تیم فوتبال ایران به بوسنی سفر کرد

تیم فوتبال ایران به بوسنی سفر کرد

اعضای تیم ملی فوتبال ایران برای انجام دیداری دوستانه برابر بوسنی صبح امروز عازم سارایوو شدند.

به گزارش ایسنا ، چهارشنبه این هفته تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدار خود پس از ناکامی در راه رسیدن به جام جهانی در سارایوو روردرروی تیم بوسنی قرار می‌گیرد.

بر همین اساس ملی‌پوشان فوتبال ایران امروز یکشنبه، 7 صبح تهران را به مقصد استانبول ترک کردند. ملی‌پوشان ساعت 8:55 دقیقه وارد فرودگاه استانبول شدند و قرار است ساعت 10:05 دقیقه صبح به وقت ترکیه راهی سارایوو شوند و پس از پروازی 55 دقیقه‌ای وارد فرودگاه بوسنی خواهند شد.

ملی‌پوشان به محض ورود به بوسنی در هتل «هانگاریا دلوکس» مستقر خواهند شد. ساعت شش بعدازظهر امروز نخستین جلسه‌ تمرین تیم ملی برگزار خواهد شد.

فردا (دوشنبه) تیم ملی در دو نوبت صبح و بعدازظهر در کمپ تیم‌های ملی بوسنی تمرین خواهد کرد. تمرین صبح ساعت 10:30 دقیقه صبح و تمرین بعدازظهر ساعت 18 خواهد بود.

ساعت 18 سه‌شنبه ملی‌پوشان در ورزشگاه محل برگزاری بازی آخرین جلسه‌ تمرین خود را در سارایوو برگزار خواهند کرد.

دیدار تیم ملی ایران برابر بوسنی چهارشنبه ساعت 23:30 دقیقه به وقت تهران برگزار خواهد شد.

پس از این بازی در روز پنج‌شنبه ساعت 14:55 دقیقه به وقت محلی ملی‌پوشان سارایوو را به مقصد استانبول ترک خواهند کرد و ساعت 17:45 دقیقه به ترکیه خواهند رسید. پس از چند ساعت حضور در فرودگاه استانبول بازیکنان تیم ملی ساعت 21:10 دقیقه استانبول را به مقصد تهران ترک خواهند کرد و ساعت یک و 40 دقیقه بامداد روز جمعه‌ هفته‌ جاری به تهران خواهند رسید.

مهرزاد معدنچی، مسعود شجاعی و جواد نکونام فردا (دوشنبه) ساعت 14:40 دقیقه از اتریش وارد بوسنی می‌شوند تا در کنار سایر بازیکنان خود را برای دیدار برابر بوسنی آماده کنند.

قازقلنگ - ایران - تهران
من عملکرد احمدی نژاد رو بد نمیبینم اما تو دوران ریاست جمهوریش یه اشتباه بزرگ داشت اون هم اینه که زمانی که با ولادیمیر چکمه رییس جمهور روسیه قرار داد ترکمنچای 2 رو امضا میکردند تا در ازای بخشیدن منابع نفتی دریای خزر اونها حامی اخوندها و حکومتشون باشن و قطعنامه های سازمان امنیت بر علیه ملاها رو وتو کنند یادشون رفت که یه بند هم به بندهای قرارداد ترکنچای 2 اضافه کنند و اون هم این بود که از روسها بخواهند که حالا که هیچ کشور خارجی و حتی در پیتی با تیم ملی فوتبال ما بازی دوستانه نمیذاره تیم فوتبال دسته 3 روسیه این کار رو بکنه و با فدراسیون ننه مرده فوتبال ایران این همکاری رو بکنه تا ابروی ما بیش از این تو دنیا نره اما حیف که یادشون رفت این بند بسیار مهم رو تو این قرار داد بسیار خداپسندانه بگنجونند
یکشنبه 18 مرداد 1388

bij - المان - المان
قازقلنگ گرام، کلی با کامنتهای جالبت خندیدیم! با کمی کار بیشتر حتمن طنز نویس (سیاسی) زبردستی خواهی شد! موفق باشی!
یکشنبه 18 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
از استادیومها فقط برای احقاق حقمون و خون جونهامون استفاده کنیم. بازیگن ها هم بیشتر روحیه می گیرند. ما باید حتی بک ساعت غافل از سقوط این افراطیهای وطن فروش نشویم.همانطور که انها همیشه به غکر سرکوب ما هستند.
یکشنبه 18 مرداد 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
معلوم کدام بازیکنانی اعزام شدند.بهترین فرصت استکه شعار مرگ بردیکتاتور خامنه ای.توفرودگاه استانبول هم میشود مرگ برخامنه ای سرداد هرچند ترگها بااون 18میلیارددلاریکه 8ماه پیش جمهوری اسلامی بایک کانتینر برایشان فرستاد فوق العاده توشوک هستند.امیدوارم هموطنان خوبم این فرصت راازدست ندهند.مرگ برخامنه ای
یکشنبه 18 مرداد 1388

7-aseman - اتریش - وین
مهم .......نامه ی کروبی به هاشمی ..... مهم.
----------------------
کاربر گرامی:
نظرات شما بدلبل عدم ارتباط با موضوع خبر درج نشد.
با تشکر
ایرانیان انگلستان
یکشنبه 18 مرداد 1388

darius mis - انکلستان - لندن
قازقلنگ عزیز آیا معنی اسم شما همان ماهی خوار (گردن دراز ماهی خوار یا لکلک نمی باشد ؟ که میباشد.متشکرم.
یکشنبه 18 مرداد 1388

قازقلنگ - ایران - تهران
darius mis - انگلستان. ایا پاسخ سوال شما در خود سوالتان مستطر نیست؟ که هست. متشکرم
یکشنبه 18 مرداد 1388

قازقلنگ - ایران - تهران
bij - المان - المان . باحالی از خودته اما بیج جون ما تو زبان فارسی گرام نداریم اون گرامی است نه گرام
یکشنبه 18 مرداد 1388

bij - المان - المان
قازقلنگ گرام، داریم! 1- صدای ضبط شده روی صفحه 2- این همان ایدی گرامی میباشد 3- تو فرنگستان خلاصه نویسی بدجوری روال داره.. :-)
دوشنبه 19 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.