فال روز دوشنبه ۱۰ آگوست - ۱۹ مرداد

فال روز دوشنبه 10 آگوست - 19 مرداد

فروردین

 در بیان منظورتان با مشکل روبه‌رو می‌شوید، سعی نکنید اهداف‌تان را برای کسی تعریف کنید زیرا هیچکس به درستی گوش نمی‌دهد. با همسرتان صحبت کنید شاید احساس میکند نسبت به او بی‌توجهید، زیرا اخیرا بیشتر وقت‌تان را صرف فعالیت‌های کاری کرده‌اید.

اردیبهشت

از انتقاد و سرزنش دست بکشید و فضای خانوادگی و حرفه‌ای خود را به فضایی دوستانه مبدل سازید. برای هماهنگی سلامت جسم و روح تلاش کنید. بدانید که زندگی وسعت‌پذیر است و یک لحظه‌اش را نباید تباه کرد تا آنکه به هدف‌ها دست یابید.

خرداد

 به راحتی نمی‌توانید با کسی صحبت کنید و در این مورد کمی مشکل دارید. شخصی را امروز ملاقات میکنید که به او علاقه‌مند هستید و او کاملا از لحاظ فرهنگی با شما متفاوت است و این مشکلاتی را برای شما به همراه خواهد داشت.

تیر

از جمله کسانی هستید که مرتب در حال جدل و پس زدن رقبائید و به اصطلاح می‌کوشید تا به حق خود برسید. در زمینه مسائل احساسی و عاطفی، یک نوع یک دندگی و لجاجت دیده میشود که تا حدی باعث کدورت شده ولی امروز روزیست که در پایان به نقطه روشن و مثبت خواهید رسید.

مرداد

 در زمینه کاری و شغلی برای متولدین این ماه امروز، روز موفقیت است. عده‌ای که شغل خود را به عللی از دست ه‌اند امکان یافتن کار تازه بهتری دارند. سرگرم مسائل غیرضروری نباشید که مهم‌تر از اینها را در پیش دارید. اخلاق خوش را فراموش نکنید.

 شهریور

 شما احساس خستگی شدیدی می‌کنید و متاسفانه این احساس را امروز به طور کامل در خود میبینید. ممکن است شما کاملا حق داشته باشید که از همه بیشتر بدانید ولی باید مراقب ثابت کردن این مطلب باشید. پس کاملا آرام به گفتگو بپردازید و سعی کنید حرف‌های شما توهین‌آمیز نباشد.


مهر

از زندگی بهره کافی را ببرید که این به نفع شماست. یک نقل و انتقال بزرگ، فکر شما را به خود مشغول ساخته ولی احتیاط را از دست ندهید که احتیاط شرط اساسی عقل است. مسائل بین شما و همکارانتان یا حتی دوستان و آنهایی که در غم و شادی شما شریک بوده‌‌اند، سرانجام به پایان خواهد رسید.

آبان

 تا چندی پیش روابط شما بسیار شیرین و دوست‌داشتنی بود، ولی امروز روزی است که کار کمی مشکل و باعث ناامیدی شما شده است. متاسفانه به نظر می‌رسد که شما دوست دارید، مرتبا راجع به این مسائل فکر و گفتگو کنید، اما شما مسئول برخی از مسائل هستید و مشغولیات ذهنی مهم‌تری دارید

آذر

 مدتی است مهربانی و محبت‌تان نسبت به اطرافیان بیشتر شده و دیگران نیز بی‌اختیار با شما همین‌گونه رفتار می‌کنند. در واقع هر چه بیشتر بخواهید احساس‌تان را به دیگران نشان دهید آنها نیز بیشتر از شما و ایده‌های‌تان حمایت می‌کنند. امروز سعی کنید یک کار جدید و غیرمعمول انجام دهید تا عادت هر روز‌تان شود.

 دی

عشق و مسائل عاطفی برای شما سبب‌ساز خوشبختی است. راز‌دار رازهای خود باشید و سفره دل را پیش هر کسی باز نکنید. گاهی اوقات پیش آمده که با کسانی در ل می‌‌کنید که چون حربه، علیه خودتان به کار می‌‌برند. خیلی از حرف‌ها را جدی نگیرید. گاهی، بعضی حرف‌ها را نشنیده بگیرید و خود را به قول معروف به راهی دیگر بزنید. امروز زندگی عاطفیتان در بهترین موقعیت قرار دارد.

بهمن

از اینکه چند وقتی است کارهای بیشتری برای انجام دادن دارید و سرتان شلوغ‌تر شده خوشحال هستید، حداقل باعث می‌شود تا ذهن‌تان از مشاجرات خانوادگی دور شود. گاهی اوقات پذیرفتن این‌که اشتباه می‌کنید برایتان مشکل است، اما در نهایت به نتیجه خواهید رسید.

اسفند

 اعصاب خسته شما نیاز به استراحت دارد. در محیط کار ممکن است اختلاف نظرهایی پیدا کنید که باید باحوصله باشید و محبوبیت خودتان را حفظ کنید. پندها و اندرز‌‌های اطرافیان را به گوش جان بخرید که ارزشمند است.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.