وردهای سحرآمیز زن کلاهبردار او را به زندان انداخت

وردهای سحرآمیز زن کلاهبردار او را به زندان انداخت

زنی که مدعی بود با وردهای سحرآمیزش اجنه را دور و مشکلات خانوادگی را برطرف می کند از این راه توانست زوجی را فریب بدهد و میلیون ها تومان از آنان کلاهبرداری کند.

به گزارش خبرنگار ما اواسط تیرماه زن و مردی به پایگاه سوم پلیس آگاهی رفتند و اعلام کردند زنی به بهانه جن گیری و دور کردن ارواح خبیث میلیون ها تومان از آنها کلاهبرداری کرده است. مرد شاکی به افسر پرونده گفت؛ «آشنایی با این زن که منیژه نام دارد از اسفندماه سال گذشته آغاز شد. آن زمان همسرم پادرد شدیدی داشت و توصیه های درمانی پزشکان هم برای درمان او چاره ساز نشده بود، به همین دلیل با توصیه یکی از دوستان، منیژه را به خانه مان دعوت کردیم تا همسرم را درمان کند. این زن وقتی به خانه مان آمد، گفت درد پای همسرم به خاطر حضور اجنه در خانه مان است و اگر به وی پول بدهیم، می تواند با وردهایی که می خواند جن ها را از خانه دور کند. حرف های عجیب و غریب این زن ما را به خود جذب کرد و تصمیم گرفتیم این راه را هم امتحان کنیم. بنابراین 150 هزار تومان به وی دادیم و او پمادی بی نام و نشان به ما داد و گفت دوای درد همسرم است.

زن جن گیر مدعی شد اگر این پماد مصرف نشود ممکن است همسرم تا مدتی دیگر فلج شود. بنابراین همسرم به توصیه او عمل کرد و چند هفته بعد پادردش به کلی از بین رفت. ما که از این ماجرا شگفت زده شده بودیم برای قدردانی، منیژه را دوباره به خانه مان دعوت کردیم. او که متوجه شده بود ما به حرف هایش اعتماد کامل داریم این بار گفت سایر مشکلات خانوادگی ما نیز به خاطر اجنه است به همین دلیل او مبلغ 300 هزار تومان از من گرفت و کلمات نامفهومی را که ادعا می کرد ورد است روی یک کاغذ نوشت و توصیه کرد آن را در آب بگذارم و آب را روی پای همسرم بریزم تا دیگر جن ها سراغش نیایند و هیچ خطری او را تهدید نکند. کارهای این زن زندگی مان را زیر و رو کرده بود و ما هم به همه حرف های او عمل می کردیم و در قبالش پول های زیادی به او می دادیم.» شاکی ادامه داد؛ «ارتباط ما با منیژه ادامه داشت تا اینکه روزی او به خانه مان آمد و گفت من جن زده شده ام و در صورتی که جن ها دور نشوند به زودی خواهم مرد. من که از مرگ ترسیده بودم فوراً مبلغی پول به او دادم تا با تهیه ورد مورد نیاز مرا نجات دهد.»

شاکی افزود؛ «این ماجراها ادامه داشت تا اینکه بالاخره به خودمان آمدیم و متوجه شدیم زن جن گیر وسایل خانه مان و بیش از 5/4 میلیون تومان را از چنگ ما درآورده است و قصد دارد زندگی مان را متلاشی کند.» در پی ثبت این اظهارات ماموران به خانه منیژه رفتند و ضمن دستگیری او 26 قلم از وسایل خانه شاکی را که حدود دو میلیون تومان ارزش دارد در آنجا کشف کردند. متهم 38ساله هنگامی که در پلیس آگاهی تحت بازجویی قرار گرفت با اقرار به اتهامش گفت به خاطر تامین هزینه زندگی خود و فرزندش دست به این کار زده و با ادعاهای واهی از این زوج زودباور کلاهبرداری کرده است. او گفت همسرش معتاد بود و او چند سال قبل مجبور به جدایی شده و در حال حاضر با فرزندش زندگی می کند. سرهنگ محمود جمال یگانه رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران ضمن تایید این پرونده گفت؛ چون این احتمال وجود دارد که متهم از افراد دیگری نیز با ترفند جن گیری کلاهبرداری کرده باشد هم اکنون وی در بازداشت به سر می برد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد. افرادی که از این زن شکایت دارند، می توانند برای پیگیری ماجرا به پایگاه سوم آگاهی واقع در میدان نیلوفر مراجعه کنند.

iran-azad - ایران - تهران
تا وقتی این نوابغ دور و بر مون زندگی می کنند احمدی نژادها از اون بالا حکومت می کنند و امام زمان ها هم از اون پایین!
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

sourena1b - ایران - ایران
این مردم تا اینطوری هستند هر چی سرمون بیاد حقمونه واقعا متاسفم که قرن بیستم تموم شد اما ما هنوز زود باوریم
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.