنی پاس همدان در خصوص بازی گذشته تیمش برابر استیل آذین می گوید؛ «استیل آذین تیم خوبی است و توانسته مهره های اسمی را به استخدام خود درآورد. آنها در دیدار مقابل پاس همدان روی دو اتفاق به گل رسیدند. البته در این مسابقه اشتباهات داوری هم تاثیرگذار بود و گل سالم ما توسط داور مسابقه پذیرفته نشد. من رفیعی را به خوبی می شناسم، اما به دلیل مشکلات شب قبل از مسابقه داور نتوانست تمرکز خود را حفظ کرده و این دیدار را با تمرکز قضاوت کند.»

همچنین مدیر فنی پاس همدان در مورد حواشی به وجود آمده در مورد غلامی توضیح می دهد؛ «آقایی که اسمش را نمی دانم و می گویند خیلی عجیب و غریب پولدار بوده و این باشگاه را می گرداند، قبل از آغاز بازی با چکی که در اختیار مسوولان سازمان لیگ گذاشت مجوز این بازیکن را برای بازی کردن گرفت.»

قابل ذکر است محمد غلامی از اولین نفراتی بود که با باشگاه پاس همدان قرارداد دوساله بست و در تمرینات پیش از فصل تیم حضور داشت اما پیش از دیدار دو باشگاه به تیم استیل آذین پیوست.

مدیرعامل باشگاه پاس همدان درباره اختلافاتش با باشگاه استیل آذین بر سر محمد غلامی یادآور می شود این بازیکن با باشگاه سفید و سبز همدانی قرارداد داخلی امضا کرده و حدود یک ماه و نیم پیش مبلغی را به عنوان پیش پرداخت دریافت کرده است؛ «ما با غلامی قرارداد و توافقنامه پنج برگی امضا کردیم که در هیات رئیسه به امضای تمام اعضا رسید و معتبر شناخته شد. غلامی اکنون بازیکن پاس به حساب می آید. این بازیکن حتی مبلغ دریافتی اش را هم به باشگاه برنگردانده است و به صورت غیرقانونی با تیم استیل آذین قرارداد امضا کرد و حتی در هفته نخست برابر پاس هم بازی کرد.»

کاظم اولیایی مدیرعامل باشگاه پاس همدان ادعاهای جنجال برانگیزی را درباره باشگاه استیل آذین بیان می کند؛ «به تمامی تیم های حاضر در لیگ برتر هشدار می دهم که تیم استیل آذین در تلاش است نتایج مسابقاتش را پیش از بازی و خارج از میدان مسابقه رقم بزند و سعی دارد با مسائل مالی بازی ها را تحت الشعاع قرار داده و با تبلیغات، سر و صدا و حواشی خاصی مسابقات را برگزار کند، لذا حواس تان را جمع کنید. در بازی مقابل این تیم گل اول بازی بر اثر آفسایدی فاحش به سود حریف رقم خورد و پس از آن گل صددرصد سالم پاس نیز در حیرت فراوان ما نادیده گرفته شد، حتی گل دوم استیل آذین نیز می تواند مشکوک باشد. اطلاعات و دقت نظر ما در این باره و همچنین حوادثی که در بازی اتفاق افتاد، می تواند ادعاهای بنده را تایید کند.»

d.divaneh - ایران - تهران
به امید ظهور آقا امام زمان برای رفع تمام اختلافات شیعیان . مخصوصا. مریض های منظور. پاس و استیل آذین
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

fargam - اسکاتلند - گلاسگو
d.divaneh - ایران - تهران. الهی امینا
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

iran-azad - ایران - تهران
مملکت اسلامی همه چیزش باید اسلامی باشه حتی فوتبالش!
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
امام زمانی وجودندارد . مهدی یک موجودموهوم و خیالیست که ملای شوعه. برای خر کردن جامعه از اون استفاده می کند. درواقع حسن عسکری خواجه. بود.
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

Emam Zaman - ایران - قم
METRADAT - انگلستان - لیدز . پس من چیم اقا...؟
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

hajimakkar2000 - انگلستان - لندن
Emam Zaman - ایران - قم. METRADAT - انگلستان - لیدز . پس من چیم اقا...؟. لولوولولول. گل گفتی
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.