رجانیوز لو داد: لاریجانی بعدازظهر روز انتخابات به موسوی تبریک گفته بود

رجانیوز لو داد: لاریجانی بعدازظهر روز انتخابات به موسوی تبریک گفته بود

رجانیوز در مطلبی که با هدف تخریب لاریجانی نوشته، لو داد که او بعدازظهر روز انتخابات تلفنی به میرحسین موسوی تبریک گفته است.

سایت ارگان حامیان دولت در مطلبی که با هدف تخریب علی لاریجانی رئیس مجلس نوشته شده، لو داد که او بعدازظهر روز انتخابات تلفنی به میرحسین موسوی تبریک گفته و او را پیروز انتخابات خوانده بود.

اقدام لاریجانی و اکثریت مجلس هشتم در فشار به احمدی‌نژاد برای عدم تشکیل یک کابینه ضعیف‌تر از کابینه نهم، ظاهرا خشم حامیان احمدی‌نژاد را برانگیخته است. چرا که لحن مطلب رجانیوز و افشاگری صورت گرفته در آن، هزینه بالایی خواهد داشت و لااقل قطعی بودن پیروزی موسوی در انتخابات و وقوع تقلب را برای همه مرددها ثابت خواهد کرد.

رجا به نقل از یک نماینده مجلس که نامش گفته نشده، نوشت: «وی با اشاره به حمایت لاریجانی از موسوی، پیش از انتخابات یادآور شد: از جلسات انتخاباتی وی و ترکیب اعضای این جلسات که بگذریم، کاری که ایشان بعد از ظهر روز اخذ رأی کرد و تلفنی به موسوی، به بهانه حتمی شدن ریاست جمهوری‌اش تبریک گفت، قابل گذشت نیست، زیرا او از جایگاه رییس یک قوه و به عنوان کسی که قاعدتاً به اطلاعات و اخبار دست اول و محرمانه دسترسی دارد، وقتی به موسوی آن هم قبل از پایان زمان رأی گیری تبریک گفت، در واقع او را دچار توهم و تشویق کرد تا مواضع فتنه انگیز و تحریک کننده بعدی را هم داشته باشد که این رفتارها باعث سلب امنیت و آسایش مردم و وارد شدن خسارات زیادی به کشور و اقتدار و حیثیت نظام شد. آیا نشست و برخاست های انتخاباتی آقای لاریجانی با کسانی که با نظام دچار تعارض و تضاد شده بودند و تشویق او به فتنه انگیزی موسوی و آشوب های خیابانی، نشانه اطاعت از رهبری است؟»

این اعتراف سنگین، خصوصا وقتی حتی نماینده منبع رجانیوز هم اشاره می‌کند که لاریجانی با دسترسی به اخبار دست اول و محرمانه به موسوی تبریک گفته است، نشان می‌دهد که غیر از معدودی از حامیان ساده و فریب‌خورده، هیچ‌کس حتی در جبهه اصولگرایان و سران سه قوه نیز عدم وقوع تقلب را باور نکرده‌اند و احمدی‌نژاد را رئیس جمهور قانونی نمی‌دانند.


در چنین شرایطی از حامیان احمدی‌نژاد در شورای نگهبان باید پرسید که وقتی حتی رئیس مجلس هم می‌داند که موسوی انتخاب شده، آیا شما نمی‌دانستید؟ و از آقای لاریجانی هم باید پرسید که وقتی با علم به پیروزی قطعی موسوی، از اواسط روز 22 خرداد به منتخب مردم تبریک می‌گویید، چگونه وجدان خود را راضی می‌کنید که در برابر تقلب بزرگ بعدی ساکت باشید؟

                                     متن مقاله رجا نیوز که در انتقاد از لاریجانی درج گردیده:

                                 یک نماینده مجلس خبر داد :
            چگونگی اخذ مدرک دکترا توسط لاریجانی در نوبت بررسی

رجا نیوز : در پی افزایش حساسیت نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به صحت یا سقم وضعیت مدارک تحصیلی بعضی از مسئولین، گزارش‌هایی درباره چگونگی اخذ مدرک دکترای علی لاریجانی نیز در اختیار تعدادی از نمایندگان مجلس قرار گرفته است.

به گزارش رجانیوز، یکی از نمایندگان بررسی کننده سابقه تحصیلی دکتر لاریجانی با اشاره به گزارش دریافتی در این خصوص اظهار داشت: آنچه که تا این زمان برای ما روشن شده این است که ایشان سال‌ها پیش از اخذ کامل مدرک دکترا، خود را دکتر معرفی می کرد و با این عنوان، در برخی موقعیت‌های شغلی، فعالیت می‌کرد.

وی افزود: آقای لاریجانی مدرک دکترای خود را چند سال پس از آغاز مدیریتش بر سازمان صدا و سیما اخذ کرد، اما وی پیش از آن، از جمله در انتخابات دوره چهارم مجلس که از حوزه انتخابیه شهرستان آمل کاندیدا شده بود، از عنوان دکترا برای تبلیغ خود استفاده کرد که البته رأی هم نیاورد. همچنین، او در زمان اخذ رأی اعتماد از مجلس به‌عنوان وزیر ارشاد نیز با عنوان دکتر معرفی شده بود، در حالی که در آن زمان فوق لیسانس داشت.

این نماینده مجلس سپس به شرح ماجرای چگونگی اخذ مدرک دکتری توسط علی لاریجانی پرداخت و گفت: چند سالی که از آغاز به کار ایشان به عنوان رییس سازمان صداوسیما گذشته بود، رئیس وقت مرکز پژوهش‌های مجلس به تهیه پایان نامه دکترای او با استفاده از منابع تحقیقاتی مرکز پژوهش‌ها کمک ویژه‌ای کرد و برخی اطلاعات جمع آوری شده از منابع علمی و اجرایی کشور که باید برای تدوین قوانین استفاده می شد، در تهیه این پایان نامه استفاده شد.

وی ادامه داد: پس از دفاع لاریجانی از پایان نامه‌اش، اساتید مربوط به آن ایراد گرفته و پایان نامه را نپذیرفتند. ظاهراً این اساتید فشارهای زیادی را هم به علت رد کردن پایان نامه تحمل کرده بودند.

این نماینده خاطرنشان کرد: بعد از این ماجرا، پایان نامه مردودی لاریجانی به مرکز پژوهش های مجلس بازگردانده شد و این بار علاوه بر اطلاعات موجود در این مرکز، از اطلاعات و اسناد موجود در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی هم استفاده شد تا اینکه بالاخره پایان نامه دکترای آقای علی لاریجانی پذیرفته شد.

یک نماینده دیگر مجلس نیز با اشاره به اظهارات اخیر لاریجانی درباره اینکه عاقبت به خیری فقط با اطاعت از رهبری حاصل می شود، رفتار و مواضع وی پیش و پس از برگزاری انتخابات را مورد اشاره قرار داد و گفت: با اینکه افراد معمولی جامعه هم موضع رهبری را از فرمایشات ایشان به خصوص در سفرشان به استان کردستان درک کرده بودند، اما آقای لاریجانی مسیر دیگری را رفت و هزینه زیادی به کشور و نظام تحمیل کرد.

وی با اشاره به حمایت لاریجانی از موسوی، پیش از انتخابات یادآور شد: از جلسات انتخاباتی وی و ترکیب اعضای این جلسات که بگذریم، کاری که ایشان بعد از ظهر روز اخذ رأی کرد و تلفنی به موسوی، به بهانه حتمی شدن ریاست جمهوری‌اش تبریک گفت، قابل گذشت نیست، زیرا او از جایگاه رییس یک قوه و به عنوان کسی که قاعدتاً به اطلاعات و اخبار دست اول و محرمانه دسترسی دارد، وقتی به موسوی آن هم قبل از پایان زمان رأی گیری تبریک گفت، در واقع او را دچار توهم و تشویق کرد تا مواضع فتنه انگیز و تحریک کننده بعدی را هم داشته باشد که این رفتارها باعث سلب امنیت و آسایش مردم و وارد شدن خسارات زیادی به کشور و اقتدار و حیثیت نظام شد. آیا نشست و برخاست های انتخاباتی آقای لاریجانی با کسانی که با نظام دچار تعارض و تضاد شده بودند و تشویق او به فتنه انگیزی موسوی و آشوب های خیابانی، نشانه اطاعت از رهبری است؟

این نماینده افزود: ما به خاطر بعضی مصالح درباره رفتار انتخاباتی آقای لاریجانی و جلسات و محتوای مذاکرات و مواضع علنی متناقض او سکوت کردیم، اما ای کاش وی برای چگونگی تشکیل دولت دهم تعیین تکلیف نکند.

قازقلنگ - ایران - تهران
اتفاقا لاریجانی تو مراسم تنفیذ حکم هم خیلی سه گلمه هاش تو هم بود. میدونست که این یه بازیه کثیفه. این نظام خیلی زود میافته
دوشنبه 19 مرداد 1388

persian - امریکا - ریچمند
حالا که چی؟این اشغال در مراسم تنفیذ ا.ن چه غلطی میکرد؟همه اش تزویر و ریا
دوشنبه 19 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
از این باغ و بوستان می رسد هر دم بو و رایحه ای.
دوشنبه 19 مرداد 1388

طاطا - ایران - ایران
خیلی زودتر وبیشتر ازاون چیزی که فکرش رومیکردم به جان هم افتادن. تنهاکاری که ماباید بکنیم اینه که دلسرد نشیم وازاین فرصت به وجود آمده استفاده کنیم ومتحد باشیم این گرگان وددان خودشان شرایط رو برای ما فراهم کردند و ما نباید فرصت سوزی کنیم . گاهی اوقات به ا.ن به خاطر فراهم کردن چنین شرایطی علاقه مند میشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوشنبه 19 مرداد 1388

babre mazand - هلند - امستردام
خوب به جون هم افتادندها خیلی زودتر از اونی که فکرشو میکردم داره اتفاق میافته . درخت کهنه پیر را کرم درونش میخورد نه تبر
دوشنبه 19 مرداد 1388

Ezhaq - ایرن - تهران
عجب؟ خروس لاری هم رودست خورده.
دوشنبه 19 مرداد 1388

7-aseman - اتریش - وین
. نوار صوتی جلسه فرماندهان نیروی انتظامی. فایل را بشنوید. . .
دوشنبه 19 مرداد 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
لطفا ً توجه کنید خبر فوری و مهم:. شبکه خبر ایران در روز سه شنبه 20/5/88 (دقایقی پیش) در ساعت 1 الی 1:07 بامداد به وقت تهران در نمایشی مضحک و کثیف ، دختر و زن مسنی را نشان داد و مدعی شد که اینان خواهر و مادر (ترانه موسوی )هستند و از زبان آنها مدعی شد که ترانه موسوی زنده و در کانادا بسر می برد حتی یک تلفن نمایشی به او زدند که او از شنیدن کشته شدن و سوخته پیدا شدن جسدش در ایران تعجب کرد!!! حال حتی اگر چنین خبری درست می بود چرا باید نزدیک به گذشت حدود 20 روز از قتل آنرا حالا!!! انکارکنند؟؟؟از کلیه دوستانی که دسترسی به مسئولین کانادایی دارند خواهشمندم که سریعاً، با مسئولین کانادایی تماس بگیرند تا آنها وجود شخصی به نام ترانه موسوی را در زمان کشته شدنش در ایران (حدود 20 روز پیش انکارکنند) و این انکار را از شبکه های ماهواره ای پخش کنند تا دست کثیف رژیم سفاک و موذی ایران رو گردد. این پیام را به اطلاع همه برسانید.متشکرم.
دوشنبه 19 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
داستان موش و گربه !
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

be range sabz - ایران - تهران
babre mazand - هلند - امستردام. دوست عزیز این حکومت که عمری نداره! باید بگی درخت آفت زده و فاسد را کرم درونش می‌خورد، نه تبر.
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

ufo - دانمارک - وایله
عجبا.همه این مملکت شده فقط یک نفر اونم یکنفر خل وچل دیوانه که نوک بینیش رو میبینه.بابا ماچقدربدبختیم هفتاد ملیون یک طرف این دلقکم یک طرف ای بابا خجالت هم خوب چیزیه دستمال سنگ قزوینی هم بودارخ....مالی ذوب شده بود بسه دیگه .تف به اون شرف نداشتون.من از این دلقک یک سوالی دارم .زمان پهلوی زندان تشریف داشتید بعنوان یک بندی چندبار از خدا خواستی هرگزنه زندانی باشه نه زندانبانی چندبار راستی چندبار؟ با اینکه یک ایرانی ازادیخواهم واین افتخارمه ایرانیم وهمیشه ایرانیم باید عرض کنم هزار روز زندان پهلوی یک روز زندان تو دجال نخواهد شدلطفا انسان شو.
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
همشون دودوزه باز و متظاهر و متقلب و رزل و کثیفو .و..و...و...و..ولی اگه خدائی باشه اینا بزودی زود رفتنی اند و داغ وزارت در دولت دهم میمونه به دلای بعضیهاشون. ملت ایران با شروع دولت جمهوریه اول با انتخابات چند گزینه ای و بدون دخالت ذینه بی ابرو شده اسلام که اگرچه اساسا اینطور نباشه ولی ولایت فقیه انرا در ایران مظهر جنایت و تظاهر و خیانت کرده شروع به کار خواهد کرد و بامید روزی که ایرانی ازاد و دموکراتیک داشته باشیم. هر کسی ابروی این نظام تو خالی مکارو ببره و افشاگری کنه و بیشتر اگاهسازی کنه قهرمان این ملت خواهد بود.نابود باد اسلام تظاهر تزویر چاپلوسی وجنایت.مهدیتونم کاری ازش سا خته نیست.پولاتونو وردارین و گمشید اگه تونستید البته
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

پاینده ایران - ژاپن - اساکا
بهترین خبر برای جنبش مردم همین جدال داخلی رژیم که از درون نابودش میکنه. ازین بهتر نمیشه.
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

yuhu - ایران - تهران
hamesheh bahar - انگلستان - لندن . از این باغ و بوستان می رسد هر دم بو و رایحه ای. یحتمل منظورتون همون هر دم از این باغ بری میرسد هست دیگه :)
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

azar110 - ایران - اصفهان
بدبین شد؟!!! پس جرا مردم دنیا با دیدن جنایت های هیتلر که مظهر قدرتش صلیب شکسته بود به دیانت مسیح کافر نشدندو انها را به حضرت مسیح نسبت ندادند؟!. کجای قرآن امر به جنایت شده (ان ا. یامر باعدل و الحسان براستی خداوند به دادگری و نیکی فرمان میدهد) قل ان ا. لا یامر بالسوء و الفحشا) (ای پیامبر بگو خداوند هرگز به زشتیها و کارهای ناپسند فرمان نمی دهد). برادران وخواهران ندانسته به خداوند ودین اسلام نسبت ناروا ندهید
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

jigili - ایران - تهران
مملکت شیر تو شیر شده خوبه که همشون به جون هم بیفتند
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

sorosh_godarzi001 - افغانستان - کابل
مرک بر این مجلس مردم فریب و خود فروخته. امیدوارم با اراده مردم بزرگ ایران و لطف خداوند بزرگ تمام شما نمایندگان خود فروخته و انتخاب شده از طرف رژیم کثیف و خاپن به دار مجازات آویخته شوید .ای بدبختان خود فروخته آیا مال دنیا اینقدر ارزش داره که به این شکل مضحک و بی شرمانه ای از این دولت کثیف حمایت می کنید حداقل خفه شدید وحرف نزیند آشغالها به درد نخور
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
ای بابا چه بساطیه - عکس اول لاریجانی تو چرته ؟؟؟ اینا سوادشون کجا بود که دکترا داشته باشن ولمون کنید بابا همشونو جمع کنی تادیپلم هم به زور می رسن
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

bamboos83 - ایران - تهران
افشاگری رجانیوز برنامه کودتاچیهاست به لاریجانئ برای گرفتن رای اعتماد کابینه از مجلس!!!ا
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

javaad - ایران - تهارن
ای هنرمند عاقل و دانا // قصه موش و گربه برخوانا. از قضای روزگار یکی گربه // بود چون اژدها به کرمانا. . . . غرض از موش و گربه برخواندن // مدعا فهم کن پسر جانا. شعر موش و گربه عبید زاکانی رو حتما بخونید و ببینید چقدر زیبا این حوادث رو پیش بینی کرده
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

شاندل - ایران - تهران
Alireza88 - ایران - تهران. از مرجعیت عالیقدر کمال تشکر را داریم... -----. زیاد تشکر نکن. مراجع میتونستن بیانیه بدن یا یه حرفی بزنن ولی به پیام تبریک ندادن اکتفا کردن. یعنی دیگه قراره چه بلایی سر ملت بیاد که اینا دهن باز کنن.شیعه ای که هیچ ظلمی رو برنمیتابه حالا باید اینطوری خاموش باشه،اونم مرجعیتی که باید حکم رهبری فکری شیعه رو داشته باشه نه رهبری تو شکیات و مستحبات و .. البته بجز اون چندتایی که واقعا با مردم بودن:مثل منتظری طاهری صانعی.موفق باشی
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
azar110 - ایران - اصفهان ــــ گویا حالت چندان خوش نیست! هرچه فساد روی زمین و روی آب و روی هوا است همه از همین قران و تورات و انجیل هست، یا اینکه قران رو به خوبی نخوندی تا ببینی که الله به همه ی زشتیها و کارهای ناپسند فرمان میدهد. الله در فریب و نیرنگ و ریا اکبر است. به همین رو به او اکبر میگویند.
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

azar110 - ایران - اصفهان
منطق حکومت با صطلاح ولاپی این است:: مهم نیست عمل تو چیست مهم اینست کی هست ( ولایت مطلق یا ولی فقیه باید بدون چون و چرا . اطاعت شود!!). منطق تشیع علوی (ع) : اعرف احق تعرف اهله اعرف الباطل تعرف اهله . حق و باطل را بشناس اهل آنرا خواهی شناخت (یعنی ملاک شناخت عملکرد اشخاص می باشد نه خودشان !!! دقت کنید عرف بمعنی شناخت و . بررسی عملکرد می باشد یعنی با چشمها باز نه اطاعت کورکورانه!!
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

azar110 - ایران - اصفهان
IranBozorgMehr - ایران لطفا مستدل و مستند صحبت کنید همینطور که نمی شه افترا زد. شما آزادید هر عقیدهای داشته باشید (لا اکراه فالددین) ولی به اعتقادات دیگران احترام بگذارید. اسلام دین عطوفت و رحمت است بروید تحقیق کنید و دلایل مخالفتتان را با مدرک بیان کنید متشکرم.
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

bamboos83 - ایران - تهران
افشاگری رجانیوز برنامه کودتاچیهاست برای فشار به لاریجانئ برای گرفتن رای اعتماد کابینه از مجلس!!!
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

black chador - امریکا - ولدن
لاریجانی باید دستگیر و اعدام شود چون همه این شورشهای بعد از انتخابات تقلب نژاد را اون با یک تلفن شروع کرده. باید ماموران اسلامی اونقدر به خودش و خانوادهاش تجاوز اسلامی بکنند تا اعتاف کنه که دستور اون تبریک تلفنی بهموسوی را مستقیما از بارک اوباما گرفته.
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

shnasahand - دوبی - الاهلی
ادم بهنگام خلقت اشرف مخلوقات نامیده شد به جهت داشتن عقل. برای انسانها همواره داشتن استقلال در رای واندیشه یک ضرورت بوده وهیچ انسانی دنباله روی بزگونه از دیگران رابرای خود ارزش نمیداند در حیرتم که این به اصطلاح ذوب شدگان در ولایت چگونه خود را در زمره ادمیان میبینند؟؟؟ و......
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
azar110 - ایران - اصفهان. اینقدر از اون ولایت وقیح ت اطاعت کن که جونت از...در بره.با اون چرندیات منطق علویت هر چه میکشیم از این ....است بچه اخوند.
چهار‌شنبه 21 مرداد 1388

Elyar - انگلیس - لندن
فکرش رابکنید اگر اسلام را از ایران برداریم چقدر وقت داشتیم که در مورد مسایل مهمتر صحبت کنیم مثل :سلام و صلوات فرستاذن به ائمه ومردگان .اذن و قران خواندن در رادیو و تلوزیون. وقت نماز در اداره ها.سخنرانیهای بی مورد روحانیان. و و و مطمئن هیتم که شما هم لیست دیگری به این خواهید افزود. سرفراز بمانیدانلستانا
پنج‌شنبه 22 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.