احمدی نژاد: رأی واقعی من در انتخابات ۳۰ میلیون بود

احمدی نژاد: رأی واقعی من در انتخابات 30 میلیون بود

محمود احمدی‌نژاد در یک جلسه خصوصی اظهار داشته است، رأی واقعی من در انتخابات 30 میلیون بود که به خاطر برخی حمایت‌ها به 24 میلیون کاهش پیدا کرده است. 

به گزارش انتخاب به نقل از آینده، احمدی‌‌نژاد علت این کاهش رأی را حمایت .... اعلام کرده و افزوده است که بدلیل مخالفت بخشی از جامعه با حمایت کننده، 6 میلیون رأی وی ریزش کرده است.

این درحالیست که مهدی کلهر، مشاور رسانه‌ای احمدی‌نژاد نیز پس از انتخابات در میزگردی در رادیو گفتگو اظهار کرده بود که رأی احمدی‌نژاد 30 میلیون بوده که بنا به برخی دلایل به 24 میلیون کاهش یافته است.
با این حال عملکرد احمدی‌نژاد در موضوع اسفندیار رحیم مشایی موجب شده است تا نگرانی‌هایی درباره رفتارهای وی در رابطه با رهبر انقلاب بروز پیدا کند.
احمدی‌نژاد با وجود اطلاع از نظر منفی رهبر انقلاب نسبت به مشایی، وی را پیش از تنفیذ ریاست جمهوری به سمت معاونت اولی در دولت دهم منصوب کرد و پس از دستور کتبی رهبری برای برکناری وی و تعیین مهلت سه روزه برای این اقدام، تا هفت روز وی را برکنار نکرده و سرانجام پس از انتشار دستور رهبری در صدا و سیما و کناره‌گیری مشایی، احمدی‌نژاد در تجلیلی بی‌سابقه از وی، مشایی را به سمت ریاست دفتر و مشاور عالی خود منصوب کرد که عملاً پستش تأثیرگذارتر از معاونت اولی است.

همچنین اظهارات هفته قبل احمدی‌نژاد مبنی بر این که «پس از تحلیف سر آن‌ها را به سقف می‌چسبانیم» بر نگرانی درباره رفتار وی پس از مراسم تحلیف در چهارشنبه هفته جاری افزوده است.
‌با این حال گفته می‌شود گروهی از علاقمندان به آیت‌ا.. خامنه‌ای با تحلیل محتوای مواضع احمدی‌نژاد، ‌نسبت به سرنوشت برخورد وی با رهبری ابراز نگرانی کرده‌اند.
سخنان احمدی‌نژاد در مناظرات انتخاباتی که به صراحت عملکرد نظام در 24 سال قبل از دولت خود را زیر سؤال برد، در حالی بیان شد که 8 سال از این 24 سال دوران ریاست‌جمهوری آیت‌ا.. خامنه‌ای و 16 سال دیگر دوران رهبری ایشان بوده است.
pouriya - ایران - رودسر
تاریخ خبر: دوشنبه 12 مرداد 1388. پیام از ایران تهران:خیلی خیلی فوری از ولیعصر عجله کنید اینجا منتظریم . . یکی را فرستادیم از میدان ولیعصر این ای میل را بشما بفرستد.ما هم اکنون در میدان ولیعصریم عوامل رژیم ریختند به میدان فوری به خیابان ولیعصر و میدان بیایید بدوید خلاصه هر سریع تر خودتان را باینجا برسانید بابا والله بالله امروز روز تنفیذ قرار نیست از دماغ کسی خونی بریزد.اگر اینکار را بکنند همه ی دنیا میبینند تنفیذ یارو بخون ملت آغشته شد پس مثل همیشه شجاع باشید و حمله کنید منتظریم پاشید بیایید عجله کنید. .
دوشنبه 12 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
ب ی ل ا خ
دوشنبه 12 مرداد 1388

peran33_mar - انگلیس - لستر
پینوکیو رای تو 1 میلیون هم نبوده .
دوشنبه 12 مرداد 1388

Ezhaq - ایران - تهران
عجب! خاک بر سرت چرا این شش میلیون رو از دست دادی٬ البته مردم کیلو چنده من به نیابت از خودم رای شما را 70 میلیون اعلام می کنم کسانی که باور ندارند برن در چاه مستراح جمکران رای ها را بشمارند به جان دوکی راست می گم.
دوشنبه 12 مرداد 1388

pesareirani - نروژ - اسلو
راست میگه.از اول قرار بوده سی ملیون فحش براش بریزن تو صندوق ولی نشد.این یارو جدی جدی باورش شده که رییس جمهوره.
دوشنبه 12 مرداد 1388

mah1 - ایران - تهران
چرا شکسته نفسی میکنی میمون؟! 300 میلیون بوده..
دوشنبه 12 مرداد 1388

hamed_58 - سوئد - گوتنبرگ
مواد منفجره ارسالی برای حزب الله لبنان هواپیمای توپولوف را منفجر کرد. https://balatarin.com/permlink/2009/8/2/1685217.
دوشنبه 12 مرداد 1388

Avayeh Edalat - ایران - تهران
متن واقعى خبر:. راى واقعى من در انتخابات 3 میلیون بود که به خاطر بى توجهى و گل روى آقا سید على ( سد على گدا ) و حمایت ایشان به 24 میلیون افزایش یافت.خوب حالا شما کم و زیادشو به بزرگى خودتون ببخشید، ما که هر کى رو که نبخشیده یا کشتیم یا حبسش کردیم.. گردن کلفتى و آدمکشى هم که ماشا اله بهمون مى یاد،.. حرفى بود ؟؟
دوشنبه 12 مرداد 1388

iran-azad - ایران - تهران
جمهوری اسلامی تنها رژیمی است که رییس جمهورش و رهبرش و امام جمعه اش و مخالفانش موقع اعتراف گیری توی دادگاه جلوی دوربین یک نوع قرص می خورند
دوشنبه 12 مرداد 1388

irani1 - المان - هسن
احمدی عادت داره غلو کنه وهمیشه پشت امارهای که به نفعشند یک صفر اضافه کنه و از امارهایی که به ضررش هستند یک صفر بکاهد. تو 3 میلیون رای اوردی نه 24 میلیون .علی گدا 21 میلیون با فریب و ریا روش گذاشت. مرگ بر علیگدای رذل.
دوشنبه 12 مرداد 1388

Ali213 - هلند - زایست
حرف راست را از بچه پررو بشنو
دوشنبه 12 مرداد 1388

maral-sh - ایران - تهران
مردک بیچاره تو آرزوی شهردارشدن را در خواب هم نمیدیدی . حداکثر شغلی . که میشد برایت در نظر گرفت قرآن خوان سر قبرهای بهشت زهرا بود!. این چهار سال آرزوی یک روز خوش را به گور خواهی برد. لعن و نفرین بر جلادان و قاتلین جوانان این مرز وبوم. مرگ بر کودتاچیان و جلادان تشنه به خون این ملت
دوشنبه 12 مرداد 1388

sorlila - ایران - تهران
با این روان پریش با این همه توهمی که نسبت به خودش داره باید چیکار کرد؟
دوشنبه 12 مرداد 1388

سنجاقک - امریکا - ا......
واقعا رو که نیست
دوشنبه 12 مرداد 1388

ایران جاوید - ایران - تهران
24000000 میلیون رای خیالی داشت 6000000 میلیون رای واقعی جمعا میشه 30000000 . ارواح عمه اش.
دوشنبه 12 مرداد 1388

black chador - امریکا - ولدن
نه اقا رای شما صد میلیون بود. دیوار حاشا فقط خشت اضافی لازم داره.
دوشنبه 12 مرداد 1388

iraneazad2008 - هلند - دلفت
. فراخوان. با بهترین درودها به تمام آزادی خواهان. مقابل سفارت ایران، از ساعت ۱۲ لغایت ۳ بعداز ظهر روز چهار شنبه ۵ آگو ست به آدرس : . , DUINWEG 20 2585 JX, DEN HAAG, . در شهر لاهه ( دنهاخ ) حضور به هم رسانیم. https://www.youtube.com/watch?v=FgIvK5rx1gofeature=email
دوشنبه 12 مرداد 1388

ghost197 - هلند - امستردام
اره ارواح ننت برات گزشتن تا گرم بشه.مردیکه پرو. صفر ان 30 میلیون را بردار میشه 3 میلیون. حساب کردن هم بلد نیست این ابلح.
دوشنبه 12 مرداد 1388

shahin 12 - انگلیس - یوکی
اقای احمقی رای شما 60 میلیون بود مدرکش هم پیش سردار میلیاردیه و بزودی از توسط خبرگذاری فارس منتشر خواهد شد. خوش بحال اونای که بهت رای دادند
دوشنبه 12 مرداد 1388

Iraniii - ایران - ارومیه
نه بابا اصلا 40 میلیون بود.خجالت نکش بابا بگو کل رای ها رو من آوردم.کی به کیه.تا الانش که هر چرت و پرتی خواستی گفتی.اینم روش
دوشنبه 12 مرداد 1388

90min - ایران - ابادان
بزمچه همش قرصهای روانگردان میندازه بالا/هفته دیگه هنگام معرفی کابینه کذائی؛رای من 90 میلیون بوده رای من کجاست؟
دوشنبه 12 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
اره جونه دلت .متاسفانه دروغ حناق نیست والا تا حالا میبایست خفه میشدئ.
دوشنبه 12 مرداد 1388

vaghebin - فنلاند - تامپره
خیلی جالبه خوذه نامرذش قبول داره که تقلب شده منتها میگه از رایهای من کم شده خاک بر سر این وزارت کشور که برنده و بازنده میگن تقلب شده
دوشنبه 12 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
. احمدی انقدر ابله و بی تدبیر است که خود بخود گورش کنده است. هدف خامنه ای دجال رزل و ولایت وقیهش است. این پیر رزل کثیف که مدت زیادی بدون دست راستش نتوانسته ادای خمینی را در بیاورد که با دست راسنش میگفت خاک بر سرتان و پر از عقده های شخصیتی است و هدفش نابودی ایران و جوونهای حق طلبش است. بنابر این ولایت وقیه باطل است و خامنه ای منفور.فقط جمهوریه ایرانی و با انتخاباتی ازاد و چند گزینه ای. اسلام محترم مثل بقیه ادیان و در حاشیه. یک قدم به عقب در شرایط فعلی ما را به قهقرا خواهد برد..نگذاریم ایران بدست این نا ایرانیان ونا جوانمردان بیافتد و ما ایرانیان را با معیار انها محک بزنند و ابروی از دست رفته مان را در سطح جهانی بدست اوریم. بامید انروز
دوشنبه 12 مرداد 1388

778899 - ایران - شیراز
البته جناب اقای دکتر ا.ن. شکسته نفسی می کنند. رای واقعی ایشان بسیار تا بسیار بیش از این اعدادو ارقام است .ایشان ارای تمام مردگان و زنده گان و اینده گان وحیوانات و درنده گان و چرنده گان و خزنده گان و خلاصه همهٌ مخلوقات زنده و مرده را به دست اوردند.اصلآ فلسفه وجودی این خلقت ، وجود بی وجود این ا.ن. بود. چیزی که در ایشان و طرفدارانشان. مشهود است، روی زیاد و پرروی است، زمانی که خداوند مشغول تقسیم،رو. بین مردم بود ا.ن وهوادارانش یک چند باری توی صف ایستادند و رو گرفتند
دوشنبه 12 مرداد 1388

ایران از آن ایرانیان - ایران - جیرفت
از اینکه معنی ازادی بیان شما رو فهمیدم با تمام وجود خوشحالم مطمئن باشید سر این بیچاره ها رو تونستید شیره بمالید اما در مفابل خدا کوچکید زنده باد اسلام
دوشنبه 12 مرداد 1388

bij - المان - المان
حدود 29 سال پیش هم خمینی با دروغهایش که خود انان را تاکتیک خواند با 98 درصد رای ها بر ضد انسانیت در ایران گام برداشت! ا.ن. هم میتواند در مکتب اسلام تقیه(دروغ به نفع حکومت) کند!
دوشنبه 12 مرداد 1388

m_r - استرالپا - سیدنی
بادرود. اگه تا چند ماه دئگه ائن دارودسته احمقئ ئزدئ و بسر ائن خامنه ائ قاتل بر. علئه همئن خامنه ائ هم کودتائ دئگه فاشئستئ نکردنئد مرگ بر دئکتاتور و. ضد بشر در هر مقام و هر لباسئ
دوشنبه 12 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
یعنی 6 میلیون رای توی زیرزمین خانه اش هنوز است اگر لازم بشه میاره بالا.
دوشنبه 12 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
این فروتنیت رهبر گ.....ه وخامنه ای خود کرده را تدبیر نیست حقت بود بعد این همه سال این کوتوله ب...نه بهت خوب از خجالت هم در می یاین
دوشنبه 12 مرداد 1388

tara26 - المان - ف...
از دوستان کسی‌ اینجا هست که در بالاترین عضو باشه بتونه من رو دعوت کنه؟؟؟؟.
دوشنبه 12 مرداد 1388

tara26 - المان - ف...
همون طور که هالهٔ نور رو دیده رای ۳۰ میلیونی رو هم دیده...چقدر این حرام.ز.ا.د.ه وقیح هست..البته شاید هم فک فامیل هاش از جنگل آمازون از رو درخت‌ها بهش رای دادن.(البته نخواستم به اون میمون‌های عزیز توهین کرده باشم...).
دوشنبه 12 مرداد 1388

karl marx - انگلیس - لندن
من فکر میکنم احمقی نژاد مشکل اخلاقی داره برای همین خیلی پر رو تشریف داره.100 بار بهش گفتم با این علی گدا نگرد گوش نکرد ٫که نکرد.حالا بخور ببین به کجا رسیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوشنبه 12 مرداد 1388

hamed_58 - سوئد - گوتنبرگ
لطفا این سایت را ببینید و با روشن کردن یک شمع حمایت کنید. https://www.iranian-heroes.org/#.
دوشنبه 12 مرداد 1388

monarchy - نروژ - اسلو
نامرده هرکی یک دفعه دیگه پای صندوق رائ تو ایران بره. البته که انشااله اون قدر سرنگونی این بزهای گر طول نمیکشه!!!!
دوشنبه 12 مرداد 1388

غریب بن غریب - ایران - تهران
3ملیون رای در دستگاه شمارش اقای کردان 30 ملیون رای میشه.
دوشنبه 12 مرداد 1388

arian1 - ایران - ابادان
میمون هرچه زشت تر اداوحرفهاش هم بیشتر
دوشنبه 12 مرداد 1388

Madly - سوئد - مالمو
چه جوریه که تقلب در انتخابات به ضرر تو شدنیه ولی رهبر احمق تو هر نوع تقلب رو غیر ممکن میدونه؟
دوشنبه 12 مرداد 1388

nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن
اصلا میدونید چیه همه اون 60 میلیون به احمدی رای داده!!. حتی خود موسوی هم به احمدی رای داد چه فکر کردید!!. اه لاش...پس فطرت ها!!!!!!!!!!!!!!.
دوشنبه 12 مرداد 1388

آریل شارون - اسرائیل - اورشیلیم
سلام من عضو جدیدم
دوشنبه 12 مرداد 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
احمقی نژادسپورچیان دراینکه یکمشت عقب افتاده بتو رای دادن شک نیست ولی تو ورهبر جنایتکارت تقلب کردید.عوضی امروز قرن 21 است نه عصرهجر که تو ازانجا میائی.نابودشیدبزودی.
دوشنبه 12 مرداد 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
چقدر تو پر رویی بشر. ای که هی.
دوشنبه 12 مرداد 1388

hami10019 - ایران - تهران
کلک چی میزنی این طور فاز میگیری؟
دوشنبه 12 مرداد 1388

mamat - ایران - ایلام-دره شهر
ابراهیم امینی عضو هیئت رئیسه مجلس ششم و عضو بلند ستاد مهدی کروبی نتایج واقعی انتخابات ریاست جمهوری دهم را اعلام کرد. امینی در نامه‌ای طاب به ملت نوشت:دوستان عزیز این آمار واقعی آرای مردم ایران است. آرایی که امانت بود دردستان زالوصفتان چسبیده به قدرت. آرایی که باید مانند ناموس حفظ میشد و نشد. من خودم به عنوان حقوق بگیر دولت، مانده ام که حقوقی که برآمده از قانون فردی است که به واسطه تقلب به پست اول اجرایی کشور تکیه کرده است. حلال است یا حرام؟ . . نتایج انتخابات و رای وافعی ملت به این شرح است:. فراد واجد شرایط رای: 49322412. افراد شرکت کننده در انتخابات: 42026078. تعداد آرای باطله: 387161 . میرحسین موسوی خامنه: 19075623. کروبی: 13387104 . محمود احمدی نژاد: 5698417. محسن رضایی میرقائد: 3754218. رقابت در دور دوم بین موسوی و کروبی
دوشنبه 12 مرداد 1388

zayanderood - نروژ - برگن
این بی‌چاره تقصیر نداره نامردا وقتی‌ که بچه بوده بدجوری دروندنش واسه همینه که حالا انقدر وقیح شده!!!.
دوشنبه 12 مرداد 1388

ehsasoeshgh - سوئد - گوتنبرگ
بابا روتو برم هی
دوشنبه 12 مرداد 1388

vezveznazi - ایران - ایران
انتری نژاد بی خیال.انجای ادم دروغ گو
دوشنبه 12 مرداد 1388

ramtin300 - انگلیس - لندن
بیلاخ
دوشنبه 12 مرداد 1388

TAAT - ایران - اردبیل
البته حق با ایشان است!آقای محصولی کم لطفی کردند تخفیف دادند!فکر کنم اون نرم افزاره هم که تو ستاد بکار گرفته شده بود داشت کم کم داغ میکرد!
دوشنبه 12 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
30 میلیون صدا در پوشک نوزادان ایران و جهان.رای عنتری نژاد
دوشنبه 12 مرداد 1388

mehditm - ایران - تهران
رای 3 ملیون بوده میگه 30 ملیون. مرتیکه رای مردم را دزدیده طلبکار هم هست. مرگ بر سرکرده دزدان سید علی گدای خامنه ای
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
شعار این هفته: برادر رفتگر، محمودو وردار ببر!
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

Kaweh - آلمان - فرانکفورت
اگه این رسمه که هر لواطی رییس جمهور شه من ار فردا لواطم
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

irani1 - المان - هسن
آریل شارون - اسرائیل - اورشیلی. درود برشما. شالوم. خوش امدی عزیز . مرگ بر اسلام درود بر اسرائیل.
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

mahdiye - مالزی - پیننگ
آریل شارون - اسرائیل - اورشیلیم . سلام خوش اومدین.
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

xabrisham - ایران - اسلو
ههههههه.هههههههه.ههههههههه.مرتیکه ادم کش دروغگو .این حسابهائیه که پیرزنه واسه پ..ماش میکرد.خر پدرته
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

samirani - سوئد - مالمو
مالمو
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

samirani - سوئد - مالمو
میمون هرچه زشتره........
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
مرگ من این هاله نور رو شما هم میبینید دور سرش، یا باز من خیالاتی شدم؟.
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

tara555 - ایران - تهران
تو رو خدا حیف ف.ح.ش نیست که به این م. ر.ت.ی.ک ه تعطیل بدی.
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

armita.m - ایران/تهران - تهران
. از میدان ونک بسمت میدان ولیعصر که پایین میاییم تقریبا روبروی خیابا دهم و نرسیده به پل همت یک ساختمان نوساز با شیشه های رفلکس بدون تابلو هست که دیروز از جلوی آن که رد میشدیم صداهای دلخراشی بگوش میرسید و یک مامور لباس شخصی بمحض اینکه توجه کسی جلب و متوقف نشود فورا دستور حرکت میداد. ضمنا کرکره های ساختمان بسته بود. اطلاع رسانی کنید...
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

m_h_gol - ایران - ایران
زرشگ ! ! !
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

muhammad_61 - ایران - تهران
یعنی قرار بوده 30 میلیون ...تو آره حالا نلراحتی نداره میگیم 6 میلیون دیگه شب بیان ..تو آرهه کنن میمون
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

farzad f.l - ایران - تهران
بابا ایول...رو رو برم....یهو بیا ما رو هم بخور...
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

cracker13 - ایران - تهران
منظورش بر حسب منطق ۲*۲=۱٠.
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
آناناناناناناننناس
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

mehdi.mat - فیلیبین - مانیل
اره حتما.شک نکید جای این ادم فقط تو بیمارستان روانیی مثئله این ادم سیاسی نیست روانیی
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

hamed_58 - سوئد - گوتنبرگ
آریل شارون - اسرائیل - اورشیلیم. خوش امدی.
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

manenarenji - المان - اسن
واله بخدا رای تو سینه کش قبرستون تازه اونم با دستای خودم خفه ات کنمو خودمم کفنت کنم ای مزدور.
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

limoo - ایران - علی اباد کتول
از همون اول هم اقای خامنه ای باید می فهمید که داره مار تو استین خودش پرورش میده
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

ARASHK_97 - اتریش - اتریش
واقعا" غیر از خنده و بیلاخ جوابی ندارم.بیلاخا خیلی داره زیاد میشه دوستان سید مهدی و ابوذرم بی نصیب نذارید .دلشون میشکنه
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

xabrisham - ایران - اسلو
مرگ بر اسرائیله ادمکش هزار بار بیشتر .صهیونیست های بی پدر چه امدن اینجا واسه هم لاو میترکونن.حیوونهای هیچی ندار.برین گمشین تو سایت های راسیستی عبریتون .ای خدا نسلتون رو ورداره.شماها هیچوقت از ما نیستین.دنیا از شما متنفره .توی یوتیوب سرچ کنین ببینین چی میبینین از خصلت اینها ....
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
البته چون میگه من عددی نیستم تازه رای خودشو حساب نکرده .اگه میخواست حساب کنه می شد 35 ملیون
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

h1978 - سوید - گوتنبرگ
من فکر میکنم این مردک ت.... با دوروغ بستن؟؟؟؟ روانی خرافاتی..... از خود رازی بابا تو دیگه از کدوم اسمون برا ما نازل شدی.
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
xabrisham - ایران - اسلو . جرات داری در همان نروژ که هستی در ملا عام اینو بگو تا مثل موش اول زندان بعد اخراج.نئو نازیست اسلامی که ایران را قتلگاه کردید خود الفرارررر. برو غزه پیش برادران عربت که در ایران همکار لباس شخصیها و بسیجیها هستند.از طرف خودت بگو تو را چه به منش ایرانی.
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
هله دان دان هله یدانه یدانه. یارم محمود گنوخ* مال ارادانه یدانه. گنوخ:دیوانه
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
اره احمقی نژاد راست میگه ارواح خاک باباش و اجداد گور در گور شدش
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

azadii - ایران - تهران
دیوونه است بچه ها.... شما خودتون رو ناراحت نکنین.. یه ز.ر.ی میزنه.... محمود جان بابا خودتو ناراحت نکن... رای تو 3000000000 میلیون بوده ...آفرین .. حالا برو قرصاتو بخور
پنج‌شنبه 15 مرداد 1388

rastad - ایران - تهران
با سلام خدمت دوستان . خیلی دلم گرفته . فکر میکنم دیگه کار ما تمومه باید این ضحاک خون آشام رو تحمل کنیم و دیگه بعد از این خدا به داد این مردم برسه . بچه ها یعنی دیگه تظاهرات نمیکنیم ؟ دیگه مرگ بر دیکتاتور نمیگیم ؟ خدایا خودت کمکمون کن تا به سرانجام برسیم و جنبش سبز رو با کمک همدیگه ادامه بدیم . راستی 23 مرداد فکر کنم رفسنجانی تو نماز جمعه باشه . همه با هم در نماز جمعه 23 مرداد
شنبه 17 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.