علی حنطه پس از گذشت چهار ماه مدعی شد: تبانی دو بازیکن ابومسلم با تیم سپاهان

علی حنطه پس از گذشت چهار ماه مدعی شد:
تبانی دو بازیکن ابومسلم با تیم سپاهان

علی حنطه این روزها در مشهد سرگرم آماده کردن پیام برای شروع مسابقات لیگ دسته اول است. خودش در مورد حال و روز پیام می گوید؛ «تمامی اعضای جدید باشگاه با صداقت برای کار آمده اند و هیچ کس دنبال پول نبوده است. ما آمده ایم کار کنیم و دوباره پیام را به اوج برسانیم.» سرمربی پیام مشهد درباره مراحل آماده سازی این تیم می گوید؛ «برای فصل جدید رقابت های لیگ دسته اول تیمی را مهیا کرده ایم که صد درصد بومی است، اما اگر احتیاج به بازیکن داشته باشیم از خارج استان و حتی خارج از کشور هم بازیکن خواهیم گرفت. من به همه قول می دهم پیام دوباره به شرایط خوبش بازمی گردد.»

حنطه که به گفته خودش تا به حال از حدود 600 بازیکن تست گرفته همچنین از کمبود منابع مالی گلایه می کند. او البته با این مساله کنار آمده و معتقد است باید با همین بودجه تا آخر فصل مدارا کنند. شاید به همین خاطر است که تصمیم گرفته استخوان بندی تیم جدید را بر پایه بازیکنان رده سنی امید و جوانان استوار کند.

البته تمام این کاستی ها باعث نمی شود او به آینده تیم جوان و بی بضاعتش امیدوار نباشد؛ «همه می دانیم لیگ دسته اول کمتر از لیگ برتر نیست و تیم هایی در آن بازی می کنند که از توانایی مالی بسیار بالایی برخوردارند. اما پیام همیشه ثابت کرده در بدترین شرایط هم می تواند نتیجه بگیرد.»

در کنار تمام دلمشغولی های این روزهای پیام، ظاهراً حنطه قصد ندارد خاطرات فصل پیش با ابومسلم را در لیگ برتر فراموش کند. او ابتدا به سراغ مسوولان این تیم می رود و از کم کاری آنها گلایه می کند؛ «زمانی که در ابومسلم بودم از مدیران این تیم هیچ کس پیدا نمی شد که به فکر تیم باشد.»

سرمربی فصل گذشته ابومسلم در ادامه، حرف های تندتری می زند. او به بازی ابومسلم و سپاهان در فصل پیش اشاره می کند و حرف هایی به زبان می آورد که می تواند شروع یک جنجال جدید در فوتبال ایران به حساب آید؛ «ابومسلم را در رده شانزدهم تحویل گرفتم. آن زمان با هشت امتیاز اختلاف نسبت به برق شیراز و 10 امتیاز نسبت به استقلال اهواز عقب تر بودیم. تا قبل از بازی با سپاهان با چهار برد، تیم را به مکانی بالاتر از این دو تیم رساندم. اما در بازی مقابل سپاهان دو تن از بازیکنانم با مدیرعامل و سرمربی حریف تبانی کرده بودند تا ابومسلم ببازد. مدیران ابومسلم هم آنقدر غرق در چیزهای دیگر بودند که هرگز نتوانستند به فکر تیم خود باشند و ما را از این مشکلات نجات دهند. آنها فکر می کردند با رفتن من می توانند تیم شان را نجات دهند.»

حنطه بدون اشاره به اسامی این دو بازیکن، دلیلی برای سکوت چهارماهه اش یعنی از تاریخ برگزاری دیدار سپاهان و ابومسلم تا به امروز ذکر نمی کند.

بعد از رسانه یی شدن اظهارات حنطه مسوولان سپاهان بلافاصله از خود واکنش نشان می دهند. آنها ترجیح می دهند به جای صدور بیانیه از روش قانونی اقدام کنند. پس دست به کار می شوند و سراغ کمیته انضباطی می روند تا به دلیل اتهام واضح و روشنی که سرمربی پیام به مدیرعامل و سرمربی فصل گذشته شان زده، از او شکایت کنند. مرتضی رمضانی مسوول پایگاه اطلاع رسانی سپاهان ضمن اعلام این خبر می گوید؛ «باشگاه سپاهان این ادعا را تهمتی زشت و نادرست می داند و از علی حنطه به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرده است. ما این موضوع را تا رسیدن به نتیجه نهایی پیگیری می کنیم.»

مسوول پایگاه اطلاع رسانی باشگاه سپاهان در پایان اضافه می کند؛ «بدون شک این مربی با چنین اتهامی درصدد توجیه ناکامی های دوران مربیگری اش در فصل گذشته بوده و زمانی که نتواند چنین ادعایی را ثابت کند، تاوان سنگینی خواهد داد.»

از سوی دیگر فرهاد کاظمی سرمربی فصل گذشته سپاهان که این روزها به دلیل محرومیت از سوی سازمان لیگ بیرون گود نشسته، چهره مورد توجهی است، اما او در مواجهه با سوالات خبرنگاران ترجیح می دهد حرف چندانی به زبان نیاورد. کاظمی تنها به چند جمله کوتاه اکتفا می کند؛ «صحبتی در این زمینه ندارم. اگر حنطه چنین حرفی زده اشکالی ندارد ولی او باید صحت ادعایش را ثابت کند و در برابر صحبت هایش جوابگو باشد.»

33pooles - المان - دورتموند
باختن گریه نداره . دوست داریم سپاهان
دوشنبه 19 مرداد 1388

گروهبان قندلی - ایران - تهران
این که تعجب نداره وقتی تو یک موضوع مهم کشور همانا انتخابات با تقلب و تبانی باشه دیگه اینجور اتفاقات عادیه.
دوشنبه 19 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.