فال روز پنجشنبه ۶ آگوست - ۱۵ مرداد

فال روز پنجشنبه 6 آگوست - 15 مرداد

فروردین

امروز هم صحبت های شما زیاد قابل اطمینان نیستند. بنابراین شاید بهتر باشد که خودتان کارها را انجام دهید یا زمانی را صرف انجام کارهای خود کنید. همچنین ممکن است بین شما و شخصی جدایی بیفتد و هر کدام از شما می خواهد که نظر دیگری را عوض کند اگر می خواهید گفتگوی مفیدی داشته باشید و آشتی کنید باید یکی از شما دو نفر اشتباه خود را بپذیرید.

اردیبهشت

 امروز دستی بر وقایع دارید و اگر دیگران را وادار کنید که به آنها بپیوندند خوشحالتر خواهید شد. اگر خودتان مجبور هستید که تنها وارد عمل شوید سعی کنید هر انتقاد را نادیده بگیرید. اما شما می دانید که چگونه نقش خود را بازی کنید بنابراین خانواده تان را به یک مسیر جادویی سوق دهید. شما درک خواهید کرد که مقدار زیادی هم صحبت دارید.

خرداد

 اکنون همه توانایی ها را برای موفق شدن در یک کار دارید و اگر دیگران این موضوع را باور ندارند و میتوانید با جدیت این موضوع را ثابت کنید. البته با رفتار درست! خیلی دوست دارد که شخصی با نقشه شما موافقت کند اما به نظر می رسد آن شخص زیاد مشتاق نیست. نباید فکر کنید هر چیزی را که شما دوست دارید دیگران هم باید دوست داشته باشند. اما رفتار مسامحه کار شما به نفعتان است. هر وقت فرصتی داشتید سعی کنید دل دیگران را به دست آورید.

تیر

 اگر یکی از قرارهایتان بی نتیجه باشد نباید فکر کنید به هیچ جا نمی رسید. البته این بار این حق را دارید که صبرتان را از دست بدهید. دیگران را مجبور نکنید آن کاری را که می خواهید انجام دهند. تنها به آن ها بفهمانید که می خواهید تجربه کسب کنید و آن موقع است که شما را جدی می گیرند.

مرداد

 اگر برای موضوع مالی برنامه ریزی کرده اید انتظار نداشته باشید زود نتیجه دهد. شما همیشه عجولتر از سایرین هستید. البته به این خاطر نیست که کم صبر هستید بلکه از تاخیر در کارها کسل و بی حوصله می شوید. به خاطر داشته باشید که جواب تان را از جایی که اصلاً‌انتظار ندارید می گیرید.

شهریور

 شما زود تر میتوانید در مورد یک برنامه یا یک نقشه تصمیم بگیرید تا دیگران. پافشاری در یک موضوع هیچ چیز را حل نمی کند. دفعه دیگر شما پیشنهاد بدهید و این بار را به عهده دیگران بگذراید. سرنوشت اعتقاد و باور اصلی شماست اما مشکلات اخیر شما را مجبور کرده است تا به احساس وقوع امری در آینده اعتقاد پیدا کنید. در حال حاضر زندگی تان به نظر می رسد تحت آزمایش است و باید برای برداشتن قدمهای تان خیلی مراقب باشید. آن گاه می توانید با خیال راحت پیشرفت کنید اما باید بدانید هدفتان کجاست.

مهر

 امروز برای یکی از افراد خانواده تان مشکل مالی پیش می آید. اگرچه شما عموماً در این دنیا آخرین کسی هستید که اکراه و بی میلی را تحمل می کنید، نمی توانید مانع موارد خاصی که ذهن شما را در دست گرفته و شما را به ستوه آورده، شوید. سعی کنید از قرض دادن و یا قرض گرفتن اشیاء پرارزش و غیر قابل جایگزین خودد اری کنید. چرا که ممکن است تبدیل به دستورالعملی برای یک حادثه شود.

آبان

ستارگان بر روابط شما تاکید دارند. امروز با شخصی آشنا می شوید که در رابطه با موضوعی خوش بین و مشتاق است.شاید کمی ناراحت شوید.زیرا احساس می کنید آنها واقع بین و منطقی نیستند. اگر این موضوع را به آنها بگویید به انسانی تبدیل می شوید که دوست دارد شادی های دیگران را خراب کند!

آذر

 اگر که تصمیم به رژیم غذایی و یا محتاطانه تر خوردن داشتید،خبر خوشی برای تان ندارم چرا که امروز قدرت اراده شما کمتر شده و شما ممکن است در خورن غذاهای مورد علاقه تان زیاده روی کنید. همه سعی تان را می کنید که از شر این وسوسه خلاص شوید ولی در نهایت دوام نخواهید آورد و برای انجام این کار خود احساس غرور خواهید کرد.

دی

 امروز میتوانید بسیار موفق باشید. تمام حمایت ها و کمک هایی را که لازم دارید در اختیارتان می باشد. نصیحت و پیشنهادی را که یک شخص به شما می دهد بیش از طلا ارزش دارد. حتی اگر فکر می کنید خودتان همه چیز را می دانید باز هم بد نیست که بپرسید، هم چنین احترام بیشتری بدست می آورید.

بهمن

 امروز تمایل ندارید کارهای زیادی را در برنامه تان بگنجانید خوردن یک ناهار آسوده در کنار خانواده یا دوستان نزدیک بزرگترین فشاری است که امروز میخواهید در برنامه خود داشته باشید. اگر قرار باشد همه چیز طبق خواسته شما پیش برود. شما حتی خشنود تر خواهید بود. اگر یک نفر دیگر آشپزی را بعهده بگیرد، و به احتمال زیاد همینطور خواهد شد. پشتتان را به عقب تکیه دهید، استراحت کنید و لذت ببرید!

اسفند

 چرا هنوز اصرار دارید که امید و آرزو تنها برای دیگران است؟ شما هم به اندازه دیگران حق انتخاب برای آینده تان را دارید. شما امروز افکاری شگفت آور دارید که خوب است آن ها را جدی بگیرید. اگر موضوع شراکت باعث ناراحتی شماست بهتر است بدانید که فکر کردن به آن تنها اوضاع را بدتر می کند.

a.salimi - ایران - کیش
فال برج سرطان و عقرب بزغاله و این ماه های تقویم نجومی رو هم بنویسید. احمدی نژآد و خامنه ای و بقیه این جک و جونورا که با تقویم جلالی حضرت خیام که بدنیا نیومدن. مثلا فال برج عقرب ماه تولد ممولی:. شما در این ماه فرصت بزرگی به دست میارید که خواهر و مادر 70 ملیون آدم رو یه کاری بکنید مثل ماه های قبل. اصلا نگران نباشید آقاتون هواتون رو داره. در آینده مشکلاتی ممکنه براتون پیش بیاد ممکنه اون 70 ملیون هم بریزن سرت و ننه بابات رو بیارن جلو چشمت. در آینده باید خیلی مراقب جونت باشی. هر چند شبا خواب ندارین و برای نابودی تاریخ و تمدن ایران خیلی تلاش میکنید ولی نگران نباشید زیر خاک قبر هزاران سال فرصت دارید بخوابید و از همبستری با هیتلر و یزید و شمر و خمینی لذت ببرید.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
اینهم شد فال.منظور ماه بهمن است
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

na30b - ایران - ارومیه
...........امروز تولـــــــــدمه...........
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

mahnadi - هلند - هارلم
na30b - ایران - ارومیه . دوست عزیز *****. تولدت مبارک به امید سالهای طولانی در سلامت وآزادی پیروزباشید. دوءوم گونون مبارک السون
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

mahnaz defa - انگلستان - لندن
na30b - ایران - ارومیه تولدت مبارک ولی چه جالب فردا هم تولد منه. happy birthday امیدوارم که تولد 100 سالگیتو جشن بگیری
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

parna53 - امریکا - سانفرانسیسکو
na30b - ایران - ارومیه تولدت مبارک هموطن عزیز
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

MEHRIA - هلند - امستردام
. na30b - ایران - ارومیه تولدت مبارک دوست عزیز.
جمعه 16 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.