بازداشت اعضا خانواده دستگیر شدگان در مقابل دادگاه

بازداشت اعضا خانواده دستگیر شدگان در مقابل دادگاه

هجوم یگان ویژه و لباس شخصی ها به خانواده ها و مردم معترض به برگزاری دادگاه نمایشی

جنبش راه سبز  :یگان های ویژه و ماموران لباس شخصی صبح امروز گروهی از مردم و شماری از خانواده های بازداشت شدگان را که همزمان با برگزاری دومین دادگاه نمایشی در مقابل مجتمع امام خمینی تجمع کرده اند، مورد هجوم قرار دادند.

به گفته شاهدان عینی خانواده های بازداشت شدگان که به شدت نسبت به برگزاری دادگاه نمایشی از سوی کودتاچیان،خشمگین اند در تجمع مقابل دادگستری به سر دادن شعار الله اکبر پرداختند که با هجوم ماموران مواجه شدند.

گزارش ها حاکی است که با افزایش شمار تجمع کنندگان در مقابل دادگستری تهران علاوه بر ماموران یگان های ویژه و ماموران لباس شخصی،ده ها مامور موتورسوار نیز در حوالی محل برگزاری این دادگاه نمایشی حضور دارند.

ماموران یگان های ویژه همچنین ساختمان دادگستری را در محاصره خود گرفته و تلاش می کنند با ضرب و شتم،تهدید،و ایجاد وحشت خانواده ها و مردم تجمع کننده را متفرق کنند.


دهها تن از بستگان افراد بازداشت شده در هفته های اخیر امروز در تهران تجمع کردند 

رادیو فردا : صبح شنبه همزمان با برگزاری دومین جلسه از دادگاه معترضان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری، دهها نفر از بستگان این افراد در مقابل ساختمان دادگاه در خیابان خیام تهران تجمع کردند.
به گفته یک شاهد عینی تعداد زیادی نیروی امنیتی از نزدیک شدن این افراد به ساختمان دادگاه و ملاقات با بستگان بازداشت شده شان جلوگیری کردند.


همسر علی تاجرنیا بازداشت شد

تابناک : در حاشیه دادگاه امروز فعالان سیاسی و بازداشت‌شدگان بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری سه تن از اقوام علی تاجرنیا بازداشت شدند.

پارلمان نیوز نوشت:

برخی مسئولان به خانواده علی تاجرنیا، نماینده مردم در مجلس ششم و از فعالان ستادمیرحسین مسوی گفته بودند برای آنکه او را ببینند می‌توانند در داگاه امروز حاضر شوند.

خانواده علی تاجرنیا از جمله همسر، برادر و همسر برادرش در حالی که اجازه ورود به دادگاه را نیافتند بیرون از دادگاه منتظر ایستاده بودند تا شاید بعد از دادگاه برای لحظاتی دکتر تاجرنیا را ملاقات کنند.

بعد از پایان دادگاه چند مامور لباس شخصی به سراغ زهرا میریونسی، همسر تاجرنیا آمدند و از او خواستند کارت شناسایی خود را ارائه دهد و تابعیت ایرانی یا خارجی بودن خود را اعلام کند، اما او به دلیل همراه نداشتن کارت شناسایی بازداشت شد، برادر و همسر برادر تاجرنیا به این اقدام اعتراض کردند که این اعتراض آنها نتیجه‌ای جز بازداشت شدن آنها در پی نداشت.


یا سکوت یا داغ و درفش
نوروز : همسر دکتر تاجرنبا به همراه برادر و برادر همسرش در مقابل دادگاه فرمایشی بازداشت شدگان حوادث اخیر بازداشت و به مکانی نامعلوم منتقل شد.
فخرالسادات محتشمی پور همسر دکتر تاج زاده در این باره در وبلاگ خود می نویسد:

خوب دیگه مثل این که شروع شد

نوبت خانواده زندانیان سیاسی است

یا سکوت یا داغ و درفش

این منطق برایتان آشنا نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهر عزیزمان را همین امروز جلوی دادگاه فرمایشی نیروی انتظامی به اتفاق برادر و همسر برادرش دستگیر کردند و جرمشان اصرار برای دیدن عزیزشان بوده است پس از نزدیک دو ماه دوری و بی خبری از اصل حالش!!!

قاضی مرتضوی دادستان تهران روز یک شنبه هفته گذشته پس از دادگاه در جواب وکیل همسرم برای درخواست ملاقات گفته بود بگویید همین یکی دو روز در همین هفته دادگاه می گذاریم و می آید تاجزاده و خانواده اش بیایند ملاقات کنند . وکیل گفته بود مرد حسابی صندلی ها که قبل از شروع دادگاه توسط خودتان پر می شود . ایشان لبخندی مرحمت فرموده گفته بود: می گذاریم دادگاه انقلاب که بزرگتر است وآن هفته شد این هفته و مضحکه آقایان خوشبختانه بدون حضور همسرم برگزار شد .

امروز خانواده ها به شوق دیدار عزیزانشان از ٧ صبح تا حدود یک ساعت پیش پشت در منتظر ماندند و دیدار یار نصیبشان نشد.و در عوض مادر چهار فرزند خردسال دکتر تاجرنیا را بردند . به کجا ؟ خدا داند . دکتر همین چند روز پیش هشدار داده بود و این مادر با توکل زیاد گفته بود : فرزندانمان خدایی دارند که از همه به آنان مهربان تر است .

خداوندا ریشه ظلم را برکن

آمین

Yek Aryaee - ایران - تهران
سخن داریوش بزرگ. به ایرانیان از من از داریوش / به هر کس خرد دارد و عقل و هوش . ... به هر کس که گوید ایرانیم / به درگاه کس جز اهورا نیم. به فرزند ایرانی از داریوش / که در سربلندی ایران بکوش. که این خاک مردانی آزاده است / به هر ذره اش خون کسی داده است. شکوهی که مانده زما یادگار/ ببین نیک و نیکش گرامی بدار
شنبه 17 مرداد 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
تمامی این دادگاه ها صوری هستند و احکامی که در آن علیه این آقایان صادر شود باطل و خلاف شرع میباشد و به یقین مورد تایید خدا و امام زمان(عج) نمیباشد آقای خامنه ای دست از این محاکمات تحت فشار بردارید،هیچ حیله ای از دید خدا پنهان نمیماند،شما در عمل ثابت کردید که بظاهر لباس پیامبر را پوشیده اید اما در عمل رفتار های شیطان پرستانه را انجام میدهید،امت حزب الله ایران شما طرف خدا و امام زمان(عج)هستید یا اینکه میخواهید در جبهه باطل علی خامنه ای و احمدی نژاد باشید،جهتتان را مشخص کنید زیرا از این پس قبولی نماز ها و روزه تان تحت تاثیر انتخاب حق یا باطل قرار میگیرد،از تاریخ 15 مرداد هشتادو هشت ولایت خامنه ای باطل است و کسانی که تا ماه رمضان همچنان تحت رهبری او باشند تمامی روزه هایشان در پیشگاه خداوند متعال باطل میباشد،این را به شما گفتم تا مبادا در روز قیامت عذر و بهانه ای بیاورید!
شنبه 17 مرداد 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
خطاب به مومنین واقعی و آنهایی که پیرو واقعی امام خمینی بودند نه آنهایی که به حرف مثل احمدی نژاد میگویند پیرو راه امامیم اما در عمل مسیر دیگری را میپیماید،به همه آنان که بسیجی واقعی یعنی آن بسیجی که مد نظر امام خمینی(ره)بود،خطاب به همه مسلمانانی که مسیر اسلام ناب محمدی را میروند و دین را بخاطر ریاست و منافع مادی قبول نکرده و دین را بخاطر حقیقت وجودی آن پذیرفته اند میگویم که آقایان: ولایت علی خامنه ای باطل و حرام است و تبعیت از ایشان از مورخه 15 مرداد سال هزارو سیصدو هشتادو هشت گناه کبیره میباشد،در حال حاضر 600 نفر از بازداشتی های اخیر در زندان اوین بسر میبرند که تمامی آنها در بند اطلاعت سپاه بسر میبرند،امام زمان آگاه هستند که علی خامنه ای قصد داشتند تا پسرشان بعنوان مرجعیت پذیرفته شوند و بعد از علی خامنه ای پسرش مجتبی جانشین پدرش شود؛در حال حاضر احمدی نژاد دستور نابودی همه معترضین را داده و موسوی و رفسنجانی شاخ و برگشان زده شده و علی خامنه ای سعی بر آن دارد تا ظرف 2ماه آینده تمامی این نا آرامی ها را خاموش نماید
شنبه 17 مرداد 1388

سربلند ایران - ایران - تهران
یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کار این طوله سگها داره بالا میگیره ها!!!!!
شنبه 17 مرداد 1388

persian - امریکا - ریچمند
مبین.رشت - ایران - رشت . امام زمان(عج)؟؟؟خجالت اوره
شنبه 17 مرداد 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
تمامی این دادگاه ها صوری هستند و احکامی که در آن علیه این آقایان صادر شود باطل و خلاف شرع میباشد و به یقین مورد تایید خدا و امام زمان(عج) نمیباشد آقای خامنه ای دست از این محاکمات تحت فشار بردارید،هیچ حیله ای از دید خدا پنهان نمیماند،شما در عمل ثابت کردید که بظاهر لباس پیامبر را پوشیده اید اما در عمل رفتار های شیطان پسندانه را انجام میدهید،امت حزب الله ایران شما طرف خدا و امام زمان(عج)هستید یا اینکه میخواهید در جبهه باطل علی خامنه ای و احمدی نژاد باشید،جهتتان را مشخص کنید زیرا از این پس قبولی نماز ها و روزه تان تحت تاثیر انتخاب حق یا باطل قرار میگیرد،از تاریخ 15 مرداد هشتادو هشت ولایت خامنه ای باطل شده و کسانی که تا ماه رمضان همچنان تحت رهبری او باشند تمامی روزه و نمازهایشان در پیشگاه خداوند متعال باطل میباشد،این را به شما گفتم تا مبادا در روز قیامت عذر و بهانه ای بیاورید!
شنبه 17 مرداد 1388

33pooles - المان - دورتموند
خدایا پس تو کجای چهارتا فرزند خردسال بدون مادر به تو چشم دارند. خدای کن
شنبه 17 مرداد 1388

hafez44 - ایران - شیراز
مرگ بر معاویه زمانه
شنبه 17 مرداد 1388

persian - امریکا - ریچمند
آموزش دفاع شخصی در مقابل باتوم. https://www.youtube.com/watch?v=MZoJQ9v0m78.
شنبه 17 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
مبین.رشت - ایران - رشت, معلوم خیلئ جوانئ والا نمیگفتئ خمینئ یه چیز دیگه میخواست! قتلها و بیعدالتیهائ که خمینئ کرد. در مقابل اینا باید لونگ انداخت..اینا همون اشغالهائ خمینئ هستن دوست عزیز..
شنبه 17 مرداد 1388

coolboy - ایران - کرمان
دوست عزیز33pooles. با عرض شرمندگی باید عارض شوم که خدای جنابعالی مدتی است که به دیار باقی شتافته اند . البته نه این یکی دو سال بلکه 1200 سال قبل که تصمیم گرفتند عنان دنیای فانی را به ولی خودشان بسپارند اون هم البته نه تمام وقت فقط عصر ها تا غروب شمس . که آقا تشریف می برند حرم سرا. البته این آقا ولی هر از چندی نیم نگاهی به این مفلوکان عرصه خاک از قعر چاه می نماید و یحتمل این جمعه بیاید شاید...........
شنبه 17 مرداد 1388

pejvakkkk - ایران - بیرجند
اخبار 20:30 امشب نفرت انگیز بازم طبق روال چند شب گذشته گند زد به هیکل رسانه میلی خبر علیرضا توسلی رو میگم بیچاره خوانوادش که مجبور شدن چهلم پسرشون دهم بگیرن امیدوارم رزمنده های جنبش سبز یه چهلم آبرومند و کوبنده براش بگیرن
شنبه 17 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
مبین.رشت - ایران - رشت. این فتوا از خودت است نکنه تو همون امام زمانی ولی چطوری از رشت سر بلند کردی قرار بود از چاه جمکران باشی.
شنبه 17 مرداد 1388

afshin7174 - هند - بنگالور
من نمیفهمم این چه باریی هست که اینا دارن ادامه میدن. آقایون بازی رو باختین. بازنده خوبی بودن هم خودش هنره. مردم ایران نشون دادن که فرهنگ داره به دین میچربه. منظور من فقط وقایع اخیر نیست به تاریخ مراجعه کنید. هم اسکندر هم مغولها هم عربها از ما کشتن و سعی کردن ما رو از راه کشتن و رعب تغییر بدن نتونستن. یک کم فکر کنید ما مردم ایران واقعا بخشنده هستیم ....
شنبه 17 مرداد 1388

amo danial - نروژ - اسلو
. اول نادیده ات می گیرند، . بعد مسخره ات می کنند،. آن وقت با تو می جنگند، . ولی در نهایت پیروزی با تو است. گاندی.
شنبه 17 مرداد 1388

bahareiran - ایران - ایران
ازهیچ جنایتی دریغ ندارن این خونخوارها زن وبچه ارزشی نداره براشون درمقابل قدرتطلبی وظلم خامنه مثل دراکولا هرچی خون میخوره تشنه ترمیشه مبین.رشت - ایران - رشت تی بالا میسر تو هم زورالکی نزن برار مردم دیگه ازسلطه ملاها ودروغاشون خسته شدن بچه هاشون جلوچشمشون پرپر شدن شما هم زیادی خودشو خسته نکن این حرفات دیگه برای شیره مالوندن دیگه قدیمی شده حکایت مجانی شدن برق نفت اربابته که سرپدران ساده لوح مارو کلاه گذاشت اما نسل جدید؟نه هرگز!!!!!
شنبه 17 مرداد 1388

amo danial - نروژ - اسلو
قتل ندا آقا سلطان؛. .محمدعلی ابطحی در تازه ترین اظهارات خود اعتراف به قتل ندا آقا سلطان کرد. وی اظهار داشت : بنده با تحریک موسوی و فرمان خاتمی دست به این کار زده ام . .وی در ادامه اعترافات صریح خود مسئولیت کودتای ۲۸مرداد را برعهده گرفت. کارشناسان پیش بینی می کنند وی به زودی به قتل "هابیل"و امام حسین و همینطور ربودن امام زمان اعتراف خواهد کرد.
شنبه 17 مرداد 1388

abiabi - انگلستان - لندن
دیدی ای دل که غم عشق دگر بار چه کرد . چون بشد دلبرو با یار وفا دار چه کرد.
شنبه 17 مرداد 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
persian - امریکا - ریچمند . خجالت آور آن بی دینی شماست،درسته که ما ولایت خامنه ای را باطل میدونیم اما هرگز آخرتمونو به دنیا نمیفروشیم و تا پای جان از ارزشهای دینی و مقدساتمان دفاع خواهیم نمود،خدایا این چهار بچه را به تو میسپاریم در پناه خودت آنان را حفظ بفرما و عذاب خود را بر احمدی نژاد نازل بگردان آمین یا رب العالمین
شنبه 17 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
هئ نیمرخ!! اگه نمیدونئ بزار تاریخ ارم پرچم ایران الانتو بگم, این ارم متعلق به یکدسته از سیکهائ هندئ بوده که به زکت بودن معروفیت دارند.همینها در قتل گاندئ و نهرو شرکت داشتن, از اونجا که پدر امامت خمینئ سیک هندئ تشریف داشته . این ارم رو درست کردن!! یذره اگه به معلوماتت اضافه کنئ بد نیست.در جهالت مردن ننگ است!!! کلن
شنبه 17 مرداد 1388

amo danial - نروژ - اسلو
مبین.رشت - ایران - رشت . اگه دوست نداری اخرتت رو به دنیا نفروشی یک بمب ببند به خودت و برو 4 تا بسیجی رو به جهنم و خودت رو به بهشت برسون. ما هم هر شب جمعه برات خیرات میکنیم. آمین یا رب العالمین.
شنبه 17 مرداد 1388

bij - المان - المان
مبین.رشت گرام، ((..مومنین واقعی و آنهایی که پیرو واقعی امام خمینی بودند..)). تو منکر ارامگاه خاوران هستی؟! کیست که نداند بدون امضای خمینی هزاران دگراندیش به مسلخگاه دین وحشت برده نمیشدند؟! و کیست که نداند که جنایت خمینی فقط از طرف معدود سران رژیم چون منتظری مورد اعتراض قرار گرفت؟! و این گوشه ای از جنایات خمینی به تبعیت از دینش میباشد! 30 سال زندان ایران با زندانبان حکومت مکتبی، ما ایرانیان را بس!!!
شنبه 17 مرداد 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
hamesheh bahar - انگلستان - لندن . امام زمان (عج) هیچگاه از چاه جمکران ظهور نخواهند کرد و این شایعه ای بیش نیست که ایشان از آن چاه ظهور میکنند،خود نیز متاسفم برای آنان که چنین باوری دارند
یکشنبه 18 مرداد 1388

بابک - ایران - سبزوار
این شیره ای ها دست به هر کاری می زنند اسلام خامنه ای اسلام یزید و ابوسفیان است به هیچ کس رحم نمی کند سراسر رذالت و پستی همه وجود این رژیم سفاک را گرفته است
یکشنبه 18 مرداد 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
amo danial - نروژ - اسلو. آن چهار بسیجی که شما میگویید که کشته شوند ممکن است افراد صالحی باشند ای حرف شما توهین به کلیه بسیجیها میباشد لطفن اول بسیجیهایی که پیرو امام و مهدی(عج) هستد و آن دسته بسیجیانی که طرف ولایت باطل خامنه ای هستند از هم جدا کن و بعد نظر بده،یک بسیجی زمانی بسیجی است که طرف حق و قران و حقیقت را بگیرد نه اینکه در جبه علی خامنه ای و احمدی نژاد بخاطر منافع مادیش پناه بگیرد،در ضمن من ترجیح میدهم که احمدی نژاد را نابود نمایم،نه اینکه چهار تا جوان بسیجی که نمیشناسمشان و بود و نبودشان تآثیری در روند کار ندارد را نابود نمایم،به یقین هر کس که احمدی نژاد را بکشد،بهشت را نصیب خود گردانیده است
یکشنبه 18 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.