خواب آلودگی نوعروس او را به دادگاه کشاند

خواب آلودگی نوعروس او را به دادگاه کشاند

نوعروس خواب آلود که به خاطر این خصلتش توسط مادر و خواهرشوهرش کتک خورده بود، به دادگاه خانواده رفت و گفت با چنین خانواده یی نمی تواند زندگی کند و تصمیم گرفته از شوهرش جدا شود.

به گزارش خبرنگار ما صبح دیروز این نوعروس 24ساله به نام پریا در حالی که به تنهایی به شعبه 268 مجتمع قضایی خانواده ونک رفته بود، به قاضی دادگاه گفت؛ چند روز قبل که همراه شوهرم به خانه پدری اش رفته بودیم صبح زود مادر و خواهرشوهرم با کتک مرا از خواب بیدار کردند و گفتند من زن تنبلی هستم و لیاقت اینکه عروس شان باشم را ندارم. وی ادامه داد؛ شب قبل از این ماجرا شوهرم کریم گفت مادرش ما را به خانه شان دعوت کرده و برایمان تدارک دیده است. چون مدت ها بود به آنجا نرفته بودیم، دعوت آنها را قبول کردیم. همه چیز خوب بود و خانواده همسرم پذیرایی مفصلی از من کردند. آنها از ما خواستند شب را آنجا بخوابیم. فردای آن روز حدود ساعت هفت صبح بود که با صدای داد و فریاد از خواب بیدار شدم و مادر و خواهرشوهرم را دیدم که بالای سرم ایستاده و من را زیر مشت و لگد گرفته بودند. در حالی که شوهرم نیز صبح زود به سرکار رفته بود با زحمت خودم را از زیر دست و پای آنها بیرون کشیدم و علت این اقدام شان را پرسیدم. مادرشوهرم گفت من زن تنبل و خوشخوابی هستم و لیاقت آنکه عروسش باشم را ندارم. من که از رفتن به خانه مادرشوهرم پشیمان شده بودم با گریه و زاری به منزل مان برگشتم. شب وقتی کریم به خانه آمد ماجرا را برایش تعریف کردم و از او خواستم در این باره با خانواده اش صحبت کند اما او از مادرش جانبداری کرد و گفت آنها حق داشتند مرا کتک بزنند. کم مانده بود حرف هایم باعث شود شوهرم نیز مرا به باد کتک بگیرد به همین دلیل وسایلم را جمع کردم و به خانه پدرم رفتم. این زن افزود؛ دو هفته بعد به گمان اینکه کریم و خانواده اش آرام شده اند، با او تماس گرفتم ولی او همچنان عصبانی بود و گفت حق ندارم به خانه برگردم. من هم بعد از آنکه با پدرم مشورت کردم تصمیم گرفتم از شوهرم طلاق بگیرم. خواب آلودگی من بهانه است و احتمالاً مشکل دیگری وجود دارد که خانواده همسرم آن را مخفی می کنند.

در پی ثبت این اظهارات قاضی حسن عموزادی در تعیین وقت جدید برای رسیدگی به این پرونده ادامه دادرسی را به جلسه بعدی موکول کرد.

lvlarkez - لبنان - بیروت
عجبااااااااااا حیرتاااااااااااااا مگه کور بودی که زن همچین ادمی شدی؟؟؟
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

payeezan - انگلستان - شفیلد
دوست عزیز بهترین کار را میکنی‌، چون این نشانگر عدم سلامت روانی‌ این خانواده است.هر چه زودتر خودت را از این کابوس نجات بده در غیره اینصورت جوانی، توان،غرور انسانی تو را از تو خواهند گرفت، مطمئناً اینها ریگی تو کفششون وگرنه من بعید میدونم یک انسان سالم و با فرهنگ قبولدار چنین رفتار وحشیانه باشد.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

pooyaan paltalk - ایران - تهران
الهی خیر نبینن ننه - الهی چشاش بابا غوری دربیاره هر مادر شوهری که بی خود رو بچه مردم دست بلند کنه...الهی ننه بگم جز جیگر بگیرن . الهی ننه .. (لوووولل )
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
بابا عجب مادر شوهر و خواهر شوهری شبها مهربون هستند صبحها می شوند مامور شکنجه من به این خانم توصیه میکنم فقط برای شام به خانه مادر شوهرش بره....
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

سنجاقک - امریکا - ا......
عجب آدمهای بیشعوری بودند کار خوبی میکنی طلاق میگیری . من خودم ساعت 11 یا 12 ظهر از خواب پا میشم اصلا به چه کسی مربوطه . طلاق که میگیری هیچ مهریه ات را هم بگیر پدرشون را هم در بیار
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
مادر و خواهر شوهر این خانم حتما در بسیج و یا جزو لباس شخصیها هستند که عادت به کتک زدن دارن. و چون در ناحیه ونک بودن فکر کردن داره میخوابه که بفد ار ظهر بره تظاهرات.حتما ملافه ای یا لباس خوابش سبز بوده و اینو بهونه کردن که زیاد میخوابی و زدنش. میگم خانم حالا برو خدارو شکر کن که نکشتنت. والا نه میتونستی شکایت کنی و تازه پدر ت طفلکی باید یک چیزی هم میداد که جسدتو بهش بدن. حالا من جای تو باشم اصلا تف تو روی اونها نمیندازم و ادعای مهریه ام میکنم.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

iran-azad - ایران - تهران
من با این مورد کاری ندارم ولی 90 درصد زنان و دختران ایرانی اگه کار نداشته باشند تا لنگ ظهر می خوابند نمی دونم توی بقیه جاهای دنیا هم همینطوره یا نه؟
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

reza dana - سویس - زورپخ
احتمالا تا ساعت 12 خواب بودی بعدش هم که اومدن برای ناهار بیدارت کنن از زیر لحاق چندتا ف.ح ش ابدار بهشون دادی بعدش هم رفتی با بابات مشورت کردی.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

sib - مالزی - سایبرجایا
خواب الودگی وتنبلی بهانست اون یه نقشه بوده..
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

mohabbat2009 - بحرین - منامه
قربونت برم من. مثل اینکه بعضی مادر شوهرا نمی دونن خواب چیه البته برای عروساشون.
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

mohabbat2009 - بحرین - منامه
این آقا داماد هم بعد یه عمر زندگی هنوز هم مستقل نمی تونه تصمیم بگیره همش منکی به مادر .وای وای
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

Mina Mahdavi - امریکا - تگزاس
reza dana - سویس - زورپخ. خیلی با مزه نظر داده بودیُِ مردم از خنده.هر کی یکه بره به قاضی راضی بر میگرده. خدا میدونه که خانم ساعت چند از خواب بیدار شده و چیکار کرده که اونارو کفری کرده
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
. Mina Mahdavi - امریکا - تگزاس. reza dana - سویس - زورپخ. هر دوتاتون همانند تازی و تازی زاده ها هستید که اینگونه دیگران رو مجازات میکنند بدونه اینکه راستی ها رو بدونند، امیدوارم که شوخی کرده باشید، وگر نه وای به شما که اروپا و امریکا رفته هستید!
چهار‌شنبه 14 مرداد 1388

Mina Mahdavi - امریکا - تگزاس
IranBozorgMehr - ایران - اهواز. اولا که تازی زاده خودتی و .... دوما اگه چشمای کورت رو باز کنی میبینی که نوشتم .هر کی یکه بره به قاضی راضی بر میگرده. پس اگه بدون داشتن اطلاعات نباید عروس رو محکوم کرد مادر شوهر رو هم نمیشه محکوم کرد. در ضمن تو به چه حقی چپ و راست به همه توهین میکنی ع...ی روانی
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.