شهرام همایون با جنبش خیالی ما هستیم اتحاد ایرانیان لوس آنجلس را به لجن کشید ,ما نیستیم

شهرام همایون با جنبش خیالی ما هستیم

 اتحاد ایرانیان لوس آنجلس را به لجن کشید ,ما نیستیم

تلویزیون کانال یک(شهرام همایون) با ایجاد حساسیت در مورد پرچم و رنگ سبز , بزرگترین عامل تفرقه در بین ایرانیان لوس آنجلس بود .ما نیستیم


جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود مستقیم تنها تا ساعاتی پس از انتشار فعال خواهد ماند

جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

نظرات کاربران سایت بالاترین و سایت یوتیوب در این مورد این ویدیو:

milad
ایرانیهای داخل ایران اونقدر هماهنگ هستن، اما اینا رو نگاه...
این "ما هستیم " خیلی مشکوکه، عمدا داره تفرقه درس می کنه!
rezar
من به شدت به این حرکت سلطنت طلب ها مشکوکم. همه جای دنیا اینها دارند تجمعات ایرانی ها رو به گند می کشند. جالب است که یکی از اینها که جلوی سازمان ملل شعار می داد گوینده رادیو اسراییل بود.
deaf_mute
من معمولا در این موارد خیلی محتاط نظر میدهم ولی در باره این شخص همین بس که رضا پهلوی با اینجور طرفدارانش' به دشمن احتیاجی ندارد!
k-one
وزارت اطلاعات دو تا کانال داره که از طریق اونا سعی میکنه جنبش سبز رو در حد یک گروه پایین بیاره و بین اونا اختلاف بندازه. شهرام همایون دقیقا بخشی از قشر باسوادتر رو نشونه رفته و کانال رنگارنگ با مدیریت داور ویسه (داور پلنگ) از لات های سابق جنوب تهران, بخش عوام رو مد نظر قرار داده و هر دو کانال شعار مرگ بر موسوی میدهند و هر دو هم بر روی ماهواره یوتلست در کنار هم به فعالیت مشغولند و گاه گاهی برای اینکه یکی تبلیغ دیگری را بکند به همدیگر هم فحش میدهند.

elcid

بله متاسفانه این اقای همایون خیلی بد عمل میکنه. اصولا این مسئله پرچم هم که او دائما عمده میکنه، جدا مسئله فرعی جنبش هم نیست. مردم ازاد باشند در این مورد هم همه پرسی میشه کرد. پرچم که وحی منزل نیست.
به نظر من رضا پهلوی خیلی اشتباه میکنه که این شخص رو طردش نمیکنه.
ashkan009
خاک بر سر رضا پهلوی با این طرفداراش. اگه یکی از اینها جرات داشت می آمد ایران . نه اینکه نشستن امریکا و فقط حرف مفت می زنند . همایون لجن
ladybird
این پفیوزها دارن از جمهوری اسلامی پول میگیرن مردم ایران چه ساده ان که فکر میکنن اینها با رژیم مخالفن
c3p2x
کارشون در یک کلام، شرم آوره
seyedy
شعار مرگ بر موسوی کاملا بی ربط است.. مگه امروز موسوی طرف شماست؟
تازه موسوی کنار مردم داره اعتراض میکنه و میگه رهبری جنبش مردمند.. شما که تو لوس آنجلس هستید و همتون هم ادعای رهبری ایران رو دارید.. از عکس یه بسیجی خوابتون نمیبره... اقلا ساکت باشید
dornab
سلطنت طلبها ما رو بیچاره کردن تو لس آنجلس، به خدا ایرانی باغیرت حمایت!! ما اینجا گیر فسیلها افتادیم!!!‌ خجالت آوره. آخه وقتی سلطنت طلبی از دموکراسی چی می فهمی؟؟ بحث اصلا سر چیز دیگه س اینها به پرچم گیر دادن و موسوی!
shazdeali
زیاد ناراحت نشوید .چکار کنه بدبخت جنبش توی صف نانوایش جواب نداد ، لجش گرفته.پیشنهاد می کنم یک سری به سایتش بزنیم و از خجالتش درآییم.گر چه از بی حیائی دست همه را از پشت بسته.
athos
عقب مونده ها
human
خاک تو سرت همایون! بدو برو تو صف نونوایی چهار تا نون بگیر با اون جنبش نونواییت!
واقعا که خجالت آوره!
Arashw
شهرام همایون فقط یک دکون باز کرده و به طرز بسیاز زیرکانه ای مردم را داره میچاپه، صفحه برنامه هاش مثل مسابقه پر است از رقمهای دریافتی. خدا میدونه تا الان چقدر پول جمع کرده از مردم ساده.
Boushvag2
این آشغال‌ها دیگه گندش رو در آوردن، این فکر کنم مال همون روز اتحاد برای ایران باشه، دوستی‌ میگفت دعوای بدی شده بین ایرانیان سبز و سلطنتیها سر پرچم، واقعا اینها یا نفهمن یا دارن با ج.ا. همکاری می‌کنن
mandela
دقیقاً سردرگمی ، نا هماهنگی ، بی نظمی حاکم بر تجمع نشان می دهد که خودشان هم نمی دانند چی می خوان ، هرکی برای خودش ساز می زنه ، اینها اگه عرضه داشتند تا تقی به توقی شد دمشون رو رو کولشون نمی ذاشتند فرار کنند.
شما ببینید حتی تو لوس آنجلس هم می ترسن ، بیشترشون صورتشون رو پوشاندن ، اینها نه تنها الگوی مبارزه نیستند بلکه از خائن هم پست ترند .
اینها ماموریت دارند جنبش اصلاح طلبی ، آزادیخواهی و حق طلبی مردم ایران را که یکصد سال ریشه دارد به انحراف بکشانند . اینها و گروه رجوی آن روی سکه آخوندهای کثیف هستند .
sabaos
این شهرام همایون بدبخت دچاره توهمه . منقل تریاکشونو ازشون بگیری آچمز میشن
p3sarak
دوستان گرامی‌
این شهرام همایون پفیوز ، کار و کاسبی خودش رو در خطر تعطیلی‌ می‌بیند ، اگر جنبش سبز به پیروزی برسد دیگر چه کسی‌ حاضر خواهد به این مفت خور‌های کثافت پول بدهد تا صدایشان را به جهانیان برساند.
یک مشت کم عقل عقب افتاده میخوان از شرایط به نفع خدشون سودجویی کنند اما غافل از آنند که مردم ایران دیگر آن مردم سی‌ سال پیش نیستند و این بار شهرام همایون‌ها در جنبش مدنی ایران جایی‌ نخواهند داشت.
آقای همایون تو از هر احمدی‌نژاد‌ها هم خیانت کار تر هستی‌
mandela
ببینید دوستان نا امید نشید ، این جنبش ایرانیان حتما موفق خواهد شد ، چرا که شعورشان بالاست ، شما ببینید چطوری متهورانه و شجاعانه مبارزه می کنند ، به هم کمک می کنند ، هم صدا هستند و نترس .
ببینید وقتی 3 میلیون می ریزه تو خیابان همه با هم توافق می کنند سکوت کنند و همچون رودخانه عظیم آرامی در سطح خیابان به حرکت در می آیند بدون اینکه صدایی شنیده شود .
می خوام بهتون بگم که آن جنبش داخلی از جنس این تجمع مزخرف و قرتی نیست ، آن جنبش آگاهانه ، شجاعانه است ، از هیچ کس دستور نمی گیرد ، حقش را طلب می کند ، افراط گری نمی کند .
ما پیروزیم چون آگاهیم ، چون بی شماریم ، چون منطق داریم و چون حق با ماست
Boushvag2
ببینید دوستان نا امید نشید ، این جنبش ایرانیان حتما موفق خواهد شد

اون که آره، اما آدم شدید حرصی می‌شه اینا اسم ندا و شعارهای ما رو بر زبونشون میارن در حالی‌ که بزرگترین خیانت رو هم به جنبش دارند میکنند، میگه میکشم میکشم آن که برادرم کشت، آخه تو خایه داشتی فرار نمیکردی، آخه تو وجود داشتی که اون سر دنیا با ماسک نمیرفتی تظاهرات، به قول این دوستمون اینا از عکس بسیجی‌ هم میترسن، بدبختا موندن تو همون ۳۰ سال پیش، مغزشون پوسیده اونجا
aryames
با اجازه بزرگترا،
سلطنت طلبا، مجاهدین خلق، کمونیستا و و و . . . هیچ کدوم کاری واسه ایران و ایرانی نمی کنن، نمی تونن. همایون و داور، حالا از اینا هستن یا نیستن، یه جوری باید دکونشو بچرخونن بدبختا. مجاهدین خلق هم بدبخت تر از همه. پهلوی رو هم نباید به اینا وصل کرد (طرفداری نمیکنم!). نیرویی که تو ایران بوجود آمده، هیچ کدوم از اینا به پاش نمی رسن. باید خدا رو شکر کنیم که خود مردم داخل دارن این کارارو میکنن. اینجوری منت هیچ کی رو سرمون نیست. به آمریکا و اروپا و اون روسیه دیوس موذی هم احتیاجی نیست.
رخصت
k-one
البته سلطنت طلب ها ربطی به کانال شهرام همایون نداره. این خودشو چسبونده به سلطنت و با یک تیر دو تا نشون میزنه. هم اوامر وزارت اطلاعات رو اجرا میکنه که همون ایجاد شکاف در اتحاد هموطنان خارج کشور هستش و هم به سلطنت طلب های واقعی ضربه میزنه. وگرنه کانال پارس هم گرایشهای سلطنت طلبی داره ولی همیشه منطقی برخورد کرده. من از خود رضا پهلوی هم حرکت خاصی در جهت تضعیف جنبش ندیدم و به مواضع معتدل و اصولی ایشون احترام میذارم.
اگه ما سلطنت طلب هارو بکوبیم دقیقا در دام شهرام همایون افتادیم. ما باید از سلطنت طلب ها بخواهیم که تکلیف خودشونو با اینها مشخص کنه
ghoorghoor
این پفیوزها دارن از جمهوری اسلامی پول میگیرن مردم ایران چه ساده ان که فکر میکنن اینها با رژیم مخالفن
توهم احمقانه توطئه
mach110
هرچقدر مردم و جوانان ایران باهوش و شجاع این سلطنت طلبان بی شعور و بزدل...آخه بدبختها فکر کردین اگر رژیم عوض بشه ملت محمد رضا پهلوی یا شهرام همایون رو انتخاب میکنند؟رهبران ما کسانی هستند که در ایران شجاعانه مقابل این رژیم بی شرف ایستاده اند.با افتخار اعلام میکنم که رهبر من میرحسین است و تحسینش میکنم.به امثال شهرام همایون و محمد رضا پهلوی هیچ احتیاجی ندارم و لطفا به آقای محمد رضا پهلوی بگویید با پول ملت ایران تو فرانسه و آمریکا حال کند و دنبال تاج و تخت دوباره و قدرت دوباره در ایران نگردد.
alifreedom
این روزها بدبختانه گهگاه در تظاهرات خارج از کشور شاهد صحنه های بحث بیهوده پیرامون پرچم و پایین کشیدن درفش شیر و خورشید نشان ایران که تاریخچه صدها ساله دارد هستیم. برخی با استدلالهای نادرست و بی پایه و اساس تلاش میکنند تا آن را نهاد پادشاهی جلوه دهند. اینان میگویند بجای شیر و خورشید باید تنها نام ایران را در میان پرچم نوشت. واقعیت این است که پرچم شیر و خورشید نشان بهیچ روی پرچم شاه نیست، بلکه بیش از 400 سال است که پرچم رسمی ایران با این نشان بوده است. شیر و خورشید درفش سلطنتی نیست، پرچم کشور ایران است. آنان که این ادعا را می کنند سخنهای آقای خمینی را تکرار می کنند که در پِوشش همین ادعا، یک پرچم مذهبی را جایگزین پرچم ملی صد ها ساله ایران کرد.
شیر و خورشید یک سمبل ایرانی است که از زمان هخامنشیان (6 قرن پیش از میلاد) در تذیین بناها بکار می رفت. در زمان ساسانیان (7-3 میلادی) شیر و خورشید زرین به پیروی از پندارهای اساطیری ایرانی در ساختمانها بکار رفته، بویژه خورشید، همواره یک سمبل ایرانی بوده، چنانکه ایرانیان باستان زمانی خود را «خورشید خاورزمین» می نامیدند (Malalas 18.44). از قرن 12 میلادی به بعد نشان باستانی اخترشناسی شیر در خانه خورشید هرچه بیشتر نمایان شده، به گونه ای که در قرن 13 میلادی سکه ها با این نشان زده شده(Kasravi 12 ff., Shahbazi in Iranica) . در قرن 16 این نشان در سراسر ایران بر روی درفش، سکه ها و کاردستی هنرمندان ایرانی حک شده است. و سرانجام در زمان صفویان بعنوان نشان ایران متحد و یکپارچه بکار برده شده Adam Olearius .در سال 1636 میلادی از ایران چنین گزارش میدهد: «امروزه ترکان درفشی با هلال ماه و ایرانیان با خورشید بر روی شیر دارند». در زمان شاه عباس صفوی نشان شی...
در سال 1636 میلادی از ایران چنین گزارش میدهد: «امروزه ترکان درفشی با هلال ماه و ایرانیان با خورشید بر روی شیر دارند». در زمان شاه عباس صفوی نشان شیر و خورشید در درون و برونمرز ایران بعنوان درفش ملی شناخته شده و از آن زمان تا سال 1979 پیوسته پرچم ملی ما ایرانیان با این نشان بوده است. شیر و خورشید بعنوان درفش ایرانی حتی بسیار کهن تر از سه رنگ سبز سفید و سرخ آن هم هست که از سال 1886 رواج یافت. درفش شیر و خورشید بیانگر هیچ حزب و اندیشه سیاسی نیست، بلکه تنها و تنها نماد ایران است. این پرچم امیرکبیر و مصدق هم بوده است. از زمان پدید آمدن جمهوری اسلامی هیچ نشانی بروشنی پرچم شیر و خورشید بیانگر ایرانی آزاد و مخالفت با رژیم کنونی نیست. شیر و خورشید از صدها سال پیش تا کنون متحدکننده همه ایرانیان است. آنان که شیر و خورشید را روی پرچم میخواهند اتحاد ما را نمی شکنند، بلکه آنان که از بکار بردن درفش کهن ایرانی پرهیز میکنند سبب پراکندگی می شوند. جمهوری اسلامی و رسانه های آن بهر روی تظاهرات مخالفین خارج از کشور را به سلطنت طلبان، عوامل غرب و یا هر چیز دگر نسبت می دهند. پرهیز از درفش کهن ایرانی سمبل عملکرد خمینی و جمهوری اسلامی بود. این بسیار تاًسف انگیز است که ما امروز در سرزمین های آزاد در خارج از ایران به همان شیوه ازین پرچم پرهیز و با آن برخورد کنیم که رژیم جمهوری اسلامی می کند.
mohammadk
علی بس کن. فعلا تنها جمعیت متحد و انسجام یافته ضد ولایت فقیه همین جنبش سبز مردمه . موسوی تا حالا خوب جلوی حرفای رهبر وایستاده (تا جایی که بهانه دستگیری هم نداده باشه) این حرفا فقط باعث دو دستگی مردم میشه . آخرش هم به نفع جمهوری اسلامی و پرچم خرچنگ و . . . تموم میشه . همین رو می خوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
candle
بهترین راه نادیده گرفتن اینهاست. علم کردن اینها و منافقین برای منحرف کردن افکاره. اینا یا همونایین که 30 سال پیش ایران رو ترک کردند و این اولین فرصتیه که بخوان حرفشون رو بزنن و بعد بگن این همه جمعیت با ماست. یا دارن پول میگیرن از دولت.
اینا که بیست نفر هم نبودند. همشون هم به شدت عصبین ودائم با هم دعوا میکنند. اصلا تجمعشون با تجمع سبزها به کلی متفاوته هم از لحاظ تعداد هم نوع برخورد
baran-aram
همین آقای شهرام همایون چیز مال که خودش را برای رضا پهلوی تکه پاره می کند و فکر می کند که مردم ایران در فکر برگرداندن رضا پهلویها هستند تهش از حتی انتری نژاد هم خرابتر است. پول مردمی که به این تلویزیونهای ایرانی کمک می کنند را برده بود لاس وگاس و در قمار باخته بود. آدم لجش می گیرد که این احمقها بهترین جای دنیا دارند زندگی می کنند و می خواهند عوض همدردی و همپایی با مردم ایران برای ایشان تصمیم بگیرند. بگو برو آقا کشکتو بساب قمارباز. احمق نمیداند نسل ١8 تیر که شاه و سلطنت نمیشناسد.
alifreedom
علی بس کن. فعلا تنها جمعیت متحد و انسجام یافته ضد ولایت فقیه همین جنبش سبز مردمه . موسوی تا حالا خوب جلوی حرفای رهبر وایستاده (تا جایی که بهانه دستگیری هم نداده باشه) این حرفا فقط باعث دو دستگی مردم میشه . آخرش هم به نفع جمهوری اسلامی و پرچم خرچنگ و . . . تموم میشه . همین رو می خوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرشماهرچی می خواهیدبه همه می گید انتظاردارید کسی چیزی به امام موسوی نگوید
موسوی تا حالا خوب جلوی حرفای رهبر وایستاده (تا جایی که بهانه دستگیری هم نداده باشه) ای

آخر چی بگم مارگزیده ازخاتمی هستم آنقدرهاهم نه مدام گفته امام وانقلاب واعتراضاتم راازطریق قانون جلومی برم اتفاقا موسوی اگرباملت است باید درتظاهرات شرکت کندحتی اگربه قیمت دستگیریش تمام شودآنوقت آبرو رژیم بیشترمی رود و ازدرون بیشترشکاف بین خودشان می افتد
mohammadk
کلا الان موسوی نیست که مردم رو جلو میبره . مردمن که به موسوی خط میدن. نماز جمعه رو موسوی به مردم نگفت بیاین مردم از موسوی خواستن که بیاد. دوشنبه موسوی به مردم گفت نیاین مجوز ندادن ولی چند میلیون اومدن که باعث شد موسوی هم بیاد. در کل الان امام مردم هستن نه موسوی ولی وجود موسوی برای اتحاد و هماهنگی مردم لازمهههههههههههههههههههههههه. دوری از موسوی باعث چند دستگی میشه.
در ضمن موسوی خاتمی نیست. اگه اون بود که تا حالا جا زده بود.
marlie
"`مردمن که به موسوی خط میدن"
واقع بین باشیم ، موسوی و کروبی هم تا حدی میتونن پیش برن نه بیشتر ، نه حرف ّترّک انداختن در جنبش است و نه پیروی از کسی ، مردم باید به نیروی لایزال خویش ایمان داشته باشند و لاغیر.
holyzodiac
من از ترس سلطنت طلبها و حزب کمونیست کارگری تو تظاهرات شهرمان شرکت نکردم. عکس میگیرند و تو وبسایت و کانالهایشان نشان میدهند که کل اجتماع را مصادره کرده باشند.
این دو به کنار سرو کله مجاهدین خلق هم پیدا شده به بهانه چس ناله برای اردوگاه اشرف. کلاً ریدن تو جو اجتماعات سبز شهر ما.
نمیشود هم پیچاندشان ، هرجا بخواهیم جمع شویم اینها زنبیل میگذارند از شب قبل که مصادره اش کنند.
amirahmadi
دلم برای اون بدبختهایی که با حرف‌های اینها رفتند بیرون و کشته شدند میسوزه, اگر بهشون می‌گفتم نرید بیرون که بلایی سرتون نیاد این حکومت به این سادگی‌‌ها کنار نمیره میگفتند تو عامل جمهوری اسلامی هستی‌، از بس که این تلویزیون‌های لس آنجلسی به دروغ تو گوش مردم خوندن که این حکومت رفتنیه مردم باور کردند و ارتباط شون رو با واقعیت از دست دادند.
بدونید، این حکومت مثل رژیم سابق به این سادگی‌‌ها در نمیره، الکی‌ خودتون رو به کشتن ندید. از ما گفتن.
این آدمهایی که تو خارج از کشور (علی‌الخصوص لوس آنجلس) می‌بینید همه سیاسی هستن و ادعای وطن پرستی‌ می‌کنن ۹۹.۹% محتاج نون شب هستند و از این بازیها نون میخورن (مثل همین شهرام همایون) ،این مزخرفاتی که میگن هم براشون بیزینسه.
تا از نزدیک نبینید باور نمیکنید تو چه فلکتی هستن، اونوقت میخوان "ایران" رو نجات بدن!
این مرگ بر موسوی رو همایون برای ماهی‌ ۱۰۰۰ دلار بیشتر از طرف سلطنت طلب‌ها روی زبون اینها انداخته، اینا اینقدر ارزون هستن که باور نمیکنید
sina2jp
این آدمهایی که تو خارج از کشور (علی‌الخصوص لوس آنجلس) می‌بینید همه سیاسی هستن و ادعای وطن پرستی‌ می‌کنن ۹۹.۹% محتاج نون شب هستند و از این بازیها نون میخورن (مثل همین شهرام همایون) ،این مزخرفاتی که میگن هم براشون بیزینسه
.
+++ البته خوب 99.9 اغراقه!
دلم برای اون بدبختهایی که با حرف‌های اینها رفتند بیرون و کشته شدند

اونایی که رفتن و شهید شدن سبز بودن. نه مثل اینا تحریمی
rahi1977
دوستان یه ذره منطقی باشید این همه تظاهرات چند هزار نفری توی لس انجلس شد, همه با شعارهای بچه های ایران, با رنگ سبز و با پرچم شیر و خورشید. هیچ کس هم مرگ بر موسوی نگفت(اگرچه موسوی ایده آل خیلی ها نیست) ولی هیچ آدم با انصافی پیدا نشد یه فیلم یا خبر ازش اینجا بذاره اون وقت فیلم 4.5 آدم رو میذارن اینجا که شما ببینید. این 4 تا آدم اصلا به حساب نمیاند در مقایسه با کل جمعیت, اون کسی که این فیلم رو میذاره اینجا دنبال تفرقه انداختنه.
keyvet
یکی از دوستان راست میگفت : دایناسور از اینا آپتودیت تره
rahi1977
به امثال شهرام همایون و محمد رضا پهلوی هیچ احتیاجی ندارم و لطفا به آقای محمد رضا پهلوی بگویید

پسر جان محمد رضا شاه پهلوی 29 سال است که فوت کرده, نکنه شما هم با این وفور آگاهی و سواد جزء صف شجاعان جنگ کازرونی؟
 hardheaded61
اینها که همش ۲۰ نفر هم نیستند، ۲ تا بلندگو داشتن ۲۰ تا لیدر، بینظم و نامرتب، اینها به دارد همون جا میخورن ، همنجور که اینهمه سال اونجا بودند. رو اینا وقت نذارین.
H.Sedaghat
شهرام همایون عامل ج.ا. است. اون خونه 10 میلیون دلاری تو بورلی هیلز رو هم با پول ج.ا. خریداری کرده.
این قضایا یک مقدار پیچیده است. حدود 12 سال پیش که جناح راست دولت رو از دست داد، علی لاریجانی که از اعضای اصلی اتاق فکرشون بود و به خاطر ریاست تلویزیون، تسلط قوی بر رسانه داشت، یک طرحی داد مبنی بر نفوذ در کانال های ماهواره ای.
یکی از پروژه ها "چماق ساختن رضا پهلوی بر سر خاتمی" بود که در تلویزیون هی لس آنجلسی با اجیر کردن شهرام همایون کلید خورد. همایون ابتدا با برنامه ترک اعتیاد و سو استفاده از محبوبیت داریوش شروع به جلب اطمینان مردم کرد بعد کم کم کشید به سیاست و اولین شخصی بود که به خاتمی و اصلاحطلبا فحش داد و پشت سرش ساده لوحانی چون ضیا و میبدی هم شروع کردن به فحاشی.
یک نکته جالب هم اون شوی تلویزیونی کنفرانس برلین بود که با همکاری لاریجانی و کمونیست کارگری جهت تخریب خاتمی کلید خورد، حالا جالبه که همایون تو تلویزیونش به کمونیست کارگری که بچه های بدنامی هستن، برنامه ثابت داده بود تا مزدوران لاریجانی جمعشون جمع شه.
hardheaded61
این آدمهایی که تو خارج از کشور (علی‌الخصوص لوس آنجلس) می‌بینید همه سیاسی هستن و ادعای وطن پرستی‌ می‌کنن ۹۹.۹% محتاج نون شب هستند و از این بازیها نون میخورن (مثل همین شهرام همایون) ،این مزخرفاتی که میگن هم براشون بیزینسه.
تا از نزدیک نبینید باور نمیکنید تو چه فلکتی هستن، اونوقت میخوان "ایران" رو نجات بدن!

اغراق در حد خدا، جناب یه خرده دقیقتر عدد بدین، یه خدا بدور بگین، اینجوری که شما همرو گذشتین تو یه صف.
mona_rainy
دوستان این مرتیکه رو بیخودی بزرگش نکنید این یه بار تو صف نون بوده بهش نون نرسیده حالا یه جنبش ضد نونوایی میخواد را بندازه
بزارید واسه خودش خوش باشه کی آدم حسابش می کنه
amirahmadi
اغراق در حد خدا، جناب یه خرده دقیقتر عدد بدین، یه خدا بدور بگین، اینجوری که شما همرو گذشتین تو یه صف.

راستش غیر از سیاسیون اماتور (که شغل مشخصی‌ غیر از "سیاسی بودن" دارند) بقیه کسانی‌ که در خارج از کشور "کار سیاسی" میکنند به نظر من تو یه صف هستند، این "کار سیاسی" منظورم مثلا مطالعات آکادمیک مثل گنجی یا خانم حقیقت جو نیست، منظورم "کار سیاسی" مثل تلویزیون داشتن و رادیو داشتن و تجمع گذاشتن و امثالهم است.
amirkp
"عزیزمن میرحسین موسوی هم کسی بودکه ری شهری عامل کشتارافسران ارتش را به وزارت اطلاعتش انتخاب کردسالهای 60 رامتاسفانه اکثرشمادوستان به یادندارید وقتی فقط منابع باشد روز آن لاین ورادیو وتلویزیونهای دولتی همین می شود هرچندبهترین شعار مرگ بردیکتاتوراست ومرگ برجمهوری اسلامی"

اگر اینطور باشد محمد رضا هم ساواک داشت ، ساواک هم دهن ملت رو صاف کرد ، پس دیگه طرفداراش حرف نزنن !
اینجور گیر دادن ها به افراد به نظر من نادرست است ، تاج زاده هم از دیوار سفارت بالا رفت ، سروش هم انقلاب فرهنگی کرد ولی ارزش الان اونها برای من خیلی بالاتر از بعضی های دیگر است
amirahmadi
شهرام همایون عامل ج.ا. است. اون خونه 10 میلیون دلاری تو بورلی هیلز رو هم با پول ج.ا. خریداری کرده.

عمرا، عمرا عمرا اگه جمهوری اسلامی اینقدر خر باشه که یه پنی تاحالا خرج امثال همایون کرده باشه، امثال این همایون از سادگی‌ یک سری از هموطنان نون میخورند که ۳۰ ساله از کشور خارج شدند و هیچ تماسی با واقعیت ندارند.
یک نکته جالب هم اون شوی تلویزیونی کنفرانس برلین بود که با همکاری لاریجانی و کمونیست کارگری جهت تخریب خاتمی کلید خورد

ای بابا،اصلا کنفرانس برلین سال ۲۰۰۰ بود، اون موقع همایون اصلا سیاسی نشده بود قربونت!
دوستان یه ذره منطقی باشید این همه تظاهرات چند هزار نفری توی لس انجلس شد, همه با شعارهای بچه های ایران, با رنگ سبز و با پرچم شیر و خورشید. هیچ کس هم مرگ بر موسوی نگفت(اگرچه موسوی ایده آل خیلی ها نیست) ولی هیچ آدم با انصافی پیدا نشد یه فیلم یا خبر ازش اینجا بذاره اون وقت فیلم 4.5 آدم رو میذارن اینجا که شما ببینید. این 4 تا آدم اصلا به حساب نمیاند در مقایسه با کل جمعیت, اون کسی که این فیلم رو میذاره اینجا دنبال تفرقه انداختنه.

بدبختی مردم ایران از گور ۳ دسته آب می‌خوره ۱-لوس آنجلس نشینان ۲-پادگان اشرف نشینان ۳- تجزیه طلبان مقیم کشور‌های همسایه
olad
1-
فرض کنید در میدان ولیعصر یک تظاهرات باشکوه و آرام 10 هزار نفری انجام شده است در آن بین در گوشه ای هم چند جوان هیجان زده - با هر دلیل و منطقی- قصد به آتش کشیدن چند اتومبیل را دارند. مردم دیگر با انها صحبت میکنند و قصد منصرف کردنشان را دارند.
حالا اینکه ما بیاییم و صحنه صحبت و مشاجره مردم با آن چند نفر را علم کرده و تیتر بزنیم:
اغتشاش گران تظاهرات میدان ولیعصر را به گند کشیدند
به نفع چه کسی خواهد یود؟
2-
من با انکه خودم یک مشروطه طلبم و اعتقاد دارم پرچم شیر و خورشید نه پرچم حزب و گروه خاص بلکه پرچم ملی ایران است اما بنظرم نباید دعوای پرچم باعث تفرقه شود و می توان در این مورد در تظاهرات خارج از کشور به تفاهم رسید.
اینکه گروهی از معترضین و تظاهرات کنندگان نمی خواهند زیر پرچم شیر و خورشید شعار دهند قابل درک است. از سوی دیگر اینکه گروهی دیگر نخواهند زیر پرچم الله نشان جمهوری اسلامی قرار گیرند نیز قابل فهم است. نتیجه اینکه بهتر است برای تفاهم در اینگونه تظاهرات از پرچم سه رنگ بدون آرم استفاده کرد.
fozolbashi
بی شعور این دلقک موسوی هستش که تاکید کرده بر جمهوری اسلامی و قانون اساسی جمهوری اسلامی!
بی شعور کسانی هستند که به پرچم ملی ایران توهین میکنند
بی شعور شما هستید که به باورهای دیگران هرچند مخالفانتان اینگونه میتازید!
آیا باید طرفدار موسوی بود که جزو باشعوران دسته بندی شد؟
واقعا که گند زدید به همه چی
hamham74
در اینکه شهرام همایون عامل جمهوری اسلامی است یا نه ، نمی‌شود همینطوری حکم صادر کرد ، من هم موافق شعر بر علیه موسوی نیستم ولی‌ دوستان این همه کینه و کدورت بعضی‌ سبزها به پرچم شیر و خورشید هم شدیدا مشکوک می‌زنه خاصه اینکه اینهمه راجع به تاریخچه شیر و خورشید صحبت شده ....بابا شما یک مملکت در این دنیا پیدا کنید که نوشته‌های روی پرچمش زبانی غیر از زبان رسمی‌ آن باشد ؟ چرا حتا یک صدم این حساسیت در مورد پرچم جمهوری اسلامی را به خرج نمیدهید ؟ چرا موسوی با آن گذشته نه چندان قبل دفاع را سمبل اتحاد میدانید ولی‌ پرچم شیر و خورشید با آن همه سابقه را حاضر نیستید حتا ببینید ؟در تعجبم هیچ ملتی در جهان اینهمه با سمبل و تاریخ و گذشته خود دشمنی نمیورزد الا ما ایرانیها
hair

بی شعور این دلقک موسوی هستش که تاکید کرده بر جمهوری اسلامی و قانون اساسی جمهوری اسلامی!
بی شعور کسانی هستند که به پرچم ملی ایران توهین میکنند
بی شعور شما هستید که به باورهای دیگران هرچند مخالفانتان اینگونه میتازید!
آیا باید طرفدار موسوی بود که جزو باشعوران دسته بندی شد؟
واقعا که گند زدید به همه چی

++++++++++++
از مزدوران سازمان یافته اصلاح طلب در بالاترین هر چه بگویید بر می آید
H.Sedaghat
عمرا، عمرا عمرا اگه جمهوری اسلامی اینقدر خر باشه که یه پنی تاحالا خرج امثال همایون کرده باشه،

امیر احمدی،اصولا من رو هوا حرف نمی زنم، بدون شک اطلاعات موثق دارم.ضمن اینکه ج.ا. با اجیر کردن همایون بسیار هوشمندانه عمل کرد. یکی از دستاوردهاش تحریم انتخابات شورای شهر تو شهرای بزرگ بود که تخمش برای اولین بار توسط همایون شکسته شد و نتیجه اش تسخیر شورا توسط تیم ا.ن. بود و سکوی پرتاب ا.ن. برای شهرداری و نهایتا ریاست جمهوری شد.
ای بابا،اصلا کنفرانس برلین سال ۲۰۰۰ بود، اون موقع همایون اصلا سیاسی نشده بود قربونت!

دکتر، من که نگفتم همایون سوژه رو کاور کرده.فقط یاداوری کردم شوی کنفرانس برلین به طور مشخص نقطه همکاری کمونیست کارگری با ج.ا. بود و جالب اینجاست که این حزب بدنام بعدها با همایون همکاری می کرد.

mehranlili

خاک بر سر شما عقب افتاده‌های سلطنت طلب که هیچی‌ از مردونگی و شرف نمیدونید و فقط دنبال منافع شخصی‌ و عقاید پوچ هستید و به موسوی که از همه چیزش گذشته تا از حق مردم ایران دفاع کنه توهین می‌کنید و این حضور سبزو که فقط با جرقهٔ حضور موسوی آغاز شده
oldouz84 
 
نه آقا جون زهی خیال باطل.سلطنت طلبها هم نوع دیگه بسیجی های ذوب شده در ولایت هستن این جور آدما ذاتشون عین همه فقط اونا ریش دارن و کثیف و بو گندو اینا شیش تیغ میکنن و شیکو پیکن ورژنشون فرق می کنه.
oldouz84 
بی جا مکنن شعار(نترسید نترسید ما رو میدزدن)ما رو میدزدن اینا بررن واسه پهلوی دستمال بکشن.مرگ بر دیکتاتور چه شاه باشه چه دکتر.فکر کردن زمانی که ما پیروز بشیم می خوایم بگیم شازده بفرماید بشینید در تاج و تخت سلطنت؟
Said1351
خاک بر سر همتون!! حیف ایران که شما‌ها جزو مردمش هستید. شماها یک مشت آشقالید که با این کار به نداها و سهرابها بی‌ احترامی می‌کنید! دیروز (۵ آگوست) این شعار را حزب کمونیست در استوکهلم میداد...شما‌ها با هم هیچ فرقی‌ ندارید و در قلب اکثریت مردم هیچ جا ندارید. ننگ بر شما
narges221
 
شما ها با این حرکات نه تنها کمکی به محبوبیت رضا پهلوی نمیکنید برعکس ضربه ای هم براو میزنید .اصلا مثل اینکه شوت شوت تشریف دارید . از اوضاع بی خبر بعد 30 سال از خواب بیدار شدید .مرگ بر این و آن راه انداختین.این مثلا حمایت از بچه های ایرانه.
nikplusix 
آخه احمقها! حالا چرا مرگ بر موسوی؟ گیرم با افکار موسوی هم اختلاف نظر داشته باشین. در همه کشورهای دمکراتیک معموله که بر ضد یک دشمن مشترک افراد غیر همگن با هم ائتلاف می کنند. شما چه گلی به سر مملکت زدین در این مدت؟
aryo3725
موسوی در دل مردم ایران جای دارد. موسوی مردم ایران را متحد کرد. تف بر آن احمقی که نمی تواند ببیند

شما خوشتان بیاید یا نیاید دیگر ایران سلطنتی نخواهد شد.
.
یا حسین میرحسین
aryo3725 
بروید سواحل کالیفورنیا عشق و حال. شما را چه به شعار و تجمع؟!

30 سال در لوس آنجلس بودید این آقای پهلوی بی عرضه نتوانست حتی شما چند صد نفر را زیر یک رنگ و پرچم جمع کند!!!
aryo3725
موسوی در دل مردم ایران جای دارد. موسوی مردم ایران را متحد کرد. تف بر آن احمقی که نمی تواند ببیند

شما خوشتان بیاید یا نیاید دیگر ایران سلطنتی نخواهد شد.
.
یا حسین میرحسین
aryo3725
بروید سواحل کالیفورنیا عشق و حال. شما را چه به شعار و تجمع؟!

30 سال در لوس آنجلس بودید این آقای پهلوی بی عرضه نتوانست حتی شما چند صد نفر را زیر یک رنگ و پرچم جمع کند!!!
aryo3725 
چقدر این سلطنت طلب ها گوساله هستند.

... ها اگر .. دارید بیاید ایران مثل موسوی و مردم داخل ایران جلوی حکومت بایستید.

یک مشت نفهم که خوشی زده زیر دلشان.

مرگ بر پهلوی. مرگ بر خامنه ای

ای کاش صدای "یا حسین میر حسین" و "الله اکبر" شبانه ی مردم را می شنیدید.
moonchildxxx
گوسفند شعور سیاسیش بیشتراز این جماعته!
ovishan
چرا به جای تشکر فریاد سر ما میکشید اگر حسادت در زمان نامساعد هست پس چه هست ما شاهی نیستیم ما فقط کمک برای همه هستیم
millionoillim
آدمهای فرضت طلب همه جا پیدا می شن. یکی نیست به این مردک بگه ، آخه تو چه کاره ای که این وسط نرخ تعین می کنی...حیف نون.
oskouyi1361
اینا آدم نمیشن زوری نیست که؟ ۳ میلیون نفر تو ایران پشت سر موسوی بودن اینا میگن مرگ بر موسوی. درک سیاسی اینا به اندازه یه بز هم نیستش!!
poriyaye_vali - قطر - دوحه
بزرگترین بیچارگی ملت بیچاره ایران اینه که هر کی به یه سازی میرقصه. ایرانیای لوس انجلس هم که هر کدومشون میخوان یه رییس جمهور بشن. بابا شما برید عشق وحالتونو بکنید شما خجالت نمیکشید با این شعارا ی قر وقاطیتون. جنبش جوانان ایران رهبر داره رهیرشم میر حسینه. نیازی نیست ایرانیای اونور اب خط بدن
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

ADNAN ŞENSES - ترکیه - ایستانبول
من به حرف سلطنت طلب ها و ما هستیم و .. احترام می ذارم ولی در شرایط فعلی باید همه با هر خواستی دور موسوی و جنبش سبز جمع بشیم . در مقابل جمهوری اسلامی فقط اتحاده که پیروزی رو به دنبال داره . جمهوری اسلامی فقط از اتحاد ما می ترسه .به لطف خداوند بزرگ ما پیروزیم .الله یار من و شما .
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

mardin delfani - انگلیس - برادفورد
خ.ا.ک بر سرتون کنن.همش 20نفرن و با همم دعواشون شده پلیس امریکایی باید از هم جداشون کنه که همدیگرو نخورند/موسوی حداقل از شماها شجاعتش بیشتره و جلو روی اخوندا ایستاده/ملت نباید گول اینها را بخورد اینده ایران از ان ملت است و بس و این ملت است که تعیین میکند چه نوع حکومتی میخواهد و نه هخا و شهرام کاسه بدست و یا حتی اقای موسوی ضمن احترام به ایستادگی اش در مقابل اینها(اگر دوام بیاورد)
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
جالبه مردم تهران در مقابل بسیجی ها شعار میدن (نترسین ما همه با هم هستیم ) و این شعار چقدر هم تاثیر بخشه در اون شرایط . حالا یه عده تو آزادی لوس آنجلس جمع شدن شعار میدن (نترسین ...) کسی نیس بگه شما از چی دارین می ترسین ؟
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

mahnadi - هلند - هارلم
من نمیخوام از هیچ کس طرفداری کنم فقط میدونم که آقای شهرام همایون بحثشون این بود که این رژیم از پایبست ویران است وموسوی هم از خودرژیم وطرفداررژیم وقانون اساسی آن است البته به این موضع هم باید توجه کرد که فرزندان ایران از این جنبش سبزدست آویزی درست کردند برای رسیدن به آزادی ورهایی ازچنگال سلطنت آخوندی واختلافات مردم لس آنجلس هیچ ربطی به سلطنت طلبی ندارد که آنها میخواهند پرچم ملی ایران که شیروخورشید است رو بالا ببرند همین این پرچمنشان ملی ما ست وبه هیچ خزبی تعلق نداردازنظرانها بالابردن هرپرچم دیگر طرفداری از ج.ا که البتهاینگونه هم باعث میشود ج.ا از این بهانهای برای ربط این جنبش به خارج بدهددوستان مبارزات ایران با همبستگی واتحاد باچشمان باز نیاز دارد . زنده باد فرزندان شریف ومبارز ایرانی
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

m_r - استرالپا - سیدنی
با دور د و سلام. واقعا جای تاسف است که افردی مثل هما یون و کانال ۱ سعی‌ و کوشش این اتحاد و همبستگی‌ که بد از۳۰ سال تحت لوی سبز واسه آزادی از بند این جنایت کاران ایجاد شده با بازی‌های بچه گانه خود و صحبت‌های مزخرف دارند این اتحاد را از بین میبرند. در ضمن از آقای هما یون diktatur تر خودش تلفن میزانی‌ و میخواهی‌ صحبتی‌ یا نظر بدهی اگه ۱% مخالف نظر و افکارش باشه با کامل شرمندگی تلفن را میگذاره.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

sma2009 - المان - المان
ما اصلا با هم نیستیم یعنی ا...ل های لوس انجلسی با جوانهای دم تیر یکی اند!!!!!! برین بمیرین بهتره
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

yaghout - آلمان - آلمان
خاک بر سرتون با اون سر دسته تون که با همین 20 نفر جمعیت تون نمی دونید چطور هماهنگی داشته باشید و هر کی داره ساز خودش رو می زنه . صد رحمت به باغ وحش باز اونجا حیوانها نظم دارن. مرگ بر همایون احمق و خودتون...جای بسی تاسفه....
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

saeedgilan - ایران - رشت
توی ماهواره حدود 40 تا شبکه فارسی وجود داره که 70 درصدوشون سیاسی است و بقیه اش یا تبلیغ دین مسیح است یا شو من که در بین کانال های ماهواره ای فارسی یک کانال درست و حسابی ندیدم اونایی هم که درست و حسابی هستن در خدمت استعمار هستند. مطمعنن دل شبکه بی بی سی فارسی و صدای امریکا برای مردم ایران نمی سوزه.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

artosh - ایران - تهران
بنده یکی از طرفداران خود جنبش ماهستیم هستم. چون در اساسنامهء اون اومده که باید به هر قشری با هر نظر و ایده ای احترام گذاشت.نافرمانی مدنی و مبارزه مسالمت آمیز مهمترین نکته در مبارزات علیه این رژیم هست که این هم یکی از بندهای اساس نامهء این جنبش هست. برای شخص آقای همایون متاسفم. در این چند وقتی که تظاهرات در ایران و خارج از کشور بود عملکرد بسیار بدی داشتند و نشان دادند بر خلاف اون چیزی که نشون میدادند. هنوز آمادگی پذیرش دموکراسی رو ندارند. در مورد بقیه دوستان هم که به سلطنت طلبان/مشروطه خواهان و .. دیگر افکار سیاسی توهین میکنند هم متاسفم. ما باید یاد بگیریم که هر شخصی با هر افکاری قابل احترام هست و تا زمانی که این موضوع را درک نکنیم روی خوش آزادی و دموکراسی را نخواهیم دید. جاوید وطن. ادامه در کامنت بعدی...
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

artosh - ایران - تهران
ما باید همدیگر رو تحمل کنیم و بعد از سقوط این حکومت خونخوار به نظر اکثریت احترام بگذاریم و در کنار هم زندگی کنیم. واقعاْ جای تاسف داره. بعد از این همه سال که از انقلاب مشروطیت میگذره هنوز اندر خم یک کوچه ایم. به امید دوست داشتن همدیگه و اتحاد برای رسیدن به آزادی که جز این رسیدن به آزادی و دموکراسی یک رویا خواهد بود.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

ali moosavi - ایران - تهران
درود, شهرام همایون با شعار مرگ بر موسوی مخالف است ,ولی مخالف این است که پرچم شیرو خورشید که پرچم ملی وایرانی بودن ماست, ا ستفاده نشود,این پرچم متعلغ به نظام شاهنشاهی نیست فقط کافیست دوری در اینترنت بزنید,متوجه میشوید که شهرام ااز چه سخن می گویدویادتان باشد موسوی موافق این نظام است.ولی این نظام خیلی ها رو در این سی سال کشته,هواستون رو جمع کنید :)) در ایران همه دوست دارن این نظام برود.. بدرود
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

BIKHODA - هلند - شیراز
خاک بر سر لس انجلسی ها. یک کلام.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

sahar78 - بلژیک - بروکسل
نباید جریان 18 تیر را فراموش کرد.همین همایون بود که مرد را تحریک و پول زیادی به جیب زد ومدتها غیبش زد.بعضی وقتها ادم فکر میکنه اگر قرار باشه اشخاصی مثل همایونها به ایران حکومت کنند همون بهتر که همینجور بمونه تا دست کثیفتر از احمدی نژاد بیفته.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

ham-safar - ایران - تهران
شما بهتره همون عشق و حالتون رو بکنید ما اینجوری راضی تریم. البته منظور من این افراد تفرقه افکنه درود بر ایرانیان خارچ کشور که ما رم حمایت کردند و تفرقه نینداختند
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

all_alone313 - المان - هامبورگ
اصلا شاه کجا بود که هی سلطنت سلطنت میکنید. همین مونده بعد سی سال بدبختی یه بچه سوسول با یه مشت سیاست مدار از رده خارج بخوان سلطنت تشکیل بدن شما که با پول هایی که بالا کشیدید تا هفت نسلتون تو بورلی هیلز عشق و حال میکنن دیگه از جون این ملت چی میخواید؟ . ولی پرچم شیر و خورشید اصالتش بیشتر از اونیه که اسم سلطنت طلبا روش باشه این پرچم نماد تاریخیه ایرانه
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

beni - بلریک - بروسل
سلام. اصلا من نمیدونم اینها از کجا اومدن این شعار نترسیم ما همه با هم هستیم رو اصلا نمیدونم اینا برای چی میدن ای شعار رو بچه ای یران میدن برای حفظ روحیه تظاهر کنده ها من اصلا نمیفهمم مگه اونجا بسیجیها ریختن دارن میکشنشون حتما اگر دوباره ر حکومت عوض شه این شهرام همایون میخواهد بیای ایران انتظار داشته باشه که رس جمهور شه اخه تا کی باید اینقدر احمق بمونیم بس نبوده ا حالا کی مردم میخوان بفهمن ای خدا به دادمون برس
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

all_alone313 - المان - هامبورگ
البته اگه دوستان اطلاع داشته باشن : خود رضا پهلوی هم همیشه گفته من دنبال حکومت در ایران نیستم و طرفدار دموکراسی هستم ولی معلوم نیست کسایی که اسم سلطنت طلب دارن دنبال چی هستن و بیشترشون تو بن بست تاریخی گیر کردن
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
اقای شهرام همایون تو اول مملکت را نجات بده بعد به فکر پرچم باش.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

sma2009 - المان - المان
نه شاه میخوایم نه ملا مرگ بر هر تو تا
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

sma2009 - المان - المان
ehsan_2nd_time - یوکی - لندن . گل گفتی. اینا کی اند دیگه حتما از خودشون میترسنند که مثل خفاش اند
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

all_alone313 - المان - هامبورگ
البته اگه دوستان اطلاع داشته باشن : خود رضا پهلوی هم همیشه گفته من دنبال حکومت در ایران نیستم و طرفدار دموکراسی هستم ولی معلوم نیست کسایی که اسم سلطنت طلب دارن دنبال چی هستن و بیشترشون تو بن بست تاریخی گیر کردن
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

msforugh - ایران - تهران
سلطنت پنجاه سال فرصت داشت که مملکت رو درست کنه که نکرد . مردمی که توی ایران هستند فقط خودشون میتونند تصمیم بگیرند که چکار کنند . خواهشند اون ور ابی ها برای ما تصمیم نگیرید از اب گل الود ماهی گیرتان نمییاد. خیلی دلت میسوزه بسم الله بیا اینجا چندتا باتوم بخور ببینم چند مرده حلاجی بعد شعار بده. مرگ بر فرصت طلب
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

BIKHODA - هلند - شیراز
اخه تو لس انجلس از چی میترسید بد بختها که شعار جوانهای تو ایران رو میدزدید و هی میگید نترسیم نترسیم ما همه با هم هستیم!!!!!؟؟؟؟؟. الحق که ترسو هستید و میترسید.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

mn4434 - انگلیس - لندن
حمایت از مردم ایران. https://www.youtube.com/watch?v=KekdT8LuvJw
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

afshin7174 - هند - بنگالور
راستی اون خانمی که داشت تمرین فحش آمریکایی میکرد واقعا زیبا نشون داد که استعداد فاطی کماندو شدن رو داره
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

zananeh - دانمارک - اهوس
خاک بر سر هرچی سلطنت طلب و مجاهد کنند که هر بدبختی که ایران داره به خاطر این حرام لقمه هاست
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

farahnaz2009 - استرلیا - سیدنی
ما این مسخره بازی سلطتت طلبا وکمونیستها رو اینجا توی سیدنی هم داشتیم. طوریشده که دیگه الان کسئ در تظاهرات حمایت از مردم دلیر ایران شرکت نمیکنه. توی یکی از این تظاهرات که روبر وی مجلس در سیدنی بود این کومونیستها بیرق های سرخ را علم کرده بودند. این جماعت نمیخوان قبولکند که دیگه مردم ایران و بخصوص جوانهای دلاور ایران روی این گروها احزاب سرمایه گذاری نکردند ونمیکند. سلطنتو مجاهد وکمونیست کارنامه عمل خو دشون را نشون دادند در طول تاریخ. ما اینجا از این عزیزان و خط و راهشون حمایت می کنیم.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

vezveznazi - ایران - ایران
جمهوری ایرانی برای ایرانی.زنده باد ایران.بچه ها خواهش می کنم تحت احساسات قرار نگیرید.فعلا که علی چلاق و انتری بر منبر خون تکیه زده اند.بخاطر ایران عزیز همه با هم باشیم.سعی کنیم همدیگر را دوست داشته باشیم.دیکتاتوری از هر نوعی که باشه برای ما ایرانیان فابل قبول نیست.پاینده ایران زنده باد مردم ایران
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

BIKHODA - هلند - شیراز
شعور لس انجلسی ها به اندازه یک جلبک میباشد. یک مشت نادان طرفدار دیکتاتوری شاه . که منتظر رفتن اخوند ها هستند و فکر میکنند دوباره میتونند بیان پستهای قدیمی شون رو بگیرند. در حالی که ملت سی سال تو ایران زجر کشیدن. همین شاه پرستها بودن که به خاطر بی لیاقثی هاشون قدرت رو دادند به اخوندها. شما در این سی سال تو لس انجلس به جز کنسرت رفتن و چلو کباب خوردن وهر از گاهی ایران رفتن و دلار خرج کردند چه کردید؟؟؟؟. درود به ایرانیان در ایران و اروپا و همه دنیا به جز لس انجلس که حال ادم از ایرانی بودنش در اونجا به هم میخوره...
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

afshin7174 - هند - بنگالور
واقعا خوشحالم که جنبش داخل ایران اصلا احتیاجی به اینها نداره اصلا ربطی به این جماعت نداره. سی ساله که اینها دارن اونور زندگی راحتی رو تجربه میکنن و حتی دو نفرشون هم با هم اتحاد ندارند. موضوع ایران هم واسشون سر گرمی هست گاهی میان دو تا داد میزنن بعدش میرن مشروبشونو میخورن بعد وجدانشون راحته که مبارزشون رو کردنو اگر هم تو ایران انقلاب شه واسه این مبارزه شجاعانشون سهم میخوان.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
شماها که در خارج هستید مثل من لطفا حرمت نگه دارید و حرف بیخود نزنید و چیزی را هم تجویز نکنید شما سبزی ها را من یکی می شناسم شماها جاسوسهای زمان خاتمی هستید که بعد از زمان اون ویزا اروپا و امریکا را گرفتید و اومدید اینور اب حالا شدید طرفدار موسوی ما اصلا به اصل نظام کار داریم شما هی میگید موسوی بابا جون موسوی کیه اون اصل نظام را قبول داره ما نداریم پس به پرچم شیر و خورشید کاری نداشته باشید از رژیم پهلوی هم بکشید بیرون توهین هم نکنید مرگ بر رژیم اخوندی و اعوان وانصارش چه داخل چه خارج
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

rakhsh - سوپد - گوتنبرگ
بهتره بجای احساساتی شدن یک کم به گذشته نگاه کنیم و یک کم هم به حرفهای دوطرف منظورم موسوی و رضاپهلوی هستند--گوش کنیم .موسوی میخواهد جمهوری اسلامی با رهنمودهای خمینی پا بر جا باشه فقط خودش به جای احمدی نژاد باشه بایک کم ازادی بیشتر= زمان خاتمی. ولی رضاپهلوی میگه انتخاب مردم در یک رفراندم ازاد با شرکت همه گروهها. زندانی های کشته شده در زندانها و در زمان نخست وزیری موسوی هم نشونه خوبی برای شناخت بهتر این اقاست. یادمون باشه تعصب چشم ادم را روی خیلی چیزها می بنده.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
چرا هر گروهی برای خودش جداگانه در جایی گردهمایی نمیکنند و هر پرچم و درفش و شعاری که میخاهند بر مخالفت با حکومت اسهالی بکار بگیرند اگر که براستی خاهانه آزادی هستند؟ مگر همه دم از رهایی ایران و یک کشورداری بدون دخالت آخوند و ملا نمیخاهیم؟ خوب هر کسی به فهم و شعور خودش راه مبارزه رو در پیش بگیره و هواداران خودش رو گرد خود داشته باشه و تا میتونند فریاد نترسید ، نترسید رو سر بدهند.. ایرانی شرم داشته باش، ایرانی یاد بگیر به سود دشمن خودت کارخرابی نکن. من به این باورم که هر دو گروه نمی دونند دمکراسی چی هست. برای خود من هم پزیرفتنش آسان نیست، چه رسد به سیاستمدارهایی که دم از ایران و میهن(وطن، وطن عربی نیست؟) میزنند.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

ARASHK_97 - اتریش - اتریش
حرف همایون کاملا صحیح است ولی جاش الان نیست.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
آن روز که ایرانی آموخت تا به زبان ایرانی سخن بگوید، آنگاه دمکراسی را آموخته است. هنوز بجای ''کشورداری'' و ''مردمی'' دم از ''حکومت'' و ''جمهوری'' میزنند. هنوز بجای ''میهن'' وطن، وطن میکنند. گرامیان ارجمند، مبارزین این خاک و بوم! تا زمانی که زبان شما عربی است و پارسی را نیاموخته اید و هنوز بجای درود، ''سلام'' میگویید، شما را به مردمی (دموکراسی، یا جمهوری) بودن کاری نیست. ریشه ها را دریابیم. زبان و فرهنگ از مهمترینهای مردم یک سرزمین است. نخست اندیشه کنیم، سپس سخن بگوییم و در پایان کردار کنیم. اندیشه نیک، گفتار نیک، کردار نیک. تا فرهنگ بنیادین ایرانی را دارا باشیم.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

RAHE SABZ - بلژیک - انتورپن
با درود بر همه ایرانیان ملت ایران خیلی با هوشتر و روشنفکر تر از انی است که بخواهد دوباره تاریخ ظلم و ستم پنجاه سال و این سی سال را تکرار کند مردم میدانند چه میخواهند و چه راهی بهتر است اگر میخواهید با ملت باشید به راهشان احترام بگذارید در غیر این صورت سکوت عاقلانه ترین راه است درود بهمه شهیدان راه سبز و ازادی
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

گاگولی - مالزی - سایبر
این شهرام همایون هم سهم خودشو از انقلاب سبز می خواد , پستی مقامی پولی چیزی
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

mehditm - ایران - تهران
شهرام همایون و اون داور کثافت هر دو مزدور ایران هستند مثل داستان همون سخا که میخواست بیاد ایران..!!!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

RAHE SABZ - بلژیک - انتورپن
با درود میخواستم از مدیر و تمامی دست اندر کاران سایت بخاطر رنگ سبز تارخ کنار کامنتها تشکر و تبریک بخاطر حرکت جالبتان
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

zakros - ایران - مرکزی
mahnadi - هلند - هارلم . artosh - ایران - تهران. ali moosavi - ایران - تهران. vezveznazi - ایران - ایران. aria-aria-nl - هلند - روتردام. rakhsh - سوپد - گوتنبرگ . ARASHK_97 - اتریش - اتریش. با سلام به همه هم میهنان . عزیزان بجای گفتن کلمات ناشایست سعی کنید همانند دوستانی که اسامیشان را در بالا نوشتم نحوه احترام به یکدیگر را از انها یاد بگیرید و اگر توانستیم بجز عقیده خودمان به عقیده های مختلف دیگران هم احترام بگذاریم انگاه میتوانیم به نظامی دموکراتیک در اینده بیندیشیم به امید ایندهای روشن.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

djdany - انگلستان - لندن
شهرام همایون رو باید قبل از خامنه ای دار زد.....این اهنگ رو گوش کنید در مورده همه ی این سیاسی هاست... https://www.youtube.com/watch?v=X0MiSvP_n1g
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

gole naz - امریکا - کارل استیریم
من شخصا واسه ایرانی هایی که زود جو گیر میشن و حذب باد هستند متاسفم اون چیزایی هم که درباره شهرام همایون گفته میشه شر و وره من با شهرام همایون و ما هستیم موافقم و اگر غیر از این باشیم مزدوره حکومت اسلامی هستیم
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

payam armani - انگلیس - منچستر
واقعا خنده داره تنها کسی که ادبیات ایرانی را بکار میبرد همایون است تنها گروهی که مردم داخل و خارج از ایران را باهم متحد کرد ما هستیم است. دیروز شهرام همایون بد مدل حال لابیهای ... را گرفت معلومه که به این شالاتان بازیها میخواهند ضربه به این جنبش بزنند.بزنید.طلا که پاکه چه منتش به خاک است........ما هستیم......
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
RAHE SABZ - بلژیک - انتورپن . . .. از سبز برو بابا حالت خوشه فقط شیرو خورشید
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

julia_gol - آمریکا - بالتیمور
بالتیمور
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

persian.prince - ایران - شیراز
چرا اینجا بعضیها فقط بلدن به زمین و زمان توهین کنند؟ همه ایران رو آزاد میخوان..اگر غیر از اینه بگین بقیه تکلیفشون رو بدونن..بذارین حرف دل ما حتی اگه کم هم باشه زده بشه و توی این شرایط کاری به گوینده نداشته باشیم..آدما تغییر پذیرند..
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

iraneazad2008 - هلند - دلفت
با درود به همیهنان عزیزم. در روز ۱۸ تیر گروه جنبش سبز در هلند افرادی که پرچم شیرو خورشید داشتند تحویل پلیس میدادند، آیا این بود معنی‌ دموکراسی؟ پس استبداد یعنی‌ چی‌؟ خودشون حساسیت به وجود آوردند وگرنه کسی‌ کاری نداشت ( باید همه به هم احترام بگذارند و هیچ کس به پرچم کسی‌ کاری نداشته باشه و فقط اتحاد داشته باشین ) سرنگون با د جمهوری اسلامی. پاینده با د ایران.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

niloochi - آلمان - دوسلدورف
ehsan_2nd_time - یوکی - لندن. کاملا حق با شماست.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

baran shomal - نروژ - اسلو
من هم پرچم ایران را با نشان شیر و خورشید دوست دارم که نشان نیاکانم هست.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

Banooye Irani - آمریکا - هیوستون
آقای رضا پهلوی میدونم حتما اینا رو خوندید می بینید اینهمه آدم معترض رفتار طرفدارهای شما هستند شمارا بخدا آخه الان ما همه مشکلاتمان حل شده فقط مونده پرچم؟؟؟شما را بخدا الان وقت این طفرقه بازی ها نیست. هر چند که به راهمان ادامه می دهیم اما چه خوب بود با هم میرفتیم وکسی بین راه بخاطره پرچم جا نمی موند. شاد باشید
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

Banooye Irani - آمریکا - ّهیوستون
آقای ر. پ. میدونم حتما اینا رو خوندید می بینید اینهمه آدم معترض رفتار طرفدارهای شما هستند شمارا بخدا آخه الان ما همه مشکلاتمان حل شده فقط مونده پرچم؟؟؟شما را بخدا الان وقت این طفرقه بازی ها نیست. هر چند که به راهمان ادامه می دهیم اما چه خوب بود با هم میرفتیم وکسی بین راه بخاطره پرچم جا نمی موند. شاد باشید
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

julia_gol - آمریکا - بالتیمور
تلویزیون کانال یک و شهرام همایوناز شریف ترین و پرطرفدارترین در بین جامعه ایرانی است و شما کسانی که اینحرف های نا مربوط را نوشتید نمی توانید کار کسانی به جز طرفداران جمهوری اسلامی باشد زیرا فقط آ دم کش های رژیم میتوند به راحتی در مورد وطن پرستان چنین بی ادبانه سخن بگویند و با مراجعه به اینوبسایت خواهید فهمید که چه کسانی این مطالب را نوشته اند:. ....
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

Milad1 - ایران - تهران
درود بر شرف شهرام همایون نازنین.آقای شهرام همایون یک مبارز راستین است.جنبش ما هستیم هم به نظر من جنبش ملی مردم ایران هست.شعار ما هستیم در سراسر ایران حتی روی دیوار های روستاها دیده می شود.جنبش ملی ما هستیم به راستی به مردم ایران انرژی داد و دوباره امید را در مردم زنده کرد.من میلاد 18 ساله از ایران به آقای شهرام همایون عزیز افتخار می کنم.بعد هم فراموش نکنید پرچم ملی ایران پرچم شیروخورشید است.پرچم شیروخورشید متعلق به تک تک مردم ایران است و این پرچم هیچ ربطی به حزب و گروه خاصی ندارد.پرچم شیروخورشید نشان متعلق به تک تک ایرانیان با هر باور مذهبی و عقیده سیاسی می باشد.من با آقای شهرام همایون عزیز و جنبش ملی ما هستیم صد در صد موافقم.تا آخرین نفس ما هستیم و برای آزادی ایران مبارزه می کنیم. (زنده باد شاهزاده رضا پهلوی). (زندانی سیاسی آزاد باید گردد). (رژیم جمهوری اسلامی نابود باید گردد)
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

irani1 - المان - هسن
اینها باید همراه ملت ایران براه بیافتند نه جلوتر ونه عقب تر. در غیر اینصورت پای گود نشستند ومیگن لنگش کن. ملت ایران موسوی را در حال حاضر پشتیبانی میکنند .برای همراهی شما هم باید این کار را بکنید.در غیر اینصورت مساله خصوصی میشود ومربوط به تظاهرات نیست. موفق باشید
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

man iraniam1 - هندوستان - بنگلور
مشکل اصلی ایرانیها . وقت نشناسی . حالا دیگه همه مشکلات حل شده اخوندا رفتن فقط تکلیف پرچم نامعلومه !!!!!بابا اول خرو بخرین بعد اخورشو ببندین .
جمعه 16 مرداد 1388

irany awareh - سوپد - ستگهلم
100رحمت به احمق نزاد-تا حا لا ندپدم بگه مرگ بر موسوی.اپنا گپن دپگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جمعه 16 مرداد 1388

basijy_rahbar - ایران - تهران
البته مرگ بر موسوی درست نبود.ولی ما الان دیگه دنبال براندازی حکومت هستیم موسوی دیگر بهانه است.
جمعه 16 مرداد 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
به راستى که شرم آور است
جمعه 16 مرداد 1388

sara26 - سوعد - اپسالا
مردم ایران یک موی گندی موسوی رو با صدتا اشغالائ مثل شمابزدلها عوض نمی کنند. زنده باد مردم ایران زنده باد جنبش سبز و در اخر زنده باد مهندس موسوی.
جمعه 16 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
هنر ایرانی خدا ساختن از ادمهاست خدا میسازید و بعد چه کنم چه کنم...و کی بود کی بود من نبودم از شاه فقید که با وجود اشتباهات خدمات زیادی هم کرد//خدایگان// ساختید و در 1357 برای خمینی کثافت او را شیطان کردید......سپس خمینی را از او بالاتر در ماه دیدید و اگر کسی کلمه ای ضد او می گفت قتلش واجب بود...بعد شد پدر طالقانی تا رسید به خاتمی و به به چه چه اوهم 8 سال گند زد..حال که جوانان ایران برای ذره ای ازادی موسوی را برای گذر از نظام فاشیستی ملایان انتخاب کرده اند تعدادی در حال خدا سازی از موسوی/////بس کنید از جهان بیاموزید تا کی یا حسین یا حسین که خود یک خونخوار بود...ازادی و دموکراسی بدور از هر خدائی و مذهبی قرار دارد با این دگماتیسم خیزش جوانان را به بیراهه نکشانید.
جمعه 16 مرداد 1388

allen76 - امریکا - لوس انجلس
تو که میگی خاک بر سر لوس انجلسی ها!!!! اولا خاک بر سر کچل خودت!!دوما اگه نمیدونی بدون که بزرگترین تظاهرات خارج کشور برای اعلام همبستگی با ایرانیان داخل کشور در همین لوس انجلس برگذار شد نه هیج جای دیگه!! بلهههههههه......
جمعه 16 مرداد 1388

angelx - انگلستان - لندن
من نمی فهمم رضا پهلوی طی سی سال چه کاری برای ایران و ایرانیان کرد که حالا بخواد تو دل ملت ایران جا داشته باشه؟؟؟ چه حرکتی از خودش نشون داد؟؟. خوب گفتن که نه چک زدم نه چونه عروس اومد تو خونه. ملت ایران باید از دو گروه فراری باشن. سلطنت و مجاهدین. ایران و فقط بدست ایرانیان خوب در ایران و ایرانیان سراسر دنیا که خواستار سربلندی و عزت ایران بدون شرط و شروط و گروه و گروه بندی خاص ساخته میشه.
جمعه 16 مرداد 1388

rakhsh - سوپد - گوتنبرگ
شعار مرگ بر موسوی بسیار مشکوک به نظر میرسد احتمالا مخالفان رضا پهلوی صحنه سازی کرده اند برای تخریب طرفداران دموکراسی واقعی که نزدیک به 90 در صد مردم چه داخل وچه خارج را شامل میشود و ان حکومتی دموکرات متشکل از تمامی گروهها از جمله سلطنت طلب - کمونیست - اصلاح طلب - شورای مقاومت - و ملیون میباشد . با امید به اینکه این دوستان با قدری تعمق و تفکر به این باور برسند که سعادت و پیشرفت مردم در گرو تحقق چنین سیستم حکومتیست در غیر اینصورت این داستان همچنان ادامه خواهد داشت .
جمعه 16 مرداد 1388

nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن
واقعا خاک عالم تو سرررررررررررر همایون.. مرگ بر همایون.. کی میگه اینها دوست داران ایرانن؟! اینا رفتن لس انجلس تو این 30 سال پول ها مردمم که بالا کردن هیچ به ابم روش..حالا که بدون تلاش اینا ملت خودش به رهبری موسویی بلند شده هی ار ار میکنن ! اون وصط پرچم پرچم میکنن فعلا که مردم تو ایران با نماد سبز میرن تو خیابون ها نه پرچم ملی ! اصلا اینها نمیفهمن بی شعور ها!. مردم شعار میدن مرگ بر دیکتاتور چه شاه باشه چه دکتر ایا اخه این تو مغزتون فرو نمیره که مردم ایران شما هارو نمیخوان اگه کمی جرعت و عرضه داشتید تو این 30 سال غلطتی میکردید وایستایدید یه تی وی ساختید پشت اون صبح تا شب وراجی میکنین!.
جمعه 16 مرداد 1388

nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن
شما با پرچم پرچم کردنتون این جنبش رو که طوری کردید در خارج از کشور که هیچ فرقی با پارسال نداره یعنی مردم حالا که بلند شدن به رهبری موسوی و شعار استقلال و ازادی جمهوری ایرنی شماها تو تظاهرات ها جوری کردید این جنبش رو که ادم حالش بهمو میخوره فکر میکنه به خاطر مزدورانی چون شماها داره فریاد میزنه نه به خاطر مردم ایران! متاسفم!!!. بگذارید یه بار هم خود مردم داغدار ایران رو که بلند شدن واسه مملکتشون تصمیم بگیرن فارغ از هرگونه حذب و گروهی بعد حالا سر پرچم بیشینید بزنید تو سر خودتون! شماهم اگه خیلی دلتون میسوزه به جای پرچم پرچم کردن به جای تفکراتت 30 سال عقب ماندتون برید ایران اون جا با مردم یکی بشید بعد شعار بدید ما همه با هم هستیم واسه مردم ایران دستور نفرستید!. تفکراتتون هم برای خودتون نگه دارین فعلا! فعلا با مردم باشید!. همین. مرسی.
جمعه 16 مرداد 1388

سنجاقک - امریکا - ا......
واقعا متاسفم برای خودمان ؟
جمعه 16 مرداد 1388

irani48 - انگلستان - منچستر
من 8ساله برنامه های اقای همایون را نگاه میکنم.تا این زمان هر چی گفت درست بوده.اصلا پرچم ربطی به پادشاهی نداره.اگه اینقدر ناراحت میشین چرا نگاه میکنید.ما عادت کردیم همیشه از واقعیتها فرار کنیم.کسی که این فیلم راگذاشته کارش جای فکر کردن داره.نه کسی که هویت گمشده ما را به ما یاداوری کرده.هرگز اقای موسوی را تکذیب نکرد همواره میگوید واقعا همگام با مردم است.اخه انصاف هم خوب چیزی است.بییاییم با هم مهربان باشیم وعاشق هم.ای عشق همه بهانه از توست من خاموشم این ترانه از توست. ما هستیم تا نفس داریم.
جمعه 16 مرداد 1388

Sadeghi-im - آمریکا - لوی آنجلس
توجه طرفداران شهرام همایون را به نامه سرگشاده در لینک زیر جلب میکنم. https://www.iranianmovies.com/letter-to-shahram-homayoun.pdf. تنها راه رهایی مردم ایران در این فاز فقط حمایت و پیوستن به موج سبز است که در سراسر دنیا شناخته شده است و لا غیر
جمعه 16 مرداد 1388

decoder - مجارستان - بوداپست
سوسولای خجسته!!میکشم..میکش..٬!!
جمعه 16 مرداد 1388

آسید مهدی - ایران - تهران
فقط هه هه هه هه هه هه هه و تمام
جمعه 16 مرداد 1388

mazani - المان - فرانکفورت
ما همه با هم هستیم بسیار شعار قشنگیه و برای هر ایرانی مفهومش قابل درک است ولی متاسفانه هموطنان عزیز لس انجلسی فارسی را از یاد بردند مرگ بر موسوی گفتن یعنی که چی ما ایرانیان خارج از کشور جز پیروی از جنبش تاریخی هموطنان داخل کشور که کمترین کمک ما هست نباید با گفتار و حرکات ناشایست مسبب دلسردی این عزیزان بشویم وهر کس در هر لباس و عقیده ای دست در دست برای بیشبرد این جنبش از خود گذشتگی میکند با ما هست چون هدف یکی است ازادی ایران و ایرانی و من بدون تو هموطن بی هویتم من بر دستان دختر خردسال دستفروشی که نوارسبز بسته را بوسه باران میکنم که وطنه منه سر تعظیم در برابر شیرزنان ایرانی فرود میاورم که وطنه منه ودرود برهمه مبارزان ازادی ایران که جان فدای ایران میکنند
جمعه 16 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
انهائی که به شهرام همایون اینگونه حمله ور می شوند.یا از دارودسته حزب الله هستند یا از کروه سبزی که پرچم عنکبوتی اسلامی را بالا می برند.در هیچ زمانی او به موسوی حمله نکرده و گفته جوانهای مبارز مواظب باشید سر ما مانند گذشته با نام اسلام گلاه نرود.موسوی و بقیه .جمهوری اسلامی را قبول دارند.و خود موسوی بار ها گفته که جمهوری اسلامی مورد تائید است.زنده باد جوانهائی که شعار مرک بر خامنه ای و جمهوری اسهالی می دهند.
جمعه 16 مرداد 1388

roosta - آمریکا - دالاس
شهرام همایون دزد کثافت و بی شرف چه ربطی به رضا پهلوی دارد.کیهان دو روز پیش را بخوانید یا به وب سایت رضا پهلوی مراجعه کنید میبینید که رضا پهلوی از جنبش سبز حمایت کرده. لطفا جانب انصاف رعایت کنید. شهرام همایون تا چند سال پیش تو لس انجلس ج..ا ...ی میکرد.حالا هم در قمار خانه های لاس وگاس ولو شده. خاک بر دهان کثیف شهرام همایون و طرفدارانش. واقعا شعار فا....ه های لس انجلس تهوع اور است.
جمعه 16 مرداد 1388

Aryan33 - انگلیس - لندن
این یک واقعیته که موسوی تو ادمکشی دستکمی از احمدینژاد نداره و همه از یک قماشند. این مردم هستند که به بهانه موسوئ از اب گل الود ماهی بگیرند که بهترین موقعیته. البته حرف شهرام هم در این زمینه کاملا منطقیه و این اخوندزاده ها در حقیقت دارند تفرقه بین مردم میاندازند.
جمعه 16 مرداد 1388

Aryan33 - انگلیس - لندن
به نظر من اخوندهااز این جریان سبز در مقابل پرچم عزیز شیر و خورشید سوئ استفاده میکنند. دقیقا مثل جریان سبز و حماس در فلسطینه که سرانجامش تجزیه کشور شد. یادمون نره موسوی یک قاتله و اونهم روزی باید جوابگوی کشتارهای1360 باشه.
جمعه 16 مرداد 1388

roosta - ایزان - ایذه
شهرام همایون یکوطن فروش واقعی و کلاهبردار حرفه ای است. به بهانه پرچم جیب مردم را خالی میکند.او در لس انجلس معروف به ترکمون میباشد.
شنبه 17 مرداد 1388

Azadiye Iran - هلند - لاهه
زنده باد جوانان شجاع ایران از هر قوم و نژادی که برای ایرانی ازاد قیام کرده اند. دوستان رمز موفقیت در این راه اتحاد و همدلیست. با حمله و توهین به یکدیگه بخاطر عقاید و نژاد خاص کمکی به عزیزانمون در ایران نمیکنیم. درود به همه ایرانیان ازادی طلب از هر قوم و مسلک
شنبه 17 مرداد 1388

payam armani - انگلیس - منچستر
از اون بالا تا این پایین یا واقعا شما نمی دانید یا بی انصافید یا زیر پرچم جمهوری اسلامی هستید.شهرام همایون از قبل از این شلوغیها برای اولین بار یک حرکت اعتراضی واین همه تجمع راه انداخت این همه با ادبیات زیبا سخن گفت .از پرچم فراموش شده هزار ساله گفت که حالا تنها نشانه مخالفت ملت با جمهوری وحشی اسلامی است.یک چیز یاد گرفتید که هر کس خارج رفته دار ه خوش میگذرونه .یا پول در میاره.با با این همه پول بی ناموسی در این حکومت و لابیهای بی سواد شون در خارج جا بجا میشه صداتون در نمی اد به تلوزیونی که بینندهای خودش پول میدند شما زار زار گریه می کنید؟یک نفر گفت مرگ بر موسوی شما به همایون می بندینش؟انصاف خریدنی نیست باید در خانواده یاد می گرفتید.همین.
شنبه 17 مرداد 1388

shahram khosh maram - ایران - تهران
من از روش اقای همایون خوشم نمی اید. البته ایشان زمان و انرژی زیادی گذاشته ولی به نظر من تفرقه ایجاد میکنند و خیلی روی مسائل فرعی بحث میکنند. فرقه ای فکر میکنند نه ملی و فراگیر. احساس میکنم اصلا با شرایط ایران امروز اشنایی ندارند و فرسنگها با واقعیت اجتماع ایران امروز فاصله دارند. من اخیرا یکی از برنامه های ایشان را دیدم که نواری را پخش کرد که معتقد بود طرفدارانش از جلسه سری حفاظت اطلاعات ناجا پس از اتفاقات اخیر گرفته اند و در دنیا پخش کرده اند.در جریان جلسه صحبت از ماشینهای دوربین دار با آنتنهای چند متری 30 میلیون تومانی ناجا بود. آقای همایون کلی انها را مسخره کرد که قیمت ماشینها را کم گفته اند و بعد به مردم گفت که این انتنهای چند متری را بشکنند. چند دقیقه بعد اقایی زنگ زد و گفت این نوار مربوط به ماجرای 18 تیر 10 سال قبل بوده و نه الان و 10 سال هست روی یوتیوب هست! اقای همایون سریع تلفن او را قطع کرد و گفت که میدانسته این نوار مال 10 سال قبل هست و کلی هم بد و بیراه بار کسی که زنگ زده بود کرد. به نظرم در راه هدف حاضر میشوند صداقت را زیر پا بگذارند. تا حدی هخایی عمل میکنند.
شنبه 17 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
آسید مهدی - ایران - تهران . هه هه هه هه هندویج و تمام
شنبه 17 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
roosta - آمریکا - دالاس. ان چشم هایت را باز کند و ان دهانت را ببند.چند روز پیش شهرام همایون با رضا پهلوی مصاحبه داشت.ببین چه گفته..شما ها هیچ فرقی با حزب الله ندارید.این پرچم بعد جوری زده به...... Aryan33 - انگلیس - لندن . حرف شما گاملا درست است.نه تنها موسوی بلکه خاتمی و رفسنجانی هم همینطور
شنبه 17 مرداد 1388

sos3246 - ایران - شیراز
حیف ما که خودمون را تو ایران کشتیم واسه این آقا ...این اقا دیگه از ما نیست ...مرگ بر تفرقه افکنان و درود بر موسوی و جنبش سبز
یکشنبه 18 مرداد 1388

victorsiamak - بلژیک - بروکسل
گور پدرهر چی چاپلوس و فرد گرا رضا شاهی محمد ضا شاهی مصدقی خمینی گرا و حالا این موسوی پس خودتون چی چند تا ادم که تو یک کشور ازاد دارند زندگی میکنند نمی تونند ب هم کنار بیاند و پای حرفشون بشینی همه شون خوشون دمکرات میدونند میگند ایران باید دمکراسی بشه اون همایون ودار دسته اش هم با یه عده دیگه از این کانالهای تلویزیون اون لوس انجلسی معلومه جیره خوار کی هاهستند ان در خارج و امثال ده نمکی ها زیبا کلام ها و الهی قمشی ها در داخل بس کنید ای وطن فروشان چابلوس مرگ بر جمهوری اسلامی و دار دسته اش در داخل و خارج
دوشنبه 19 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.