علی اکبر جوانفکر، مشاور احمدی نژاد: دو هفته پیش استعفا داده بودم

 علی اکبر جوانفکر، مشاور احمدی نژاد: دو هفته پیش استعفا داده بودم

ظاهرا جوانفکر در انتظار جواب احمدی نژاد به استعفانامه خود هم نماند

یکی از مشاوران محمود احمدی نژاد گفته دو هفته پیش از سمت خود کناره گیری کرده است.

روز دوشنبه، 3 اوت (12 مرداد)، خبرگزاری کار ایران - ایلنا - به نقل از علی اکبر جوانفکر، مشاور مطبوعاتی محمود احمدی نژاد، گزارش کرد که وی دو هفته پیش از سمت خود استعفا داده و از پذیرش یا رد استعفای خود هم خبری ندارد.

آقای جوانفکر همچنین گفته است که تنها آمادگی آن را دارد که در حوزه های کارشناسی فعالیت کند و آماده پذیرش "مسئولیت خاصی" نیست.

وی این نظر را که به خاطر خستگی از فعالیت های دولتی استعفا داده رد کرد اما در مورد دلیل کناره گیری خود از سمت مشاور مطبوعاتی رئیس جمهوری نیز توضیحی نداد.

در عین حال، اظهارات آقای جوانفکر در این مورد که اطلاعی از پذیرفته شدن یا نشدن استعفای خود ندارد، این احتمال را مطرح می کند که ممکن است محمود احمدی نژاد این مشاور خود را برکنار کرده باشد و یا آقای جوانفکر به نشانه اعتراض یا ناخرسندی، از مقام خود استعفا داده و حتی در انتظار پاسخ به استعفانامه خود هم نمانده باشد.

روز گذشته، خبر استعفای علی اکبر جوانفکر انتشار یافت اما برخی منابع گفتند که ممکن است دلیل این اقدام، آمادگی برای انتصاب به سمت مهمتری در دولت جدید محمود احمدی نژاد باشد.

معلوم نیست به چه دلیل خبر استفعای آقای جوانفکر در دو هفته پیش در همان زمان از سوی منابع دولتی یا خود او انتشار نیافت و اعلام نشده که آیا این استعفانامه مورد قبول آقای احمدی نژاد قرار گرفته یا نه.

با اینکه هنوز دولت جدید محمود احمدی نژاد آغاز به کار نکرده، شماری از اعضای این دولت از جمله رئیس سازمان انرژی اتمی و وزیران اطلاعات و فرهنگ و ارشاد اسلامی برکنار شده و یا استعفا داده اند.

پس از انتخاب دوباره محمود احمدی نژاد، برخی ناظران گفتند که احتمالا وی به تصفیه گسترده ای در سطوح مختلف تشکیلات دولتی ایران دست خواهد زد و افراد نزدیکتر به خود را به سمت های مختلف منصوب خواهد کرد.

علی اکبر جوانفکر از کارکنان سابق خبرگزاری دولتی ایران - ایرنا - بوده که در دوره ای که محمود احمدی نژاد تصدی شهرداری تهران را بر عهده داشت، در شهرداری هم فعالیت می کرد.

در جریان مبارزات انتخابی نهمین دوره ریاست جمهوری، آقای جوانفکر عضو کمیته تبلیغات ستاد انتخاباتی محمود احمدی نژاد بود و در دولت نهم به سمت مشاور مطبوعاتی آقای احمدی نژاد منصوب شد.

pouriya - ایران - رودسر
تاریخ خبر: دوشنبه 12 مرداد 1388. پیام از ایران تهران:خیلی خیلی فوری از ولیعصر عجله کنید اینجا منتظریم . . یکی را فرستادیم از میدان ولیعصر این ای میل را بشما بفرستد.ما هم اکنون در میدان ولیعصریم عوامل رژیم ریختند به میدان فوری به خیابان ولیعصر و میدان بیایید بدوید خلاصه هر سریع تر خودتان را باینجا برسانید بابا والله بالله امروز روز تنفیذ قرار نیست از دماغ کسی خونی بریزد.اگر اینکار را بکنند همه ی دنیا میبینند تنفیذ یارو بخون ملت آغشته شد پس مثل همیشه شجاع باشید و حمله کنید منتظریم پاشید بیایید عجله کنید. .
دوشنبه 12 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
ارواح پدرت / خوب استفاده هاتو کردی حالا دیدی سنبه پره / جا زدی ......؟؟. کور خوندی شماها دیگه در بین مردم جایگاهی ندارید / بیخود دست و پا نزن.
دوشنبه 12 مرداد 1388

سنجاقک - امریکا - ا......
چرا اینها قیافه هاشون اینجوری آدم حالش بهم میخوره اینها دیگه کی هستند
دوشنبه 12 مرداد 1388

irani1 - المان - هسن
افرین .همه ی مزدوران یادبگیرید.راهی که الان برای منافعتان پیش گرفتید فردا طناب دارتان نشود. شاه که به صد مهره نمیباخت . تاجو ازسرش تو میدون لشگر پیاده انداخت.
دوشنبه 12 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
احمدی انقدر ابله و بی تدبیر است که خود بخود گورش کنده است. هدف خامنه ای دجال رزل و ولایت وقیهش است. این پیر رزل کثیف که مدت زیادی بدون دست راستش نتوانسته ادای خمینی را در بیاورد که با دست راسنش میگفت خاک بر سرتان و پر از عقده های شخصیتی است و هدفش نابودی ایران و جوونهای حق طلبش است. بنابر این ولایت وقیه باطل است و خامنه ای منفور.فقط جمهوریه ایرانی و با انتخاباتی ازاد و چند گزینه ای. اسلام محترم مثل بقیه ادیان و در حاشیه. یک قدم به عقب در شرایط فعلی ما را به قهقرا خواهد برد..نگذاریم ایران بدست این نا ایرانیان ونا جوانمردان بیافتد و ما ایرانیان را با معیار انها محک بزنند و ابروی از دست رفته مان را در سطح جهانی بدست اوریم. بامید انروز
دوشنبه 12 مرداد 1388

TAAT - ایران - اردبیل
تو ساختمان ریاست جمهوری چه خبره؟! مثل اینکه فقط ما موندیم و رئیس جمهورمون.میخوایم حرکت کنیم!!دیگه نبود...؟ کسی جا نمونده؟!...مثل اینکه هیچ کس نمیخواد سوار بشه . باید با همین یه دونه مسافر(دکتر محمود) حرکت کنیم......
دوشنبه 12 مرداد 1388

kamia1 - المان - کلن
سنجاقک - امریکا - ا...... منم میخواستم همینو بگم ..لجن....ها فقط از اسلام 3 تا چیز یاد گرفتن .هر چه شلخته تر, هر چه بیرحمتر ,و هر چه دروغگوتر مسلمونتر!! تا ظهور مهدئ غایب احتمالا باید اینارو تحمل کنیم...
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

کلاغ سیاه - ایران - تهران
مملکت از دست رفت معلوم نیست چه غلطی دارن میکنن. یکی استعفا میده .یکی برکنار میشه. یکی قهر میکنه و دیگه بر نمی گرده .چهار سال سر کاریم ودر این مدت مگه خدا به داد ما برسه.
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.