تعدد زوجان از دید نماینده اصولگرای مجلس : هر زنی این را ثواب می داند که حقش را به زن دیگر بدهد

 تعدد زوجان از دید نماینده  اصولگرای مجلس :
هر زنی این را ثواب می داند که حقش را به زن دیگر بدهد

حسین اسلامی چند روز پیش در جمع خبرنگاران پارلمانی که عموما خانم بودند از دیدگاه‌هایش در مورد تعدد زوجات گفت.

او که تعدد زوجات را بر اساس موازین اسلامی امری مثبت تلقی می کرد، با تایید رواج چند زنی در کشورهای عربی گفت: در عربستان اگر مردی تک همسر باشد به او فقیر می گویند و معتقدند که دینش کامل نیست اما در ایران نسبت به این مساله دید منفی دارند و چند زنی را نمی پسندند.

اسلامی در پاسخ به اینکه مردان عرب چطور تساوی حقوق زنانشان را که شرط چند همسری در اسلام است، رعایت می کنند؟ گفت: خیلی راحت! مردان عرب، صبح ها می روند سرکار. زنانشان هم در خانه با هم می زنند و می رقصند و خرید می روند. شب هم که آقا برگشت خانه، مثلا در یک خانه چهار طبقه، هر زنی این را صواب می داند که حقش را به زن دیگر بدهد و آقا به یکی از این طبقات برود!

این سخنان وی که مایه تعجب خبرنگاران شده بود، در نهایت با این هشدار نماینده اصولگرای ساوه روبرو شد که «در ایران از لحاظ ژنتیکی تعداد زنان بیشتر از مردان است و اگر هر مرد تنها یک زن داشته باشد، برخی از زنان نمی توانند هرگز ازدواج کنند!»

p.h - هند - پونه
عجب !!!‌ چه دینه خوبی داشتیم ، میگم تو دهات تو مرد زیاده ،‌به زنت میگی برو چند تا مرد بگیر ؟؟؟؟ .. عجب چیزای کثیفی میشنویم تو این دین
جمعه 16 مرداد 1388

rawa76 - انگلیس - برمینگهام
شرم به شما که معلوم نیست چه نوع حیواناتی هستید هر چند هنوزهم از رهبران اصلی دین قلابی اسلام بهتر هستین. مرگ بر اخوند.
شنبه 17 مرداد 1388

nazanin 2009 - ایران - ارومیه
اینها ببین از چه کشورهایی الگو میپذیرند به به کشورهای عربو وعربستان!.
شنبه 17 مرداد 1388

linda.29 - سویس - زوریخ
لعنت به تو و دین کثیفت
شنبه 17 مرداد 1388

msforugh - ایران - تهران
99 درصد اخوندها تشنه قدرت. پول .شکم و زیر شکم هستند.
شنبه 17 مرداد 1388

ayande - المان - المان
حتما تا 300 سال دیگه کم کم میشین مثل 200 سال قبل اروپا فعلا برید دونباله تعدد زوجه حالا کم کم پیشرفت می کنید
شنبه 17 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
نگفتم ابنا فقط با پایین تنه کار دارن! سکسئ ترین مذهب دنیا..کارگردانهائ فیلمهائ پو...و باید اسلام رو مطاله کنن کلئ یاد میگیرن.
شنبه 17 مرداد 1388

غریب بن غریب - ایران - تهران
این اقا راضی میشه خواهرش یا دخترش زن یه مردی بشه که چند تا زن داره؟
شنبه 17 مرداد 1388

mazamir - المان - مونیخ
مردها چطور؟ دلشون نمی خواهد ثواب کنند؟!!!
شنبه 17 مرداد 1388

SIMIN61 - ایران - تهران
حالم از مردای شهوت پرست بهم میخوره
شنبه 17 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
چه طوری روش شد جلو اون زنا این چرندیاتو بگه و زنی نباشه با پا بره تو حلقش که برای همیشه خفه شه ؟؟؟. میگویند اسکندر قبل از حمله به ایران درمانده و مستأصل بود. از خود میپرسید که چگونه باید بر مردمی که از مردم من بیشتر میفهمند حکومت کنم؟ . یکی از مشاوران میگوید: «کتابهایشان را بسوزان. بزرگان و خردمندانشان را بکش و دستور بده به زنان و کودکانشان تجاوز کنند». اما ظاهراً یکی دیگر از مشاوران (به قول برخی، ارسطو) پاسخ میدهد: . «نیازی به چنین کاری نیست. از میان مردم آن سرزمین، آنها را که نمیفهمند و کم سوادند، به کارهای بزرگ بگمار. آنها که میفهمند و باسوادند، به کارهای کوچک و پست بگمار. بی سوادها و نفهم ها همیشه شکرگزار تو خواهند بود و هیچگاه توانایی طغیان نخواهند داشت. فهمیده ها و با سوادها هم یا به سرزمینهای دیگر کوچ میکنند یا خسته و سرخورده، عمر خود را تا لحظه مرگ، در گوشه ای از آن سرزمین در انزوا سپری خواهند کرد.
شنبه 17 مرداد 1388

arta-aria mehr - ایران - تهران
من این مرتیکه رو دیدم قیافه اش کپ عرب ها میمونه هم چاق و چلست از بس مال مردم رو خورده و هم سیاه و نکبت از اون طرفدارای دو آتیشه انتر نژاده . آبروش و ببرید میمون هوس باز رو. مرگ بر عرب ها و دولت دیکتاتور
شنبه 17 مرداد 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
یه دفعه بگو روسپی خانه میخوای راه بندازی خودتو راحت کن دیگه چرا از مردان عرب حرف میزنی؟ ضمنا مگر تو در حرمسرای مردان عرب بودی که دیدی زنان در نبود مردشان چه کار میکنند؟
شنبه 17 مرداد 1388

رضا ایرانی - آمریکا - لس آنجلس
هه هه!!!!. بابا هی بگین اخوندا بدن!!! . اصلا منطق از سر و روش میریزه!!! فقط یک سوال میمونه اگر حاج اقا خونه چهار طبقه نداشت چئ؟؟؟؟؟!!!!!!. عجب اورجی میشه!!!!! صحنه رو مجسم کنین: حاجی مشغول، سه تای دیگه هم دست میزنن و حاجی رو تشویق میکنن!!!!!!!. بعد هم که به مبارکی فارغ از تلاش (!) میشن همه باهم وایمیستن نماز جماعت میخونن (البته به سبک فرمانده نیروئ انتظامی) تا دوزار ثواب بیشتر ببرن!!!!!!!. اقا من به ایشان برای مدیریت خانه عفاف در لاس وگاس رای میدم!!!!!رلل
شنبه 17 مرداد 1388

rashin123 - امریکا - سیاتل
برای تمام زنان ایران متاسفم . چرا باید الگوی ما باید عرب سوسمار خور باشد.از هر چی (ملا =عرب) حالم بهم می خوره
شنبه 17 مرداد 1388

skipPer93 - امارات - ابوظبی
تا اونجا که آمار نشون داده مرد ها زیادترند!. این مردک بجای این که حق بقیه مردای بیچاره رو بخوره دست از هوس بازیش برداره! چقدر آدم می تونه ندید پدید باشه که یدونه زن واسش کافی نباشه! =))
شنبه 17 مرداد 1388

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
اوکی خوب دولت به هر خانواده 4 طبقه بده که اسلام زنده بمونه
شنبه 17 مرداد 1388

lamasab - آلمان - هامبورگ
ببین کیا دارند سالها بهمون حکومت میکنند، کی‌ روش می‌شه به یه غیر ایرانی‌ بگه که جون، مال و ناموس ما دست اینجور آدم‌ها اداره می‌شه. اگر جمجمهٔ این فاسد‌ها رو بشکافی میبینی‌ بجای مغز یه آلت تناسلی‌ زد بیرون.
شنبه 17 مرداد 1388

7-aseman - اتریش - وین
چند بار رفتی بین زنهای عرب رقصشون و ثوابهاشون را دیدی .زن میخوای برو زادگاهت عربستان. اخه عوضی ایران که عربستان نیست . زنهای ایرانی هم زن عرب نیست . مواظب باش زن ایرانی تلافی میکنه
شنبه 17 مرداد 1388

sam116 - انگلیس - لندن
خوش به حال مردای توی ایران تو ایران خودمون چقدر پیدا کردن زن نجیب خانم کدبانو فهمیده با ایمان و مهربان دلسوز اسان بود خدا وکیلی پیدا کردن زنی با این مشخصات در اینجا از محالات است .در اینجا همین که زنها از هر ملیتی طرز استفاده از مترو را یاد گرفتند و کمی از قانون و حق و حقوق زنان در یافتند دیگه خدا رو بنده نیستند و فیلشون یاد هندوستان می افته و تمام مشکلات کوچک که در ایران رو داشتند رو مثل پتک بر سر مرد میکوبند .مثلا یکی از ایرادهای بنی اسراییلی که حداقل من 3 مرد رو میشناسم که زنانشان ترکشان کردند که اره من بزور پدر و مادرم زنت شدم و هیچوقت عاشقت نبودم و بعد از بیشتر از 15 سال زندگی که اقاهه فکر میکرده خوشبخترین مرد عالم بوده چون زنشو عاشقانه دوست داشته و با داشتن چندین فرزند یهو شوهر و بچه ها رو میزاره و میره میره تا یکی رو پیدا کنه که عاشقش باشه یکی که خودش انتخاب کرده باشه اخه به حق و حقوق خودش اگاه شده
شنبه 17 مرداد 1388

karl marx - انگلیس - لندن
خب راست میگه چون پیامبر اسلام 23 تا زن داشتند.چرا اینها نباید حرمسرا داشته باشند؟؟؟؟؟؟؟. اسلام دین نیست ٫بلکه نشان دادن روش ٫اداب و رسوم سکس است.
شنبه 17 مرداد 1388

atena10 - ایران - تهران
خفه شو کثافت؛ توی قران اومده اگر می توانی مساوات را برقرار کنی می توانی زن دیگری اختیار کنی و چون نمی توانی به همان یک نفر اکتفا کن؛. بعدش اگر دختر توی کثافت شوهرش باهاش اینکار رو بکنه خوبه؛ البته که از شماهای حرموزداه بعید نیست برای دختراتون هم همین رو نخوای برای اینکه از زیر بوته حتما عمل اومدن
شنبه 17 مرداد 1388

caspian_shore - انگلیس - لندن
این کثافتها غیر از این جفنگیات چیز دیگری بلد نیستند. اینا که دو تا کلمه از علم و تکنولوزی نمیدونند توقع داری غیر از این حرف بزنند؟ فکر میکنی چهار سال توی حوزه چی یاد میگیرند؟ اونجا شب و روز ذهب , ذهبا, ذهبو تمرین میکنند تا رم منبر کم نیارند. یه موضوع دیگر اینکه تقریبا تمامی آخوند های دوران شاه برای فرار از سربازی و کار کشاورزی در مزرعه سر از حوزه در میاوردند یعنی ک.. گشاد به تمام معنی.
شنبه 17 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
زینب قم میبینی اقاتون چی میگه؟ اگه من اونجا بودم میگفتم اقای عزیز برو گمشو عربستان و کثافت بازیهاتم ببر اونجا. خداییش زندگی این ملاها فقط در سکس خلاصه میشه و خواندن قسمتهایی از یک کتاب اونهم به عربی که اسمشو گذاشتن قران. از لحظه ای که میرن فیضیه با همدیگه ور میرن میان بیرون هم دیگه اینقدر منحرف شدن که دنبال فقط حرومزاده بازی. اسلامتونو...... ایران عربستان نیست ملاهای کثیف. ما طالبان نمی خواهیم بی شعور عوضی.
شنبه 17 مرداد 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
حاج اقا التماس دعا ، یک فکری هم برای ما مجردها بکنید،ما زیر خط فقریم(فقر از نوع سوسماریش)، نگذارید این ثواب نصیب یکی از عیالا تون بشه ،اینجوری دعای خیر ما هم پشت سرتونه.اجرکم من الله//. ای خاک عالم بر سرت ،ای تف به اون ذات حیوان صفت همتون با اون تساوی حقوق زن و مردتون وبا این الگوهای مسخره تون!!!
شنبه 17 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
مردک نفهم این قوانین ثانویه هستند و در طول زمان و مکان قابل تغییرند. چرا به فرهنگ وهابی سعودیها استناد میکنی؟ میدونی از نظر مفتی وهابی مدینه جنابعالی حرامزاده و کافر تشریف داری؟
شنبه 17 مرداد 1388

سلمک - ایران - تهران
به چشمهای این عوضی میخوره خیلی هیزه از تو عکسم داره کلی ثواب میکنه
شنبه 17 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
اسلام ناب محمدی .خوب مومنین عزیز این سایت خوشحال بشوید دختر ترشیده های فامیلتون میتوانند دسته جمعی زنتان شوند. ننه و خواهرتون هم زن همین ملا. ثوابش اعشاری زیاده.
شنبه 17 مرداد 1388

borzoopersia - انگلیس - بیرمنگهام
مرگ بر اسلام مرگ بر آخوند. زنده باد ایران پاینده باد ایرانی. اسلام= پسرفت. اسلام=احمقیت .اسلام=تبعیض. اسلام=ضعیف کشی. من این سوال را از تعداد زیادی از زنان هم میهن ایرانی پرسیدم چه در ایران چه در خارج.حتی یکی از آنها هم به چند زنی اعتقاد نداشت. باز هم مرگ بر اسلام.
شنبه 17 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
خاک صد عالم به مغز پر از بیماری جنسی شما که ناشی از این دین خون..و شهوت است بی شرف مگر بنیان خانواده در شهر نو ریخته شده اشغالها که زن بینوا را با کوچکترین لغزشی محکوم به سنگسار می کنید ولی برای خود سفره ی گسترده ی تعدد زوجات.مرگ بر اسلامتان.
شنبه 17 مرداد 1388

paria_e - بلزیک - بروکسل
طبق دین اسلام مردها صاحب زنان هستند و زنان کنیزکانی هستند که باید از هر نظر در خدمت مردان باشند.تقریبا بیشتر زنان ایرانی به این تبعیضات پی برده اند و این اخوندها با این حرفهاشون زنان بیشتری را از ماهیت دین اسلام با خبر میسازند.
شنبه 17 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
بابا حرفش رو زیاد جدی نگیرید فکر کنید گفته یک مرد میتونه با چند زن دوست بشه......
شنبه 17 مرداد 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
واقعا ماداریم درقرن 21زندگی میکنیم ودرایران 7هزارساله این مرتجعین وعقب افتادها وجوددارند.اخوندها نیزجز موجودات خلق شده این دنیا هستند و به شکم و پائین تنه و یک کاسه یخ بجای وایگرا فکرمیکنن.من یک مجروح جنگی بچه شاه عبدالعزیزرامیشناسم که سه زن عقدی داردوخدامیداند چنتا صیغه ائی دارد.اینهادرست عین رهبرشان خمینی که درهواپیما گفت هیچ احساسی ندارد که بعدازسالهادارد بوطن برمیگردد احساس ندارند.و ما چقدر بدبخت بودیم که عزیزترین چیزی راکه داشتیم دودستی تقدیم یکمشت بی احساس وعقب افتاده کردیم.لعنت خدا بر بازرگانان وسنجابیها ومعین فرها و.....
شنبه 17 مرداد 1388

رضا ایرانی - آمریکا - لس آنجلس
حاج اقا. توی حرمسرا ی عربا رفتی مواظب باش بلیط اشباه نخری میبرنت طبقه چهارم همون اپارتمان چهار طبقه!!!!
شنبه 17 مرداد 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
مثلا در یک خانه چهار طبقه، .........///////////چند تا مرد تو ایران خانه چهار طبقه دارند؟؟!!!! این روزا شانس بیارن اکثرا یه جعبه چوب کبریت دارن. خداوند آدم را آفرید و هوا. نه هوا٬ آب٬ خاک و غیره. اگر تعدد زوج لازم بود خداوند در حق آدم پیامبر ظلم نمی کرد. لازم نکرده بیش ازاین فرهنگ اعراب بدوی رابه ایران وارد کنید. هر مرد ایرانی که چنین چیزی تو سرشه بره عربستان زن از همون فرهنگ بگیره. زن ایرانی زیر بار این حرفها نمیره. فقط چنین زندگی به کامتون تلخ میشه.
شنبه 17 مرداد 1388

majid_khoramshahry - انگلیس - لندن
یعنی توی این مملکت یکی پیدا نمیشه حرفای احمقانه صدتا یه غاز نزنه. تا حالا دیدی یه حزب‏اللهی مثل آدم حرف بزنه
شنبه 17 مرداد 1388

majid_khoramshahry - انگلیس - لندن
ای بر پدرت‏ لعنت با این نظر دادنت...............!!!!!!!!!!
شنبه 17 مرداد 1388

کلاغ سیاه - ایران - تهران
یکی نیست به این مردک بگوید بنا به گفته خود احمقش اولین شرط داشتن یک ساختمان 4 طبقه برای اسکان انها است . البته برای شخصی مثل اون که هم اخوند هست و هم نماینده مجلس داشتن چند خونه 10 واحده هم امری ساده است در حالی که شالوده بسیاری از خوانواده ها بخاطر عدم پرداخت اجاره بهای یک خانه چند متری از هم پاشیده میشود.
شنبه 17 مرداد 1388

sascha - امریکا - سن هوزه
وای که از این اسلام هر چی بگی در میاد .بچه همبازی میخاد دختر 9 ساله ای که بتونه ازدواج کنه معلومه باید با هم سن و سالاش بازی کنه تا شوهر احمقش از سر کار بیاد و به خودش و همبازیاش تجاوز کنه(از دید من رابطه جنسی سالم نمیتونه باشه نوعی تجاوز محسوب میکنم).من مسلمان نیستم ولئ تا قبل جنبش سبز برای اسلام احترام قائل بودم ولی الان حالم از اسلام به هم میخوره هر چی بیشتر زر میزنن بیشتر دلم برای ایرانیها میسوزه .اسلام= دین مادیات و جهان مادی و جسم . تو روانشناسی به مردها توصیه میشه که حتئ از خانم دیگه ای بد نگن چون زن خودشون فکر میکنه چقدر مرده توجه داشته که حتئ بدیهاشم دیده اونوقت زنهای عرب به هم تعارف هم میکن تا ثواب کنن.تازگیها هم که انفولانزای خوکی=شهادت .کی میشه شر اسلام از سر ایران و ایرانی کم بشه
شنبه 17 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
خاک بر سر خودتان با ان اسلامتان
شنبه 17 مرداد 1388

سنجاقک - انگلیس - ا......
ای که غلط کردید ای که .. خوردید خاک عالم تو سرتان همینه دیگه آخوند عقلش بیشتر از این نمیشه اگر بیشتر از این میگفتی اون موقع فکر میکردیم که شاید یک چیزی حالیت میشه مردیگه .. خراب.
شنبه 17 مرداد 1388

شاپرک - ایران - تبریز
حتما زن این آقا از این صوابا زیاد میبره!! حیفش اومده دیگران بی نصیب بمونن!!!
شنبه 17 مرداد 1388

vahid22 - سوپد - استکهلم
atena10 - ایران - تهران. bluestar - ایران - تهران. سلام گرفتاری شما دوتا اینه که فکر می کنید این بابا بر خلاف اسلام عمل کردهُ نه عزیزان دلم اسلام همینه شما برید قرآنو خوب بخونید نهج البلاغه رو بخونید این دین زن ستیزه عزیز دلم
شنبه 17 مرداد 1388

bidin - ایران - ارومیه
حالا خداوکیلی این اقایونی که این همه به چند همسری فحش میدین خودتون علاوه بر همسرتون دوست زن ندارین؟ یا چشاتون سریع تر از رادارهای امریکا زن ها رو از چند کیلومتری رصد نمیکنین؟ تو تحقیقی که تازگیها در انگلیس شده بود نشان داده بود که مردهابه طور متوسط روزی ٤۵ دقیقه چشم چرونی میکنن و برای زنها نصف این زمان بود٠
شنبه 17 مرداد 1388

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
واسه همینه که خامنه ایی بی پدر اینهمه پول به فلسطین میفرسته !! هر عربی یه چهارطبقه بخره !! جدیدا هم زن کم اوردند و با بچه های 6 - 10 ساله عروسی بازی میکنند .ممد نبودی ببینی ...
شنبه 17 مرداد 1388

shahin 12 - انگلیس - یوکی
این مفت خور بی شرف نفسش از جای گرمی در میاد طبق امار این متقلبین و دروغگویان 15 در صد مردم ایرا زیر خط فقرند ولی بنظر من با توجه به محروم بودن اکثر استانهای بزرگ و وجود شمار زیادی از روستاها و شهر های کوچک که حتی فاقد امکانات بهداشتی اولیه هستند مطمئنم امار خط فقر کشور خیلی خیلی بیشتر از این اماره.مردک مردم به نون شبشو مهتاج و شرمنده خانواداشون هستند.جوونها همه بیکارند امیدی به اینده ندارند و اگر هم تونستند ازدواج کنند هزار و یکتا بدبختی دارند از کرایه خونه گرفته تا الی اخر
شنبه 17 مرداد 1388

مانفرد - ایران - ایران
حرفهای این مرتیکه شهوتی بدرد تبلیغات ویاگرا میخوره اگه امکان داره زیر عکسش بزرگ بنویسید ویییییاگگگگگگگراااااا. البته بیشتر مردهایی که همچین ادعاهایی دارند ابنه ای هستند و روزگار رو با صنایع دستی میگذرونن.
شنبه 17 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
تعجب نکنید این از تعلیمات دین اسلام هست
شنبه 17 مرداد 1388

Ezhaq - ایران - تهران
عجب! ای خانمها بیاد منو بگیره البته پول فراموش نشه من نمی دونستم عجب این دین خوبه
شنبه 17 مرداد 1388

artosh - ایران - تهران
به به. چه دینی. چه روحانیونی. به هر کجای این دین نگاه میکنی سرشار از میل جنسی و شهوت و . هست. از اون پیامبری که 40 تا زن داشته تا این کودن ها که برای تعدد زوجات به قرآن و الله تکیه میکنند. زندگی برای نگهبانان دین و اسلام چیزی جز سکس و مسائل جنسی نیست.
شنبه 17 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
دوستان من با تعدد زوجات موافق نیستم چون از نظر من تا آنجا که میشود بیخیال ازدواج بود ولی اگر ازدواج کردی تنها باید با یک زن ازدواج کنی ولی از شما که اینهمه مخالف تعدد ازدواج هستید و قوانین غرب رو کامل میدونید می پرسم اگه یک مرد با چند زن دوست باشد آیا مجازاتی برای او در اروپا وجود دارد اگر مجازاتی وجود ندارد اینکه بدتر از تعدد زوجات است چون در تعدد زوجات حداقل مرد مسولیت مالی زنها و کودکان را دارد ولی در دوستیها مرد هیچ مسولیتی در قبال زنها و بچه های احتمالی ندارد و کودکان بی سرپرست که دولت مسوول نگهداری آنها است در غرب کم نیستند .......
شنبه 17 مرداد 1388

ماهی سیاه کوچولو - ایران - تهران
حرومزاده . نشانه کامل حرومزادگی داغ رو پیشونیشه.
شنبه 17 مرداد 1388

AsaL Barbie - کانادا - ونکور
ثواب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برو بمیر بابا
شنبه 17 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
gol222 - سوپد - هلسینگبوری. تازه دوستت مجروح جنگی است اگر سالم بود چکار میکرد؟
شنبه 17 مرداد 1388
simsim1980 - ایران - تهران
حرومزاده کثیففففف...
شنبه 17 مرداد 1388

Bare hasti - المان - هامبورگ
atena10-ایران -تهران دوست عزیز می توانی به من بگی منظور از مساوات . چی است ؟!!!! یعنی می توان عشق بین دو جنس را بین دیگران هم تقسیم کرد و اصولا اگر بشود اسم ان عشق است ؟!!!!!!
شنبه 17 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
تا گند این دین ننگین بر ملا می شود مزدوران قسم خورده ی رواج این کثافت و فضاحت مشغول ماله کشی این ننگ...اخوند زاده های بی شرم که با هزار دلیل تهوع اور در مسیر تحمیق انسانهای کم سواد و لمپن.
شنبه 17 مرداد 1388

Bare hasti - المان - هامبورگ
پسر شجاع -ایران -تهران هیچکس ادعا نکرده قوانین غرب کامل است خودشان هم چنین ادعایی ندارندو هم همیشه در حال تحلیل و بررسی نواقص ان هستند و سعی در بهببود ان دارند ضمنا رد مساله چند زنی ربطی به قوانین غرب ندارد یعنی فکر میکنی اگر در غرب چند زنی بود ما ان را در ایران تایید میکردیم؟؟؟ ضمنا این که در غرب مسایل این چنینی وجود دارد (چند دوست داشتن ) مختص غرب نیست در همه جا چنین مسایلی هست . و چون حالت قانونی ندارد کاری نمیشود کرد این یک مساله اخلاقی ست که. نه قانونی و این دو مساله اصلا با هم قابل مقایسه نیست لطفا مغلطه نفرمایید .ضمنا به این شدت و حدتی که میفرمایید نیست و اصلا هم یک مساله ارزشی حساب نمی شود و در بیشتر موارد هم سرپرست وجود دارد و اغلب مادران هستند چون حق سرپرستی با مادر است مگر خلاف ان ثابت شود .
شنبه 17 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
AsaL Barbie - کانادا - ونکور . خیلی باحال گفتی کلی خندیدم.... ولی اگه بمیره 4 تا زنش بیوه میشن ...دلت میاد این حرفو زدی....
شنبه 17 مرداد 1388

AsaL Barbie - کانادا - ونکور
*پسر شجاع* - ایران - تهران. تازه راحت میشن از دستش. مطمئن باش زناش نمیخوان سر به تنش باشه
شنبه 17 مرداد 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
*پسر شجاع* - ایران - تهران اگه مرد با چند زن دوست باشد مجازاتی برای او در اروپا وجود دارد اگر مجازاتی وجود ندارد بدتر از تعدد زوجات است چون در تعدد زوج حداقل مرد مسولیت مالی زنها و کودکان را دارد ولی در دوستیها مرد هیچ مسولیتی در قبال زنها و بچه های احتمالی ندارد...//////// اختلاف فرهنگیه . فرهنگ غرب اونه. چرا فقط میگی مرد با چندزن؟ درغرب زن میتونه با چند مرد باشه. فرهنگ اعراب هم قبل از اسلام تعدد زوج برای مرد بوده.اما چند زن ایرانی چنین فرهنگی دارن با میل این کارو می کنن؟ قانونی کردن این مساله در ایران فقط اجحافه در حق زنان. می خواهند به چه قیمتی فشار جنسی مردان رو کم کنن؟ به قیمت افسرده گی ونابودی روحی زنان؟! خدارو شکر تو ایران مشکل بچه های بی سرپرستی که به خاطر نبود قانون تعدد زوج بوجود آمده باشه روهم نداریم چون در صورت وجود سقط میشن. پس چرا اصرار؟ مرد ایرانی قبل از ازدواج بگه میخواد بازم زن بگیره توسندازدواج درج کنه. اینجوری دیگه مو لای درزش نمیره همه هم خوشحالن. البته مشکلش اینه که آماردخترای مجرد بالا میره...!!
شنبه 17 مرداد 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
راستش یه زن تو این زمونه کفاف نمیکنه 4 تاشم کمه با این مردایی که من میبینم
شنبه 17 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
AsaL Barbie - کانادا - ونکور . اگه اینطوریه من هم دعا میکنم زود بمیره ......
شنبه 17 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
Bare hasti - المان - هامبورگ. در ایران هم مرد دو زنه خیلی کم پیدا میشه من خودم تا بحال در فامیل و اطرافیان چنین موردی ندیدم فقط چند مورد شنیدم که مردی بدون اطلاع زنش رفته زن دوم گرفته و وقتی همه فهمیدند آبروریزی شده...
شنبه 17 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن . خوب بابا اگه اختلاف فرهنگی هست خوب فرهنگ گروه کوچکی از ایرانیها هم اینطوری هست تازه در ایران هم یک زن میتونه با چند مرد دوست باشه حتی راه قانونی که همان صیغه است هم وجود داره .....ولی فرهنگ اکثر مردم ایران همان تک همسری است و اگر یک مرد بطور مخفی با یک زن دیگه ازدواج کنه آبروریزی میشه و همه آن مرد را سرزنش میکنند .....
شنبه 17 مرداد 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
*پسر شجاع* - ایران - تهران . خوب بابا اگه اختلاف فرهنگی هست خوب فرهنگ گروه کوچکی از ایرانیها هم اینطوری هست . /////////////بله و تا اون جایی که من خبر دارم مشکلی برای اجرای فرهنگشون ندارند٬ درسته؟! پس دیگه چه نیازی به تغییر قانون؟!!
شنبه 17 مرداد 1388

afraafra - انگلیس - لندن
مادر اینجانب ملازاده بوده اند و بسیار از این ثواب ها کردند تا بنده که آقای حسین اسلامی باشم متولد شوم خیلی بسیار خوب است اگر بدانید وقتی که زنهای فادرتان در خانه مرتب ثواب می کنند این ثواب ممکن است شامل حال بچه های ثواب هم بشود آنقدر خوب است که اعمه اطحار خود نمونه اند.
شنبه 17 مرداد 1388

Yek Aryaee - ایران - تهران
حجاب دارد و دل را به جلوه آب کند / نعوذ بالله اگر جلوه بی نقاب کند. فقیه شهر به رفع حجاب مایل نیست / چراکه هر چه کند حیله در حجاب کند. چون نیست ظاهر قرآن به وفق خواهش او / دود بر باطن و تفسیر ناثواب کند. زمن مترس که خانمت خطاب کنم / از آن بترس که همشیره ات خطاب کند
شنبه 17 مرداد 1388

ashoor - ایران - تهران
*پسر شجاع* - ایران - تهران. جواب آخر قانع کننده نبود / یعنی در واقع جواب نبود.
شنبه 17 مرداد 1388

Yek Aryaee - ایران - تهران
شما که زناتونم با هم شریکید چرا این حرفو می زنی؟ . خدا جواب بده واقعاً زن و مرد برابرن؟
شنبه 17 مرداد 1388

alireza6211 - ایران - تهران
بالاخره ما نفهمیدیم اگه مسلمان عربان چرا مثه اونا نیستیم . اگه مامسلمان نیستیم چرا مثه اروپایی ها نیستیم. پس ما کدوم وری هستیم ؟؟؟؟؟؟؟؟. آخونده هم بد نمی گه بابا دمش گرم که رک میگه!. کج میگه ولی رج میگه!
شنبه 17 مرداد 1388

roosta - ا - دالاس
این .... یه سر و صورتی صفا داده و رفته میان یک عده از خواهران زینب داره بازار گرمی میکنه. بلک برای شب جمعه اش یه سور و ساتی راه بندازه. طبیعتا برای همجنس های زن خودش که همه شون اونکاره هستند و فرزندان زنان حرمسرائی امامان راحل و جاهل و قاتل و باطل و عاطل سخنرانی میکنه. اگر این ها زن شریف و نجیبی باشند هم انجا خشک این دلقک در گاه خ.ر و نوکر ا.ن را به سرش میکشیدند.
شنبه 17 مرداد 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
بخونید: https://www.digitaljournal.com/article/270819. چون چینی ها 35میلیون مرد بیشتر از زن دارن لابد طبق نظر مغزهای متفکر شیعی باید زنهای چینی چند تا چند تا شوهر کنن!!
شنبه 17 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
vahid22 - سوپد - استکهلم . نخیر . اسلام زن ستیز نیست. سنتهایی که به اسم اسلام در طول این سالها به خورد مردم داده شد نباید به حساب اسلام گذاشته شوند. در قرون وسطی به نام مسیحیت جنایات زیادی صورت گرفت. زنان آزادیخواه زیادی بنام مذهب زنده در آتش سوزانیده شدند. آیا باید گفت مسیحیت زن ستیزه؟ یهودیت و زرتشت هم همینطور.
شنبه 17 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن . همانطور که در اروپا کسانی که با چند نفر دوست هستند مشکلی برای کارشان ندارند....
شنبه 17 مرداد 1388

33pooles - المان - دورتموند
ای تازی حوسباز خودت حتما 10 تا داری ولی وقتی شما تشریف ندارید بچه محلا تشریف دارند که اگر زنی حقش را به زن دیگری داد زیاد تنها نباشد
یکشنبه 18 مرداد 1388

paria_e - بلزیک - بروکسل
بعضیها با اوردن دلایل و برهانات میخواهند ثابت کنند که چیزهایی که بعضی از مواردی که در قران نوشته ثانویه ویا برای اینکه دین خود را بر حق شمارد به ادیان دیگر گیر میدهند.این روش خیلی وقته که قدیمی شده و با اون جوانان امروز را نمیتوان گول زد.قران تغییر ناپذیر است و هر عقل سلیمی میداند که در ان حقوق زن نصف مرد است .بطور مثال مرد میتواند 4 زن داشته باشد اما زن چنین اجازه ای را ندارد.مرد میتواند زن را کتک بزند.حق ارث برای زن نصف است ووو اینست حقوق مساوات در اسلام
یکشنبه 18 مرداد 1388

بابک - ایران - سبزوار
کره الاغ دیوانه. یک دفعه بگو فاحشه خانه اسلامی
یکشنبه 18 مرداد 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
paria_e - بلزیک - بروکسل ...قران تغییر ناپذیر است ...////////////این جمله با اعتقاداتت مغایرت داره. فقط کسی اینو میگه که قرآن رو کلمه به کلمه قبول کنه و ایمان داشته باشه که در جمع آوری استخوانهایی که قرآن روشون نوشته شده بودعثمان و غاریان که معصوم نبودن هیچ اشتباهی نکردن.
یکشنبه 18 مرداد 1388

paria_e - بلزیک - بروکسل
Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن ...هر کس که در مدارس ایران درس خوانده باشد نه تنها این جمله بلکه هزاران چرندیات دیگر را هم حتی اگر خودش نخواد به زور تو مغزش میچوپونند.حتی اقلیت مذهبی را هم مجبور میکنند که مسلمان و شیعه شود در غیر اینصورت اجازه ورود به دانشگاه را ندارد.
دوشنبه 19 مرداد 1388

dama200108001 - ایران - تهران
مزخرف گفته مرتیکه خر. ما همه ایرانی هستیم و هر ایرانی اینو می دونه که در ایران از دوران باستان چند همسری ممنوع بوده ، تاریخ را بخوانید حتما خواهید دید حتی بسیاری از پادشاهان هخامنشی و ساسانی حرمسرا نداشته اند. از این گذشته مگه هر غلطی عرب ها می کنند ایرانی هم باید بکند؟. در اسلام هم چند همسری مقبول نیست و تنها در مواقعی آنهم با اکراه پذیرفتنی است و البته دارای شرایط سخت (رعایت کامل عدالت) ولی اگر قانون مورد سوء استفاده قرار می گیرد الله اعلم
دوشنبه 19 مرداد 1388

dama200108001 - ایران - تهران
من به عنوان یک مرد ایرانی مسلمان چند همسری را تنها در هنگامی که تعداد زنان از دو برابر مردان بیشتر باشد لازم می دانم وصد البته چند همسری که نه تنها دو همسری.
دوشنبه 19 مرداد 1388

paria_e - بلزیک - بروکسل
dama200108001 - ایران - تهران حالا اگر بعکس تعداد مردان دو برابر شد حاضری زنت دو همسر داشته باشه. در ضمن کسانی که موضوع عدالت را بهانه میکنند.اول از همه اینکه خودشون میتونند تحمل کنند زنشون چند تا شوهر داشته باشه و بتونه عدالت را برقرار کنه دوما چطوری یک مرد میتونه در انه واحد 4 زنو راضی کنه.اینها همش بهانه ایست برای سواستفاده از زنان.این حنا دیگر رنگی ندارد
دوشنبه 19 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.