مجلس قتل نوجوان دوازده ساله بر اثر ضربه باتوم را بررسی می کند

مجلس قتل نوجوان دوازده ساله بر اثر ضربه باتوم را بررسی می کند

مراسم بهشت زهرا با خشونت از سوی ماموران همراه بود

بی بی سی : کمیته حقیقت یاب مجلس وعده داده است ماجرای قتل یک نوجوان ایرانی در جریان تجمع معترضان به نتیجه انتخابات را مورد بررسی قرار دهد.

روز چهارشنبه، 5 اوت (14 مرداد)، روزنامه اعتماد ملی به نقل از حمید رضا کاتوزیان، عضو کمیته حقیقت یاب مجلس،گزارش کرد که این کمیته در نظر دارد چگونگی کشته شدن علیرضا، نوجوان دوازده ساله ای را که در اثر ضربه باتوم در بهشت زهرا جان خود را از دست داد پیگیری کند.

به نوشته این روزنامه، روز پنجشنبه گذشته، علیرضا همراه با پدرش برای شرکت در مراسم چهلم بعضی از کشته شدگان اعتراضات مردم به بهشت زهرا رفته بود اما هنگام بازگشت، دستش از دست پدر جدا می شود.

براساس این گزارش، در این هنگام، علیرضا در اثر اصابت ضربه باتوم به سرش دچار خونریزی مغزی شده و جان خود را از دست می دهد.

خانواده این نوجوان ایرانی سرانجام موفق می شود پس از چهار روز، جنازه فرزند خود را شامگاه دوشنبه از پزشکی قانونی تحویل بگیرد اما گزارشی در مورد مراسم یادبود برای این نوجوان خبری در دست نیست.

بستگان برخی از کشته شدگان حوادث بعد از انتخابات گفته اند که دستگاه های امنیتی محدودیت هایی را برای اجرای مراسم مذهبی کشته شدگان حوادث اخیر ایجاد کرده اند.

به گزارش اعتماد ملی، آقای کاتوزیان گفته است که این کمیته تا کنون از ماجرای قتل علیرضا مطلع نبوده و افزوده است که از آنجا که کمیته حقیقت یاب در جریان همه حوادث نیست، از خانواده های آسیب دیدگان حوادث اخیر می خواهد تا اطلاعات لازم را به این کمیته منتقل کنند.

کمیته حقیقت یاب به منظور رسیدگی به نحوه برخورد ماموران دولتی در جریان اعتراضات بعد از انتخابات بحث برانگیز ریاست جمهوری ایران تشکیل یافته است.

مرگ علیرضا نخستین مورد از کشته شدن یک کودک ایرانی در جریان اعتراضات پس از انتخابات اخیر است که خبر آن تا کنون انتشار یافته است.

مقامات دولتی کشته شدن بیست نفر را در جریان اعتراضات به اعلام پیروزی محمود احمدی نژاد در انتخابات اخیر را تایید کرده اند اما هنوز اسامی این افراد انتشار نیافته و هیچ نهادی به عنوان مسئول این قبیل اقدامات معرفی نشده است.

برخی مخالفان دولت شمار قربانیان اعتراضات را بیش از این دانسته اند و افزوده اند که برخی از بازداشت شدگان نیز در بازداشتگاه ها به قتل رسیده اند.


عضو کمیته حقیقت‌یاب خبر داد :پیگیری مرگ علیرضا در مجلس

اعتماد ملی: بررسی علت مرگ علیرضا 12 ساله که پنج‌شنبه گذشته در بهشت‌زهرا به خاطر ضربه به سرش کشته شد در دستور کار مجلس قرار گرفت. حمیدرضا کاتوزیان، عضو کمیته حقیقت‌یاب مجلس با تاکید بر اینکه مجلس به‌طور قطع علت و چگونگی کشته شدن علیرضا را بررسی می‌کند گفت: متاسفانه بنده و همکارانم تاکنون از این حادثه مطلع نبودیم چراکه در این خصوص به من و همکارانم اطلاع‌رسانی نمی‌شود. وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر دلجویی از آسیب‌دیدگان ناآرامی‌های اخیر گفت: ما به عنوان وکلای مردم وظیفه رسیدگی به این امور را داریم بنابراین از خانواده‌هایی که در جریان ناآرامی‌های اخیر آسیب دیده‌اند خواهشمندیم این اتفاقات را به نمایندگان منعکس کنند چراکه ما در جریان همه حوادث نیستیم. کاتوزیان تصریح کرد: مردم از طریق تلفن‌های مجلس شورای اسلامی و ایمیل‌های نمایندگان که در سایت مرکز پژوهش‌ها قید شده است می‌توانند اخبار و نگرانی‌هایشان را به ما منتقل کنند تا مجلس بر حسب وظیفه به آنها رسیدگی کند. پنج‌شنبه گذشته علیرضا همراه پدرش برای شرکت در مراسم چهلم برخی از جان‌باختگان ناآرامی‌های پس از انتخابات به بهشت‌زهرا رفته بود، در هنگام بازگشت علیرضا از پدرش جدا می‌شود. بنا به گزارش سایت‌های خبری وی بر اثر اصابت باتوم به سرش دچار خونریزی مغزی شده و کشته می‌شود. خانواده علیرضا پس از 4 روز از مرگ وی دوشنبه شب جسدش را از پزشکی قانونی تحویل گرفتند.


علیرضا ۱۲ ساله بر اثر ضربه باتوم در بهشت زهرا جان باخت

پنجشنبه گذشته علیرضا همراه با پدرش برای شرکت در چهلم شهدای سرکوب اخیر به بهشت ندا رفته بودن در هنگام بازگشت لحظه ای دست علیرضا از دست پدرش جدا می شود ، در این هنگام دست او از زندگی کوتاه می شود علیرضا بر اثر اصابت ضربه ی باتوم که به سرش خورد دچار خونریزی مغزی شد و به شهادت رسید روحش شاد علیرضا فقط ۱۲ سال سن داشت.

خانواده علیرضا بعد از ۴ روز بالاخره دیروز توانستند جنازه او را از پزشک قانونی تحویل بگیرند.

abtin_beo - ایران - اصفهان
رهبر ما این طفل 12 ساله است ای خامنه ای جنایتکار. با تشکیل کمیته حقیقت یاب می خواهی دامان ننگینت را از این فجایع پاک کنی؟ زهی خیال باطل. خون بناحق ریخته این طفل معصوم دامن ننگینت را به نکبت خواهد کشید. اگر راست می گویی و می خواهی این طور عنوان کنی که در جریان همه چیز نیستی و عده ای خودسر این جنایات را انجام می دهند پس همین امروز برو بمیر که در کشور تحت امرت این جنایات بشری اتفاق می افتد
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

bashoma - هلند - دلفت
اخی عریزم.کثافتها به این بچه بی گناه که فقط برای همدردی اومده بود هم رحم نکردن.الهی که خدا همون کارهایی رو که با این مردم مظلوم می کنید با خودتون و خانوادهاتون صد برابر بدتر انجام بده. زنده باد ایران.زنده باد ازادی .زنده باد یاد همه شهیدان راه ازادی.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

ضد ولایت وقیح - ایران - تهران
مرگ بر خامنه ای
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

afshin7174 - هند - بنگالور
آخی مجلس داره تحقیق میکنه!!!!! لابد میخوان بگن که کشته شدن این جوون هم دروغه یا عوامل بیگانه بودن که کشتنش که در بهترین حالت شهید اعلامش کنن. نه داداش ما خر نیستیم. جمهوری اسلامی بابای ....
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

mahmood20052005 - ایران - یزد
الهی بمیرید .........:-(
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

طاطا - ایران - ایران
به امید روزی که سرتمام این جرثومه های فساد رو بالای دار ببینیم تااون روز آرام وقرار نداریم. اگه کسی از تجمع امروز عصردرتهران خبری داره لطفا بگید تا بدونیم کجا وچه ساعتی .
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

bij - المان - المان
این دیگر چه حقه بازی است وقتی سران رژیم بالاخص خامنه ای دستور بی شرمانه سرکوب را علنی صادر کرد! حقیقت یاب دیگر چه صیغه ای است؟!!
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

m_r - استرالپا - سیدنی
با درود. خدائا تا کئ ائنقدر ظلم و ستم همئنطور مئکشنئد انگار نه انگار . ائنجا ازار و اذئت به ئک حئوان کنئ تحت تعقئب و بائد جوابگو باشئ . خدا رئشه ظلم و ستم خامنه ائ و دارودستش را بکنه
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

رادمرد - ایران - طوس
بای ذنب قتلت؟ به کدام کناه کشته شد؟این قتل ها جز از نطفه های حرام برنیاید.وکیل خون ناحق خداست.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

elektris - فرانسه - پا ر یس
می گوید. میرسد مجموعه یوسف به پایان غم مخور. می شود سیمای ما روزی گلستان غم مخور. ای زلیخا ! جعفر دهقان اگر شوهر نشد. میرسد بهرام رادان غم مخور. مدرک زیبایی یوسف اگر قلابی است. اصل آنرا می دهد آقای کردان غم مخور. کاهن اعظم اگر گندم ندارد بی خیال. میکند اسکندری گندم فراوان غم مخور.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

elektris - فرانسه - پا ر یس
این شعر توسط میرزاده عشقی‌ از شعرای دوران مشروطیت سروده شده ولی‌ این روزها خود حقیقت نقد حال ماست. ناگفته نماند که عشقی، زبانی آتشین و نیش‌دار داشت.یادش گرامی‌ باد.
بعد از این بر وطن و بوم و برش باید ر..د
به چنین مجلس و بر کر و فرش باید ر..د
به حقیقت در عدل، ار در این بام و درست
به چنین عدل و به دیوار و درش باید ر..د
آن که بگرفته از او تا کمر ایران گ..
به مکافات، الا تا کمرش باید ر..د
پدر ملت ایران، اگر این بی پدر است
به چنین ملت و گور پدرش باید ر..د
به مدرس نتوان کرد جسارت اما
آنقدر هست که بر ریش خرش باید ر..د
این حرارت که به خود احمد آذر دارد
تا که خاموش شود بر شررش باید ر..د
شفق سرخ نوشت آصف کرمانی مرد
غفر اله کنون بر اثرش باید ر..د
آن دهستانی تحمیلی بی مدرک و لر
بهر این ملک، به نفع و ضررش باید ر..د
گر ندارد ضرر و نفع مشیرالدوله
از نوک پاش الی فرق سرش باید ر..د
گر رود موتمن الملک به مجلس گاهی
احتراماْ به سر رهگذرش باید ر..د
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

Mehriran - سوپد - مالمو
برنامه تجمعات روز تحلیف ساعت 7 غروب همه ایران . --------------------------------------------------------------------------------. تهران : تمام میادین مهم تهران. شیراز : فلکه گاز ( بلوار ارم – فلکه نمازی )…. مشهد : فلکه تقی آباد ( بلوار سجاد – پارک ملت )…. اصفهان : سی و سه پل ( چهارراه نظر – میدان فیض)…. تبریز : میدان ولیعصر (میدان دانشسرا –میدان قونقا )…. گرگان : خیابان شالیکوبی ( بلوار ناهارخوران )…. اهواز : فلکه سوم کیانپارس ( زیتون کارمندی – چهارراه نادری)…. ارومیه : خیابان خیام ( میدان مرکزی )…. یزد : چهارراه دولت آباد ( میدان امیرچخماق)…. بندرعباس : مقابل مجتمع ستاره جنوب ( میدان ولیعصر)…. رشت : سبزه میدان ( میدان لاکانی – پارک شهر )…. بوشهر : میدان امام ( خیابان مطهری)…. اراک : میدان باغ ملی ( دروازه تهران)…
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

Mehriran - سوپد - مالمو
کرمانشاه : میدن مصدق ( چهارراه جوانشیر)…. قم : میدان سعیدی ( میدان مطهری)…. قزوین : میدان عارف قزوینی (میدان آزادی)…. اردبیل : میدان آزادی (چهارراه امام)…. همدان : میدان بوعلی (میدان امام)…. ایلام : میدان امام (چهارراه جمهوری)…. کرمان : میدان آزادی (میدان باغ ملی)…. خرم آباد : میدان آزادی ( پارک شریعتی)…. سنندج : میدان اقبال ( پارک استقلال)…. بیرجند : میدان دوم رحیم آباد ( میدان اول)…. بجنورد : روبروی مجتمع ارم (چهارراه مخابرات)…. ساری : سه راه قارن ( فلکه ساعت)…. سمنان : میدان معلم (میدان مطهری)…. یاسوج : میدان هفت تیر ( پارک چمران)…. زاهدان : پاساژ قائم ( میدان آزادی)…. زنجان : سبزه میدان (حسینیه اعظم)…. شهرکرد : میدان فردوسی ( چهارراه بازار)
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

bisarzamin - ایران در خون - خونین شهر
من نمودونم کسانی که به احمدی نژاد رای دادن و طرفدار نظام کثیف و فراتر از دیکتاتور آخوندی هستند شبها چطور با وجدان آسوده سر بر بالین میذارن - لعنت به شما که به جان انسانها ارزش قاپل نیستید...وسط خیابون جوونای مردم میکشید شکنجه میدید به زنو بچه رحم نمیکنید مگه ما چی میخواییم جز آزادی - جز اینکه اون طور که دوست داریم زندگی کنیم واقاْ از این موضوع اینقدر وحشت دارین!! متاسفم.........
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

ایران جاوید - ایران - تهران
انشاالله خدا ازشون نگذره. کثافتهای بی وجدان از بچه 12 ساله هم نمیگذرن. باتوم به دستهای از خدا بی خبر از بچه 12 ساله بی دفاع هم میترسن. بد یه مشت اشغال مثل شریفی نیا و قطبی و بقیه دستمال به دستا تو مراسم عاملای جنایت شرکت میکنن.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

pardis_pardis - انگلیس - لندن
از منبع موثق:. شهیدان در ۲۵ خرداد۸۸ در خیابان آزادی با شلیک اسلحه کمری به دست حیوانی با نام سرهنگ سید جواد عباسی رسولی انجام شده که حداقل سه نفر با زخم گلوله این حیوان شهید میشوند . سرهنگ سید جواد عباسی رسولی جانشین فرمانده عملیات بسیج مقداد درغرب تهران بود. (ناحیه بسیج ۲۱۳ و ۲۱۷ و ۲۱۵ ). (این افراد معمولا بعد از ماموریت کثیفشان به شهری دیگر با پست جدید مشغول کاری میشوند مثلا شکنجه گر زندان یا قاتل زندانیان ٬شهردار شهر یا استاندار شهر دیگری یا وکیل دادگاه. آدرس زندان و بازداشتگاهی که بعد از بازداشتگاه کهریزک٬ بتازگی لو رفته:. بازداشتگاه علی آباد در جاده قم. بازداشتگاه شهید کی وند در جاده کرج. بازداشتگاه پاسارگاد در جنوب غرب تهران. بازداشتگاه بید زار در جاده تهران قزوین. و ۳ بازداشتگاه و محل دیگر ۷۷ و ۴۲ و ۶۶ در اتوبان تختی- سعید حجاریان و بهزاد نبوی در قسمت ۶۶ زیر شکنجه و بازجویی هستند. دو شکنجه گر و بازجو که( در قتلهای زنجیره ای دست داشتند) ٬جواد عباسی کنگوری (که به جواد آزاد معروف است) و محمدرضا عامری که ماموریت دارند تا با شکنجه٬ از زندانیان اعتراف بگیرند.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

pardis_pardis - انگلیس - لندن
از منبع موثق:. عزیزانمان در ۲۵ خرداد۸۸ در خیابان آزادی با شلیک اسلحه کمری به دست حیوانی با نام سرهنگ سید جواد عباسی رسولی انجام شده که حداقل سه نفر با زخم گلوله این حیوان شهید میشوند . سرهنگ سید جواد عباسی رسولی جانشین فرمانده عملیات بسیج مقداد درغرب تهران بود. (ناحیه بسیج ۲۱۳ و ۲۱۷ و ۲۱۵ ). (این افراد معمولا بعد از ماموریت کثیفشان به شهری دیگر با پست جدید مشغول کاری میشوند مثلا شکنجه گر زندان یا قاتل زندانیان ٬شهردار شهر یا استاندار شهر دیگری یا وکیل دادگاه. آدرس زندان و بازداشتگاهی که بعد از بازداشتگاه کهریزک٬ بتازگی لو رفته:. بازداشتگاه علی آباد در جاده قم. بازداشتگاه شهید کی وند در جاده کرج. بازداشتگاه پاسارگاد در جنوب غرب تهران. بازداشتگاه بید زار در جاده تهران قزوین. و ۳ بازداشتگاه و محل دیگر ۷۷ و ۴۲ و ۶۶ در اتوبان تختی- سعید حجاریان و بهزاد نبوی در قسمت ۶۶ زیر شکنجه و بازجویی هستند. دو شکنجه گر و بازجو که( در قتلهای زنجیره ای دست داشتند) ٬جواد عباسی کنگوری (که به جواد آزاد معروف است) و محمدرضا عامری که ماموریت دارند تا با شکنجه٬ از زندانیان اعتراف بگیرند.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

shahin 12 - انگلیس - یوکی
واقعا خیلی دردناکه به بچه 12 ساله هم رحم نمیکنند البته نباید از حکومت اسلامی عدل علی به خلافت علی خامنه ای بیشتر از این انتظار داشت. اینها انسان نیستند یه مشت جانور کثیفند که افتادن به جون مردم ایران به زن و بچه هم رحم نمیکنند. حالا میخوان به این موضوع تو گاوداری جمهوری اسلامی رسیدگی بکنند انگار همین دیروز نبود یکی از این گاو خرا گفت اینا اغتشاشگر و محاربه هستند.این طفل معصوم حتی به سن بلوغ هم نرسید چطور میتونه دشمن خدا باشه!!؟؟
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

iran-azad - ایران - تهران
من نمی دونم این خونواده هارو باید تحسین کرد یا نه ولی بعضی از این والدین یه جوری دست عهد و عیال و بچه نوزاد تو بغل و خردسال رو می گیرند می آیند تظاهرات که انگار اومدند پیک نیک - توی این تظاهرات ها اگه نتونی به موقع فرار کنی جات یا توی بهشت زهراست یا تو کهریزک روز سی تیر خیابان آزادی سر شادمان من به یکی از همین مادرها که بچه تو بغل اومده بود تظاهرات گفتم :خانم می بخشیدا فکر نمی کنید اینجا برای شما و این بچه یه کمی خطرناک باشه!؟
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

m_r - استرالپا - سیدنی
با درود. آخه تا کی‌ چقدر جنایت چقدر بی‌ انصافی ضد بشری آن هم در لباس دین و مذهب. من که بر این عقیده لا عقل روزی ۳ بر گفتن لعنت بر این کثافت‌های تاریخ ثواب آن مثل نماز است پس بگو لعنت خدا بر خا منیه و دار و دستانش. از پسر بچه ۱۲ ساله هم نمیگزرند خدیا یتیمشن کن دردی بهشان بعده که دعوا ناداشته باشه
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
این پسر طفل معصوم باید به این طرز فجیع و وحشیانه به ناحق کشته بشه اونوقت اون چلاق على شیره اى و محمود بوگندو و مزدوراى کثیفش مثل پسر کرد نا کرد و آسید مهدى همیشه غایب و نیم رخ عجوزه راست راست راه برن و شر و ور بگن. امیدوارم که سرنوشت این طفل معصوم سر تک تک عزیزانتون بیاد. مرده باد دیکتاتورى و سرکردشون على شیره اى.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

avare - انگلیس - لندن
ای خدا اگه واقعا وجود خا رجئ داری یه کاری بکن. مارو از دست این..مزاده ها نجات بده.تف تو ناموسش که به این بچه باتوم زد.امیدوام ننت به عزات بشینه.هر چی نفرین تو دنیا نثارت میکنم.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

hamid_ad - امارات - دوبی‌
آخ دلم..... علیرضا بمیرم برات چه قدر سخته از دختر دم بخت تا پشت کنکوری و نوجوان ۱۲ ساله خدااااااا درد دلمون رو بکی‌ بگیم.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

persian_diamond - ایران - تهران
دور نیست که خون این شهیدان گردن همه آنها رو بگیره ... از خون جوانان وطن لاله دمیده
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

bahareiran - ایران - ایران
خیلی متاثر شدم نمیدونم این قتل رو چه جوری میخوان ماستمالی کنن عجب صبری خدا دارد................
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

mehraeen - ایران - تهران
کمیته حقیقت یاب نام دیگر کمیته سرکارگذاشتن هست .
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

mah1 - ایران - تهران
این مجلسه مترسکه بدبخت مگه غلطی هم میتونه بکنه. عینه یه گدا خونه است.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
حالا مجلس چی میگه بله ایشون گرما زده شده سرش گیج خورده افتاده بعد ضربه مغزی شده. ما مراتب تسلیت خود را به این خانواده عرض میکنیم.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

Iraniii - ایران - ارومیه
اون نیم رخ و پسر کرد و اون یکیا چرا اینجا خ..ه شدن؟حالا واسه اینم میتونین ..ر بزنین؟دیدین که رهبر کثیف تر از خودتون به بچه ی معصوم 12 ساله هم رحم نکرد؟حالا خ..ه خون بگیرین
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

n.shina - المان - المان
بمیرم برای مادرش.خودش که از این دنیای کثافت راحت شد.این وحشیها نوزاد هفت هشت ماهه را تو شکم مادرش با تیر زدندو زن حامله را کشتند.ان وقت به بچه دوازده ساله رحم کنند؟
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
مرگ بر ملا اسلامش خدایش که این دین جز جنایت درایران کاری نکرد.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
پسرم خوابیدی بدون لالای قصه بگیر آسوده بخواب بی دردو غصه . ما و آه مادرت جواب خونتو می گیریم پسرم / لعنت به رژیم دیکتاتوری
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

kourosh k2 - انگلپس - لندن
درود بر شما که سخت کار میکنید!دزدهای بیناموس . بچها میگن (مجتبئ از مولاعمر حیوانتر). خدا خودت اینارو نابود کن!. امین
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

Armin-sweden - ن.. - ...پ
در دنیا هیچ بن بستی نیست , یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت. علیرضا راهی خواهم ساخت
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

م ر - ایران - تهران
اگر مجلس میخواست کاری بکند زودتر از اینها میکرد واقعا خجالت نمیکشند گرگهای درنده و وحشی را در خیابانها ول کردند و بفرمان شیر جنگلشان خامنه ای مردم را دارند می درند . واقعا دوست عزیزمان از اصفهان راست گفت رهبر ما آن طفل 12 ساله ایست که یکی از این دو را صدام نامرد دیکتاتور کشت و یکی را هم این دیکتاتور حالا فرق بین این دو چیست خودتان قضاوت کنید ؟؟!!!
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

persian_diamond - ایران - تهران
n.shina - المان - المان . عزیز داستان اون خانوم باردار چیه؟ من خبر نداشتم!
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
الهی من بمیرم برای تو طفل معصوم خدایا انتقام این کودک بینوا را از این حکومت ظالم را بستان در غیر این صورت نه ترا شایسته خدایی نه ما را بندگی
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

halloperser - المان - کلن
قابل توجه سید مهدی که کامنت میزاره بهضی وقتها..ببین اربابانت چه میکنند.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

farnooshee - انگلیس - لندن
لعنت بر قبر خمینی که نیست ببینه چی بر سر مردم ایران اومده.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
لعنت خدا برهرچی ظالم باشه. دیر یا زود حق اشکار میشه ولی دیگه فرصتی برای جبران نیست.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
دوستان این ((میت مهدی)) و ((پسر کرد)) و امثال اونا تو این خبرها کامنت نمیذارن..... خوب گور بگور شده ها ت ... دارین بیان جواب کامنت ها تون رو بدین / ببینید چقدر به شما رسیده.......!!!!
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
bisarzamin - ایران در خون - خونین شهر . من نمودونم کسانی که به احمدی نژاد رای دادن و طرفدار نظام کثیف و فراتر از دیکتاتور آخوندی هستند شبها چطور با وجدان آسوده سر بر بالین میذارن - لعنت به شما که به جان انسانها ارزش قاپل نیستید...وسط خیابون جوونای مردم میکشید شکنجه میدید به زنو بچه رحم نمیکنید مگه ما چی میخواییم جز آزادی - جز اینکه اون طور که دوست داریم زندگی کنیم واقاْ از این موضوع اینقدر وحشت دارین!! متاسفم.........////////////////////// . طرز فکر اونااینه: بکش تا کشته نشی! آزادی؟ خیر اونها می دونن که اگه بذارن مردم چنین چیزی داشته باشن فاتحشون خوندس. جایی هم که تو دنیا نیست که برن پس راضی هستن تا آخرین ایرانی رو بکشن. متاسفم که بایداینو بگم ولی بدون دخالت خارجی همون آ ش خواهد بود وهمین کاسه. متاسفم که بعضی ها پیرو جوان این وسط قربانی میشن. البته نا امید نباید بود ولی تاریخ این قسمتش روشنه احتمال پیروزی در این شرایط کمه. اگه این زمستان به علل اقتصادی به مردم فشار بیاد هنوز میتونیم کمی امیدوار باشیم. در ناامیدی بسی امید است...
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
ای واااااای آخه ظلم تا کی.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

ionel - ایران - اهواز
ایییی خدایاااچرا نمی شنوییییی تا کی این همه ظلممم به بچه 12ساله هم رحم نکردنننننن وایییییی بر ما اگر بخواهیم ساکت بمانیم
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
روحش شاد دیگه نمیدونم به این آدمکشها چی بگم
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
روحش شاد دیگه نمیدونم به این آدمکشها چی بگم،فقط خدا باید ریشه این حرومزاده هارو بخشگونه البته همت مردم شرط اوله و بعد تفضل الهی،مرگ بر رژیم جنایتکار و دولت لیشرم وننگین احمدی نژاد
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

Bare hasti - المان - هامبورگ
کمیته حقیقت یاب ؟!!!!!!!!!!!!!!شرم اوره.پستی و رذالت این رژیم منفور. حدی نداره چه حقیقتی را میخواهید پیدا کنید؟حقیقت زیر عبای رهبر چلاق. شماست حقیقت توی دستان الوده به خون شما سردمداران و تمامی وابستگان ان است ...........و شاید حقیقت در چشمان خونین ندای ما . و تمامی کشته شدگان راه ازادی ..و در نگاه معصوم این کودک12 ساله. است که توسط شما سفاکان حقیقت یاب جان خود را از دست دادند . مرگ بر شما دیکتاتوران حقیقت کش
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
روحش شاد دیگه نمیدونم به این آدمکشها چی بگم،فقط خدا باید ریشه این حرومزاده هارو بخشگونه البته همت مردم شرط اوله و بعد تفضل الهی،مرگ بر رژیم جنایتکار و دولت بیشرم وننگین احمدی نژاد
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

zakaria - هلند - امستردام
اشکم سرازیر شد.نمیتونم خودم را جای پدر علیرضا بگذارم.از خدا میخواهم سر بچه و ناموس خودشون بیاره.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

manenarenji - المان - اسن
منم اون خانم حامله را که شهید شده بود را دیدم که سعی کردن جنین 8 ماهه تو شکمش را نجات بدن واونم تیر خورده بود را دیدم. خدا نیستو نابودتون کنه که اینقدر بیرحمید.اینها خوده خود شیطانن مرگ ذلت از ان شماست.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

majid_khoramshahry - انگلیس - لندن
مرگ بر خامنه‏ای جنایتکار.. ....من فقط با این امید زندگی مکنم که روزی بتوانم تا با دستانم ...این حزب اللهی ها رو .. به امید روزی که خامنه‏ای‏ رو بر سر دار ببینیم. درود بر تو ای آزاده
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

irani1 - المان - هسن
elektris - فرانسه - پا ر یس. افرین. دیکتاتور ها همه به یک روش عمل میکنند چه شاهنشاه چه اخوند دوزاری.میرزاده عشقی‌ یادش گرامی‌ باد.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
به راستى که سخنان میرزاده عشقى در باره مجلسیان یک مصداق واقعى است و همچنین بحث این است که مجلس و کمیته به اصطلاح حقیقت یاب چه را می خواهد کشف کند اینکه دار ودسته لباس شخصى هاى اوباش ( اژدهاى هفت سر )که یک سرش در آخور دستگاه ولایت و سر دیگرش در سپاه و بسیج و دیگرى در حوزه علمیه مصباح در قم و یکى هم در دربار ا.ن. و یکى دیگرش در حزب اله انصار و یکى هم در روزى نامه هاى از قبیل کیهان و سر آخرش هم در قوه قضا و غضب اسلامى به سر گردگى سعید مرتضوى مى باشد با این توصیفات فکر نمى کنید که اژدها با یک حرکت افعى ( مجلس ) را درسته قورت دهد اگر که بخواهد پایش را به آن طرف خط قرمز بگذارد؟. من دىگر زبانم قاصر است که در باب قتل این طفل بى گناه چه بگویم
جمعه 16 مرداد 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
خامنه ای قاتل است برادر هیتلر است. طبعیت از خامنه ای حرام است و تابعین نخواهند توانست در روز قیامت جوابگوی تبعیتشان باشند.
جمعه 16 مرداد 1388

آسید مهدی - ایران - تهران
تقصیر باباشه تا این باشه دیگه یه بچه رو ور نداره بره تظاهرات و شلوغ کنه
جمعه 16 مرداد 1388

masoud_shastchy - ایران - تهران
حادثه نادر و عجیبی است!
جمعه 16 مرداد 1388

33pooles - المان - دورتموند
اسید مهدی .ایران تهران تو گفتی تقصیر بابای پسره بوده که با هم رفتن راهپیمای .ولی این را اویزه گوش کن که از شیر پسرها زیاد هست در ایران و این افتخار ماست. شاید تو به سید بودنت افتخار میکنی که 1400 سال پیش عربها با اجداد تو............افتخارتی داشتند . ا
شنبه 17 مرداد 1388

مانفرد - ایران - ایران
اگه خیلی حال بندند چند روز دیگه مینویسند .ضارب پسر بچه دوازده ساله اوف(تنبیه)شد و از کارش هم عزل شد.
شنبه 17 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.