ادامه تناقض گویی اعضای هیات مدیره پرسپولیس : ابهام شش میلیارد تومانی

ادامه تناقض گویی اعضای هیات مدیره پرسپولیس 

 ابهام شش میلیارد تومانی

در حالی که دیروز برخی رسانه ها حسین محجوب را به عنوان حامی مالی شش میلیارد تومانی فصل آینده پرسپولیس معرفی کرده بودند، مجید فرخزادی عضو هیات مدیره و سخنگوی این باشگاه در گفت وگویی با خبرگزاری مهر از قطعی نبودن توافق نهایی بین پرسپولیس و حسین محجوب خبر داد. فرخزادی در مورد جذب اسپانسر شش میلیارد تومانی می گوید؛ «صحبت های مقدماتی در این مورد صورت گرفته است اما به دلیل اینکه برخی مسائل حقوقی در این قرارداد وجود دارد، باید بررسی بیشتری در این زمینه صورت بگیرد. با این حال هنوز جذب این اسپانسر قطعی نشده است اما امیدواریم با رفع موانع موجود به این اتفاق مهم برسیم.» این در حالی است که عباس انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به یک خبرگزاری دیگر گفته بود در جلسه روز شنبه توافق نهایی در زمینه جذب اسپانسر انجام شده و حسین محجوب با رقم شش میلیارد تومان حامی مالی پرسپولیس در فصل آینده خواهد بود. انصاری فرد همچنین اضافه کرده بود؛ «در این جلسه مجید فرخزادی، حسین نژاد فلاح و محمد آخوندی از اعضای هیات مدیره حضور داشتند، اما بنا بر توافق های قبلی با محجوب نماینده او در جلسه حضور نداشت. در این باره ما با محجوب قرارداد بسته ایم ولی هنوز نمی دانیم تبلیغ روی پیراهن تیم پرسپولیس در لیگ نهم نام چه شرکتی خواهد بود.»

اختلاف نظر بین عباس انصاری فرد و حسین نژاد فلاح یکی دیگر از تناقضات صحبت های مدیرعامل و سخنگوی باشگاه پرسپولیس است. مجید فرخزادی با بیان اینکه اعضای هیات مدیره پرسپولیس همه یک هدف را دنبال می کنند، وجود اختلاف بین عباس انصاری فرد و نژادفلاح را تکذیب کرده بود. اما عباس انصاری فرد در گفت وگویی جداگانه ضمن اشاره به دلایل این اختلاف از حل و فصل آنها در جلسه روز شنبه خبر داد. دیگر اعضای هیات مدیره نیز پس از پایان جلسه به خبرنگاران گفته بودند؛ «در این نشست سوء تفاهمات به وجود آمده به طور کامل برطرف شده است و مقرر شد حسین نژاد فلاح با حضور در تمرینات پرسپولیس مانع از ادامه یافتن بحث اختلاف در هیات مدیره پرسپولیس در تیم و رسانه ها شود.» اختلاف بین انصاری فرد و نژاد فلاح پس از آن به وجود آمد که عضو هیات مدیره در جلسه مشترک علی کریمی و مالک باشگاه استیل آذین حاضر شد. تلاش او برای بازگرداندن علی کریمی و متعاقب آن بیانیه باشگاه پرسپولیس و انتقاد از حضور نژاد فلاح در جلسه با هدایتی زمینه بروز اختلافات هیات مدیره را ایجاد کرده بود که با مصاحبه نژاد فلاح و موضع گیری او علیه مدیریت باشگاه این اختلافات به اوج خود رسید.

انصاری فرد؛ نمی توانیم کریمی را برگردانیم

عباس انصاری فرد همچنین درباره اتفاقاتی که در بحث جدایی علی کریمی از پرسپولیس مطرح شد، می گوید؛ «بر خلاف آنچه گفته می شود بنده قبل از پایان مهلت نقل و انتقالات تا آخرین لحظات با نژاد فلاح عضو هیات مدیره باشگاه در ارتباط بودم و هماهنگی لازم بین ما وجود داشت، اما به رغم تلاش هایی که برای پیوستن کریمی به پرسپولیس انجام دادیم، دیگر دیر شده بود و این امر میسر نشد.» مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که اگر علی کریمی در حال حاضر شرایط لازم برای بازگشت به پرسپولیس را داشته باشد، آیا موافق چنین اقدامی هستید، می گوید؛ «فکر می کنم دیگر لیست تیم ما به طور کامل پر شده است و برای حضور کریمی در این تیم باید بازیکنی را از لیست حذف کنیم که چنین اقدامی برای ما میسر نیست.» انصاری فرد با تکذیب صحبت هایی که به نقل از او مبنی بر شکایت علیه علی کریمی و مدیر برنامه هایش منتشر شده است، می گوید؛ «هیچ شکایت و گله یی از علی کریمی ندارم و امیدوارم او در تیم استیل آذین موفق باشد. اگر قصد انجام شکایت از فردی را داشتم، از افرادی شکایت می کردم که از زمان پذیرفتن مدیریت پرسپولیس ناسزاهای بسیاری را به من گفته اند.»
javaad - ایران - تهران
انصاری فرد باید گورش رو گم کنه و از پرسپولیس بره. این آدم برای ابقای خودش تو هیات مدیره پرسپولیس به پاچه خواری علی آبادی رفت و با بیرون کردن علی کریمی از پرسپولیس (که به خاطر بستن مچ بند سبز مورد غضب دولت قرار گرفته بود) حضور خودش رو تو پرسپولیس قطعی کرد.
دوشنبه 12 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.