درخواست برخی فدراسیون‌ها از احمدی‌نژاد برای ابقای علی‌آبادی

درخواست برخی فدراسیون‌ها از احمدی‌نژاد برای ابقای علی‌آبادی

فدراسیون های ورزشی با ارسال نامه ای از محمود احمدی نژاد خواستند رئیس سازمان تربیت بدنی را در سمت خود ابقا کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، متن نامه ای که به امضای مسئولان فدراسیون‌های ورزشی رسیده به شرح زیر است:
محضر ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد
با سلام
ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و همچنین انتخاب مجدد حضرتعالی که با رای قاطع و کوبنده 25 میلیونی ملت ولایتمدار ایران به عنوان رئیس محترم ‌جمهوری همراه بود و ضمن سپاس و تشکر فراوان از رهنمودهای حضرتعالی و تلاش‌های بی‌وقفه آقای مهندس علی‌آبادی به عنوان معاون رئیس‌جمهور و ریاست سازمان تربیت بدنی در پرورش نهال ورزش که در اصل در دوران پرافتخار ریاست جمهوری جنابعالی بنا نهاده شد.
جناب آقای دکتر اینجانبان امضا‌ءکنندگان ذیل به عنوان روسای فدراسیون‌های ورزشی که افتخار خدمتگذاری در امر ورزش در سایه توجهات آقا امام زمان و رهنمودهای حضرتعالی و اهتمام و تلاش بی‌وقفه ریاست محترم سازمان تربیت‌بدنی را داریم از حضرتعالی تقاضا داریم تا در صورت صلاحدید، به دلیل عملکرد عالیجناب آقای مهندس علی‌آبادی که به حق در ایجاد زیرساخت‌های ورزش و ایجاد اماکن ورزشی در طول دوران درخشان انقلاب اسلامی به گواه آمار بی‌سابقه بوده است و با توجه به این امر مهم که تلاش‌های بی‌وقفه ایشان به بار نشسته و هم اکنون زمان باردهی آن فرا رسیده است و می‌رود تا اقدامات زیربنایی انجام گرفته انشاءالله در چهار ساله دوم با کسب مدال‌های رنگارنگ برای جمهوری اسلامی ایران توام گردد.
تجارب بدست آمده در امر ورزش خصوصا در چهار سال گذشته و در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری و دستورات موکد حضرتعالی انشاءالله در سال‌های آینده با رونق بسیار همراه خواهد بود. اینجانبان جناب آقای مهندس علی‌آبادی را بهترین گزینه موجود برای تصدی مسئولیت خطیر ریاست سازمان تربیت بدنی دانسته و بر ابقای ایشان تاکید می‌نمایم.
پیشاپیش از توجه حضرتعالی به امر خطیر ورزش بسیار سپاسگذاریم و امیدواریم که بتوانیم با پشتوانه قوی دولت برآمده از متن مردم و دستورات و راهنمایی‌های حضرتعالی نسبت به اوج رساندن ورزش میهن اسلامی‌مان که مهمترین و قویترین کشور اسلامی منطقه است فائق آییم.
مسئولان فدراسیون های اسکی، بدمینتون، بسکتبال، بولینگ و بیلیارد، بیس‌بال، پزشکی و ورزشی، پینگ‌پنگ، تنیس، تکواندو، تیراندازی‌با‌کمان، جودو، چوگان، دوومیدانی، ژیمناستیک، سوارکاری، شطرنج، شمشیربازی، فوتبال، کاراته، کبدی، گلف، موتورسواری و اتومبیلرانی، نجات غریق، والیبال، ورزش‌های جانبازان و معلولین، ورزش‌های نابینایان، ورزش‌های ناشنوایان، ورزش‌های سه‌گانه، ووشو، وزنه‌برداری، هاکی، اسکیت، آمادگی جسمانی، بدنسازی، کونگ‌فو، ورزش پهلوانی، ورزش‌های رزمی و روستایی وعشایری نامه فوق را امضا کرده اند.

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
بخدا هر جمله ای مودبانه شروع شود و نام کثیف هر کدام از قاتلین این نظام را به همراه داشته باشد خواندنش برایم چنذش اور ا ست.مخصوصا که باید قیافه انها را هم تجسم کنی. مثلا کلمه مقام معظم رهبری................. و یا ریاست جمهوری حضرت اقای....... و یا جناب اقای.. اه اه اه اه تهوع اور است.حیف این واژه ها برای چنین کسانی.در ضمن من این مقاله را نخواندم بخاطر واژه هاش و اسامی جانیان وقایع اخیر
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

sarbaz007 - المان - المان
قیافه ها رو نگاه کن
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

کلاغ سیاه - ایران - تهران
برای این روسای بی لیاقت فدراسیونهای ما مطمعنا این مدیر نا لایق لازم هست که در مسند کار باشد زیرا اگر مدیری لایق بر سر کار بیاید جایی برای انها نخواهد بود
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

mashhabib - کانادا - کبک
خاک بر سر علی ابادی کنم با این کار کردنش؟!! و مرده شور هرچی رییس فدراسیون پاچه خار دزد عوضی رو ببرند!!! اون افتضاح المپیک و اون حذف خفت بار از جام جهانی از دستاوردهای مدیریت این اقا است؟؟
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
خوب این سناریو بوده از اولشم به رییس فدراسیون ها دستور داده شده که درخواست ابقا کنن تا علی آبادی بمونه
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

elinaa - ایران - تهران
معلومه باید بخوان ابقاش کنه . آخه فقط این علی آبادیه که این مفنگی ها رو می تونه نگه داره بیشتر از این ب...ه تو این فدراسیونها . می ترسند کسی غیر از علی آبادی باشه گند کارهاشون در بیاد و شوتشون کنه بیرون ....
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

borj - ایران - بوشهر
به قول گوینده ورزشی شبکه خبر 36 رئیس فدراسیون این درخواست رو داشتن که اکثرشون تو دوره علی ابادی رئیس فدراسیون شدن.
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

ماهی سیاه کوچولو - ایران - تهران
...بگیرن غیرت تون رو .جمیع امضا کنندگان
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

فریدون رخشان - ایران - تهران
1- ورزش کشور هر چقدر سیاسی شود همان اندازه بنیه ورزشی کشور و مردم آسیب می بیند. 2- علی آبادی را چه به ورزش باید برود ... 3-اردبیل یک گامیش گلی دارد شاید بتوان گفت که علی آبادی می تواند در آن کار کند!!
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.