آیت الله محمود امجد: شیطان هزاران سال عبادت کرد اما بنده خدا نشد

آیت الله محمود امجد: شیطان هزاران سال عبادت کرد اما بنده خدا نشد

 • خدای تعالی واجبی است که شریک ندارد. چون واجب الوجود بالذات است. همه فقیرند و همه غیر اوست در ذات خود عدم هستند. مگر در پرتو عنایت او ... قرآن کلام الهی است و این کلامی است که مانند ندارد. واجب الوجودی که شریک ندارد خدا است و ممکن الوجودی که نظیر ندارد اباعبدالله الحسین(ع) است. اباعبدالله مخلوق است اما نظیر ندارد. او مخلوق است اما شریک ندارد. البته این انوار چهارده معصوم(ع) یکی است اما بصورت چهارده اسم در این عالم ظاهر شده اند ... آنها در عالم نور امتیازی به هم ندارند اما در این عالم هر کدام به گونه ای ظاهر شده اند. برای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) 300 امتیاز برشمرده اند که هیچ یک کس دیگر این امتیازات را ندارد. همه فقها خوردن خاک را حرام می دانند اما خداوند در تربت امام حسین(ع) شفا قرارداده است! یک قطره اشک بر اباعبدالله الحسین(ع) حد و حساب ندارد. یک قطره اشک بر امام حسین(ع) از سربریدن فرزند(قربانی فرزند) در راه خدا با ارزش تر است و دلیل آن هم ماجرای قربانی کردن حضرت اسماعیل، توسط حضرت ابراهیم است.
   
 •  یک قطره اشک بر امام حسین جهنم را خاموش می کند. مسلمانی که بر اساس مکتب اسلام زندگی می کند نباید بر هیچ مصیبتی گریه کند به جز مصیبت اهل بیت(ع). باید به گریه جهت داد. باید مصیبت ها را بهانه کرد و برای امام حسین(ع) گریه کرد! نه اینکه امام حسین(ع) را بهانه کرد و برای مصیبت های دیگر گریست!چرا در همه مصیبت ها برای اهل بیت گریه نکنیم؟! درحالیکه اگر یک قطره اشک بر حسین(ع) جهنم را خاموش می کند! ... این امتیازات حاصل مصیبتهای عظیمی است که هیچ کس جز اباعبدالله در راه خدا آنها را تحمل نکرد. هدف او هم یاری دین خدا بود و می خواست تا بقیه هم در این راه، او را یاری کنند. وقتی که حسین(ع) یکه و تنها صدا می زد هل من ناصر ینصرنی همه موجودات از جن و ملائکه و ... اعلام آمادگی کردند اما او نپذیرفت، چون هدفش نابودی دشمن نبود، هدفش هدایت بود. و فقط با کشته شدن او این هدف محقق می شد. او تا آخرین لحظه قبل از شهادت تلاش کرد تا دشمنانی که به قصد ریختن خون او آمده بودند را هدایت کند. همه اتفاقاتی که برای ایشان و اصحاب و اهل بیت و حضرت زینب(س) اتفاق افتاد برای هدایت بود و واضح است که این برنامه ای از پیش تعیین شده بود تا انسانها هدایت شوند. بعد از گذشت سالها از این حادثه، هرانسانی می تواند از این ماجرا راه درست را پیدا  کند و این مسئله مختص به شیعیان یا مسلمانان نیست. هیچ کس همانند حسین(ع) نیست. ... حسین(ع) فرزند زهرا(س) و فرزند علی(ع) امیرالمؤمنین است. ... و بزرگان گفته اند که: واجب لاشریک له خدا است و ممکن لاشریک له حسین است!
   

 • نباید نسبت به بندگان خدا حتی اگر گناهان آشکار دارند بدبین بود. ممکن است این افراد متحول شوند و از اولیای خدا شوند! همه قابل احترام هستند. حضرت حر(س) مگر اینچنین نبود؟! حضرت زهیر چطور؟! ... در دستگاه حسین بن علی(ع)، در یک لحظه، با یک جذبه می شود از قعر جهنم به اوج آسمان رسید و از این صحنه های زیبا در کربلا بسیار است! و مارایت الا جمیلا ... خدایا چقدر زیبا است! ...
   
 • در کربلا همه چیز در اوج است! فضائل و ردائل!  در اینجا می توان صحنه هایی بی نظیر را مشاهده کرد! گاهی به خاطر یک انگشتری، انگشت را قطع میکنند و ... از آن طرف پیرمردی مانند عابس در اوج عشق و شور از همه چیز خود گذشته است ... و عرفان این است ... نمایشگاه بزرگی از زیباییهای بی نظیر ... جایی که مرگ در راه خدا در کام جوانان آن شیرین تر از عسل است ... و حسین در همه لحظات در مسیر رسیدن به کربلا در همه منازل، راه حق را از باطل نشان می داد و یاران خود را بر سر دوراهی انتخاب مرگ با عزت مخیر گذاشته بود و این مسئله فقط در شب عاشورا اتفاق نیفتاد. حسین رحمت واسعه ی الهی است! السلام علیک یا رحمه الله الواسعه. ... حسین بی نظیر است.
 •  از یک طرف  در باره نعمتهای الهی که خداوند به ما داده می گوییم: « دادِ حق را قابلیت شرط نیست! » یعنی ما هیچ استحقاقی نداریم و خداوند خودش تفضل می کند.  از طرفی گاهی به دلایلی خداوند با جود و کرم خودش عده ای را مورد عنایت خاص خودش قرار می دهد. چیزهایی هست که باعث ریزش بیشتر رحمت خداوند می شود. مثلا دعا! یکی از چیزهایی است که زمینه را ایجاد می کند. به هر حال وقتی انسان الفبا را یاد گرفت می تواند کتاب را بخواند. مثالهایی از این دست زیاد است که به دلیل خاصی رحمت خاص خدا بر بندگان نازل شده است. مثلا فضیل که سارق بزرگی بود! و یک تنه از عهده هزار نفر برمی آمد با شنیدن یک آیه از قرآن در تاریکی شب در حال دزدی متحول شد! و تصمیم گرفت تا همه بدی هایش را کنار بگذارد! حتی می گویند کتاب مصباح الشریعه از او است! الم یأن للذین آمنوا ان تخشع قلوبهم لذکر الله و مانزل من الحق! ... (حدید، آیه 16) حال این سؤال مطرح است که چرا من از این آیه متحول نمی شوم! شنیدن این آیات مرد می خواهد! حتما در فضیل چیزهای بوده که این آیه را فهمیده است! از ذالنون مصری نقل کرده اند که: روزی مشاهده کرد که عقربی بر لاک پشتی سوار بود تا اینکه بر بالای سر جوانی که خواب بود رسید. ماری بزرگ قصد داشت این جوان را نیش بزند که عقرب آن مار را نیش زد و از پا درآورد و جوان نجات پیداکرد! ذالنون وقتی از جوان پرسید که تو چه کرده ای؟ گفت امروز رکاب عالمی را گرفتم به او کمک کردم تا سوار شود. به هر حال بعضی از کارها هر چند کوچک به نظر می رسد اما اثرات بزرگی دارد که بر ما معلوم نیست!
   
 • ما باید در مسیر باشیم! ما باید مثل براده های آهن باشیم! ما باید خورد شویم! ... ماجرای پوریای ولی را که همه ما شنیده ایم درس بزرگی دارد! یک لحظه تصمیم گرفت تا برای استجابت دعای آن مادر پیر بازنده میدان باشد! ... آیا می توانی در میدان شهر، در مقابل همه مردم و حتی مقامات کشوری و لشکری و در میدان مسابقه ای که همه از تو انتظار برتری دارند، خود را در مقابل ضعیف تر از خودت برای رضای خدا بشکنی؟! می گویند ملکوت آسمانها و زمین برروی پوریای ولی(محمود خوارزمی) گشوده شد! کو؟ آیا ما می توانیم؟ 
   
 • راه باز است! گاهی ممکن است هشتادسال عبادت به یک حرکت کوچک نرسد! یک استکان چای دادن! یک استکان خالی چای را از سر راه بلند کردن! یک پیراهن سیاه پوشیدن! ...
   
 • باید دقت کرد. کار مردم واجب تر است از نماز غفیله! تعداد دفعات مکه رفتن هم مهم نیست! چیزهایی که در درون انسان هست، اهمیت دارد.
   
 • بعضی افراد نمی توانند از خودشان و عادتهایشان بگذرند! اگر کسی نتواند کارهای خوبی مانند نمازغفیله و زیارت عاشورا و ... را به خاطر انجام وظیفه ای که در آن لحظه بر عهده اوست ترک کند، هیچ ارزشی ندارد. رساندن مادر به بیمارستان مهم تر است یا خواندن زیارت عاشورا؟! کار مردم را راه انداختن مهم تر است یا خواندن نماز غفیله؟! همیشه و در همه حال از ما انجام وظیفه را خواسته اند! از ما بندگی خواسته اند نه عبادت! شیطان هزاران سال عبادت کرد اما بنده خدا نشد چون نتوانست به خاطر خدا از خودش بگذرد. داستانهای زیادی هست که در آنها انجام بعضی کارهای کوچک که اکثرا جنبه از خودگذشتگی دارد انسان های علی الظاهر  آلوده را به جاهای بزرگی رسانده است. باید گذشت تا رسید!
   
 • انسان خود را توجیه می کند! من می دانم که سیگار بد است اما می کشم! مثلا می گوید عادت کرده ام و این کار مضّر را اینطور توجیه می کند. توجیهات مانع می شود وگرنه انسان حقیقت را می فهمد!
   
 • ای بسا کارهایی که به خیال خوب بودن انجام می دهیم. هیهات! ... وقتی انسان گمراه شد دیگر نیاز به توجیه هم نمی بیند و کار از توجیه می گذرد و به «خیال» خودش کار خوبی می کند. خیالِ انسانِ گمراه، توجیهی برای انجام عمل اوست! ... وقتی فطرت پوشیده شد، انسان موجود عجیبی می شود. مثلا حجاج یا عبدالملک مروان وقتی به قدرت رسیدند و رئیس شدند همه دانسته های خود را زیر پا گذاشتند. خیلی باید مواظب بود! به قول حضرت آیت الله بهجت به دانسته های خود عمل کنید، آنچه نمی دانید روشن می شود! اگر به دانسته ها عمل کنیم، عرفان است وگرنه گمراهی است! ما در ظاهر قرآن را روی سر می گذاریم اما در اصل زیر پا می گذاریم. چون به آن عمل نمی کنیم.
   
 • ما حق نداریم با یک انسان مست برخورد تند داشته باشیم چه برسد به تجسس در امور افرادی که آبرو دارند!
   
 • ما خیلی پرتیم! از مسیر اصلی خیلی دور افتاده ایم! وقتی قدرت به ما رو می آورد از این رو به آن رو می شویم و همه چیز را زیر پا می گذاریم. پناه بر خدا. خدا رحمت کند علامه جعفری را! ایشان در کنکره آیت الله بهاءالدینی فرمودند که دو سال است این دعا مرا رها نمی کند: «خدایا هرچه به من می دهی اول ظرفیت آن را بده». یک دوچرخه به ما می دهند خودمان را گم می کنیم ... اگر ظرفیت داشته باشیم هرچه به ما بدهند یا از ما بگیرند اصلا برایمان فرقی نمی کند. قدرت بسیار خطرناک است و خدا نکند که کسی بدون ظرفیت به قدرت برسد. حب ریاست از همه چیز خطرناک تر است. وقتی حب ریاست به دل کسی افتاد مانند گرگی است که به جان گله افتاده است و حاضر است برای حفظ آن هرکاری را انجام دهد و همه اطرافیانش را به هر طریقی بکوبد. اینها لازمه قدرت است مگر اینکه از مکتب علی(ع) درس بگیریم که حکومت بر مردم برای او از یک کفش کهنه بی ارزش تر بود! او حاضر نبود به خاطر بدست آوردن حکومت یک دروغ بگوید! و حال آنکه اگر به حکومت می رسید آلان بشر اینهمه گرفتاری را نداشت. در مکتب علی دروغ جایز نیست. خدایا حب دنیا را از دل بیرون ببر و دل ما را پر از حب خودت و اولیاءت قرار بده. هرچی بدی است از ما رفع و دفع بگردان و هرچه خوبی است به ما عنایت کن.
   
 • مکتب حضرت امیر (ع) کناره گیری از حکومت را بر دروغ گفتن برای رسیدن به حکومت ترجیح می دهد. شاید می شد یک دروغ را توجیح کرد اما دیگر از هدایت خبری نبود! حکومتی که با دروغ برسرکار بیاد باید با شمشیر حفظ شود و جز اجبار و زور چیزی از آن عاید انسانها نمی شود! ...
 • منبع : وبلاگ اطلاع رسانی استاد محمود امجد
abtin_beo - ایران - اصفهان
آفرین.زنده باد روحانیت اصیل و واقعی که فلسفه وجود خود را در حمایت از ملت می دانند نه الوده شدن در سیاست و آن را به اهلش وا می نهند. دوستان لطفا تندروی نکنید و از این اشخاص حمایت کنید. درست است که خیلی از اینها نام روحانیت را لکه دار کردند ولی باور کنیم که خیلی از روحانیون هنوز قلبشان با مردم است مانند منتظری و صانعی و طاهری و...
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
میشه بگی مثلا چند هزار سال ......؟؟؟؟
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

borzoopersia - انگلیس - بیرمنگهام
بله علی برای حفظ قدرت در یک روز 700 نفر را گردن زد که حتی بعضی از آنها خیلی هم کم سن و سال بودند. حسین پیشنهاد یزید برای شراکت در قدرت را نپذیرفت و سرش را بر باد داد. اقای دراکولا امجد این مزخرفات چی هست سر هم میکنی. شما عقلتان از یک نوجوان امروزی کمتر است.ایران را تبدیل به یک زندان بزرگ کرده اید و اراجیف میبافید. گور پدر تو و اون تازیهای سوسمار خور که جز دشمنی با ایران هیچ سودی برای ما نداشته اند. خواهشمندیم گور خود را از ایران گم کنید فسیلهای احمق.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

bij - المان - المان
((یک قطره اشک بر امام حسین جهنم را خاموش می کند)) هر جنایتی که تو نسبت به خودی(!) کرده باشی خدای محمد برایت جهنم را وعده داده و اگر تو یک قطره اشک برای حسین بریزی همه ان فجایع پاک می شود..! پناه بر حقوق بشر!
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

hamid_ad - امارات - دوبی‌
آخوند همه گمراه هستند کجا خدا گفت که گریه کن میری بهشت چه برای امام حسین چه برای کسی‌ دیگه. متأسفم برای مردم ایران که به روی روحانیت حساب باز کردند.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
با همین چرندیات تهوع اور اسلامی ملت را به این ژرفای اندیشه پرتاب کرده اید در ضمن طبق همین داستانها درود بر شیطان که به چنین خدای قاتل و ضد بشری گفت.........نه!!!!!!!
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

mardin8 - انگلستان - لندن
borzoopersia - انگلیس - بیرمنگهام . ولعن اله علی اسلام والمسلمین...
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

ey-iran - المان - اخن
سلام دوستان من همیشه میگویم خداوند تمام انسانهای پاک را که ما انان را پیامبران و امامان مینامیم وظیفه داد تا ما انسانها را هشدار دهند تا فقط انسانهای پاک باشیم یعنی دروغ نگویم دزدی نکنیم خیانت نکنیم به همدیگر احترام بگزایم و مردم و همسایه را اذیت و ازار نرسانیم هانطور که میبینید تمام این اعمئه هم اینچنین بودن . حالا اگر در بین ما چنین باشد ما خودمان نمیگویم ادم خوبی است.. پس هر کدام از ما این وظیفه را اگر انجام دهیم یک انسان شایسته هستیم . ما ایرانها ضرب المسلهای خوبی داریم که واقعان انها را درک کنیم ایرانی اباد خواهیم داشت.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

m_r - استرالپا - سیدنی
با سلام. چئ مئگه ائن. ای خدا قرن ۲۱ این چرندیات‌ها به خدا اگه این طور پیش بره همین طور که کشور‌های عرب همشون از ما جلو زدند afghanestan هم جلو میزانه. مرگ بر خامنیی و در و پسر قاتل و احمقی دزد.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

ben us - آمریکا - لس انجلس
((یک قطره اشک بر امام حسین جهنم را خاموش می کند)). دوستان عزیز به لینک زیر مراجعه کنید و نقطه نظر امام حسین نسبت به بهشت در هنگام کشته شدن توسط یزید را بشنوید و بعد اگر خواستید یک قطره اشک بریزید تا جهنم خاموش شود و همگی‌ خوش و شادان به کنار امام حسین در بهشت برویم . https://www.zandiq.com/pandiq/0000000074.shtml.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
مثل مور وملخ ایت الله در امده. این دیگه چی میگه.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

mm1_dk - ابران - تهران
bij - المان - المان. اینو بدون کسی چنین جنایتهایی مرتکب شده باشه توفیق پیدا نمیکنه که برای امام حسین اشک بریزه ( البته اشک واقعی نه اشک تمساح ) خداوند از دلهای ما آگاهه همانوقت که به اخر خط میرسی و کسی رو نداری که دردهاتو بهش بگی ته دلت هنوز یه چیزی است که به اون پناه میبری اون همون خدایی که ما میپرستیم . توی اخوندها هم خوب و بد داریم همانطور که در غیر آخوند همینطوره حرف حق از هر کس که باشد زیباست .
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

bij - المان - المان
mm1_dk گرام، «هر گل که شگفته به سر گلبن هستی. بی روی دل انگیزتو بر دیده چو خار است!» بجای گریه(ایستایی) خنده و شادی(پویایی) را مبلغ باش! که 30 سال است هر چه بر این مردم میرود با انجام *بیهوده* نماز و روزه و گریه برای از دست رفتگان قرنها پیش، بدست امده است! چرا؟ چون نتایج اینهمه گریه و نماز خواندن شبانه روزی، چیزی جز اعدام-فساد جنسی-اعتیاد-رشوه خواری-زندان-فرار مغزها- کودکان خیابانی- دزدیهای کلان دولتی و حکومتی- سرمایه گذاری های کلان در کشورهای فقیر منطقه مدیریت های غلط - جنایات ریز و درشت و . ده ها فاجعه دیگر در ایران اسلامی نمیباشد!!!
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

xxxarashxxx - بلژیک - بروسل
راستئ کسی میداند در ان زمان طبق چه قانونی سال و روز را حساب میکردند؟؟؟؟ :)
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
خوب خوبه و بد هم بد.خداوند انسان را آزاده آفرید و عقل داد.هیچکس حق ندارد به انسان دیگری و به اعتقاداتش بی احترامی کند. اشتباه است اگر آدمهای خوب و بد را با هم سوزاند.عملکرد ملاها و مزدوران را نباید بپای روحانیون و انسانهای خوبیکه یک عمر در خلوت سوختن و با شرایط موجود حاکمیت که دست به همه جور جنایت و بیناموسی و دزدی و....زدند یکی کرد.آیا میدانید که همین خامنه ای بیناموس یا زمان اون خمینی دجال چقدر روحانی در زندانهای رژیم شکنجه ها و در برابرشان به دختر بچه هایشان و نوامیسشان تجاوز کردن؟!!!!!!!کم لطفی نکنید و برای انسانیت حال در هرللباسی و دینی و ....ارزش قالل شده و با حمایتااز انسانهای خوب مشوق آنها باشیم.هر چند که خوب هیچوقت بد فکر نمیکند و اگر نجاستایی مثال خمینی و خامنه ای و دکی و مزدوران و.... را با آب زم زم هم هزاران بار قسل میدادند باز هم پاک نمیشدند.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

ebi_khan - ایران - تهران
مطالب آن قدر جالب بود که اگر جز آن گفته شود حق مطلب ادا نشده است:. 1- همیشه و در همه حال از ما انجام وظیفه را خواسته اند. 2- از ما بندگی خواسته اند نه عبادت! "و ما خلقت الجن و الانس الا لیعبدون". و به نظر من بندگی یعنی نفس خود را سربریدن. تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز. 3- به دانسته های خود عمل کنید، آنچه نمی دانید روشن می شود!. 4- ریاست از همه چیز خطرناک تر است!. 5- پناه بر خدا از حب دنیا. وقتی حب ریاست به دل کسی افتاد مانند گرگی است که به جان گله افتاده است و حاضر است برای حفظ آن هرکاری را انجام دهد و همه اطرافیانش را به هر طریقی بکوب. بگذارید و بگذرید، ببینید و دل مبندید، چشم بیاندازید و دل مبازید، که دیر یا زود باید گذاشت و گذشت. 6- در مکتب علی دروغ جایز نیست. 7- مکتب حضرت امیر (ع) کناره گیری از حکومت را بر دروغ گفتن برای رسیدن به حکومت ترجیح می دهد.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

vezveznazi - ایران - ایران
این حرف ها بدرد خودتان می خورد و بس.تاریخ اسلام را مطالعه کنید قتل به نام جهاد-ثروت اندوزی به نام خراج و خمس و سهم امام.تصرف سرزمین های دیگران و غارت انان با شمشیرو گردن زدن.اخبار مربوط به وضعیت زنان در سودان را بخوانید.هیچکس از اسلام راضی نیست.لطفا کمی از عقل خود کمک بگیرید.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

neda85 - ایران - تهران
وای بر مردمی که این اراجیف موهومات و افسانه های ارتجاعی را سرمشق زندگی خود کنند. افتخار ما باید کوروش بزرگ باشه که چندین هزار سال قبل لوحه حقوق بشر را به دنیا معرفی کرد نه یک مشت عرب سوسمارخور مرتجع
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
امیدوارم که حسین جان همتونو با هم ببره که اینقدر اه و ناله براش نکنین, تازه مهدئ خان رو هم ملاقات میکنین...با یه تیر 3 نشون میزنئن...1-اقا رو از ظهور کردن راحت میکنین, اخه بیچاره خسته شد از وعدهائ دروغ خدا 2-حسین رو از غرق شدن نجات میدین, چون اینقدر اشک ریختین.3-از همه مهمتر ..مارو از شرخودتون راحت میکنین!!!!
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

khaneyeh parsian - ایران - ایران
امیدوارم که این اخوندا هر چه زودتر گرشون رو گم کنند وبرند.ولی دوستان توجه کنید.امیدوارم وقتی این حرفها رو میزنم باران فحش رو سرم نیاد پایین.زمانی که کشیشان مسیحی به اسم این دین دادگاههای تفتیش عقاید راه انداختند و کلی ادم رو سوزوندند ایا دلیل خوبی بود که به حضرت مسیح توهین کنیم و دین مسیحیت رو زیر سوال ببریم؟مگه مارتین لوتر بر علیه این افکار مسموم قیام نکرد و وقتی که مسیحیت از سیاست جدا شد ماهیت زیبای این دین مشخص شد.حالا اسلام هم همینه داره قرون وسطی ش رو میگذرونه.اگه این اخوندا گورشون رو گم کنند برند و اسلام به مساجد برگرده اوضاع خوب میشه.من دوست دارم ایرانی داشته باشیم برای همه ی ایرانیها با هر تفکر و دینی.یک سیستم سکولار و دموکراتیک غربی.روزی که همه ی ایرانیها تونستند همدیگر رو با هر تفکر(کمونیست.سلطنت طلب.مجاهد.لیبرال.سوسیال) و هردینی(زرتشت.اسلام.یهودی.مسیحی.بهایی) تحمل کنند اون روز که ایران واقعا ازاد میشه.به امید اون روز...
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

n.m - ایران - تهران
عزیزان خارج از کشور راحت نشستین میگین لنگش کن شهرستانیها هم همین طور هیچ کدومتونم که خدا و پیغمبر را قبول ندارید ولی بدونید من و تمام اونایی که هر روز میریم تظاهرات عاشق امام حسین و خاندانشیم شماها هم اعتفاداتتونو برای خودتون نگه دارید ایران و ایرانی بهش نیاری نداره
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
bij - المان - المان . (...پناه بر حقوق بشر!)== این تحریفات خطرناک را چند ده سال است که قشر مداح سعی دارند وارد عقاید مذهبی کنند.البته فقط مداحان و قشریون آن هم به طور غیر رسمی ولی اصل این تحریفات در عقاید کاتولیک وجود دارد. تا آنجا که اعتقاد دارند اگر کسی به مسیح ایمان بیاورد و او را در قلبش راه دهد تمام گناهانش تا دم مرگ بخشیده میشود چون مسیح کفاره گناهان آنها را در بالای صلیب داده است. دقت کنید که این عقیده تمام کاتولیکهاست و کلیسای کاتولیک سالهاست که رسما آن را تبلیغ میکند و حقوق بشر ککش هم نمیگزد.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
neda85 - ایران - تهران. سرمشق ما باید پندار و گفتار و رفتار نیک و احترام به همه انسانها باشه. چه این تفکرات توسط فارس ترویج بشه چه عرب چه سرخپوست و چه زردپوست باعث افتخار ماست. نژادپرستی در دنیا منسوخ شده است. مرتجع یعنی کسی که به عقاید پیشینیان باز میگردد. اگر شما پذیرفتن عقاید 1400 سال پیش را صرفا به خاطر زمان آن ارتجاع میدانید پذیرفتن عقاید 3000 سال پیش را چه مینامید؟
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
khaneyeh parsian - ایران - ایران . در دین زرتشت هم این بهره برداریها انجام شد. موبدان بنام دین بدترین تحقیرها و استبداد را به ایرانین تحمیل کرده بودند. با همه حرفهای شما موافقم به جز این مورد که اسلام یک دین اجتماعیه و نمیشه اون رو به مساجد برگردوند.بسیاری از قوانین اسلام با تشکیل حکومت اجرا میشه. البته باید آخوند را از اسلام جدا کرد. حتی در مساجد. مردم نباید برای اقامه نماز جماعت محتاج آخوند باشند.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
bij - المان - المان (...انجام *بیهوده* نماز و روزه...)==. آیا شما واقعا این همه فساد را نتیجه نماز و روزه میپندارید؟ شما وجود روح و نیازهای روحانی انسان را باور ندارید؟آیا شما تاثیر مراقبه در پالایش روح را انکار میکنید؟ تاثیر غذا خوردن و اثرات غذاهای مختلف بر روح را نمیدانید؟ دستاوردهای روانشناسان را انکار میکنید؟((ویلیام جیمز معتقد است باور به وجود ارزشهای بالاتر و یک قدرت برتر برای بهداشت روانی انسان ضروری است.نتایج پژوهشهای جدید در رابطه با استفاده از دعا در زندگی روزمره و تأثیر آن بر سلامت روان حاکی از آن است که بین فراوانی استفاده از دعا با سلامت روانی رابطه معنی دار وجود دارد. یعنی افرادی که بیشتر به دعا می‌پردازند سلامت روانی بیشتری دارند))
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

dannni - سوئد - استکهلم
borzoopersia - انگلیس - بیرمنگهام .بی ادب علی چیه مگر پسر عموته حضرت علی ع
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
n.m - ایران - تهران,. عزیز هموطن, 80درصد کسانئ که در خارج هستن,خون دادن کشته دادن زندانئ بودن حکم اعدام داشتن و و و...هیچکس به مذهب تو کارئ نداره,ولئ اینقدر در لوائ مذهب دروغ گفتن که,اجازه بده ما بدمون بیاد!عزیز سوخته تو افتخار همه ما هستئ!.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
kamia1 - المان - کلن . نفرتتان را نثار کسانی کنید که از اعتقادات مردم سواستفاده میکنند.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

KAVEH-IRAN - استرالیا - سیدنی
سلام بر همه دوستان. ما هنوز احترام به عقاید هم رو بلد نیستیم و بعد دم از آزادی اندیشه و دمکراسی میزنیم.من از اخوند و ملا متنفرم ولی عاشق مکتب عرفان ایرانی که بزرگانی مثل مولانا.عطار.سعدی.حافظ و.......که پیرو این مکتب بودند از قرهنگ ما جدا شدنی نیستند. هرگاه حرفی ازمولانا.سعدی.حافظ و عطار میشه همه به اینا افتخار میکنند که همشون پیرو مکتب مولا علی و مسلمون بودند. علی(ع) یگانه مرد تاریخ بود.با این که بزرگترین جنگجو زمان خود بود و میتونست حکومت که حقش بود رو بگیره ولی این کارو نکرد 25 سال خونه نشین بود و در هیچ جنگی شرکت نکرد و شمشیرش به دیوار بود بعد عده ای دروغگو که سند حرفشون دورغهای کاتبان معاویه است که به خاطر محبوبیت علی نزد ایرانیان این دروغها و تهمتها که علی دزد شب رو هست.علی قاتل ایرانیان است و.....میزد تا از ایرانیان برای خودش بیعت بگیره.علی 25 سال خونه نشین بود و در هیچ جنگی شرکت نکرد چون با غاصبان حقش مخالف بود حالا عده ای دروغ گو تهمت میزنند.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

KAVEH-IRAN - استرالیا - سیدنی
ادامه... من عاشق مکتب عرفان ایرانی که بزرگانی همچون مولانا.عطار.سعدی.حافظ و.......که در اون درس عشق و پاکی وایمان به خدا ومعرفت به انسان یاد میده هستم. اگر کسی به دمکراسی و آزادی اندیشه واحترام به عقاید دیگران پایبندهست اصولی که به جا مانده از کوروش کبیر هست به خود اجازه توهین و مسخره کردن دیگران را نمیدهد و اگر این اجازه را میدهد که با آخوند لا مذهب فرقی ندارد.چون آخوندهای جمهوری اسلامی ومزدوران آنها هم هیچ عقیده ای غیر ازعقیده خودشان را قبول ندارند. وتنها فرق این عده این است که قدرت ندارند و الا انها نیز به اسم مخالفت با عرب و اسلام جنایتها میکنند. درود برمبارزان راه آزادی و تمامی آزاد مردان و آزاداندیشان ومرگ برجمهوری اسلامی آخوندی
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
شیطان عزیز از همان روز اول که خدا گفت در مقابل ادم تعظیم کند و او نکرد.بخود گفت که ای خدای بزرگ تو ......با این بشرت. شماها دیوانه هائی پیش نیستید.....خرافات.72 شهید کربلا.72 حوری و قلمان.72 شهید جمهوری اسهالی.چاه جمکران.وووو واقعیت را از دوربین خرافات نگاه نگنید.خرافات و تازی پرستی دیگر خریداری ندارد.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

mehditm - ایران - تهران
همه این اخوندها تا به طور واضح نگن مرگ بر خامنه ای دشمن مردم حساب میشن. مگه خمینی کثیف زمان شاه رسما نگفت مر.. بر شاه؟ وظیفه اینان نیز امروز همین است.
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان . به اعتقاد شما پذیرش یک دین و یا یک آیین یا یک نوع طرز تفکر به معنای پرستش نژاد افراد خواستگاه آنست؟ بنابراین مسیحی ها را هم باید عبری پرست خواند؟ یا شما را باید وایکینگ پرست خواند؟
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

borzoopersia - انگلیس - بیرمنگهام
dannni - سوئد - استکهلم . من ادب را از بی ادبانی همانند علی تازی حسین تازی و متاسفانه شما تازی پرست (بی ادبان) آموختم. هر چه از شما به نظرم ناپسند آید از آن پرهیز میکنم. زنده باد ایران پاینده باد ایرانی. مرگ بر اسلام مرگ بر آخوند
جمعه 16 مرداد 1388

borzoopersia - انگلیس - بیرمنگهام
mardin8 - انگلستان - لندن . درود بر شما ایرانی دلسوز. نفرین بر اسلام تازی و اسلام غیر تازی. به امید روزی که ایرانیان دسترسی به اطلاعات و آگاهی لازم را داشته باشند وبتوانند آزادانه آیین دلخواه خود را برگزینند. زنده باد ایران پاینده باد ایرانی
جمعه 16 مرداد 1388

bij - المان - المان
مسلمانان مقدس ماب چون bluestar و دوستانش معتقدن: ((در جنگ داخلی با غیر خودی(محمد در حجاز با قبایل داخلی در جنگ بود!) هر فضاحت و جنایتی که در قران امده قابل اجراست! خمینی و خامنه ای و دار و دسته شان زندان اوین را جهنمی ساختند برای غیرخودیها در جنگ داخلی با دگراندیشان. الله، خدای وحشت، جهنمش را سرمشق زندانهایی چون اوین قرارداد تا اعمال ضد انسانی را در کمال برای ان زندانها نشان داده باشد!)) ننگت باد دین وحشت!
شنبه 17 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.