فال روز سه شنبه ۴ آگوست - ۱۳ مرداد

فال روز سه شنبه 4 آگوست - 13 مرداد

فروردین

 موضوعی امروز ذهن تان را به خود مشغول کرده،است که اگر نتوانید آن را از بین ببرید،باعث نگرانی شما می شود.نگران هستید که شاید کاری را درست انجام نمی دهید یا تصمیم درستی نمی توانید بگیرید.بهتر است در این مورد با کسی مشورت کنید که البته به نظر آن شخص احترام می گذارید یا فردی با تجربه است.

اردیبهشت

 می توانید انتظار داشته باشید که در عنصرتان باشید. در محل کار خواستار نمایش استع بی نظیر خود هستید و همچنین خواستار اثبات این موضوع هستید که می توانید فردی مسوول و با انگیزه و همچنین آینده نگر و نو آور باشید . می توانید با رفتار صادقانه با شخصی آشتی کنید . بنابراین اگر حداقل تا آخر روز یکنفر از شما تعریف کرد . شگفت زده نشوید

خرداد

 بد نیست امروز به نصیحت اطرافیان تان گوش دهید البته اگر برای تان مهم نیست که آنها کمی محتاط و بدبین هستند.آنها بیشتر مایلند که زیان های کاری که پیشنهاد می کنید به شما گوشزد کنند تا نکات مثبت و مزایای آن را. و خیلی قبل از این که از صحبت کردن در این باره دست بردارند شما را خسته و کلافه می کنند.البته به آنها تنها ترس ها و احتیاط هایی را که در این زمان ذهن شما را اشغال کرده بیان می کنید.

تیر

 معما کلمه است که با امروز شما عجین شده است شاید بدین علت که شما در مورد چیزی به جز کارتان خیال پردازی می کنید. شما می توانید حتی بیشتر از روزهای عادی خسته باشید. این قسمت از چارت شما به کار مربوط می شود که در این زمان کمی پیچیده به نظر می رسد اما شما با انگیزه از عهده آن بر می آیید بنابراین نگران نباشید.مثل همیشه ماه نو برای شروع تازه عالی است .


مرداد

 امروز به دلایلی نامطمئن و گیج هستید.با کسی که به او اعتماد دارید صحبت کنید و چیزهایی که در موردشان مطمئن نیستید بیان نکنید.اگر ترس را کنار بگذارید همه چیز درست می شود. امروز بهترین زمان برای شروع هر کار جدیدی می باشد اگر در اطرافتان متولد بهمن دارید، بهترین کسی است که می توانید با او مشورت کنید، حداقل به آن فکر کنید و سعی کنید آن قدر مستقل نباشید.


شهریور

ارتباط با یک فرد برایتان موفقیت آمیز است. مجبور هستید تصمیمات جدی بگیرید. این که دیگران بتوانند آن را بپذیرند به شما مربوط نیست. شما تنها باید نتیجه را درست کنید. با دیگران زیاد هماهنگ نیستند.اما شما وقت ندارید که به این چیزها فکر کنید.شما کارهای زیادی دارید که انجام دهید مخصوصاً از نظر مالی.شاید یک قبض را فراموش کرده باشید،پرداخت کنید ویا حساب های بانکی تان را رسیدگی کنید.سعی نکنید آن را تقصیر دیگران بندازید!


مهر

 اگر کسی فکر می کند شما نمی توانید با مسائل هماهنگی ایجاد کنید باید بدانید که شما بیشتر از هر کس دیگری در این زمینه توانایی دارید حتی بیشتر از آنچه آن فرد تصور می کند. اگر واقعاً‌به این موضوع اعتقاد دارد که توانایی و انگیزه شما را در انجام کارها ببیند متعجب می شود. زمان خوبی برای انجام کارها می باشد. اما زمان مناسبی برای پیشرفت در نقشه های آینده نیست. این را به خاطر داشته باشید.


آبان

 امروز یک اتمسفر آتشین وجود دارد و بدن شما و یکنفر دیگر ممکن است جرقه هایی ایجاد گر . سوال این است که آیا جرقه های بدو تحریک کننده هستند و یا جرفه های ستایش و محبت. اگر دقیق راجع به آن فکر کنید آنها می توانن و روی یک سکه باشند. فعلاً از آنچه در دسترس است لذت ببرید و بگذارید آینده به حال خود باشد.

آذر

امروز متوجه می شوید که رابطه یا طرحی که تاکنون بامشکلات زیادی روبه رو بوده است، اکنون در حالت پیشرفت است در خانه و محل کار مسئولیت های جدیدی به شما واگذار می شود، نمی توانید جلوی هیجان زدگی خود را در مورد پیشرفت مسائل بگیرید. بهتر است به کارهای خلاق هم بپردازید. اگر در حال حاضر برای آن فراخوانده شده اید، حالا زمان شروع ماجراجویی جدید به همراه کسی و یا شروع مرحله ای جدید در روابطتان می باشد.


دی

 شاید امروز موضوع مهمی را برای آینده یاد بگیرید.فرصت دارید تا استع ها و مهارت های منحصر به فردتان را نشان دهید. اما قبل از اینکه به تفریح و سرگرمی بپردازید،کارعقب افتاده ای ندارید که بخواهید آن را انجام دهید؟ امروز را به فداکاری و همکاری اختصاص می دهد. این خبر خوشی برای همه شما شیرهای مجرد است که منتظر هستید، در دام عشق بیافتید، چرا که به زودی می توانید زن و یا مرد رویاهایتان را ملاقات کنید. حتی اگر این امر به وقوع بپیون ، از فضای هماهنگی که بیش از همیشه در کنار دیگران دارید، لذت خواهید برد.

بهمن

 امروز زمان مناسبی برای خرید کردن نیست. پولتان را در بانک و یا محل امنی بگذارید و اگر در محل شلوغی هستید خیلی مواظب باشید چون همه مثل شما درستکار نیستند. سعی کنید امروز با یکنفر رفتار خوبی داشته باشید.حتی اگر هیچگاه نتوانستید رودرو با او صحبت کنید.اکنون می توانید و آنها را درک می کنید و رابطه خوبی برقرار می کنید.اگر مدتی است از دوستی خبر ندارید با او تماس بگیرید.ازاینکه به خودتان زحمت ه تا دوباره با آنها ارتباط برقرار کنید،بسیار خوشحال می شوند.


اسفند

ارتباط شما احساس عدم تعادل و خستگی و کوفتگی می دهد. شما مثل همیشه انرژی ندارید، پس به زنگ تفریح های زیادی نیاز دارید. هم چنین ممکن است نگران نحوه عملکردتان در سرکار شوید و یا فکر کنید از پس آنچه از شما انتظار می رود بر نمی آئید. اگر نگران سلامتی تان هستید، امروز روز مناسبی است که از خود بپرسید چه خبر است؟ و دراین صورت می توانید اوضاع را درک کنید.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.