فارس: احمدی نژاد با اتومبیل به مراسم تحلیف رفت؛بالگرد مال هلال احمر بود

فارس:احمدی نژاد با اتومبیل به مراسم تحلیف رفت

؛بالگرد مال هلال احمر بود

احمدی نژاد برای حضور امروز خود در مراسم تحلیف از بالگرد استفاده نکرده است.
 
یک منبع آگاه در گفت‌وگو با  خبرگزاری فارس با رد ادعای برخی رسانه‌ها در استفاده احمدی نژاد از بالگرد برای حضور در مراسم تحلیف گفت: محمود احمدی‌نژاد همچون دیگر دیدارهای شهری خود، با استفاده از اتومبیل و به همراه جمعی از مسئولان دولتی همچون اسفندیار رحیم مشایی و محمدرضا رحیمی به مجلس رفته است.

وی تاکید کرد: بالگردی که امروز در محوطه مجلس فرود آمده بود، مربوط به هلال احمر است و همچون هر مراسم مهم دیگر، این اکیپ مجهز درمانی در محل حاضر شده بود و این بالگرد نیز به غیر از خلبان فقط ظرفیت دو نفر را دارد که طبیعتا نمی‌توانست مورد استفاده رئیس‌جمهور و همراهان وی قرار گیرد.
یک مقام آگاه نیز با اشاره به انتشار این خبر گفت: هدف از اعلام استفاده احمدی نژاد از بالگرد برای حضور در مجلس، ملتهب نشان دادن فضای اطراف مراسم تحلیف بوده است.

peran33_mar - انگلیس - لستر
من که گفتم با الاغ اوردنش .البته احمدی رو باید ببندن به گاری چون خودش الاغ.بی وجدان.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

young_boy - ایران - تهران
زرشک
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

Anti_diktator - ایران - گرگان
بیاین تو جیبم.... همه فهمیدن احمقی نژاد از ترس داره میمیره خبرگزاری فارس هم لطفا دیگه از این گ...ه خوریا نکنه
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

ham-safar - ایران - تهران
مهم نیست که ایشان با چی می آید مهم اینه که با چی میروند و به کجا میروند. ایشان با نفرین مادران فرزند از دست داده به درک اسفل السافلین میروند.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

Alireza88 - ایران - تهران
در سفرهای استانی احمدی نژاد در هر شهری که میخواهد وارد شود مردم آن شهر ، برای تداوم نهضت مان هرگز نباید از منازلشان خارج شوند
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
خوب دکترها میرن که اگر کسی از بوی این کثافت بیهوش شد بهوشش بیارند. کلا کار درستیه
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

msforugh - ایران - تهران
خوب شد ماله اختراع شد وگر نه با چی می خواستند گند کاری هاشون رو بپوشانند
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
این خر چموش را بگاری بسته بودن و رحیم مشایی و محمدرضا رحیمی و بقیه کزه خران و مفتخوران هم به طویله یا (همان مجلس)رفته بودن.غذا هم ینجه با خون ملت و موزیک هم سوت زدن هنگام آب خوردن بود.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

star1388 - یو کی - لندن
از فارس و کیهان دروغگو تر خبر کیهان دروغگو تر هم خبر گزاری هست ...خود شیطون هم کم اورده در مقابلشون ....
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

paradisemail - ایران - کرمان
دیدیم دماغ بچه های فارس دراز شده نگو دلیلش این بوده
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

ali safari - ژاپن - توکیو
این پسر ناخلف رهبر خرزانه هی پز می داد که توی بغداد با اتومبیل تردد می کرد ولی با ان همه رای 26 میلیونی ) 26 نفری ) نتوانست از ترسش با ماشین به انجا برود ؟؟؟؟
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

donya3000 - کانادا - تورنتو
میمون باغ وحش احمقی نژاد
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

black chador - امریکا - ولدن
بالگرد؟ اینها کلمات عربی را در هر سوراخمون چپوندن حلا از استفاده کلمه بالگرد به جای هلی کوپتر خیلی خوشحالند. خوبه که رئسای تازی صفتشون اینقدر احمق و عقب افتاده هستند که کلمه ای برای هلی کوپتر ندارن وگرنه این اخونهای تازی صفت ایرانی ها را مجبور به استفاده او کلمه میکردند.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

mahnadi - هلند - هارلم
خوب قرار بود به سلامتی کدومشون ... رحمت رو سربکشه که هلیکوپتر با تجهیزات پزشکی اومده بودیا ترسیدن مردم زنده نزارنشون . ماست مالی هم *ماست مالی قدیم. رفتنی باید برود دیرویا زود رفتنیست
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

رضا ایرانی - آمریکا - لس آنجلس
. آخه بابا دیگه شعور ملت رو چی فرض کردن؟. هلیکوپتر با اکیپ مجهز درمانی که فقط ظرفیت دو نفر را دارد که به درد عمه من میخوره، در مواقع ضروری یعنی فقط جای خلبان مریض و یک دکتر هست تیم پزشکی هم پیاده بیاد دیگه!!!!!!!!.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
بابا رو که نیست؟اخه چقدر از حقیقت می ترسید؟چه فرقی میکرد که توضیح نمی دادید. همه میدونن که تا شعاع 2 کیلومتری بهارستان ماموراتون عصبی و وحشتزده از ترس اعتراضات اماده باش بودند. واقعا که از اینکه میگید حماسه تحلیف و تنفیذ خندم میگیره. راستی احمقی نژاد هم که خواب دیده امام زمان شخصا بهش تبریک گفته و گفته نگران نباش داره وضعم از راه چمکران خوب میشه تو تا میتونی بچاپ چند وقت دیگه که مجبور شدی فرار کنی با هم میریم خارج یک بیزنس میزنیم.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

abdol - عبدل لند - عبدل اباد
این حرمزاده وقتی ننهشو نمیشناسه پس نمی دونه از کدوم سوراخی پس انداخته شده.حالا این حیوان ان چهره چه فرقی میکنه که با چی بیاد با چی بره....
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

100%persian - هلند - دن هلدر
پس شایعه دیده شدن یک گاری بدون سرنشین در حوالی میدان بهارستان درست بوده / عجب الاغی بوده (میگن ) / . قبلا طویله شان در حوالی میدان - حر - بود . آوردنش میدون بهارستان ؟
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

irani1 - المان - هسن
از کی تابحال کوتوله ی دیکتاتور غم همراهاشو میخوره.کوتوله دیکتاتور در هلیکوپتر بوده پسر خاله ی من خلبان این هلیکوپتر بود. او به من گفت کوتوله دیکتاتور یکی ازمسافرهایش بوده که بوی گندش پسرخاله ام را کلافه کرده بود.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
بر پدر و مادر دروغگو نویس و دروغگو لعنت
جمعه 16 مرداد 1388

btavanan - کانادا - تورنتو
سخنرانی اقای کدیور بمناسبت چهلم شهدای جنبش سبز که بسیار کوبنده است. از مدیران سایت تقاضا دارم انرا در دسترس عموم قرار دهند. با تشکر. https://www.youtube.com/watch?v=li6oDewj9L8feature=channel.
جمعه 16 مرداد 1388

Nahid-Haghi - ایران - تهران
فارس غلط کرد یه چیز دیگه هم روش خورد . این هلیکوپتر سفید و قرمز مال هلال احمر بود . اون هلیکوپتری که اون مرتیکه نفهم را آورد و برد سرمه ای و خاکستری بود . حالا خوبه اینهمه چشم تو بهارستان شاهد بود و این بی شرفها اینطور دروغ پشت دروغ می گن .
جمعه 16 مرداد 1388

persian_diamond - ایران - تهران
دوستان دقت کردند:به گفته فارس بالگرد هلال احمر فقط برای 2 نفر جا داره!!! پس مصدوم بدبخت رو کجا میگذارن !!
جمعه 16 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.