فرود اضطراری بوئینگ ۷۰۷ ساها در فرودگاه اهواز

فرود اضطراری بوئینگ 707 ساها در فرودگاه اهواز

یک فروند هواپیمای بوئینگ 707 متعلق به شرکت هواپیمایی ساها در مسیر اهواز ـ تهران به شماره پرواز 124، ده دقیقه پس از برخاستن از فرودگاه بین‌المللی اهواز به علت بروز نقص فنی در یکی از موتورهای هواپیما مجبور به فرود اضطراری شد.

رضا جعفرزاده ـ سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ـ با تایید این خبر به خبرنگار ایسنا اظهار کرد: هیچ گونه آسیبی به 174 مسافر این پرواز نرسیده است.

وی گفت: به شرکت هواپیمایی ساها نیز توصیه شده نسبت به هواپیمای جایگزین و انتقال مسافران این پرواز سریعا اقدام کند.

جعفرزاده ساعت برخاستن این هواپیما از فرودگاه بین‌المللی اهواز را 9 و 40 دقیقه امروز و زمان فرود آن را 9 و 50 دقیقه اعلام کرد.

abiabi - انگلستان - لندن
واقعا خنده داره . یعنی واقعا خجالت نمیکشن که با جون مردم اینطوری بازی میکنند . مرگ بر این رژیم ادمکش
دوشنبه 12 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
اییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بابا
دوشنبه 12 مرداد 1388

aram2006 - ایران - ارومیه
این شد هفتمی؟؟؟
دوشنبه 12 مرداد 1388

غریب بن غریب - ایران - تهران
دیگه گنده شو دراوردن
دوشنبه 12 مرداد 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
خدا رو شکر که اتفاقی براشون نیافتاده.... آیا گوشی شنوایی هست؟آیا چشم بینایی هست؟تا چه زمانی آخه؟. این احمدینژاد که بلده فقط شعار بده .......آقایون و خانمهای احیانا مسئول توجهی هم به وضع هواپیمایی ما هم بد نیستا. فضا سیاسی کشور هم که میگن خوبه. پس دیگه منتظر چی هستین؟. چندتا از هواپیماها باید بیفتند که شما راضی بشین هواپیما خوب نداریم؟. خدایا خودت رحم کن....همین
دوشنبه 12 مرداد 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
بابا بوئینگ 707 ساخت 50 سال پیشه مگرهنوزم پرواز میکنه!!!!!!!!!!!
دوشنبه 12 مرداد 1388

zagros_FINLAND - فنلاند - هلسینکی
توپولوف‌های خالی در پروازهای ایران. Peyamner PNA- عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران می‌گوید پس از وقوع سوانح هوایی اخیر، بیش‌تر توپولف‌ها خالی می‌روند و مسافران دیگر تمایل ندارند، با این نوع هواپیما سفر کنند.
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

قطره سبز - ایران - اهواز
خلبان اصلا متوجه نشده بود و مسافری که در نزدیکی بال هواپیما نشسته بود فریاد زد : آتش .. آتش... یک بال هواپیما آتش گرفته .. خدا رحمشون کرد .. در ضمن درست مقارن با شبی که اعترافات از تلویزیون پخش شد حول و حوش ساعت 3 نیمه شب یک بمب صوتی در نزدیکی بیمارستان گلستان اهواز و نزدیک به حرم علی بن مهزیار اهوازی منفجر شد !
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

salar_r - فیلیپین - مانیل
دوست عزیز محض اطلاع عرض میکنم.اصلی ترین دلیل اجبار برای باز بودن پنجره حین پرواز اطلاع رسانی در صورت بروز مشکل توسط مسافرین به خدمه پرواز است.با این حال مایه تاسف که 8 درصد سوانح هوایی به دلیل فرسودگی ناوگان هوایی به ایران و نه به زامبیا تعلق دارد.
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.