فرمانده دوران دفاع :کاندیداهای دیگر اگر می‌خواهند مردم را فریب دهند، باید مانند احمدی‌نژاد پای پدر شهید را می‌بوسیدند و منزل خود را به پایین شهر می‌آوردند

سعید قاسمی فرمانده دوران دفاع مقدس  : 
کاندیداهای دیگر باید می‌دانستند که اگر می‌خواهند مردم را فریب دهند، باید مانند احمدی‌نژاد عمل کنند، آنها باید پای پدر شهید را می‌بوسیدند و منزل خود رابه مناطق پایین شهر می‌آوردند

به گزارش فارس، قاسمی شب گذشته در هشتمین اردوی آموزش سیاسی دانشجویان پسر دانشگاه‌های سراسر کشور در تهران با بیان اینکه تنها تز‌های حضرت روح‌الله در مقابله با امپریالیسم جهانی جواب داده است، گفت‌: رای به احمدی‌نژاد به این دلیل بود که مردم مشاهده کردند که طرف مقابل در مسیر اشرافی‌گری حرکت می‌کند، اما ستادهای تبلیغاتی احمدی‌نژاد، مردمی است.

قاسمی افزود: کاندیداهای دیگر باید می‌دانستند که اگر می‌خواهند مردم را فریب دهند، باید مانند احمدی‌نژاد عمل کنند، آنها باید پای پدر شهید را می‌بوسیدند و منزل خود رابه مناطق پایین شهر می‌آوردند.

وی با بیان اینکه اگر احمدی‌نژاد نیز خطایی کند،‌ مردم آن را بالانس
خواهند کرد، یادآور شد: انسان جایز‌الخطا است اما اگر نیت و هدف آدمی درست باشد، خداوند آن خطا را به حسنه تبدیل می‌کند.

قاسمی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه برخی عمدا یا سهوا نمی‌خواهند تاریخ مستندسازی
شود، اظهار داشت: اگر اتفاقات سه دهه انقلاب به درستی مستندسازی شده و در رسانه‌ها منتشر شود، نسل‌های آینده از تکرار آن جلوگیری خواهند کرد، اما امروز با گذشت دو دهه از برکناری بنی‌صدر، دانشجویان رئیس‌جمهور محبوب آن دوران را نمی‌شناسند و این نتیجه خیانتی عظیم و ساماندهی شده از سوی رسانه ملی‌، ‌آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها است که اجازه نمی‌دهند مردم بفهمند در گذشته چه شده است.

وی در ادامه به ماجرای سازمان مجاهدین خلق اشاره کرد و یادآور شد
: کسانی که امروز در کنار مسعود رجوی هستند، همگی از ابتدا منافق و آدم‌های بدی نبوده‌اند، بلکه انحراف‌های کوچک آنها را به این نقطه رسانده است.

قاسمی با تاکید بر اینکه مردم خودشان باید بفهمند که ملاک انتخاب
مسئولین تنها سید بودن و روحانی بودن نیست، خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از عوام جامعه بدون بصیرت رای می‌دهند و فقط به اینکه یک کاندیدا نخست‌وزیر امام و یا فرمانده جنگ امام بوده،‌ بسنده می‌کنند و توجهی ندارند که این کاندیدا در مورد فلسطین و لبنان چه می‌گوید، در حالی که حضرت روح‌الله بارها تاکید کردند که لبنان و فلسطین عمق استراتژیک ایران هستند.


قاسمی با بیان اینکه مردم عاشق انقلاب بوده اما بصیرت لازم را به دست


این فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه نسل جوان امروز، تاریخ و


 

یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس گفت: دولت‌های سازندگی و اصلاحات تفکرات امام خمینی(ره) را زیر و رو کردند.


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، سعید قاسمی از فرماندهان دوران دفاع

 

یک خیانت عظیموی افزود: سرداران بزرگ دفاع مقدس در همین ایامی که در کردستان حضور داشتند، پرورش یافته و درس‌های بزرگی گرفتند و در کردستان فرماندهان بزرگی مثل حاج احمد متوسلیان و شهید همت رشد کردند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس غائله کردستان و عملکرد منافقین را یکی
از بحران‌های کشور در سال‌های اول انقلاب خواند و اظهار داشت: متاسفانه زمان به گونه‌ای پیش رفت که امروز بسیاری از مردم این موارد را به خاطر نداشته و چیزی از آن نمی‌دانند، از ابتدای انقلاب، ماجرای روی کار آمدن ملی‌مذهبی‌ها ،سوء‌استفاده از مسایل قومیتی، انقلاب دوم، واقعه طبس و کودتای نوژه، داستان استعفای بازرگان و بنی‌صدر نیز از دیگر بحران‌های کشور در آن زمان بودند.

داستان بنی صدر

 

قاسمی در ادامه به داستان بنی‌صدر اشاره کرد و گفت: بنی‌صدر فرزند روحانیت، سید و دکتر بود، تز اقتصادی نوین داشت و روحانیت نیز به وی اعتماد پیدا کرده بود، پس مردم گفتند که "بنی صدر، صددرصد " و به این ترتیب بنی‌صدر رئیس‌جمهور کشور شد، اما بعد از آن سندی پیدا شد که نشان می‌داد بنی‌صدر در دوران دانشجویی به عضویت سازمان‌های جاسوسی غرب در آمده است ولی امام(ره) زمانی که از این موضوع مطلع شدند، گفتند که اجازه بدهید زمان علنی کردن این موضوع فرا برسد.

وی ادامه داد: این سخن امام راحل برای برخی خوشآیند نبود و بعضی از
انقلابیون دچار انحراف شدند و گفتند که امام(ره) دچار کهولت سن شده و یا تحت تاثیر دیگران قرار گرفته است و متاسفانه امروز نیز این داستان تکرار می‌شود اما باید اجازه داد که میوه خودش برسد، حتی اگر مردم اشتباه کنند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه در همان زمان نیز خواص
جامعه دو دسته بودند، یادآور شد: در آن زمان نیز بهشتیون و بنی‌صدریون هر کدام با نگاه خود به فرمایشات حضرت امام خمینی(ره) استناد می‌کردند، اما سرانجام بنی‌صدر با آن وضعیت خاص از کشور فرار کرد و تازه آن زمان بود که خواص متوجه اشتباه خود شدند.

قاسمی با تاکید بر اینکه مردم خودشان باید بفهمند که ملاک انتخاب
مسئولین تنها سید بودن و روحانی بودن نیست، خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از عوام جامعه بدون بصیرت رای می‌دهند و فقط به اینکه یک کاندیدا نخست‌وزیر امام و یا فرمانده جنگ امام بوده،‌ بسنده می‌کنند و توجهی ندارند که این کاندیدا در مورد فلسطین و لبنان چه می‌گوید، در حالی که حضرت روح‌الله بارها تاکید کردند که لبنان و فلسطین عمق استراتژیک ایران هستند.

وی با بیان اینکه تفکرات امام خمینی(ره) در 8 ساله اصلاحات و 8 ساله
سازندگی شخم زده شد، ادامه داد: چون جامعه بازخوانی تاریخی لازم و مستندسازی کافی را ندارد، چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد و نسل‌های جدید با وقایع تاریخی آشنا نیستند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس در ادامه اظهار داشت: رسانه‌های کشور دو
دهه تصویر بنی‌صدر را سانسور کردند و جامعه را در تنگنا قرار دادند اما ناگهان مناظره‌های انتخاباتی را پخش کردند که یکی مانند احمدی‌نژاد پیدا می‌شود و تمام افرادی را که در این سه دهه به عنوان پایه‌های نظام شناخته می شدند، هدف قرار داد.

قاسمی با بیان اینکه مردم عاشق انقلاب بوده اما بصیرت لازم را به دست
نیاورده‌اند، ادامه داد: مردم خیلی لطف کردند که فقط سطل آشغال‌ها را آتش زدند، اگر این اتفاقات در هر کشور دیگری رخ می‌داد، وزارت کشور آن با خاک یکسان می‌شد، مردم ایران به گونه‌ای رشد یافته‌اند که نمی‌توانند درک کنند چه کسی دروغ می‌گوید و نتیجه آن می‌شود که امروز فرزندان ما می‌پرسند آیا همه مسئولین نظام دزد هستند؟

وی انفجار 7تیر، 30 تیر،‌ ترور‌های منافقین،‌ استمرار جنگ و تشکیل
حزب‌الله لبنان را از دیگر بحران‌های نظام جمهوری اسلامی در سه دهه گذشته خواند و افزود: ‌در خصوص حضور نیروهای ایرانی در لبنان، متاسفانه موسوی در مناظره‌های انتخاباتی به دروغ موضوع را منحرف کرد.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه نسل جوان امروز، تاریخ و
جغرافیای خود را به خوبی نمی‌شناسد، تاکید کرد: جوانان امروز نمی‌دانند که این گربه زیبا روزی یک شیر عظیم بود که از شرق، غرب، شمال و جنوب گسترش داشت.

 

دروغ بزرگ رسانه ها


 

چرا احمدی نژاد رای آورد؟


این فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه تنها تز‌های حضرت روح‌الله در مقابله با امپریالیسم جهانی جواب داده است، گفت‌: رای به احمدی‌نژاد نیز به این دلیل بود که مردم مشاهده کردند که طرف مقابل در مسیر اشرافی‌گری حرکت می‌کند، اما ستادهای تبلیغاتی احمدی‌نژاد، مردمی است.

قاسمی در ادامه اظهار داشت: کاندیداهای دیگر باید می‌دانستند که اگر
می‌خواهند مردم را فریب دهند، باید مانند احمدی‌نژاد عمل کنند، آنها باید پای پدر شهید را می‌بوسیدند و منزل خود رابه مناطق پایین شهر می‌آوردند.
وی با بیان اینکه اگر احمدی‌نژاد نیز خطایی کند،‌ مردم آن را بالانس خواهند کرد، یادآور شد: انسان جایز‌الخطا است اما اگر نیت و هدف آدمی درست باشد، خداوند آن خطا را به حسنه تبدیل می‌کند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس علت اصلی تکرار حوادث تاریخی در کشور را
کمبودهای موجود در جبهه نیروهای انقلابی دانست و گفت: مشکل ما این است که نه NGO داریم و نه رسانه و کسی هم به حرف‌های ما گوش نمی‌دهد، اگر اکنون غافل باشیم جریان مقابل در 4 سال آینده مجددا بازمی‌گردد.

قاسمی با تاکید بر اینکه در انتخابات اخیر به تفکر رای دادیم نه به
شخص، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری بارها تاکید کردند که از همه دولت‌ها دفاع می‌کنم اما این دولت که به گفتمان امام نزدیک‌تر بود، بیشتر مورد هجمه قرار گرفت بنابراین از آن بیشتر دفاع شد. ایشان در سخنان اخیر خود نیز یادآور شدند که رای به احمدی‌نژاد رای به گفتمان عزت‌مدار انقلاب اسلامی، مبارزه با اشرافی‌گری و سلطه‌ستیزی بود.

وی با تاکید بر اینکه مردم احمدی‌نژاد را به خاطر نمایندگی این تفکر
انتخاب کردند، ادامه داد: مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ تاکید کردند که رای مردم و تنفیذ اینجانب تا زمانی که رئیس‌جمهور بر همین صراط باقی باشد،‌ت داوم دارد و ما نیز امیدواریم که احمدی‌نژاد در همین مسیر باقی بماند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس در پایان با بیان اینکه این 4 سال نیز
به پایان خواهد رسید،‌ خاطرنشان کرد: اگر از این فرصت 4 ساله که بسیار کوتاه است به درستی استفاده نکنیم، در دوره بعد باز هم باید همه چیز را تحویل بدهیم، پس لازم است وظایف خود را به خوبی شناخته و خط دشمن را مشخص کنیم و در مقابل آن سنگرهای خود را بچینیم.
قاسمی جنگ ایران و عراق را دروغ بزرگ رسانه‌ها دانست و اظهار داشت: این دروغ را به سختی می‌توان از ذهن مردم پاک کرد چون در یک طرف ایران بود و در طرف دیگر همه دنیا که در سال آخر،‌ کشتار حجاج در عربستان و درگیری با نیروهای آمریکایی در خلیج فارس نیز به آن اضافه شده بود.

قاسمی پایان جنگ، پذیرش قطعنامه و جام زهر و برکنار منتظری را از
دیگر بحران‌های سال‌های گذشته انقلاب خواند و گفت: اینها مواردی هستند که بسیاری از آن خبر ندارند، بعد از پذیرش قطعنامه عراق دوباره به ایران حمله کرد که به روایتی در 5 روز 12 هزار اسیر از ما گرفت.

وی با تاکید بر اینکه اعتقاد به خمینی تنها به عشق و عکس نیست،
خاطرنشان کرد: مطالعه و بازخوانی چندجلد از صحیفه و برخی پیام‌های ایشان لازم و ضروری است که باید کلمه به کلمه آن در ذهن جوانان حک شود تا بتوانند سره را از ناسره تشخیص دهند.
قاسمی با بیان اینکه برخی عمدا یا سهوا نمی‌خواهند تاریخ مستندسازی شود، اظهار داشت: اگر اتفاقات سه دهه انقلاب به درستی مستندسازی شده و در رسانه‌ها منتشر شود، نسل‌های آینده از تکرار آن جلوگیری خواهند کرد، امروز با گذشت دو دهه از برکناری بنی‌صدر، دانشجویان رئیس‌جمهور محبوب آن دوران را نمی‌شناسند و این نتیجه خیانتی عظیم و ساماندهی شده از سوی رسانه ملی‌، ‌آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها است که اجازه نمی‌دهند مردم بفهمند در گذشته چه شده است.

وی در ادامه به ماجرای سازمان مجاهدین خلق اشاره کرد و یادآور شد
: کسانی که امروز در کنار مسعود رجوی هستند، همگی از ابتدا منافق و آدم‌های بدی نبوده‌اند، بلکه انحراف‌های کوچک آنها را به این نقطه رسانده است.

این فرمانده دوران دفاع مقدس در ادامه به غائله کردستان و نقش
منافقین در آن پرداخت و گفت: منافقین در این غائله با شعار خودمختاری کردستان وارد شدند و بررسی حوادث آن دوران نشان می‌دهد که داستان انقلاب مخملی مربوط به امروز نیست که بنیاد سورس برای ما آورده باشد و در کردستان نیز شعارهای نرم و مخملی مطرح می‌شد.

قاسمی با بیان اینکه برخی به دنبال ایجاد ناآرامی در مناطق عرب‌نشین،
شهر گنبد و مناطق آذری‌زبان کشور بودند، خاطرنشان کرد: تمام این توطئه‌ها ناکام ماند اما غائله کردستان جواب داد و تا حدودی باعث ناآرامی در کشور شد. اگر حکومت مرکزی کشور مردمی نبود، خیلی زود از پا درمی‌آمد اما غائله کردستان نیز ختم به خیر شد.
مقدس شب گذشته در هشتمین اردوی آموزش سیاسی دانشجویان پسر دانشگاه‌های سراسر کشور که به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید عباسپور تهران برگزار شد، به بررسی دلایل سقوط نخبگان و خواص جامعه در دوران‌های مختلف تاریخی پرداخت و اظهار داشت: جمله معروفی وجود دارد که شرقی‌ها تاریخ‌گریز و جغرافیاگریز هستند که البته این نظریه استعماری است، اما غربی‌ها با توجه ویژه به تاریخ و اسطوره‌سازی از بزرگانی که بعضا غیرواقعی هستند، به اهداف خود می‌رسند و نمونه آن داستان هولوکاست و ماجرای 11 سپتامبر است.

وی با تاکید بر اینکه قصص قرآنی تنها حکایت و داستان نیستند، ادامه
داد: بر اساس سخنان شهید آوینی هر فردی در هر دوره‌ای از زمان جبرا، از کربلا و عاشورا عبور داده می‌شود و در همان مقطع است که باید تکلیف خود را روشن کند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس در ادامه با اشاره به تکرار حوادث
تاریخی در دوران‌های مختلف یادآور شد: چون علاقه‌ای به مستندسازی و بازخوانی وقایع تاریخی به شکل درست در کشور وجود ندارد، بسیاری از جوانان تاریخ و جغرافیای خود را نمی‌شناسند .

قاسمی با یادآوری حوادث تاریخ صدر اسلام خاطرنشان کرد: چگونه ممکن
است حضرت علی(ع) علی‌رغم تاکیدات مکرر پیامبر اسلام 25 سال خانه‌نشین شود و زمانی که حکومت به ایشان می‌رسد، جامعه تنها 5 سال عدالتش را تاب می‌آورد و سرانجام امیرالمومنین‌(ع) به شهادت می‌رسند.

وی با تاکید بر اینکه بازخوانی این حوادث می‌توانست در سه دهه گذشته
انقلاب تاثیرگذار باشد، گفت: بعد از انقلاب نیز تکرار برخی حوادث آن دوران را مشاهده کردیم، حضرت روح‌الله در شرایطی خاص دست به قیام زد و انقلاب کرد اما اکنون در ایام دهه فجر و در سالگرد پیروزی انقلاب تنها کارناوال راه می‌اندازیم و به جایی رسیده‌ایم که نسل انقلاب نیز با تفکرات حضرت روح‌الله به درستی آشنا نیست و نمی‌تواند بفهمد که آن فردی که می‌خواهد رئیس‌جمهور مملکت شود، قصد دارد ریشه‌های تفکر امام را بزند و فقط به همین بسنده می‌کنیم که فلانی نخست‌وزیر امام بود، فلانی فرمانده جنگ امام بود و فلانی نماینده امام در بنیاد شهید بود.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه در سه دهه گذشته انقلاب
حوادثی رخ داد که هر یک می‌توانست یک نظام را نابود کند، افزود: امروز هر کسی که ادعای خط امامی بودن دارد باید مورد بررسی قرار گیرد و سیره و رفتار او با گفتمان امام خمینی(ره) مقایسه شود.
تنها کارناوال راه می اندازیم
جغرافیای خود را به خوبی نمی‌شناسد، تاکید کرد: جوانان امروز نمی‌دانند که این گربه زیبا (ایران) روزی یک شیر عظیم بود که از شرق، غرب، شمال و جنوب گسترش داشت.

متن کامل گزارش فارس از سخنان قاسمی را پیش رو دارید:
نیاورده‌اند، ادامه داد: مردم خیلی لطف کردند که فقط سطل آشغال‌ها را آتش زدند، اگر این اتفاقات در هر کشور دیگری رخ می‌داد، وزارت کشور آن با خاک یکسان می‌شد، مردم ایران به گونه‌ای رشد یافته‌اند که نمی‌توانند درک کنند چه کسی دروغ می‌گوید و نتیجه آن می‌شود که امروز فرزندان ما می‌پرسند آیا همه مسئولین نظام دزد هستند؟
قازقلنگ - ایران - تهران
مگه مردم تعویض روغنی دارن که احمدی نژاد رو بالانس کنن. حالا کدوم وریشو باید بالانس کرد؟ چپی رو یا راستی رو. اگه مغزشم میشد بالانس کرد خوب بود یه جک هم بزنن زیرش قدش بلند شه.
یکشنبه 18 مرداد 1388

adi - ایران - تهران
بیشین بینیم بابا
یکشنبه 18 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
چقدر شکل ملا عمره
یکشنبه 18 مرداد 1388

bahar miayad - المان - المان
ما که نفهمیدیم این اقا منظورشون چی بود اینطور که ایشون صحبت کردند هم محمود اقا و هم اقای موسوی هر دو هم منافقند وهم هر دو مخالف یعنی از حرفهای ایشون نمیشه نتیجه گرفت کی پیرو امام خمینی هست وکی پیرو نیست عجب بلبشوی شده هر ننه قمری که یه بلندگو به دستش می افته واسه مردم تعیین تکلیف میکنه
یکشنبه 18 مرداد 1388

shahla_mehr62 - ایران - شهرکرد
سلام . شهلا هستم . عضو جدید سایت . این بیچاره با دست پس می زنه با پا پیش می کشه . هم خدا رو می خواد هم خرما . بالاخره هم معلوم نشد طرف کی رو داره می گیره .
یکشنبه 18 مرداد 1388

bij - المان - المان
((.. اگر می‌خواهند مردم را فریب دهند، باید مانند احمدی‌نژاد عمل کنند، .. و منزل خود رابه مناطق پایین شهر می‌آوردند)) خب دیگه از این بهتر نمیشه چون محمد و تعدادی از امامان شیعیان هم مردم فریب بودند (رضا را که در مشهد ارمیده در این مورد استثنا کرد)! کافران و مشرکین هم همینو میگویند که تمام سردمداران اسلام مردم فریب بودند!!!
یکشنبه 18 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
((انسان جایز‌الخطا است اما اگر نیت و هدف آدمی درست باشد، خداوند آن خطا را به حسنه تبدیل می‌کند. )). =======. دقیقا برعکس آیه قرآن: ((فَمَنْ یعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیرًا یرَهُ*وَمَنْ یعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یرَه))(( هرکس ذره ای کار نیک انجام دهد نتیجه آن را میبیند و هرکس ذره ای کار بد انجام دهد نتیجه اش را میبیند))
یکشنبه 18 مرداد 1388

ARIYA_TEHRAN - ایران - تهران
احمق عوضی اصلا معلوم نبود کدوم وریه همچین امام امام میکنه انگار از طرف خدا اومده همه کاراش درسته اونم یه ملا بود مثل بقیه تشنه قدرت .
یکشنبه 18 مرداد 1388

ARIYA_TEHRAN - ایران - تهران
اینکه جوانها تاریخ و جغرافیایشان را نمیدانند رو راست میگی درواقع نمیدونند کی بودند وچی شدند و چه بلایی سرشان اومده وگرنه نمیذاشتند تازی پرستایی مثل شما بیان براشون تصمیم بگیرند
یکشنبه 18 مرداد 1388

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
پای شهید نبود که بوسید٬ دست چلاق علی گدا بود ....فرقی نمیکنه خر 4 دست و پاش یکیه !!
یکشنبه 18 مرداد 1388

نازی -تهران - ایران - تهران
این اقا نمیدونه دروغ وریا از گناهان کبیره هست وخدا هیچگاه ان را به حسنه تبدیل نمیکند درضمن روز امامت نماز جمع این هفته با اقای هاشمی است برای تشکر از اینکه در تنفیذ احمدی نژاد شرکت نکرده همه شرکت کنید ومن خودمو اماده کردم برای راهپیمایی روز قدس تنها روزی که همه میتوانند درس بزگی به این دروغگویان بدهند روز قدس که راهپیمایی ازاده
یکشنبه 18 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
حتما این سخنرانی رو بخونید. خیلی خنده داره. فکر کنم این فرمانده تو جنگ موجی شده باشه. خیلی ضد و نقیض حرف زده .
یکشنبه 18 مرداد 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
جناب فرمانده مقدس در جنگ خمینی و صدام حسین و صادرات اسلام که غربی ها وروس ها و دیگر اصلحه فروشان ثروت ملی ایران و عراق بابت فروش اسلحه به یغما بردند- شما و دارو دسته خمینی و فتنه گران دینی کشور فرانسه و عقاید ارتجائی تان توانستید خسارات جبران ناپذیزی به نسل اصیل ایرانی وارد کنید – حالا میخواهید سیاست مداران به جنوب شهربیایند چون شمال شهری ها گناه کار هستند و زیر بار دروغها و قصه های امام زمان نمیروند و نمی گذارند کسی با هاله های نور سرشان را گرم کند- جناب فرمانده مقدس فقط بزن بهادریتنان برضد مردم بی دفاع خیابانی است – یادتان هست صدام حسین با سپاهیانتان در باطلاقهای میدان جنگ چیکار کرد و چطوری جنابعالی از ترس به تهران فرار کردی ؟روزی که مردم اصیل ایران دست به اسلحه ببرند خانه به خانه شهر به شهر گندزدائی کنند نزدیک است
یکشنبه 18 مرداد 1388

hafez44 - ایران - شیراز
البته ایشان منظورشان این بود که بایستی یه دستت به خون مردم اغشته باشه و دست دیگرت هم به خوایه ایت ا00 معاویه باشه تا بشه شد رییس جمهور
یکشنبه 18 مرداد 1388

niloo76 - انگلیس - وکفیلد
بابا اینا هماشون یه چیزی کم دارن به خدا
یکشنبه 18 مرداد 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
bahar miayad - المان - المان . هم میهن درود. یا اینها از روی نادانی چیزهایی میگویند و یا در پرده مشت فریبکاران را باز میکنند. این کس در گفته هایش میگوید که این حکومت و این اسلام از ریشه و بن تازی است.
یکشنبه 18 مرداد 1388

remoni - هلند - آمستردام
با دورد فراوان به عاشقان ایران ،این آقا اگه باغبونه بره باغچه جانبازان روبیل بزنه که متاسفانه یکی‌ پس از دیگری خود سوزی نکنند.بترسید از نالهأی مادرانی که شماها داقدارشون کردید.به خدای ایران دیگه مرگ گفتن به شما‌ها (به قول خودتون) کفره. مرگ خودش سعادت می‌خواد که شماها ندارید .به امید به دار اویختن یکا یکتون. زنده با د ایران و ایرانی‌ پرست نه تازی پرست .زندانی سیاسی آزاد باید گردد v.
یکشنبه 18 مرداد 1388

RAHE SABZ - بلژیک - انتورپن
درود بر ایران و ایرانی .ای فرمانده اگر به قول تو مردم تاریخ خود را نمیشناسند میتوان اینگونه بر داشت کرد که اصلا مردم نمیداند و نمیفهمند وفقط شما اقایان عقل کل هستید .ولی ای مردک مردم خیلی خوب شماهارو شناختن وفقط به همین دلیل شماهارو نمیخوان این نه کار به تاریخ دارد و نه به جغرافیا حالا کی را باید دید ؟ از روز ورود شما اقایان فهمیده تا حال فقط دروغ سرکوب قتل فقر زندان و.... این نه شناخت تاریخ میخواهد نه چیز دیگر مردم به زندگی روزمره خود که نگاه میکنند کافیست حالا بروید به درک. ما همه با هم هستیم و پیروز زنده باد ایران و ایرانی اصیل از هر نژاد و قوم و مسلک
یکشنبه 18 مرداد 1388

peymanA1973 - رومانی - بخارست
شپش از ریش وعرق از زیر بغلش می ریزه فکر کنم بعد از جنگ دیگه حمام نرفته ایران دست کیا افتاده
یکشنبه 18 مرداد 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
آقا جون یک زمانی اون سی سال پیش ها مردم این حکومت رو می خواستن ولی حالا نمی خواهند! این که دیگه دعوا نداره! مگر خود خمینی نمی گفت که پدران ما نمی توانند برای ما تعیین تکلیف کرده و حکومت انتخاب کنند!. ایران ارٍث پدر کسی نیست که سندش تا ابدالآباد بنام یکنفر یا یک قوم مهر بخورد!
یکشنبه 18 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
حالا این مگه خودش کیه؟یک عمله ازگل عوضی بی بسواد بی شعور. دفاع مقدس از کشوری که در حال پیشرفت بود و شماها با اون رهبر خرفتتون خرابش کردید و کلی از جوونهامونو به کشتن دادید. برای رسیدن به قدرت ودموکراسی باید با کشورهائی که ابر قدرت اقتصادی و دموکراتیک هستند همکاری کرد و با انان بود. نه اینکه ا ز فلسطین و لبنان و ونزوئلای فقیر و بدبخت حمایت کرد و همیشه فکر سلاح جنگی بود و دشمن خیالی بافت و خود در فقر و فحشا و اعتیاد غوطه ور بود و تعدادی عظیم از مردم هم پناهنده و اواره کشورهای دیگر.ننگتان باد نفرین بر سردمداران این حکومت کثافت جانی .این اقا ریشو هم بره خفه شه کثافت اشغال. ما دیکه حرف این اخوندای گربه صفت لاشخور تو گوشمون نمیره. برید از این مملکت بیرون
یکشنبه 18 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
تز امام جواب داد؟؟؟؟؟مردک ابله کدام تز کدام جواب..اعدام.فحشا اعتیاد تز بود جواب هم لجنزار کنونی گور بابای امامت و خودت ویروس اسلام.
یکشنبه 18 مرداد 1388

parang - سوید - سوندسوال
با تشکر از مسئولین سایت ولی جمله ها خیلی بی سر و ته بود.من که خوب نفهمیدم چی به چیه؟به قول بهار خانم پیرو و مخالف خمینی دجال کیه معلوم نشد؟؟؟
یکشنبه 18 مرداد 1388

mamat - ایران - ایلام-دره شهر
کدوم رای ؟؟. منظورت اون 5 میلیونه
یکشنبه 18 مرداد 1388

mehditm - ایران - تهران
بر قبر حضرت روح الله لعنت که یه ملتی را بالانس کرد به سمت بیچارگی
یکشنبه 18 مرداد 1388

Ezhaq - ایران - تهران
این مردک احمق چی می گه امیدوارم چیز باشه که شفاش بده سعی می کنم کمی فش نثارش کنم که مورد قبول خداش قرار بگیره کچل بی خاصیت خاک سیب زمینی کدو بادمجان ...(دوستان حرف اول هر کلمه را با یک فش میزون کنید)
یکشنبه 18 مرداد 1388

majid63 - فرانسه - پاریس
خیلی .....خوری کردی. این مسؤلان سپاه همه بی سواد هستند و نمیدانند باید چگو نه صحبت کرد.به خدای احد قسم که همینها بودند باعث کشته شدن چند صد هزار شهید شدند در موقع جنگ. اینها که نمیتوانند تشخیص بدهند.اینها همه ک...دن هستند.
یکشنبه 18 مرداد 1388

Tumba - سو ئد - استکهلم
پفیوز دروغگو
یکشنبه 18 مرداد 1388

shiva_2 - ایران - تهران
سلام چی میشه گفت انگار همه زدند ه سیم اخر.
یکشنبه 18 مرداد 1388

mahnadi - هلند - هارلم
منزل بالا شهروپایین نشان متولی ویا همدردی با مردم ایران نیست . آقای کودتاچی ممکن است خیلی ....بخورند مسءولش خودشه اینهمه جنایت .سقوط اقتصادکشورفقروفحشاوتمام جعلها در این دولت انجام شده کردانها ورحیمی دکترای قلابی عزل ونصبهای فرمایشی ودلخواهی سوق دادن مملکت بسوی نابودی مطلق فقط احوقی وولی وقیه استادش هستند.البته آقا مجتبی بی بهره نبودند از اغتشاش گری وخراب کردن اموال عمومی تاکشتارمردم شریف مبارز-استادبرگزاری دادگاههای نمایشی وتابلو. زندانیان سیاسی در بند را فراموش نکنیم بهروزجاویدتهرانی درخطر حذف فیزیکی در بند1 گوهردشت کرج(آخرخطیها)بسرمیبرد
یکشنبه 18 مرداد 1388

biston - المان - برلین
درود به دوستان!. این مثل اینکه تازه بیدار شده ، این چرندیات چیه دیگه ، بلای شهر - پائین شهر. مردم دیگر این مزخرافت امام و رهبر و ولایت فقیه رو قبول ندارند. یک بار مردم سال ۱۳۵۷سرشون کلاه رفت ، بسه. تنها راه ، فقط شکستن این دولت دیکتاتور ایست. این شخص طوری بیان می‌کند ، که مردم نفهمند ، خجالت بکش. این تو و اسلام خونخوار است که از تاریخ درک نکرده ، نه مردم ایران. زمانی‌ که اسلام دختران را زنده بگور میکرد ، ایران بالاترین سیستم پستی و دولت داری داشت ، بس کنید با این جفنگیات. پاینده ایران بدون اسلام کثیف و خونخوار. از کشور عزیز ایران برید ، گورتان را گم کنید ، ما اسلام نمیخواهیم. پاینده ایران کهن!
یکشنبه 18 مرداد 1388

ariobarzan - انگلستان - اکسفورد
از بس دری وری بود حال نداشتم همش رو بخونم ولی در مورد همونی که خوندم اسم اون دوتا شهید بود که اولی رو لبنانی ها تحویل اسراپیلی ها دادند دومی هم که نگو انگار از روز اول تو عالم هپروت بود تو همین کردستان که این ابدارچی لشکر اسم برد برای تسخیر یک تپه اون هم تو خاک عراق حدود بیست و پنج هزار کشته داد دست اخر هم دو روز بعد عراق همشو پس گرفت
یکشنبه 18 مرداد 1388

کلاغ سیاه - ایران - تهران
جایی برای پرسیدن نمانده چون فرزندان ما به عینه میبینند که مسولین ما دزد هستند و برای ادامه همین دزدیها هست که حاضرند دست به هر جنایتی بزنند. اسلام بدون رفاه نسبی معنا ندارد مگر تویی که ادعا مسلمانی میکنی این فرمایش امیر مومنان را فراموش کردی که فرمودند :فقر از در داخل شود ایمان از پنجره بیرون میرود.
یکشنبه 18 مرداد 1388

baran shomal - نروژ - اسلو
مردیکه گدا وار بودن یعنی دزد بودن صفت کلی شماست تو سردار روحالامینی را ببین فکر خودت باش با اون قیافه ژوکر که داری دلقک. بعدشم این احمقی نژاد واسه قدرت رسیدن لازم باشه ....م همه رو هم می بوسه میگی نه.... امتحان کن
یکشنبه 18 مرداد 1388

kamia1 - لمان - کلن
بچه ها دقت کنین چئ گفته!!! این حرف رو میشه یه جور دیگه هم فهمید!! کاندیداهای دیگر باید می‌دانستند که اگر می‌خواهند مردم را فریب دهند، باید مانند احمدی‌نژاد عمل کنند،...هههههه م...یکه مشنگ..کلن
یکشنبه 18 مرداد 1388

siminpardis - هلن - روتردام
تاقاری بشگند ماستی بریزد جهان گردد به کام کاسته لیسان. هر بسوادی امروزه برای ما کارشناست سیاسی شده. ایران در زمان شیران شیر بود و نه زنمان وطن فروشهای عرب صفت.
یکشنبه 18 مرداد 1388

siminpardis - هلند - روتردام
تاقاری بشگند ماستی بریزد جهان گردد به کام کاسته لیسان. هر بسوادی امروزه برای ما کارشناست سیاسی شده. ایران در زمان شیران شیر بود و نه زنمان وطن فروشهای عرب صفت.
یکشنبه 18 مرداد 1388

toghi - نیوزلند - اوکلند
با سلام . با درود به شهدای ازادی . حتمآ این https://www.mowjcamp.com/article/id/12702. را ببینید خیلی قشنگ جواب ایشان را داده
دوشنبه 19 مرداد 1388

victorsiamak - بلژیک - بروکسل
مرتیکه احمق تز امامت همین بود فقر فساد فحشا که اون همکار ادمکشت ده نمکی فیلمی با همین عنوان درست کرد تز اون امام جادوگرتون همین معتاد شدن جووناست احمق تو حق داری این حرفا را بزنی چون یک شبه شدی سردار واسه اون چابلوسی هات وحا لا بعد از سی سال باز می مالونی خجالت بکش انتر طالبانی
دوشنبه 19 مرداد 1388

javaad - ایران - تهران
این مارمولک رو من میشناسم. یه بار تو قم پای صحبت هاش بودم. از اون حزب اللهی های تیره ولی مارمولکه. گول حرفاش رو نخورید. یادمه اون موقع از دستگیری ملوانان انگلیسی در زمان احمدی نژاد به شدت دفاع می کرد.
دوشنبه 19 مرداد 1388

vahid22 - سوپس - سوپیس
کلاغ سیاه - ایران - تهران. عزیز من گرفتاری داری!!...!!امیر مومنان؟؟برو چند تا کتاب راجع به اسلام بخون این امیر مومنانت تو یک روز گردن 700 یهودی رو زدند(ببخشید بادمجون پوست کندند!!)
دوشنبه 19 مرداد 1388

amishka - اذربایجان - با کو
shahla_mehr62 - ایران - شهرکرد . خوش امدی
دوشنبه 19 مرداد 1388

masooleh - ایران - تهران
آدم نیست دیونه است
دوشنبه 19 مرداد 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
shahla_mehr62 - ایران - شهرکرد . خوش آمدی به سایت.این بابا خودش باخودش مشکل داره.ضمنا تو روج اون امامش..........که هر چی بدبختی دروغ و جنایت و ملابازی و بیناموسی و.. را همون هندیزاده سیک بیغیرت بی احساس بیشرف.....را بنباد کرو و این بیسوادان ........کشور را نابود کردن.ای تو اون روحت پلیدت... و.....خمینی.
دوشنبه 19 مرداد 1388

aydak - سوئد - مالمو
خوب راست گفته ! یعنی احمدی نژاد مردم را فریب داده دیگه!! دقت کنید: کاندیداهای دیگر باید می‌دانستند که اگر می‌خواهند مردم را فریب دهند (!)، باید مانند احمدی‌نژاد عمل کنند (!)، آنها باید پای پدر شهید را می‌بوسیدند و منزل خود رابه مناطق پایین شهر می‌آوردند .
دوشنبه 19 مرداد 1388

1001 - ایران - مشهد
جوانان امروز نمی‌دانند که این گربه زیبا روزی یک شیر عظیم بود که از شرق، غرب، شمال و جنوب گسترش داشت. --- بهتر که گربه شد . اگه یه گربه اینقدر میتونه مغرور وخرابکار باشه وای به حال شیر.
دوشنبه 19 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.