احمدی‌نژاد: کسی منتظر تبریک شما نیست

احمدی‌نژاد: کسی منتظر تبریک شما نیست

احمدی نژاد دومین دوره خود را با توصیه های سران دو قوه دیگر آغاز کرد

مراسم تحلیف محمودی احمدی نژاد در تالار جلسات مجلس شورای اسلامی در بهارستان برگزار شده است.

این مراسم روز چهارشنبه، 5 اوت (14 مرداد) حدود ساعت 9:15 بامداد به وقت محلی با تلاوت آیاتی از قرآن آغاز شد و با سخنان علی لاریجانی، رئیس مجلس، ادامه یافت.

به منظور مقابله با تجمع معترضان به نتیجه انتخابات، نیروهای دولتی تدابیر امنیتی گسترده ای را در میدان بهارستان و اطراف آن به اجرا گذاشته بودند و براساس برخی گزارش ها، نفرات پلیس ضد شورش و شبه نظامیان بسیجی با باتوم و گاز فلفل به کسانی که علیه انتخاب محمود احمدی نژاد شعار می دادند حمله کردند.

همچنین، سایت تابناک گزارش کرده است که به دستور مقامات امنیتی، در زمان برگزاری تحلیف، قطارهای مترو تهران اجازه توقف در دو ایستگاه بهارستان و ملت را نداشتند که ظاهرا به منظور جلوگیری از حضور معترضان در این دو محل بوده است.

به گفته سایت پارلمان نیوز، وابسته به نمایندگان اصلاح طلب مجلس، آقای احمدی نژاد با یک فروند هلی کوپتر وارد محوطه مجلس شد هر چند خبرگزاری دولتی ایرنا استفاده از هلی کوپتر برای انتقال محمود احمدی نژاد به جلسه تحلیف را رد کرده است.

برخلاف مراسم تنفیذ حکم آقای احمدی نژاد، مراسم تحلیف به طور مستقیم از شبکه های تلویزیون دولتی ایران پخش شد و به گفته گزارشگر این تلویزیون، رئیس قوه قضائیه، اعضای شورای نگهبان، اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، رئیس دفتر آیت الله خامنه ای، نمایندگان خبرگزاری ها، و تعدادی از مقامات لشکری و کشوری و نمایندگان سفارتخانه های خارجی در تهران در این مراسم حضور داشتند.

به گزارش خبرگزاری کار ایران - ایلنا - برخی سفارتخانه های خارجی به جای سفیر، نمایندگان پائین رتبه تری را به این مراسم اعزام کرده بودند و برخلاف گذشته، نمایندگان بسیاری از رسانه های بین المللی اجازه حضور در این مراسم را نیافتند.

اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجلس خبرگان و رئیس مجمع تشخیص مصلحت، و محمد خاتمی، رئیس جمهوری پیشین، مهدی کروبی و میرحسین موسوی از جمله غایبان این مراسم بودند و از حضور سید حسن خمینی، نوه آیت الله خمینی نیز گزارشی نرسیده است.

سایت الف، وابسته به یکی از نمایندگان بنیادگرای مجلس، نیز نوشته است که اکثر نمایندگان خط امام - اصلاح طلبان - در مراسم روز چهارشنبه حضور نداشتند و حاضران نیز با آغاز سخنرانی محمود احمدی نژاد، جلسه را ترک کردند.

در آغاز مراسم، علی لاریجانی، رئیس مجلس، در سخنانی از جمله به مصادف بودن این روز با سالروز اعطای فرمان مشروطه اشاره کرد و هدف انقلاب مشروطه را تامین عدالت دانست.

آقای لاریجانی به رئیس جمهوری توصیه کرد که موضوع برنامه ریزی، حرکت قانونمند و به کار گیری متخصصان در اداره امور را مورد توجه قرار دهد.

خاتمی و رفسنجانی دو تن از غایبان از مراسم تحلیف بودند
وی در اشاره به "تحولات بعد از انتخابات" کشورهای غربی را به استنباط غلط از این تحولات متهم کرد و گفت که مردم ایران "به موقع پاسخ مناسبی به هرزه درایی" غرب خواهند داد.

آقای لاریجانی گفت که مجلس در دادن رای اعتماد به وزیران، به اصالت دینی وزرای پیشنهادی، سابقه انقلابی و تبعیت آنان از ولایت فقیه و تخصص و تجربه کاری آنان را مورد توجه قرار می دهد.

در پی سخنان رئیس مجلس، محمود هاشمی شاهرودی، رئیس قوه قضاییه، در سخنانی از مشارکت گسترده مردم در انتخابات تقدیر به عمل آورد و بخش هایی از متن قانون اساسی در ارتباط با وظایف رئیس جمهوری را به عنوان توصیه به "رئیس دولت کریمه دهم" قرائت کرد.

آقای شاهرودی گفت که رئیس جمهوری باید با خدمت به مردم باعث ادامه حمایت آنان از نظام حکومتی و مشارکت در انتخابات آینده شود.

رئیس قوه قضائیه افزود که دستاوردهای دولت محمود احمدی نژاد در چهار سال قبل مورد تایید رهبر جمهوری اسلامی و مردم قرار گرفته و لازم است در دوره دوم ریاست جمهوری نیز ادامه یابد.

پس از اظهارات رئیس قوه قضائیه، محمود احمدی نژاد متن سوگندنامه ریاست جمهوری را قرائت کرد و تعهد خود را به پاسداری مذهب رسمی، نظام حکومتی و قانون اساسی جمهوری اسلامی و حفاظت از حقوق مردم در چارچوب قانون اساسی ابراز داشت.

سخنان احمدی نژاد

لاریجانی دولت را به قانونمندی و داشتن برنامه توصیه کرد
در پی ادای سوگند، محمود احمدی نژاد در سخنانی بار دیگر آنچه را که "حماسه بی نظیر" شرکت مردم در انتخابات دوره اخیر می خواند مورد تقدیر قرار داد و گفت این واقعه باعث بروز تحولات عمیق "در ایران و صحنه جهانی" خواهد شد.

آقای احمدی نژاد گفت که ملت ایران امروز وارد میدان شده و مشغول پایه گذاری نظام جدیدی در جهان است و آن را نتیجه نشاط بیشتر مردم در سال های اخیر قلمداد کرد.

وی گفت که مشارکت چهل میلیون نفر در انتخابات و "بیست و پنج میلیون رای به فرد منتخب" نشانه هوشمندی مردم ایران است که باعث ناخرسندی دشمنان و ترسیم آینده ای تاریک توسط آنان شد اما مردم در صحنه حاضر شدند و اراده خود را اعمال کردند."

محمود احمدی نژاد آنچه را که "رای قاطع مردم" می خواند تایید بر ادامه انقلاب و سیاست جهارسال گذشته دولت از جمله ایستادگی در برابر زیاده خواهی مستکبران و حمایت از حقوق شهروندان توصیف کرد.

آقای احمدی نژاد افزود که مردم با شرکت در "حماسه انتخابات" به خدمت بی منت، صیانت از کرامت انسانی، آزادگی و ارائه الگویی جدید در جهان رای دادند.

محمود احمدی نژاد گفت که رئوس برنامه های خود را در جریان انتخابات به اطلاع مردم رساند که مورد تایید گسترده رای دهندگان قرار گرفت و مورد قبول رهبر جمهوری اسلامی هم بوده است.

وی گفت که "اینکه چه کسی به چه کسی رای داده است، مطرح نیست و امروز نیازمند عزم ملی و همداستانی هستیم" و افزود که اطمینان دارد مجلس و قوه قضائیه حامی برنامه های دولت هستند.

آقای احمدی نژاد گفت که رئیس جمهوری و مجلس نمایندگان ملتی هستند که مستحق دنبال کردن هدف های بزرگ است و دولت و مجلس باید در راه تحقق این هدف ها گام بردارند در حالیکه تجربه چهار سال گذشته نشان داده که ایران دارای ظرفیت های عمده ای است که قبلا از آنها بهره برداری کامل نشده بود.

وی گفت که "برخی کوتاه بینی ها و کارشکنی ها" مانع از آن شد که در دوره اول ریاست جمهوری او، از این ظرفیت ها بهره برداری کامل شود و افزود "در دوره جدید دولت مصمم است با تمام توان در صحنه حاضر شود و از تمام ظرفیت ها بهره برداری کند" و از مجلس خواست در این زمینه، با دولت همکاری داشته باشد.

شاهرودی خواستار ادامه برنامه های چهار ساله قبلی دولت شد
محمود احمدی نژاد در ادامه سخنان خود بخشی از برنامه های دولت خود را تشریح کرد و از جمله پیشبرد فرهنگ و هنر را بخشی از این برنامه ها اعلام داشت و گفت ایجاد زمینه های مناسب برای ادامه حضور زنان در امور جامعه را دنبال می کند.

آقای احمدی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود گفت که تمامی شهروندان در برابر قانون مساوی هستند و افزود که "آزادی ودیعه ای الهی و دستاور انقلاب اسلامی است" و افزود که کسی حق ندارد آزادی های اساسی و قانونی را محدود کند.

در مورد مسایل اقتصادی، وی گفت که باید ریشه تورم خشکانده و با رانت خواری و ویژه خواری که منشا فساد است مبارزه شود و برای مشکل مسکن و بیکاری راه حل یافت شود.

محمود احمدی نژاد اصلاح نظام بانکی و مالی کشور و افزایش ارزش پول کشور را بخشی دیگر از برنامه های خود قلمداد کرد و گفت که دولت با بررسی های لازم علمی و کارشناسی، طرح های مناسب را تدوین کرده که اجرای آنها مستلزم شجاعت و همکاری مجلس است.

در مورد سیاست خارجی، وی گفت که در این دوره "همچنان سیاست خارجی فعال ادامه خواهد یافت و دولت در تمام عرصه های بین المللی حضوری پررنگ و اثرگذار خواهد داشت و همگان را به عدالت و صلح و برادری دعوت خواهد کرد" و افزود که دولت او "باید در مدیریت جهانی نقشی موثر" ایفا کند.

آقای احمدی نژاد گفت که ملت ایران اهل تعامل و گفتگو و ارتباط سازنده با تمام دولت ها و ملت های مستقل است اما "در برابر قانون شکنی و تجاوزات و بی عدالتی ها در صحنه جهانی سکوت نخواهد کرد و در حالیکه خواستار روابط دوستانه است، بی ادبی را تحمل نمی کند."

محمود احمدی نژاد در اشاره ای غیرمستقیم به واکنش جهانی به نحوه برگزاری انتخابات و برخورد با معترضان، گفت که "برخی از آنها گفته اند دولت را به رسمیت می شناسیم اما تبریک نخواهیم گفت" و افزود که معنی این سخن این است که "آنان به رای و اراده ملت ها احترام نمی گذارند" و گفت "کسی منتظر تبریک شما نیست و ملت ایران نه برای اخم ها و تشرهای شما ارزشی قائل است و نه برای تبریک های شما ارزشی قائل خواهد بود."

محمود احمدی نژاد آغاز دوره دوم ریاست جمهوری خود را آغاز مرحله ای جدید در تاریخ ایران و تحولی عمده در جهان اعلام داشت و گفت که باید باور کرد که برقراری عدالت در جهان در راه و "صبح درخشان بشریت نزدیک است."

مراسم تحلیف حدود ساعت 10:20 دقیقه بامداد خاتمه یافت.

طبق آئین نامه مجلس، رئیس جمهوری موظف است ظرف دو هفته پس از تحلیف، وزیران مورد نظر خود را برای کسب رای اعتماد به مجلس معرفی کند.

ساعت 12 - ایران - تهران
احمدی نژاد بد نژاد برو بمیر عنتر علی چلاغ.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
احمدی نژاد بد نژاد برو بمیر عنتر علی چلاغ.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

vezveznazi - ایران - ایران
انتری نژاد ننگت باد.دولت تو و جمهوری اسهالی کثیف ترن حکومت در طول تاریخ بشریت است.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
تکبیر...
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

koohkan - سوپد - مالمو
تنها سخنی که در مورد کل دست اندر کاران این رژیم دد منش پلید از معمم گرفته تا دولت و سپاه و بسیج صادق است گفتار زنده یاد مهدی اخوان ثالث است که میگوید. ای درختان عقیم ریشه تان در خاک های هرزگی مستور. یک جوانه ارجمند از هیچ جاتان رست نتواند. ای گروهی برگ چرکین تار چرکین پود. هیچ بارانی شما را شست نتواند
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
خوب از قدیم گفتن وقتی قمار باز چیزی برای باختن نداره بایدم بگه به ..../ بی ادبی را تحمل نمی کند." پس ببین ما مردم چجوری این 4 سال تو رو تحمل کردیم با این همه بی ادبی و توهین به شعور مردم
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

jila_Norway - نروژ - اسلو
فقط می‌تونم بگم بی‌ حیاست. رو که نیست سنگ پای قزوین هم کم میاره پیشش
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

masooleh - ایران - تهران
سلام مردم عزیزم-. دنیامی ترسید محموداحمدنژاد حکم رئیس جمهوری ایران شد دنیاخیلی نامرد.. انشالله مردم ایران کوشش وتلاش کنیدیک میلیون نفرراهبیمائی کنیدوهم محکم مردم به بسیج وغیره میزند و تا مردم حمله به خامنه ای گردن میگیردمردم وطن ما ایران هستید دنیاتوجه نکنیدمرگ بر دولت سیاسی آخوندهاوبسیج هاورهبر حزب الله. متشکرم.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
اشغال 4 سال را به بهای خونهای ریخته شده خریدی مرگ بر خودت توله هایت و رهبر کثیفت.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

bahram-tehran - ایران - تهران
با سلام.کسی که میگه ما برای اخمها و تبریکات کشورهای دیگه ارزشی قائل نیستیم یعنی قصد حضور کشورش در مناسبات جهانی را ندارد.یعنی انزوای ایران برایش مهم نیست.برای رییس یک کشور ساده ترین و بی زحمت ترین نوع دیپلماسی خارجی یعنی همین.مثل سران کشورهای چین و روسیه و اروپا و.. نیست که جهت حضور شرکتهای خارجی در کشورشان و سرمایه گذاری خارجی و همین طور حضور قدرتمند شرکتهای کشور مطبوعشون به دنبال روابط سازنده با دنیا باشند.رییس جمهور کشورهای دیگه جهت روابط بهتر با همدیگه عمدتا همدیگر را به اسم کوچیک صدا می زنند.چون خودشون را جهت ایجاد منافع برای ملتشون مسوول می دونند.ولی احمقی نژاد هیچ مسوولیتی رو احساس نمیکنه و بنابراین هیچ زحمتی هم برای بهبود رابطه با دنیا نمیکشه.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
خاک عالم بر سرت ٬ تو دیگه دم از آزادی و نشاط مردم نزن که خون همه رو تو شیشه کرده ای ٬ مرگ بر تو و طرفداران تو ٬ مرگ بر خامنه ای شیره ای اون هم از نوع سوخته اش
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

dokhtar sharghi - انگلیس - لندن
الهی خبر مرگت توی رسانه ها پخش بشه! مردم از خوشحالی توی خیابونا به رقص و پایکوبی می پردازند‌!!!
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

mehdi.mat - فیلیبین - مانیل
منتظر تبریک عمت باش .مردک روان پریش
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

AsaL Barbie - کانادا - ونکور
اَه، حالم به هم خورد از بس اسم این آ.ش.غال همه جا هست
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

نسیم مرگ - انگلستان - لندن
بوزینه الاغ بیسواد مگر نمیگی جمهوری اسلامی آیا معنای جمهوری را میدانی . جمهوری یعنی مردم . الاغ تو که مردم را قبول نداری بس این چه سوگندی بود که خوردی. لعنت بر تو و بابای تازه پیدا شده تو خامنه ای سفاک
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
بچه تهرانیهای قدیمی به اینجور جونورا میگفتن.....ده پرو.چونکه از رو که نمیرفتن.این جونورارو هر کاری کنی بازم پرو تشریف دارن حتی ....... پس تنها راهش اینه که آره........خوب حدس زدید.اونم دیگه چیزی به وقتش نمونده.خودشم خوب میدونه ملت میخوان چه تبریکی بهش بدن!!!!!!!!!!!
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

سلمک - ایران - تهران
اره ارواج عمت ...ش به شدت داره میسوزه اینو نگی چی بگی بدبخت
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

zeinabe - ایران - قم
تبریک دکتر تبریک.اصلاح طلبا بدانید که با این کارها که کردید گور خودتان را در میان مردم کندید.برای بار چهارم مردم شما را به زباله دان تاریخ ریختند. خداحافظ طایفه های منافق
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
احمقی نژاد سپورچیان رای دزد بزودی سرنگون خواهد شد بزودی.مرگ برخامنه ای دیکتاتور قرن وشاهرودی جنایتکار عراقی.ایکاش توانی داشتم و7تیر دوم رامن اجرامیکردم وهمه این فاشیستها را به جهنم پیش رهبرشان میفرستادم.امیدوارم یکی ازخودیهایشان یکروز که اون چلاقه هست اینکاررابکد.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

afshin7174 - هند - بنگالور
کسی هم منتظر اومدن توی ا.ن نبود.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

hafez44 - ایران - شیراز
مرگ و ننگ باد بر این معاویه زمانه.دوستان تا میتوانید این ولد .... (لباس شخصی ها ) را شناسایی کنید.و اسامیشان را توی سایت برای همه بگذارید.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

سربلند ایران - ایران - تهران
نه تو رو خدا منتظر باش برات می فرستنُجون عمه ات....خاک بر سرت بی همه چیز
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
کسی نخواست به تو بوزینه تبریک بگه که خودت رو انداختی وسط! بزودی فرزندان کوروش گور تو و رهبر شیره ات رو با هم خواهند کند و برای همیشه در زباله دان تاریخ پیش امام ته چاه دفن خواهید شد!. استقلال، ‌آزادی، جمهوری ایرانی
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
زینب ایران قم . آدمای پوست کلفت و بی اصالتی مثل تو از هیچ حرفی دردشون نمیاد. و شدید دنبال این هستن که چند نفر بهشون توی این سایت پیله بدن و بدو بیراه بارشون کنن تا به این ترتیب توجه دیگران رو جلب کنن . اما من چون سالها روانشناسی خوندم درد تو رو میشناسم و واسه همین با فحش و ناسزا ندادن به خودت و جد و آبادت به شدت ناراحتت میکنم و امیدت رو به یاس تبدیل میکنم.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
تو که بلدی دروغ بگی. خب بگو همشون تلفنی تبریگ گفتند ولی به من گفتن به کسی نگو. اخه بی شرف تو رو کسی که قبول داره فقط یکی دو ملیونی حزب اللهی و بسیجی ولباس شخصی های کثیف و قاتلی هستندکه به زور اسلحه و باتوم تورو نگه داشتن .خودتم میدونی چقدر ترسیدید و دیگه نمی تونید ذرستش کنید.حالا هی با کلمه ها اینور اونور بازی کن تا بزودی ترتیب تو عمال کثیفت و حامیان بی کلاس متحجرتو و انهایی که به تو تبریک گفتند رو میدهیم. زینب قم نیمرخ ا سید چمکران و بقیه بدونند که بزودی سر از اش...ل دونی در میارن واصلاحتون میکنیم.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
zeinabe - ایران - قم تو مگه قرار نشد بری دنبال روانکاو. به من گفتی فارسی خوب تایپ کنم رفتم یاد گرفتم.ولی تو مثل اینکه هنوز معالجه نشدی و میخواهی که خون ریخته این جوونها پایمال بشه.البته دلم میخواست بدونم اگه برادر و یا خواهرت بودند چه حالی داشتی.؟اخه چرا اینقدر بی وجدانی که حامی این رژیم ضد بشری ودروغگو هستی؟روح شهدا خواب رو از شما ها بگیره که اینقدر اگاهانه و صرفا بخاطر منافع شخصی از این صفاکان زمان به رهبری خامنه ای پیر رزل کثیف جانی که از اعماق نگاهش تزویر و دروغ وخیانت میبارد حمایت می کنید. شماها یا بیمارید و یا خیانتکار
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر,. خودتو ناراحت نکن چند روز دیگه اعلام میکنه 24 میلیون بهش زنگ زدن و تبریک گفتن,. اینارو میشناسئ که قدر توئ شمارش ارقام دقیق هستن!zahra50 - دانمارک - کپنهاگ.بهترین جواب رو به خواهر زینب دادئ! اگه زینب تبریک نگه, کئ بگه?
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
zeinabe - ایران - قم. بابا بد جور حالت خرابه کدوم مردم؟.....فکر کنم قاطی کردی این حرفها رو باید به احمدی نژاد و رهبر معتادش باید میگفتی....
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

afshin7174 - هند - بنگالور
حالا گریه نکن برات از کشورهای فقیر آفریقایی تبریک میفرستن
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

zhilla - ایران - تبریز
مردم از نظر انتری نژاد همون لباس شخصی های کثیف و بی همه چیز است و چند پاچه خور دو رو بر خودش همچین می گه مردم انگار ندید چقدر مردم علیه اون امدن بیرون الان هم هر کجا میری فقط بهش لعنت می فرستن تو تاکسی، نونوایی، همه جا خاک تو سر بی آبروت
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

AZADIE IRAN - یونان - اتن
zeinabe - ایران - قم کی به شما اجازه داده به این سایت بیای ...از رهبرت اجازه گرفتی اومدی.. یا تنت میخاره و خوشت میاد لیچارد بارت کنن.. این عنتری نژاد به امثال شما حال میده حالشو ببر.. دکتر احمدی جون یه حالیم به این زینب جون بده...دلش میخواد...--- خا......
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

neda85 - ایران - تهران
آهای زینب ایران قم توی این سایت چه ...ی میخوری .تو همون قم از ..ن علی گدا و انتری نژاد اینقدر بخور تا بمیری
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
این مراسم تحلیف نیست مراسم تحقیر است خود خرش هم می دونه
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
ارواح بی بی ت /// تو که اونجات داره میسوزه ......
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

amidjan - ایران - تهران
zeinabe - ایران - قم . یک ضرب المثل چینی می ..ه بخواب م .. م ل ه
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
zeinabe - ایران - قم. ناز آن سبیل های مردونت که یک طرفش جس یک طرفش ن..س. تو چطور دلت می آید .... اطراف حرم را با پلاسیدن بی جهت در این وب سایت عوض کنی؟ به جان عزیزت حرفهایی که بچه ها تو این وب سایت بهت می زنند دم حرم عملا به سر کار نشان خواهند داد. میگی نه برگرد سر کار اصلیت. اصلا تو ریگ گوشه لبت گذاشتی جلوی این همه نامحرم بق بقو می کنی؟
جمعه 16 مرداد 1388

manenarenji - المان - اسن
زینب ایران قم. تو بهتره بری دم حرم ... دو زاریها بشی تا که اینجا بشینی بدبخت بیچاره مرده شوره خودتو اون دکتر بیسوادتو ببرن .
شنبه 17 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.