برگشت مترو به حالت عادی پس از تحلیف

برگشت مترو به حالت عادی پس از تحلیف

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با رد وجود هر نوع نقص فنی در شبکه مترو بویژه در دو ایستگاه بهارستان و ملت، گفت: توقف نداشتن قطار‌ها در دو ایستگاه بهارستان و ملت از ساعات اولیه صبح امروز با دستور مقامات مسوول بوده است.

جعفر ربیعی در گفت‌و‌گو با ایسنا در ادامه با تاکید بر این که توقف نداشتن قطارهای مترو در این دو ایستگاه موقتی است، افزود: شرایط امروز در این دو ایستگاه با تقاضای مسوولان و تنها به دلیل برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری در مجلس شورای اسلامی بوده و پس از پایان مراسم حرکت قطارها عادی خواهد شد.

وی با تاکید بر این که شبکه مترو و قطار‌ها هیچ نقص فنی نداشته‌اند، یادآور شد: تا ساعاتی دیگر حرکت قطارها از این دو ایستگاه آغاز و به حالت عادی باز ‌می‌گردد.
elektris - فرانسه - پا ر یس
فرسایش ماموران/ بعد از بهارستان - 5شنبه شب نیمه شعبان فرصت شام مفت خوری را از ماموران بگیریم.۶ تا 10 شب ولیعصر تاونک. با توجه به شلوغ بودن خیابانهای مرکزی و جنوب تهران در شب نیمه شعبان بهترین فرصت هم برای اجتماعات متمرکز هم اجتماعات پراکنده است .با یک تیر دو هدف ، هم با اجتماع خود ماموران را که از اجتماع صبح تا بعداز ظهرچهارشنبه بهارستان و بازار خسته هستند فرسوده ترمیکنیم هم انها را از شیرینی و شربت و شام مفت خوردن می اندازیم . ( اطلاع رسانی کنید).
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
خدا قوت داد خط 11 رو به شما نیازی نبود شما هم بمونید با اون متروی بو گندوتون که بیشتر شبیه تونل وحشته دم به دقیقه خرابه
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران
خوب الحمدالله که نقص فنی نداشتند!
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

peran33_mar - انگلیس - لستر
عزیزم کسی مگه میتونه این مفت خورارو از شام و شیرینی بندازه .کاه دونی اینا سیرمونی نداره.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
دولتی که از همه چیز وحشت دارد باید هم این همه تشریفات داشته باشد.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران . چرا تو خبر قبلی کامنت نذاشتی / مزدور.......؟؟؟؟
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

ADNAN ŞENSES - ترکیه - ایستانبول
سلام دوستان بیاین همه با هم روز 20 مرداد پولامونو از بانکای دولتی خارج کنیم . به همه بگید . طبق تحقیقات من حدود 45 درصد موجودی بانک های دولتی غیر از بانک ملی دست مردمه یعنی جاری و قرض الحسنه و .. ما اگه بتونیم 20 درصد سرمایه رو یه روزه خارج کنیم شوک حسابی میشه .اونایی که بانک ملی هستن هم پولاشونو بکشن حتما .
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.